Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6712320 piątek, 26 czerwiec 2020, 20:38:41
Rozwaliło mnie właśnie zadanie konkursowe:
"Wystarczy, że odpowiesz na pytanie konkursowe: W jaki sposób radzisz sobie z dbaniem o higienę podczas pandemii?"
Serio zabrakło mydła w sklepach, albo komuś wodę odcięli?  emotka

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6712390 sobota, 27 czerwiec 2020, 14:12:10
zdolnabestia napisał(a):

"Wystarczy, że odpowiesz na pytanie konkursowe: W jaki sposób radzisz sobie z dbaniem o higienę podczas pandemii?"

Można napisać poemat o myciu rąk mydełkiem bakłażanowym,pomidorowym  albo marchewkowym( tego ostatniego nie polecam, bo ,, puszcza farbę").
0 0

glena

Cytuj wiadomość#6712449 sobota, 27 czerwiec 2020, 22:57:58
siewcazamieszania napisał(a):

Mam pytanie związane z konkursami od Brasty Group i z portalmedialny.pl. Mianowicie, czy jest ktoś tutaj, komu udało się wygrać w ich konkursach?  Kiedyś dawałam się skusić, ale nigdy się nie udało i trochę brak mi wiary, że warto brać w nich udział. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

w portalmedialny.pl kilka razy wygrałam książki
0 0

siewcazamieszania

Cytuj wiadomość#6712476 niedziela, 28 czerwiec 2020, 12:05:00
glena, dzięki za odpowiedź. To portalu medialnego jeszcze nie skreślam, ale z brasty chyba dam sobie spokój.
glena 0

asiam

Cytuj wiadomość#6712549 niedziela, 28 czerwiec 2020, 22:47:09
glena napisał(a):

Mam pytanie związane z konkursami od Brasty Group i z portalmedialny.pl. Mianowicie, czy jest ktoś tutaj, komu udało się wygrać w ich konkursach?  Kiedyś dawałam się skusić, ale nigdy się nie udało i trochę brak mi wiary, że warto brać w nich udział. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

w portalmedialny.pl kilka razy wygrałam książki

Również wygrałam. Ale trzeba pamiętać, że są to konkursy ogólnopolskie. Wpływa multum zgłoszeń.

asiam

Cytuj wiadomość#6712550 niedziela, 28 czerwiec 2020, 22:52:42
zdolnabestia napisał(a):

Myślę, że koniecznie trzeba myć nogi. Szczególnie przestrzenie pomiędzy palcami gdyż tam jest największe siedlisko wirusów

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6712556 niedziela, 28 czerwiec 2020, 23:27:40
asiam napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

Myślę, że koniecznie trzeba myć nogi. Szczególnie przestrzenie pomiędzy palcami gdyż tam jest największe siedlisko wirusów

YHM, zwłaszcza pomiedzy jednym najwiekszym a drugim największym... SORRY  emotka  :D

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6712565 poniedziałek, 29 czerwiec 2020, 07:09:48

glena, dzięki za odpowiedź. To portalu medialnego jeszcze nie skreślam, ale z brasty chyba dam sobie spokój.

Również wygrywałam w portalu medialnym.
Brasty odpuściłam już dawno, też wydawało mi się podejrzane.

ksantypa

Cytuj wiadomość#6712578 poniedziałek, 29 czerwiec 2020, 08:42:13
Mam problem z pytaniem z Wielkopolskiego-potrawa z samych jajek albo jajek i śmietany    jajecznica nie pasuje 
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6712582 poniedziałek, 29 czerwiec 2020, 08:48:18
ksantypa napisał(a):

Mam problem z pytaniem z Wielkopolskiego-potrawa z samych jajek albo jajek i śmietany    jajecznica nie pasuje 

carbonara

sarenka

Cytuj wiadomość#6712598 poniedziałek, 29 czerwiec 2020, 10:14:38
Czy ktoś wie coś na temat wydłużenia czasu na realizację zwycięskich  eMultiBiletów na dowolny film 2D z  loterii „TYM, którzy kochają być RAZEM” ?
Czas na wykorzystanie jest do dnia 30.06.2020 r. a u mnie kina będą otwarte dopiero od 3.07 emotka
0 0

kumulacja

Cytuj wiadomość#6712610 poniedziałek, 29 czerwiec 2020, 10:20:08
sarenka napisał(a):

Czy ktoś wie coś na temat wydłużenia czasu na realizację zwycięskich  eMultiBiletów na dowolny film 2D z  loterii „TYM, którzy kochają być RAZEM” ?
Czas na wykorzystanie jest do dnia 30.06.2020 r. a u mnie kina będą otwarte dopiero od 3.07 emotka

Nie wiem, jak jest w przypadku tej loterii, ale znam odpowiedź z Multikina.
Pragniemy poinformować, że posiadane przez naszych widzów KUPONY 2D/3D lub BONY PREZENTOWE 2D/3D, z datą ważności do 30.06.2020r., będą podlegały wymianie na bilety do Multikina, po wznowieniu działalności kin.Ważność posiadanych kuponów/bonów wydłużona zostanie o czas, w jakim kina sieci Multikino pozostawały zamknięte, np. jeżeli kina są zamknięte dwa miesiące, to termin ważności wydłużamy do 31.08.2020. 

halliday

Cytuj wiadomość#6712623 poniedziałek, 29 czerwiec 2020, 11:09:50
kumulacja napisał(a):

sarenka napisał(a):

Nie wiem, jak jest w przypadku tej loterii, ale znam odpowiedź z Multikina.
Pragniemy poinformować, że posiadane przez naszych widzów KUPONY 2D/3D lub BONY PREZENTOWE 2D/3D, z datą ważności do 30.06.2020r., będą podlegały wymianie na bilety do Multikina, po wznowieniu działalności kin.Ważność posiadanych kuponów/bonów wydłużona zostanie o czas, w jakim kina sieci Multikino pozostawały zamknięte, np. jeżeli kina są zamknięte dwa miesiące, to termin ważności wydłużamy do 31.08.2020. 

ktoś z innego konkursu, ale bilety z tej samej firmy pisał ze nie są automatycznie przedłużane, jedynie dopiero po wysłaniu do nich maila z kodem zostanie przedłużony, lecz ja wysłałem już z 2 tygodnie maila i nie dostałem do tej pory odpowiedzi.
0 0

noemi

Cytuj wiadomość#6712625 poniedziałek, 29 czerwiec 2020, 11:13:49
sarenka napisał(a):

Napisz maila z prośbą o wydłużenie na info@programkinowy.pl  
Ja napisałam jakiś czas czemu, nie mam nadal odpowiedzi, ale podobno czas oczekiwania jest długi. 
Dzwoniłam dziś na infolinię i podobno będą to nowe kody przedłużone o pół roku. 
0 0

sarenka

Cytuj wiadomość#6712631 poniedziałek, 29 czerwiec 2020, 11:29:56
noemi napisał(a):

sarenka napisał(a):

Ja napisałam jakiś czas czemu, nie mam nadal odpowiedzi, ale podobno czas oczekiwania jest długi. 

Bardzo dziękuję za pomoc
0 0

sarenka

Cytuj wiadomość#6712637 poniedziałek, 29 czerwiec 2020, 11:50:26
sarenka napisał(a):

noemi napisał(a):

sarenka napisał(a):

Bardzo dziękuję za pomoc

Napisałam @ i autoresponder odp:
W związku z dużą ilością maili dotyczących daty ważności kodów oraz biletów do kina, odpowiedź może nastąpić w terminie do 60 dni.
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6712775 poniedziałek, 29 czerwiec 2020, 19:53:51
ksantypa napisał(a):

Co to za konkurs?
0 0

patyk

Cytuj wiadomość#6712936 wtorek, 30 czerwiec 2020, 11:09:16
Podpowie ktoś z jakiego konka były wygrane 4 ebilety do kina których ważność się kończyła właśnie teraz do 30.06? 
Wiem że miałam jakieś niewykorzystane i kurde za nic w świecie nie mogę wyszukać na mailu. Jaki był ewentualnie tytuł maila z tymi ebiletami? 
0 0

halliday

Cytuj wiadomość#6712949 wtorek, 30 czerwiec 2020, 11:36:29
patyk napisał(a):

Podpowie ktoś z jakiego konka były wygrane 4 ebilety do kina których ważność się kończyła właśnie teraz do 30.06? 
Wiem że miałam jakieś niewykorzystane i kurde za nic w świecie nie mogę wyszukać na mailu. Jaki był ewentualnie tytuł maila z tymi ebiletami? 

Gratulujemy wygranej w loterii „TYM, którzy kochają być RAZEM”
patyk 0

jokan

Cytuj wiadomość#6712955 wtorek, 30 czerwiec 2020, 11:49:13
zdolnabestia napisał(a):

ksantypa napisał(a):

Co to za konkurs?

ktos pisal CARBONARA

to Wielkopolski na fb
0 0