Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

pioge7

Cytuj wiadomość#6171482 piątek, 11 marzec 2016, 09:37:30
Bryza przelała kasę za proszek....  emotka  Nie dość źe mniej bo w euro wyszło o 1 zł mniej to jeszcze bank 5 zł prowizji pobrał.....  emotka  Miała byc cała kwota emotka  
0 0

toka

Cytuj wiadomość#6171486 piątek, 11 marzec 2016, 09:45:35
pioge7 napisał(a):

Bryza przelała kasę za proszek....  emotka  Nie dość źe mniej bo w euro wyszło o 1 zł mniej to jeszcze bank 5 zł prowizji pobrał.....  emotka  Miała byc cała kwota emotka  

dziwne-ja kupowałam proszek za 26,99 a oddali 26,02
0 0

lager

Cytuj wiadomość#6171493 piątek, 11 marzec 2016, 09:59:08
Wkurza mnie, że za tort weselny musimy dać ok 1000zł i nie ma konkursu, żebym mogła go wygrać emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6171496 piątek, 11 marzec 2016, 10:01:12
toka napisał(a):

pioge7 napisał(a):

dziwne-ja kupowałam proszek za 26,99 a oddali 26,02

toka - Twój i mój bank po prostu nie pobrały prowizji. Różnica wynika z kursu dnia euro, ja też dostałam mniej emotka
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6171503 piątek, 11 marzec 2016, 10:04:03
pioge7 napisał(a):

Nie wkurzaj sie tak mocni, mi bank zabral kilkanascie zlotych prowizji!!! Wiecej niz bryza dala zwrotu za maly plyn do prania. Serio, wyszlam wtedy 50 groszy  w plecy emotka
0 0

icotynato

Cytuj wiadomość#6171504 piątek, 11 marzec 2016, 10:07:01
defed napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Nie wkurzaj sie tak mocni, mi bank zabral kilkanascie zlotych prowizji!!! Wiecej niz bryza dala zwrotu za maly plyn do prania. Serio, wyszlam wtedy 50 groszy  w plecy emotka

no ja zapłacilam za proszek 27 zł a zabrali mi 11 czy 12 zł. tak że średnio na tym wyszłam
0 0

toka

Cytuj wiadomość#6171505 piątek, 11 marzec 2016, 10:11:12
lager napisał(a):

Wkurza mnie, że za tort weselny musimy dać ok 1000zł i nie ma konkursu, żebym mogła go wygrać emotka

a może popytasz wśród znajomych albo poszukasz na lokalnym forum osoby która dobrze piecze i wyjdzie Wam taniej?Sama znam kilka osób które pieką na torty na imprezy-jest dużo smaczniej i taniej niż z cukierni emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6171507 piątek, 11 marzec 2016, 10:14:52
icotynato napisał(a):

defed napisał(a):

pioge7 napisał(a):

no ja zapłacilam za proszek 27 zł a zabrali mi 11 czy 12 zł. tak że średnio na tym wyszłam

defed no wkurza mnie to.... Miał byc zwrot całości, nic nie pisali że płacą z obcego banku, dałem za proszek 40 ⎌zł którego bym nie kupił a kupiłem bo obiecali zwrot... Dali 39 i jeszcze 5 zł prowizji i wyszło 34... Niby 6 zł dałem za proszek prawie 4 kg... Dobra... Ale miał byc zwrot kasy... Nie mogli tego zrobić z polskiego banku byłoby bez prowizji i w złotych a nie w euro...  emotka  Czekam jeszcze na dosie i pewnie takie same jaja będą emotka  
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6171509 piątek, 11 marzec 2016, 10:15:17
toka napisał(a):

lager napisał(a):

a może popytasz wśród znajomych albo poszukasz na lokalnym forum osoby która dobrze piecze i wyjdzie Wam taniej?Sama znam kilka osób które pieką na torty na imprezy-jest dużo smaczniej i taniej niż z cukierni emotka

Kurka, az 1000  emotka  Ja za swoj 3pietrowy dalam 200. Taka inflacja przez 10lat? A ile za osobe teraz restauracje sobie licza? /Ja placilam za 2 dni 165/os.
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6171516 piątek, 11 marzec 2016, 10:20:37
pioge7 napisał(a):

icotynato napisał(a):

defed napisał(a):

pioge7 napisał(a):

defed no wkurza mnie to.... Miał byc zwrot całości, nic nie pisali że płacą z obcego banku, dałem za proszek 40 ⎌zł którego bym nie kupił a kupiłem bo obiecali zwrot... Dali 39 i jeszcze 5 zł prowizji i wyszło 34... Niby 6 zł dałem za proszek prawie 4 kg... Dobra... Ale miał byc zwrot kasy... Nie mogli tego zrobić z polskiego banku byłoby bez prowizji i w złotych a nie w euro...  emotka  Czekam jeszcze na dosie i pewnie takie same jaja będą emotka  

Ale to wina Twojego banku - bryza wywiazala sie z obowiazku, zaplacila calosc, kwestii przewalutowania spodziewalam sie po przeczytaniu regulaminu, ale glupia ja, ze nie zajrzalam do tabel prowizji i oplat konta, ktorego numer im podalam...
0 0

lager

Cytuj wiadomość#6171525 piątek, 11 marzec 2016, 10:31:23
defed napisał(a):

toka napisał(a):

lager napisał(a):

Kurka, az 1000  emotka  Ja za swoj 3pietrowy dalam 200. Taka inflacja przez 10lat? A ile za osobe teraz restauracje sobie licza? /Ja placilam za 2 dni 165/os.

Będzie 4-piętrowy, cukiernia mówi, że w 900zł może się zmieszczą, ale muszę jeszcze za dowóz do sali weselnej zapłacić. Ale tort robi wrażenie... Będziemy jeszcze szukać czegoś tańszego, bo znajomi płacili jakieś 500zł a i tak był spoko. Najgorzej, że człowiek się na niego napalił przed usłyszeniem ceny emotka A za osobę płacimy 220zł, ceny są różne, my jesteśmy z południa Polski.
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6171536 piątek, 11 marzec 2016, 10:44:49
defed napisał(a):

pioge7 napisał(a):

icotynato napisał(a):

defed napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Ale to wina Twojego banku - bryza wywiazala sie z obowiazku, zaplacila calosc, kwestii przewalutowania spodziewalam sie po przeczytaniu regulaminu, ale glupia ja, ze nie zajrzalam do tabel prowizji i oplat konta, ktorego numer im podałam...

No ja też nie patrzyłem... Ale mam prawo sie wkurzać emotka   i sie wkurzam emotka  
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6171540 piątek, 11 marzec 2016, 10:48:48
emotka  pioge7 - ja tylko sugerowalam zmienic adresata Twych uczuc z Bryzy na bank emotka  
0 0

icotynato

Cytuj wiadomość#6171550 piątek, 11 marzec 2016, 11:03:18
a z Dosi tez zabierają? Bo nie wiem czy kupować
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6171557 piątek, 11 marzec 2016, 11:12:11
Streamline emotka
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6171572 piątek, 11 marzec 2016, 11:29:02
zaczytana-pola napisał(a):

Streamline emotka

W Tesco na szczescie tylko 2 zgloszenia, ale rowniez sie wkurzam, bo moje 2 smsy poszly sie...
0 0

onagra

Cytuj wiadomość#6171586 piątek, 11 marzec 2016, 11:51:12
staszek napisał(a):

dolly napisał(a):

staszek napisał(a):
Moim zdaniem zdecydowanie nie, i brawo dla elotty emotka bo większość komentarzy była właśnie nieuszanowaniem decyzji cudaczka.

No to mnie zaskoczyłaś, bo ja nie odniosłam wrażenia,  że ktoś narzucał swoje zdanie, a jedynie pisał jak jest w Jego przypadku.

Pisałam o nieuszanowaniu decyzji. Bo nie została uszanowana, komentarze były np. takie: "Nie rozumiem jak można napisać cieszę się, że nie mam dzieci bo trzeba będzie się nimi zająć, wiem, że to ciężka praca, wykańczająca i kosztująca dużo wyrzeczeń, ale uśmiech takiej małej istotki powinien to rekompensować. Pewnie Pani cudaczek 121 nie ma też zwierząt bo to też obowiązek i trzeba się zajmować " lub "nie wiesz o czym mówisz" lub "Tylko Ci się wydaje, że się cieszysz". To tylko pierwsze z brzegu, było ich więcej.
A to, że ktoś napisał na pw do cudaczka, że skoro nie ma męża i dzieci to z nią musi być coś nie tak, to... nawet nie mam komentarza na to emotka

Jak nie uszanowałam decyzji przecież nie napisałam: nie rozumiem czemu ta Pani nie ma dzieci, tylko tego co napisała, można byłoby to inaczej napisać, że to duży obowiązek, a nie że nie wyśpi się i już.
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6171587 piątek, 11 marzec 2016, 11:52:39
defed napisał(a):

emotka  pioge7 - ja tylko sugerowalam zmienic adresata Twych uczuc z Bryzy na bank emotka  

Mńiejsza o to na kogo sie wkurzam... Ważne że muszę... I kilka dni życia mniej przez te nerwy emotka  :P 
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6171588 piątek, 11 marzec 2016, 11:53:43
zaczytana-pola napisał(a):

Streamline emotka

I mnie niezmiennie, od kilku konkursów emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6171590 piątek, 11 marzec 2016, 11:58:12
Wkurza mnie jak przegrywam. Ciągle przegrywam i cięgle mnie to wkurza, bo jestem najlepszy ale w naszym kraju nigdy nie ceni się fachowości
0 0