Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

joan

Cytuj wiadomość#6762933 środa, 3 luty 2021, 23:15:17
delfinka101 napisał(a):

Wie ktoś może w jaki sposób można sprawdzić czy karty z konkursu PEPSI (LIDL) są już aktywne?

Można sprawdzić na stronie - zgodnie z info na karcie, podajesz nr karty i PIN spod zdrapki.

delfinka101

Cytuj wiadomość#6763053 czwartek, 4 luty 2021, 14:00:06
joan napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Wie ktoś może w jaki sposób można sprawdzić czy karty z konkursu PEPSI (LIDL) są już aktywne?

Można sprawdzić na stronie - zgodnie z info na karcie, podajesz nr karty i PIN spod zdrapki.

Czas kupić okulary, bo nie mogłam tego odczytać 
joan 0

edi999a

Cytuj wiadomość#6763087 czwartek, 4 luty 2021, 15:39:22
xoxox napisał(a):

edi999a napisał(a):

Planuję kupić laptop - taki zarówno do nauki dla dzieci, jak i do korzystania na co dzień przez rodziców. Co polecacie w kwocie ok. 3.-3,5 tyś.? Mogę zastanowić się nad nieco większą kwotą, ale szukam czegoś z miarę dobrymi parametrami, żeby po 2-3 latach użytkowania nie trzeba było go oddawać na złom emotka . Wiem, że technika idzie do przodu i dziś kupiony sprzęt, za rok to już będzie przeżytek, ale... wiem, że są tu fachowcy i może coś doradzą? emotka

Z czystym sercem mogę polecić Huawei Matebook D 14 cali. Nie wiem jak teraz ceny stoją, ale ok. 2 lata temu dałam za nowy 2500. Super sprzęt zgrabny, lekki, szybki. Może nie za bardzo do gier (dość mocno się grzeje) ale do innych celów sprawdza się idealnie emotka

Myślę,że zdecyduję się na nieco większy ekran.
Co powiecie na takie modele: https://www.kompu...ja-bq241t-szary.html
https://www.media...sd-int-15-6-w10-gold . Mają podobne parametry, ale który jest lepszy?
0 0

delfinka101

Cytuj wiadomość#6763170 czwartek, 4 luty 2021, 22:45:40
joan napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Karty załadowane:) Dziękuję. Właśnie sprawdziłam 
joan 0

sks900

Cytuj wiadomość#6763171 czwartek, 4 luty 2021, 22:54:31
edi999a napisał(a):

xoxox napisał(a):

edi999a napisał(a):

Planuję kupić laptop - taki zarówno do nauki dla dzieci, jak i do korzystania na co dzień przez rodziców. Co polecacie w kwocie ok. 3.-3,5 tyś.? Mogę zastanowić się nad nieco większą kwotą, ale szukam czegoś z miarę dobrymi parametrami, żeby po 2-3 latach użytkowania nie trzeba było go oddawać na złom emotka . Wiem, że technika idzie do przodu i dziś kupiony sprzęt, za rok to już będzie przeżytek, ale... wiem, że są tu fachowcy i może coś doradzą? emotka

Z czystym sercem mogę polecić Huawei Matebook D 14 cali. Nie wiem jak teraz ceny stoją, ale ok. 2 lata temu dałam za nowy 2500. Super sprzęt zgrabny, lekki, szybki. Może nie za bardzo do gier (dość mocno się grzeje) ale do innych celów sprawdza się idealnie emotka

https://www.media...sd-int-15-6-w10-gold . Mają podobne parametry, ale który jest lepszy?

https://www.pepper.pl/grupa/laptopy
0 0

edi999a

Cytuj wiadomość#6763191 piątek, 5 luty 2021, 09:02:42
sks900 napisał(a):

edi999a napisał(a):

xoxox napisał(a):

edi999a napisał(a):

https://www.pepper.pl/grupa/laptopy

Dzięki emotka  Tylko teraz to chyba mam jeszcze większy mętlik  emotka
0 0

as32572

Cytuj wiadomość#6763210 piątek, 5 luty 2021, 10:57:36
czy e-kodem w Biedronce zapłacę w kasie samoobsługowej? Wybieram płatność kartą podarunkową i tam będzie opcja też żeby wpisać kod? 
0 0

dany-duszek

Cytuj wiadomość#6763216 piątek, 5 luty 2021, 11:09:26
[quote=

as32572] czy e-kodem w Biedronce zapłacę w kasie samoobsługowej? Wybieram płatność kartą podarunkową i tam będzie opcja też żeby wpisać kod? 

A te karty nie wbija się tak jak zwykły produkty? Czyli przed wyborem płatności?
0 0

pini

Cytuj wiadomość#6763230 piątek, 5 luty 2021, 11:51:00
Czy dobrze myślę, że jak wygeneruje teraz synowi bon turystyczny 500 to będzie on mógł go wykorzystać tylko do dnia kiedy ma swoje 18. urodziny czyli za miesiąc? Czy jednak będzie mógł go wykorzystać do końca marca 2022 mając już 19 lat?
0 0

fiona25

Cytuj wiadomość#6763231 piątek, 5 luty 2021, 11:54:55
pini napisał(a):

Czy dobrze myślę, że jak wygeneruje teraz synowi bon turystyczny 500 to będzie on mógł go wykorzystać tylko do dnia kiedy ma swoje 18. urodziny czyli za miesiąc?

A dlaczego tak myślisz? Ja myślę,ze jak już dostałaś bon to go wykorzystasz kiedykolwiek chcesz,oczywiście w obrebie daty jego ważności.Wiek syna moim zdaniem, był ktyterium przyznania bonu a nie jego wykorzystania.Oczywiście możesz się upewnić, żeby nie było na mnie,ale ja tak to rozumiem  emotka
pini 0

as32572

Cytuj wiadomość#6763232 piątek, 5 luty 2021, 11:57:05
dany-duszek napisał(a):

[quote=

as32572] czy e-kodem w Biedronce zapłacę w kasie samoobsługowej? Wybieram płatność kartą podarunkową i tam będzie opcja też żeby wpisać kod? 

A te karty nie wbija się tak jak zwykły produkty? Czyli przed wyborem płatności?

napewno tak jest z voucherami, ale tez ich nigdy nie musialam wpisywać recznie.  nie wiem właśnie jak jest w przypadku e-kodów. 
0 0

pini

Cytuj wiadomość#6763233 piątek, 5 luty 2021, 11:57:19
fiona25 napisał(a):

pini napisał(a):

Czy dobrze myślę, że jak wygeneruje teraz synowi bon turystyczny 500 to będzie on mógł go wykorzystać tylko do dnia kiedy ma swoje 18. urodziny czyli za miesiąc?

A dlaczego tak myślisz? Ja myślę,ze jak już dostałaś bon to go wykorzystasz kiedykolwiek chcesz,oczywiście w obrebie daty jego ważności.Wiek syna moim zdaniem, był ktyterium przyznania bonu a nie jego wykorzystania

No właśnie jakoś tak się nastawiłam negatywnie. Może niepotrzebnie. Chciałabym być pewna, może ktoś wie na pewno?
0 0

fiona25

Cytuj wiadomość#6763243 piątek, 5 luty 2021, 12:20:04
pini napisał(a):

fiona25 napisał(a):

pini napisał(a):

A dlaczego tak myślisz? Ja myślę,ze jak już dostałaś bon to go wykorzystasz kiedykolwiek chcesz,oczywiście w obrebie daty jego ważności.Wiek syna moim zdaniem, był ktyterium przyznania bonu a nie jego wykorzystania

No właśnie jakoś tak się nastawiłam negatywnie. Może niepotrzebnie. Chciałabym być pewna, może ktoś wie na pewn

Może ktoś Ci potwierdzi...jestem pewna na 99% , że bon nie przestanie nagle działać po urodzinach syna. My wykorzystywaliśmy bony w hotelu ,płacąc za nocleg - ważne były nasze dokumenty, dzieci były z nami ale nikt nie sprawdzał kiedy miały urodziny i ile mają lat. Bon możesz wygenerować już teraz , okres ważności jest jeden dla wszystkich bonów ,bez względu na to kiedy były wygenerowane , wązne są do marca 2022 o ile dobrze pamiętam.
Ja myślę,ze byłoby podane jakieś info gdyby musiały być wykorzystane do 18-tki dziecka...

Edit: moja koleżanka twierdzi,że jest pewna,że spokojnie można wykorzystać po 18 dziecka, byle przed końcem marca 2022 emotka
pini 0

fiona25

Cytuj wiadomość#6763248 piątek, 5 luty 2021, 12:31:20
pini napisał(a):

fiona25 napisał(a):

pini napisał(a):

No właśnie jakoś tak się nastawiłam negatywnie. Może niepotrzebnie. Chciałabym być pewna, może ktoś wie na pewno?

Prawo do bonu nabędą także dzieci, które urodzą się do końca 2021 r. Nie mają się czego obawiać rodzice dzieci, które prawa do bonu nie zdążą wykorzystać przed ukończeniem 18. roku życia. Nadal będą mogły z niego korzystać aż do wyczerpania pełnej kwoty, tj. 500 zł.  - to znalazłam w poradniku na necie  emotka

nitka310

Cytuj wiadomość#6763333 piątek, 5 luty 2021, 19:53:00
fiona25 napisał(a):

pini napisał(a):

fiona25 napisał(a):

pini napisał(a):

Prawo do bonu nabędą także dzieci, które urodzą się do końca 2021 r. Nie mają się czego obawiać rodzice dzieci, które prawa do bonu nie zdążą wykorzystać przed ukończeniem 18. roku życia. Nadal będą mogły z niego korzystać aż do wyczerpania pełnej kwoty, tj. 500 zł.  - to znalazłam w poradniku na necie  emotka

To mam pytanie w tym temacie. Moja kuzynka skończyła 18 lat w styczniu, czy jak będzie chciała wykorzystać bon turystyczny to musi być z mamą? Czy sama może wykorzystać ten bon, np na weekend z koleżankami? Właśnie w grudniu się nad tym zastanawiała, bo jej mama sporo pracuje i będzie ciężko z tego skorzystać a to jednak fajna sprawa.
0 0

inska

Cytuj wiadomość#6763349 piątek, 5 luty 2021, 21:25:23
nitka310 napisał(a):

Czy sama może wykorzystać ten bon, np na weekend z koleżankami?

Bon przysługuje rodzicom na dziecko, nie dziecku, także chyba do wykorzystanie przez rodzica ale to tylko tak gdybam
0 0

fiona25

Cytuj wiadomość#6763362 piątek, 5 luty 2021, 23:15:34
inska napisał(a):

nitka310 napisał(a):

Bon przysługuje rodzicom na dziecko, nie dziecku, także chyba do wykorzystanie przez rodzica ale to tylko tak gdybam

Też tak uważam, gdzieś spotkałam się z określeniem,że bon jest dla rodzica na pokrycie kosztu wypoczynku dziecka. Profil zaufany , który jest potrzebny do odebrania bonu założony ma raczej rodzic - i to rodzic dostaje bon. 
Koleżanka zapłaciła córce tym bonem za obóz - córka skorzystała, płaciła mama - ale to jednak coś innego niż nastolatka, która sama przyjeżdża do hotelu i chce zapłacić bonem mamy lub taty  emotka
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6763370 sobota, 6 luty 2021, 05:17:39
fiona25 napisał(a):

inska napisał(a):

nitka310 napisał(a):

Też tak uważam, gdzieś spotkałam się z określeniem,że bon jest dla rodzica na pokrycie kosztu wypoczynku dziecka. Profil zaufany , który jest potrzebny do odebrania bonu założony ma raczej rodzic - i to rodzic dostaje bon. 
Koleżanka zapłaciła córce tym bonem za obóz - córka skorzystała, płaciła mama - ale to jednak coś innego niż nastolatka, która sama przyjeżdża do hotelu i chce zapłacić bonem mamy lub taty  emotka

nikt nie sprawdza czy ty jesteś właścicielem bonu. podajesz przy opłacie numer potem kod SMS i już. 
0 0

fiona25

Cytuj wiadomość#6763484 niedziela, 7 luty 2021, 13:11:29
agakaz2 napisał(a):

fiona25 napisał(a):

inska napisał(a):

nitka310 napisał(a):

nikt nie sprawdza czy ty jesteś właścicielem bonu. podajesz przy opłacie numer potem kod SMS i już

Tam gdzie my byliśmy (hotel) nikt nie sprawdzał, czy to nasz bon ale zapytał czy są z nami dzieci ... niektórzy olewają,inni jednak pilnują żeby wykorzystany był tak jak trzeba...lekkie ryzyko, że na miejscu okaże sie,ze jednak musi zapłacić gotówką...
0 0

nitka310

Cytuj wiadomość#6763512 niedziela, 7 luty 2021, 19:20:46
W imieniu mojej siostry proszę o wypełnienie ankiety do jej pracy licencjackiej. Temat na czasie czyli wpływ pandemi na funkcjonowanie restauracji.

https://docs.goog...lTqHQhL7lqg/viewform

W imieniu siostry dziękuję  emotka
0 0