Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 3617 3618 3619 3620 3621 36223623 3624 3625 3626 3627 > >> >|

sanitas

Cytuj wiadomość#6123392 środa, 2 grudzień 2015, 10:56:30
Nie palę potworów od piątku bez pomocy chemicznych środków.  emotka  Dlaczego mnie tak boli lewe płuco - mam wrażenie, że przestało działać:/   emotka emotka  I normalnie wszystko mnie wkurza emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6123396 środa, 2 grudzień 2015, 11:05:11
sanitas napisał(a):

Nie palę potworów od piątku bez pomocy chemicznych środków.  emotka  Dlaczego mnie tak boli lewe płuco - mam wrażenie, że przestało działać:/   emotka emotka  I normalnie wszystko mnie wkurza emotka

To bestia Cię kusi emotka .Kiedyś w ramach jakiejś akcji w radio słuchałam historyjek uwolnionych od papierosów i jakaś kobieta opowiadała, że zasłabła; przyjechała karetka,; lekarz przeprowadzał z nią wywiad:na co choruje, co się stało, a ona powiedziała, że rzuciła palenie, pan doktor wyciągnął z kieszeni paczkę i poczęstował ją "proszę, zaraz się pani poprawi bez leków" - z płaczem nie przyjęła!
Bądź dzielna, nie daj się skusić!
0 0

awi

Cytuj wiadomość#6123473 środa, 2 grudzień 2015, 12:40:23
ondine napisał(a):

awi napisał(a):

ondine napisał(a):

Wściekłam się, bo nie zostałam poinformowana o zepsutym dystrybutorze na stacji paliw i nabił mi paliwa 2x więcej niż chciałam, bo nie dało się go zatrzymać! Ktoś wie w jaki sposób załatwić tę sprawę? Czy jest sens pisać jakąś reklamację?

Też bym się wkurzyła, zwłaszcza jak bym nie miała wystarczającej ilości kasy żeby zapłacić. No ale jak zapłaciłaś(tak zakładam), to co chcesz uzyskać przez reklamację? Przeprosiny, dodatkowe paliwo gratis, mycie samochodu x 2, uścisk dłoni prezesa koncernu?  Był popsuty wcześniej, czy popsuł się jak tankowałaś?

No właśnie nie miałam przy sobie tyle gotówki ani karty, zapłacił brat. Po prostu każde przyznanie się do winy z ich strony by mnie usatysfakcjonowało i fakt, że coś z tym zrobią, popsuty był wcześniej, bo facet z obsługi był świadomy tego, więc skąd mam wiedzieć, że to nie było celowe działanie stacji i że tak nie zarabiają wykorzystując zepsuty dystrybutor, który tankuje więcej niż ktoś chce? Normalnie zgłosiliby to do naprawy, a nie świadomie zgadzali się, żeby ludzie tankowali emotka

Myślisz, że w ten sposób zwiększają sprzedaż? Idąc tym tropem to w sumie nie wiadomo czy coś tam dalej leciało bo może  tylko liczydło się popsuło. Najlepiej reagować od razu, nie płacę,  żądam wyjaśnień i czekam co zrobią a po czasie to  zazwyczaj odpuszczam, nie mam tyle energii żeby prowadzić wojnę.
Nie zauważyłam wcześniej wpisu tomniewkurza  emotka no jeśli paliwo się lało po samochodzie, to faktycznie telefon do straży, ja to Twój wpis zrozumiałam inaczej.
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6123511 środa, 2 grudzień 2015, 13:21:36
Wkurza mnie to, że takie mendy chodzą po Polsce. Jak tak można? emotka emotka
https://www.faceb.../?type=2&theater emotka
0 0

shell

Cytuj wiadomość#6123664 środa, 2 grudzień 2015, 16:18:04
zaczytana-pola napisał(a):

Wkurza mnie to, że takie mendy chodzą po Polsce. Jak tak można? emotka emotka
https://www.faceb.../?type=2&theater emotka

Jpd emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6123784 środa, 2 grudzień 2015, 20:30:34
Zerówkowicze mnie wkurzają, czyli osoby z zerowym kontem dodanych konkursów, które piszą wszędzie o wszystkim, bo przecież tak trudno dodać 3 konkursy do bazy, a można w każdym z wątków 100x pytać o to samo. Bo podglądu nie mają i panika w każdej materii tego świata. I jeszcze mnie irytuje, że ktoś im odpowiada, napędzając to bezsensowne koło. Tyle na dziś emotka
0 0

elotta

Cytuj wiadomość#6123791 środa, 2 grudzień 2015, 20:39:48
Wszechobecne na forum pytanie "czy ktoś jeszcze czeka na luksus"...
0 0

snowflake

Cytuj wiadomość#6123797 środa, 2 grudzień 2015, 20:47:11
Wkurza mnie, że nawet osoby z 7 letnim stażem na forum dodają bezmyślnie konkursy. Po co czytać regulamin skoro konkurs na koncie jest doliczony?! Nieważne, że to konkurs z 2012  emotka
0 0

elotta

Cytuj wiadomość#6123799 środa, 2 grudzień 2015, 20:49:51
snowflake napisał(a):

Wkurza mnie, że nawet osoby z 7 letnim stażem na forum dodają bezmyślnie konkursy. Po co czytać regulamin skoro konkurs na koncie jest doliczony?! Nieważne, że to konkurs z 2012  emotka

Pewnie mówisz o tym kalendarzu adwentowym emotka
0 0

migi

Cytuj wiadomość#6123815 środa, 2 grudzień 2015, 21:18:49
Mnie wkurza, że większość konkursów promocyjnych, które mnie interesują organizuje Smolar. Nasz związek z góry jest skazany na niepowodzenie, więc odpuszczam..i tak kolejny i kolejny ...  emotka
0 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6123824 środa, 2 grudzień 2015, 21:35:18
zwierzyniec napisał(a):

sanitas napisał(a):

To bestia Cię kusi emotka .Kiedyś w ramach jakiejś akcji w radio słuchałam historyjek uwolnionych od papierosów i jakaś kobieta opowiadała, że zasłabła; przyjechała karetka,; lekarz przeprowadzał z nią wywiad:na co choruje, co się stało, a ona powiedziała, że rzuciła palenie, pan doktor wyciągnął z kieszeni paczkę i poczęstował ją "proszę, zaraz się pani poprawi bez leków" - z płaczem nie przyjęła!
Bądź dzielna, nie daj się skusić!

nierzadko odstawienie czegoś powoduje na początku gorsze objawy od tego odstawianego czegoś, więc to norma. trzeba tylko przetrwać. albo nie trzeba. w sumie to trzeba zdecydować samemu, co lepsze.

co mnie wkurza?

to, że play płaci jakimś celebrytom za reklamy, a wczoraj u mnie internet od nich w ogóle nie działał i nie miałam jak grać. a na pytanie na fb, odpowiedzieli mi DZISIAJ : "w czym możemy pomóc?"  emotka

i to, że ludzie oburzają się na zaprzestanie finansowania in vitro, nie bacząc na to, że pieniędzy brakuje na leczenie poważnych chorób. nie - oni CHCĄ mieć dziecko i tyle i dawać na to pieniądz (a o adopcji to już nie słyszeli).. emotka
0 0

elotta

Cytuj wiadomość#6123828 środa, 2 grudzień 2015, 21:37:47
Wkurza mnie "Konkurs zakończony. Ogłoszenie wyników 02.12.2015 r". A wyników nie ma.
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6123840 środa, 2 grudzień 2015, 21:50:01
taalvikki napisał(a):

(...) i to, że ludzie oburzają się na zaprzestanie finansowania in vitro, nie bacząc na to, że pieniędzy brakuje na leczenie poważnych chorób. nie - oni CHCĄ mieć dziecko i tyle i dawać na to pieniądz (a o adopcji to już nie słyszeli).. emotka

Phi, przeca mały człowiek musi przejść przez układ rozrodczy, inaczej to nie jest DZIECKO. Ono musi być "moje najmojsze"...
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6123843 środa, 2 grudzień 2015, 21:54:54
migi napisał(a):

Mnie wkurza, że większość konkursów promocyjnych, które mnie interesują organizuje Smolar. Nasz związek z góry jest skazany na niepowodzenie, więc odpuszczam..i tak kolejny i kolejny ...  emotka

Mam to samo emotka ale zaryzykuje i zagram emotka  
0 0

elasz24

Cytuj wiadomość#6123846 środa, 2 grudzień 2015, 21:56:49
joan napisał(a):

taalvikki napisał(a):

(...) i to, że ludzie oburzają się na zaprzestanie finansowania in vitro, nie bacząc na to, że pieniędzy brakuje na leczenie poważnych chorób. nie - oni CHCĄ mieć dziecko i tyle i dawać na to pieniądz (a o adopcji to już nie słyszeli).. emotka

Phi, przeca mały człowiek musi przejść przez układ rozrodczy, inaczej to nie jest DZIECKO. Ono musi być "moje najmojsze"...

a mnie wkurza to, że ludzie nie zaznajomią się dobrze z tematem i się wypowiadają,nie życzę nikomu, aby znalazło się w sytuacji walki o posiadanie własnego dziecka, ale jeżeli nie odczuje się tego na własnej skórze bądź bliska osoba nie będzie miała takich problemów, to nikt nie wie, jak naprawdę to wszystko wygląda.... koszt in vitro jest b. drogi, rozumiem, ale osoby nieposiadające dzieci będę się burzyć, czemu państwo ma płacić na dzieci, skoro ten człowiek nie może ich posiadać... sprawa adopcji nie jest taka prosta, jakby się wydawało, to są procedury trwające zazwyczaj 2-3 lata, także nie zawsze zakończone sukcesem....Rzadko wypowiadam się głośno na takie tematy, ale w dzisiejszych czasach to jest chore,każdy na każdego patrzy bykiem, a dopóki człowiek nie znajdzie się w owej sytuacji do końca sam tak naprawdę nie wie jak postąpi....
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6123849 środa, 2 grudzień 2015, 22:00:00
joan napisał(a):

taalvikki napisał(a):

Nie każdy potrafiłby pokochać cudze dziecko. I ja takich ludzi rozumiem. Znam też ludzi, który wydali grube pieniądze na leczenie i na in vitro. Doczekali się cudownych bliźniaków i nie żałują tej kasy, która wystarczyłaby na wypasiony dom. I ogromnie wkurza mnie to, że rząd, który powinien reprezentować wszystkich Polaków, zaprzestaje wspierania tych rodzin. A wg szacunków z takimi problemami zmaga się 10- 15% par. Na 500 zł na dziecko każdy cegiełkę dołoży, ale żeby takim ludziom pomóc, to już problem. Przynajmniej wiadomo co prezes robił u dyrektora nocami.
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6123859 środa, 2 grudzień 2015, 22:11:29
Wkurza mnie, że komp całkowicie wykończył się i jeszcze przed świętami będę musiała jakis kupić.Nie  wszystkie konkursy mogę wysyłać z tableta emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6123861 środa, 2 grudzień 2015, 22:13:50
zaczytana-pola napisał(a):

joan napisał(a):

taalvikki napisał(a):

Nie każdy potrafiłby pokochać cudze dziecko. I ja takich ludzi rozumiem. Znam też ludzi, który wydali grube pieniądze na leczenie i na in vitro. Doczekali się cudownych bliźniaków i nie żałują tej kasy, która wystarczyłaby na wypasiony dom. I ogromnie wkurza mnie to, że rząd, który powinien reprezentować wszystkich Polaków, zaprzestaje wspierania tych rodzin. A wg szacunków z takimi problemami zmaga się 10- 15% par. Na 500 zł na dziecko każdy cegiełkę dołoży, ale żeby takim ludziom pomóc, to już problem. Przynajmniej wiadomo co prezes robił u dyrektora nocami.

Zgadzam się z Tobą,Ilonko:) W ogóle tyle się ostatnio mówi,że jest niż demograficzny,że nie będzie komu zarabiać na nasze przyszłe emerytury,itp.A tu nagle blokują dostęp do in vitro-kompletnie bez sensu.Powinni raczej cofnąć lub mocno okroić ten pomysł 500 zł na dziecko, a zamiast tego właśnie poszerzyć dostęp do in vitro.
0 0

erychta00

Cytuj wiadomość#6123862 środa, 2 grudzień 2015, 22:17:05
Politycy to mogli by zacząć od uszczuplenia wydatków na swoje biura, samochody, rezydencje, obiadki i tyłki! Mogło by być ich też mniej.... po jaką cholerę ich tylu?! Ale to tylko moje zdanie, takiej zwykłej szarej myszki, która nie może za bardzo decydować na co jej pieniążki idą  emotka emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6123866 środa, 2 grudzień 2015, 22:23:04
Kule bele, nie znoszę reklamy z Lewandowskim, o której mówię uja wie. A przed chwilą puścili ją na Kabel 1 Austria emotka
0 0
|< << < 3617 3618 3619 3620 3621 36223623 3624 3625 3626 3627 > >> >|