Reklama na e-Konkursy.info 14.10.19 02:52:09

Wkurza mnie...

|< << < 3394 3395 3396 3397 3398 33993400 3401 3402 3403 3404 > >> >|

joan

Cytuj wiadomość#5997745 piątek, 27 marzec 2015, 21:12:38
bc14 napisał(a):

ehh w sumie gorszy od mężczyzny chłopaka jest meżczyzna mąż emotka

A opcja najgorsza: chłopak mąż emotka
0 0

staszek

Cytuj wiadomość#5997761 piątek, 27 marzec 2015, 22:07:20
kalinea napisał(a):

Wkurzają mnie mężczyźni!
Jak to jest że kobieta po rozstaniu potrzebuje miesięcy aby dojść do siebie a im wystarczy miesiąc aby znaleźć sobie kogoś nowego...

e tam, odwrotne sytuacje też często się zdarzają.
0 0

size

Cytuj wiadomość#5997763 piątek, 27 marzec 2015, 22:10:17
joan napisał(a):

bc14 napisał(a):

ehh w sumie gorszy od mężczyzny chłopaka jest meżczyzna mąż emotka

i tak lepiej niż chłopak męża emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#5997764 piątek, 27 marzec 2015, 22:13:48
size napisał(a):

joan napisał(a):

bc14 napisał(a):ehh w sumie gorszy od mężczyzny chłopaka jest meżczyzna mąż emotka

bo wszyscy fajni faceci mają już swoich chłopaków, niestety emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#5997767 piątek, 27 marzec 2015, 22:18:02
size napisał(a):

emotka
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#5997786 piątek, 27 marzec 2015, 23:47:43
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5997812 sobota, 28 marzec 2015, 09:50:26
Znajduję nowy konkurs. Wpisuję jego tytuł w naszą wyszukiwarkę - według niej konkursu nie ma. Wpisuję wszystkie dane do tabeli służącej do zamieszczania nowego konkursu. A potem okazuje się, że konkurs jest, tylko pod inną nazwą. A ta inna nazwa nie jest właściwą nazwą konkursu, tylko nazwą wymyśloną przez wpisującego. Dlatego bardzo proszę, by osoby zamieszczające konkurs wpisywały właściwą nazwę konkursu.
Wczoraj znalazłam taki konkurs i dzisiaj też.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5997814 sobota, 28 marzec 2015, 10:05:53
staszek napisał(a):

kalinea napisał(a):Wkurzają mnie mężczyźni!
Jak to jest że kobieta po rozstaniu potrzebuje miesięcy aby dojść do siebie a im wystarczy miesiąc aby znaleźć sobie kogoś nowego...

dokładnie, jak facet kochał, ale prawdziwie to też cierpi często jeszcze bardziej niż dziewczyna, statystycznie potrzeba 1,5 roku, aby o kimś zapomnieć, oczywiście w tym czasie zero kontaktów, wspomnień, wspólnych miejsc itp., śledzenia kont na fb, gg,bo znam takie, które kilka lat żyją czyimś życiem, a nie swoim, ale to już patologia i do takich miłość zwyczajnie nie przyjdzie, bo nie ma miejsca..., w praktyce czas, w którym się z kimś było dzieli na połowę, ale tu też zależy od intensywności związku, czy są dzieci i jaki jest kontakt z drugim rodzicem, statystycznie pierwsze dwa lata to też pożądanie, namiętność, a nie miłość, ta prawdziwa, czysta przychodzi później... sama, bo nie ma miłości na siłę i trwa  emotka
0 0

Mappet

Cytuj wiadomość#5997815 sobota, 28 marzec 2015, 10:14:05
kalinea napisał(a):

Wkurzają mnie mężczyźni!

Cóż, nie zawsze zaangażowanie emocjonalne w związek było równe... No i istnieje stara metoda 'klin klinem' emotka

Zresztą, każdy ma inaczej emotka Po ostatnim rozstaniu dochodziłam do siebie około miesiąc (jedyny minus - wróciłam do palenia, po pół roku). 2 miesiące później już miałam nowego partnera... a niedługo stukną nam dwa lata jak jesteśmy razem emotka

Także, różnie bywa emotka

Co do wkurzania... pogoda. Jestem pewna że jak dziś umyję okna, to jutro będzie lać..
0 0

marzenier

Cytuj wiadomość#5997818 sobota, 28 marzec 2015, 10:24:52
kosztelka napisał(a):

Znajduję nowy konkurs. Wpisuję jego tytuł w naszą wyszukiwarkę - według niej konkursu nie ma. Wpisuję wszystkie dane do tabeli służącej do zamieszczania nowego konkursu. A potem okazuje się, że konkurs jest, tylko pod inną nazwą. A ta inna nazwa nie jest właściwą nazwą konkursu, tylko nazwą wymyśloną przez wpisującego. Dlatego bardzo proszę, by osoby zamieszczające konkurs wpisywały właściwą nazwę konkursu.
Wczoraj znalazłam taki konkurs i dzisiaj też.

Zacznij od skopiowania linku do strony z konkursem lub regulaminu , naciśnij dodaj konkurs w wówczas jeżeli konkurs jest juz w bazie , wyskoczy takie info.Jeżeli go nie ma uzupełnisz pozostałe pola i dodasz emotka
W ten sposób oszczedzisz sobie czas i nerwy emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#5997845 sobota, 28 marzec 2015, 12:27:22
Wkurza mnie,że chciałam przed chwilą doładować telefony przez konto w ING i nie mogę tego zrobić mimo, że mam kasę na koncie i wyskakuje mi taki komunikat: Aby sprawdzić poprawność złożonego zlecenia, prosimy wykonać następujące czynności:
  • jeżeli złożone zostało polecenie przelewu należy sprawdzić opcje:
    "Rejestr ostatnich operacji", "Historia rachunku", "Transakcje
    oczekujące"
  • jeżeli złożona została inna dyspozycja prosimy o sprawdzenie opcji "Rejestr ostatnich operacji".
W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z doradcami pod numerem:
Help-Line 0 (prefix) 32/ 357-00-10.

edit: zadzwoniłam na infolinię i okazuje się,że to jakiś odgórny problem systemu, który został już zgłoszony także przez innych.
0 0

monikar

Cytuj wiadomość#5998214 poniedziałek, 30 marzec 2015, 00:30:04
giulietta napisał(a):

staszek napisał(a):

napisał(a):kalinea napisał(a):Wkurzają mnie mężczyźni!

dokładnie, jak facet kochał, ale prawdziwie to też cierpi często jeszcze bardziej niż dziewczyna, statystycznie potrzeba 1,5 roku, aby o kimś zapomnieć, oczywiście w tym czasie zero kontaktów, wspomnień, wspólnych miejsc itp., śledzenia kont na fb, gg,bo znam takie, które kilka lat żyją czyimś życiem, a nie swoim, ale to już patologia i do takich miłość zwyczajnie nie przyjdzie, bo nie ma miejsca..., w praktyce czas, w którym się z kimś było dzieli na połowę, ale tu też zależy od intensywności związku, czy są dzieci i jaki jest kontakt z drugim rodzicem, statystycznie pierwsze dwa lata to też pożądanie, namiętność, a nie miłość, ta prawdziwa, czysta przychodzi później... sama, bo nie ma miłości na siłę i trwa  emotka

W dzisiejszych czasach, w dobie internetu nie zajrzeć na konto byłego...podziwiam osoby które mają aż tyle silnej woli. Ja takich nie znam emotka

cudaczek121 napisał(a):

size napisał(a):

joan napisał(a):

napisał(a):bc14 napisał(a):ehh w sumie gorszy od mężczyzny chłopaka jest meżczyzna mąż emotka

bo wszyscy fajni faceci mają już swoich chłopaków, niestety emotka

Muszę sie chyba z Tobą cudaczku zgodzić emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5998351 poniedziałek, 30 marzec 2015, 13:05:01
monikar napisał(a):

giulietta napisał(a):

napisał(a):staszek napisał(a):

napisał(a):napisał(a):kalinea napisał(a):Wkurzają mnie mężczyźni!

W dzisiejszych czasach, w dobie internetu nie zajrzeć na konto byłego...podziwiam osoby które mają aż tyle silnej woli. Ja takich nie znam emotka

no wiesz jak ktoś nie potrafi zamknąć drzwi i dać miejsce nowemu tylko lubi trójkąty zamiast tworzyć swój świat to będzie zaglądał emotka  piszę o dwóch wolnych osobach, nie każdy ma też konto w necie  emotka
0 0

mia

Cytuj wiadomość#5998356 poniedziałek, 30 marzec 2015, 13:18:39
Loterie i moje kretyńskie złudzenia! emotka
Tym razem paskudna Woseba - za karę będę ją pić. emotka
0 0

defed

Cytuj wiadomość#5998357 poniedziałek, 30 marzec 2015, 13:20:00
mia napisał(a):

mam to samo z loteriami... a ja w dodatku kawy nie piję w ogóle, nigdy, wcale...........
0 0

donia7

Cytuj wiadomość#5998359 poniedziałek, 30 marzec 2015, 13:21:36
mia napisał(a):

mam to samo, nie nawidzę loterii emotka
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#5998363 poniedziałek, 30 marzec 2015, 13:23:34
Kolejne konkursidło w plecy emotka
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#5998370 poniedziałek, 30 marzec 2015, 13:41:03
ajax kur.....
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#5998414 poniedziałek, 30 marzec 2015, 14:57:04
Dwa dni myłam okna, po dzisiejszych ulewach wyglądają gorzej niż przed myciem, wrrrrrrrr .... emotka
0 0

is77

Cytuj wiadomość#5998415 poniedziałek, 30 marzec 2015, 14:59:18
i ja dołączam do grupy wkur... na ajaxa  emotka  i jeszcze prawo jazdy mnie wkurza - tzn niemożność jego zdania  emotka
nic mi nie wychodzi  emotka
0 0
|< << < 3394 3395 3396 3397 3398 33993400 3401 3402 3403 3404 > >> >|