Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

slonko365

Cytuj wiadomość#6169795 poniedziałek, 7 marzec 2016, 18:36:08
monikar napisał(a):

slonko365 napisał(a):

slonecznik1309 napisał(a):

elotta napisał(a):

wkurza mnie moja  d e p r e s j a emotka

Powodzenia w walce z chorobą  emotka

emotka

Nie słuchaj pierdół, tylko koniecznie zacznij się leczyć. Słuchałam ostatnio ciekawego wywiadu z lekarzem, który stwierdził, że dzisiaj leczenie depresji w ogromnej większości przypadków jest skuteczne, jest też znacznie większa wiedza dotycząca tej choroby - tak choroby, bo to nie jest jakaś chandra, którą się da wyleczyć skokiem w góry. Niestety bardzo często jest potrzebne leczenie farmakologiczne, ale to tak jak z innymi chorobami - jak się ma zapalenie płuc, to się też trzeba wyleczyć, a nie głębiej oddychać i pozytywnie myśleć, bo po co lekarstwa... emotka
Trzymam kciuki i powodzenia - nie zwlekaj z wizytą u lekarza, bo im szybciej to zrobisz, tym szybciej będzie po wszystkim. A jeśli już się leczysz, to wytrwaj!  emotka
I możesz jeszcze zajrzeć na stronkę: http://www.stopdepresji.pl/gdychorujesz

Zgadzam się. Niemniej sama choruję na depresję, biorę leki już od roku, chodzę na terapię i niestety lepiej nie jest. Czytałam na forum, że wiele osób pomimo leczenia farmakologicznego i wizyt u psychologa nie potrafi wyjść z tak strasznej choroby jaką jest depresja.

Ten lekarz o którym pisałam wcześniej mówił, że przy pierwszym leku skuteczność to ok. 70 %, u reszty trzeba zmienić lek i ten jest skuteczny u około kolejnych 20%. No ale zawsze jest jeszcze ten 10% u których terapia trwa dłużej lub może być nieskuteczna.
Ale popatrz na to tak: leczysz się, chodzisz na terapię, masz kontakt z ludźmi, nie jesteś z tym sama. I jeszcze jedna sprawa - może nie jest lepiej, ale jak by było, gdybyś nie podjęła wysiłku leczenia? Może byłoby znacznie, znacznie gorzej.
Trzymam kciuki za Was obie! emotka
0 0

Mysia

Cytuj wiadomość#6169803 poniedziałek, 7 marzec 2016, 18:47:46
slonko365 napisał(a):

monikar napisał(a):

slonko365 napisał(a):

elotta napisał(a):

wkurza mnie moja  d e p r e s j a emotka

Powodzenia w walce z chorobą  emotka

emotka

Nie słuchaj pierdół, tylko koniecznie zacznij się leczyć. Słuchałam ostatnio ciekawego wywiadu z lekarzem, który stwierdził, że dzisiaj leczenie depresji w ogromnej większości przypadków jest skuteczne, jest też znacznie większa wiedza dotycząca tej choroby - tak choroby, bo to nie jest jakaś chandra, którą się da wyleczyć skokiem w góry. Niestety bardzo często jest potrzebne leczenie farmakologiczne, ale to tak jak z innymi chorobami - jak się ma zapalenie płuc, to się też trzeba wyleczyć, a nie głębiej oddychać i pozytywnie myśleć, bo po co lekarstwa... emotka
Trzymam kciuki i powodzenia - nie zwlekaj z wizytą u lekarza, bo im szybciej to zrobisz, tym szybciej będzie po wszystkim. A jeśli już się leczysz, to wytrwaj!  emotka
I możesz jeszcze zajrzeć na stronkę: http://www.stopdepresji.pl/gdychorujesz

Zgadzam się. Niemniej sama choruję na depresję, biorę leki już od roku, chodzę na terapię i niestety lepiej nie jest. Czytałam na forum, że wiele osób pomimo leczenia farmakologicznego i wizyt u psychologa nie potrafi wyjść z tak strasznej choroby jaką jest depresja.

Ten lekarz o którym pisałam wcześniej mówił, że przy pierwszym leku skuteczność to ok. 70 %, u reszty trzeba zmienić lek i ten jest skuteczny u około kolejnych 20%. No ale zawsze jest jeszcze ten 10% u których terapia trwa dłużej lub może być nieskuteczna.
Ale popatrz na to tak: leczysz się, chodzisz na terapię, masz kontakt z ludźmi, nie jesteś z tym sama. I jeszcze jedna sprawa - może nie jest lepiej, ale jak by było, gdybyś nie podjęła wysiłku leczenia? Może byłoby znacznie, znacznie gorzej.
Trzymam kciuki za Was obie! emotka

Kobietki trzymajcie się! emotka będzie lepiej emotka
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6169908 poniedziałek, 7 marzec 2016, 22:20:49
Kilka dni temu na facebooku wyświetlił mi się post osoby, której nie znam, ale moja znajoma go skomentowała. Były to 2 zdjęcia dziecięcego brzucha całego w wysypce, podpisanego "moja biedroneczka" czy jakoś tak. Zdjęcia były niesmaczne  emotka  Byłam w lekkim szoku, że ktoś coś takiego wrzuca do sieci i gdy ten szok minął, zgłosiłam post do facebooka. Na drugi dzień dostałam od fb odpowiedź, że nie dopatrzyli się tam niczego złego. Zgłosiłam post, bo zrobiło mi się żal dzieciaka, za parę lat ktoś może dokopać się do tych fotek i zrobić mu jakąś przykrość. Na zdjęciu była widoczna pieluszka, więc dziecko nawet nie miało możliwości zaprotestować czy zadecydować o opublikowaniu swoich czerwonych krost w necie..
Wkurzyła mnie ta sytuacja.
Czy też uważacie, że coś tu jest nie w porządku, a matka jest nieodpowiedzialna, czy to ze mną coś nie tak?  emotka
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6169910 poniedziałek, 7 marzec 2016, 22:23:18
zdolnabestia napisał(a):

Kilka dni temu na facebooku wyświetlił mi się post osoby, której nie znam, ale moja znajoma go skomentowała. Były to 2 zdjęcia dziecięcego brzucha całego w wysypce, podpisanego "moja biedroneczka" czy jakoś tak. Zdjęcia były niesmaczne  emotka  Byłam w lekkim szoku, że ktoś coś takiego wrzuca do sieci i gdy ten szok minął, zgłosiłam post do facebooka. Na drugi dzień dostałam od fb odpowiedź, że nie dopatrzyli się tam niczego złego. Zgłosiłam post, bo zrobiło mi się żal dzieciaka, za parę lat ktoś może dokopać się do tych fotek i zrobić mu jakąś przykrość. Na zdjęciu była widoczna pieluszka, więc dziecko nawet nie miało możliwości zaprotestować czy zadecydować o opublikowaniu swoich czerwonych krost w necie..
Czy też uważacie, że coś tu jest nie w porządku, a matka jest nieodpowiedzialna, czy to ze mną coś nie tak?  emotka

Ludzie nawet nocnik z g....m wstawiają z podpisem " nasz pierwsza kupka do nocniczka"
Wszystko z Toba ok Zdolna 
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6169911 poniedziałek, 7 marzec 2016, 22:25:33
dolly napisał(a):

Ludzie nawet nocnik z g....m wstawiają z podpisem " nasz pierwsza kupka do nocniczka"

emotka

Ostatnio widziałam zdjęcie noworodka całkiem na golasa... Zero wyobraźni ze strony rodziców.
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6169912 poniedziałek, 7 marzec 2016, 22:27:35
zdolnabestia napisał(a):

Niestety, ale ludzie jakoś nie kumają, że cokolwiek wrzucą w sieć, ktoś może to zobaczyć. Mnie zniesmaczają zdjęcia np. nagich dzieci w kąpieli, to pożywka dla pedofilów! Ale co tam, przecież widzi to tylko babcia i ciocia Jadzia. No nie bardzo, skoro u mnie to również się wyświetla. Ręce opadają emotka
0 0

elotta

Cytuj wiadomość#6169913 poniedziałek, 7 marzec 2016, 22:28:42
zdolnabestia napisał(a):

Takich głupich matek jest teraz na pęczki, niestety. Pewnie od wieków nie wszystkie były mądre, po prostu w dobie internetu i portali społecznościowych jest to teraz mocno wyeksponowane  emotka  Napotykam się czasem nawet i na gorsze zdjęcia, np. wysypka na pupce itd. Nie wspominając już, co dzieje się w grupach facebookowych dla matek,gdzie nie omieszkają wstawiać bardziej drastycznych zdjęć, licząc na poradę w kwestii zdrowia dziecka ... Kobiety pewnie nie są świadome, że nie jest to słodkie i urocze, że nie uzyskają dzięki temu konstruktywnej porady, że w internecie nic nie ginie i ich dzieci mogą w przyszłości za to słono zapłacić. Ale ciężko z tym walczyć.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6169924 poniedziałek, 7 marzec 2016, 23:25:13
elotta napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

Takich głupich matek jest teraz na pęczki, niestety. Pewnie od wieków nie wszystkie były mądre, po prostu w dobie internetu i portali społecznościowych jest to teraz mocno wyeksponowane  emotka  Napotykam się czasem nawet i na gorsze zdjęcia, np. wysypka na pupce itd. Nie wspominając już, co dzieje się w grupach facebookowych dla matek,gdzie nie omieszkają wstawiać bardziej drastycznych zdjęć, licząc na poradę w kwestii zdrowia dziecka ... Kobiety pewnie nie są świadome, że nie jest to słodkie i urocze, że nie uzyskają dzięki temu konstruktywnej porady, że w internecie nic nie ginie i ich dzieci mogą w przyszłości za to słono zapłacić. Ale ciężko z tym walczyć.

zdolnabestia z Tobą jest wszystko ok  sama jak nie wiedziałam jaka patologia jest na świecie to "polubiałam" zupełnie spontanicznie fotki dzieci znajomych, polubiałam, bo nie wiedziałam, że taka patologia delikatnie mówiąc jest .................  po kolejnych aferach z pedofilami coraz częściej widziałam jak zdjęcia dzieci z profili firm są usuwane     do osób, które wrzucają bezmyślnie lub nieświadomie zdjęcia dzieci do netu kierowane są specjalne uświadamiające akcje jak kampania "Pomyśl, zanim wrzucisz"......... znam osoby, które nie mają żadnego konta w necie i cenią prywatność i jestem pewna, że kiedyś ich dzieci będą im za to wdzięczne!  emotka   i z całego serca łącznie z życiowymi doświadczeniami popieram kampanie "POMYŚL, ZANIM WRZUCISZ"  emotka  co do naszego konkursowego świata to żadna nagroda nie jest cenniejsza od życia dziecka! 
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6169925 poniedziałek, 7 marzec 2016, 23:27:13
a mnie wkurza, że tzw. "standardy społeczności facebooka" to jakieś chore wymysły. 
Wiele razy zgłaszałam różne rzeczy, ostatnio jakiś pedofilski rysunek, a osoby obsługujące takie zgłoszenia nie dopatrzyły się w tym nic złego!!!
Inny przypadek - jakiś smarek posługuje się nazwiskiem znanej osoby (dość charakterystycznym) i co? oczywiście nie sprawdzili, czy ta osoba faktycznie tak się nazywa! a jak ja miałam dwie litery z nazwiska, to mi zablokowali konto o musiałam skan dowodu przesyłać, żeby im udowodnić, jak się nazywam i jeszcze dostałam ostrzeżenie, że jak będę miała fałszywe dane w profilu (czyli imię i nazwisko), to mi zablokują konto na stałe.

PARODIA  emotka emotka
0 0

elotta

Cytuj wiadomość#6169926 poniedziałek, 7 marzec 2016, 23:31:32
ziolko napisał(a):

a mnie wkurza, że tzw. "standardy społeczności facebooka" to jakieś chore wymysły. 
Wiele razy zgłaszałam różne rzeczy, ostatnio jakiś pedofilski rysunek, a osoby obsługujące takie zgłoszenia nie dopatrzyły się w tym nic złego!!!
Inny przypadek - jakiś smarek posługuje się nazwiskiem znanej osoby (dość charakterystycznym) i co? oczywiście nie sprawdzili, czy ta osoba faktycznie tak się nazywa! a jak ja miałam dwie litery z nazwiska, to mi zablokowali konto o musiałam skan dowodu przesyłać, żeby im udowodnić, jak się nazywam i jeszcze dostałam ostrzeżenie, że jak będę miała fałszywe dane w profilu (czyli imię i nazwisko), to mi zablokują konto na stałe.

PARODIA  emotka emotka

W mojej okolicy mieszka chłopak, który nazywa się Karol Wojtyła, notorycznie go blokowali, ustawił sobie nawet zdjęcie legitymacji szkolnej na profilowe emotka  
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6169927 poniedziałek, 7 marzec 2016, 23:35:06
w tym przypadku, co zgłaszałam to polityk dwojga imion emotka  
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6169933 wtorek, 8 marzec 2016, 00:14:25
Na instagramie ktos znalazł profil Michała Szpaka, co z tego, ze nie tego co trzeba i podali w zagranicznych mediach. Czlowiek zwiazany z koszykowka,  po boomie na jego profilu,napisal co w stylu " dziekuje za gratulacje, ale nie jade na żadną Eurowizje, w maja sa play-offy" emotka
0 0

elotta

Cytuj wiadomość#6169935 wtorek, 8 marzec 2016, 00:23:57
batistutek123 napisał(a):

elotta napisał(a):

monikar napisał(a):

Mam nadzieję, że terapia i leki w końcu zaczną działać, trzymaj się  emotka

Leki ją wykończą a może terapia ale nie wiem na czym polega brzmi strasznie! I to co napisałas nie jest pomocą!

Ponieważ nie potrafię pomóc, zdaję sobie jednak sprawę z tego przez co przechodzi. W przeciwieństwie do Ciebie, bo Ty nie dość, że nie pomagasz to jeszcze Twój zerowy poziom empatii i brak elementarnej wiedzy w temacie są wręcz żałosne.
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6169936 wtorek, 8 marzec 2016, 00:26:56
Wkurza mnie brak ciekawych konkursów promocyjnych. Albo loterie, albo słabe nagrody, albo jedna nagroda, o którą warto grać. Kaszana emotka
0 0

batistutek123

Cytuj wiadomość#6169937 wtorek, 8 marzec 2016, 00:38:04
elotta napisał(a):

elotta napisał(a):

monikar napisał(a):

Leki ją wykończą a może terapia ale nie wiem na czym polega brzmi strasznie! I to co napisałas nie jest pomocą!

Ponieważ nie potrafię pomóc, zdaję sobie jednak sprawę z tego przez co przechodzi. W przeciwieństwie do Ciebie, bo Ty nie dość, że nie pomagasz to jeszcze Twój zerowy poziom empatii i brak elementarnej wiedzy w temacie są wręcz żałosne.

Musi zmienić otoczenie, bo to doprowadziło ją do upadku- tak mi się wydaję. Inaczej się wykończy, niech szuka pomocy np. psychiatry są bodajże darmowi w Mopsach. Niech się nie wstydzi tylko walczy o siebie i dobrze by były jakieś osoby które by ją wspierały  i pomagały. To przejściowy stan jak popracuje i naprawi lata zaniedbań wróci do równowagi. Niestety tyle czasu ile ją kosztowało dojście do tego stanu będzie musiała równowartość tego czasu poświęcić na wyleczenie się z tego.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6169940 wtorek, 8 marzec 2016, 00:47:10

elotta napisał(a):

elotta napisał(a):

monikar napisał(a):

Musi zmienić otoczenie, bo to doprowadziło ją do upadku- tak mi się wydaję. Inaczej się wykończy, niech szuka pomocy np. psychiatry są bodajże darmowi w Mopsach. Niech się nie wstydzi tylko walczy o siebie i dobrze by były jakieś osoby które by ją wspierały  i pomagały. To przejściowy stan jak popracuje i naprawi lata zaniedbań wróci do równowagi. Niestety tyle czasu ile ją kosztowało dojście do tego stanu będzie musiała równowartość tego czasu poświęcić na wyleczenie się z tego.

U części osób zmiana otoczenia na pewno dałaby pozytywne rezultaty. Najgorsze jednak jest to, że wielkie zmiany wymagają wielkiej siły, a siła jest tym, co depresja zabiera najpierw.
0 0

Mysia

Cytuj wiadomość#6169951 wtorek, 8 marzec 2016, 08:25:25
[quote=zdolnabestia napisał(a):
zdolnabestia napisał(a):

dolly napisał(a):

dolly]Ludzie nawet nocnik z g....m wstawiają z podpisem " nasz pierwsza kupka do nocniczka"

Moja znajoma miała na tzw. zdjęciu w tle (zdjeciu widocznym dla wszystkich) zdjęcie swojej nagiej córeczki na plaży, dopiero po jakimś czasie ktoś ją chyba uświadomił, że zle zrobiła.. Byłam w szoku bo zawsze uważałam ją za mądrą kobietke.. emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6169984 wtorek, 8 marzec 2016, 10:14:37
ja pier.... chcę wysłac zgłoszenie do konkursy actimel w ITM i co... konkurs rozpoczyna się o 12:00 a mam paragon z 10:31 emotka nosz cholera... ciekawe że nie mogą robić od północy skoro promocje są w sklepie od 7:00 emotka
0 0

haz0r

Cytuj wiadomość#6169998 wtorek, 8 marzec 2016, 10:41:58
Wkurza mnie durna baza konkursowa. Pierwsze wyskakuje mi komunikat: Podano nieprawidłowy adres url, a później niby go przyjmuje, ale gdy chce dodać konkurs to oczywiście durmy komunikat, że konkurs jest w bazie! pionas mógłbyś coś z tym zrobić?
0 0

Vivacia

Cytuj wiadomość#6170020 wtorek, 8 marzec 2016, 11:08:07
Wkurza mnie wyraz "wkrótce" emotka
0 0