Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

edith

Cytuj wiadomość#3663571 poniedziałek, 30 sierpień 2010, 09:26:08
mariolakal napisał(a):

Jestem wykończona... Chyba się potnę... Sprzedałam wreszcie na allegro buty, które mój Pan i władca przywiózł mi 2 lata temu z Irlandii, a były dla mnie zbyt wysokie... Wczoraj doszła kasa, dzisiaj ją wypłaciłam bo byłam jak zwykle bez grosza... Oczywiście wszystko zostawiłam w markecie bo w lodówce było tylko światło... Buty leżały w piwnicy od dwóch lat, a dzisiaj ich nie było !!! Okazało się, że Pan dał je swojej siostrze na urodziny w ubiegłym tygodniu bo były w jej stylu... emotka Zabić gościa??? A kto odeśle kasę kupującemu??? emotka

No to masz problem emotka Niech chłop jedzie zpowrotem do Irlandii i przywiezie takie same emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3663572 poniedziałek, 30 sierpień 2010, 09:26:44
mariolakal napisał(a):

Jestem wykończona... Chyba się potnę... Sprzedałam wreszcie na allegro buty, które mój Pan i władca przywiózł mi 2 lata temu z Irlandii, a były dla mnie zbyt wysokie... Wczoraj doszła kasa, dzisiaj ją wypłaciłam bo byłam jak zwykle bez grosza... Oczywiście wszystko zostawiłam w markecie bo w lodówce było tylko światło... Buty leżały w piwnicy od dwóch lat, a dzisiaj ich nie było !!! Okazało się, że Pan dał je swojej siostrze na urodziny w ubiegłym tygodniu bo były w jej stylu... emotka Zabić gościa??? A kto odeśle kasę kupującemu??? emotka

pojdziesz i odbierzesz,powiesz ze buty sa dobre a czemu twoj pan jej zrobil prezent to ty juz tego nie musisz wiedziec...zabierasz bo sa twoje
emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3663575 poniedziałek, 30 sierpień 2010, 09:27:18
mariolakal napisał(a):

emotka chyba bym mojego emotka emotka
No ale skoro tak to - niech oddaje kase bo to tak jakby kupił poza allegro emotka emotka
0 0

maria1980

Cytuj wiadomość#3663578 poniedziałek, 30 sierpień 2010, 09:28:28
samanta3 napisał(a):

maria1980 napisał(a):

puchiko napisał(a):

maria1980 napisał(a):

buskowianka napisał(a):

wkurza mnie mój niereformowalny mąż,co dzień powtarzam bierz paragony,a on dzień w dzień zapomina! emotka emotka

buhaha-to tak jak moj:)

mój bierze ale od razu wyrzuca emotka

emotka emotka emotka emotka

mój to pyta ze zdziwieniem - a papierki nie wystarczą?

heheheh emotka ci faceci;)
0 0

maria1980

Cytuj wiadomość#3663626 poniedziałek, 30 sierpień 2010, 09:47:21
Dobra,mnie wkurza,to,że wkurza mnie to,że:Jutro muszę iść do pewnego urzędu ,zakablować kogoś kto jest nieuczciwy,po to,żeby moja rodzina była szczęśliwa....

I źle mi z tym....ale nauczylście mnie,że trzeba walczyć o swoje,a nie siedzieć cicho i czekać...
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#3663649 poniedziałek, 30 sierpień 2010, 10:03:10
Wkurza mnie zachowanie mojego syna. Po powrocie z wakacji wszystko mu się w łepetynce poprzestawiało i nie chce spać, ani w dzień, ani w nocy. Jak uśnie w dzień to jest cud, a na noc usypia około 24 emotka emotka emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3663652 poniedziałek, 30 sierpień 2010, 10:05:35
wkurza mnie że było tyle czasu na konkurs Always a ja w ostatniej chwili wysłałam jakieś łzawe smsy!
swoją drogą mam nadzieję że komisja ma poczucie humoru...
0 0

agamaty

Cytuj wiadomość#3665257 wtorek, 31 sierpień 2010, 12:48:39
samanta3 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

emotka chyba bym mojego emotka emotka
No ale skoro tak to - niech oddaje kase bo to tak jakby kupił poza allegro emotka emotka

zabić a potem jeszcze raz zabić
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3665305 wtorek, 31 sierpień 2010, 12:55:39
maria1980 napisał(a):

samanta3 napisał(a):

maria1980 napisał(a):

puchiko napisał(a):

maria1980 napisał(a):

buskowianka napisał(a):

wkurza mnie mój niereformowalny mąż,co dzień powtarzam bierz paragony,a on dzień w dzień zapomina! emotka emotka

mam szczęscie, dla mojego to już normalka, że paragon zawsze musi zostać w portfelu
0 0

rifle77

Cytuj wiadomość#3665306 wtorek, 31 sierpień 2010, 12:55:59
maria1980 napisał(a):

samanta3 napisał(a):

maria1980 napisał(a):

puchiko napisał(a):

maria1980 napisał(a):

buskowianka napisał(a):

U mnie jest tak samo - tylko że z .... moją żoną emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3665335 wtorek, 31 sierpień 2010, 01:02:50
czarnygreg napisał(a):

wkurza mnie że było tyle czasu na konkurs Always a ja w ostatniej chwili wysłałam jakieś łzawe smsy!
swoją drogą mam nadzieję że komisja ma poczucie humoru...

u mnie dokaldnie ta sama sytuacja, wymysliłam jakies 2 cieniutkie haselka, a przy trzecim...zasnęlam i obudzilam się o 3 w nocy, a paragonow chyba 8 z różnych sklepów, oczywiście kupione na poczatku promocji, ale ja jak zwykle z wszystkim zwlekam do ostatniej chwili emotka
0 0

ewe85lina

Cytuj wiadomość#3665345 wtorek, 31 sierpień 2010, 01:05:16
rifle77 napisał(a):

maria1980 napisał(a):

samanta3 napisał(a):

maria1980 napisał(a):

puchiko napisał(a):

maria1980 napisał(a):

buskowianka napisał(a):

U mnie jest tak samo - tylko że z .... moją żoną emotka

co ja bym dała,żeby mój mąż chciał grać w konkursy (może jemu by to lepiej wychodziło)
przynosiłabym zakupy,paragony wszystko emotka
a wkurza mnie remont- jak ja tego nie znoszę
emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3665353 wtorek, 31 sierpień 2010, 01:07:05
A ja mam jakiś kryzys konkursowy... Nie mogę prostego tekstu sklecić. Zresztą w ogóle nic mi się nie chce, może to przez tą pogodę emotka
0 0

merynosek

Cytuj wiadomość#3665492 wtorek, 31 sierpień 2010, 01:51:53
Wkurza mnie stronka 123 konkurs emotka
28 marca zamówiłam 2 nagrody za punkty i nadal ich nie mam! W końcu Pani odp, że do końca lipca je dostanę... W połowie sierpnia zapytałam co z moimi nagrodami i CISZA emotka emotka
0 0

agnus27

Cytuj wiadomość#3665534 wtorek, 31 sierpień 2010, 02:03:02
wkurza mnie to, ze nie moge wygrac ksiazeczki na CzCzu na fb...........
0 0

zeida

Cytuj wiadomość#3666175 wtorek, 31 sierpień 2010, 06:40:17
Wkurza mnie dzisiejsze czasopismo Takie jest życie . Te kobiety, które są głupsze jedna po drugiej i jeszcze się tym chwalą ! Za marne 150 zł ! I pokazują jeszcze gęby swoje i swoich przechytrzonych facetów !!
0 0

agamaty

Cytuj wiadomość#3666178 wtorek, 31 sierpień 2010, 06:40:56
wkurza mnie, że nie ma wyników na czasdzieci.pl a miały być dziś
0 0

bridget

Cytuj wiadomość#3666280 wtorek, 31 sierpień 2010, 07:19:59
wkurza mnie to ze zazeram orzeszki z nerwów i nie moge przestac!, moje dziecko jutro 1 raz idzie do przedszkola a ja sie spalam normalnie wrrrr
0 0

enia2007

Cytuj wiadomość#3666290 wtorek, 31 sierpień 2010, 07:23:01
keiti78zg napisał(a):

wkurza mnie to ze zazeram orzeszki z nerwów i nie moge przestac!, moje dziecko jutro 1 raz idzie do przedszkola a ja sie spalam normalnie wrrrr

nie przejmuj się,przeżywam to samo i mam nadzieję że będzie dobrze emotka
0 0

delfinka101

Cytuj wiadomość#3666301 wtorek, 31 sierpień 2010, 07:25:41
A ja sie wkurzam, bo moje dziecko zamiast spac dokazuje i wymyśle tysiąc powodów aby siedziec u mnie
0 0