Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

nitka310

Cytuj wiadomość#6724428 wtorek, 25 sierpień 2020, 12:08:54
Czy z Feliksa (karma dla kotow) przychodzi potwierdzenie o zgłoszeniu na email?
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6724447 wtorek, 25 sierpień 2020, 13:25:11
ziomal102 napisał(a):

UWAGA
Rodzice ‍️‍️ dzieci w wieku 10-17 lat

Na potrzeby pracy magisterskiej, realizuję badanie dotyczące wpływu reklam na decyzje zakupowe rodziców. Ponieważ w moim otoczeniu nie mam zbyt wielu osób posiadających dzieci w tym wieku - bardzo proszę Was tutaj o pomoc w wypełnieniu krótkiej ankiety.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc w realizacji tego badania, a przy okazji być może sami dowiecie się czegoś ciekawego o sobie

Link do ankiety: http://bit.ly/ankietadopracymgr 
Czas wypełniania: maksymalnie 5 minut

Wypełnione 
0 0

ziomal102

Cytuj wiadomość#6724511 wtorek, 25 sierpień 2020, 16:57:59
Bardzo dziękuję wszystkim za wypełnienie ankiety, nie mniej jednak potrzebne mi jest jeszcze kilkanaście odpowiedzi. Uprzejma prośba do tych, którzy mieszczą się w widełkach, a jeszcze nie wypełnili ankiety: 

Na potrzeby pracy magisterskiej, realizuję badanie dotyczące wpływu reklam na decyzje zakupowe rodziców. Ponieważ w moim otoczeniu nie mam zbyt wielu osób posiadających dzieci w tym wieku - bardzo proszę Was tutaj o pomoc w wypełnieniu krótkiej ankiety.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc w realizacji tego badania, a przy okazji być może sami dowiecie się czegoś ciekawego o sobie

Link do ankiety: http://bit.ly/ankietadopracymgr 
venix 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6724517 wtorek, 25 sierpień 2020, 17:15:27
Dostałam smsa o nadaniu paczki. Co może iść pocztexem?  emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6724519 wtorek, 25 sierpień 2020, 17:17:32
Pytanie z ciekawości - dotyczące tzw. fast foodów emotka
Jeśli w menu jest podane, że np w hamburgerze czy w czymś innym jest 200 g frytek i 170 g mięsa, to waży się to przed smażeniem, czy po? 
Bo notorycznie mam niedowagę w daniu. Np. frytek 127 czy 141 g, mięsa 107 lub 112 g Zrobiłam zdjęcia na wadze cyfrowej emotka ). 
Facet z lokalu twierdzi, że to waga przed smażeniem. Ale czy tak powinno być? 
0 0

babariba

Cytuj wiadomość#6724521 wtorek, 25 sierpień 2020, 17:29:14
Hmm - zawsze mi się wydawało, że powinni niby ważyć po przygotowaniu, np. rybę smażoną. I tak robią nad morzem - gdzie dostaje się rybę w grubej otoczce z mąki i jajka, a płaci jak za rybę.

A kiedy technicznie wyciągasz tę wagę i ważysz potrawę? I gdzie? Bardzo ciekawe emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6724522 wtorek, 25 sierpień 2020, 17:31:44
babariba napisał(a):

Hmm - zawsze mi się wydawało, że powinni niby ważyć po przygotowaniu, np. rybę smażoną. I tak robią nad morzem - gdzie dostaje się rybę w grubej otoczce z mąki i jajka, a płaci jak za rybę.

A kiedy technicznie wyciągasz tę wagę i ważysz potrawę? I gdzie? Bardzo ciekawe emotka

Kiedyś zamówiłam dwa takie same zestawy na wynos i jak otworzyłam pudełka w domu, to wydawało mi się, że jest dziwnie mało wszystkiego. Jak zważyłam, to okazało się dlaczego... po prostu było o wiele mniej, niż powinno być. 

Korci mnie, żeby w lokalu tak zrobić  emotka  coś mi się wydaje, że byłabym na czarnej liście klientów... 
0 0

domika

Cytuj wiadomość#6724527 wtorek, 25 sierpień 2020, 17:58:23
ziomal102 napisał(a):

Bardzo dziękuję wszystkim za wypełnienie ankiety, nie mniej jednak potrzebne mi jest jeszcze kilkanaście odpowiedzi. Uprzejma prośba do tych, którzy mieszczą się w widełkach, a jeszcze nie wypełnili ankiety: 

Link do ankiety: http://bit.ly/ankietadopracymgr 

poszło emotka

0 0

babariba

Cytuj wiadomość#6724551 wtorek, 25 sierpień 2020, 19:58:28
ziolko,

wydaje mi się, że byłabyś uznana wtedy za Tajemniczego Klienta lub kogoś z Sanepidu lub innej instytucji kontrolującej i dopieszczona porcją, w której byłoby wszystkiego dużo więcej emotka

A facet z lokalu po prostu ściemnia twierdząc, że to waga przed usmażeniem, i oszukuje podwójnie - bo jeżeli ma być 200g frytek, a jest 120/140, to aż się dziwie, że się nie boi jakiejś kontroli

https://biznes.radiozet.pl/News/Reklamacja-podczas-wakacji.-UOKiK-radzi-jak-zrobic-ja-dobrze
ziolko 0

venix

Cytuj wiadomość#6724554 wtorek, 25 sierpień 2020, 20:06:12
nitka310 napisał(a):

Czy z Feliksa (karma dla kotow) przychodzi potwierdzenie o zgłoszeniu na email

nie

venix

Cytuj wiadomość#6724557 wtorek, 25 sierpień 2020, 20:19:45
ziolko napisał(a):

babariba napisał(a):

Kiedyś zamówiłam dwa takie same zestawy na wynos i jak otworzyłam pudełka w domu, to wydawało mi się, że jest dziwnie mało wszystkiego. Jak zważyłam, to okazało się dlaczego... po prostu było o wiele mniej, niż powinno być. 

Korci mnie, żeby w lokalu tak zrobić  emotka  coś mi się wydaje, że byłabym na czarnej liście klientów... 

Jako nastolatka pracowałam w weekendy na kuchni, w zwyczajnej restauracji. Mięso waży się przed smażeniem. Tzn. oni już na oko wiedzą ile tego ma być, w razie wątpliwości się sprawdza czy nie za mało. 
0 0

nitka310

Cytuj wiadomość#6724562 wtorek, 25 sierpień 2020, 20:41:53
-Violka- napisał(a):

nitka310 napisał(a):

nie

Czyli dopiero jak coś wygram przyjdzie wiadomość?
0 0

venix

Cytuj wiadomość#6724564 wtorek, 25 sierpień 2020, 20:44:28
nitka310 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

nitka310 napisał(a):

nie

a tu już ja nie pomogę, u mnie nic emotka  
0 0

nitka310

Cytuj wiadomość#6724578 wtorek, 25 sierpień 2020, 21:49:25
-Violka- napisał(a):

nitka310 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

nitka310 napisał(a):

nie

a tu już ja nie pomogę, u mnie nic emotka  

Rozumiem emotka
venix 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6724734 środa, 26 sierpień 2020, 14:29:48
-Violka- co innego receptura na potrawę, a co innego gotowe danie przeznaczone do sprzedaży w restauracji. 
Jak idziesz kupić ciasto, to bierzesz kilogram sernika, a nie składniki. 
Poza tym nie uwierzę, że ze 170 g mięsa zostało 112.  
nkba 0

kiedystobylo

Cytuj wiadomość#6724847 środa, 26 sierpień 2020, 18:28:48
Chciałabym skorzystać z tego, że jest tu sporo osób i trochę się wyżalić i poprosić o wsparcie. Jestem świeżą, zaledwie kilkumiesięczną konkursowiczką. Wszystko zaczęło się od tego, że utraciłam spore źródło dochodów - niestety bez zyskania wolnego czasu. Pracowałam dokładnie tyle samo, tyle że za połowę mniej. Z tego powodu zaczęłam grać - nie było mnie stać na niektóre sprzęty, a chciałam zrobić prezenty sobie i rodzinie. I trochę udało mi się wygrać: na Instagramie i Facebooku. Najcenniejsza nagroda warta 4000 zł zasiliła wakacyjny budżet domowy. Od samego początku gram też w promocyjnych i z tym mam największy problem. Wygrałam jak dotąd RAZ i to zdjęciem z czapy. Wszystkie tekstowe zgłoszenia kończą się fiaskiem, a próbowałam zmieniać style. Jak dotąd porażki w Albedo Bref (Biedronka), Heinz Lidl (wtedy co były karty do Decathlona), Fortis Bic (niedawno rozwiązane), Fortis Odido, Nav Nivea, Delikatesy. emotka Mam ochotę już sobie odpuścić, mam wrażenie, że tracę więcej, niż zyskuję. Strasznie mnie to zdołowało, jeszcze dzisiejsza porażka w Coli, kiedy - wydawało mi się - wiersz był chwytliwy, płynny i pomysłowy. Nie mam czasu i pieniędzy na kilka zgłoszeń z każdego konkursu; czas też uniemożliwia mi dłuższe posiedzenie przy hasełkach. Ale kurcze. Pracuję pisząc; codziennie wymaga się ode mnie kreatywności; od dziecka wygrywam literackie konkursy. I faktycznie, czasem wygrywam nawet jedną nagrodę na 2000 komentarzy. A promocyjne? Nic. Nic! Nawet przy trzech zgłoszeniach. Zaczęłam już podejrzewać Gmaila, że wiadomości nie dochodzą, no ale przecież nie tędy droga. Macie kochani jakieś rady, żeby się nie zniechęcać? Czy ktoś miał podobną sytuację z promocyjnymi na początku swojej ,,kariery"? emotka Jak czytam o waszych wygranych to podziwiam... I myślę: co ze mną nie tak? 
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6724852 środa, 26 sierpień 2020, 18:43:58
kiedystobylo napisał(a):

Chciałabym skorzystać z tego, że jest tu sporo osób i trochę się wyżalić i poprosić o wsparcie. Jestem świeżą, zaledwie kilkumiesięczną konkursowiczką. Wszystko zaczęło się od tego, że utraciłam spore źródło dochodów - niestety bez zyskania wolnego czasu. Pracowałam dokładnie tyle samo, tyle że za połowę mniej. Z tego powodu zaczęłam grać - nie było mnie stać na niektóre sprzęty, a chciałam zrobić prezenty sobie i rodzinie. I trochę udało mi się wygrać: na Instagramie i Facebooku. Najcenniejsza nagroda warta 4000 zł zasiliła wakacyjny budżet domowy. Od samego początku gram też w promocyjnych i z tym mam największy problem. Wygrałam jak dotąd RAZ i to zdjęciem z czapy. Wszystkie tekstowe zgłoszenia kończą się fiaskiem, a próbowałam zmieniać style. Jak dotąd porażki w Albedo Bref (Biedronka), Heinz Lidl (wtedy co były karty do Decathlona), Fortis Bic (niedawno rozwiązane), Fortis Odido, Nav Nivea, Delikatesy. emotka Mam ochotę już sobie odpuścić, mam wrażenie, że tracę więcej, niż zyskuję. Strasznie mnie to zdołowało, jeszcze dzisiejsza porażka w Coli, kiedy - wydawało mi się - wiersz był chwytliwy, płynny i pomysłowy. Nie mam czasu i pieniędzy na kilka zgłoszeń z każdego konkursu; czas też uniemożliwia mi dłuższe posiedzenie przy hasełkach. Ale kurcze. Pracuję pisząc; codziennie wymaga się ode mnie kreatywności; od dziecka wygrywam literackie konkursy. I faktycznie, czasem wygrywam nawet jedną nagrodę na 2000 komentarzy. A promocyjne? Nic. Nic! Nawet przy trzech zgłoszeniach. Zaczęłam już podejrzewać Gmaila, że wiadomości nie dochodzą, no ale przecież nie tędy droga. Macie kochani jakieś rady, żeby się nie zniechęcać? Czy ktoś miał podobną sytuację z promocyjnymi na początku swojej ,,kariery"? emotka Jak czytam o waszych wygranych to podziwiam... I myślę: co ze mną nie tak? 

Pilnujesz by zmieścić się ze wszystkim w 160 i bez polskich znaków?  
0 0

kiedystobylo

Cytuj wiadomość#6724855 środa, 26 sierpień 2020, 18:48:48
Pikawka: Tak. Znaczy z tym też były jazdy, więc nie wpisywałam nawet konkursów, w których się buchnęłam. A było ich więcej, niż jeden, bo te regulaminy na początku nie były dla mnie jasne emotka
0 0

magie1982

Cytuj wiadomość#6724856 środa, 26 sierpień 2020, 18:49:51
pikawka napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

Pilnujesz by zmieścić się ze wszystkim w 160 i bez polskich znaków?  

Kilka miesięcy to bardzo krótko. Musisz zbadać rynek i rozeznać się, która agencja co lubi. Pracuje się na to latami. Ja np kompletnie nie rozumiem Los Mejores.
Druga kwestia to szczęście.
W konkursach, które wymieniłaś, pewnie 3/4 z nas odniosło też porażki. Wymieniłaś zaledwie kilka. Myślę, że 90 procent z nas więcej przegrywa niż wygrywa.

kermit

Cytuj wiadomość#6724858 środa, 26 sierpień 2020, 18:53:59
kiedystobylo napisał(a):

I na początku i w trakcie "kariery" emotka Tak to już jest w tych konkursach. Raz wygrasz a pięć razy nie. Jeśli wygrałaś nagrodę 4000 zł to ciężko chyba powiedzieć, że więcej tracisz niż zyskujesz. Jedyna rada - żeby wygrać trzeba grać. I nie trzeba kilkunastu zgłoszeń. Czasem wystarczy to jedno. Powodzenia.