Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

donia7

Cytuj wiadomość#6171157 czwartek, 10 marzec 2016, 14:19:45
bethan napisał(a):

Są ludzie, którzy nigdy w życiu nie powinni robić prawa jazda. I nie robią, bo wiedzą, że to nie dla nich. Są też ludzie, którzy za nic w świecie nie chcą mieć dzieci. I nie mają. Z własnego wyboru. Nie oceniam tego. I chociaż nie rozumiem (bo mam całkiem inaczej), to akceptuję emotka  i daję każdemu prawo do życia w sposób, jaki mu się podoba.
Mam nadzieję, że się cudaczku nie gniewasz, ale podtrzymuję - nie wiesz, o czym mówisz. I to nie ma mieć wydźwięku pejoratywnego.

zgadzam się emotka

Dzieci, ach dzieci... Mimo, że czasem dają popalić to nie wyobrażam sobie ich nie mieć  emotka  im starsze- tym fajniejsze emotka
0 0

myszania

Cytuj wiadomość#6171169 czwartek, 10 marzec 2016, 14:33:18
O kurde mol...burze wywołałam emotka a tylko się wkurzałam emotka

To nie tak, Broń Boże, że żałuje...o nie, nie...ten mój Mały skarb i Starsza to najwazniejsze istoty w moim życiu i nie  wyobrażam sobie bez nich życia, ale czasami mam na prawde wszystkiego dość.
Starsza ma juz 7 lat wiec od co najmniej 3 mieliśmy już looooz. Rano umiala sie sama obsłużyć, a jak mi sie nie chcialo nią zajmować emotka to dostawała bajkę, a ja miałam swoją sofę i książkę.
Przy Małym Księciuniu na razie to mało realne.
Jasne, że chodze na ulubioną rozrywkę Młodych Matek tj. zakupy do Biedry i Lidla ale ta monotonnia, codzienność czasami mnie rozwala i wywala z butów.
Z babcią nie mogę zostawić Młodzieniaszka bo babcia ma cykora emotka że jej bedzie wył, a wyje porządnie. Z tata zostawiam  jasne, ale wtedy się denerwuje jak sobie radzi....rozumiecie mnie pewno mamuśki.
Dobra już nie marudze. Dziś ide sobie na godzinke z domu zrobić paznokcie, a co!
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6171175 czwartek, 10 marzec 2016, 14:58:44
elotta napisał(a):

Jeszcze niech ktoś napisze o tej szklance wody na starość...

Ooo, to mój ulubiony motyw emotka

zezowaty_kot - ale może kiedyś, w innym życiu, gdy będę zamożna wielce, zaadoptuję ze 3 bullowate i będziemy sobie żyli długo i szczęśliwie emotka
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6171178 czwartek, 10 marzec 2016, 15:03:13
joan napisał(a):

elotta napisał(a):

Ooo, to mój ulubiony motyw emotka

zezowaty_kot - ale może kiedyś, w innym życiu, gdy będę zamożna wielce, zaadoptuję ze 3 bullowate i będziemy sobie żyli długo i szczęśliwie emotka

Mam nadzieję, że w tym roku też zrobią taki konek foto z jakąś dosiewką trawy, bo mam psa. Mam psa i całe podwórko skopane, bo pies jak to pies. Kość dostanie, kość pogryzie, kość zakopie. A później nie pamięta gdzie ta kość emotka emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6171183 czwartek, 10 marzec 2016, 15:07:29
zaczytana-pola napisał(a):

Mam nadzieję, że w tym roku też zrobią taki konek foto z jakąś dosiewką trawy, bo mam psa. Mam psa i całe podwórko skopane, bo pies jak to pies. Kość dostanie, kość pogryzie, kość zakopie. A później nie pamięta gdzie ta kość emotka emotka

Skonsultowałam to z weterynarzem i wygląda na to, że sprawdzą szkód są... wiewiórki :d Było się przeprowadzać pod las? ^_^
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6171185 czwartek, 10 marzec 2016, 15:08:46
joan napisał(a):

Skonsultowałam to z weterynarzem i wygląda na to, że sprawdzą szkód są... wiewiórki :d Było się przeprowadzać pod las? ^_^

Uspokoiłaś mnie, bo już myślałam, że to dziki emotka
0 0

lola.lola

Cytuj wiadomość#6171187 czwartek, 10 marzec 2016, 15:11:12
Wkurza mnie, że kupiłam w sklepie Simply dwa opakowania produktów Kamis do konkursu a na paragonie mam:
- CZOS. SUSZ. GRAN
- TYMIANEK 10G KA
na tym samym paragonie ciastka na milkę:
-A_PIEGUSKI Z CZEK. 1

emotka emotka emotka
I  w takich sytuacjach paragon nie jest uznawany?
0 0

snowflake

Cytuj wiadomość#6171191 czwartek, 10 marzec 2016, 15:13:22
elotta napisał(a):

I zacznie obrażać myszanię - jaką to złą i wyrodną matką jest bo śmiała publicznie sie przyznać, że czasami ma dość emotka I że wychodzi dziś z domu zrobić paznokcie zamiast się zajmować dziećmi emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6171193 czwartek, 10 marzec 2016, 15:13:56
lola.lola napisał(a):

Wkurza mnie, że kupiłam w sklepie Simply dwa opakowania produktów Kamis do konkursu a na paragonie mam:
- CZOS. SUSZ. GRAN
- TYMIANEK 10G KA
na tym samym paragonie ciastka na milkę:
-A_PIEGUSKI Z CZEK. 1

emotka emotka emotka
I  w takich sytuacjach paragon nie jest uznawany?

A ja mam na swoim paragonie Przy Pieprz emotka
0 0

elotta

Cytuj wiadomość#6171199 czwartek, 10 marzec 2016, 15:24:28
snowflake napisał(a):

elotta napisał(a):

I zacznie obrażać myszanię - jaką to złą i wyrodną matką jest bo śmiała publicznie sie przyznać, że czasami ma dość emotka I że wychodzi dziś z domu zrobić paznokcie zamiast się zajmować dziećmi emotka

Kto wie, może tak by się mogło stać, ale Kasia skutecznie odwróciła od niej uwagę swoim "bezpośrednim i zimnym" wpisem emotka W którym nikogo nie obraziła, nie potępiła, nie wyraziła nawet zszokowania faktem, że ktoś chce być matką. Nie. Jedynie napisała o sobie i swoich odczuciach. A w zamian słyszy "jak możesz; co ty tam wiesz; nic nie wiesz; przecież nie próbowałaś (!); to jedyna recepta na szczęśliwe życie".

Naprawdę ktoś uważa, że rodzenie dzieci "na siłę", gdy nawet sama myśl o tym rodzeniu i wychowywaniu nie mieści się komuś w głowie, jest dobrym rozwiązaniem? Jasne, ulegajmy presji otoczenia, a potem żałujmy lekkomyślnej decyzji i odgrywajmy się, nawet nieświadomie, na niewinnym dziecku.

Dziwi mnie to ostentacyjne wpychanie swojego szczęścia innym. W XXI wieku, na forum konkursowym, gdzie miałam nadzieję spotkać raczej inteligentnych i szanujących decyzje innych ludzi.
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6171204 czwartek, 10 marzec 2016, 15:30:56
elotta napisał(a):

Kto wie, może tak by się mogło stać, ale Kasia skutecznie odwróciła od niej uwagę swoim "bezpośrednim i zimnym" wpisem emotka W którym nikogo nie obraziła, nie potępiła, nie wyraziła nawet zszokowania faktem, że ktoś chce być matką. Nie. Jedynie napisała o sobie i swoich odczuciach. A w zamian słyszy "jak możesz; co ty tam wiesz; nic nie wiesz; przecież nie próbowałaś (!); to jedyna recepta na szczęśliwe życie".

Naprawdę ktoś uważa, że rodzenie dzieci "na siłę", gdy nawet sama myśl o tym rodzeniu i wychowywaniu nie mieści się komuś w głowie, jest dobrym rozwiązaniem? Jasne, ulegajmy presji otoczenia, a potem żałujmy lekkomyślnej decyzji i odgrywajmy się, nawet nieświadomie, na niewinnym dziecku.

Dziwi mnie to ostentacyjne wpychanie swojego szczęścia innym. W XXI wieku, na forum konkursowym, gdzie miałam nadzieję spotkać raczej inteligentnych i szanujących decyzje innych ludzi.

czy Ty troche nie przeholowalas z tym ostatnim zdaniem?
0 0

bethan

Cytuj wiadomość#6171205 czwartek, 10 marzec 2016, 15:33:07
skowronek napisał(a):

A ja mam na swoim paragonie Przy Pieprz emotka

No to przypieprzyli emotka
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6171210 czwartek, 10 marzec 2016, 15:39:55
tomniewkurza napisał(a):

emotka   Moją akceptację masz w pełni, zdrowy egoizm to jest coś, co rozumiem. Ba! Nadal twierdzę, że KAŻDY ŻYJE PO SWOJEMU, bo po prostu urwał nać, ma do tego święte prawo!
P.S. Po TAKICH wpisach jak wyżej moje uczucia do joan nie tylko nie stygną, ale z czasem rozhajcowują się coraz goręcej emotka

Coś tu się kroi emotka

Wkurza mnie brak ciekawych konkursów. Mam wrażenie, że jest coraz gorzej. Z łezką w oku wspominam te czasy, kiedy człowiek ledwie wyrabiał się z hasłami mając max 3- 4 paragony na jeden konkurs. A każdy dzień bez kuriera/ listonosza był dniem straconym. A teraz? emotka
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6171220 czwartek, 10 marzec 2016, 15:50:28
Wróciłeś i juz rozrabiasz??? emotka

emotka
0 0

slonko365

Cytuj wiadomość#6171227 czwartek, 10 marzec 2016, 16:02:50
myszania napisał(a):

Dziś ide sobie na godzinke z domu zrobić paznokcie, a co!

emotka
Off top: byłam ostatnio u koleżanki mającej niespełna roczne dziecko. I naprawdę bardzo się cieszę, że moje dzieci są już starsze emotka  Matki niemowlaków, nie bijcie. emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6171229 czwartek, 10 marzec 2016, 16:03:01
zaczytana-pola napisał(a):

Coś tu się kroi emotka (...)

W sumie zgadłaś, od dwóch godzin siedzę w kuchni i kroję warzywa na obiad + ciepłą kolację, bo potem enta wizyta u weterynarza, a nie po to zrezygnowałam z pracy, żeby obiad jeść o 20.

Wkurza mnie Biedra - kupiłam tam ziemniaki, bo pan prowadzący jedyny w okolicy przybytek warzywny wylądował w szpitalu już jakiś czas temu. Biedrowe ziemniaki pod skórką miały ohydne czarne plamy (?!) emotka
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6171233 czwartek, 10 marzec 2016, 16:14:42
Wkurza mnie moje łakomstwo ,najadłam się pierogów ze szpinakiem a teraz mam dość emotka
0 0

staszek

Cytuj wiadomość#6171238 czwartek, 10 marzec 2016, 16:25:27
dolly napisał(a):

elotta napisał(a):

czy Ty troche nie przeholowalas z tym ostatnim zdaniem?

Moim zdaniem zdecydowanie nie, i brawo dla elotty emotka bo większość komentarzy była właśnie nieuszanowaniem decyzji cudaczka.
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6171244 czwartek, 10 marzec 2016, 16:40:38
joan napisał(a):

Wkurza mnie Biedra - kupiłam tam ziemniaki, bo pan prowadzący jedyny w okolicy przybytek warzywny wylądował w szpitalu już jakiś czas temu. Biedrowe ziemniaki pod skórką miały ohydne czarne plamy (?!) emotka

Tak, te biedronkowe są wyjątkowo okropne. Próbowałam wszystkich( raptem 3 rodzaje) i wszystkie mają plamy. Wkurzyłam się i wysłałam staruszka na targ. Kupił mi wór ziemniaków Irys. Te nie mają plam. emotka
0 0

kalinea

Cytuj wiadomość#6171247 czwartek, 10 marzec 2016, 16:49:13
W temacie dzieci  emotka  wkurza mnie nowoczesność, która jest mi zupełnie obca mimo iż młoda jeszcze ze mnie babka. Kolega zaproponował mi dziś abyśmy stworzyli relację "friends with benefits" bo on zasadniczo nie chce wchodzić teraz w żaden poważny związek, ceni sobie niezależność itp. ale seks to już zupełnie inna sprawa  emotka  Wiadomo każdy go potrzebuje i on by chciał ze mną... emotka  ale bez zobowiązań!
Doszłam do wniosku, że nie rozumiem współczesnego świata. Co to się podziało z młodymi ludźmi? Skończyła sie już era związków? Widzę, że co chwila ktoś ze znajomych pakuje się w takie "układy". Nie rozumiem, nie pojmuje, czuję, że nie nadążam za współczesnymi czasami... emotka
0 0