Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

delvitto

Cytuj wiadomość#6729894 czwartek, 17 wrzesień 2020, 21:59:15
te seanse na vod.pl jako nagroda w kinderbueno, to chyba za karę będzie? Przejrzałam ofertę i dla mnie kaszana emotka  lepszy byłby darmowy kod na miesiąc do netflixa chociaż, wg mnie.
venix 0

melancholia

Cytuj wiadomość#6729895 czwartek, 17 wrzesień 2020, 22:04:35
szaradzista1 napisał(a):

W loteriadzie  lotto.pl w wynikach dominuje rodzin G., z różnymi imionami, ale np.Zbigniew G. wygrał auto i wiele innych rzeczy. Czy tacy szczęściarze,
czy właściciele kolektur? Jak uważacie?

A skąd wiadomo, że to rodzina? Ja tam widzę swoje inicjały a nawet nie grałam emotka  

venix

Cytuj wiadomość#6729924 piątek, 18 wrzesień 2020, 07:14:04
superloser napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

A skoro już o pomaganiu taki fajny wątek to zapraszam wszystkich do akcji promocyjnej 

https://www.pomagaszodkuchni.pl/

DANONE wraz z sieciami  oraz  wspiera Domy Samotnej Matki w całej Polsce.

Jak kupi się jeden z produktów promocyjnych (a jest ich naprawdę sporo) i zarejestruje paragon to Danone wspiera domy samotnej matki, a my możemy ściągnąć sobie jeden ze 100 plakatów (do samodzielnego wydruku)  emotka  Uważam, że warto, bo to ładne grafiki w dobrej rozdzielczości emotka  Można sobie fajnie ozdobić dom i przy okazji pomóc emotka

Fajnie, tylko Danone jakos nie ufam... nasciemniali z Actimel tyle, ze zostawiam innym ich produkty  emotka  

A co konkretnie? Pytam, bo  nie jestem w temacie 
0 0

kuleczkar

Cytuj wiadomość#6729990 piątek, 18 wrzesień 2020, 11:22:54
la-princessa napisał(a):

defed napisał(a):

Nauczycielki, nauczyciele,
wiem, że jest Was tu trochę na forum :) Co chcielibyście dostać w prezencie na Dzień Edukacji Narodowej?
Jestem odpowiedzialna za wybór i zakup podarunku od całej klasy (podstawówka, 2 klasa), ma to być prezent symboliczny, a nie łapówka. Coś co nie jest kolejnym kubkiem, czy pudełkiem z grawerem... Szukam inspiracji. emotka   emotka  Może być PW.

Jeśli ma być oryginalnie i nie ma być to łapówka, tylko coś symbolicznego, to sugerowałabym wirtualną adopcję w imieniu tej osoby. Np. za jednorazową adopcję 25 pszczół, wystawiają imienny certyfikat, można go ładnie oprawić w ramkę, i wręczyć w prezencie. Do tego symbolicznie jakiś słodycz, np. praliny marki Pszczółka, żeby pozostać w temacie, a ta firma też chyba jakoś wspiera pszczoły. Okrasić to listem z ładnymi podziękowaniami, że w ten symboliczny sposób dzieci dziękują nauczycielowi za przekazywaną wiedzę, za dobre wychowanie i w jego imieniu, przekazują to dobro dalej, bo takie wartości od niego/niej dostali. Na pewno prezent na czasie, zamiast kolejnej plastikowej rzeczy, to taki gest w stronę natury i ładne uhonorowanie nauczyciela i jego pracy. Będzie miał poczucie, że robi coś ważnego i przekazuje dzieciom wartości, a jednocześnie zostanie mu coś po tym namacalnego, ładnie oprawiony certyfikat. Symbolicznie można też adoptować ilość pszczół, odpowiadającą ilości dzieci, które się składają na prezent.

https://adoptujpszczole.pl/?fundraiser=ap7adw&gclid=CjwKCAjwkoz7BRBPEiwAeKw3q6CCgxt2064Qgr1QtRmrmHZ5tsI39gL9-nAYVzRWFv3IZ3HaOVC81RoCmIwQAvD_BwE 

Świetny pomysł- właśnie zasugerowałam to u nas w przedszkolu, zwłaszcza, że grupa naszych dzieci, to Pszczółki 

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6730004 piątek, 18 wrzesień 2020, 11:59:48
Bardzo mi się ten pomysł z pszczołami podoba! emotka  (jestem z branży edu  emotka )

chochliczka

Cytuj wiadomość#6730386 niedziela, 20 wrzesień 2020, 14:53:02
agusiac87 napisał(a):

czy mogę nadać przesylke w paczkomacie bez drukowania etykiety ? Nie mam dostępu do drukarki?

Mozesz, ja tak nadawałam kolezance z forum emotka

nataszka

Cytuj wiadomość#6731555 czwartek, 24 wrzesień 2020, 22:06:14
Szukam osób chętnych podarować na licytację piłek i koszulek znanych osób.Cel szczytny dla Julii Kuczały ,dziewczyny która na 18-te urodziny otrzymała wynik rezonansu,że w głowie zadomowił się guz.Wyrusza do USA na leczenie a my organizujemy licytacje i wspieramy ją w tej walce!!!
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6731835 sobota, 26 wrzesień 2020, 14:45:25
Z drugim dzieckiem jestem już mądrzejsza i rezygnuje z pluszaków (zostawiam tylko to bliskie dziecięcemu sercu). wiecie może gdzie w dobie koronowirusa przyjmują kurzolapy (przedszkola i domy dziecka w czasie pandemii nie przyjmują)?
Wiecie może czy studenci ASP przyjmują takie rzeczy (wiem, że kiedys tak, nie wiem jak teraz)?
0 0

agusiac87

Cytuj wiadomość#6731840 sobota, 26 wrzesień 2020, 15:12:54
Moze dziwne pytanie ale nie jestem na biezaco.... czy ktoś mi podpowie co znaczy słowo " lechendy " ?
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6731858 sobota, 26 wrzesień 2020, 16:41:57
agusiac87 napisał(a):

Moze dziwne pytanie ale nie jestem na biezaco.... czy ktoś mi podpowie co znaczy słowo " lechendy " ?

Myślę,że to samo co legendy, tylko od słowa ,, Lech"  utworzono takie nowe słowo, by było zabawnie.

domika

Cytuj wiadomość#6731895 sobota, 26 wrzesień 2020, 20:39:58
dwaburekoty napisał(a):

Z drugim dzieckiem jestem już mądrzejsza i rezygnuje z pluszaków (zostawiam tylko to bliskie dziecięcemu sercu). wiecie może gdzie w dobie koronowirusa przyjmują kurzolapy (przedszkola i domy dziecka w czasie pandemii nie przyjmują)?
Wiecie może czy studenci ASP przyjmują takie rzeczy (wiem, że kiedys tak, nie wiem jak teraz)?

Zapytałabym w schroniskach dla zwierząt emotka

venix

Cytuj wiadomość#6731906 sobota, 26 wrzesień 2020, 21:39:48
domika napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Zapytałabym w schroniskach dla zwierząt emotka

Moje pieski kochają pluszaki. Najbardziej wytrzymałe były krówki milki, inne raz dwa rozwalają w drobny mak. Na szczęście tego nie jedzą, tylko sukcesywnie wyciągają gąbeczki ze środka i wypluwają. Ale nie wiem jak inne pieski, mogłoby im to zaszkodzić. No i jest sporo sprzątania. Boję się, że któregoś dnia moja roomba ucieknie z domu  emotka
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6732125 poniedziałek, 28 wrzesień 2020, 13:16:48
Będzie, ktoś może w biedronce dziś? Byłam i zapomniałam sobie kupić doładowanie do telefonu
0 0

sks900

Cytuj wiadomość#6732206 poniedziałek, 28 wrzesień 2020, 17:04:27
Kobieta otrzymała SMS-a od "firmy kurierskiej
Miała dopłacić niecałe 2 złote za rzekomą nadwagę przesyłki. " i... straciła prawie 250 tysięcy złotych.

http://radiopozna...ierc-miliona-zlotych

emotka
0 0

sssylwiaaa

Cytuj wiadomość#6732213 poniedziałek, 28 wrzesień 2020, 17:22:27
sks900 napisał(a):

Kobieta otrzymała SMS-a od "firmy kurierskiej
Miała dopłacić niecałe 2 złote za rzekomą nadwagę przesyłki. " i... straciła prawie 250 tysięcy złotych.

http://radiopozna...ierc-miliona-zlotych

emotka

Współczuję kobiecie ... Bądźmy ostrożni! Dajcie znać rodzinie i znajomym o takich próbach oszustwa! Moja przyjaciółka też dostała taki SMS, pokazywała mi go i pytała co zrobić. Na szczęście skasowała wiadomość  emotka
0 0

psotka

Cytuj wiadomość#6732261 poniedziałek, 28 wrzesień 2020, 21:46:32
Czy ktos sie orientuje jaki internet mobilny jest najlepszy?

t-mobile
play
plus?

mam orange ale wieczory z netflixem odpadaja. nieustannie sie muli. koleczko sie kreci. nie da sie ogladac. przypomina mi to poczatki internetu w 2008 roku. Zamiast naprzod to sie cofa w rozwoju. Warszawa. Moze ktos pracowal w orange - jak bezproblemowo sie od nich uwolnic? gdy przenosilam od nich numer to trwalo to cale wieki
0 0

halliday

Cytuj wiadomość#6732276 poniedziałek, 28 wrzesień 2020, 23:42:08
psotka napisał(a):

t-mobile
play
plus?

mam orange ale wieczory z netflixem odpadaja. nieustannie sie muli. koleczko sie kreci. nie da sie ogladac. przypomina mi to poczatki internetu w 2008 roku. Zamiast naprzod to sie cofa w rozwoju. Warszawa. Moze ktos pracowal w orange - jak bezproblemowo sie od nich uwolnic? gdy przenosilam od nich numer to trwalo to cale wieki

w każdy miejscu może być inny lepszy internet. Najlepiej sprawdź jakiej sieci najbliżej masz nadajnik z LTE, wtedy kup jakiś starter i aktywuj jakiś mały pakiet aby sprawdzić jak działa ten internet. Jak będzie ci odpowiadała to kup abonament tej sieci albo szukaj dalej.

Ale orange masz abonament na czas określony czy jak?
0 0

margobb

Cytuj wiadomość#6732285 wtorek, 29 wrzesień 2020, 07:07:49
psotka napisał(a):

t-mobile
play
plus?

Hej, 
Na początku września zamieszkałam "w lesie", gdzie żadna kablowa opcja nie działa  emotka  zdecydowałam się na Internet domowy z Plusa Lte, z dwoma ruterami (zewnetrzny i wewnetrzny). Korzystam z wifi na kilku urządzeniach, plus seriale, bajki Netflix i daje radę - przez 14 dni można testować. Wejdź sobie na stronke, na której sprawdza się zasięg LTE i zobacz, jakie nadajniki Cię otaczają. 
psotka 0

psotka

Cytuj wiadomość#6732326 wtorek, 29 wrzesień 2020, 10:21:46
halliday napisał(a):

psotka napisał(a):

t-mobile
play
plus?

w każdy miejscu może być inny lepszy internet. Najlepiej sprawdź jakiej sieci najbliżej masz nadajnik z LTE, wtedy kup jakiś starter i aktywuj jakiś mały pakiet aby sprawdzić jak działa ten internet. Jak będzie ci odpowiadała to kup abonament tej sieci albo szukaj dalej.

Umowa na 2 lata. Zostal jeszcze rok
0 0

halliday

Cytuj wiadomość#6732342 wtorek, 29 wrzesień 2020, 10:57:33
psotka napisał(a):

halliday napisał(a):

psotka napisał(a):

t-mobile
play
plus?

Umowa na 2 lata. Zostal jeszcze rok

to w takim razie nic nie zrobisz, bez kary umownej. Ponieważ w regulaminach nie mają zapisane minimum prędkości jakie musi być.
Próbowałaś modem ustawić w innym pokoju? Może się podłączy do innego nadajnika i będzie lepsza prędkość.
Albo antena zewnętrzna?
Także bym proponował sprawdzić czy na zasięgu 3g nie będzie lepiej działać?
psotka 0