Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

asiam

Cytuj wiadomość#6142681 sobota, 9 styczeń 2016, 16:39:14
benasia napisał(a):

wkurza mnie,że zamówiłam od kogoś paczkę -  z wielką łaską dobiliśmy transakcji i gdy dostałam nr nadania paczki nie dość,że nie było pełnego nr to w pierwszy dzień nie wykrywało jej na  śledzeniu przesyłki pocztą, natomiast teraz mnie martwi,że nadanie przesyłki nastąpiło 7.01 w Gdynii, wieczorem wyszła paczka z tego urzędu- pisało "wysłanie przesyłki", a godzinę potem "nadejście przesyłki" w innym urzędzie w tym samym mieście - czy w związku z takim opisem mogę jednak liczyć,że dotrze do Mnie na drugi koniec Polski czy też ktoś źle zaadresował i wróci do Niego do Gdynii... ?   emotka

Wygląda na to jakbyś wpisała numer ale nie swojej przesyłki.Może osoba , która ci podała numer pomyliła go z inną przesyłka ? Albo paczka została przesłana z filii do centralnej poczty.
0 0

constanza

Cytuj wiadomość#6142685 sobota, 9 styczeń 2016, 16:48:10
benasia napisał(a):

wkurza mnie,że zamówiłam od kogoś paczkę -  z wielką łaską dobiliśmy transakcji i gdy dostałam nr nadania paczki nie dość,że nie było pełnego nr to w pierwszy dzień nie wykrywało jej na  śledzeniu przesyłki pocztą, natomiast teraz mnie martwi,że nadanie przesyłki nastąpiło 7.01 w Gdynii, wieczorem wyszła paczka z tego urzędu- pisało "wysłanie przesyłki", a godzinę potem "nadejście przesyłki" w innym urzędzie w tym samym mieście - czy w związku z takim opisem mogę jednak liczyć,że dotrze do Mnie na drugi koniec Polski czy też ktoś źle zaadresował i wróci do Niego do Gdynii... ?   emotka

A moze z mniejszej poczty przesłali ja na glowna?nie jestem pewna na 100% czy to tak dziala.. Ale czasem jak wysyłam paczke z Warszawy to czasem z 5 razy jest tam wyslanie i nadejście przesyłki a obok miasto Warszawa zanim przesylka dalej pojdzie w swiat. Gdynia tez spore miasto wiec moze i w tym przypadku tak jest. Poki nie ma informacji o wydaniu przesyłki lub zwrocie do nadawcy nie masz sie co martwic moim zdaniem emotka
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6142732 sobota, 9 styczeń 2016, 19:54:19
Dlaczego jak idzie ku dobremu, to pojedynczo, a jak się wali, to już wszystko? emotka
Czy to może tylko u mnie taki fart? emotka
0 0

nin22

Cytuj wiadomość#6142740 sobota, 9 styczeń 2016, 20:27:41
dolly napisał(a):

goldbutterfly napisał(a):

kemli napisał(a):

życie, ganglion na nadgarstku i bezsilność.  emotka

Nie martw się - ja mam już w ciągu 2 lat piąty ganglion na nadgarstku. Dwa wycięte chirurgicznie. Trzy pękły zanim doczekałam się zabiegu (3-5 miesięcy oczekiwania w kolejce na zabieg). Teraz zmieniam chirurga, bo ponoć dobrze wycięty nie odrasta nigdy emotka Tak więc leć do dobrego chirurga na zabieg, nie ma co się męczyć - jak wdaje się stan zapalny to boli tragicznie emotka Możesz też spróbować kurację witaminą D3 - ponoć po 3-miesięcznym stosowaniu ganglion sam się wchłania. Powodzenia emotka

Jeżeli w kwestii ganglionow nic sie od kilku lat nie zmienilo, to nigdy nie ma 100% pewnosci, ze nie wroci.
Na usuwanie chirurgiczne decyduja sie lekarze, gdy jest on naprawde bardzo bolesny dla pacjenta, wlasnie ze wzgledu na niemoznosc przewidzenia efektow. Masowac, masowac i masowac.   emotka

Mój był na kolanie. Lekarz ściągał galaretkę, a wstrzykiwał jakąś maź. Ganglion odnawiał się , w końcu wstrzyknął lek o nazwie SYNVISK, około 11 lat jest ok, ale staram się nie forsować.
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6142742 sobota, 9 styczeń 2016, 20:31:44
mia napisał(a):

Dlaczego jak idzie ku dobremu, to pojedynczo, a jak się wali, to już wszystko? emotka

Nie tylko u Ciebie.Odnoszę wrażenie,że w moim życiu z roku na rok zamiast iść ku lepszemu, to jest coraz gorzej-taka powolna wegetacja emotka Naprawdę z każdym kolejnym rokiem wiążę zawsze nadzieje,że coś się zmieni,pozytywnie mnie zaskoczy,ale teraz to ja się po prostu cofam emotka emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6142756 sobota, 9 styczeń 2016, 21:02:30
asiam napisał(a):

benasia napisał(a):

Wygląda na to jakbyś wpisała numer ale nie swojej przesyłki.Może osoba , która ci podała numer pomyliła go z inną przesyłka ? Albo paczka została przesłana z filii do centralnej poczty.

dokładnie tak jest, że paczka wysłana w urzędzie na osiedlu np. o 15 jest przewożona do głównej rozdzielni w tym samym mieście, a potem dalej, w Warszawie i innych większych miastach wędruje po kilku miejscach, ale jak dla mnie Warszawa przebija wszystko i z listami i paczkami
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6142759 sobota, 9 styczeń 2016, 21:04:36
cudaczek121 napisał(a):

mia napisał(a):

Nie tylko u Ciebie.Odnoszę wrażenie,że w moim życiu z roku na rok zamiast iść ku lepszemu, to jest coraz gorzej-taka powolna wegetacja emotka Naprawdę z każdym kolejnym rokiem wiążę zawsze nadzieje,że coś się zmieni,pozytywnie mnie zaskoczy,ale teraz to ja się po prostu cofam emotka emotka

W końcu musi kiedyś wyjść słońce... emotka
0 0

benasia

Cytuj wiadomość#6142773 sobota, 9 styczeń 2016, 21:48:09
dzięki dziewczyny - mam nadzieję,że paczka dotrze do Mnie, bo to transakcja z OLX a wiadomo różnie bywa...
0 0

maa

Cytuj wiadomość#6142786 sobota, 9 styczeń 2016, 22:59:54
cudaczek121 napisał(a):

mia napisał(a):

Nie tylko u Ciebie.Odnoszę wrażenie,że w moim życiu z roku na rok zamiast iść ku lepszemu, to jest coraz gorzej-taka powolna wegetacja emotka  Naprawdę z każdym kolejnym rokiem wiążę zawsze nadzieje,że coś się zmieni,pozytywnie mnie zaskoczy,ale teraz to ja się po prostu cofam emotka emotka

skup się na tym co Ci wychodzi w zyciu i spróbuj nie przejmować się porażkami. głowa do góry. będzie dobrze emotka
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6142800 niedziela, 10 styczeń 2016, 01:22:57
cudaczek121 napisał(a):

mia napisał(a):

Nic Cię nie zaskoczy. Sama musisz coś zmienić, bo samo nic się nie zrobi. Musisz próbować, działać i bieg wydarzeń przyniesie nowe możliwości.
0 0

marzennia111

Cytuj wiadomość#6142805 niedziela, 10 styczeń 2016, 08:43:30
Zepsute auto,  zgubiona/skradzione bransoletka co za beznadziejny początek roku... Pocieszające jest to że na bransoletce był grawer i to widoczny...
0 0

29renata

Cytuj wiadomość#6142814 niedziela, 10 styczeń 2016, 10:26:49
stamp2 napisał(a):

dodałem wczoraj przed godz.16.konkurs.Po wpisaniu linku parenting.pl oczywiście jest informacja o dkonanym przeze mnie zgłoszeniu,więc nikt mnie nie uprzedził,więc dlaczego konkurs nie pojawia sie w bazie i nie został mi zaliczony? emotka Może ziółko,zdolna bestia czy ktoś kto ten bałagan ogarnia mi wyjaśni emotka

Dziś jeszcze nie dodano konkursów. Musisz uzbroić się w cierpliwość....
0 0

mkmadzia7

Cytuj wiadomość#6142816 niedziela, 10 styczeń 2016, 10:39:14
stamp2 napisał(a):

dodałem wczoraj przed godz.16.konkurs.Po wpisaniu linku parenting.pl oczywiście jest informacja o dkonanym przeze mnie zgłoszeniu,więc nikt mnie nie uprzedził,więc dlaczego konkurs nie pojawia sie w bazie i nie został mi zaliczony? emotka Może ziółko,zdolna bestia czy ktoś kto ten bałagan ogarnia mi wyjaśni emotka

https://www.e-kon...ca.html#.VpIlEVL6JjU

Hmm... wszystko już jest emotka

Ps1. I po co się tak wściekać ??? W wolną niedzielę emotka
Ps2. Na przyszłość ... proszę o dokładniejsze wypełnienie formularza przy zgłaszaniu konkursu ... szczególnie chodzi o link ... Nie dodajemy ogólnie, do forum, tylko do konkretnego artykułu, który mówi nam o konkursie emotka
0 0

mkmadzia7

Cytuj wiadomość#6142823 niedziela, 10 styczeń 2016, 10:54:22
stamp - https://www.e-kon...niki?nadeslal=stamp2 tu już raczej masz więcej ... a licznik pewnie przeskoczy, gdy Adrian "odświeży" stronę emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6142833 niedziela, 10 styczeń 2016, 11:11:53
stamp - jak masz problem z licznikiem konkursowym, to do pionasa lub mkmadzi 
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6142834 niedziela, 10 styczeń 2016, 11:13:49
stamp licznik jest aktualizowany co 4h...
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6142872 niedziela, 10 styczeń 2016, 13:51:18
Wkurza mnie fakt, że 2016 rok zapowiada się wyjątkowo...loteryjnie  emotka  
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6142886 niedziela, 10 styczeń 2016, 15:37:51
edzia21 napisał(a):

Zasugerowałam pare miesięcy temu mojej siostrze, która mieszka w Niemczech, aby zainteresowala sie konkursami w niemieckim Rossmannie. Okazało sie, ze tam nie było konkursow-tylko same loterie... Boje sie, ze Polska weźmie przykład z zachodu... Oby nie!!! 
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6142966 niedziela, 10 styczeń 2016, 19:26:31
defed napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Zasugerowałam pare miesięcy temu mojej siostrze, która mieszka w Niemczech, aby zainteresowala sie konkursami w niemieckim Rossmannie. Okazało sie, ze tam nie było konkursow-tylko same loterie... Boje sie, ze Polska weźmie przykład z zachodu... Oby nie!!! 

wg mnie na rossmannie konkursów już nie doświadczymy  emotka  były telefony, to dodali wpis "wkrótce konkursy". Od pewnego czasu tendencja ich konkursów była bardzo spadkowa...chyba "wykrakałam" rychły koniec.  emotka
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6142981 niedziela, 10 styczeń 2016, 20:22:55
edzia21 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

defed napisał(a):

edzia21 napisał(a):

wg mnie na rossmannie konkursów już nie doświadczymy  emotka  były telefony, to dodali wpis "wkrótce konkursy". Od pewnego czasu tendencja ich konkursów była bardzo spadkowa...chyba "wykrakałam" rychły koniec.  emotka

0 0