Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

nice

Cytuj wiadomość#3645549 poniedziałek, 23 sierpień 2010, 08:59:27
agamaty napisał(a):

wkurza mnie, że jestem mało przewidująca i na jednym paragonie mam mambę i ajaxa...grrrr a w regulaminach jak byk piszą o oryginałach. Jeszcze nic nie wygrałam ale co będzie jak wygram??

Idź zawczasu i poproś o fakturę na siebie. A potem zawsze możesz wyciągnąć od nich duplikat takiej faktury.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3645552 poniedziałek, 23 sierpień 2010, 09:01:25
jolcia12 napisał(a):

cb656 napisał(a):

asiasia napisał(a):

olus15 napisał(a):

może bardziej śmieszy niż wkurza lista laureatów konkursu AKUKU sms
Pan Marek i Maciej zabierają nagrody na spółkę , mam kilka kodzików ale zastanawiam się czy jest w ogóle sens grać...
tak czy inaczej gratulacje za świetne rozpracowanie konkursu

a gdzie ta lista? bo ja widze same nicki w rankingu

A w temacie wkurza mnie ze nie widze listy gdzie Panowie M i M zabierają nagrody na spółke.

18. Marcin    Mogilno    Prince of Persia: Zapomniane Piaski - Edycja Kolekcjonerska (PC)    19.08.2010
17. Marcin    Mogilno    Batman: Arkham Asylum (PC)    18.08.2010
16. Marek    Poznań    Konsola PSP + LittleBigPlanet PL + MotorStorm Arctic Edge PL (PSP)    17.08.2010
15. Marcin    Mogilno    Starcraft II: Wings of Liberty (PC)    16.08.2010
14. Marcin    Mogilno    Buzz! Quiz TV PL + Buzzery (PS3)    15.08.2010
11. Marek    Poznań    Konsola PSP + LittleBigPlanet PL + MotorStorm Arctic Edge PL    

Przestańcie narzekać, a zacznijcie jesć żelki na sniadanie, na obiad i na kolacje to moze wygracie.
Myslicie sobie że jak kupicie paczkę żelków po drodze do pracy i sobie na przerwie wyślecie smsa i jak nie wygracie to jest wielkie oszustwo emotka Bez jaj emotka
Sama tam raz wygrałam i wiem ze trzeba co godzinę wysyłać smsy, no i wiedzieć co i jak a nie narzekać jak stara baba.
a te kilka kodzików to sobie na pamiatkę schowajcie emotka

dziewczyny, nie obrażajcie się na te słowa emotka nie spojrzałam na nicki emotka
asiasia i olus15 zapraszam na Pw to wam powiem co i jak
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3645561 poniedziałek, 23 sierpień 2010, 09:05:56
jolcia12 napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

cb656 napisał(a):

asiasia napisał(a):

olus15 napisał(a):

może bardziej śmieszy niż wkurza lista laureatów konkursu AKUKU sms
Pan Marek i Maciej zabierają nagrody na spółkę , mam kilka kodzików ale zastanawiam się czy jest w ogóle sens grać...
tak czy inaczej gratulacje za świetne rozpracowanie konkursu

a gdzie ta lista? bo ja widze same nicki w rankingu

A w temacie wkurza mnie ze nie widze listy gdzie Panowie M i M zabierają nagrody na spółke.

18. Marcin    Mogilno    Prince of Persia: Zapomniane Piaski - Edycja Kolekcjonerska (PC)    19.08.2010
17. Marcin    Mogilno    Batman: Arkham Asylum (PC)    18.08.2010
16. Marek    Poznań    Konsola PSP + LittleBigPlanet PL + MotorStorm Arctic Edge PL (PSP)    17.08.2010
15. Marcin    Mogilno    Starcraft II: Wings of Liberty (PC)    16.08.2010
14. Marcin    Mogilno    Buzz! Quiz TV PL + Buzzery (PS3)    15.08.2010
11. Marek    Poznań    Konsola PSP + LittleBigPlanet PL + MotorStorm Arctic Edge PL    

Przestańcie narzekać, a zacznijcie jesć żelki na sniadanie, na obiad i na kolacje to moze wygracie.
Myslicie sobie że jak kupicie paczkę żelków po drodze do pracy i sobie na przerwie wyślecie smsa i jak nie wygracie to jest wielkie oszustwo emotka Bez jaj emotka
Sama tam raz wygrałam i wiem ze trzeba co godzinę wysyłać smsy, no i wiedzieć co i jak a nie narzekać jak stara baba.
a te kilka kodzików to sobie na pamiatkę schowajcie emotka

dziewczyny, nie obrażajcie się na te słowa emotka nie spojrzałam na nicki emotka
asiasia i olus15 zapraszam na Pw to wam powiem co i jak

a jak pokarmisz żelkami kury, to gumowe jaja zaczną znosić emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#3645562 poniedziałek, 23 sierpień 2010, 09:06:34
Wkurza mnie ciągle jedna z pracownic mojego ojca,która jak ma chociaż dzień urlopu w pracy,to za każdym razem gada,że musi się napić na zapas tej pysznej kawy z ekspresu,bo w domu się takiej nie napije emotka A tak się coś z mężem wybierają po jakiś porządny ekspres,tylko się ciągle jakoś nie składa.Ileż razy można wysłuchiwać,że ją niby nie stać na kawę dobrą i ekspres emotka emotka
0 0

agamaty

Cytuj wiadomość#3645574 poniedziałek, 23 sierpień 2010, 09:14:08
nice napisał(a):

agamaty napisał(a):

wkurza mnie, że jestem mało przewidująca i na jednym paragonie mam mambę i ajaxa...grrrr a w regulaminach jak byk piszą o oryginałach. Jeszcze nic nie wygrałam ale co będzie jak wygram??

Idź zawczasu i poproś o fakturę na siebie. A potem zawsze możesz wyciągnąć od nich duplikat takiej faktury.

wielkie dzięki! zupełnie bym na to nie wpadła, dzięki, dzięki! Mam dobre przeczucia co do Ajaxa i Mamby, pilnuję ilości sms-ów a tu taka wpadka. Zamyśliłam się przy kasie i zapomniałam o tych osobnych paragonach.
0 0

kalisto1986

Cytuj wiadomość#3645613 poniedziałek, 23 sierpień 2010, 09:29:42
agamaty napisał(a):

nice napisał(a):

agamaty napisał(a):

wielkie dzięki! zupełnie bym na to nie wpadła, dzięki, dzięki! Mam dobre przeczucia co do Ajaxa i Mamby, pilnuję ilości sms-ów a tu taka wpadka. Zamyśliłam się przy kasie i zapomniałam o tych osobnych paragonach.

na ajaxa można kopie więc zrób skan a orginał wyślij na mambe

w temacie wkurza mnie izoldaaa
emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3645620 poniedziałek, 23 sierpień 2010, 09:31:32
agamaty napisał(a):

nice napisał(a):

agamaty napisał(a):

Ja kiedys wzielam 5 Bounty na jeden emotka emotka emotka
0 0

sambolera

Cytuj wiadomość#3645631 poniedziałek, 23 sierpień 2010, 09:35:38
a ja nadal z Dove walcze emotka
0 0

ignam

Cytuj wiadomość#3645775 wtorek, 24 sierpień 2010, 01:00:07
Wkurza mnie pech. Wygrane mi od paru miesięcy nie dochodzą emotka
Przepadła mi książka z esensji, koszulka z offemin, teraz nie mam bonów z Twixa. Chyba już wszyscy dostali a ja nie emotka
Kobieta z infolinii sprawdza i sprawdza. Niech mi chociaż powie, że polecone nie doszły to zrobię raban na poczcie.
Trzeba mieć podwójnego farta do konkursów, raz żeby wygrać i dwa, żeby nagroda doszła.
A, idę spać emotka
0 0

monia24

Cytuj wiadomość#3645780 wtorek, 24 sierpień 2010, 03:43:42
madzdz napisał(a):

agamaty napisał(a):

nice napisał(a):

agamaty napisał(a):

Ja kiedys wzielam 5 Bounty na jeden emotka emotka emotka

ajax w real organizuje graf, oni zawsze proszą o scan
0 0

kammaro

Cytuj wiadomość#3645782 wtorek, 24 sierpień 2010, 04:22:21
ignam napisał(a):

Wkurza mnie pech. Wygrane mi od paru miesięcy nie dochodzą emotka
Przepadła mi książka z esensji, koszulka z offemin, teraz nie mam bonów z Twixa. Chyba już wszyscy dostali a ja nie emotka
Kobieta z infolinii sprawdza i sprawdza. Niech mi chociaż powie, że polecone nie doszły to zrobię raban na poczcie.
Trzeba mieć podwójnego farta do konkursów, raz żeby wygrać i dwa, żeby nagroda doszła.
A, idę spać emotka

Z moich obserwacji wynika, że większość nie dostała bonów z Twixa, w dwa dni były rozsyłane i na tym koniec, a osoby, które dzwoniły, aby się dowiedzieć, były proszone o cierpliwość...Mam nadzieję, że tak jest, bo do mnie dotarł 1 bon z wielu!
0 0

aneti

Cytuj wiadomość#3646037 wtorek, 24 sierpień 2010, 07:55:52
... gaminator - wygrałam tam świetny zestaw strong women jak go nazwała znajoma emotka Kilka dni temu dojechała paczka ale bez dwóch zestawów narzędzi. Napisałam @ i dziś przyszła koperta a w niej... dwie komedie romantyczne. Ale jestem zła emotka Bo co, jak `baba` to może dostać głupie komedyjki?!
0 0

delfinka101

Cytuj wiadomość#3646230 wtorek, 24 sierpień 2010, 08:56:50
Bony z Twixa mnie wkurzają a własciwie to ,ze nie wysłałam poleconym...wryyyy
0 0

polec

Cytuj wiadomość#3646242 wtorek, 24 sierpień 2010, 08:59:51
Jaka jestem wściekła, nie dość, że wyrobiłam z dnia na dzień duplikat w plusie karty SIM to co z tego ??, jak od piątku jej jeszcze nie zarejestrowali, bo podobno padł im system!

Ale ileż można ????? Dzisiaj jest wtorek !!!!!
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3646299 wtorek, 24 sierpień 2010, 09:11:49
Mnie wkurza TWIX, że nie wysyła mi BONU!!! emotka

I oczywiście mega szybki internet 3kb/s emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3646303 wtorek, 24 sierpień 2010, 09:12:53
Już po 11 a moich teściów z dziećmi nie ma ze spaceru, widzą przecież, że o 11 kładę dzieci spać!

emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#3646637 wtorek, 24 sierpień 2010, 10:39:01
finessa napisał(a):

Mnie wkurza TWIX, że nie wysyła mi BONU!!! emotka

I oczywiście mega szybki internet 3kb/s emotka

mnie tez wkurza TWIX

bonu nie mam, wczoraj baba z infolini mowila, ze sprawdzi i oddzwoni i d... blada emotka

dzisiaj dzwonilam ponownie, gosc zapewnial mnie, ze w ciagu godziny do mnie oddwoni, no zobaczymy, czekam emotka emotka emotka

list wyslalam zwyklym, bo w regulaminie nic nie bylo, ze poleconym emotka emotka emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#3646647 wtorek, 24 sierpień 2010, 10:40:49
a mnie wkurza to że chciałbym zagrać w realu o nimm2 a nie mam tego sklpeu blisko siebie emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3646650 wtorek, 24 sierpień 2010, 10:43:04
poczta polska, która znów mi podpierniczyła 2 nagrody
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3646661 wtorek, 24 sierpień 2010, 10:47:26
delfinka101 napisał(a):

Bony z Twixa mnie wkurzają a własciwie to ,ze nie wysłałam poleconym...wryyyy

mnie tez wkurzaja, bo ich nie dostałam a wyslałam poleconym priorytetem 4 sierpnia... emotka
0 0