Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6757967 wtorek, 12 styczeń 2021, 22:10:01
kermit napisał(a):

Tak z ciekawości. Przechodziłaś Covid?

Ciezko powiedziec. Bylam mocniej przeziebiona, ale testu wtedy nie mialam. Takze nie wiem.
Mam wrazenie, ze skora glowy jakas bardziej wrazliwa, mocniej doskwiera pociagniecie za wlosy, jakos bardziej dziubie, nie wiem? Albo juz jestem przewrazliwiona.
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6757979 wtorek, 12 styczeń 2021, 23:31:53
bezaczek7 robiłaś ostatnio wyniki krwi? Typu morfologia, żelazo, ferrytyna, hormony tarczycy?
Pytam o to, bo poziom żelaza i tarczyca mają wpływ na włosy.

melancholia

Cytuj wiadomość#6757983 wtorek, 12 styczeń 2021, 23:50:05
Ja polecam na włosy mech irlandzki np. taki pod linkiem. Zostawiam go namoczonego na noc w wodzie, rano wypłukuję dokładnie z piasku i miksuję z odrobiną wody. Powstaje z tego gęsta papka, przechowuję ją w słoiku w lodówce i robię z tego koktajle. Dodaję do nich tez siarkę organiczną, olej z wiesiołka i pokrzywę. Ale taką w całości, świeżą, a nie żadne herbatki czy tabletki. Poza sezonem hoduję w doniczce. Nasiona są na allegro. 

kermit

Cytuj wiadomość#6757989 środa, 13 styczeń 2021, 01:05:30
bezaczek7 napisał(a):

kermit napisał(a):

Ciezko powiedziec. Bylam mocniej przeziebiona, ale testu wtedy nie mialam. Takze nie wiem.
Mam wrazenie, ze skora glowy jakas bardziej wrazliwa, mocniej doskwiera pociagniecie za wlosy, jakos bardziej dziubie, nie wiem? Albo juz jestem przewrazliwiona.

Pytam, bo podobno część osób po covidzie skarży się na wypadanie włosów. Ale w takim razie to nie to. Bo w tamtym przypadku ma to związek m.in. ze stresem, przyjmowanymi lekami, wysoką gorączką itd. Może warto skonsultować się z trychologiem?

Claudia77

Cytuj wiadomość#6757994 środa, 13 styczeń 2021, 06:27:42
kermit napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

kermit napisał(a):

Pytam, bo podobno część osób po covidzie skarży się na wypadanie włosów. Ale w takim razie to nie to. Bo w tamtym przypadku ma to związek m.in. ze stresem, przyjmowanymi lekami, wysoką gorączką itd. Może warto skonsultować się z trychologiem?

zrób komplet badań, przyczyny mogą być tak różne...mi włosy wypadały przy boreliozie, mojej siostrze przy hashimoto, mojemu synowi przy hormonach, a mojej cioci przy glejaku ( też była u trychologa, a onkolog powiedział, że to jeden z objawów), za to kuzynce właśnie po covidzie - nie ma gdybania, musisz iść do lekarza, a dorażnie mogę polecić szapmon i odżywkę dermena, a na receptę syn dostał od dermatologa szampon stieprox...

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6758069 środa, 13 styczeń 2021, 11:14:34
melancholia napisał(a):

Ja polecam na włosy mech irlandzki np. taki pod linkiem. Zostawiam go namoczonego na noc w wodzie, rano wypłukuję dokładnie z piasku i miksuję z odrobiną wody. Powstaje z tego gęsta papka, przechowuję ją w słoiku w lodówce i robię z tego koktajle. Dodaję do nich tez siarkę organiczną, olej z wiesiołka i pokrzywę. Ale taką w całości, świeżą, a nie żadne herbatki czy tabletki. Poza sezonem hoduję w doniczce. Nasiona są na allegro. 

Koktajl do jedzenia, czy wcierania we wlosy?  emotka emotka
bethan 0

glena

Cytuj wiadomość#6758084 środa, 13 styczeń 2021, 12:06:07
bezaczek7 napisał(a):

Wypadaja mi wlosy od paru tygodni. Czas dzialac. Kupilam serum Radical i szampon Dermena, do lykania Maxi krzem. Dopiero zaczynam. Macie jakies prywatne doswiadczenia, poza badaniami, na co zwrocic uwage, co warto jesc, jakies smarowidla czy cos? Tak na wzmocnienie. Na stres nie mam na teraz wplywu. Jest jak jest. Konkursy nie pomagaja  emotka   w internecie rozne rzeczy wypisuja i wiem, ze na kazdego dziala co innego. Szukam punktu zaczepienia.

Ja polecam od zewnątrz to https://nowakosme...%2C-wiecej-wlosow/37
a od wewnątrz to https://sklepanwe...-your-hair-suplement
to są strony producentów, ale np. na allegro kupisz taniej
Jak chodzi o stres, to możesz zastanowić się nad ashwagandą https://pantablet...wagandha-jak-dziala/
Oczywiście to sprawdziło się u mnie, a u Ciebie nie musi.
No i wiadomo - zawsze dobrze się zbadać nawet jak nam się zdaje, że znamy przyczynę danego stanu rzeczy. 

sks900

Cytuj wiadomość#6758132 środa, 13 styczeń 2021, 14:00:16
"Gratulacje, zostałeś wybrany do darowizny w wysokości 5 milionów dolarów przez Charlesa Jacksona, skontaktuj się z nim za pomocą poniższego e-maila, aby uzyskać więcej informacji."

emotka

slonecznik1309

Cytuj wiadomość#6758198 środa, 13 styczeń 2021, 16:13:00
bezaczek7 napisał(a):

Wypadaja mi wlosy od paru tygodni. Czas dzialac. Kupilam serum Radical i szampon Dermena, do lykania Maxi krzem. Dopiero zaczynam. Macie jakies prywatne doswiadczenia, poza badaniami, na co zwrocic uwage, co warto jesc, jakies smarowidla czy cos? Tak na wzmocnienie. Na stres nie mam na teraz wplywu. Jest jak jest. Konkursy nie pomagaja  emotka   w internecie rozne rzeczy wypisuja i wiem, ze na kazdego dziala co innego. Szukam punktu zaczepienia.

Jako młoda dziewczyna, a było to ponad 25 lat temu miałam podobny problem. Włosy wychodzily mi garściami. Wtedy dermatolog zalecił mi jeść suchą żelatynę 2 razy dziennie po łyżecze i popijać wodą. Było to okropne, ale pomogło.

marzanna

Cytuj wiadomość#6758201 środa, 13 styczeń 2021, 16:27:30
bezaczek7 napisał(a):

U mnie zadziałała maska drożdżowa do włosów Babuszka Agafia plus kuracja doustna Biotebalem. Tylko razem. Oddzielnie nie zadziałało.

bruce

Cytuj wiadomość#6758334 czwartek, 14 styczeń 2021, 08:26:27
Play ma w tym tygodniu awarię i wysyła błędne SMS-y o braku środków i konieczności doładowania.  emotka
0 0

melancholia

Cytuj wiadomość#6758367 czwartek, 14 styczeń 2021, 10:39:31
bezaczek7 napisał(a):

melancholia napisał(a):

Koktajl do jedzenia, czy wcierania we wlosy?  emotka emotka

Do picia emotka  jako bazę stosuję banana, daktyla i mleko ryżowe. Do tego reszta tamtych rzeczy. Mech irlandzki polecono mi na białe plamy na paznokciach, wynikające z braku minerałów. W końcu po wielu latach i różnych sposobach, udało mi się ich pozbyć i poprawić wyniki. A stan włosów też bardzo się poprawił. 

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6758492 czwartek, 14 styczeń 2021, 15:21:46
Mam pytanie... gdzie można legalnie, jako osoba fizyczna, sprzedać alkohol? 
Na olx czy allegro nie da rady, nie można.
Karton Martini Prosseco...  
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6758494 czwartek, 14 styczeń 2021, 15:36:35
magdalena-chili napisał(a):

Mam pytanie... gdzie można legalnie, jako osoba fizyczna, sprzedać alkohol? 
Na olx czy allegro nie da rady, nie można.
Karton Martini Prosseco...  

Nigdzie. Jakikolwiek obrót alkoholem wymaga koncesji/zezwolenia, choćby jednorazowego.

chochliczka

Cytuj wiadomość#6758497 czwartek, 14 styczeń 2021, 15:43:44
slonecznik1309 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Jako młoda dziewczyna, a było to ponad 25 lat temu miałam podobny problem. Włosy wychodzily mi garściami. Wtedy dermatolog zalecił mi jeść suchą żelatynę 2 razy dziennie po łyżecze i popijać wodą. Było to okropne, ale pomogło.

Polecam kupic w aptece tabletki biotyne-duza dawke. Sa rozne firmy i ceny. Mi pomoglo,a wlosy wypadaly garsciami.

superloser

Cytuj wiadomość#6758505 czwartek, 14 styczeń 2021, 16:23:53
Czy Vod.pl ma ustawienia jak Netflix czy przymusowy jest jednak lektor ? 
0 0

nniewidzialnaa

Cytuj wiadomość#6758581 czwartek, 14 styczeń 2021, 20:40:03
Szukam odpowiedzi na pytanie czy jest jakiś sposób by wypełniając ankietę z formularza google nie musieć logować się na konto google?
Lub jeśli się nie da bez tego to szukam takiego programu, w którym jest to możliwe.

Muszę zrobić ankietę i założenia są następujące:
ankieta jest dostępna dla wszystkich
możliwe jest wybranie jednej odpowiedzi
nie ma możliwości brania udziału w ankiecie kilka razy z tego samego telefonu

Ma ktoś jakiś pomysł?:)
0 0

ace

Cytuj wiadomość#6758613 czwartek, 14 styczeń 2021, 23:29:31
ziolko napisał(a):

bezaczek7 robiłaś ostatnio wyniki krwi? Typu morfologia, żelazo, ferrytyna, hormony tarczycy?
Pytam o to, bo poziom żelaza i tarczyca mają wpływ na włosy.

Niestety ale absolutnie wszystko ma wplyw na wlosy emotka Ja przed laty mialam z tym ogromny problem, chyba nie ma rzeczy ktorej nie probowalam (tabletki, wcierki, szampony itd), lekarze robili badania i stwierdzali ze wszystko ok i ze to na pewno stres (a w cale sie wtedy nie denerwowalam), ale ostatecznie machnelam reka i stwierdzilam, ze taka moja uroda emotka Dopiero gdzies po roku jak robilam badania kontrolne zazyczylam sobie dodatkowe badania i okazalo sie, ze mam mega niski poziom wit D. Dostalam konska dawke wit D od lekarza i po jakims pol roku wlosy przestaly wypadac (ale niestety nigdy nie wrocily do swojej dawnej objetosci i grubosci emotka ). Tak wiec z mojego doswiadczenia powiem tyle, ze dobrze zwrocic jednak uwage na diete, a totalnym wyrzuceniem pieniedzy w bloto to sa szampony (w koncu maja kontakt ze skora tylko przez pare minut bo zaraz i tak je dokladnie splukujesz). Z tego co mi moja dermatolog mowila to ze wcierki tez wcale nie sa jakies super. W ich przypadku trzeba je wmasowac w glowe i to ten masaz glowy ma najwiekszy wplyw na pobudzenie cebulek, a nie sama wcietrka.

bajm

Cytuj wiadomość#6758677 piątek, 15 styczeń 2021, 10:53:57
nniewidzialnaa napisał(a):

Szukam odpowiedzi na pytanie czy jest jakiś sposób by wypełniając ankietę z formularza google nie musieć logować się na konto google?

Tak, gdzieś jest w ustawieniach. Domyślnie jest ustawione obowiązkowe logowanie
0 0

angel24

Cytuj wiadomość#6758692 piątek, 15 styczeń 2021, 11:46:57
Witam. Mam problem z wysyłaniem wiadomości premium sms. Dzwoniłem dwa razy do T-mobile ściągnęli ponoć blokady na wysyłanie premium sms. Posiadany telefon Samsung S9. Który fabrycznie ma ustawioną opcje na zablokowanie sms premium która odblokowałem. Niby wszystko ok lecz dalej nie mogę wysyłać. Przy ostatniej próbie wysłania pojawiła się informacja "błąd serwera" coś takiego. Myślę że dobrze zapamiętałem. Czy ktoś miał podobnie?
0 0