Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

psotka

Cytuj wiadomość#6732394 wtorek, 29 wrzesień 2020, 13:10:30
halliday napisał(a):

psotka napisał(a):

halliday napisał(a):

psotka napisał(a):

Czy ktos sie orientuje jaki internet mobilny jest najlepszy?

t-mobile
play
plus?

mam orange ale wieczory z netflixem odpadaja. nieustannie sie muli. koleczko sie kreci. nie da sie ogladac. przypomina mi to poczatki internetu w 2008 roku. Zamiast naprzod to sie cofa w rozwoju. Warszawa. Moze ktos pracowal w orange - jak bezproblemowo sie od nich uwolnic? gdy przenosilam od nich numer to trwalo to cale wieki

w każdy miejscu może być inny lepszy internet. Najlepiej sprawdź jakiej sieci najbliżej masz nadajnik z LTE, wtedy kup jakiś starter i aktywuj jakiś mały pakiet aby sprawdzić jak działa ten internet. Jak będzie ci odpowiadała to kup abonament tej sieci albo szukaj dalej.

Ale orange masz abonament na czas określony czy jak?

Umowa na 2 lata. Zostal jeszcze rok

to w takim razie nic nie zrobisz, bez kary umownej. Ponieważ w regulaminach nie mają zapisane minimum prędkości jakie musi być.
Próbowałaś modem ustawić w innym pokoju? Może się podłączy do innego nadajnika i będzie lepsza prędkość.
Albo antena zewnętrzna?
Także bym proponował sprawdzić czy na zasięgu 3g nie będzie lepiej działać?

Nawet sprawdzilam oferte play - za 35 zl jest 70 giga. Ja w orange place 45 i mam 50 giga. emotka
0 0

psotka

Cytuj wiadomość#6732395 wtorek, 29 wrzesień 2020, 13:12:26
Moze ktos bedzie chetny na wymiane?

Dostalam bon urodzinowy 20 zl do orsay. Nie wchodza rzeczy przecenione.

Wolalabym kod do ikea. Jutro sie wybieram. 
0 0

halliday

Cytuj wiadomość#6732399 wtorek, 29 wrzesień 2020, 13:27:30
psotka napisał(a):

halliday napisał(a):

psotka napisał(a):

halliday napisał(a):

psotka napisał(a):

t-mobile
play
plus?

mam orange ale wieczory z netflixem odpadaja. nieustannie sie muli. koleczko sie kreci. nie da sie ogladac. przypomina mi to poczatki internetu w 2008 roku. Zamiast naprzod to sie cofa w rozwoju. Warszawa. Moze ktos pracowal w orange - jak bezproblemowo sie od nich uwolnic? gdy przenosilam od nich numer to trwalo to cale wieki

w każdy miejscu może być inny lepszy internet. Najlepiej sprawdź jakiej sieci najbliżej masz nadajnik z LTE, wtedy kup jakiś starter i aktywuj jakiś mały pakiet aby sprawdzić jak działa ten internet. Jak będzie ci odpowiadała to kup abonament tej sieci albo szukaj dalej.

to w takim razie nic nie zrobisz, bez kary umownej. Ponieważ w regulaminach nie mają zapisane minimum prędkości jakie musi być.
Próbowałaś modem ustawić w innym pokoju? Może się podłączy do innego nadajnika i będzie lepsza prędkość.
Albo antena zewnętrzna?

Nawet sprawdzilam oferte play - za 35 zl jest 70 giga. Ja w orange place 45 i mam 50 giga. emotka

Ja bardziej polecam ofertę Plush za 25zł mamy co miesiąc 20gb, po korzystaniu z tej oferty przez 3 miesiące otrzymujemy co miesiąc 60gb za tą samą cenę, a po pół roku otrzymujemy już 80gb w każdym miesiącu za 25zł, a po roku 100gb. Umowę możemy zerwać w każdej chwili z wyprzedzeniem 30 dniowym bez dodatkowych kar umownych.

Można wybrać drugą taryfę 5 zł droższą i tam mamy na pierwsze 3 miesiące 40gb(co miesiąc), po 3 miesiącach mamy już 80gb, po pół roku 100gb, a po roku 120gb i to za 30zł/mies.

Podobną ofertę ma nju mobile, ale to działa na nadajnikach Orange więc będzie u ciebie tak samo działać jak teraz masz.
https://www.plush...u.pl/internet/oferta
psotka 0

psotka

Cytuj wiadomość#6732403 wtorek, 29 wrzesień 2020, 13:39:29
halliday napisał(a):

psotka napisał(a):

halliday napisał(a):

psotka napisał(a):

halliday napisał(a):

psotka napisał(a):

t-mobile
play
plus?

Albo antena zewnętrzna?

Ja bardziej polecam ofertę Plush za 25zł mamy co miesiąc 20gb, po korzystaniu z tej oferty przez 3 miesiące otrzymujemy co miesiąc 60gb za tą samą cenę, a po pół roku otrzymujemy już 80gb w każdym miesiącu za 25zł, a po roku 100gb. Umowę możemy zerwać w każdej chwili z wyprzedzeniem 30 dniowym bez dodatkowych kar umownych.

Można wybrać drugą taryfę 5 zł droższą i tam mamy na pierwsze 3 miesiące 40gb(co miesiąc), po 3 miesiącach mamy już 80gb, po pół roku 100gb, a po roku 120gb i to za 30zł/mies.

Podobną ofertę ma nju mobile, ale to działa na nadajnikach Orange więc będzie u ciebie tak samo działać jak teraz masz.
https://www.plush...u.pl/internet/oferta

Dzieki Poczytam sobie.
0 donia7

venix

Cytuj wiadomość#6732473 wtorek, 29 wrzesień 2020, 19:08:28
Nie uwierzycie.  Moi chłopcy 16 i 19 lat pokłócili się o bluzę pepsi. Bo jest w pytę i git. 
A ja wysłałam wysłałam 1 zgłoszenie,  żeby nie gromadzić badziewia  emotka

pikawka

Cytuj wiadomość#6732479 wtorek, 29 wrzesień 2020, 19:23:09
-Violka- napisał(a):

Nie uwierzycie.  Moi chłopcy 16 i 19 lat pokłócili się o bluzę pepsi. Bo jest w pytę i git. 
A ja wysłałam wysłałam 1 zgłoszenie,  żeby nie gromadzić badziewia  emotka

W pytę? emotka  jezuuuuu ja jestem juz stara 

pikawka

Cytuj wiadomość#6732906 czwartek, 1 październik 2020, 11:14:14
PRIME VIDEO- czy ktoś z Was ma i korzysta? Polecacie? 
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6732921 czwartek, 1 październik 2020, 11:57:24
pikawka napisał(a):

Mam, polecam. Ale ostrzegam: dużo pozycji jest tylko z napisami, więc jak komuś nie przeszkadza to brać. No i jest fajny okres próbny i przecież można w każdej chwili zrezygnować.

pikawka

Cytuj wiadomość#6732925 czwartek, 1 październik 2020, 12:14:45
kreatia napisał(a):

pikawka napisał(a):

Mam, polecam. Ale ostrzegam: dużo pozycji jest tylko z napisami, więc jak komuś nie przeszkadza to brać. No i jest fajny okres próbny i przecież można w każdej chwili zrezygnować.

W jaki sposób się rezygnuje i jaki koszt miesięczny jest ?  emotka
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6732929 czwartek, 1 październik 2020, 12:17:53
pikawka napisał(a):

kreatia napisał(a):

pikawka napisał(a):

7 dni za darmo, potem 6 euro na miesiąc (na dwa konta), rezygnujesz przez odpięcie karty w profilu.
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6732931 czwartek, 1 październik 2020, 12:19:27
kreatia napisał(a):

pikawka napisał(a):

kreatia napisał(a):

pikawka napisał(a):

7 dni za darmo, potem 6 euro na miesiąc (na dwa konta), rezygnujesz przez odpięcie karty profilu.

Na dwa konta czyli można z kimś na spółkę  emotka  ok. Dziękuję. Wszystko wiem. 

monnikk

Cytuj wiadomość#6733389 piątek, 2 październik 2020, 20:58:07
Czy ktoś, kto ogarnia instagram, może mi napisać, dlaczego wiadomości przychodzą do mnie z dużym opóźnieniem? Wczoraj wyświetliła mi się wiadomość wysłana 23.09. Jestem pewna, że wcześniej jej nie było jak sprawdzałam pocztę. To już druga taka sytuacja. 
0 0

flinta_13

Cytuj wiadomość#6733435 sobota, 3 październik 2020, 10:34:52
Mam pytanie emotka  
Kupilam wczoraj w Biedronce legginsy i okazuje się że za małe emotka  
Czy jest możliwość wymiany na większe z tym,że pobralam naklejki z FAJNIAKOW a wiem że wtedy zwrotu nie ma..ale czy wymiana jest ??? Ktoś coś wie ? Będę wdzięczna..bo nie wiem.czy specjalnie jechać emotka  
0 0

psotka

Cytuj wiadomość#6733437 sobota, 3 październik 2020, 10:39:57
flinta_13 napisał(a):

Mam pytanie emotka  
Czy jest możliwość wymiany na większe z tym,że pobralam naklejki z FAJNIAKOW a wiem że wtedy zwrotu nie ma..ale czy wymiana jest ??? Ktoś coś wie ? Będę wdzięczna..bo nie wiem.czy specjalnie jechać emotka  

biedronka szybko odpowiada na messendzera
0 0

flinta_13

Cytuj wiadomość#6733442 sobota, 3 październik 2020, 10:50:54
psotka napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

Mam pytanie emotka  

flinta_13

Cytuj wiadomość#6733443 sobota, 3 październik 2020, 10:51:53
flinta_13 napisał(a):

psotka napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

Mam pytanie emotka  

Niestety nie mam FB.
0 0

flinta_13

Cytuj wiadomość#6733462 sobota, 3 październik 2020, 12:10:20
superloser napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

Mam pytanie emotka  

Daleko masz?

Z 15 km.
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6734147 wtorek, 6 październik 2020, 16:53:58
Czy jest na sali lekarz/farmaceuta? Docelowo pediatra/kardiolog/chirurg...

pilnie potrzebuje porady.
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6734152 wtorek, 6 październik 2020, 17:04:10
androm napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

patrzcie do czego to doszło, że się normalnie nie można już dostać nigdzie emotka

kurczę, można. byłam dzisiaj u lekarza, zapisał córce niestandardowy środek. gdy go pytalam o wytyczne do stosowania, powiedział że nie ma żadnych. no to zastosowałam tyle, ile mi się wydawało. a teraz czytam w necie i nie wiem czy nie za dużo...
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6734157 wtorek, 6 październik 2020, 17:14:05
dwaburekoty napisał(a):

androm napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

patrzcie do czego to doszło, że się normalnie nie można już dostać nigdzie emotka

kurczę, można. byłam dzisiaj u lekarza, zapisał córce niestandardowy środek. gdy go pytalam o wytyczne do stosowania, powiedział że nie ma żadnych. no to zastosowałam tyle, ile mi się wydawało. a teraz czytam w necie i nie wiem czy nie za dużo...

Zadzwoń do apteki, powiedzą Ci 
0 0