Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

aurorcia

Cytuj wiadomość#6037283 piątek, 26 czerwiec 2015, 14:56:29
poprostuanette napisał(a):

kolejne zamachy w Tunezji emotka

i znów3 mam mase telefonów że chcą rezygnować z wakacji emotka

a wcześniej byli chętni?? emotka Jestem w szoku, bo już po wcześniejszych doniesieniach to nie wybrałabym się nawet za darmo emotka
0 0

lusienka

Cytuj wiadomość#6037311 piątek, 26 czerwiec 2015, 15:30:45
jokan napisał(a):

jokan napisał(a):

benasia napisał(a):

paskudne muszki "przecinki" wszędzie łażą i biorą się nie wiadomo skąd   emotka

owocowki?

wkurza mnie moje roztargnienie konkursowe

oraz to, że nie umiem robić fajnych rzeczy na Jacobsie emotka

A mnie to że wygrywają szklanki typu  
https://przepisyn...s/cup_133708_2_1.png
https://przepisyn...s/cup_133708_1_1.png

I pomyśleć że ja siedziałam ponad godzinę nad moimi projektami i chyba i tak nie zostana docenione,widząc gust jury  emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6037312 piątek, 26 czerwiec 2015, 15:32:01
aurorcia napisał(a):

a wcześniej byli chętni?? emotka Jestem w szoku, bo już po wcześniejszych doniesieniach to nie wybrałabym się nawet za darmo emotka

tak duzo osób mielismy na Tunezję po tym zamachuw  w muzeum emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6037318 piątek, 26 czerwiec 2015, 15:43:26
lusienka napisał(a):

jokan napisał(a):

jokan napisał(a):

benasia napisał(a):

owocowki?

oraz to, że nie umiem robić fajnych rzeczy na Jacobsie emotka

A mnie to że wygrywają szklanki typu  
https://przepisyn...s/cup_133708_2_1.png
https://przepisyn...s/cup_133708_1_1.png

I pomyśleć że ja siedziałam ponad godzinę nad moimi projektami i chyba i tak nie zostana docenione,widząc gust jury  emotka

ja nie przegladałam zwycieskich projektow, to nawet nie wiedzialam
ale ze maila brak, to smutek pozostaje...
0 0

edith

Cytuj wiadomość#6037363 piątek, 26 czerwiec 2015, 16:41:14
Wkurza mnie Activia nie potrafie rozgryżc tego konkursu emotka Bylam pewne ze teraz coś wpadnie bo mialam fajne zgloszenie...jak widac w mojej opini..czy mogę prosić o pw zwycieżcow z etapu 6 co wysłali czy zdjeciaopis film emotka Ja już niemam pomyslu a na Activie patrzeć nie mogę emotka
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6037387 piątek, 26 czerwiec 2015, 17:25:33

aurorcia napisał(a):

tak duzo osób mielismy na Tunezję po tym zamachuw  w muzeum emotka

moja siostra jest w Tunezji, ja siedze i stresuję sie jak nigdy. Co prawda dzwonili o 14.30 i wszystko bylo u nich ok. Z rozmowy wynikało że nawet nie wiedza o zamachu
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6037438 piątek, 26 czerwiec 2015, 19:15:01
wkurza mnie kurier który olał dziś moje dobre serce i wyrolował mnie nie przywożąc mi paczki z nagrodą. I znając życie to już po nagrodzie. Ale ja go znajdę po weekendzie. Nie wiem jeszcze jak, bo nie podał mi z jakiej firmy , ale znajdę  emotka emotka emotka

wkurza mnie Pilsner ,że nie docenił mojej twórczości i pomysłowości emotka

wkurza mnie ,że dziś wszystkie konkursy możliwe przegrałam emotka
0 0

benasia

Cytuj wiadomość#6037447 piątek, 26 czerwiec 2015, 19:59:21
jokan napisał(a):

benasia napisał(a):

owocowki?

własnie nie owocówki  tylko takie przecinki malutkie i drobniutkie jak kreseczki - latają po dworze i siadają na wszystkim co się da
0 0

dorcia

Cytuj wiadomość#6037449 piątek, 26 czerwiec 2015, 20:01:29
Wkurza mnie brak wygranych od marca emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6037460 piątek, 26 czerwiec 2015, 20:17:35
dorcia napisał(a):

Wkurza mnie brak wygranych od marca emotka

emotka

a mnie wkurza kaufland z tym numerem systemowym, taki długi, i brakuje mi akurat 5 znaków które poświęciłem na ten zakichany numer, jakby nie mogli dać nr paragonu który jest raz krótszy emotka skrócę SMSa i już nie bedzie taki piękny emotka
0 0

lusienka

Cytuj wiadomość#6037565 sobota, 27 czerwiec 2015, 10:11:13
tusienka napisał(a):

wkurza mnie kurier który olał dziś moje dobre serce i wyrolował mnie nie przywożąc mi paczki z nagrodą. I znając życie to już po nagrodzie. Ale ja go znajdę po weekendzie. Nie wiem jeszcze jak, bo nie podał mi z jakiej firmy , ale znajdę  emotka emotka emotka

Jaka to była nagroda,może ktoś z forum też ją dostał i będzie wiedział jaki kurier to był.Ja miałam podobnie z bonem z kaufa i dzięki wam moi drodzy forumowicze dotarlam do kuriera,który  chcąc nie chcąc przywiózł mi nagrodę ponownie.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6037598 sobota, 27 czerwiec 2015, 12:30:23
lusienka napisał(a):

tusienka napisał(a):

Jaka to była nagroda,może ktoś z forum też ją dostał i będzie wiedział jaki kurier to był.Ja miałam podobnie z bonem z kaufa i dzięki wam moi drodzy forumowicze dotarlam do kuriera,który  chcąc nie chcąc przywiózł mi nagrodę ponownie.

już wiem- kurier zadzwonił dziś skruszony  z przeprosinami i oznajmił,że nagrodę zostawił w takim domku do zabawy córki  takim na podwórku drewnianym ... o 4 rano emotka żeby mnie nie budzić , bo jechał gdzieś tam i miał po drodze. Czekotubki z wedla. Normalnie jeszcze czegoś takiego nie spotkałam emotka  jakiś bęcwał normalnie
0 0

lusienka

Cytuj wiadomość#6037603 sobota, 27 czerwiec 2015, 12:52:30
tusienka napisał(a):

lusienka napisał(a):

tusienka napisał(a):

już wiem- kurier zadzwonił dziś skruszony  z przeprosinami i oznajmił,że nagrodę zostawił w takim domku do zabawy córki  takim na podwórku drewnianym ... o 4 rano emotka żeby mnie nie budzić , bo jechał gdzieś tam i miał po drodze. Czekotubki z wedla. Normalnie jeszcze czegoś takiego nie spotkałam emotka  jakiś bęcwał normalnie

Dobrze że sie tak skończyło.Ale mógł chociaż jakąś kartkę w skrzynce zostawić.

W temacie:wkurza mnie że już cały tydz.jestem chora i wczoraj dostałam 2dawkę antybiotyku,bo nic nie jest lepiej.
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6037604 sobota, 27 czerwiec 2015, 13:05:17
Niechciane pole position na pikniku lotniczym - na własnym balkonie. Kto mnie przygarnie na 2 dni? 
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6037605 sobota, 27 czerwiec 2015, 13:05:50
Spam mi się otwierał, przy otwieraniu kolejnych podstron z e-konków. jakaś biedronka i money coś tam. Komputer sprawdziłam, wszystkie programy, wtyczki i dodatki. Może rzeczywiście spróbuje tych programów do blokowania reklam!
0 0

haz0r

Cytuj wiadomość#6037611 sobota, 27 czerwiec 2015, 13:43:20
polec napisał(a):

Ludzie zróbcie coś ze stroną, bo jest coraz gorzej. Dzisiaj gdzie nie klikniesz, tam się otwierają jakieś gów.a!!!!!!!!!!! emotka emotka emotka

Raczej to Ty sobie coś zrób z komputer ... Przeskanuj czy nie masz jakiś adware i innych syfów poinstalowanych, a dodatkowo korzystaj z admunchera i adblocka.
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6037648 sobota, 27 czerwiec 2015, 16:10:32
asante napisał(a):

Niechciane pole position na pikniku lotniczym - na własnym balkonie. Kto mnie przygarnie na 2 dni? 

Asante zapraszam  emotka
0 0

marta_1234

Cytuj wiadomość#6037650 sobota, 27 czerwiec 2015, 16:17:26
polec napisał(a):

Spam mi się otwierał, przy otwieraniu kolejnych podstron z e-konków. jakaś biedronka i money coś tam. Komputer sprawdziłam, wszystkie programy, wtyczki i dodatki. Może rzeczywiście spróbuje tych programów do blokowania reklam!

Odkąd takie programy zainstalowałam to też nie mam z tym problemów. Osobiście polecam AdBlocka. 
W temacie mam dziś kiepski humor i zamiast  opracowywać pytania do obrony licencjatu leżę niczym leń na kanapie.
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6037657 sobota, 27 czerwiec 2015, 17:14:53
inwazja przecinków...  emotka  powiesiłam białe prześcieradło i po pół godzinie było ich kilkaset!! i to w cieniu! a jak szłam do sklepu to uszłam kilkanaście metrów i już co najmniej kilkanaście było na mnie  emotka
0 0

benasia

Cytuj wiadomość#6037700 sobota, 27 czerwiec 2015, 21:54:08
ziolko napisał(a):

inwazja przecinków...  emotka  powiesiłam białe prześcieradło i po pół godzinie było ich kilkaset!! i to w cieniu! a jak szłam do sklepu to uszłam kilkanaście metrów i już co najmniej kilkanaście było na mnie  emotka

o tak mnie też to wkurza   emotka    tylko wyjdę na taras i jestem cała w tych muszkach, a na szybie od drzwi tarasowych całe stado siedzi,że nawet nie mam jak otworzyć bo inaczej wejdą mi do domu...
0 0