Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

tereniagno

Cytuj wiadomość#6767247 poniedziałek, 1 marzec 2021, 15:18:36
aneti1 napisał(a):

Konkurs euro na money... pamiętam. O losie, od kilkunastu lat codziennie w pracy muszę sprawdzać tam ten kurs  emotka
Były jeszcze koszulki "Nie biegam"  emotka emotka  

"Nie biegam"- noszę jeszcze ją w domu emotka emotka emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6767278 poniedziałek, 1 marzec 2021, 17:22:42
tereniagno napisał(a):

aneti1 napisał(a):

Konkurs euro na money... pamiętam. O losie, od kilkunastu lat codziennie w pracy muszę sprawdzać tam ten kurs  emotka
Były jeszcze koszulki "Nie biegam"  emotka emotka  

"Nie biegam"- noszę jeszcze ją w domu emotka emotka emotka

a ja tą koszulkę mam do spania  emotka emotka
mia 0

aniunia1900

Cytuj wiadomość#6767285 poniedziałek, 1 marzec 2021, 18:13:15
Szukam osoby na forum, ktora ma wykupiony dostep do english club. Prosze o kontakt pw
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6767841 czwartek, 4 marzec 2021, 11:38:44
Czy w aplikacji Allegro można dodawać normalnie ogłoszenia czy tylko Lokalnie? Zaktualizowało mi aplikacje i nie widzę opcji „dodaj przez dotychczasowy formularz”
0 0

agusiac87

Cytuj wiadomość#6767842 czwartek, 4 marzec 2021, 11:39:21
Kochani, jak myślicie czy takie odpryski na baterii zostana uznane na reklamacji?

Bateria używana lekko ponad rok, a już takie odpryski. Firma Franke...

edzia21

Cytuj wiadomość#6767844 czwartek, 4 marzec 2021, 11:42:24
agusiac87 napisał(a):

Kochani, jak myślicie czy takie odpryski na baterii zostana uznane na reklamacji?

Wg mnie...nie emotka
Zarzucą Ci czyszczenie baterii żrącymi chemikaliami - złą eksploatację, uszkodzenie mechaniczne. 

Ale zawsze warto próbować, wszystko zależy zawsze od osoby rozpatrującej reklamację, trzymam kciuki emotka

agusiac87

Cytuj wiadomość#6767849 czwartek, 4 marzec 2021, 11:54:05
no niby tak, ale rodzice mieli taką samą  baterię (ten sam model)  kilka lat i takiego czegoś nie było!!!! A w tamtym roku musieli wymienić bo coś nie działało i już po roku takie coś  emotka
0 0

sks900

Cytuj wiadomość#6767931 czwartek, 4 marzec 2021, 16:30:54
Kielce. 17-LATKA oszukana metodą na policjanta! Dziewczyna straciła aż 63 TYSIĄCE ZŁOTYCH!

Choć zazwyczaj ofiarami oszustw metodą na policjanta padają seniorzy, w środę w Kielcach haczyk rabusiów połknęła 17-letnia dziewczyna! Oszust obrał sobie dobry moment, zaczekał aż dziewczyna będzie sama w domu, po czym zadzwonił, informując, że za chwilę dojdzie do włamania, a szansą na zachowanie gotówki będzie przekazanie jej rzekomemu policjantowi. Młoda kielczanka tak też uczyniła, co w efekcie doprowadziło do straty oszczędności. Nabrać dała się również 84-letnia seniorka, tym razem metodą na wnuczkę. - Sytuacja 84-latki jest tym bardziej przykra, że spośród straconych pieniędzy, większość pożyczyła w potrzebie chwili od sąsiadki - podkreśla Karol Macek z kieleckiej policji.

- Nastolatka dała wiarę, że za chwilę dojdzie do włamania w jej mieszkaniu i jedyną możliwością na uratowania oszczędności będzie przekazanie ich policjantowi. Nastolatka zebrała wszystkie pieniądze, a następnie przez okno wyrzuciła reklamówkę do obcego mężczyzny, rzekomego policjanta - przekazał funkcjonariusz. - Przypadek 17-latki jest tym bardziej zdumiewający, że tak młoda osoba, mająca kontakt z szeroko rozumianymi mediami elektronicznymi nie zachowała żadnych środków ostrożności i przekazała oszustom 63 tysiące złotych – dodał.Na taką samą kwotę została oszukana 84-letnia mieszkanka Kielc. Seniorka dała się nabrać kobiecie podającej się za jej wnuczkę. Oszustka przekonywała 84-latkę, że spowodowała wypadek i potrzebuje 50 tys. złotych "by wykupić się od odpowiedzialności".- Seniorka odwiedziła sąsiadkę, pożyczyła od niej 50 tysięcy, dołożyła do nich swoje oszczędności, a potem, zgodnie z instrukcjami rzekomej wnuczki wyszła na balkon i rzuciła reklamówkę z 63 tysiącami złotych kobiecie stojącej na dole i rozmawiającej przez telefon - przekazał Macek.Policjanci ponownie apelują o rozwagę. Obie pokrzywdzone powtarzały podstawowy błąd – nie zweryfikowały nigdzie historii przekazywanych przez oszustów.

- Wystarczyło tylko zadzwonić do prawdziwego członka rodziny. Lub chociaż przerwać połączenie - dodał Macek. (PAP)

https://www.se.pl...-9nPH-fdhW-W8CU.html
0 0

rare85

Cytuj wiadomość#6768321 sobota, 6 marzec 2021, 12:38:30
Czy ktoś z Was posiada kartę Lewiatan i wie jak wymienić punkty na bon?
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6768336 sobota, 6 marzec 2021, 14:01:33
sks900 napisał(a):

Kielce. 17-LATKA oszukana metodą na policjanta! Dziewczyna straciła aż 63 TYSIĄCE ZŁOTYCH!

Choć zazwyczaj ofiarami oszustw metodą na policjanta padają seniorzy, w środę w Kielcach haczyk rabusiów połknęła 17-letnia dziewczyna! Oszust obrał sobie dobry moment, zaczekał aż dziewczyna będzie sama w domu, po czym zadzwonił, informując, że za chwilę dojdzie do włamania, a szansą na zachowanie gotówki będzie przekazanie jej rzekomemu policjantowi. Młoda kielczanka tak też uczyniła, co w efekcie doprowadziło do straty oszczędności. Nabrać dała się również 84-letnia seniorka, tym razem metodą na wnuczkę. - Sytuacja 84-latki jest tym bardziej przykra, że spośród straconych pieniędzy, większość pożyczyła w potrzebie chwili od sąsiadki - podkreśla Karol Macek z kieleckiej policji.

- Nastolatka dała wiarę, że za chwilę dojdzie do włamania w jej mieszkaniu i jedyną możliwością na uratowania oszczędności będzie przekazanie ich policjantowi. Nastolatka zebrała wszystkie pieniądze, a następnie przez okno wyrzuciła reklamówkę do obcego mężczyzny, rzekomego policjanta - przekazał funkcjonariusz. - Przypadek 17-latki jest tym bardziej zdumiewający, że tak młoda osoba, mająca kontakt z szeroko rozumianymi mediami elektronicznymi nie zachowała żadnych środków ostrożności i przekazała oszustom 63 tysiące złotych – dodał.Na taką samą kwotę została oszukana 84-letnia mieszkanka Kielc. Seniorka dała się nabrać kobiecie podającej się za jej wnuczkę. Oszustka przekonywała 84-latkę, że spowodowała wypadek i potrzebuje 50 tys. złotych "by wykupić się od odpowiedzialności".- Seniorka odwiedziła sąsiadkę, pożyczyła od niej 50 tysięcy, dołożyła do nich swoje oszczędności, a potem, zgodnie z instrukcjami rzekomej wnuczki wyszła na balkon i rzuciła reklamówkę z 63 tysiącami złotych kobiecie stojącej na dole i rozmawiającej przez telefon - przekazał Macek.Policjanci ponownie apelują o rozwagę. Obie pokrzywdzone powtarzały podstawowy błąd – nie zweryfikowały nigdzie historii przekazywanych przez oszustów.

- Wystarczyło tylko zadzwonić do prawdziwego członka rodziny. Lub chociaż przerwać połączenie - dodał Macek. (PAP)

trzymacie w domu taką kasę? Albo, czy mieliście tyle pieniędzy, gdy mieliście 17 lat?

sks900

Cytuj wiadomość#6768340 sobota, 6 marzec 2021, 14:37:02
dwaburekoty napisał(a):

sks900 napisał(a):

trzymacie w domu taką kasę? Albo, czy mieliście tyle pieniędzy, gdy mieliście 17 lat?

Prawie na pewno to pieniądze rodziców. Wiele osób trzyma teraz kasę w domu. W ostatnim roku z banków były rekordowe wypłaty, mały % na lokatach. 
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6768378 sobota, 6 marzec 2021, 22:31:52
Siostra dała mi zagwozdkę. Może ktoś z Was pamięta: mniej więcej w 2000-2006 na TVP2 emitowany był serial/dokument historyczny - w niedzielę ok. 11.30-12.00, przemiennie z podróżami kulinarnymi Makłowicza. Były to cykle o najważniejszych postaciach danych państw. Na pewno był jeden cykl poświęcony Rosji:4 odcinki (Iwan IV Groźny ukraszony urywkami filmu Eisensteina, Piotr Wielki, Katarzyna Wielka i Mikołaj II). Serial był super (przynajmniej dla mnie- gimnazjalnego dziecka zakochanego w Rosji, a jeszcze bardziej w historii).
może pamięta ktoś tytuł?
Podróże w czasie? Podróże w czasie i przestrzeni?
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6768379 sobota, 6 marzec 2021, 22:38:01
agusiac87 napisał(a):

moim zdaniem skandal, że droga bateria wygląda po roku ohydnie jakby miała lat 20, pisz do nich, z pewnością nie Ty jedna tak masz, to ukryta wada i nie jest to normalne żeby po roku był taki syf

rare85

Cytuj wiadomość#6768414 niedziela, 7 marzec 2021, 12:14:17
rare85 napisał(a):

Czy ktoś z Was posiada kartę Lewiatan i wie jak wymienić punkty na bon?

Ktoś wie?
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6768908 wtorek, 9 marzec 2021, 22:58:30
Mam 80 zł na karcie telefonu. Chce to jakoś wykorzystać, czy w lotto online mogę płacić smsem? Czy w jakiś sposób zeby mi zeszło z konta telefonu? Nigdy tam nie gralam emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6768911 wtorek, 9 marzec 2021, 23:04:43
pikawka napisał(a):

Mam 80 zł na karcie telefonu. Chce to jakoś wykorzystać, czy w lotto online mogę płacić smsem? Czy w jakiś sposób zeby mi zeszło z konta telefonu? Nigdy tam nie gralam emotka

na lotto online tylko przelewem
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6768913 wtorek, 9 marzec 2021, 23:15:50
dwaburekoty napisał(a):

Siostra dała mi zagwozdkę. Może ktoś z Was pamięta: mniej więcej w 2000-2006 na TVP2 emitowany był serial/dokument historyczny - w niedzielę ok. 11.30-12.00, przemiennie z podróżami kulinarnymi Makłowicza. Były to cykle o najważniejszych postaciach danych państw. Na pewno był jeden cykl poświęcony Rosji:4 odcinki (Iwan IV Groźny ukraszony urywkami filmu Eisensteina, Piotr Wielki, Katarzyna Wielka i Mikołaj II). Serial był super (przynajmniej dla mnie- gimnazjalnego dziecka zakochanego w Rosji, a jeszcze bardziej w historii).
może pamięta ktoś tytuł?
Podróże w czasie? Podróże w czasie i przestrzeni?

przejrzałam coś w tych archiwach, ale nie widać tego czego szukasz....może sama popatrz, a może siostrze się bardziej przypomni?
http://mediamoje....egory/stara-ramowka/
https://www.telem...n.pl/tvp_2/archiwum/
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6768914 wtorek, 9 marzec 2021, 23:17:23
jokan napisał(a):

pikawka napisał(a):

Buuuuu to jak wykorzystać ta kasę  emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6768915 wtorek, 9 marzec 2021, 23:22:44
pikawka napisał(a):

jokan napisał(a):

pikawka napisał(a):

Buuuuu to jak wykorzystać ta kasę  emotka             Może wyslij dobroczynnego smsa na jakieś chore dziecko, jeśli faktycznie juz musisz wykorzystać te środki:)  

pikawka

Cytuj wiadomość#6768916 wtorek, 9 marzec 2021, 23:23:58
cudaczek121 napisał(a):

pikawka napisał(a):

jokan napisał(a):

pikawka napisał(a):

Buuuuu to jak wykorzystać ta kasę  emotka             Może wyslij dobroczynnego smsa na jakieś chore dziecko, jeśli faktycznie juz musisz wykorzystać te środki:)  

O! w sumie dobra myśl! Dziękuję  emotka
0 0