Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

amif

Cytuj wiadomość#3799849 piątek, 22 październik 2010, 12:50:42
Mnie wkurza mój listonosz chodzi jak mu się chce raz w tygodniu emotka emotka
0 0

aneti

Cytuj wiadomość#3799866 piątek, 22 październik 2010, 12:54:20
chmurka napisał(a):

Wnerwiają mnie organizatorzy konkursów którzy tylko czekają na jakiś pretekst aby nie wysłać nagrody.Kłamią że paczki wysłane tylko dziwnym trafem nik ich potem nie dostaje i wszystkie raptowne giną emotka emotka

Ja tam myślę że to poczta nie kradnie a organizatorzy często i gęsto tych paczek nie wysyłają i zwalają na PP. NO BO JAK WYTŁUMACZYÆ TO ŻE RAPTEM DLA POŁOWY OSÓB PACZKI POGINÊŁY

emotka emotka emotka emotka emotka

... szczególnie ci którzy w regulaminie piszą, że nagrody są wysyłane listem zwykłym i nie opowiadają za niedoręczenie nagrody...
0 0

chmurka

Cytuj wiadomość#3799950 piątek, 22 październik 2010, 01:20:33
amif napisał(a):

Może nie ma co roznosić

emotka

0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3799989 piątek, 22 październik 2010, 01:32:44
jaspeer napisał(a):

cb656 napisał(a):

Jeśli do głosowania wykorzystano zabezpieczenie polegające na przepisaniu tekstu z obrazka, musiał to zrobić człowiek emotka
Automaty skanujące mogą skopiować i wkleić tekst ze strony, ale nie odczytają i nie przepiszą tego tekstu z obrazka.

bajki waść opowiadasz!!! przeczytaj emotka http://codecalm.p...ac-kody-captcha-cz-2

emotka
Gratulacje emotka
Przeczytałem.
Tylko wierzyć mi się nie chce, że ktoś (w domyśle: oszust konkursowy) po pierwsze posiada taką wiedzę (chociaż czemu nie, informatycy też grają w konkursach emotka ) a po drugie, że poznał wszystkie obrazki użyte przez Organizatora i na tej podstawie stworzył bazę do porównań przez opisany skrypt.
Jasne, że komputer szybko liczy, ale nie wydaje mi się, że wygrana w postaci książki czy długopisu z logo firmy warta jest takich zachodów - mnie by się po prostu nie chciało (no, ale ja jestem stary i leniwy emotka ) i mało kiedy biorę udział w konkursach głosowanych czy klikanych. Takie zboczenie emotka
Czego innym życzę - mniej rozczarowań przy czytaniu wyników emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3800004 piątek, 22 październik 2010, 01:37:10
ze nie mam okresu ;D
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3800013 piątek, 22 październik 2010, 01:38:45
cb656 napisał(a):

jaspeer napisał(a):

cb656 napisał(a):

Jeśli do głosowania wykorzystano zabezpieczenie polegające na przepisaniu tekstu z obrazka, musiał to zrobić człowiek emotka
Automaty skanujące mogą skopiować i wkleić tekst ze strony, ale nie odczytają i nie przepiszą tego tekstu z obrazka.

bajki waść opowiadasz!!! przeczytaj emotka http://codecalm.p...ac-kody-captcha-cz-2

emotka

Gratulacje emotka
Przeczytałem.
Tylko wierzyć mi się nie chce, że ktoś (w domyśle: oszust konkursowy) po pierwsze posiada taką wiedzę (chociaż czemu nie, informatycy też grają w konkursach emotka ) a po drugie, że poznał wszystkie obrazki użyte przez Organizatora i na tej podstawie stworzył bazę do porównań przez opisany skrypt.
Jasne, że komputer szybko liczy, ale nie wydaje mi się, że wygrana w postaci książki czy długopisu z logo firmy warta jest takich zachodów - mnie by się po prostu nie chciało (no, ale ja jestem stary i leniwy emotka ) i mało kiedy biorę udział w konkursach głosowanych czy klikanych. Takie zboczenie emotka
Czego innym życzę - mniej rozczarowań przy czytaniu wyników emotka

uwierz mi, że wcale nie trzeba poznawać wszystkich obrazków emotka ten kto się zna, wie o czym mówię emotka wystarczy jeden uniwersalny skrypt emotka ta dyskusja akurat wywiązała się w związku z konkursem, w którym można było wygrać coś więcej, niż proponowane przez Ciebie długopisy czy książki...
0 0

lolo

Cytuj wiadomość#3800021 piątek, 22 październik 2010, 01:40:48
april211 napisał(a):

ze nie mam okresu ;D

dzidzi w drodze.... moze czas pomyśleć o konkursach gdzie mozna wygrac wypawkę:)
0 0

lolo

Cytuj wiadomość#3800024 piątek, 22 październik 2010, 01:41:16
ups... wyprawkę oczywiście
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3800072 piątek, 22 październik 2010, 02:01:20
jaspeer napisał(a):

.... wcale nie trzeba poznawać wszystkich obrazków emotka ten kto się zna, wie o czym mówię emotka wystarczy jeden uniwersalny skrypt ....

Liter w alfabecie jest przynajmniej 24. Do tego 10 cyfr, wliczając zero. Kombinacji tych znaków jest w pip. Nie znam się na skryptach i dlatego tłumaczę sobie to na chłopski rozum: by skrypt poprawnie interpretował wszystkie znaki, musi je najpierw zobaczyć czyli poznać (ich kształt zależy przecież od kroju czcionki i nie wystarczy chyba poznać literkę A by na tej podstawie odtworzyć cały alfabet?)

W temacie: wkurza mnie, że się na tym nie znam
emotka
0 0

delfinka101

Cytuj wiadomość#3800074 piątek, 22 październik 2010, 02:02:02
wszystko mnie dzis wkurza..az chce mi się wyć(ale szkoda mi sasiadów,to porządni ludzie)
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3800095 piątek, 22 październik 2010, 02:06:59
april211 napisał(a):

ze nie mam okresu emotka

Czyżby... emotka http://fakty.inte...pisz-wszedzie,951680
emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3800099 piątek, 22 październik 2010, 02:08:14
delfinka101 napisał(a):

wszystko mnie dzis wkurza... az chce mi się wyć (ale szkoda mi sasiadów,to porządni ludzie)

Delfiny wyją w paśmie ultradźwięków, sąsiedzi-ludzie nie usłyszą, ulżyj sobie
emotka emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3800106 piątek, 22 październik 2010, 02:12:06
cb656 napisał(a):

jaspeer napisał(a):

.... wcale nie trzeba poznawać wszystkich obrazków emotka ten kto się zna, wie o czym mówię emotka wystarczy jeden uniwersalny skrypt ....

Liter w alfabecie jest przynajmniej 24. Do tego 10 cyfr, wliczając zero. Kombinacji tych znaków jest w pip. Nie znam się na skryptach i dlatego tłumaczę sobie to na chłopski rozum: by skrypt poprawnie interpretował wszystkie znaki, musi je najpierw zobaczyć czyli poznać (ich kształt zależy przecież od kroju czcionki i nie wystarczy chyba poznać literkę A by na tej podstawie odtworzyć cały alfabet?)

W temacie: wkurza mnie, że się na tym nie znam
emotka

bardzo mi przykro że się na tym nie znasz emotka wkurza mnie, że nie możesz pojąć mimo wszystko, że wszystko co człowiek 'wymyśli', inny człowiek po jakimś czasie (bliżej nieokreślonym) obejdzie emotka i nie potrzeba do tego wcale wprowadzania miliardów wzorców liter czy cyfr emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3800130 piątek, 22 październik 2010, 02:17:38
jaspeer napisał(a):

bardzo mi przykro że się na tym nie znasz emotka wkurza mnie, że nie możesz pojąć mimo wszystko, że wszystko co człowiek 'wymyśli', inny człowiek po jakimś czasie (bliżej nieokreślonym) obejdzie emotka i nie potrzeba do tego wcale wprowadzania miliardów wzorców liter czy cyfr emotka

Stanowczo protestuję! emotka
To jest nadużycie emotka
ROZUMIEM i WIEM, że każde zabezpieczenie może być złamane - nie rozumiem jedynie MECHANIZMU tego złamania emotka
0 0

delfinka101

Cytuj wiadomość#3800239 piątek, 22 październik 2010, 03:03:50
cb656 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

wszystko mnie dzis wkurza... az chce mi się wyć (ale szkoda mi sasiadów,to porządni ludzie)

Delfiny wyją w paśmie ultradźwięków, sąsiedzi-ludzie nie usłyszą, ulżyj sobie
emotka emotka

Ja chyba nadaje na innej fali..Rarunku, bo kogos udusze..Idę do lasu wykrzyczeć się..trudno zwierzeta jakos muszą to wytrzymac
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#3800271 piątek, 22 październik 2010, 03:16:37
amif napisał(a):

a mój sepleni i nigdy nie wiem co on do mnie mówi
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3800278 piątek, 22 październik 2010, 03:19:40
Widzę, że signal też nie dał rady. Ale przynajmniej reklamacje uwzględnia z tego co pisze na fb.
0 0

taaga20

Cytuj wiadomość#3800297 piątek, 22 październik 2010, 03:29:11
Wkurzają mnie faceci emotka ale znowu bez nich było by tak jakoś nijako emotka
0 0

joka

Cytuj wiadomość#3800432 piątek, 22 październik 2010, 04:16:42
Wkurza mnie że jutro ide na wesele i chciałam się upiększyć maseczką emotka a dostałam uczulenia twarz czerwona i swędzi jak cho.. emotka wypiłam wapno oby przeszło emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3800436 piątek, 22 październik 2010, 04:18:14
joka napisał(a):

Wkurza mnie że jutro ide na wesele i chciałam się upiększyć maseczką emotka a dostałam uczulenia twarz czerwona i swędzi jak cho.. emotka wypiłam wapno oby przeszło emotka

Patrząc na Twój avatar trudno mi uwierzyć, że chciałaś się jeszcze upiększyć emotka
0 0