Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

Gość

Cytuj wiadomość#5348936 sobota, 1 wrzesień 2012, 09:08:28
No dobra, nie napiszę nic bo nie podają swojego emila:). Jest tylko infolinia ale nic nie zdziałam, z komórki na infolinię się nie dodzwonię, nie mam stacjonarnego tel.
0 0

dzasmina

Cytuj wiadomość#5349027 sobota, 1 wrzesień 2012, 09:39:21
ale jestem wściekła emotka zaraz chyba wybuchnę emotka
0 0

cudaczek121

dzasmina

Cytuj wiadomość#5349043 sobota, 1 wrzesień 2012, 09:46:50
cudaczek121 napisał(a):

dzasmina napisał(a):

a co się stało emotka

co, co? kto! no chłop mnie tak wkurza
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5349087 sobota, 1 wrzesień 2012, 11:50:02
dzasmina napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

dzasmina napisał(a):

a co się stało emotka

brawo dla chłopa emotka emotka emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5349118 niedziela, 2 wrzesień 2012, 06:57:13
wkurza mnie nowy plan lekcji nic sie nie zgrywa u dzieci

0 0

jomajd86

Cytuj wiadomość#5349137 niedziela, 2 wrzesień 2012, 07:39:51
wkurza mnie ból głowy od samego rana ;/
0 0

ela

Cytuj wiadomość#5349178 niedziela, 2 wrzesień 2012, 09:19:02
dzasmina napisał(a):

mam to samo emotka emotka emotka emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5349299 niedziela, 2 wrzesień 2012, 11:37:49
joan napisał(a):

radosna napisał(a):

Dziękuję za odpowiedź. Ktoś się tutaj wypowiedział, że halogenowe żarówki energooszczędne są dobre (choć są delikatne). Czy możesz zapytać swojego faceta o te halogenowe? Bo gdzie ja sobie postawię kartony z żarówkami? emotka

Mój twierdzi, że najlepsze są zwykłe żarówki i dla mnie to logiczne. Inne pulsują i mrugają - może umysł tego świadomie nie rejestruje, ale oko tak. Dla mnie to oznacza, że ośmiogodzinna praca w biurze z innymi lampami, niż żarówkowe, to bardzo zły wybór. Ale gdy ktoś ma np. energooszczędną żarówkę w ubikacji, to nic nie powinno się stać.

Halogenówki nie dają wystarczającej ilości światła, a poza tym żrą relatywnie dużo prądu. Nie nadają się do oświetlenia całego mieszkania.

Podsumowując:
świetlówki - ewentualnie do pomieszczeń, gdzie przebywamy krótkotrwale. Ale czy wtedy jest sens je montować?
halogenówki - do pomieszczeń, gdzie mocne światło nie jest konieczne. Np. do korytarza, sypialni..
tradycyjne żarówki - do wszelkich pomieszczeń, a szczególnie tych, gdzie długo przesiadujemy, np. do biura, salonu, pokoju dziecięcego itp.

Wszystko zależy od tego, czy pieniądze które posiadamy, wydamy na modne ale niezbyt zdrowe źródła światła i później na lekarzy, czy też na tradycyjne żarówki.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5349639 niedziela, 2 wrzesień 2012, 06:21:58
ilonar2301 napisał(a):

mia napisał(a):

emilka1705 napisał(a):

że usunęli mój post na tablicy z sagi o zbyt małej przyznanej liczbie nagród!!!

sarsaparilla napisał(a):

Ta w Sadze przyznają za mało nagród bo niby ludzie piszą z kilku kont ale jednocześnie nagrody dostają w jednej turze i po 3-4 osoby o jednym nazwisku, widać że to rodzina.

Nie przeszkadza mi familijne zgarnianie nagród ale o uczciwość organizatora bo jedno piszą a drugie robią.

Dokładnie... emotka
Piszemy jeszcze raz?
Normalnie odechciało mi się już udziału w tym konkursie po ich tekstach, więc czarna lista mnie nie wzrusza... Niech sobie zeżrą te kredki, ale dlaczego robią z ludzi kretynów? emotka

Dziwna akcja, nie rozdali już około 100 zestawów. Ja zawsze dodaję z jednego konta. A oni i tak nagradzają po kilka razy te same nazwiska i to im nie przeszkadza emotka Oczywiście nie, żebym coś miała do tego, że ktoś wygra dwa zestawy na rodzinę, ale stanowisko Sagi to lekkie przegięcie emotka

Napisałam bezpośrednio do Unilever, zobaczymy czy się zainteresują. Może ktoś jeszcze coś tam skrobnie.
0 0

gracet

Cytuj wiadomość#5349659 niedziela, 2 wrzesień 2012, 06:42:08
nineczka17 napisał(a):

ja sie dowiem jutro ze nic sie nie zgrywa, bo nigdy sie nie zgrywa i też sie bede wkurzać
0 0

delfinka101

Cytuj wiadomość#5349672 niedziela, 2 wrzesień 2012, 06:50:02
dzasmina napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

dzasmina napisał(a):

a co się stało emotka

Ja ci mogę tylko powiedziec,ze nie kazdy facet to swinia..trafiają się jeszcze osły i barany:)
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5349679 niedziela, 2 wrzesień 2012, 06:55:19
dzasmina napisał(a):

emotka Nie ma co się denerwować, idzcie spać, jutro uczucia wrócą - buzi i powrót do normalności emotka
0 0

jola29k

Cytuj wiadomość#5349685 niedziela, 2 wrzesień 2012, 06:59:13
ela napisał(a):

dzasmina napisał(a):

mam to samo emotka emotka emotka emotka

ja się też dopisuje emotka emotka emotka
0 0

dzasmina

Cytuj wiadomość#5349707 niedziela, 2 wrzesień 2012, 07:17:14
delfinka101 napisał(a):

Ja ci mogę tylko powiedziec,ze nie kazdy facet to swinia..trafiają się jeszcze osły i barany:)

no nie każdy - wyszło na to, że mało mnie nie rozniosło przez nieporozumienie emotka ale skąd ja to miałam wiedzieć emotka emotka

yaro2004 napisał(a):

dzasmina napisał(a):

emotka Nie ma co się denerwować, idzcie spać, jutro uczucia wrócą - buzi i powrót do normalności emotka

emotka jasne, że wrócą. w końcu już dobrych kilka lat (uuu a nawet więcej) go wychowuję i uczę dobrych nawyków emotka emotka

a dziś już normalnie wkurza mnie, że mam ograniczony dostęp do niektórych promocji emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5349718 niedziela, 2 wrzesień 2012, 07:24:48
apropo facetów to mój też mnie dziś wkurzył ale za to przeprosiny były miłe emotka
a mnie wkurza ból stopy z którym sobie nie mogę dać rady emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5349737 niedziela, 2 wrzesień 2012, 07:42:45
gracet napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

ja sie dowiem jutro ze nic sie nie zgrywa, bo nigdy sie nie zgrywa i też sie bede wkurzać

w tamtym roku zgrywaly mi sie 3 dni w miarę w tym nic emotka emotka
0 0

petunija1

Cytuj wiadomość#5349761 niedziela, 2 wrzesień 2012, 08:03:06
Sąsiedzi emotka
Mogli by sobie łóżko naoliwić. emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5349791 niedziela, 2 wrzesień 2012, 08:31:33
Moja MEGAmelencholia za tym co minęło...Nic odkrywczego, ale fakt, że wszystko tak szybko mija jest tak nieprzyjemny... emotka emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5349805 niedziela, 2 wrzesień 2012, 08:47:43
A ja bardzo się denerwuję sytuacją dookoła mnie. W czwartek wyjeżdżam na dłużej za granicę i boję się, że mój facet zapomni odesłać paragonów w razie wygranej albo nie posprawdza wyników i domniemane nagrody przepadną emotka nie będę mieć internetu, a to oznacza poniekąd brak kontroli nad sytuacją w domu i brak konkursów, które w końcu trochę uzależniają. Mam nerwy na wszystko. I stresuję się jak nigdy. emotka
0 0