Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 3405 3406 3407 3408 3409 34103411 3412 3413 3414 3415 > >> >|

karolkas

Cytuj wiadomość#6007940 środa, 22 kwiecień 2015, 12:02:59
milax88 napisał(a):

Wkurzyłam się bo w Koralu wygrałam aparat fotograficzny ale okazuje się, że od 7 kwietnia jest konkurs a paragon mam z 4 kwietnia emotka Mam cichą nadzieję, że nie będą sprawdzać paragonów jakoś szczególnie dokładnie emotka

nie wiem jak sprawdzają, ale mi kazali odsyłać tyle paragonów ile zdjęć zgłosiłam w pierwszym tygodniu
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6007942 środa, 22 kwiecień 2015, 12:04:12
milax88 napisał(a):

Wkurzyłam się bo w Koralu wygrałam aparat fotograficzny ale okazuje się, że od 7 kwietnia jest konkurs a paragon mam z 4 kwietnia emotka Mam cichą nadzieję, że nie będą sprawdzać paragonów jakoś szczególnie dokładnie emotka

ja bym nie ryzykowala, no chyba ze lubisz takie emocje emotka
0 0

milax88

Cytuj wiadomość#6007948 środa, 22 kwiecień 2015, 12:16:07
dolly napisał(a):

milax88 napisał(a):

ja bym nie ryzykowala, no chyba ze lubisz takie emocje emotka

Ale co tu ryzykować? Nie odeślę - nie wydadzą nagrody. Odeślę i sprawdzą datę - też nie dostanę nagrody. Naiwnie wierzę, że istnieje chyba szansa, że nie sprawdzą daty... Tak to jest jak ktoś za Ciebie to robi. Jakbym miała od początku paragon to bym o tym pomyślała wcześniej a paragon miał ktoś inny, kto bardzo chciał pomóc a wyszło ku*wa do d*py.
0 0

milax88

Cytuj wiadomość#6007951 środa, 22 kwiecień 2015, 12:20:07
karolkas napisał(a):

milax88 napisał(a):

nie wiem jak sprawdzają, ale mi kazali odsyłać tyle paragonów ile zdjęć zgłosiłam w pierwszym tygodniu

Ja zgłosiłam tylko jedno zdjęcie.
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6007953 środa, 22 kwiecień 2015, 12:21:04
icotynato napisał(a):

edzia21 napisał(a):

cb656 napisał(a):

napisał(a):edzia21 napisał(a):nie zawsze "piwna degustacja" idzie w parze z brzuchem...mój popija od lat, a jest plaski jak deska 

Luzik... żarcik taki emotka

Ależ wiem  emotka

a w temacie: WKURZA MNIE Poczta Polska... emotka emotka  list polecony, nadany 14 kwietnia...jeszcze nie dotarł. S...  emotka

Może on był w tym aucie pocztowym  co go cięzarówka przygniotła parę dni temu

emotka  a na jakiej trasie?
0 0

maria1980

Cytuj wiadomość#6007969 środa, 22 kwiecień 2015, 13:11:06
milax88 napisał(a):

karolkas napisał(a):

milax88 napisał(a):Wkurzyłam się bo w Koralu wygrałam aparat fotograficzny ale okazuje się, że od 7 kwietnia jest konkurs a paragon mam z 4 kwietnia emotka Mam cichą nadzieję, że nie będą sprawdzać paragonów jakoś szczególnie dokładnie emotka

Ja zgłosiłam tylko jedno zdjęcie.

Karolkas chodziło zapewne o to,że raczej sprawdzają paragony skoro każą odsyłać tyle ile było zgłoszeń  emotka
0 0

aniolka2310

Cytuj wiadomość#6007980 środa, 22 kwiecień 2015, 13:31:07
Poczta Polska emotka  Człowiek płaci specjalnie więcej żeby przesyłka była polecona i priorytetowa, a oni nie dość, że nie dostarczają przesyłki szybko, to nie dostarczają jej wcale emotka  A na dodatek dzięki ich działaniom przepada nagroda emotka
0 0

milax88

Cytuj wiadomość#6007986 środa, 22 kwiecień 2015, 13:43:29
To mój pierwszy konkurs tego typu więc naiwnie wierzę w to, że nie sprawdzą. Może jeszcze znajdę gdzieś paragon, może ktoś będzie mieć. Kurde, ale jestem zła! 
0 0

sylzab2294

Cytuj wiadomość#6007994 środa, 22 kwiecień 2015, 14:02:56
aniolka2310 napisał(a):

Poczta Polska emotka  Człowiek płaci specjalnie więcej żeby przesyłka była polecona i priorytetowa, a oni nie dość, że nie dostarczają przesyłki szybko, to nie dostarczają jej wcale emotka  A na dodatek dzięki ich działaniom przepada nagroda emotka

znam to z autopsji, dzięki poczcie kochanej naszej przepadła mi cenna nagroda, a list się nigdy nie odnalazł... emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6008041 środa, 22 kwiecień 2015, 16:46:22
Wkurza mnie strasznie że ludzie grają bez paragonów. Jak się uda to na forum się "skombinuje". Jak nie to trudno. Odbierają szansę tym którzy grają regulaminowo:(
0 0

dysia

Cytuj wiadomość#6008047 środa, 22 kwiecień 2015, 16:59:43
...Kasztelan w żabce emotka emotka emotka
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6008048 środa, 22 kwiecień 2015, 17:03:00
Ewelajna napisał(a):

Wkurza mnie strasznie że ludzie grają bez paragonów. Jak się uda to na forum się "skombinuje". Jak nie to trudno. Odbierają szansę tym którzy grają regulaminowo:(

Nie zmieni się  to dopóki ludzie będą sprzedawali paragony na zakończone konkursy po 5 zł. emotka Kiedyś było to min 30% wartości nagrody, czasami 50%. Wtedy grało się zupełnie inaczej. Kupował ktoś na nadprogramową wygraną. Teraz w konkursach bez nr paragonu niektórzy tych paragonów nie mają wcale i kupują je już po wygranej.
0 0

mama2006

Cytuj wiadomość#6008052 środa, 22 kwiecień 2015, 17:18:10
icotynato napisał(a):

edzia21 napisał(a):

cb656 napisał(a):

napisał(a):edzia21 napisał(a):nie zawsze "piwna degustacja" idzie w parze z brzuchem...mój popija od lat, a jest plaski jak deska 

Ależ wiem  emotka

a w temacie: WKURZA MNIE Poczta Polska... emotka emotka  list polecony, nadany 14 kwietnia...jeszcze nie dotarł. S...  emotka

do mnie wczoraj przyszła kartka ( z Londynu) z życzeniami na święta .........Bożego Narodzenia  emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6008055 środa, 22 kwiecień 2015, 17:32:20
mama2006 napisał(a):

icotynato napisał(a):

edzia21 napisał(a):

napisał(a):cb656 napisał(a):

napisał(a):napisał(a):edzia21 napisał(a):nie zawsze "piwna degustacja" idzie w parze z brzuchem...mój popija od lat, a jest plaski jak deska 

Ależ wiem  emotka

do mnie wczoraj przyszła kartka ( z Londynu) z życzeniami na święta .........Bożego Narodzenia  emotka

emotka emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6008060 środa, 22 kwiecień 2015, 17:37:55
stamp napisał(a):

mama2006 napisał(a):

icotynato napisał(a):

napisał(a):edzia21 napisał(a):

napisał(a):napisał(a):cb656 napisał(a):

napisał(a):napisał(a):napisał(a):edzia21 napisał(a):nie zawsze "piwna degustacja" idzie w parze z brzuchem...mój popija od lat, a jest plaski jak deska 

Ależ wiem  emotka

emotka emotka

Ja tam nie wiem, wszyscy tak narzekają na tą pocztę, a ja nigdy nie miałam problemów.
Dużo sprzedaję na allegro i paczki, listy wysłane poleconym priorytetem przed 15:00 zawsze są u odbiorcy na drugi dzień.
Do mnie też zawsze wszystko dociera. Raz w życiu miałam tylko sytuację że przepadła mi nagroda (patelnia Tefal). Listonosz miał urlop i był akurat jakiś inny, nowy i zamiast do mnie pod 29A wrzucił awizo dwukrotnie pod 29... A że sąsiadka jest wredna i nienawidzi innych ludzi nie pofatygowała się wrzucić tego do mojej skrzynki...
0 0

sylzab2294

Cytuj wiadomość#6008077 środa, 22 kwiecień 2015, 18:36:14
Ewelajna napisał(a):

stamp napisał(a):

mama2006 napisał(a):

napisał(a):icotynato napisał(a):

napisał(a):napisał(a):edzia21 napisał(a):

napisał(a):napisał(a):napisał(a):cb656 napisał(a):

napisał(a):napisał(a):napisał(a):napisał(a):edzia21 napisał(a):nie zawsze "piwna degustacja" idzie w parze z brzuchem...mój popija od lat, a jest plaski jak deska 

Ależ wiem  emotka

emotka emotka

Ja tam nie wiem, wszyscy tak narzekają na tą pocztę, a ja nigdy nie miałam problemów.
Dużo sprzedaję na allegro i paczki, listy wysłane poleconym priorytetem przed 15:00 zawsze są u odbiorcy na drugi dzień.
Do mnie też zawsze wszystko dociera. Raz w życiu miałam tylko sytuację że przepadła mi nagroda (patelnia Tefal). Listonosz miał urlop i był akurat jakiś inny, nowy i zamiast do mnie pod 29A wrzucił awizo dwukrotnie pod 29... A że sąsiadka jest wredna i nienawidzi innych ludzi nie pofatygowała się wrzucić tego do mojej skrzynki...

to po prostu nic tylko się cieszyć emotka  Ale uwierz, że tak się zdarza...Mi poczta wypłaciła wtedy odszkodowanie w kwocie UWAGA! 3,50zł. A nagroda warta była grubo ponad tysiąc wtedy...Niestety trafiłam na agencję, która mi nie uznała reklamacji pomimo dowodu wysyłki listu i wysłania nawet drugiego paragonu po raz kolejny... Teraz też wysyłam pocztą, na razie jest ok, ale powiem szczerze, że w głębi duszy odrobina niepokoju i strachu zostaje....
0 0

mama2006

Cytuj wiadomość#6008080 środa, 22 kwiecień 2015, 18:44:30
Ewelajna napisał(a):

stamp napisał(a):

mama2006 napisał(a):

napisał(a):icotynato napisał(a):

napisał(a):napisał(a):edzia21 napisał(a):

napisał(a):napisał(a):napisał(a):cb656 napisał(a):

napisał(a):napisał(a):napisał(a):napisał(a):edzia21 napisał(a):nie zawsze "piwna degustacja" idzie w parze z brzuchem...mój popija od lat, a jest plaski jak deska 

Ależ wiem  emotka

emotka emotka

ja nie narzekam, tylko stwierdzam fakt,że chyba im się pomyliły święta, pocztowcom. emotka
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6008122 środa, 22 kwiecień 2015, 20:56:56
Wszechobecny jazgot wszechwiedzącej emotka
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6008141 środa, 22 kwiecień 2015, 21:54:21
Mnóstwo rzeczy.
A w szczególności linki w odpowiedziach konkursowych. Linki do prezentacji, filmików, zdjęć...
Tym razem na tapetę wjechał konkurs belVita. Organizator chce przepisy. Po prostu przepisy i konkretnie przepisy (co nawet widać po wygranych - poezje, dowcipy, filozoficzne wynurzenia o życiu nie mają wzięcia).
No i jakby chciał zdjęcia, to by dodał miejsce na wgranie pliku, tak?
Ale nie kuźwa, trzeba wszak wyskoczyć ponad pospólstwo i jak się nie da wgrać zdjęcia, to chociaż link podać. emotka
"Ach proszę tylko rzucić okiem..."
Nie wiem, czy organizator rzucił czy nie (ja rzuciłam), ale nawet jak rzucił, to d..a z tego (w sensie nagrody). Brawa dla organizatora. Tego organizatora.

emotka
Jutro nie mam czasu, bo cały dzień jestem w pracy, ale w piątek chyba sobie zadzwonię do organizatora konkursu bakaliowego w Biedronce.
Cudów tam nie posłałam, ale nie chcę przegrać z linkiem do filmiku, na którym entuzjastycznie wyszczerzone dziecię w bluzeczce z napisem BakaD'Or buduje wieżę Eiffla z rodzynków.
0 0

marzenier

Cytuj wiadomość#6008145 środa, 22 kwiecień 2015, 22:05:56
mia napisał(a):

Mnóstwo rzeczy.
A w szczególności linki w odpowiedziach konkursowych. Linki do prezentacji, filmików, zdjęć...
Tym razem na tapetę wjechał konkurs belVita. Organizator chce przepisy. Po prostu przepisy i konkretnie przepisy (co nawet widać po wygranych - poezje, dowcipy, filozoficzne wynurzenia o życiu nie mają wzięcia).
No i jakby chciał zdjęcia, to by dodał miejsce na wgranie pliku, tak?
Ale nie kuźwa, trzeba wszak wyskoczyć ponad pospólstwo i jak się nie da wgrać zdjęcia, to chociaż link podać. emotka
"Ach proszę tylko rzucić okiem..."
Nie wiem, czy organizator rzucił czy nie (ja rzuciłam), ale nawet jak rzucił, to d..a z tego (w sensie nagrody). Brawa dla organizatora. Tego organizatora.

Może , trzeba tych z biedy od bakalii tak zawczasu podesłać do niech na warsztaty "Jak olewac linki w zgłoszeniach"
Bo obawiam się , że dla tego temomixa,niektórzy są w stanie odwalic niezły teatr emotka
0 0
|< << < 3405 3406 3407 3408 3409 34103411 3412 3413 3414 3415 > >> >|