Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

atyde25

Cytuj wiadomość#6794570 poniedziałek, 12 lipiec 2021, 12:58:16
Też tak czasami macie,że czujecie się oderwani od rzeczywistości i wrzuceni do wielkiego  gotującego  się gara ze wszystkim:)
Chyba się przegrzałam  czy coś bo mnie to przytłacza.

bruce

Cytuj wiadomość#6794652 poniedziałek, 12 lipiec 2021, 17:04:44
atyde25 napisał(a):

Też tak czasami macie,że czujecie się oderwani od rzeczywistości i wrzuceni do wielkiego  gotującego  się gara ze wszystkim:)

emotka Mam, ciągle tak mam. Nawet pisać nie będę, co się ze mną gotuje w moim garze.  emotka

margotkowe

Cytuj wiadomość#6794899 wtorek, 13 lipiec 2021, 19:35:19
atyde25 napisał(a):

Ja również tak mam!  emotka   Niezliczoną ilość razy mnie to spotkało! Nic fajnego  emotka

atyde25

Cytuj wiadomość#6795038 środa, 14 lipiec 2021, 14:45:13
Dzięki bo  myślałam,że coś jest ze mną nie tak.
Widać za dużo na głowie  mam.

A jak jest  teraz z maskami w sklepach?Już nie trzeba nosić w pomieszczeniach  zamkniętych.Bo  tylko  ja i  1 staruszka  miałyśmy maski ani klienci  ani obsługa już nie.I takie miałam wrażenie,że cofnęłam się do czasu sprzed marca 2020 roku.

ziolko

Cytuj wiadomość#6795048 środa, 14 lipiec 2021, 15:26:17
atyde25 napisał(a):

A jak jest  teraz z maskami w sklepach?Już nie trzeba nosić w pomieszczeniach  zamkniętych.Bo  tylko  ja i  1 staruszka  miałyśmy maski ani klienci  ani obsługa już nie.I takie miałam wrażenie,że cofnęłam się do czasu sprzed marca 2020 roku.

Nic nie wiem o zniesieniu ograniczeń. Ale też zauważyłam, że coraz więcej ludzi nie nosi. Może myślą, że jak są zaczepieni (o ile są), to nie muszą?
Ja tam noszę. W biurze też, jak klienci przychodzą. 

bruce

Cytuj wiadomość#6795088 środa, 14 lipiec 2021, 17:18:29
atyde25 napisał(a):

Ludzie przestają, demonstracyjnie nawet przechodzą bez maseczek obok ogłoszeń o konieczności ich noszenia.  emotka

W temacie - czy macie wykupione ubezpieczenia domów na wypadek klęsk żywiołowych, w tym gradobicia? Możecie polecić jakiś zakład? Wypłaca w terminie i bez zastrzeżeń? Jaka cena ubezpieczenia i na jaki czas? Myślę nad wykupieniem, ale nie wiem, co najbardziej się opłaca. Pytam różnych zakładów, lecz ich oferty dotyczą bardzo różnych kwestii oraz zadawanych mi na wstępie pytań. emotka  Poradźcie!  emotka emotka emotka
0 0

Mysia

Cytuj wiadomość#6795389 czwartek, 15 lipiec 2021, 20:25:14
Czy ktoś moze mi polecić jakieś spoko czujniki dymu? Od dawna sobie obiecuję, że dla bezpieczeństwa kupię, potem zaczynam przeglądać czytać opinie i się okazuje, że ludzie narzekają że jeden to się włączył ot tak i wył a dymu nie było, inni że nie wyczuł dymu jak testowali.. Może ktoś z Was poleci mi jakiś dobry produkt?
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6795394 czwartek, 15 lipiec 2021, 20:49:22
Mysia napisał(a):

Czy ktoś moze mi polecić jakieś spoko czujniki dymu? Od dawna sobie obiecuję, że dla bezpieczeństwa kupię, potem zaczynam przeglądać czytać opinie i się okazuje, że ludzie narzekają że jeden to się włączył ot tak i wył a dymu nie było, inni że nie wyczuł dymu jak testowali.. Może ktoś z Was poleci mi jakiś dobry produkt?

Mój facet kiedyś interesował się tematem i ostatecznie wybrał coś takiego:
https://www.media...nik-dymu-kidde-10sco

Kup koniecznie! Wg mnie przydatna rzecz, włącza się tylko wtedy, gdy naprawdę coś się dzieje (każdorazowo we dwójkę analizowaliśmy sytuację). Wyjec jakich mało, po włączeniu alarmu mam ochotę pier* tym dingsem o ścianę emotka

PS: Być może kiedyś już o tym pisałam -> u mnie w budynku (bliźniak) omal nie zatruła się tlenkiem węgla córka sąsiada (w dzień wymiany piecyków gazowych), ale na szczęście ją odratowali...
Mysia 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6795399 czwartek, 15 lipiec 2021, 21:11:49
joan napisał(a):

Mysia napisał(a):

Mój facet kiedyś interesował się tematem i ostatecznie wybrał coś takiego:
https://www.media...nik-dymu-kidde-10sco

Kup koniecznie! Wg mnie przydatna rzecz, włącza się tylko wtedy, gdy naprawdę coś się dzieje (każdorazowo we dwójkę analizowaliśmy sytuację). Wyjec jakich mało, po włączeniu alarmu mam ochotę pier* tym dingsem o ścianę emotka

PS: Być może kiedyś już o tym pisałam -> u mnie w budynku (bliźniak) omal nie zatruła się tlenkiem węgla córka sąsiada (w dzień wymiany piecyków gazowych), ale na szczęście ją odratowali...

Kupowałam kiedyś rodzicom tez kidde, inny model, ale ta sama firma, polecił mi gazownik. Tanich nie warto kupować, włączają się, kiedy im się podoba.
joan, Mysia 0

Mysia

Cytuj wiadomość#6795403 czwartek, 15 lipiec 2021, 21:28:23
Dziękuję Wam dziewczyny    emotka  ten m.in. przeglądałam, fajnie że macie do niego zaufanie emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6795405 czwartek, 15 lipiec 2021, 21:38:52
Mysia napisał(a):

Dziękuję Wam dziewczyny    emotka  ten m.in. przeglądałam, fajnie że macie do niego zaufanie emotka

tu masz taniej https://allegro.p...mp;utm_campaign=feed

Swoją drogą też muszę kupić rodzicom 
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6795406 czwartek, 15 lipiec 2021, 21:43:26
ziolko napisał(a):

Mysia napisał(a):

tu masz taniej https://allegro.p...mp;utm_campaign=feed

Swoją drogą też muszę kupić rodzicom 

Zdecydowanie kup, niestety  zaczadziła się córka z koleżanką znajomej mojej mamy, więc mam radar na piecyki gazowe.
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6795407 czwartek, 15 lipiec 2021, 21:45:50
asantesana u rodziców jest piec na tzw "ekogroszek", ale kuchenkę mają na gaz
0 0

babariba

Cytuj wiadomość#6795436 piątek, 16 lipiec 2021, 08:18:42
bruce

W temacie - czy macie wykupione ubezpieczenia domów na wypadek klęsk żywiołowych, w tym gradobicia? Możecie polecić jakiś zakład? Wypłaca w terminie i bez zastrzeżeń? Jaka cena ubezpieczenia i na jaki czas? Myślę nad wykupieniem, ale nie wiem, co najbardziej się opłaca. Pytam różnych zakładów, lecz ich oferty dotyczą bardzo różnych kwestii oraz zadawanych mi na wstępie pytań.  emotka   Poradźcie!   emotka   

Mamy ubezpieczenie w PZU budowanego domu, na którym mamy położone stare, kilkudziesięcioletnie dachówki. Podczas sławetnej wichury z 2017 zerwało nam dachówki (z kilkanaście) i gąsiory. Zrobiliśmy zdjęcia szkód, wysłaliśmy je mailem i w ciągu chyba tygodnia otrzymaliśmy pieniądze mając do wyboru: samodzielną naprawę lub dostarczenie rachunku od fachowca. Otrzymaliśmy ok 900zł, więc wg nas było ok.
Z innych wypłat nie musieliśmy na szczęście korzystać.
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6795584 piątek, 16 lipiec 2021, 15:28:55
babariba napisał(a):

bruce

W temacie - czy macie wykupione ubezpieczenia domów na wypadek klęsk żywiołowych, w tym gradobicia? Możecie polecić jakiś zakład? Wypłaca w terminie i bez zastrzeżeń? Jaka cena ubezpieczenia i na jaki czas? Myślę nad wykupieniem, ale nie wiem, co najbardziej się opłaca. Pytam różnych zakładów, lecz ich oferty dotyczą bardzo różnych kwestii oraz zadawanych mi na wstępie pytań.  emotka   Poradźcie!   emotka   

Mamy ubezpieczenie w PZU budowanego domu, na którym mamy położone stare, kilkudziesięcioletnie dachówki. Podczas sławetnej wichury z 2017 zerwało nam dachówki (z kilkanaście) i gąsiory. Zrobiliśmy zdjęcia szkód, wysłaliśmy je mailem i w ciągu chyba tygodnia otrzymaliśmy pieniądze mając do wyboru: samodzielną naprawę lub dostarczenie rachunku od fachowca. Otrzymaliśmy ok 900zł, więc wg nas było ok.
Z innych wypłat nie musieliśmy na szczęście korzystać.

Wielkie dzięki (także za informacje wysłane przez Was na pw).  emotka emotka  Porównałam różne oferty i zdecydowałam się ostatecznie na Proamę 3 lata.  emotka
0 0

psotka

Cytuj wiadomość#6795840 niedziela, 18 lipiec 2021, 15:26:25
Czy ktos zna wiarygodną i obiektywna strone na ktorej mozna sprawdzic zasięg internetu mobilnego sieci - play, orange, plus, tmobile? 

Konczy mi sie umowa z orange i po 2 letniej udrece chce zweryfikować czy jest cos fajnego w mojej miejscowości co bedzie dzialac. 
0 0

as32572

Cytuj wiadomość#6795845 niedziela, 18 lipiec 2021, 15:37:18
Czy możecie polecić dobra pastę/masło pistacjowe do domowych lodów?
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6796568 środa, 21 lipiec 2021, 15:56:24
może macie sprawdzone jakieś fajne hotele w górach na pobyt z 5-cio latkiem...koniecznie z basenem.)
bruce 0

fantagiro

Cytuj wiadomość#6796580 środa, 21 lipiec 2021, 16:33:21
Nr 1 Czarny Potok w Krynicy Zdroju
https://travelist...y?origin=text-search
Nr.2 Merkury w Zakopanem
https://travelist...BwE&gclsrc=aw.ds

bruce

Cytuj wiadomość#6796620 środa, 21 lipiec 2021, 19:45:29
Claudia77 napisał(a):

może macie sprawdzone jakieś fajne hotele w górach na pobyt z 5-cio latkiem...koniecznie z basenem.)

Modrzewiowy Dwór w Murzasichle koło Zakopanego, baseny, sala zabaw, plac zabaw, bardzo dobre jedzenie, przemiła atmosfera, szczerze polecam, byłam w tym roku z Dziećmi emotka