Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

margobb

Cytuj wiadomość#6754996 wtorek, 29 grudzień 2020, 15:52:21
basiag napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

Możecie polecić jakieś dobre filmy, seriale na kwarantanne, dla osób 30+, mogą być starsze, bo graficzne, dokumentalne, coś wartego zobaczenia, nie mam sił przeszukiwac neta a nic mi nie przychodzi do głowy, w grę wchodzi netflix, hbo, vod, fajnie by było tu utworzyć listę filmów wartych obejrzenia

na Netfixie - Gambit królowej - super emotka
                -  Ozark - wciągający (3 sezony po 10 odc.)

Netflix - Kalifat 
rare85 0

gonika

Cytuj wiadomość#6755006 wtorek, 29 grudzień 2020, 16:30:19
Netflix- zgadzam się z pikawka, mega wciągający, kobiecy i nie tylko- Outlander.
Podobne, romantyczne, wysoko oceniane, też mi się bardzo podobały- Mr. Sunshine, Crash Landing on You
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6755009 wtorek, 29 grudzień 2020, 16:36:25
margobb napisał(a):

basiag napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

Możecie polecić jakieś dobre filmy, seriale na kwarantanne, dla osób 30+, mogą być starsze, bo graficzne, dokumentalne, coś wartego zobaczenia, nie mam sił przeszukiwac neta a nic mi nie przychodzi do głowy, w grę wchodzi netflix, hbo, vod, fajnie by było tu utworzyć listę filmów wartych obejrzenia

na Netfixie - Gambit królowej - super emotka
                -  Ozark - wciągający (3 sezony po 10 odc.)

Netflix - Kalifat 

a ja właśnie zakończyłam oglądanie "The Crown", i powiem, że się dobrze oglądało:)

ziolko

Cytuj wiadomość#6755011 wtorek, 29 grudzień 2020, 16:42:12
FBewa36 zależy, co lubisz emotka  
Na poprawę nastroju polecam serial "Ranczo". Od kilkunastu dni jest na Netflixie. 
Mnie uspokaja emotka  

olunka

Cytuj wiadomość#6755015 wtorek, 29 grudzień 2020, 16:49:56
FBewa36 napisał(a):

"Atypowy"
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6755019 wtorek, 29 grudzień 2020, 17:00:34
superloser napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

Moder Family, Family Guy, The Bing Bang Theory
History 101, American factory, the China hustle, Dirty money

Polecam MUR - adekwatnie do dzisiejszych czasów...
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6755136 środa, 30 grudzień 2020, 10:32:57
FBewa36 napisał(a):

Seriale: "Gra o tron", "Wataha", "Dom z papieru" i "Cobra kai"  emotka
I jeszcze seriale, lecz TYLKO w wersji z niemieckim dubbingiem (polski jakoś nie śmieszy): "Two and a Half Men" i "The Big Bang Theory"  emotka
0 0

natik999

Cytuj wiadomość#6755212 środa, 30 grudzień 2020, 13:29:01
hej jako, że rozpoczęła się dyskusja o filmach i serialach, a ja wygrałam Netflixa emotka  zapytam, czy jest tam jakiś serial, którego akcja dzieje się w USA, w jakieś ciekawej lokalizacji (innej niż np. NY czy inne wielkie miasta, korporacje, itd,) np. cos takiego jak Yellowstone ;) słyszałam o Ozark...ale czy któryś jeszcze?
0 0

rozczochrana-bobrzyca

Cytuj wiadomość#6755213 środa, 30 grudzień 2020, 13:31:25
Ja ze swojego romatycznego serca polecić mogę Bridgerton, jeśli lubicie Dume i Uprzedzenie to na pewno wam się spodoba emotka

glena

Cytuj wiadomość#6755214 środa, 30 grudzień 2020, 13:38:28
FBewa36 napisał(a):

na hbo The undoing, Wielkie kłamstewka, Opowieść podręcznej
Netflix - Modern Family, Stranger Things, Dark pierwszy sezon i oczywiście Friends
a jak rozważasz ewentualnie amazon prime to This is us i Wspaniała Pani Meisel
0 0

olunka

Cytuj wiadomość#6755217 środa, 30 grudzień 2020, 13:48:22
[quote=

glena napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

FBewa36] Możecie polecić jakieś dobre filmy, seriale na kwarantanne, dla osób 30+, mogą być starsze, bo graficzne, dokumentalne, coś wartego zobaczenia, nie mam sił przeszukiwac neta a nic mi nie przychodzi do głowy, w grę wchodzi netflix, hbo, vod, fajnie by było tu utworzyć listę filmów wartych obejrzenia

potwierdzam - Modern Family na poprawę nastroju i jeszcze Doktor Martin
0 0

agusiac87

Cytuj wiadomość#6755221 środa, 30 grudzień 2020, 13:59:58
Czy są gdzieś jakieś fajne wyprzedaże online jeśli chodzi o sklepy odzieżowe?  emotka
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6755602 czwartek, 31 grudzień 2020, 22:17:23
dobrze jest się odprężyć, zapalić świecę Glade o kojącym aromacie. Nastrój się wtedy zmienia i nie wali w domu jak z rozprutej małpy w ciemnej murzyńskiej chacie...

Czy Wam też czasami przychodzą tylko TAKIE teksty do głowy? emotka

kumulacja

Cytuj wiadomość#6755635 piątek, 1 styczeń 2021, 10:57:06
superloser napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

dobrze jest się odprężyć, zapalić świecę Glade o kojącym aromacie. Nastrój się wtedy zmienia i nie wali w domu jak z rozprutej małpy w ciemnej murzyńskiej chacie...

emotka Politically correct  emotka

Moj rym na Papsi i lays

... dlatego Pepsi i Lays kupuje, gdyż rośnie mi CENZURA i podle sie czuje

Po Pepsi jesteś sexy! 

nitka310

Cytuj wiadomość#6755755 sobota, 2 styczeń 2021, 11:17:00
Właśnie zastanawiam się czy warto założyć FB.... widzę, że niektóre konkursy to rozmowy z botami przez Messenger... no i różne weekendowe noclegi można wygrać właściwie tylko tam. Czy ktoś ma fb tylko ze względu na konkursy? Może nawet bym miała tam jakieś zdjęcie, tylko przeraża mnie że każdy będzie je mógł widzieć (siostra mi mówiła, że gdzieś się to wyłącza, ale co i jak dokładnie to nie wie) emotka  chciałabym dodać do znajomych tylko osoby z którymi mam kontakt, więc bez szaleństwa emotka . Macie Facebooka, dużo znajomych, bierzecie udział w konkursach?
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6755757 sobota, 2 styczeń 2021, 11:27:26
nitka310 napisał(a):

Właśnie zastanawiam się czy warto założyć FB.... widzę, że niektóre konkursy to rozmowy z botami przez Messenger... no i różne weekendowe noclegi można wygrać właściwie tylko tam. Czy ktoś ma fb tylko ze względu na konkursy? Może nawet bym miała tam jakieś zdjęcie, tylko przeraża mnie że każdy będzie je mógł widzieć (siostra mi mówiła, że gdzieś się to wyłącza, ale co i jak dokładnie to nie wie) emotka  chciałabym dodać do znajomych tylko osoby z którymi mam kontakt, więc bez szaleństwa emotka . Macie Facebooka, dużo znajomych, bierzecie udział w konkursach?

Nie musisz mieć swojego zdjęcia ani imienia i nazwiska. Fotka kota psa czy widoku i będzie ok  emotka  imię czy jakaś ksywka też przejdzie. 
0 0

nitka310

Cytuj wiadomość#6755760 sobota, 2 styczeń 2021, 11:48:41
pikawka napisał(a):

nitka310 napisał(a):

Nie musisz mieć swojego zdjęcia ani imienia i nazwiska. Fotka kota psa czy widoku i będzie ok  emotka  imię czy jakaś ksywka też przejdzie. 

Dziękuję za odpowiedź  emotka jednak jeśli będę go zakładać to chciałabym z niego korzystać. W mojej rodzinie wszyscy mają fb emotka  nie licząc dzieci do lat 13. Może to nie jest, aż takie złe, jeśli ograniczy się dostęp dla obcych? Nie wiem jak to i was wygląda?
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6755761 sobota, 2 styczeń 2021, 11:58:20
nitka310 napisał(a):

pikawka napisał(a):

nitka310 napisał(a):

Dziękuję za odpowiedź  emotka jednak jeśli będę go zakładać to chciałabym z niego korzystać. W mojej rodzinie wszyscy mają fb emotka  nie licząc dzieci do lat 13. Może to nie jest, aż takie złe, jeśli ograniczy się dostęp dla obcych? Nie wiem jak to i was wygląda?

Ja mam ograniczenie. Moje posty i zdjęcia widza tylko znajomi. 

domika

Cytuj wiadomość#6755763 sobota, 2 styczeń 2021, 12:13:15
prosiaczek napisał(a):

Gdyby były konkursy na świńskie i głupie rymowanki nie musiałabym pracować do końca życia emotka a mój mąż to byłby bilionerem - jemu tylko takie przychodzą do głowy. dlatego już nie prosze go o pomoc, bo jak mi tekst wymysli to ryję potem pół dnia ze śmiechu i kompletnie nic normalnego nie mogę wymyślić emotka

azaflora

Cytuj wiadomość#6755764 sobota, 2 styczeń 2021, 12:24:48
nitka310 napisał(a):

pikawka napisał(a):

nitka310 napisał(a):

Załóż konto na swoje prawdziwe dane, a w ustawieniach wybierz, co kto może zobaczyć i dowiedzieć się o Tobie. Z pseudonimami może być problem w razie wygranej w konkursie, niektórzy nie biorą pod ocenę zgłoszeń od "Ciiotka Klotka, Zwierzolub" itp emotka
Tu zerknij na możliwości
0 0