Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

sandra1

Cytuj wiadomość#6737330 poniedziałek, 19 październik 2020, 10:13:03
Witam czemu dodając konkurs z aplikacji telefonu wyskakuje mi,,nieprawidłowy format pliku,,?I nie można dodać konkursu...
0 0

sandra1

Cytuj wiadomość#6737359 poniedziałek, 19 październik 2020, 11:14:30
czy ktoś tu obecny bierze udział w konkursie na bezcenne chwile?
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6737384 poniedziałek, 19 październik 2020, 12:16:03
zielonaszpilka napisał(a):

delvitto napisał(a):

chcę się zwrócić do posiadaczy pralko-suszarek, czy takie urządzenie jest naprawdę przydatne, czy to tylko fanaberia? Zepsuła mi się pralka, szukam nowej, lecz najważniejsze jest to, by była jak najpłytsza, bo łazienka to dziupla malutka. Te ładowane od góry odpadają, takie mi strasznie "nie leżą". No ale sobie pooglądałam,  i zobaczyłam właśnie pralko-suszarki, o głębokości 45 cm ( LG albo Candy), no i zaczęłam się wahać...  Na pewno lepsze byłyby 2 urządzenia niż 2 w 1, ale na to nie mam miejsca, szafka też musi gdzieś wisieć emotka  Kiedyś też wzbraniałam się przed zmywarką, mówiłam że to zbędny luksus, no i minęło 4 lata odkąd posiadam, i już sobie nie wyobrażam bez niej kuchni emotka  Powiedzcie proszę, kto może, jak w praktyce takie coś funkcjonuje.

Pralko suszarki to niestety nie jest najlepsza opcja, jak większość sprzętów 2w1. Suszarka osobno to rewelacyjny sprzęt, ale pralko suszarki bym nie kupiła.

mój kolega kupił sobie pralko-suszarkę i mu wszystkie ubrania kurczą się
jokan 0

jokan

Cytuj wiadomość#6737388 poniedziałek, 19 październik 2020, 12:28:31
androm napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

delvitto napisał(a):

chcę się zwrócić do posiadaczy pralko-suszarek, czy takie urządzenie jest naprawdę przydatne, czy to tylko fanaberia? Zepsuła mi się pralka, szukam nowej, lecz najważniejsze jest to, by była jak najpłytsza, bo łazienka to dziupla malutka. Te ładowane od góry odpadają, takie mi strasznie "nie leżą". No ale sobie pooglądałam,  i zobaczyłam właśnie pralko-suszarki, o głębokości 45 cm ( LG albo Candy), no i zaczęłam się wahać...  Na pewno lepsze byłyby 2 urządzenia niż 2 w 1, ale na to nie mam miejsca, szafka też musi gdzieś wisieć emotka  Kiedyś też wzbraniałam się przed zmywarką, mówiłam że to zbędny luksus, no i minęło 4 lata odkąd posiadam, i już sobie nie wyobrażam bez niej kuchni emotka  Powiedzcie proszę, kto może, jak w praktyce takie coś funkcjonuje.

Pralko suszarki to niestety nie jest najlepsza opcja, jak większość sprzętów 2w1. Suszarka osobno to rewelacyjny sprzęt, ale pralko suszarki bym nie kupiła.

mój kolega kupił sobie pralko-suszarkę i mu wszystkie ubrania kurczą się

jak cos jest do wszystkiego, to jest do niczego....tez polecam sama suszarke, a nie pralko-suszarke....a nie ma suszarek waskich, teraz zerknelam i na mediaexpert byl jakis artykul o suszarkach do malej lazienki, wersja slim....wtedy suszarke dajesz na pralke i ci nie zajmuje miejsca. U mnie tak wlasnie jest i sie sprawdza bez problemow. Tylko dokupuje sie cos w stylu polki/podkladki zeby to sie trzymalo na pralce.
0 0

nitka310

Cytuj wiadomość#6737902 środa, 21 październik 2020, 09:36:19
Czy orientuje się ktoś czy kupując liona np tego białego mogę wziąć udział w loteri pełnej złota?
0 0

FBmarta22

Cytuj wiadomość#6737905 środa, 21 październik 2020, 09:41:58
nitka310 napisał(a):

Czy orientuje się ktoś czy kupując liona np tego białego mogę wziąć udział w loteri pełnej złota?

Wg regulaminu tylko baton zbożowy Lion, czyli to to: https://www.nestl...-zbozowy-nestle-lion
0 0

nitka310

Cytuj wiadomość#6737906 środa, 21 październik 2020, 09:43:49
FBmarta22 napisał(a):

nitka310 napisał(a):

Wg regulaminu tylko baton zbożowy Lion, czyli to to: https://www.nestl...-zbozowy-nestle-lion

Dziękuję za odpowiedź  emotka
0 0

agusiac87

Cytuj wiadomość#6738442 czwartek, 22 październik 2020, 20:53:25
czy ktoś mi może pomóc w temacie bonu turystycznego 500 ? Wiem że można założyć profil na pue i zweryfikować tożsamość w placówce ZUS, chcę tego uniknąć.

Zatem moje pytanie: czy jestem w stanie to zrobić przez mbank?
Loguję się do banku, w zakładce finanse klikam załatw sprawę w urzędzie i następnie przekierowuje mnie na strone gov.pl - tam loguję się za pomocą profilu zaufanego przez mbank   i tam dalej nie wiem co

Dlatego moje pytanie jest czy da się się to zrobić z poziomu mbank czy muszę niestety tworzyć konto na pue i udać się do placówki ZUS?
0 0

takaja86

Cytuj wiadomość#6738443 czwartek, 22 październik 2020, 21:01:23
agusiac87 napisał(a):

czy ktoś mi może pomóc w temacie bonu turystycznego 500 ? Wiem że można założyć profil na pue i zweryfikować tożsamość w placówce ZUS, chcę tego uniknąć.

Zatem moje pytanie: czy jestem w stanie to zrobić przez mbank?
Loguję się do banku, w zakładce finanse klikam załatw sprawę w urzędzie i następnie przekierowuje mnie na strone gov.pl - tam loguję się za pomocą profilu zaufanego przez mbank   i tam dalej nie wiem co

Dlatego moje pytanie jest czy da się się to zrobić z poziomu mbank czy muszę niestety tworzyć konto na pue i udać się do placówki ZUS?

Napisalam pw
0 0

sandra1

Cytuj wiadomość#6738488 piątek, 23 październik 2020, 08:32:34
Witam kupilam dwa batony lion na jednym kod nie wchodzi A na drugim brak kodu mimo że opakowanie konkursowe... czemu tak wie ktoś?
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6738849 sobota, 24 październik 2020, 17:29:47
Mam takie zagadnienie. Jestem w trakcie robienia pomnika na cmentarzu. Dookoła jest ciasno, ludzie poustawiali nagrobki. Okazało się, że aby zmieścić mój pomnik, muszą zostać ścięte dwie tuje, rosnące przy samej krawędzi grobu. ze względu na bliskie sąsiedztwo innych pomników, nie można było nic przesunąć w żadną ze stron. Moje pytanie brzmi, w czyjej gestii jest opłata za ścięcie i wywóz drzew? Ja zostałam obarczona opłatą 1000 zł, ale zaczynam myśleć, że zostałam wykorzystana. Wiem, że księdzu zarządzającemu cmentarzem było bardzo na rękę ścięcie tych drzew, bo z rozmowy wynikło, że nie lubi tujek, co jakiś czas sami coś ścinają, a teraz, gdy trafiłam się ja, to myślę, że pod moją opłatę podpięli jeszcze jakieś niepotrzebne drzewka, chociaż nie mam na to dowodu. Czy on, jako gospodarz, nie powinien dbać o swój teren, i umożliwić postawienie pomnika bez dodatkowych kosztów?
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6738853 sobota, 24 październik 2020, 18:11:22
My pisalismy kilka lat temu pismo do gminy i oni scieli drzewo.kto posadzil te tuje?skoro masz grob to pewnie i oplaty za niego.to ksiadz powinien sciag wg mnie.
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6738854 sobota, 24 październik 2020, 18:22:02
sandra1 napisał(a):

Witam kupilam dwa batony lion na jednym kod nie wchodzi A na drugim brak kodu mimo że opakowanie konkursowe... czemu tak wie ktoś?

napisz do organizatora, powinini cie przyslac nowe kody
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6738864 sobota, 24 październik 2020, 19:11:47
chochliczka napisał(a):

My pisalismy kilka lat temu pismo do gminy i oni scieli drzewo.kto posadzil te tuje?skoro masz grob to pewnie i oplaty za niego.to ksiadz powinien sciag wg mnie.

grób jest bardzo stary, pochowana tam była moja prababcia, i później nikt z rodziny nie chciał go jakoś przejąć. Miejsce niefortunne, bo wśród drzew. Ładnie to wyglądało, przyjemny cień był i takie zaciszne, dzięki drzewom, miejsce. Ale też kłopotliwe, bo sypało igliwiem strasznie, i trudno zachować porządek. Gdy zmarł mój mąż, ustaliłam, że przejmę grób, poniosłam opłaty spore, bo od lat 60-tych nie było opłacone. Nie pomyślałam, że gdy będę robić pomnik, będą kłopoty. Kto te tuje posadził, to nie wiem, były chyba od zawsze.
0 0

sandra1

Cytuj wiadomość#6738901 sobota, 24 październik 2020, 21:48:59
Witajcie kochani Jakiś czas temu prowadziłam blog o konkursach na Onet.pl lecz zamknęli tam blogi .Orientuje się ktoś czy mogę po paru latach odzyskac historię bloga?czy są gdzieś darmowe blogi by znów można było sobie założyć?pozdrawiam Was
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6738909 sobota, 24 październik 2020, 22:31:54
Ma ktos moze Play.24 z zarejestrowanym starterem "na start 15GB"? 
Na opakowaniu nie ma info o pakietach przypisanych do tej taryfy  emotka
Moze ktos ma i podzieli sie info ... i czy smsy premium da sie z tej taryfy wysylac?
Dziekuje  emotka
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6738919 niedziela, 25 październik 2020, 00:22:31
jokan napisał(a):

sandra1 napisał(a):

napisz do organizatora, powinini cie przyslac nowe 

U mnie nie weszły 2 kody w opakowaniach promocyjnych. Napisałam do organizatora i przysłali mi na maila 2 nowe kody,ale niestety nie trafiłam nic.
0 0

estrelitta

Cytuj wiadomość#6738981 niedziela, 25 październik 2020, 17:02:01
Ile się teraz czeka na wynik testu na koronoswirusa? 
Podczas wymazu mówili, że wynik będzie do 3 dób, ale coś go ni widu, ni słychu emotka
0 0

mandarynka16

Cytuj wiadomość#6738982 niedziela, 25 październik 2020, 17:04:52
estrelitta napisał(a):

Podczas wymazu mówili, że wynik będzie do 3 dób, ale coś go ni widu, ni słychu emotka

Jeszcze na pocz. miesiaca byly nastepnego dnia. Sprawdzasz na pacjent.gov?
0 0

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6738984 niedziela, 25 październik 2020, 17:08:01
estrelitta napisał(a):

To zależy gdzie, córce i bratankowi (ostre przypadki) robili w 2 różnych szpitalach (2 województwa) i wyniki były po kilku godz. Oboje kwalifikowali się na oddział szpitalny, wyniki na szczęście negatywne emotka
0 0