Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

pioge7

Cytuj wiadomość#6759712 środa, 20 styczeń 2021, 09:13:11
Ma ktoś konto w banku millenium? Pytanie. Czy wplatomaty planetcash są darmowe po spełnieniu warunkow bezpłatności konta?
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6759720 środa, 20 styczeń 2021, 09:27:40
kreatia napisał(a):

jarekcda napisał(a):

Na OLX wprowadzono przesyłki gwarantowane przez ich stronę. Teraz zakupy są bardziej bezpieczne.

te przesyłki od olxa spowodowały tę falę oszustów. ludzie nie wiedzą co i jak i się łapią emotka

ta osoba chyba tu przyszła zachwalać OLXa, na innym wątku gnoi Allegro.....moim zdaniem i to i to ma swoje plusy i minusy, no ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, jak to się mówi

magie1982

Cytuj wiadomość#6759723 środa, 20 styczeń 2021, 09:38:46
Zaczyna się wysyp misi w MDW, czekam na pierwszą piątkę z parówek emotka

fantagiro

Cytuj wiadomość#6759725 środa, 20 styczeń 2021, 09:45:17
kreatia napisał(a):

jarekcda napisał(a):

Na OLX wprowadzono przesyłki gwarantowane przez ich stronę. Teraz zakupy są bardziej bezpieczne.

te przesyłki od olxa spowodowały tę falę oszustów. ludzie nie wiedzą co i jak i się łapią emotka

mało brakowało i przez to całe OLX wysyłka moje konto zubożało by o 2100zł
Cytuję  część rozmowy tel z kUPUJĄCYM
"już przelałem kasę na konto olx więc proszę o natychmiastową wysyłkę paczkomatem 
-nie wiem o co z tym chodzi więc puki kasa nie będzie na moim koncie dotąd nie wyślę
ale masz grwarancję z olx i potwierdzenie, że pieniądze czekają jak tylko dostanę przedmiot , potwierdzę i ci przelewają
-nie nie nie wyślę i rób sobie co chcesz z tym , że przelałeś kasę!...za dużo oszustw ostatni się słyszy..
...śmiech w tle i do  drugiego faceta- odpuszczamy nie uda się"

KU PRZESTRODZE  emotka

jokan

Cytuj wiadomość#6759727 środa, 20 styczeń 2021, 09:47:21
fantagiro napisał(a):

kreatia napisał(a):

jarekcda napisał(a):

"już przelałem kasę na konto olx więc proszę o natychmiastową wysyłkę paczkomatem 
-nie wiem o co z tym chodzi więc puki kasa nie będzie na moim koncie dotąd nie wyślę
ale masz grwarancję z olx i potwierdzenie, że pieniądze czekają jak tylko dostanę przedmiot , potwierdzę i ci przelewają
-nie nie nie wyślę i rób sobie co chcesz z tym , że przelałeś kasę!...za dużo oszustw ostatni się słyszy..

KU PRZESTRODZE  emotka

trzeba być czujnym na każdym kroku...ja kiedyś wystawiałam na olx, teraz rzadko kiedy...za dużo tam kombinatorów i tych, co jeleni szukają...no i oszustów
0 0

aguagu

Cytuj wiadomość#6759728 środa, 20 styczeń 2021, 09:49:27
fantagiro napisał(a):

kreatia napisał(a):

jarekcda napisał(a):

KU PRZESTRODZE  emotka

Kasa na Twoim koncie będzie dopiero wtedy, gdy kupujący odbierze paczkę, tj. około 1-2 dni po. Ale jeżeli ktoś dokona zakupu, to on płaci od razu, a Ty po prostu akceptujesz sprzedaż i masz na wysyłkę 72 godziny od wygenerowania etykiety. emotka

FBmarta22

Cytuj wiadomość#6759734 środa, 20 styczeń 2021, 10:01:37
jokan napisał(a):

fantagiro napisał(a):

kreatia napisał(a):

jarekcda napisał(a):

KU PRZESTRODZE  emotka

trzeba być czujnym na każdym kroku...ja kiedyś wystawiałam na olx, teraz rzadko kiedy...za dużo tam kombinatorów i tych, co jeleni szukają...no i oszustów

Szczerze, to ja jestem zachwycona przesyłkami OLX. Wcześniej to człowiek musiał te durnowate rozmowy prowadzić, że ani za pobraniem, ani bez przedpłaty nie wyśle... I (taka na marginesie) sam rozumiał tych, którzy przed przesyłką przelewu nie chcieli robić (ja bym tak w życiu nie zrobiła, ale kilka osób tak mi zapłaciło)...
A teraz kupujący płaci najczęściej online, przesyłkę nadaję w paczkomacie (uwielbiam ten sposób nadawania, kiedyś to się na tej poczcie nastało)...
Po dwóch dniach kasa na koncie emotka  Do tej pory zero problemów (tfu tfu tfu)...
A co do oszustów to są wszędzie... I sorry, ale wystarczy umieć czytać i mieć odrobinę zdrowego rozsądku, żeby się nie naciąć (też tfu tfu tfu)...

Na OLX wkurzają mnie tylko Ci wszyscy targujący się... wystawię coś za 300 zł i za chwilę wysyp wiadomości "wezmę za 200 + wysyłka"  emotka  Zawsze grzecznie dziękuję za propozycję, piszę że aż tak zdesperowana nie jestem i już, na szczęście, nie marudzą emotka

adriannaa

Cytuj wiadomość#6759741 środa, 20 styczeń 2021, 10:40:25
FBmarta22 napisał(a):

jokan napisał(a):

fantagiro napisał(a):

kreatia napisał(a):

jarekcda napisał(a):

KU PRZESTRODZE  emotka

Szczerze, to ja jestem zachwycona przesyłkami OLX. Wcześniej to człowiek musiał te durnowate rozmowy prowadzić, że ani za pobraniem, ani bez przedpłaty nie wyśle... I (taka na marginesie) sam rozumiał tych, którzy przed przesyłką przelewu nie chcieli robić (ja bym tak w życiu nie zrobiła, ale kilka osób tak mi zapłaciło)...
A teraz kupujący płaci najczęściej online, przesyłkę nadaję w paczkomacie (uwielbiam ten sposób nadawania, kiedyś to się na tej poczcie nastało)...
Po dwóch dniach kasa na koncie emotka  Do tej pory zero problemów (tfu tfu tfu)...
A co do oszustów to są wszędzie... I sorry, ale wystarczy umieć czytać i mieć odrobinę zdrowego rozsądku, żeby się nie naciąć (też tfu tfu tfu)...

Na OLX wkurzają mnie tylko Ci wszyscy targujący się... wystawię coś za 300 zł i za chwilę wysyp wiadomości "wezmę za 200 + wysyłka"  emotka  Zawsze grzecznie dziękuję za propozycję, piszę że aż tak zdesperowana nie jestem i już, na szczęście, nie marudzą emotka

Mi się również bardzo podobają wysyłki olx, zwłaszcza dlatego, że obojętnie czy ktoś weźmie przesyłkę za pobraniem czy płatność z góry to dla sprzedającego procedura wygląda tak samo i nie trzeba opłacać wcześniej przesyłki.
Ale faktycznie największym minusem jest to targowanie się, ja wystawiłam rower o wartości 2700, dałam cenę 1700 a dostawałam mnóstwo propozycji 900 i 1000 zł  emotka
0 0

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6759746 środa, 20 styczeń 2021, 11:14:46
Ja sprzedawałam na olx w listopadzie rzecz wystawioną za 700 zł, chłopak napisał "biorę za 300 zł", odpisałam mu tylko  "Bierz emotka "  już nie odpisał emotka nawet za 1/3ceny nie chciał rzeczy wartej 900 zł. Przed świętami i tak ta rzecz poszła za więcej niż chciałam w listopadzie.

ivanotta

Cytuj wiadomość#6759750 środa, 20 styczeń 2021, 11:19:50
tak tak.. ja też mam dużo wiadomości od januszy targowania. Najlepszym hitem dla mnie była oferta za 1500zł za tv co kosztuje 6000  emotka
Czasami się zastanawiam czy ludzie się łudzą że  może się uda? Pewnie myśli że całować po rączkach będę, bo pojawił się konsument.. co wjeżdża na białym koniu i ratuje mnie z opresji  emotka

edi999a

Cytuj wiadomość#6759763 środa, 20 styczeń 2021, 11:49:29
Planuję kupić laptop - taki zarówno do nauki dla dzieci, jak i do korzystania na co dzień przez rodziców. Co polecacie w kwocie ok. 3.-3,5 tyś.? Mogę zastanowić się nad nieco większą kwotą, ale szukam czegoś z miarę dobrymi parametrami, żeby po 2-3 latach użytkowania nie trzeba było go oddawać na złom emotka . Wiem, że technika idzie do przodu i dziś kupiony sprzęt, za rok to już będzie przeżytek, ale... wiem, że są tu fachowcy i może coś doradzą? emotka
0 0

xoxox

Cytuj wiadomość#6759766 środa, 20 styczeń 2021, 12:03:45
edi999a napisał(a):

Planuję kupić laptop - taki zarówno do nauki dla dzieci, jak i do korzystania na co dzień przez rodziców. Co polecacie w kwocie ok. 3.-3,5 tyś.? Mogę zastanowić się nad nieco większą kwotą, ale szukam czegoś z miarę dobrymi parametrami, żeby po 2-3 latach użytkowania nie trzeba było go oddawać na złom emotka . Wiem, że technika idzie do przodu i dziś kupiony sprzęt, za rok to już będzie przeżytek, ale... wiem, że są tu fachowcy i może coś doradzą? emotka

Z czystym sercem mogę polecić Huawei Matebook D 14 cali. Nie wiem jak teraz ceny stoją, ale ok. 2 lata temu dałam za nowy 2500. Super sprzęt zgrabny, lekki, szybki. Może nie za bardzo do gier (dość mocno się grzeje) ale do innych celów sprawdza się idealnie emotka

joan

Cytuj wiadomość#6759771 środa, 20 styczeń 2021, 12:10:29
ivanotta napisał(a):

tak tak.. ja też mam dużo wiadomości od januszy targowania. Najlepszym hitem dla mnie była oferta za 1500zł za tv co kosztuje 6000  emotka
Czasami się zastanawiam czy ludzie się łudzą że  może się uda? Pewnie myśli że całować po rączkach będę, bo pojawił się konsument.. co wjeżdża na białym koniu i ratuje mnie z opresji  emotka

Ludzie wstydu nie mają - nie ukrywam, że wszelkimi "januszami biznesu" zwyczajnie gardzę.
Jakoś w grudniu odwiedził nas kolega, bo akurat miał sprawę do załatwienia ulicę obok. On pracuje, ona pracuje, mieszkanie z ogrodem i właśnie kupił sobie samochód za kilkanaście tysięcy. Nie do jazdy (bo takie już mają), tylko czasami nabywa auta dla samego pomajstrowania przy nich. Długo siedział, w końcu wyskoczyłam na chwilę do sklepu. Po powrocie już go nie zastałam. Miałam odłożone 2 różne zestawy słuchawkowe na sprzedaż; jeden wpadł w oko naszemu koledze. Koleś wie, że moje jedyne dochody to konkursy, no ale musiał pokazać swoją samczość i uparcie się targował z moim facetem o każdą złotówkę (chociaż cena i tak była bardzo atrakcyjna). Ale to przewidzieliśmy, zanim go wpuściliśmy do mieszkania. Finalnie ugrał 2 zł. DWA ZŁOTE! Nie ma co, tylko pogratulować takiego super męża. I dlatego interesami w kręgu znajomych i rodziny zajmuje się wyłącznie mój facet - ja bym ich wszystkich @#&$... jego mać! 

delvitto

Cytuj wiadomość#6760169 czwartek, 21 styczeń 2021, 18:20:12
Drodzy moi, czy jest na sali ktoś, kto może pracuje w PFRON lub MOPS? Albo zna takie tematy. Chciałabym zasięgnąć informacji na temat dofinansowań osobom niepełnosprawnym, w celu likwidacji barier architektonicznych, barier technicznych, lub pomocy technicznych. 
0 0

lukasz6

Cytuj wiadomość#6760210 czwartek, 21 styczeń 2021, 21:05:17
reniii napisał(a):

adriannaa napisał(a):

oklahoma napisał(a):

fiona25 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

joan napisał(a):

nanajka81 - na szczęście organizatorzy dbają o komunistyczną równość i przeważnie można wygrać tylko 1. nagrodę na dom, co za ulga! Wiwat państwo dobrobytu. 

organizatorzy może i dbają ale konkursowicze grają na kogo się da z rodziny. Więc ciocie, babcie, siostry, mamy, teściowe - często są laureatami a nagrodę tak naprawdę oddają temu kto na nich grał emotka

Wiem,że tak robi większość bo znam kilka grających osób...ja gram TYLKO na siebie, na jeden mail, na jeden numer telefonu , nagrody są dla moich dzieci,męża i dla mnie ... jeszcze sprawia mi to radość ,ale jak długo... ? Mam świadomość,ze zginę w tym wyścigu...

Podziękujcie "konkursowemunindży" on tym swoim pseudo blogiem nagonił te "trzódkę" jak się nazywają - teraz mamy tyle pseudo-konkursowiczów co dadzą się pokroić za kabanosy duda, pasztet profi, czy 15 piniat kinder grając na kogo się da

Ostatnio zobaczyłam jego post z jakimś konkursowym kubkiem to tam się roiło od komentarzy jego 'fanów' chwalących się konkursowymi kubkami, ja szczerze mówiąc jak wygram jakąś taką zapchaj dziurę to nawet nie odsyłam paragonu bo nie chcę sobie mieszkania zagracać. A mam wrażenie, że on nakręca tych ludzi aby o każdą pierdołę grali   emotka

Taaa. Zachęca do grania o bzdety i bajety, a sam plagiatuje w innych konkursach o nagrody z wyższej półki

popieram przedmówców. Po co się zabijać i lamentować, że się nie wygrało jakiejś paczki słodyczy. Sama chemia, cukier, zło. Od miesiąca nie jem mięsa, żadnych słodyczy, nie spożywam cukru, kawy, nabiału, soli, nic przetworzonego. Jem tylko owoce i warzywa plus mielony len. Owoce i warzywa w dowolnej konfiguracji i ilości, bez ograniczeń. Efekt  jest oszałamiający. Schudłem 4 kg, lepsze samopoczucie, skończyły się problemy jelitowe, itd. Na próżno w konkursach szukać wygranych w postaci ekologicznych warzyw czy owoców. Wszędzie atakują nas coca colą, batonami, czekoladami i innymi chemikaliami. Naprawdę nie ma co płakać, że się nie wygrało czekolad. Każdemu wyjdzie to na zdrowie! Ps. Kto jeszcze ma dietę? Jak wrażenia?:)

joan

Cytuj wiadomość#6760214 czwartek, 21 styczeń 2021, 21:16:46
lukasz6 napisał(a):

popieram przedmówców. Po co się zabijać i lamentować, że się nie wygrało jakiejś paczki słodyczy. Sama chemia, cukier, zło. Od miesiąca nie jem mięsa, żadnych słodyczy, nie spożywam cukru, kawy, nabiału, soli, nic przetworzonego. Jem tylko owoce i warzywa plus mielony len. Owoce i warzywa w dowolnej konfiguracji i ilości, bez ograniczeń. Efekt  jest oszałamiający. Schudłem 4 kg, lepsze samopoczucie, skończyły się problemy jelitowe, itd. Na próżno w konkursach szukać wygranych w postaci ekologicznych warzyw czy owoców. Wszędzie atakują nas coca colą, batonami, czekoladami i innymi chemikaliami. Naprawdę nie ma co płakać, że się nie wygrało czekolad. Każdemu wyjdzie to na zdrowie! Ps. Kto jeszcze ma dietę? Jak wrażenia?:)

Miałam podobną dietę "oczyszczającą" w ubiegłym roku, schudłam ok. 7 kg. Jadłam ile chciałam, byle rzeczy dozwolone. Zostało mi z tamtych czasów kilka dobrych nawyków i znalazłam wiele bardzo fajnych produktów, które jemy nadal emotka Najgorsze było stwierdzić, że ten przeklęty cukier jest wszędzie, nawet w bio hummusie czy ulubionym Wawrzyńcu! emotka

Jak planujesz to dalej rozegrać? Masz już jakieś przemyślenia na temat trwałych zmian? Coś zachowasz na stałe?

lukasz6

Cytuj wiadomość#6760225 czwartek, 21 styczeń 2021, 22:02:32
joan napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

Miałam podobną dietę "oczyszczającą" w ubiegłym roku, schudłam ok. 7 kg. Jadłam ile chciałam, byle rzeczy dozwolone. Zostało mi z tamtych czasów kilka dobrych nawyków i znalazłam wiele bardzo fajnych produktów, które jemy nadal emotka Najgorsze było stwierdzić, że ten przeklęty cukier jest wszędzie, nawet w bio hummusie czy ulubionym Wawrzyńcu! emotka

Jak planujesz to dalej rozegrać? Masz już jakieś przemyślenia na temat trwałych zmian? Coś zachowasz na stałe?

Tak. Planuje już na stałe nie jeść cukru, słodyczy i przetworzonej żywności. Polecam tez sok z selera naciowego codziennie po przebudzeniu. Myślałem, ze bez mięsa nie wytrzymam, ale mój upór i silna wola wygrywają póki co. Mielone codziennie siemię lniane to dawka zdrowego tłuszczu. Reszta witamin z warzyw i owoców plus jedynie d3 i b12 trzeba suplementowac.

reniii

Cytuj wiadomość#6760234 czwartek, 21 styczeń 2021, 22:46:08
lukasz6 napisał(a):

joan napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

Tak. Planuje już na stałe nie jeść cukru, słodyczy i przetworzonej żywności. Polecam tez sok z selera naciowego codziennie po przebudzeniu. Myślałem, ze bez mięsa nie wytrzymam, ale mój upór i silna wola wygrywają póki co. Mielone codziennie siemię lniane to dawka zdrowego tłuszczu. Reszta witamin z warzyw i owoców plus jedynie d3 i b12 trzeba suplementowac.

Zdrowe warzywa i owoce w obecnym czasie, to za dużo powiedziane. Wszystko teraz jest tak naszpikowane chemią i od spodu nawozami i z góry opryskami, że nawet nie wiemy co jemy. Może nawet całą tablicę Mendelejewa.

sks900

Cytuj wiadomość#6760235 czwartek, 21 styczeń 2021, 22:54:13
"Oszustwo na BLIK-a. 31-latek wyłudził blisko 130 tys. złotych. Grozi mu 8 lat więzienia
- Osoby pokrzywdzone otrzymywały komunikatorem internetowym link do strony internetowej banku wraz z informacją o wygraniu nagrody. Nie był to jednak prawdziwy bank, tylko strona internetowa, która łudząco go przypominała. Następnie niektóre osoby, które otrzymały ten link, logowały się za jego pomocą i dzięki temu sprawca otrzymywał całkowity dostęp do konta bankowego, gdzie mógł korzystać z BLIK-a. W ten sposób 31-latek ukradł prawie 130 tys. złotych 

"
https://www.dobre...nia,News,112904.html
0 0

malenka89

Cytuj wiadomość#6760317 piątek, 22 styczeń 2021, 12:14:02
Hej emotka  Założyliśmy z mężem instagrama o grach planszowych, dopiero raczkujemy, ale może ktoś zechce nas dodać do obserwowanych? emotka  
https://www.insta.../mepel_na_planszy/  dzięki emotka