Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

basiag

Cytuj wiadomość#6740391 piątek, 30 październik 2020, 00:38:12
superloser napisał(a):

basiag napisał(a):

basiag napisał(a):

jak to jest z gwarancją na wygrane słuchawki JBL ??

Z papierkiem  przekazaniem nagrody albo paragonem

z konkursu "Zdobądź muzyczne nagrody" nic takiego nie otrzymałam z tym sprzętem emotka  ktoś otrzymał ?
0 0

agusiac87

Cytuj wiadomość#6740622 piątek, 30 październik 2020, 16:37:28
Czy ktoś ma sprawdzony przepis na jakieś zdrowe ciasteczka z dynia ( A dokładnie z pure z dyni ) ?
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6740629 piątek, 30 październik 2020, 17:15:59
agusiac87 napisał(a):

Czy ktoś ma sprawdzony przepis na jakieś zdrowe ciasteczka z dynia ( A dokładnie z pure z dyni ) ?

Co prawda sama ich nie robiłam, ale wyglądają apetycznie emotka   poczytaj wcześniej komentarze pod przepisem
https://www.mojew...iowe-ciastka-owsiane
A tu inne
https://www.jadlo...-ciasteczka-owsiane/

agusiac87

Cytuj wiadomość#6740864 sobota, 31 październik 2020, 21:24:01
moi kochani
Rzucam temat bezzwrotnej pożyczki 5000 zł z UP w związku z koroną, ktoś z rodziny z tego jeszcze nie skorzystał i chciałby teraz to zrobić, jednak ta osoba bardzo się boi że będzie musiała się z tego rozliczać lub wykazywać jakieś poniesione wydatki na to

Wg informacji z tej strony https://www.gov.p...kow-funduszu-pracy    rozumiem że składam wniosek, dostaję pożyczke bezwrotna i jeśli utrzymam działalność 3 miesiące to pożyczka z automatu jest umarzana.

Czy ktoś może powiedzieć jak to w praktyce wygląda , czy trzeba przedstawiać i dokumentować wydatki, na które wydało się te 5 tys zł ?
0 0

agusiac87

Cytuj wiadomość#6740869 sobota, 31 październik 2020, 21:32:48
koniczynka123 napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

moi kochani
Rzucam temat bezzwrotnej pożyczki 5000 zł z UP w związku z koroną, ktoś z rodziny z tego jeszcze nie skorzystał i chciałby teraz to zrobić, jednak ta osoba bardzo się boi że będzie musiała się z tego rozliczać lub wykazywać jakieś poniesione wydatki na to

Wg informacji z tej strony https://www.gov.p...kow-funduszu-pracy    rozumiem że składam wniosek, dostaję pożyczke bezwrotna i jeśli utrzymam działalność 3 miesiące to pożyczka z automatu jest umarzana.

Czy ktoś może powiedzieć jak to w praktyce wygląda , czy trzeba przedstawiać i dokumentować wydatki, na które wydało się te 5 tys zł ?

Na obecną chwilę nic nie trzeba dokumentować, pożyczkę w czerwcu brali znajomi i syn. Niby mogą kiedyś skontrolować czy faktycznie na coś do firmy to wydałaś, ale jeśli płaci ZUS i podatki to niech się niczego nie obawia

dziękuję bardzo za informację  emotka  , oczywiście płaci ZUS i podatki i ponosi tam drobne koszty.

nkba

Cytuj wiadomość#6740870 sobota, 31 październik 2020, 21:39:45
agusiac87 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

moi kochani

Na obecną chwilę nic nie trzeba dokumentować, pożyczkę w czerwcu brali znajomi i syn. Niby mogą kiedyś skontrolować czy faktycznie na coś do firmy to wydałaś, ale jeśli płaci ZUS i podatki to niech się niczego nie obawia

dziękuję bardzo za informację  emotka  , oczywiście płaci ZUS i podatki i ponosi tam drobne koszty.

Niech bierze i sie nie martwi emotka

cleo25

Cytuj wiadomość#6740879 sobota, 31 październik 2020, 22:03:48
Zainteresowaliście mnie tą pożyczką. Czy to jest tylko dla osób, które dopiero rozpoczęły działalność ? Ktoś zna więcej szczegółów z autopsji ?
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6740881 sobota, 31 październik 2020, 22:05:53
cleo25 napisał(a):

Zainteresowaliście mnie tą pożyczką. Czy to jest tylko dla osób, które dopiero rozpoczęły działalność ? Ktoś zna więcej szczegółów z autopsji ?

https://www.pit.p...talo-z-pomocy-996365
0 0

cleo25

Cytuj wiadomość#6740884 sobota, 31 październik 2020, 22:17:45
@[email protected] napisał(a):

cleo25 napisał(a):

https://www.pit.p...talo-z-pomocy-996365

Dziękuję. Już wszystko doczytałam. 
0 0

agusiac87

Cytuj wiadomość#6741501 wtorek, 3 listopad 2020, 16:20:56
czy ktoś mi polecić sprawdzony we własnej kuchni dziadek do orzechów?

Z wyłączeniem takiego dziadka do orzechów bo mam go i nie jestem zadowolona

https://www.googl...5uwCFQAAAAAdAAAAABAI

Dodam że chodzi o łuskanie większej liczby orzechów np 50 sztuk i więcej emotka
0 0

kalmia86

Cytuj wiadomość#6741839 czwartek, 5 listopad 2020, 09:31:14
Mam syna w pierwszej klasie. Co muszę wypełnić aby otrzymać ten zasiłek opiekuńczy z powodu Covid-19? Na początku roku sytuacja mnie nie dotyczyła, bo byłam na urlopie macierzyńskim. Teraz nie mam wyjścia i nie wiem od czego zacząć...
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6741841 czwartek, 5 listopad 2020, 09:39:14
kalmia86 napisał(a):

Mam syna w pierwszej klasie. Co muszę wypełnić aby otrzymać ten zasiłek opiekuńczy z powodu Covid-19? Na początku roku sytuacja mnie nie dotyczyła, bo byłam na urlopie macierzyńskim. Teraz nie mam wyjścia i nie wiem od czego zacząć...

poprzednio były wnioski na stronie zus do pobrania i wypełnienia, 

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6741853 czwartek, 5 listopad 2020, 10:12:18
Claudia77 napisał(a):

kalmia86 napisał(a):

Nie ma specjalnego covidowego zasiłku. Bierzesz po prostu ten zasiłek na dziecko, którego masz 60 dni na rok
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6741854 czwartek, 5 listopad 2020, 10:14:45
prosiaczek napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

kalmia86 napisał(a):

Nie ma specjalnego covidowego zasiłku. Bierzesz po prostu ten zasiłek na dziecko, którego masz 60 dni na rok

ma wejść dla rodziców do lat 8
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6742052 piątek, 6 listopad 2020, 08:18:15
działa Wam sieć plus? ja nie mogę ani dzwonić / wysyłać / odbierać telefonów, smsów, neta brak  emotka
0 0

pink086

Cytuj wiadomość#6742054 piątek, 6 listopad 2020, 08:19:51
kreatia napisał(a):

działa Wam sieć plus? ja nie mogę ani dzwonić / wysyłać / odbierać telefonów, smsów, neta brak  emotka

działa 

kreatia

Cytuj wiadomość#6742057 piątek, 6 listopad 2020, 08:31:36
ok, przeszło. może to lokalnie, ale przez kilkadziesiąt minut nie działało NIC na wielu numerach, włącznie z serwerami  emotka
edit: jednak dalej nie działa, ale można dodzwonić się do plusa z innej sieci emotka
0 0

rare85

Cytuj wiadomość#6742062 piątek, 6 listopad 2020, 09:04:10
kreatia napisał(a):

Dziś też tak miałam. I w sobotę lub niedzielę. Z kolei siostra, która też ma Plusa mówi, że coraz częściej ma tak właśnie w godzinach porannych. 
0 0

agusiac87

Cytuj wiadomość#6742270 piątek, 6 listopad 2020, 19:46:08
witam
Czy ktoś z Was przechodził kwarantannę bez instalowania aplikacji? Pytam bo w rodzinie jest taki przypadek ze nie ma możliwości instalacji tej apki z powodu telefonu starej daty....
0 0

fantagiro

Cytuj wiadomość#6742272 piątek, 6 listopad 2020, 20:08:10
Hej.
okazuję się, że od poniedziałku córeczka zabiera mi sprzęt do pracy ( w konkach emotka  )
Macie może namiary na laptop z kamerką dla uczennicy 1wszej klasy. Jeśli ktoś przerabiał temat to proszę o linka gdzie i jaki kupowaliście. Może być na PRIV 
Pasowałby około 15calowy z 4giga ramu i tyle wiem. Budżet? wiadomo, jak najtaniej  i na gwarancji (nowy?!)
bardzo dziękuję za pomoc emotka
0 0