Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4460 4461 4462 4463 4464 4465 4466 4467 4468 4469 4470

patyk

Cytuj wiadomość#6564777 dzisiaj o 12:33:01
Wkurza mnie sieć Play. Niedawno przeszłam do nich z innej sieci i miałam mieć 6 miesięcy bez abonamentu. Teraz przysylaja mi normalne rachunki, poszłam zapytać ocb a tu się okazuje że młody chłopak z którym podpisywałam umowę sobie źle kliknal i wybrał w systemie zła promocje... Oni teraz twierdzą że mam się udać bezpośrednio do niego, i odkręcić to... A on już nie pracuje. Śmiech na sali, napisałam odwołanie i nie odpuszczę ale łażenie i załatwianie tego w końcówce ciąży to nic przyjemnego.... 

Poza tym wkurza mnie że widoczna ciąża nikogo nie rusza i przepuszczenie w kolejce ciężarnej też nikomu do głowy nie przychodzi. Ja się nie spodziewam jakiegoś mega ulgowego traktowania ale kiedy stoję w kolejce z brzuchem większym ode mnie i z małym dzieckiem to fajnie jakby czasem się ktoś zlitowal. Raz kasjerka chciała mnie obsłużyć poza kolejka to się nasluchalam i spojrzeń od ludzi tyle że aż czułam się jak oszust i leń jakiś. 
bruce 0

staszek

Cytuj wiadomość#6564778 dzisiaj o 12:36:37
patyk napisał(a):

Wkurza mnie sieć Play. Niedawno przeszłam do nich z innej sieci i miałam mieć 6 miesięcy bez abonamentu. Teraz przysylaja mi normalne rachunki, poszłam zapytać ocb a tu się okazuje że młody chłopak z którym podpisywałam umowę sobie źle kliknal i wybrał w systemie zła promocje... Oni teraz twierdzą że mam się udać bezpośrednio do niego, i odkręcić to... A on już nie pracuje. Śmiech na sali, napisałam odwołanie i nie odpuszczę ale łażenie i załatwianie tego w końcówce ciąży to nic przyjemnego.... 

Poza tym wkurza mnie że widoczna ciąża nikogo nie rusza i przepuszczenie w kolejce ciężarnej też nikomu do głowy nie przychodzi. Ja się nie spodziewam jakiegoś mega ulgowego traktowania ale kiedy stoję w kolejce z brzuchem większym ode mnie i z małym dzieckiem to fajnie jakby czasem się ktoś zlitowal. Raz kasjerka chciała mnie obsłużyć poza kolejka to się nasluchalam i spojrzeń od ludzi tyle że aż czułam się jak oszust i leń jakiś. 

Jak się nie upomnisz sama to mało osób przepuści, niestety emotka dlatego ja zawsze jak była kolejka wbijałam się przed. I Tobie polecam emotka
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6564782 dzisiaj o 12:42:13
patyk napisał(a):

oj współczuje emotka jak byłam w ciąży to wszyscy traktowali mnie jak intruza, w autobusie to rzadko kiedy kto ustąpił miejsce nie wspominając że w Rossmanie jak Pani chciała mnie obsłużyć poza kolejką (byłam w 9 miesiącu) to Pan się wydarł że co to ma byc, on stoi i czeka... Brak słów. Odnośnie burdelu w telekomunikacji: mój mąż od 4 miesięcy buja się z Orange. Po milionie lat porzuciliśmy neostradę. Sprzęt oddany, wszystko popłacone, mąż już czwarty raz dostaje informację że ma oddać sprzęt i zapłacić 300 zł karnych odsetek. Nie pomaga co miesięczne wyjaśnianie sytuacji, wysyłanie zeskanowanego papieru na którym jak byk pisze że sprzęt oddany...  Ehhhh
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6564783 dzisiaj o 12:42:44
To w Olsztynie ludzie sa fajniejsi. Tez jestem w ciazy i jak widza nie ma problemu,przepuszcza w kolejce do kasy. Do lekarza nie czekam w kolejce ,a w autobusie ustapia miejsca. I to zawsze sa starsi panowie lub mlode chlopaki,starsze kobiety juz takie chetne nie sa ,ale tez pomocne bywaja

astronautka

Cytuj wiadomość#6564788 dzisiaj o 13:00:02
patyk napisał(a):

dam Ci radę co ja robiłam... podchodziłam do ochroniarza i zadawałam pytanie czy w tym sklepie kobiety w ciąży obsługiwane są poza kolejnością i wiesz co? zawsze szli ze mną do kasy i kasjerka miała za zadanie obsłużyć mnie pierwszą...w niektórych sklepach np Pepco czy Rosman to kasjerka widząc mnie sama wołała mnie do kasy...

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6564800 dzisiaj o 13:33:52
mnie wszyscy przepuszczali, kasjerki wołały, klienci wpychali przed siebie. musiałam chyba źle wyglądać. emotka ale kilka razy poprosiłam "przepraszam, czy mogę skorzystać z pierwszeństwa?" i spojrzenia jeśli jakieś były to miałam w nosie, bo zajęta byłam zakupami. bohaterkę zgrywałam (nie wiem czemu, jakieś zaćmienie) dzień przed porodem na poczcie. i zemdlałam. więc nie świruj emotka wiecznie w ciąży nie będziesz, pros o pierwszeństwo, kiedyś Ty kogoś wpuścisz.

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6564813 dzisiaj o 13:58:52
Byłam 3 razy w ciąży i niestety w naszym kraju, w naszym otoczeniu to bardzo kuleje aby kobietom ciężarnym miejsca lub w kolejce przepuścić. Nauczyłam się dzięki swoim doświadczeniom inne przyszłe mamy przepuszczać w sklepie lub u lekarza jeżeli moja gromadka akurat nie woła że chce siku lub zasypia na stojąco. Chyba my mamy wiemy jak czasami nie przeszkadza nam stać w kolejce 15min a czasami 5 min jest zwyczajnie koszmarem kiedy maluch uwiera na pęcherz lub kręgosłup boli od powiększającego się brzucha.
Najbardziej rozwaliła mnie sytuacja kiedy miesiąc przed rozwiązaniem byłam z chłopcami w kauflandzie a Pan widział że zmierzamy do kas expresem nas jeszcze wyprzedził i stanął przede mną, uśmiechnęłam się do niego jeszcze bo akurat wtedy bardzo dobrze się czułam i nie miałam ochoty na niepotrzebne wymiany zdań. Ale za to inny młody mężczyzna miesiąc po urodzeniu córki przepuścił mnie w kolejce w Biedronce, przecież nie będę tłumaczyć że ja już urodziłam a to pozostałości po ciąży emotka
Ostatnio byłam z chłopcami u lekarza na kontroli po chorobie i weszła mama z małym 3mc dzieckiem. Przychodnia pełna chorych dzieci a ona się pyta kto ostatni. Mówię jej że niech się spyta Pań przede mną czy ją przepuszczą bo ja mogę te 10min dłużej poczekać a szkoda aby maluszek złapał zapalenie oskrzeli bo dzieci tak kaszlały lub zapalenie spojówki bo też z tym dzieci akurat siedziały. Całe szczęście mamy były wyrozumiałe i mimo opóźnienia przepuściły maluszka bo ja niestety raz tak do domu przyniosłam chorobę średniemu synkowi bo akurat nie miałam go z kim zostawić jak byłam umówiona ze starszym do logopedy.
A podczas tej samej wizyty za to inna Pani mnie zirytowała ponieważ przeszkadzało jej że mój średni syn już po raz trzydziesty któryś mówi wierszyk o kotku i rozlanym mleczku.. On ten wierszyk uwielbia i siedzi sobie grzecznie i po cichu mówi ten wierszyk w kółko. Pani widocznie woli jak dzieci biegają, krzyczą, kapryszą i mówi do niego czy już może skończyć?  emotka  Więc zaczęliśmy ze starszym i średnim opowiadać historię o kogucie jak to małą mamę dziobnął w oko - 4 razy nam ta historyjka wyszła i była już nasza kolej do lekarza.. Pani chyba bardzo się cieszyła bo jednak wierszyk o kotku jest fajniejszy emotka
Przykład idzie z góry więc dajmy naszym dzieciom dobre przykłady i jak akurat nie płaczą, nie krzyczą to pozwólmy ciężarnym pójść bez kolejki emotka

atyde25

Cytuj wiadomość#6564833 dzisiaj o 14:37:16
Tak samo jak nie widzi się niepełnosprawnych i małych dzieci w środkach komunikacji miejskiej.Wiele lat woziłam syna niepełnosprawnego do przedszkola.To był horror i męka.Na palcach jednej ręki policzę ile osób ustąpiło mu miejsce.A jak się poprosiło to taki foch,że co ja chcę miejsce dla dziecka chorego co ja sobie myślę.Raz był wielki tłok i stałam z synem przy pani która udawała ,że go nie widzi.I akurat pech,że kichnął na nią.A ta do mnie jak pani mogła dopuścić do czegoś takiego hahahh.W takich momentach trzeba być bardzo silnym by powstrzymać się od rękoczynów.A jak jechaliśmy kiedyś gdy był mały na rehabilitację.To starsza pani uroczo mi powiedziała,że w autobusie to jest miejsce dla ludzi a nie na wózki hahahh.Bez komentarza nawet.Kuleje u nas empatia oj kuleje.

ziolko

Cytuj wiadomość#6564901 dzisiaj o 16:34:35
A ja przed świętami chciałam przepuścić jedną babkę w ciąży w sklepie rybnym. Wpadło mi w ucho coś o ciąży, jak rozmawiała przez telefon, wtedy spojrzałam i faktycznie - miała brzuch. A mnie się głupio zrobiło, że nie zorientowałam się wcześniej i jej nie przepuściłam (stałam tyłem do niej). Więc ją przepuszczam.. a ona na to, że nie jest w ciąży, tylko koleżanka, z którą rozmawiała przez tel  emotka  a mnie zrobiło się podwójnie głupio... bo czytałam jakiś czas temu, jak niektóre kobiety są przewrażliwione na tym punkcie, że nie są w ciąży a są za takie uważane. I nie chciałam być postrzegana, jako chamska. Na szczęście babeczka miała poczucie humoru emotka  
Jak w jakimś sklepie kasjerki wołają kobiety w ciąży na przód kolejki to nie protestuję. Też kiedyś prosiłam o zwolnienie miejsca w autobusie, bo mimo, że nie byłam w ciąży, to w pewnym momencie zrobiło mi się tak słabo podczas upałów, że myślałam, że zemdleję. Fakt faktem, jak usiadłam to po jakimś czasie mi ulżyło, ale bez tego bym padła... 
Jakiś facet dziwnie na mnie popatrzył, ale widać źle wyglądałam, bo wstał emotka  

freyja88

Cytuj wiadomość#6564919 dzisiaj o 17:50:15
Wiem, ze zabito człowieka, ale wkurzać będzie mnie niezmiennie szum wokół tych "równiejszych".
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6564924 dzisiaj o 18:09:11
freyja88 napisał(a):

Wiem, ze zabito człowieka, ale wkurzać będzie mnie niezmiennie szum wokół tych "równiejszych".

Smutne, że tak uważasz emotka .  Bo smutek i poruszenie jest nie tylko teraz. Jak zginęły dziewczynki w escape room-ie, jak zginęli górnicy w Czechach - było podobnie  A w przypadku zabójstwa poruszenie zawsze jest większe, bo mimo wszystko chyba łatwiej pojąć i zaakceptować wypadek niż fakt, że ktoś z chorym umysłem  postanowił pozbawić drugiego człowieka życia.

freyja88

Cytuj wiadomość#6564928 dzisiaj o 18:14:36
kermit napisał(a):

freyja88 napisał(a):

Smutne, że tak uważasz emotka .  Bo smutek i poruszenie jest nie tylko teraz. Jak zginęły dziewczynki w escape room-ie, jak zginęli górnicy w Czechach - było podobnie  A w przypadku zabójstwa poruszenie zawsze jest większe, bo mimo wszystko chyba łatwiej pojąć i zaakceptować wypadek niż fakt, że ktoś z chorym umysłem  postanowił pozbawić drugiego człowieka życia.

W poniedziałek potrącono  śmiertelnie na pasach w moim mieście 40-letniego mężczyznę. Wracał do domu, do swojej rodziny,do trójki małych dzieci z torba pełną zakupów. Szybkie info na fb i cisza. Myślisz, że po jego matke, która mieszka w innym kraju poślą samolot? Myślisz, że ludzie bedą roztrząsać to co się stało? Stawiać niezliczone ilości zniczy i w każdym kosciele w Polsce modlic się w jego intencji? Nie. Bo: są równi i równiejsi.
0 0
|< << < 4460 4461 4462 4463 4464 4465 4466 4467 4468 4469 4470