Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

psotka

Cytuj wiadomość#6797270 niedziela, 25 lipiec 2021, 09:08:35
czesc, z uwagi na to, ze na forum sa obiektywne opinie to zapytam:

czy lepszy jest laptop z windows 10 czy windows 10s?

chodzi o zwykly uzytek domowy, bez fajerwerkow
0 0

inska

Cytuj wiadomość#6797456 poniedziałek, 26 lipiec 2021, 15:03:29
chyba znowu problemy z logowaniem do forum - weszłam na konto gucia emotka
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6797699 wtorek, 27 lipiec 2021, 16:51:08
ziolko napisał(a):

delvitto napisał(a):

Kochani, czy w Plusie lub w innych operatorach jest jakiś limit na posiadanie zarejestrowanych numerów?  Dziś chciałam w inmedio zarejestrować nowy nr z Plusa, ale system mnie nie przyjął. Przyznaję, że tych numerów sporo miałam, lecz wiele z nich uległo już dezaktywacji, część sama wyrzuciłam. Mam dużą rotację numerów.

No to faktycznie sporo miałaś, bo limit to 20 numerów https://www.plus.pl/rejestracja 

Numer będzie zarejestrowany na dane z umowy abonamentowej lub mixowej lub na dane z zarejestrowanego numeru na kartę.
Jeden abonent może zarejestrować SMS-em nie więcej niż 20 numerów.

dziś dotarłam do salonu Plusa, ale, ponieważ opadła mi szczęka, chcę Was spytać, czy się z czymś takim spotkaliście, i co ewentualnie można zrobić.
Mój nowo kupiony starter, którego nie mogłam zarejestrować, został sprawdzony, i okazuje się, że już jest zarejestrowany, na osobę spoza granicy. Na moje pytanie, jak to możliwe, nie umiano mi powiedzieć nic, a co zrobić z nowym starterem, również nic, najlepiej wyrzucić.  Jak to możliwe, że do sprzedaży trafia numer aktualnie zarejestrowany na kogoś innego?
Ja już różne miałam cyrki ze starterami z odzysku, a to wezwania z Kruka, a to jakieś faktury, a to jakaś wymiana zdań, ale aż tak, to jeszcze nie miałam. Nie chodzi o te 5 zeta, ale w sumie, czemu nie, i taka piątka czasem jest potrzebna. Najgorsze, że w salonie Plusa, sami nie wiedzą co z tym zrobić.
0 0

dany-duszek

Cytuj wiadomość#6797703 wtorek, 27 lipiec 2021, 17:19:18
delvitto napisał(a):

ziolko napisał(a):

delvitto napisał(a):

Kochani, czy w Plusie lub w innych operatorach jest jakiś limit na posiadanie zarejestrowanych numerów?  Dziś chciałam w inmedio zarejestrować nowy nr z Plusa, ale system mnie nie przyjął. Przyznaję, że tych numerów sporo miałam, lecz wiele z nich uległo już dezaktywacji, część sama wyrzuciłam. Mam dużą rotację numerów.

No to faktycznie sporo miałaś, bo limit to 20 numerów https://www.plus.pl/rejestracja 

Numer będzie zarejestrowany na dane z umowy abonamentowej lub mixowej lub na dane z zarejestrowanego numeru na kartę.
Jeden abonent może zarejestrować SMS-em nie więcej niż 20 numerów.

dziś dotarłam do salonu Plusa, ale, ponieważ opadła mi szczęka, chcę Was spytać, czy się z czymś takim spotkaliście, i co ewentualnie można zrobić.
Mój nowo kupiony starter, którego nie mogłam zarejestrować, został sprawdzony, i okazuje się, że już jest zarejestrowany, na osobę spoza granicy. Na moje pytanie, jak to możliwe, nie umiano mi powiedzieć nic, a co zrobić z nowym starterem, również nic, najlepiej wyrzucić.  Jak to możliwe, że do sprzedaży trafia numer aktualnie zarejestrowany na kogoś innego?
Ja już różne miałam cyrki ze starterami z odzysku, a to wezwania z Kruka, a to jakieś faktury, a to jakaś wymiana zdań, ale aż tak, to jeszcze nie miałam. Nie chodzi o te 5 zeta, ale w sumie, czemu nie, i taka piątka czasem jest potrzebna. Najgorsze, że w salonie Plusa, sami nie wiedzą co z tym zrobić.

możliwe ze kasjerka w którym kupiłeś starter rejestrowała starter na kogoś z zagranicy i np nie miał pesela i odmówiła mu zarejestrowania a już wbiła dane. Jak ci ten starter potrzebny do konkursu, to włóż go do telefonu i powinno działać, tylko nie będziesz mógł przenieść tego numeru do innej sieci.
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6797716 wtorek, 27 lipiec 2021, 18:30:38
delvitto - opisz sprawę na profilu plusa na fb  emotka   https://www.facebook.com/plus 
Wiele razy przekonałam się, że Facebook w takich przypadkach ma moc  emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6797728 wtorek, 27 lipiec 2021, 19:27:12
emotka  PAMIĘTAJCIE, ŻE DO DZIŚ DZIAŁA NASZA KLASA.  emotka
Jeśli ktoś chce zapisać jakieś zdjęcia stamtąd, to dziś jest OSTATNIA SZANSA na to. 

fineessa

Cytuj wiadomość#6798438 sobota, 31 lipiec 2021, 13:42:18
Słuchajcie mam wygrane słuchawki Sony i JBL i zastanawiam się które z nich sobie zostawić? Które będą lepsze jakościowo? Może ktoś ma i mógłby polecić? Chodzi o te nauszne nie douszne 
0 0

donia7

Cytuj wiadomość#6798439 sobota, 31 lipiec 2021, 13:44:07
fineessa napisał(a):

Słuchajcie mam wygrane słuchawki Sony i JBL i zastanawiam się które z nich sobie zostawić? Które będą lepsze jakościowo? Może ktoś ma i mógłby polecić? Chodzi o te nauszne nie douszne 

Ja się nie znam, ale zawsze jak mam słuchawki do sprzedania to z Sony to trochę trwa, a JBL sprzedają się migiem... emotka

asantesana

Cytuj wiadomość#6798453 sobota, 31 lipiec 2021, 16:30:24
Czy jest tu jakas mądra głowa od tego nieszczęsnego Spisu Powszechnego? Czy jeśli wynajmuję mieszkanie i mam umowę, to muszę się spisać pod tym adresem, czy mogę pod adresem zameldowania wspólnie z rodzicami? 
0 0

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6798455 sobota, 31 lipiec 2021, 16:34:15
asantesana napisał(a):

Czy jest tu jakas mądra głowa od tego nieszczęsnego Spisu Powszechnego? Czy jeśli wynajmuję mieszkanie i mam umowę, to muszę się spisać pod tym adresem, czy mogę pod adresem zameldowania wspólnie z rodzicami? 

Z tego co się dowiadywałam podaje się miejsce, w którym byłaś 30 kwietnia czy marca(nie pamiętam dokładnie)-jeśli byłas w wynajmowanym to tamto miejsce. To tylko dane statystyczne emotka
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6798458 sobota, 31 lipiec 2021, 16:47:25
koniczynka123 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Z tego co się dowiadywałam podaje się miejsce, w którym byłaś 30 kwietnia czy marca(nie pamiętam dokładnie)-jeśli byłas w wynajmowanym to tamto miejsce. To tylko dane statystyczne emotka

No wg umowy mieszkałam w mieszkaniu wynajmowanym, ale nijak mi to pasuje. A wiesz czy są w stanie to sprawdzić w jakiś sposób?
0 0

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6798459 sobota, 31 lipiec 2021, 16:50:09
asantesana napisał(a):

asantesana napisał(a):

No wg umowy mieszkałam w mieszkaniu wynajmowanym, ale nijak mi to pasuje. A wiesz czy są w stanie to sprawdzić w jakiś sposób?

Nikt tego nie będzie sprawdzał, a poza tym masz umowę i ona była podstawą do wpisania takich danych. Moje dzieciaki też wynajmują w KRK i dowiadywaliśmy się w maju jak mają uzupełnić.

tea

Cytuj wiadomość#6798947 wtorek, 3 sierpień 2021, 11:42:51
Był ktoś z Was u stomatologa na fundusz? Jak to wyglada od strony technicznej? Jakie zabiegi są refundowane?
0 0

agusia32

Cytuj wiadomość#6798953 wtorek, 3 sierpień 2021, 11:51:59

asantesana napisał(a):

asantesana napisał(a):

Nikt tego nie będzie sprawdzał, a poza tym masz umowę i ona była podstawą do wpisania takich danych. Moje dzieciaki też wynajmują w KRK i dowiadywaliśmy się w maju jak mają uzupełnić.

Spis polega na tym, że rachmistrz "wchodzi" do mieszkania na dzień 31 marca i spisuje zastany stan faktyczny. Zameldowanie nie ma tu nic do rzeczy. Jest pytanie o to, kto i z jakiego tytułu zamieszkuje mieszkane/ dom i wtedy podaje się, że na przykład z tytułu najmu. Zameldowanie liczy się tylko wówczas, jeśli osoba jest w danym miejscu zameldowana, ale przebywa za granicą emotka
0 0

honcia4

Cytuj wiadomość#6799217 środa, 4 sierpień 2021, 12:25:42
Czy ma ktoś adres loterii szczepionkowej???
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6799320 środa, 4 sierpień 2021, 16:38:42
honcia4 napisał(a):

Wujek Google mówi, że tu https://pacjent.g...zep-sie-i-wygrywaj 

i tu https://www.gov.pl/web/loteria#_blank 
0 0

aleksandra008

Cytuj wiadomość#6799428 czwartek, 5 sierpień 2021, 01:25:34
tea napisał(a):

Był ktoś z Was u stomatologa na fundusz? Jak to wyglada od strony technicznej? Jakie zabiegi są refundowane?

wyrywanie za darmo ale trzeba wykupić znieczulenie, przednie zęby do 4 za darmo reszta za pieniądze więc i tak lepiej do komercyjnego iść.
0 0

FBmonika33

Cytuj wiadomość#6799430 czwartek, 5 sierpień 2021, 06:11:43
aleksandra008 napisał(a):

tea napisał(a):

wyrywanie za darmo ale trzeba wykupić znieczulenie, przednie zęby do 4 za darmo reszta za pieniądze więc i tak lepiej do komercyjnego iść.

Znieczulenie jest za darmo na NFZ jak się usuwa zab na NFZ.

0 0

dzidziapiernik

Cytuj wiadomość#6799559 czwartek, 5 sierpień 2021, 16:29:37
honcia4 napisał(a):

Jest w bazie: https://www.e-kon...sie-i-wygrywamy.html
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6799577 czwartek, 5 sierpień 2021, 17:23:21
Jest jakiś konkurs na proszek do prania? emotka
0 0