Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

bethan

Cytuj wiadomość#6041118 wtorek, 7 lipiec 2015, 13:05:28
Nie wiem co, wiem, że sprawdzają i można się spodziewać "miłego" telefonu dotyczącego dubli. Od razu mówię, że to nie ja chciałam być taka sprytna  emotka
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6041121 wtorek, 7 lipiec 2015, 13:09:38
Hehe wiem,że są zdolni ludzie i wysyłają po 10 tych samych numerow paragonow i fajnie by było gdyby to naprawdę sprawdzali
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6041122 wtorek, 7 lipiec 2015, 13:09:43
bethan napisał(a):

Nie wiem co, wiem, że sprawdzają i można się spodziewać "miłego" telefonu dotyczącego dubli. Od razu mówię, że to nie ja chciałam być taka sprytna  emotka

Buu, aż mam ochotę wysłać dubla, bom ciekawa, co takiego mówią smolarowi pracownicy emotka
0 0

skarb888

Cytuj wiadomość#6041141 wtorek, 7 lipiec 2015, 13:45:49
joan napisał(a):

bethan napisał(a):

Buu, aż mam ochotę wysłać dubla, bom ciekawa, co takiego mówią smolarowi pracownicy emotka

Nr paragonu to za mało - taki sam może się przecież powtórzyć w różnych sklepach. Powinno się podawać w zgłoszeniu także adres sklepu i datę, żeby uniknąć dubli, co sprawdza się u wielu innych organizatorów. I po sprawie.
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6041143 wtorek, 7 lipiec 2015, 13:49:24
skarb888 napisał(a):

joan napisał(a):

Nr paragonu to za mało - taki sam może się przecież powtórzyć w różnych sklepach. Powinno się podawać w zgłoszeniu także adres sklepu i datę, żeby uniknąć dubli, co sprawdza się u wielu innych organizatorów. I po sprawie.

To chyba za dużo emotka
Powinno się podawać w zgłoszeniu nr naprzeciwko daty oraz godzinę wystawienia paragonu, np. TESCO.687950.09:09 I gotowe emotka
0 0

abodak

Cytuj wiadomość#6041145 wtorek, 7 lipiec 2015, 13:54:07
joan napisał(a):

skarb888 napisał(a):

joan napisał(a):

To chyba za dużo emotka
Powinno się podawać w zgłoszeniu nr naprzeciwko daty oraz godzinę wystawienia paragonu, np. TESCO.687950.09:09 I gotowe emotka

ja wole za duzo niz za malo-moj tato kupil w przedostatni dzien milke,paragon zglosil i plum-ze wykorzystany i choc do nich napisal,nie dostal zadnej odpowiedzi,wiec zostalo mu tylko wkurzac sie z milka
0 0

ultrixx

Cytuj wiadomość#6041153 wtorek, 7 lipiec 2015, 14:09:28
joan napisał(a):

skarb888 napisał(a):

joan napisał(a):

To chyba za dużo emotka

dobry pomysł emotka  może coś bym wreszcie wygrała w loteriach...
0 0

freyja88

Cytuj wiadomość#6041170 wtorek, 7 lipiec 2015, 14:29:10
Ja miałam akcję z dublem wczoraj. Zrobiłam zakupy w C4 na lot.Nescafe. Po wysłaniu sms'a dostałam najpierw powiadomienie o przyjęciu zgłoszenia a niecałą minutkę później info o błędzie-nr zdublowany. Oczywiscie napisałam do nich wysyłając skan paragonu. W odpowiedzi napisano mi, że sprawa zostanie wyjaśniona. Czekam na kolejnego @ emotka
0 0

aerdna

Cytuj wiadomość#6041466 wtorek, 7 lipiec 2015, 23:01:39
abodak napisał(a):

joan napisał(a):

skarb888 napisał(a):

joan napisał(a):

To chyba za dużo emotka

ja wole za duzo niz za malo-moj tato kupil w przedostatni dzien milke,paragon zglosil i plum-ze wykorzystany i choc do nich napisal,nie dostal zadnej odpowiedzi,wiec zostalo mu tylko wkurzac sie z milka

Miałam to samo z Milką uśmiechem. Kupiłam 2 paragony pod rząd i oba okazały się wykorzystane. Dobrze, że nie kupowałam więcej z jednej kasy, bo sporo byłabym w plecy emotka
0 0

norweska20

Cytuj wiadomość#6041495 środa, 8 lipiec 2015, 00:28:35
wkurza mnie to ze znowu los się do mnie nie uśmiechnął i nie ma koloni Tesco dla syna .....aj szkoda , bo zasłużył
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6041535 środa, 8 lipiec 2015, 08:55:57
http://wiadomosci...szawie-FILM-00008037

wkurza mnie i przeraża ze nie ma ludzi którzy pomogą...
0 0

koper

Cytuj wiadomość#6041541 środa, 8 lipiec 2015, 09:08:23
Wkurza mnie zaśmiecanie tematu "mdw" wypowiedziami konkursowych Judymów, którzy nigdy by nie sprzedali swojej nagrody, co więcej, w życiu by nie zagrali o coś czego nie potrzebują  emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6041551 środa, 8 lipiec 2015, 09:20:27
koper napisał(a):

Wkurza mnie zaśmiecanie tematu "mdm" wypowiedziami konkursowych Judymów, którzy nigdy by nie sprzedali swojej nagrody, co więcej, w życiu by nie zagrali o coś czego nie potrzebują  emotka

Nie wiem, po co ludzie w ogóle piszą takie bzdety, przecież ja teksty nieadekwatne do tematów wątków i tak od razu po zauważeniu zgłaszam adminom - nie od tego jest Mdw, żeby swoje z palca wyssane żale wylewać emotka
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6041572 środa, 8 lipiec 2015, 09:42:28
Wkurza mnie użytkownik lager który stwierdził, ze ja "tego nie rozumiem", ze kolonia dla dziecka to inna nagroda niż kawa ze szklankami. A ja to rozumiem, rozróżniam wartość materialna obu rodzajów nagród. Ale on nie wdając się nawet w dyskusje mnie tak po prostu podsumował, jakbym była jakaś conajmniej cofnięta... Nie miał prawa. I nie ma prawa zabraniać innym grania w konkursach.
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6041579 środa, 8 lipiec 2015, 09:48:30
koper napisał(a):

Wkurza mnie zaśmiecanie tematu "mdw" wypowiedziami konkursowych Judymów, którzy nigdy by nie sprzedali swojej nagrody, co więcej, w życiu by nie zagrali o coś czego nie potrzebują  emotka

hmm, mnie tez...bo co komu do tego w co kto gra i co sprzedaje, jego sprawa

a ja jestem jakas wkurzona tymi koloniami, bo nie wiem czy beda terminy jeszcze zanim te vouchery przysla z drugiego etapu
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6041582 środa, 8 lipiec 2015, 09:53:04
defed napisał(a):

Wkurza mnie użytkownik lager który stwierdził, ze ja "tego nie rozumiem", ze kolonia dla dziecka to inna nagroda niż kawa ze szklankami. A ja to rozumiem, rozróżniam wartość materialna obu rodzajów nagród. Ale on nie wdając się nawet w dyskusje mnie tak po prostu podsumował, jakbym była jakaś conajmniej cofnięta... Nie miał prawa. I nie ma prawa zabraniać innym grania w konkursach.

a w temacie kolonii to ja sie pytalam corki: a jak wygram kolonie to pojedziesz a ona mi na to "nie", ale i tak zagrałam a co:) i kto mi zabroni, i wygralam, a teraz corka przejrzala oferte i stwierdzila ze raczej pojedzie - czekamy na voucher:)

wkurza mnie klima, mam nos i gardlo zawalone
0 0

mkrzysiek

Cytuj wiadomość#6041585 środa, 8 lipiec 2015, 09:57:33
Wkurza mnie nescafe  kupiłem na forum wygrane bilety na Off Festival dostałem bon eventim emotka
0 0

violetta

Cytuj wiadomość#6041608 środa, 8 lipiec 2015, 10:29:54
mkrzysiek napisał(a):

Wkurza mnie nescafe  kupiłem na forum wygrane bilety na Off Festival dostałem bon eventim emotka

trzeba było kupić u mnie emotka
a w temacie wkurza mnie , że forumowicze rozliczają innych z  wygranych, nieważne kto co wygrywa i co robi z wygraną, ważne aby wszystko szło zgodnie z regulaminem.
P.S jak będziecie tak zazdrościć, niedługo MDW będzie świeciło pustkami
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6041617 środa, 8 lipiec 2015, 10:38:31
mkrzysiek napisał(a):

Bałagan mają i tyle
dobrze że ja Opener-a nie sprzedałam, bo też było by zdziwienie  emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6041619 środa, 8 lipiec 2015, 10:40:09
violetta napisał(a):

(...) nieważne kto co wygrywa i co robi z wygraną, ważne aby wszystko szło zgodnie z regulaminem.
P.S jak będziecie tak zazdrościć, niedługo MDW będzie świeciło pustkami

Amen.
0 0