szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Rozmowy

Wkurza mnie...

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość #5650438
    Kobieta efelinkaaa

Ranga numer 5

Posty na forum: 3110
    Z nami od: 27.10.2010
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

wysyp kleszczy.. właśnie byłam z synkiem na SORze na wyciągnięciu tego paskudztwa ;/
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #5650455
    Gość pola731

Powrót do góry
    vingag napisał(a):

Wiecie, nie chcę być chamska, ale takie podejście mnie mocno wkurza. Rozumiem, że jako rodzice pragniecie najlepszego dla swoich dzieci, tak jak ja dla mojego syna, ale wyniki matury zależą tylko od nich i od pracy, jaką włożyli w przygotowanie się do niej (i nie chodzi mi o kucie po nocach tydzień przed, ale o całokształt).
    Piszesz Mia o debilnych zadaniach. Wybacz, ale one są nie tyle debilne, co debilnie proste. Nowa matematyka jest idiotycznie prosta (wiem, bo sama pisałam pierwsze jej wydanie) i tyle w temacie.
    Tak więc, kto nie zda, to jego wina i proszę nie zwalać tego na stres, rozkojarzenie, brak koncentracji. Bo człowieka, którego stres nie zeżre na ustnej prezentacji z polskiego, na pewno nie powali na PISEMNYM egzaminie.

Że już nie wspomnę o tym, że matematyczny test wyboru pozostaje kwestią szczęścia tylko dla tych, którym zabraknie umiejętności.

nie do końca się zgodzę z samą ilością pracy i wiedzą - u młodego jednen ze zdających nie przeniósł żadnej odpowiedzi na kartę - właśnie na matmie wczoraj -zorientował się w chwili gdy oddawał pracę i w biegu przenosił odpowiedzi ... można ? gdyby wychodzili w większej grupie może wcale by nie spojrzał na kartkę...

Cytuj wiadomość #5651000
    Kobieta vingag

Ranga numer 2

Posty na forum: 199
    Z nami od: 16.07.2011

Powrót do góry

pola731 napisał(a):

vingag napisał(a):

Wiecie, nie chcę być chamska, ale takie podejście mnie mocno wkurza. Rozumiem, że jako rodzice pragniecie najlepszego dla swoich dzieci, tak jak ja dla mojego syna, ale wyniki matury zależą tylko od nich i od pracy, jaką włożyli w przygotowanie się do niej (i nie chodzi mi o kucie po nocach tydzień przed, ale o całokształt).
    Piszesz Mia o debilnych zadaniach. Wybacz, ale one są nie tyle debilne, co debilnie proste. Nowa matematyka jest idiotycznie prosta (wiem, bo sama pisałam pierwsze jej wydanie) i tyle w temacie.
    Tak więc, kto nie zda, to jego wina i proszę nie zwalać tego na stres, rozkojarzenie, brak koncentracji. Bo człowieka, którego stres nie zeżre na ustnej prezentacji z polskiego, na pewno nie powali na PISEMNYM egzaminie.

Że już nie wspomnę o tym, że matematyczny test wyboru pozostaje kwestią szczęścia tylko dla tych, którym zabraknie umiejętności.

nie do końca się zgodzę z samą ilością pracy i wiedzą - u młodego jednen ze zdających nie przeniósł żadnej odpowiedzi na kartę - właśnie na matmie wczoraj -zorientował się w chwili gdy oddawał pracę i w biegu przenosił odpowiedzi ... można ? gdyby wychodzili w większej grupie może wcale by nie spojrzał na kartkę...

To jest tylko i wyłącznie jego wina, na tak ważnym egzaminie nie ma miejsca na roztargnienie, wszystko sprawdza się pięć razy.
    Rozmawiałam dziś z moim bratem, ktory jest tegorocznym maturzystą, nie wybitnym, ale dobrym uczniem. Mówi, że w tym roku, przy tym poziomie trudności, nie zdać będzie prawdziwym wyczynem.
    Cytuj wiadomość #5651035
    Kobieta aka

Ranga numer 4

Posty na forum: 1216
    Z nami od: 13.03.2006
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

goralecka napisał(a):

anta napisał(a):

i to bardzo ...
    strona AUCHANA
    emotka emotka emotka

mnie też. O ile rano jakoś działała to teraz ani drgnie, wczytuje się godzinę, zalogować się nie mogę. Jakiś koszmar i tak pewnie będzie cały wieczór emotka

mi nawet meil aktywacyjny nie doszedł emotka
    Cytuj wiadomość #5651044
    Gość buskowianka

Powrót do góry
    wkurzyłam się sama na siebi,bo zamiast 2 produktów na hochland kupiłam 1 emotka i nic nie dalo to że ciągle siedze w topie"hochland",jestem na bieżąco,po prostu zaćmienie mnie złapało i tyle emotka emotka emotka

póki co nie mam dostępu do kompa przez ok.2 tygodnie(awaria)

Cytuj wiadomość #5651062
    Gość pola731

Powrót do góry
    vingag napisał(a):

To jest tylko i wyłącznie jego wina, na tak ważnym egzaminie nie ma miejsca na roztargnienie, wszystko sprawdza się pięć razy.
    Rozmawiałam dziś z moim bratem, ktory jest tegorocznym maturzystą, nie wybitnym, ale dobrym uczniem. Mówi, że w tym roku, przy tym poziomie trudności, nie zdać będzie prawdziwym wyczynem.

ależ ja nie mówię, że to nie jest jego wina, nie zwalam na system - mówię tylko, że są osoby, ktore nerwy potrafią sparaliżować i nikt, kto tego nie przeżył nie zrozumie - wiem po sobie - bo mimo 40 na karku idę na egzamin przygotowana na 100 % a nerwy odbierają mi zdolność poruszania się - egzamin ustny sprawia, że tracę głos, robię się blada, pocą mi się dłonie - walczę z tym już dużo lat i nic się nie zmieniło

Wypowiedź była edytowana 2 razy.

Cytuj wiadomość #5651106
    Mężczyzna rosik93

Ranga numer 2

Posty na forum: 537
    Z nami od: 30.12.2010

Powrót do góry

Ja do matury podszedłem bezstresowo emotka , po prostu odpuściłem sobie naukę i stwierdziłem, że idę na żywioł. Po sprawdzeniu odpowiedzi z każdego przedmiotu jestem na granicy 30%, czy zdałem? Się okaże w czerwcu emotka Jednak do egzaminu zawodowego mam zamiar się uczyć, bo jednak bardziej mi na nim zależy.
    Cytuj wiadomość #5651355
    Gość pola731

Powrót do góry
    rosik93 napisał(a):

Ja do matury podszedłem bezstresowo emotka , po prostu odpuściłem sobie naukę i stwierdziłem, że idę na żywioł. Po sprawdzeniu odpowiedzi z każdego przedmiotu jestem na granicy 30%, czy zdałem? Się okaże w czerwcu emotka Jednak do egzaminu zawodowego mam zamiar się uczyć, bo jednak bardziej mi na nim zależy.

każdy robi jak uważa
    Cytuj wiadomość #5651359
    Kobieta zarania

Ranga numer 5

Posty na forum: 3375
    Z nami od: 20.04.2010

Powrót do góry

kurlandzki napisał(a):

wkrzurzaja mnie posty ludzi którzy pytają o głupoty typu " co znaczy kopia dowodu zakupu" czy to oryginał czy ksero,skan.. ręce mopadają... nie zdziwię się jak będą pytać czy paragon to ten świstek co otrzymałem od kasjerki.... emotka emotka

też mnie wkurzają emotka

Zrobię zakupy w ABC, Dino, Polomarket, Intermarche, Chata Polska, Kaufland, HM Tesco, Rossmann. PW

Cytuj wiadomość #5651389
    Gość jolcia12

Powrót do góry
    pola731 napisał(a):

rosik93 napisał(a):

każdy robi jak uważa

No i bardzo dobrze! Ja zdałam maturę dobrze po wielkim stresie i sporych przygotowaniach, potem skończyłam studia, jedne i drugie a teraz się zastanawiam po co mi te świstki.
    Trzeba było iść do zawodówki, wyuczyć się porządnie jakiegoś zawodu to bym teraz jakieś perspektywy zawodowe miała...

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość #5651476
    Kobieta brylka

Ranga numer 2

Posty na forum: 270
    Z nami od: 16.11.2012

Powrót do góry

konkurs auchan miały być bony na stówkę a są na 50 zeta emotka emotka

i wyniki tylko w jednej miejscowości emotka
    Cytuj wiadomość #5651479
    Gość goralecka

Powrót do góry
    brylka napisał(a):

Moze sie pomylili bo dalej wszedzie widnieje kwota 100 zl. Musieliby zmienic regulamin a wczesniej o tym poinformowac wiec to chyba tylko pomylka. Mam taka nadzieje przynajmniej emotka
    Cytuj wiadomość #5651484
    Kobieta cudaczek121

Ranga numer 5

Posty na forum: 4948
    Z nami od: 28.02.2006
    Punkty karne: 2/5

Powrót do góry

Wkurzyła mnie dziś jedna babka, która zadzwoniła do mnie do domu na stacjonarny i chciała mi wcisnąć jakiś suplement diety za jedyne 9.95 koszty przesyłki.Kiedy grzecznie podziękowałam,ona poprosiła,abym jakoś umotywowała powód swojej odmowy emotka Naprawdę wkurzające są tego typu pytania,bo niby czemu ja mam jakiejś obcej babie albo facetowi tłumaczyć,dlaczego nie chcę wydać swoich pieniędzy na ich emotka suplementy diety,maszynki, bieliznę czy inne takie emotka Już nie chciałam jej mówić,że wolę 5 groszy dołożyć i kupić nowe doładowanie do komórki albo zjeść obiad w barze emotka

https://www.moneymilioner.pl/30270
    "Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" S.Lem

Cytuj wiadomość #5651486
    Kobieta brylka

Ranga numer 2

Posty na forum: 270
    Z nami od: 16.11.2012

Powrót do góry

goralecka napisał(a):

brylka napisał(a):

Moze sie pomylili bo dalej wszedzie widnieje kwota 100 zl. Musieliby zmienic regulamin a wczesniej o tym poinformowac wiec to chyba tylko pomylka. Mam taka nadzieje przynajmniej emotka

wejdz w rankingi i pierwsza miejscowość z góry już ma wyniki emotka emotka

mam nadzieje ze to pomyłka
    Cytuj wiadomość #5651498
    Kobieta elhad

Ranga numer 3

Posty na forum: 1012
    Z nami od: 20.11.2007

Powrót do góry

Wkurza mnie, że coraz mniej jest ludzi, którzy zrobią coś dla kogoś, pomogą innym - ale tak naprawdę bezinteresownie, tak od siebie, z dobroci serca.
    Czytając posty o wygraniu kulki lodów "za niewielką kwotę" - po prostu opadają ręce, włos się jeży na głowie - czy naprawdę ta złotówka jest najważniejsza???????- bo nieraz czyjeś dziękuję ma większą wartość niż niejedno 10 zł. Jeżeli oferujesz oferuje pomoc, to zrób to za darmo - po to, żeby zrobić komuś przyjemność, pokaż, że życie to nie tylko pieniądze, ale i trochę człowieczeństwa. emotka
    Cytuj wiadomość #5651524
    ziolko

Ranga numer 6

Posty na forum: 7907
    Z nami od: 06.01.2006
    Konkursy dodane: 7

Powrót do góry

elhad napisał(a):

Wkurza mnie, że coraz mniej jest ludzi, którzy zrobią coś dla kogoś, pomogą innym - ale tak naprawdę bezinteresownie, tak od siebie, z dobroci serca.
    Czytając posty o wygraniu kulki lodów "za niewielką kwotę" - po prostu opadają ręce, włos się jeży na głowie - czy naprawdę ta złotówka jest najważniejsza???????- bo nieraz czyjeś dziękuję ma większą wartość niż niejedno 10 zł. Jeżeli oferujesz oferuje pomoc, to zrób to za darmo - po to, żeby zrobić komuś przyjemność, pokaż, że życie to nie tylko pieniądze, ale i trochę człowieczeństwa. emotka

zgadza się.. jakiś czas temu widziałam, że ktoś oferuje pomoc w wygraniu koszulki tigera, więc zapytałam jedną osobę na pw, za ile lub za co pomaga wygrać (sama chciałam, żeby była większa satysfakcja), albo czy udziela wskazówek za "dziękuję"... osoba ta NIE odpisała mi w ogóle, bo po co?? sama chciałam wygrać, więc potrzebowałam wskazówek a nie płaciłam od razu xx zł za wygranie.
    Koszulka warta 10 zł... zero pomocy

a pamiętam jak były koszulki PZU emocje, to ludzie, którzy mieli po kilka postów na forum i nie znałam ich, pisali do mnie, wygrywałam im za dziękuję, a czasami nawet tego brakło.
    Jak mogłam to pomagałam, jeśli nie mogłam, bo nie wiedziałam jak grać, to pisałam o tym szczerze.
    A teraz?? tylko interesowność i pazerność emotka emotka i to przy rzeczach wartych kilka-kilkanaście złotych

spam smsowy? czyj to numer premium? sprawdź https://www.uke.gov.pl/tablice/NumerUpo-list.do?execution=e1s1

Cytuj wiadomość #5651597
    Kobieta cudaczek121

Ranga numer 5

Posty na forum: 4948
    Z nami od: 28.02.2006
    Punkty karne: 2/5

Powrót do góry

ziolko napisał(a):

elhad napisał(a):

zgadza się.. jakiś czas temu widziałam, że ktoś oferuje pomoc w wygraniu koszulki tigera, więc zapytałam jedną osobę na pw, za ile lub za co pomaga wygrać (sama chciałam, żeby była większa satysfakcja), albo czy udziela wskazówek za "dziękuję"... osoba ta NIE odpisała mi w ogóle, bo po co?? sama chciałam wygrać, więc potrzebowałam wskazówek a nie płaciłam od razu xx zł za wygranie.

a pamiętam jak były koszulki PZU emocje, to ludzie, którzy mieli po kilka postów na forum i nie znałam ich, pisali do mnie, wygrywałam im za dziękuję, a czasami nawet tego brakło.
    Jak mogłam to pomagałam, jeśli nie mogłam, bo nie wiedziałam jak grać, to pisałam o tym szczerze.
    A teraz?? tylko interesowność i pazerność emotka emotka i to przy rzeczach wartych kilka-kilkanaście złotych

Pamiętam,że ktoś mi kiedyś wygrał za darmo koszulki z konka Oswoić emocje-PZU. Ja z kolei za darmo i bezinteresownie wygrałam kilku osobom z forum gadżety ze Shreka.No,ale wtedy jeszcze nie pracowałam, to miałam więcej czasu,aby gapić się w monitor aż się shrekowy sezam otworzy emotka Prawda jest taka,że gdyby oferujący wiedzieli,że nie znajdą chętnych na swoje usługi wygrywania za pieniądze, to by po prostu nie oferowali emotka Ostatnio sprzedałam zwycięski numer z suszarką za 25 zł doładowania, bo osoba,która się do mnie zgłosiła sama zaoferowała taką kwotę.Ale uważam,że płacenie komuś choćby 5 zł za wygranie 3 gałek lodów to przegięcie emotka Potrafiłam sobie sama wygrać tylko 1 gałkę,to tylko jedną dostałam emotka

https://www.moneymilioner.pl/30270
    "Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" S.Lem

Cytuj wiadomość #5651603
    Kobieta haz0r

Ranga numer 3

Posty na forum: 650
    Z nami od: 15.02.2007

Powrót do góry

cudaczek121 napisał(a):

ziolko napisał(a):

elhad napisał(a):

Pamiętam,że ktoś mi kiedyś wygrał za darmo koszulki z konka Oswoić emocje-PZU. Ja z kolei za darmo i bezinteresownie wygrałam kilku osobom z forum gadżety ze Shreka.No,ale wtedy jeszcze nie pracowałam, to miałam więcej czasu,aby gapić się w monitor aż się shrekowy sezam otworzy emotka Prawda jest taka,że gdyby oferujący wiedzieli,że nie znajdą chętnych na swoje usługi wygrywania za pieniądze, to by po prostu nie oferowali emotka Ostatnio sprzedałam zwycięski numer z suszarką za 25 zł doładowania, bo osoba,która się do mnie zgłosiła sama zaoferowała taką kwotę.Ale uważam,że płacenie komuś choćby 5 zł za wygranie 3 gałek lodów to przegięcie emotka Potrafiłam sobie sama wygrać tylko 1 gałkę,to tylko jedną dostałam emotka

Mi też zdarzyło się kilka razy pomagać za darmo, ale w momencie jak mi się nie udało dostałem w zamian kilka gorzkich słów, dlatego od tego momentu nie gram za darmo... chyba, że są to osoby z dużym stażem, ilością postów lub po prostu znam emotka

Dzień w którym wygram samochód, będzie jednocześnie dniem mojego przejścia na konkursową emeryturę!

Cytuj wiadomość #5651649
    Gość merkana

Powrót do góry
    haz0r napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

ziolko napisał(a):

elhad napisał(a):

Mi też zdarzyło się kilka razy pomagać za darmo, ale w momencie jak mi się nie udało dostałem w zamian kilka gorzkich słów, dlatego od tego momentu nie gram za darmo... chyba, że są to osoby z dużym stażem, ilością postów lub po prostu znam emotka

A ja nigdy nie zapomnę jak 2 lata temu, pewna dziewczyna z forum wygrała mi szminkę Maybelline. Miałam dołądować jej konto, ale że mieszkałam jeszcze wtedy na wsi i musiałam jechać do miasta, żeby się jej odpłacić (zapytałam, czy mogę spóźnić się dzień/2 dni z kodem), powiedziała, że wystarczy jej jednak samo dziękuję i wyraziłą nadzieję na to, że w przyszłości los jej to konkursowo wynagrodzi. Mam nadzieję, że szczęście się do niej uśmiechnęło:) Widzicie, rzadko, bo rzadko, ale jednak zdarzają się bezinteresowne akty pomocy:):)
    Ale teraz, żeby uniknąć wkurzania się, po prostu wolę obejść się smakiem i nie proszę o pomoc w wygrywaniu czegoś z nadzieją na bezinteresowność:)
    Cytuj wiadomość #5651654
    Gość pola731

Powrót do góry
    mimo, że zupełnie tym razem nie w temacie wątku pozwolę sobie napisać, że przez te wszystkie lata tutaj miałam szczęście spotykać sympatycznych ludzi - fakt - nie zaglądam do wątku "wygraj mi/wygram za" bo mnie na to nie stać - ale pomagałam za dziękuję jak umiałam i mnie pomagano za dziękuję - dostałam wsparcie wirtualne i dużo miłych, ciepłych słów

- buziol dla Was emotka

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.