Reklama na e-Konkursy.info 23.10.19 06:41:22

Wkurza mnie...

|< << < 3415 3416 3417 3418 3419 34203421 3422 3423 3424 3425 > >> >|

calliope

Cytuj wiadomość#6013827 środa, 6 maj 2015, 14:17:58
koniczynka123 napisał(a):

maa napisał(a):

Wkurza mnie nierówne traktowanie płci  emotka   -znowu nici z nagrody bo konsul nie przyznał kobiecie wizy  emotka

wiza do USA? też właśnie mam zamiar się o nią ubiegać. Słyszałam, że już raczej każdemu dają, ale z tego co teraz piszesz wcale nie jest tak łatwo:(

W tym problem, że nie dają. Zwycięzca głownej innego konkursu tez nie dostał, teraz syn dostał jego kobieta nie więc nici z realizacji nagrody ;(

Czy to jest jakaś kilkudniowa wycieczka? A syn nie może sam pojechać? Trochę szkoda żeby zrezygnował ... emotka
0 0

kajeczka

Cytuj wiadomość#6013831 środa, 6 maj 2015, 14:24:21
wkurza mnie kelnerowanie nad morzem  emotka   emotka
0 0

calliope

Cytuj wiadomość#6013832 środa, 6 maj 2015, 14:25:29

Tygodniowa dla 2 osób z full wypasem  emotka

Rozumiem, szkoda że tak się to niefortunnie potoczyło ale ja bym go namawiała żeby nie rezygnował w wyjazdu.
0 0

maa

Cytuj wiadomość#6013848 środa, 6 maj 2015, 14:45:38

maa napisał(a):

Wkurza mnie nierówne traktowanie płci  emotka   -znowu nici z nagrody bo konsul nie przyznał kobiecie wizy  emotka

wiza do USA? też właśnie mam zamiar się o nią ubiegać. Słyszałam, że już raczej każdemu dają, ale z tego co teraz piszesz wcale nie jest tak łatwo:(

W tym problem, że nie dają. Zwycięzca głownej innego konkursu tez nie dostał, teraz syn dostał jego kobieta nie więc nici z realizacji nagrody ;(

jakieś większe powody odmowy - brak pracy, brak podjętej nauki? czy tak bez powodu?
0 0

skarb888

Cytuj wiadomość#6013859 środa, 6 maj 2015, 14:57:57
To rzeczywiście wkurzające - współczuję.
Może jeszcze ktoś inny mógłby złożyć wniosek, np. Ty i pojechać z synem, żeby nagroda nie przepadła?
0 0

iwek

Cytuj wiadomość#6013865 środa, 6 maj 2015, 15:03:28
3 lata temu dostałam wizę bez problemu, chociaż nie miałam stałej pracy. Jako dodatkową podkładkę miałam dokumenty od organizatora wyjazdu.
0 0

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6013868 środa, 6 maj 2015, 15:06:39
iwek napisał(a):

3 lata temu dostałam wizę bez problemu, chociaż nie miałam stałej pracy. Jako dodatkową podkładkę miałam dokumenty od organizatora wyjazdu.

Nam też organizator załatwiał przez biuro podróży ponieważ panu z ich poprzedniego konkursu też nie przyznali wizy- widać niewiele to daje
0 0

iwek

Cytuj wiadomość#6013875 środa, 6 maj 2015, 15:17:40
Pewnie wszystko zależy od widzimisie osoby rozpatrującej wniosek w okienku. emotka
0 0

zezowaty_kot

Cytuj wiadomość#6013980 środa, 6 maj 2015, 18:43:35
Straszny dzień... Tak potwornie straszny dzień. 
0 0

ludzka_istota

Cytuj wiadomość#6013981 środa, 6 maj 2015, 18:44:52
Paskudny dzień. Całkiem do d. Tyle stresu w pracy, że nie wiem, czy mam ochotę tam jutro wracać.
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6013982 środa, 6 maj 2015, 18:45:58
wytłumaczcie mi jak to jest, że składając zeznanie podatkowe do US wystarczy że podam adres i PESEL. Natomiast żeby dostać zakichanego smartwatcha z koralovego selfie muszę oprócz tego dorzucić agencji NIP i numer dowodu.
WKURZAJĄCE TO.
0 0

milax88

Cytuj wiadomość#6014018 środa, 6 maj 2015, 19:44:13
Też mnie to wkurza...

Jeszcze bardziej nie rozumiem tego, gdy w jednym konkursie za nagrodę wartą ok. 400 złotych nikt z organizatorów nie woła danych a w drugim konkursie za nagrodę o tej samej wartości chcą dosłownie wszystkich danych.
0 0

iwonciaaa

Cytuj wiadomość#6014032 środa, 6 maj 2015, 20:12:31
Atakujące starsze Panie w autobusach. Zresztą nie tylko Panie. Mam wadę serca i nie potrafię wystać, mdleję. Praktycznie nie ma dnia, żebym nie spotkała się z jakimś paskudnym komentarzem, który dotyczy tego, że siedzę. I za każdym razem tłumacz... A i tak się dowiesz, że nie masz szacunku emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6014035 środa, 6 maj 2015, 20:15:50

Bez powodu(chyba), dziewczyna studiuje na dziennych więc wiadomo, że wróciłaby do kraju - ech to miał być prezent dla młodych a wyszło znów jak wyszło  emotka

Domyślam się,że Twój syn pragnąłby polecieć z dziewczyną i chce być wobec niej lojalny- to jest dla mnie zrozumiałe,ale skoro on może lecieć i dostałby tą wizę, to niech znajdzie sobie może kogoś, kto też dostanie wizę (kolega,brat,ojciec albo np. Ty) i jednak nie rezygnuje z tego wyjazdu, skoro niemożność pojechania nie leży po jego stronie. Gdybym ja była czyjąś dziewczyną i mój partner by miał możliwość realizacji swojego marzenia nawet beze mnie, to widocznie jestem jakaś "inna", ale sama bym namawiała chłopaka/narzeczonego, aby tak postąpił.
0 0

cc_investigator

Cytuj wiadomość#6014037 środa, 6 maj 2015, 20:17:39

iwek napisał(a):

Nam też organizator załatwiał przez biuro podróży ponieważ panu z ich poprzedniego konkursu też nie przyznali wizy- widać niewiele to daje

Ja 3 lata temu dostałam bez problemu. Organizator wystawił "list polecający", co i w jakim konkursie wygrałam. Pani z okienka weryfikowała to telefonicznie. Przyznali bez problemu, mimo, że mój mąż nie miał pracy. Aczkolwiek na miejscu, na lotnisku zapytano mnie co takiego napisałam, że wygrałam emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6014040 środa, 6 maj 2015, 20:23:29
iwonciaaa napisał(a):

Atakujące starsze Panie w autobusach. Zresztą nie tylko Panie. Mam wadę serca i nie potrafię wystać, mdleję. Praktycznie nie ma dnia, żebym nie spotkała się z jakimś paskudnym komentarzem, który dotyczy tego, że siedzę. I za każdym razem tłumacz... A i tak się dowiesz, że nie masz szacunku emotka

Pracowałam w Instytucie Kardiologii - wśród pacjentów było mnóstwo młodych osób. Często mi opowiadali o torturach komunikacyjnych. O tym, że musieli dojeżdżać na pętlę autobusową/tramwajową, by zająć miejsce. A potem o tłumaczeniach, dlaczego oni - na pozór wyglądający na zdrowych byków - muszą siedzieć. To rzeczywiście denerwujące. Dlatego ja mam inne spojrzenie na młodych, bo wiem, że wśród nich są naprawdę chore osoby - z wadami serca, po wypadkach i po innych wyniszczających chorobach. Nie przejmuj się komentarzami, bo osłabiasz swoje serce.
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6014048 środa, 6 maj 2015, 20:40:16
iwonciaaa napisał(a):

Może naklej sobie na czole nalepkę: JESTEM CHORA! Bez sensu takie tłumaczenie. Powiedz, że siedzisz, bo masz ku temu ważne powody i tyle. A nie babom się tłumaczysz.
Ja pamiętam akcję kiedyś z pociągu. Weszła taka biedna z laską do pociągu, od razu zwaliła jakiegoś studenta z siedzenia, usiadła, przejechała może ze dwie stacje, wysiała z pociągu i zapierniczała tylko się za nią kurzyło, żeby przed pociągiem przez przejście przebiec. emotka

Wkurzyłam mnie dzisiaj baba alergolog. Gdyby wszyscy byli takimi lekarzami jak ona, to przestałabym się w ogóle leczyć. Stara, niemiła, chamska, arogancka i z brudnymi dłońmi. Kto jak kto, ale chyba lekarz powinien jako tako o higienę dbać.
W dodatku syn powiedział, że brzydko pachniało jej z ust tym środkiem do dezynfekcji dłoni... Szkoda, że dopiero w domu emotka
0 0

staszek

Cytuj wiadomość#6014055 środa, 6 maj 2015, 20:50:42
Zauważyliście, że w takich akcjach komunikacyjnych, sklepowych, pocztowych, przychodniowych prym wiodą baby. Te oczywiście już bardziej leciwe. Faceci bardziej wyluzowani są. Miałam kilka nieprzyjemnych akcji z takimi jak byłam w zaawansowanej ciąży. I doszłam do wniosku, że one nie znosza ciężarnych. Tylko z czego to wynika? Przecież większość z nich pewnie też kiedyś była w ciąży. Może o to "kiedyś" chodzi emotka  a ostatnio szłam z wózkiem przez przejście dla pieszych a naprzeciwko mnie wali prosto na mnie taka właśnie pani z siatami. Mijając mnie mówi: "i jeszcze się tu z wózkiem pcha" emotka  no nic tylko w domu siedzieć, żeby takim hrabinom nie przeszkadzać.
0 0

marzenier

Cytuj wiadomość#6014061 środa, 6 maj 2015, 21:03:51
iwonciaaa napisał(a):

Mój mąż miał kiedyś wypadek Wylał na siebie garnek gorącego olejuCałe ręce , od dłoni po łokcie popaloneTez musiał siedzieć, bo po prostu nie miał jak złapać tych rurek w autobusie , a wiadomo bez trzymanki to ciężko jechać MZK Codziennie jeździł autobusem na zmianę opatrunkow, codziennie tym samym o tej samej godzinie Codziennie niemal ci sami ludzie i jedna taka co to z uparem maniaka stawała akurat przy nim i tak wiecie,charakterystycznie ciamkala i sapala,dając da zrozumienia "rusz dupsko młodzieńcze"Nerw mu poszedł chyba po tygodniu Wstał , ona zadowolona z uśmiechem zwycięzcy usiadła , a on jej się pakuje na kolana emotka :)Kobita oburzona i ....Olśnienie Zauważyła rękawiczke i bandaże na dłoniach , wcześniej tak była zaangażowana w to ciamkanie,że nawet nie zwróciła uwagi na biala rękawiczke noszoną przez faceta pod koniec czerwca emotka Ta ludzie są dziwni Olej Siedź twardo Książkę weź lub gazetę emotka Ja bym chyba zwariowała, codziennie się tak tlumaczac emotka
0 0

kalka

Cytuj wiadomość#6014062 środa, 6 maj 2015, 21:08:54

maa napisał(a):

wiza do USA? też właśnie mam zamiar się o nią ubiegać. Słyszałam, że już raczej każdemu dają, ale z tego co teraz piszesz wcale nie jest tak łatwo:( W tym problem, że nie dają. Zwycięzca głownej innego konkursu tez nie dostał, teraz syn dostał jego kobieta nie więc nici z realizacji nagrody ;(

wiza do USA? też właśnie mam zamiar się o nią ubiegać. Słyszałam, że już raczej każdemu dają, ale z tego co teraz piszesz wcale nie jest tak łatwo:(W tym problem, że nie dają. Zwycięzca głownej innego konkursu tez nie dostał, teraz syn dostał jego kobieta nie więc nici z realizacji nagrody ;(

Nie dostała? emotka  Tak mi przykro, sądziłam, że obydwoje nie będą mieli problemu, przecież to konkursowy, zorganizowany wyjazd! Słyszałam o krótkoterminowych wizach do USA, nie mogli dziewczynie przyznac takiej krótkiej wizy!? Nie rozumiem tego emotka  
0 0

|< << < 3415 3416 3417 3418 3419 34203421 3422 3423 3424 3425 > >> >|