Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

lusienka

Cytuj wiadomość#6170806 środa, 9 marzec 2016, 17:45:09
Wyjdę z siebie.  emotka
Patrzę dziś do skrzynki mailowej i widzę : wygrana  z paczki sprzątaczki - Windomatic Vileda
i to zgłoszeniem sprzed kilku dni.Myślę w końcu zła passa minęła......Cała w skowronkach szukam paragonu...znalazłam,numer sie gadza,patrzę dla pewności czy kostka jest dobrze opisana...i co widzę?????? No właśnie nic...wszystkie zakupy z rossmana na paragonie są ale kostki nie ma  emotka emotka emotka
 musiała się nie nabić,albo jaki czort,bo do domu ją przywiozłam.
W końcu udało mi sie coś w tym roku wygrać i co i d..a bo  i tak nagrody nie dostanę.Drugi raz już nie mam szans na wylosowanie.Ja sie zapłaczę  emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6170859 środa, 9 marzec 2016, 19:40:39
lusienka napisał(a):

Wyjdę z siebie.  emotka
Patrzę dziś do skrzynki mailowej i widzę : wygrana  z paczki sprzątaczki - Windomatic Vileda
i to zgłoszeniem sprzed kilku dni.Myślę w końcu zła passa minęła......Cała w skowronkach szukam paragonu...znalazłam,numer sie gadza,patrzę dla pewności czy kostka jest dobrze opisana...i co widzę?????? No właśnie nic...wszystkie zakupy z rossmana na paragonie są ale kostki nie ma  emotka emotka emotka
W końcu udało mi sie coś w tym roku wygrać i co i d..a bo  i tak nagrody nie dostanę.Drugi raz już nie mam szans na wylosowanie.Ja sie zapłaczę  emotka

ale może spróbuj jednak na spokojnie jeszcze raz spojrzeć na ten paragon. Może po prostu jest ta kostka nabita,ale jakoś inaczej opisana.
0 0

lusienka

Cytuj wiadomość#6170866 środa, 9 marzec 2016, 20:23:10
cudaczek121 napisał(a):

lusienka napisał(a):

Wyjdę z siebie.  emotka

ale może spróbuj jednak na spokojnie jeszcze raz spojrzeć na ten paragon. Może po prostu jest ta kostka nabita,ale jakoś inaczej opisana.

Nie ma  emotka lista nie była długa,5 rzeczy kupowałam  i tej kostki nie ma...no nie ma emotka  może wyparowała  emotka  może pani w sklepie źle przeciągnęła kod i nie wskoczył....Czemu nie sprawdziłam produktów zanim zarejestrowałam ten nieszczęsny paragon.I czemu akurat ten z pośród ok 10 innych właśnie został wylosowany  emotka  jakbym wygrała zestaw to by tak nie bolało  emotka  a okna na mojej budowie dalej oklejają się brudem emotka  i jakoś przeszła mi ochota na ich mycie  emotka  
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6170879 środa, 9 marzec 2016, 21:12:13
mczarna napisał(a):

Czy Ty  nie możesz wybrać się w góry w poszukiwaniu wiosny?Albo zająć się "oddemowywaniem" ludzi zamiast pisać tu? Nie lepsze by to było dla społeczeństwa? Polecam też Tobie przejście na tą telepatię, rachunki będą niższe.Tylko już więcej zniczy i wieńców nie zabieraj z grobów. P.S. To mnie wkurza.

Chwilowo Go nie ma, chyba niedlugo wróci  emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6170903 środa, 9 marzec 2016, 22:22:02
batistutek123 - wkurza mnie, że obiecałeś przenieść się do WC i co? nadal monopolizujesz ten temat gadaniem o niczym  emotka emotka  zaraz zacznę kasować te wpisy i będzie w końcu porządek  emotka
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6170911 środa, 9 marzec 2016, 22:41:16
Po prostu pisz swoje posty filozoficzne w wątku WC. 
"Wkurza mnie" służy do czegoś innego.
To niby luźny wątek i żaden z moderatorów nie będzie chciał dawać karniaków, ale...
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6170928 środa, 9 marzec 2016, 23:25:53

mczarna napisał(a):Nie mam czasu na dalsze komenty ale rozumiem,że mamy kontakt ze świadkiem jehowy? Dobrze rozumuję?

mczarna - moja przyjaciółka jest Świadkiem i dzięki niej dowiedziałam się, że wiele planowych operacji może się obywać bez transfuzji krwi od innego dawcy, nawet profesor Religa przeprowadzał takie operacje na otwartym sercu, bez kropli "obcej" krwi. W Polsce, w każdym wielkim mieście są przeprowadzane takie operacje, a korzystają z nich właśnie ŚJ i wąska grupa "znajomych królika". Nie tacy ci  Świadkowie straszni emotka
0 0

myszania

Cytuj wiadomość#6170962 czwartek, 10 marzec 2016, 09:57:02
Wkurza mnie moje zycie po narodzinach syna....ja wiem, że będzie lepiej za pare miesięcy bo juz jednego takiego deliwenta odchowałam ale mimo wszystko wkurza mnie to....wkurza mnie, że nie moge sie wyspac, wkurza mnie, że jest marudną, wkurza mnie, że nie chce jeść, wkurza mnie, że nie mogę walnąć sie na kanapie i poczytać, wkurza mnie, ze obiad robie na wyścigi itp. itd. Wszystko mnie wkurza, żeby nie pwoiedziec dosadniej.
0 0

zezowaty_kot

Cytuj wiadomość#6170970 czwartek, 10 marzec 2016, 10:19:43
myszania napisał(a):

Wkurza mnie moje zycie po narodzinach syna....ja wiem, że będzie lepiej za pare miesięcy bo juz jednego takiego deliwenta odchowałam ale mimo wszystko wkurza mnie to....wkurza mnie, że nie moge sie wyspac, wkurza mnie, że jest marudną, wkurza mnie, że nie chce jeść, wkurza mnie, że nie mogę walnąć sie na kanapie i poczytać, wkurza mnie, ze obiad robie na wyścigi itp. itd. Wszystko mnie wkurza, żeby nie pwoiedziec dosadniej.

A nie masz możliwości podrzucić Młodego tacie/babci? I na godzinę dziennie wyjść z domu? Połazić? Mieć czas tylko dla siebie? emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6170977 czwartek, 10 marzec 2016, 10:26:36
myszania napisał(a):

Z tych właśnie powodów bardzo się cieszę,że nie mam dzieci
0 0

aniagie

Cytuj wiadomość#6171000 czwartek, 10 marzec 2016, 11:03:57
Konkurs Milki !!!!!!!!!!!!! 
0 0

magalan83

Cytuj wiadomość#6171001 czwartek, 10 marzec 2016, 11:04:22
wkurza mnie to, że ostatnio tylko marudzę! Nie udaje mi się ostatnio nic wygrać!!! emotka  Wkurza mnie, że często bywam w tym wątku i w wątku Nic dziś nie wygrałam... A to tego wszystkiego jeszcze mnie dziś teściowa wkurzyła!!!!!!!  emotka  Jak ja nie cierpię tej kobiety!!!!!!!!!!!!!!!!!! emotka
0 0

onagra

Cytuj wiadomość#6171003 czwartek, 10 marzec 2016, 11:07:15
cudaczek121 napisał(a):

Nie rozumiem jak można napisać cieszę się, że nie mam dzieci bo trzeba będzie się nimi zająć, wiem, że to ciężka praca, wykańczająca i kosztująca dużo wyrzeczeń, ale uśmiech takiej małej istotki powinien to rekompensować. Pewnie Pani cudaczek 121 nie ma też zwierząt bo to też obowiązek i trzeba się zajmować
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6171004 czwartek, 10 marzec 2016, 11:11:39
Kurde pisałam reklamacje do banku i zgubiłam numer tej reklamacji.Teraz nie wiem na jakim jest etapie.Na infolini nic nie wiedza,albo nie chca wiedziec ...............
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6171007 czwartek, 10 marzec 2016, 11:17:45
zezowaty_kot napisał(a):

myszania napisał(a):

A nie masz możliwości podrzucić Młodego tacie/babci? I na godzinę dziennie wyjść z domu? Połazić? Mieć czas tylko dla siebie? emotka

Ja np. nie mam takiej możliwości - od 3,5 roku sami z mężem i dzieckiem... Parę razy szarpnęliśmy się na opiekunkę w sobotni wieczór, ale to droga przyjemność. Od wrześnie niby przedszkole jest, ale drodzy rodzice-wiecie jak to jest w pierwszym roku, te choróbska wieczne...
Mąż wraca późnym wieczorem, czasami zdążę jeszcze wyskoczyć na samodzielny spacer do Biedry, co uwielbiam: spokój i cisza podczas podejmowania decyzji zakupowych emotka
A w dzień każde wyjście do sklepu z dzieckiem, po chleb czy gazetę, to wyprawa jak w kosmos, zwłaszcza zimą, gdy trzeba się i dziecko ubierać w kilka warstw...
0 0

bethan

Cytuj wiadomość#6171009 czwartek, 10 marzec 2016, 11:18:12
cudaczek121 napisał(a):

Nie wiesz co mówisz, Kasiu...
0 0

aurorcia

Cytuj wiadomość#6171012 czwartek, 10 marzec 2016, 11:21:26
cudaczek121 napisał(a):

myszania napisał(a):

Tylko Ci się wydaje, że się cieszysz emotka  nie masz porównania, a Ci co je mają porównanie to NIGDY by się z tobą nie zamienili. Ja to ogólnie dzieci nie lubię i nigdy nie lubiłam, a jak patrzę na moją trójkę to myślę, że dom bez nich to najgorsze co może się w życiu przydarzyć, a też zdarza mi się wkurw... i zmęczenie, ale moje życie jest bogate i żadne inne dzieci, rodzeństwo czy znajomi nie są w stanie go tak wypełnić....Ech, na starość chyba się romantyczna robię emotka
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6171013 czwartek, 10 marzec 2016, 11:21:44
onagra napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Nie rozumiem jak można napisać cieszę się, że nie mam dzieci bo trzeba będzie się nimi zająć, wiem, że to ciężka praca, wykańczająca i kosztująca dużo wyrzeczeń, ale uśmiech takiej małej istotki powinien to rekompensować. Pewnie Pani cudaczek 121 nie ma też zwierząt bo to też obowiązek i trzeba się zajmować

Jednym rekompensuje, innym nie. I cieszę się, że jest coś takiego jak wolność wyboru i że nawet pani onagra nie ma na to wpływu emotka  A wszystkim mamom życzę dużo cierpliwości i radości płynącej z macierzyństwa  emotka  
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6171015 czwartek, 10 marzec 2016, 11:23:36
cudaczek121 napisał(a):

myszania napisał(a):

Szkoda, że nie masz okazji cieszyć się z tego powodu co ja: wczoraj mój synek powiedział mi: Mamo, jaką Ty masz wspaniałą piżamowa koszulkę z pieskiem! Jakie to słodkie było, pierwszy komplement z ust mojego dziecka  emotka
0 0

ilonaxx5

Cytuj wiadomość#6171019 czwartek, 10 marzec 2016, 11:32:06
bethan napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Nie wiesz co mówisz, Kasiu...

Dzieci to najwspanialszy dar  to nic że wszystko robi się w biegu że sie nie wysypia ale gdy powie Mamo tato tak bardzo was kocham emotka
0 0