Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

bridget

Cytuj wiadomość#6031413 sobota, 13 czerwiec 2015, 15:03:57
INHALACJE z soli, z tymianku polecam na kaszel
0 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6031415 sobota, 13 czerwiec 2015, 15:07:43
ja myślę, że te wszelkie ograniczenia są przesadne i niekoniecznie trzeba się ich bać. ale skoro nic dać nie chcą w aptece, to przyłączam się do polecających syrop z cebuli. 
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6031416 sobota, 13 czerwiec 2015, 15:07:51
ziolko napisał(a):

no to macie nieźle emotka  jak gram o rower to rowera nie wygrywam... Grałam o torebkę w c4, wygrałam zestaw do zębów (na który nie odesłałam paragonu, bo mi go wcięło) 

a wkurza mnie, że kolejny dzień upałów. I szlag mnie trafia, jak w pogodzie słyszę, że "kolejny piękny słoneczny dzień".
jasne... ale nie wszyscy się cieszą - pszenica wysycha, truskawki są suche i mało smaczne, morele są malutkie i nie wiadomo, jak będzie dalej.
Ciekawe, co później powiedzą ci, co tak cieszą się ze słońca, jak wszystkie warzywa i owoce podrożeją. A później chleb, bo skoro mało pszenicy, to będzie droga.

No i osobiście nienawidzę upałów, bo wtedy źle się czuję - głowa mnie boli, gorąco mi, ze skóry można wyleźć emotka emotka

droga.Ja uwielbiam upały.  Cały rok na nie czekam. I szczerze mamy taki klimat ze ci co wola chłodniejsze dni to mają ich pod dostatkiem. Mam nadzieje ze będą trwały one jak najdłużej
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6031420 sobota, 13 czerwiec 2015, 15:21:41
poprostuanette napisał(a):

ziolko napisał(a):

no to macie nieźle emotka  jak gram o rower to rowera nie wygrywam... Grałam o torebkę w c4, wygrałam zestaw do zębów (na który nie odesłałam paragonu, bo mi go wcięło) 

a wkurza mnie, że kolejny dzień upałów. I szlag mnie trafia, jak w pogodzie słyszę, że "kolejny piękny słoneczny dzień".
jasne... ale nie wszyscy się cieszą - pszenica wysycha, truskawki są suche i mało smaczne, morele są malutkie i nie wiadomo, jak będzie dalej.
Ciekawe, co później powiedzą ci, co tak cieszą się ze słońca, jak wszystkie warzywa i owoce podrożeją. A później chleb, bo skoro mało pszenicy, to będzie droga.

No i osobiście nienawidzę upałów, bo wtedy źle się czuję - głowa mnie boli, gorąco mi, ze skóry można wyleźć emotka emotka

droga.Ja uwielbiam upały.  Cały rok na nie czekam. I szczerze mamy taki klimat ze ci co wola chłodniejsze dni to mają ich pod dostatkiem. Mam nadzieje ze będą trwały one jak najdłużej

gdybys musiała cięzko tyrać to raczej juz byś nie była tak zachwycona tymi upałami
0 0

malmoki

Cytuj wiadomość#6031421 sobota, 13 czerwiec 2015, 15:35:31
bezaczek7 napisał(a):

że nie chcą (no bo chyba mogą?! czy to zbyt drogie?) ułatwić życia kobietom w ciąży i karmiącym. idę do apteki, kaszel mnie dusi, prawie wymiotuję przez to, a nic nie mogę kupić, wszystko niezalecane, zabronione, niewskazane... a jak po godzinnej męce uśpione dziecko budzę kaszlem, jak płuca sobie wypluwam, a wypluć nie umiem, bo zbyt suchy kaszel, to co? emotka  jakiś syrop dostałam, co tylko w razie konieczności, zaraz po wyjściu z apteki łyknęłam, a po 15 min dostałam takiego ataku, że nie wiedziałam gdzie się schować w sklepie, czy kibla szukać, czy w ogóle wyjść... ponarzekać trzeba.

Jak czosnek Ci nie szkodzi , to polecam : sok z 1 cytryny + utarte 10 ząbków czosnku + 1/3 litra przegotowanej ostudzonej wody, na drugi dzień przecedzić.Nie jest to za smaczne , ale skuteczne -stoi długo w lodówce , na wierzchu tylko tyle co do picia w ciągu dnia. Pije się 3 x dziennie ,ale jak mam potrzebę to piję częściej......Jeszcze stosuję Amol na łyżkę cukru.
0 0

myszania

Cytuj wiadomość#6031422 sobota, 13 czerwiec 2015, 15:37:49
Kup Islę. Swietnie działa. Możesz brać 6 tabletek dziennie. Mnie uratowała. Syrop Drossetux również możesz.
Wszystko z zalecenia lekarza.
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6031442 sobota, 13 czerwiec 2015, 19:08:54
cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,że dostałam od Admina wiadomość na pw, że od jakiegoś czasu rzekomo wysyłam do bazy zgłoszenia, które zawierają brednie, tzn. "dziwne, niepotrzebne opisy, które muszą przejść korektę co
spowalnia ich publikację". To znaczy nie mam na myśli tego,że mnie wkurzył ten konkretny Admin e-konkursów,ale to,że ktoś bez mojej wiedzy i zgody wpisuje w formularz dodawania konkursów mój nick zamiast swojego i podczas dodawania konkursu wpisuje tam jakieś bzdury emotka Za taką "pomoc" to ja dziękuję.Widocznie ktoś mnie na tym forum bardzo nie lubi albo nie jest do końca świadomy swoich poczynań.Ja zawsze się staram być życzliwa, uprzejma i kulturalna wobec innych osób z forum i poza nim oczywiście też, a tu takie coś-bardzo nieelegancko,ech.

emotka
No właśnie zauważyłam, że w bazie są jakieś dziwne konkursy dodane przez Ciebie i mnie to zdziwiło. Opis pewnie edytowany, ale zostały jakieś niefajne tagi. Czyli ktoś podaje Twój nick dodając konkursy do bazy? Tak się w ogóle da?
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6031445 sobota, 13 czerwiec 2015, 19:19:14
zdolnabestia napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,że dostałam od Admina wiadomość na pw, że od jakiegoś czasu rzekomo wysyłam do bazy zgłoszenia, które zawierają brednie, tzn. "dziwne, niepotrzebne opisy, które muszą przejść korektę co
spowalnia ich publikację". To znaczy nie mam na myśli tego,że mnie wkurzył ten konkretny Admin e-konkursów,ale to,że ktoś bez mojej wiedzy i zgody wpisuje w formularz dodawania konkursów mój nick zamiast swojego i podczas dodawania konkursu wpisuje tam jakieś bzdury emotka Za taką "pomoc" to ja dziękuję.Widocznie ktoś mnie na tym forum bardzo nie lubi albo nie jest do końca świadomy swoich poczynań.Ja zawsze się staram być życzliwa, uprzejma i kulturalna wobec innych osób z forum i poza nim oczywiście też, a tu takie coś-bardzo nieelegancko,ech.

emotka
No właśnie zauważyłam, że w bazie są jakieś dziwne konkursy dodane przez Ciebie i mnie to zdziwiło. Opis pewnie edytowany, ale zostały jakieś niefajne tagi. Czyli ktoś podaje Twój nick dodając konkursy do bazy? Tak się w ogóle da?

Ty chyba jesteś moderatorka i ty powinnaś wiedziec czy tak sie da, jestes tylko od rozdawania punktów karnych?
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6031446 sobota, 13 czerwiec 2015, 19:21:57
Moderuję forum, nie bazę z konkursami.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6031447 sobota, 13 czerwiec 2015, 19:22:21
stamp napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

ziolko napisał(a):

gdybys musiała cięzko tyrać to raczej juz byś nie była tak zachwycona tymi upałami

takie upały są chwilę, potem jest zimno i brzydko. Ja zimy nie lubię... mam gorzej bo zima jesień jest dłuuuuga a upały potrawją chwile i znikną emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6031455 sobota, 13 czerwiec 2015, 20:00:00
zdolnabestia napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

emotka

Tak, była kiedyś taka możliwość, ale po tym jak Pionas do mnie napisał z zapytaniem, czemu tak dziwnie postępuję dodając bzdurne opisy przy rzekomo dodanych przez siebie konkursach, a ja mu powiedziałam,że ktoś się za mnie podszywał wpisując mój nick, teraz zablokował to i możliwość dodania konkursu będzie tylko po zalogowaniu się na własne konto z podaniem tylko i wyłącznie swojego nicka.Niektórym ludziom to się musi w życiu naprawdę nudzić,że robi takie rzeczy, a ja potem muszę świecić oczami i tłumaczyć się z nie swoich poczynań,Jeśli ktoś ma do mnie jakieś "ale", to niech ma odwagę pod swoim nickiem napisać do mnie pw,a nie podkładać anonimowo świnię emotka
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6031477 sobota, 13 czerwiec 2015, 21:58:13
Dziekuje wszystkim za odzew emotka  pije supremin, syrop prawoslazowy, sok z cebuli, herbate z miodem i cytryna. Isle mialam gdzies, ale dostalam ja proszac o cos na bol gardla i sie zrazilam, bo nijak nie pomagalo, w koncu to nie od tego tylko od nawilzania. Bede musiala jutro jechac do miasta i szukac dyzurujacej apteki. Zastanawiam sie tylko czy jak to wszystko pomieszam, to czy nie przesadze emotka  drosetuxu nie mam, mieszanke wybuchowa z czosnku zrobie jak kupie, bo zostal mi 1 zabek. I dalej bede czekac az minie emotka

Aha, inhalacje z soli robie, siedzimy razem z dzieckiem i wdychamy. Bo my wszyscy chorzy. Na poczatku bralam deflegmin w kroplach od niego, ale teraz glownie suchy.
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6031482 sobota, 13 czerwiec 2015, 22:18:12
Bezaczek7 no raczej przesadzisz. Prawoslazowy i isla wystarcza, jezeli nie poczujesz roznicy to sok z cebuli zrob. Wstrzymalabym sie z inhalacjami. Herbata moze Cie podrazniac, bo wysusza śluzówkę, moze sprobuj wode z sokiem malinowym
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6031489 sobota, 13 czerwiec 2015, 23:25:17
wkurza mnie pies sąsiadów , który od 3 godzin wyje  emotka
0 0

79magda

Cytuj wiadomość#6031644 niedziela, 14 czerwiec 2015, 22:55:13
Troszkę, ale tylko troszkę wkurza mnie to, że po powrocie z wieczornej jazdy rowerkiem nadużyłam % i śpiewam z Marylą w Opolu emotka a tu konki trza by gromić emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6031647 niedziela, 14 czerwiec 2015, 23:00:42
79magda napisał(a):

Troszkę, ale tylko troszkę wkurza mnie to, że po powrocie z wieczornej jazdy rowerkiem nadużyłam % i śpiewam z Marylą w Opolu emotka a tu konki trza by gromić emotka

Śpiewaj dalej, należy Ci się coś od życia, a nie ino te konkursy i konkursy emotka
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6031651 niedziela, 14 czerwiec 2015, 23:21:41
joan napisał(a):

79magda napisał(a):

Śpiewaj dalej, należy Ci się coś od życia, a nie ino te konkursy i konkursy emotka

Tja, a po północy Maryla zaśpiewa "Ale to już było i nie wróci więcej"  emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6031652 niedziela, 14 czerwiec 2015, 23:24:37
asante napisał(a):

joan napisał(a):

79magda napisał(a):

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem (na paragon), przecież "on nie wart jednej łzyyy!" emotka
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6031653 niedziela, 14 czerwiec 2015, 23:30:06
joan napisał(a):

asante napisał(a):

joan napisał(a):

79magda napisał(a):

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem (na paragon), przecież "on nie wart jednej łzyyy!" emotka

No nie wiem, nie wiem, bo "Do łezki łezka..." 
0 0

79magda

Cytuj wiadomość#6031654 niedziela, 14 czerwiec 2015, 23:30:33
joan ale wiesz... drugi raz nie zaproszą nas wcale emotka
0 0