Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

kalisto1986

Cytuj wiadomość#3826836 wtorek, 2 listopad 2010, 08:28:51
polec nie bylo osoby odpowiedzialnej od konka emotka mają oddzwonić

Piekielnie mnie wkurzają wieczne zaproszenia i prośby na fc wrrrr, chyba zaczne usuwać co niektórych emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3828360 środa, 3 listopad 2010, 11:26:24
kalisto1986 napisał(a):

polec nie bylo osoby odpowiedzialnej od konka emotka mają oddzwonić

Piekielnie mnie wkurzają wieczne zaproszenia i prośby na fc wrrrr, chyba zaczne usuwać co niektórych emotka

Dziękuję za info emotka

ja wysłałam dobrze, ale mama miała właśnie identyczną sytuację jak Wy i d*pa blada emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3828481 środa, 3 listopad 2010, 11:56:08
TQG jest mistrzem wkurzania,okazało sie ze z vizira to była rezerwa i na liście mnie nie ma, a w regulaminie zadnego zapisu że esy do rezerwy wyślą nie ma przecież!
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3828493 środa, 3 listopad 2010, 11:58:30
czarnygreg napisał(a):

TQG jest mistrzem wkurzania,okazało sie ze z vizira to była rezerwa i na liście mnie nie ma, a w regulaminie zadnego zapisu że esy do rezerwy wyślą nie ma przecież!

pisz reklamacje do PG - adres mailowy był gdzieś podany (konsument... cos tam...)

powinni uwzględnić tak jak przy alwaysach
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3828508 środa, 3 listopad 2010, 12:01:47
wsciekly napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

pisz reklamacje do PG - adres mailowy był gdzieś podany (konsument... cos tam...)

konsument.im@pg.com
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3828514 środa, 3 listopad 2010, 12:03:18
wsciekly napisał(a):

wsciekly napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

konsument.im@pg.com

dzięki, tak zrobię
0 0

chasia

Cytuj wiadomość#3828521 środa, 3 listopad 2010, 12:05:47
wsciekly napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

Procter & Gamble ma coś ostatnio pecha to agencji reklamowych, kolejna akcja i mnóstwo reklamacji.
A to pewnie nie koniec, bo kolejne, ciekawe konkursy się kończą emotka
0 0

merynosek

Cytuj wiadomość#3829500 środa, 3 listopad 2010, 04:24:15
Wszystko mnie dzisiaj wkurza!
A zwłaszcza na Allegro się wkurzyłam, a raczej na allegrowiczkę, u której spodobały mi się dwa zestawy ubrań i co? Ma osobę, która podbija jej cenę i po raz 3 zestaw wygrała ta sama osoba! Normalnie jakaś kpina!
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3829698 środa, 3 listopad 2010, 05:17:11
Od kliku godzin mam na mojej poczcie na interii jedną nową wiadomość, wchodzę w skrzynkę i co??? wiadomości nie ma!!! O co chodzi emotka
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#3830147 środa, 3 listopad 2010, 07:28:55
Wkurza mnie,ze jest koniec roku redukcja etatow i pewnie bliska mi osoba straci prace,a wtedy to juz nie wiem jak damy rade ;( Ech biednemu zawsze wiatr w oczy wieje emotka ;( nie mam juz sily normalnie.
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#3830166 środa, 3 listopad 2010, 07:32:34
monisia23 napisał(a):

Od kliku godzin mam na mojej poczcie na interii jedną nową wiadomość, wchodzę w skrzynkę i co??? wiadomości nie ma!!! O co chodzi emotka

Może jest w spamie, albo w koszu?
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3830197 środa, 3 listopad 2010, 07:38:56
zdolnabestia napisał(a):

monisia23 napisał(a):

dziekuje, ale wlasnie nie...
sprawdzalam, a to jest takie wnerwiajace...
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3830232 środa, 3 listopad 2010, 07:48:08
monisia23 napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

monisia23 napisał(a):

mam dokladnie to samo emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3830252 środa, 3 listopad 2010, 07:53:04
lovcia88 napisał(a):

monisia23 napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

monisia23 napisał(a):

mam dokladnie to samo emotka

o to nie jestem sama, nie wiem czy cos wisi i dojsc nie moze czy co u diabła wrrr
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3831058 czwartek, 4 listopad 2010, 07:35:20
wkurza mnie, że ludzie wrzucają kradzione zdjęcia do konkursów i jeszcze zbierają na nie głosy, a jak zwracam im uwagę to oburzają się, że się czepiam emotka
0 0

efelinkaaa

Cytuj wiadomość#3831071 czwartek, 4 listopad 2010, 07:39:34
merynosek napisał(a):

Wszystko mnie dzisiaj wkurza!
A zwłaszcza na Allegro się wkurzyłam, a raczej na allegrowiczkę, u której spodobały mi się dwa zestawy ubrań i co? Ma osobę, która podbija jej cenę i po raz 3 zestaw wygrała ta sama osoba! Normalnie jakaś kpina!

zgłoś do Allegro naruszenie zasad - jeśli to prawda, to wyślą ostrzeżenie bądź zablokują konto. Mi też się to zdarzało z zabawkami dla Synka, tylko taka podtawiona osoba była przewaznie odwoływana przez kupującego po uzyskaniu odpowiedniej dla niego ceny emotka

puchiko - też możesz zgłosić. Przecież nie można pożyczyć sobie zdjęcia bez zezwolenia autora.. emotka Ja bym się baaaardzo zdenerwowała gdybym zobaczyła swoje zdjęcie krążące po necie!
0 0

is77

Cytuj wiadomość#3831130 czwartek, 4 listopad 2010, 08:00:09
wkurza mnie że z niczym nie wyrabiam emotka
a zwłaszcza z konkami emotka
0 0

efelinkaaa

Cytuj wiadomość#3832758 czwartek, 4 listopad 2010, 02:56:00
wkurza mnie to, że obok naszej wymarzonej i kupionej 2 lata temu działki (rozpoczęta budowa) zmienili plan zagospodarowania na.. uwaga: PRZEMYSŁOWY, i chcą postawić tam jakiś tartak z ogromnym i głośnym rębakiem. Zaraz za naszą działką miasto oddało kawałek PKP i robią zwrotnicę kolejową! A to wszystko po kupnie naszej działki!!

Ps. czy pisałam już o tym, że niecały kilometr od nas stawiają elektrownię na węgiel? Nie?? To też się stało po kupnie naszej działki (i uchwała ze zmianą planu, i wykup terenu a teraz wycinka w lesie, bo postawią to w środku lasu! a dlatego działkę kupowaliśmy - bo blisko dużo zieleni..)!!!!

Ktoś mnie zaskoczy czymś dzisiaj? HELP emotka

ps. może ktoś wie, co z tym zrobić.. ta sytuacja mnie załamuje już emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#3832794 czwartek, 4 listopad 2010, 03:05:20
efelinkaaa napisał(a):

wkurza mnie to, że obok naszej wymarzonej i kupionej 2 lata temu działki (rozpoczęta budowa) zmienili plan zagospodarowania na.. uwaga: PRZEMYSŁOWY, i chcą postawić tam jakiś tartak z ogromnym i głośnym rębakiem. Zaraz za naszą działką miasto oddało kawałek PKP i robią zwrotnicę kolejową! A to wszystko po kupnie naszej działki!!

Ps. czy pisałam już o tym, że niecały kilometr od nas stawiają elektrownię na węgiel? Nie?? To też się stało po kupnie naszej działki (i uchwała ze zmianą planu, i wykup terenu a teraz wycinka w lesie, bo postawią to w środku lasu! a dlatego działkę kupowaliśmy - bo blisko dużo zieleni..)!!!!

na pewno możesz napisać jakis prostest.

Jak obok rodziców facet chciał zrobić punkt sprzedaży opału - węgla i miału, to tata napisał pismo do gminy, gdzie wszystko wyszczególnił, że działka jest budowlana, w dodatku pod budownictwo parterowe a nie taką działalność. W efekcie nie było opału, tylko sprzedaż autogazu i jakiś barak z nawozami.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#3832812 czwartek, 4 listopad 2010, 03:09:26
efelinkaaa napisał(a):

Sprzedaj komuś działkę emotka a za uzyskane w ten sposób pieniądze kup kilka działek i się weź znieczul emotka by o tym nie myśleć.
0 0