Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

pikawka

Cytuj wiadomość#6706003 czwartek, 28 maj 2020, 21:50:22
dwaburekoty napisał(a):

co można zrobić z nadmiarem sałaty masłowej? codziennie jemy ja do obiadu i do kanapek. sałata w tym roku obrodziła, a ja (nie)stety z tych, co mają problem z wyrzucaniem jedzenia. Króliki wolą sianko, kury trawę, sąsiedzi i rodzina mają własne ogródki. Chętnie coś takiego, co można wsadzić do słoika, ale żeby chciało się jeść, po otworzeniu. W planach mam jeszcze pesto i zupę z sałaty, ale więcej pomysłów brak.

Zupa z sałaty?  emotka  możesz rozwinąć  emotka  

jokan

Cytuj wiadomość#6706006 czwartek, 28 maj 2020, 21:51:58
pikawka napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

co można zrobić z nadmiarem sałaty masłowej? codziennie jemy ja do obiadu i do kanapek. sałata w tym roku obrodziła, a ja (nie)stety z tych, co mają problem z wyrzucaniem jedzenia. Króliki wolą sianko, kury trawę, sąsiedzi i rodzina mają własne ogródki. Chętnie coś takiego, co można wsadzić do słoika, ale żeby chciało się jeść, po otworzeniu. W planach mam jeszcze pesto i zupę z sałaty, ale więcej pomysłów brak.

zielone szejki z bananem?
0 0

domika

Cytuj wiadomość#6706012 czwartek, 28 maj 2020, 22:04:04
jokan napisał(a):

pikawka napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Zielone szejki z bananem są pycha, dodać jeszcze natkę pietruszki i masz bombę witaminową emotka

0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6706015 czwartek, 28 maj 2020, 22:09:12
jokan napisał(a):

pikawka napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Aaaaaaa
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6706020 czwartek, 28 maj 2020, 22:37:39
domika napisał(a):

jokan napisał(a):

pikawka napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Zielone szejki z bananem są pycha, dodać jeszcze natkę pietruszki i masz bombę witaminową emotka

jutro wjedzie na śniadanie. dzięki!
przepis na zupę z sałaty mogę dać na privie emotka
0 0

1mariusz

Cytuj wiadomość#6706029 czwartek, 28 maj 2020, 23:57:47
dwaburekoty napisał(a):

domika napisał(a):

jokan napisał(a):

pikawka napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

jutro wjedzie na śniadanie. dzięki!
przepis na zupę z sałaty mogę dać na privie emotka

Mogę też prosić o ten przepis? emotka
0 0

silvia8

Cytuj wiadomość#6706054 piątek, 29 maj 2020, 09:34:14
dwaburekoty napisał(a):

Jeżeli lubicie kiszonki, to można też zrobić kiszoną sałatę masłową w solance. Ja się własnie przymierzam, ale jeszcze nie wypróbowałam. 

ludzka_istota

Cytuj wiadomość#6706081 piątek, 29 maj 2020, 10:32:05
silvia8 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Jeżeli lubicie kiszonki, to można też zrobić kiszoną sałatę masłową w solance. Ja się własnie przymierzam, ale jeszcze nie wypróbowałam. 

Ja uwielbiam kiszona sałatę- jest delikatna, bardzo smaczna.

as32572

Cytuj wiadomość#6706134 piątek, 29 maj 2020, 13:11:18
hej, widzialam temat sieci komorkowych w innym wątku, więc mam pytanie - czy ktos wie czemu mam problem z sygnałem sieci Play w domu? Jak ktos dzowni czy ja dzwonie to nic nie słychac,albo całkiem zrywa połaczenie, musze wychodzić na dwór i tez najlepiej się nie ruszać.
Wszyscy domownicy maja Play i wszyscy mają ten problem, na T-mobile nie zauważylam,chociaz często nie użwyam.
Problem pojawil się około rok temu, nie przybył nam żaden nowy sprzęt który mógłby zagłuszać sygnał. Nie mam pomysłu co z tym zrobić emotka
0 0

halliday

Cytuj wiadomość#6706141 piątek, 29 maj 2020, 13:27:36
as32572 napisał(a):

hej, widzialam temat sieci komorkowych w innym wątku, więc mam pytanie - czy ktos wie czemu mam problem z sygnałem sieci Play w domu? Jak ktos dzowni czy ja dzwonie to nic nie słychac,albo całkiem zrywa połaczenie, musze wychodzić na dwór i tez najlepiej się nie ruszać.
Wszyscy domownicy maja Play i wszyscy mają ten problem, na T-mobile nie zauważylam,chociaz często nie użwyam.
Problem pojawil się około rok temu, nie przybył nam żaden nowy sprzęt który mógłby zagłuszać sygnał. Nie mam pomysłu co z tym zrobić emotka

bo sieć Play rezygnuje z zasięgu plus,orange i t-mobile i zapewne wcześniej miałaś połączenie z którymś z tych sieci nadajników, a teraz zapewne łączy się tylko z nadajnikami play i dlatego tak masz.
0 0

as32572

Cytuj wiadomość#6706158 piątek, 29 maj 2020, 14:15:37
halliday napisał(a):

as32572 napisał(a):

bo sieć Play rezygnuje z zasięgu plus,orange i t-mobile i zapewne wcześniej miałaś połączenie z którymś z tych sieci nadajników, a teraz zapewne łączy się tylko z nadajnikami play i dlatego tak masz.

to slabo emotka  moze trzeba pomyslec nad inna w takim razie, chociaz siedzenie w domu sie konczy to nie bedzie to takie uciazliwe emotka
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6706294 piątek, 29 maj 2020, 21:32:59
Dzisiaj oglądam sobie dokładnie zegarek, który wygrałam w Rafaello i na ostatniej stronie instrukcji podbita gwarancja. Cieszyłam się do momentu, kiedy przeczytałam dokładnie datę emotka  ciekawe jaka jest historia tego zegarka. Rafaello kupiło je ponad rok temu? Czy inni też mają taką datę? emotka
bruce 0

magy2020

Cytuj wiadomość#6706917 wtorek, 2 czerwiec 2020, 10:01:46
Czy jest ktoś na forum, kto przenosił numer do orange na kartę? Mam pytanie.
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6706961 wtorek, 2 czerwiec 2020, 12:31:40
https://prawo.gaz...sms-owe-loterie.html

Stary artykuł.. ale ciekawe czy taka praktyka nadal jest powszechna w loteriach?
Widzicie jakies zaleznosci na listach zwyciezcow?
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6706970 wtorek, 2 czerwiec 2020, 12:54:15
rufus napisał(a):

Stary artykuł.. ale ciekawe czy taka praktyka nadal jest powszechna w loteriach?

Tak ,kiedyś w Velvecie bardzo dużo wygranych było z pewnej małej podkarpackiej miejscowości, a niedawno w loterii Pronto i Duck z Zielonej Góry.Moim zdaniem mało prawdopodobne na tysiące zgłoszeń Małgorzata T.Zielona GóraKinga S S.Zielona GóraMałgorzata H.DobieszowiceŁukasz W.Zielona GóraAgnieszka T.WarszawaKatarzyna T.Zielona GóraKatarzyna J.Zielona GóraWanda L.Zielona GóraJarosław J.Zielona GóraTomasz J.Zielona GóraIzabela G.Skarżysko - KamiennaMałgorzata J.Zielona GóraAniela Ż.Zielona GóraMateusz P.LubskoEryk J.Zielona GóraPiotr Ż.Zielona Góra
rufus 0

pawelkoo

Cytuj wiadomość#6706973 wtorek, 2 czerwiec 2020, 13:02:01
rufus napisał(a):

Na pewno działają jeszcze jakieś "mafie konkursowe". Najczęściej można zauważyć jakieś zależności i powiązania na listach zwycięzców, gdy nie ma wymogu zakupu w danej sieci sklepów (np. lidl, itm, tesco itd).
A jeśli chodzi o ten tekst to nawet nie wiedziałem, że kiedyś były takie nagrody to wygrania (100 samochodów emotka ), teraz są konkursy z jednym samochodem na 3 miesiące jego trwania  emotka Ale wiadomo, że cel tych konkursów sms jest inny niż promocyjnych, który prawdopodobnie polega na zwiększeniu rozpoznawalności marki, reklamie itd. Ja tam osobiście konkursy sms (radiowe, telewizje itd) omijam szerokim łukiem, jak już zapłace te 2-3 zł i nie wygram to przynajmniej zostanę z batonikiem emotka
rufus 0

domika

Cytuj wiadomość#6707440 czwartek, 4 czerwiec 2020, 14:17:38
Dostałam dziś na maila zlecenie odbioru przesyłki wystawione przez sendit ( ja i mąż) . Dpd ma od nas odebrać przesyłki 12 maja. I tak się zastanawiam co od nas ma odebrać ? i z jakiego to moze być konkursu, bo nic sobie nie przypominam emotka
0 0

ossuarium

Cytuj wiadomość#6707447 czwartek, 4 czerwiec 2020, 14:53:53
domika napisał(a):

Dpd ma od nas odebrać przesyłki 12 maja. I tak się zastanawiam ...

Ja też się zastanawiam, dlaczego 4 czerwca dostajesz powiadomienie o paczkach z 12 maja... emotka
Nie przygotowałaś ich jeszcze?! To kurier DPD przyjedzie na próżno! emotka
domika 0

domika

Cytuj wiadomość#6707450 czwartek, 4 czerwiec 2020, 15:05:56
forrrum napisał(a):

domika napisał(a):

Ja też się zastanawiam, dlaczego 4 czerwca dostajesz powiadomienie o paczkach z 12 maja... emotka

Faktycznie przecież maj już był emotka

Chyba sendit odwala jakieś szopki. Co najciekawsze osoba, której numer widnieje na liscie przewozowym jest osobą prywatną i ona nie zamawiała żadnych kurierów. Co tu jest grane ? emotka
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6707452 czwartek, 4 czerwiec 2020, 15:08:14
domika napisał(a):

forrrum napisał(a):

domika napisał(a):

Faktycznie przecież maj już był emotka

Chyba sendit odwala jakieś szopki. Co najciekawsze osoba, której numer widnieje na liscie przewozowym jest osobą prywatną i ona nie zamawiała żadnych kurierów. Co tu jest grane ? emotka

A może to jakiś wirus, który jest przesyłany przez załącznik (od pseudo "sendit")? emotka
0 0