Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

gosposia07

Cytuj wiadomość#6172116 sobota, 12 marzec 2016, 19:58:53
Może trzydniówka, jak nie ma innych poza gorączką objawów.
0 0

estrelitta

Cytuj wiadomość#6172123 sobota, 12 marzec 2016, 20:13:50
gosposia07 napisał(a):

Mam taką nadzieję, dlatego nie idę jeszcze do lekarza. Niestety jak się jutro powtórzy to już nie będzie wyjścia emotka  
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6172130 sobota, 12 marzec 2016, 21:11:22
estrelitta napisał(a):

gosposia07 napisał(a):

Mam taką nadzieję, dlatego nie idę jeszcze do lekarza. Niestety jak się jutro powtórzy to już nie będzie wyjścia emotka  

Trzydniówka u przedszkolaka?Hmm, słyszałam tylko o malcach.Dalej tak gorączkuje? Nic nie spada?
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6172133 sobota, 12 marzec 2016, 21:39:21
Wkurza mnie to, że konkursy promocyjne na hasła są coraz częściej wypierane przez loterie emotka
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6172138 sobota, 12 marzec 2016, 21:54:40
zaczytana-pola napisał(a):

Wkurza mnie to, że konkursy promocyjne na hasła są coraz częściej wypierane przez loterie emotka

podpinam się emotka  jest coraz gorzej emotka
0 0

gosposia07

Cytuj wiadomość#6172171 niedziela, 13 marzec 2016, 00:59:39
mczarna napisał(a):

estrelitta napisał(a):

gosposia07 napisał(a):

Trzydniówka u przedszkolaka?Hmm, słyszałam tylko o malcach.Dalej tak gorączkuje? Nic nie spada?

Pisze o maluszku więc spokojnie u 3-4 latka może być trzydniowka
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6172388 poniedziałek, 14 marzec 2016, 07:54:59
stamp2 napisał(a):

prosze o jasną i zdecywaną odpowiedz admina  o co chodzi z tym dodawaniem konkursów emotka w tej chwili mam 5 konkursów które wciąż trwają,więc dlaczego pojawia sie komunikat że mam 2 emotka emotka  jak jest licznone te 30 dni,od daty rozpoczęcia,czy od zakończenia konkursu?

30dni liczone jest od dnia dodania konkursu do bazy, okres w jakim trwa konkurs nie ma nic do rzeczy  emotka  Po prostu do 30dni musimy wrzucic do bazy 3 konki.
0 0

nkba

Cytuj wiadomość#6172396 poniedziałek, 14 marzec 2016, 08:35:56
stamp2 napisał(a):

defed napisał(a):

stamp2 napisał(a):

prosze o jasną i zdecywaną odpowiedz admina  o co chodzi z tym dodawaniem konkursów emotka w tej chwili mam 5 konkursów które wciąż trwają,więc dlaczego pojawia sie komunikat że mam 2 emotka emotka  jak jest licznone te 30 dni,od daty rozpoczęcia,czy od zakończenia konkursu?

30dni liczone jest od dnia dodania konkursu do bazy, okres w jakim trwa konkurs nie ma nic do rzeczy  emotka  Po prostu do 30dni musimy wrzucic do bazy 3 konki.

skoro od rozpocżęcia to już dawno powinienem mieć 0 emotka chyba każdy z adminów liczy po swojemu,jak mu się podoba emotka

od jakiego rozpoczęcia? Przeczytaj dokładnie to co napisała Defed!
0 0

koper

Cytuj wiadomość#6172399 poniedziałek, 14 marzec 2016, 08:47:44
stamp2 napisał(a):

skoro od rozpocżęcia to już dawno powinienem mieć 0 emotka chyba każdy z adminów liczy po swojemu,jak mu się podoba emotka

Żaden admin nie wklepuje tego ręcznie  emotka
Licznik dodanych konkursów pokazuje konkursy nadesłane i zaakceptowane w ciągu ostatnich 60 dni, jest o tym w FAQ
https://www.e-konkursy.info/faq/faq
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6172412 poniedziałek, 14 marzec 2016, 09:33:28
stamp2 napisał(a):

to znów mam mętlik,jedni mówią że jest 30 dni a drudzy że 60 dni na dodanie konkursu emotka emotka

U mnie pojawił się kiedyś komunikat, nad wybranymi tematami, w stylu: Przepuszczamy Cię warunkowo, ale pamiętaj że musisz dodać do bazy 3 konkursy, bo dostęp do wątku wygaśnie za xx dni.
Wnioskuję, że trzeba dodawać co 30 dni. Kolejne 30 dni to chyba taki okres warunkowy, wprowadzony jesienią 2015.
0 0

elmo

Cytuj wiadomość#6172413 poniedziałek, 14 marzec 2016, 09:48:55
A mnie wkurza moja niereformowalna osoba, która nie zapisze sobie do kiedy trwa konkurs i dziś od rana próbuje dodać zgłoszenia na konkurs W kuchni z Wedlem  emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6172429 poniedziałek, 14 marzec 2016, 10:47:28
tak jak jest napisane w FAQ i tak jak napisał koper -> https://www.e-kon...trona/3776/#p6172399

Na chwilę obecną jest to 60 dni.
Niektórzy piszą o 30 ponieważ taki był wstępny zamysł, ale nie byliśmy w stanie w ciągu kilku godzin zweryfikować setek nowych konkursów.
Czy dojdziemy do 30 dni, tego jeszcze nie wiem, najaktualniejsza informacja jest w FAQ, jeśli coś się zmieni to będzie o tym wzmianka na forum bądź otrzymacie prywatną wiadomość.

A w temacie: wkurzają mnie ludzie w Urzędach, człowiek jedzie rano przed pracą coś załatwić, a tam nie ma nikogo, i nikt sobie nie robi z tego problemu, dopiero po 30minutach ktoś zauważa kolejkę i zaczynają reagować emotka
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6172433 poniedziałek, 14 marzec 2016, 10:56:20
wczoraj wkurzyla mnie jedna taka baba. Na olx sprzedaje rowerek, malo tego ze chciala go kupic za jakas smieszna cene (1/4 wartosci) to jak juz sie ugadalysmy na wiecej zamiast o 18:00 chciala przyjechac o 20:00 po czym napisala ze gume zlapala i przyjedzie o 21:00. Jak jej napisalam zeby sie wypchala taka godziną smsowo zwyzywala mnie od oszustek, naciagaczy, sprzedawce badziewi i świń. Kuzwa, skad tacy ludzie sie biora??? PEwnie mi chciala zaplacic falszywkami albo w ogole zabrac rower i spierdzielic. Caly dzien mi cenzura zawracala, targowala po czym taki koniec. Podejrzane prawda???
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6172449 poniedziałek, 14 marzec 2016, 11:24:12
tomniewkurza napisał(a):

defed napisał(a):

stamp2 napisał(a):

Rzuć okiem tutaj - są pokazane wszystkie konkursy, jakie dodałeś. Sprawdź, jaką mamy datę w kalendarzu dziś i porównaj z datami OPUBLIKOWANIA konkursu w bazie - dwóch pierwszych. Ta różnica mieści się w przedziale 60 dni. Trzeci konkurs, dodany 13 stycznia, już się do tego okresu 60 dni nie załapał, stąd masz tylko dwa na swoim koncie. Już comprende, Alonso? emotka emotka

a ja z ciekawości: kiedyś już była podobna dyskusja. i ktoś wyświetlał dodane przez kogoś konkursy. Próbowałam tak sprawdzić siebie, ale nijak mi nie wychodzi:( nie widzę żadnych furtek, które mogłabym otworzyć:( w jaki sposób to uczynić?
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6172662 poniedziałek, 14 marzec 2016, 17:30:50
tomniewkurza napisał(a):

delvitto napisał(a):

a ja z ciekawości: kiedyś już była podobna dyskusja. i ktoś wyświetlał dodane przez kogoś konkursy. Próbowałam tak sprawdzić siebie, ale nijak mi nie wychodzi:( nie widzę żadnych furtek, które mogłabym otworzyć:( w jaki sposób to uczynić?

Już zaspokajam ciekawość: wejdź sobie na swój profil i kliknij w liczbę w polu "nadesłane konkursy". emotka

aaaa...! faktycznie!
dziękuję, tomniewkurza  emotka
0 0

kalinea

Cytuj wiadomość#6172772 poniedziałek, 14 marzec 2016, 21:20:47
Kompletnie nie rozumiem wg jakiego klucza wybierani są zwycięzcy na ciachnijselfie... Jak tak dalej pójdzie szanowna komisja przyzna mi nagrodę bo nie będzie mogła już patrzeć na moją buźkę  emotka   Chyba pobiję rekord ilości wysłanych zgłoszeń emotka
0 0

lola.lola

Cytuj wiadomość#6172775 poniedziałek, 14 marzec 2016, 21:22:44
kalinea napisał(a):

Kompletnie nie rozumiem wg jakiego klucza wybierani są zwycięzcy na ciachnijselfie... Jak tak dalej pójdzie szanowna komisja przyzna mi nagrodę bo nie będzie mogła już patrzeć na moją buźkę  emotka   Chyba pobiję rekord ilości wysłanych zgłoszeń emotka

Moim zdaniem nie mają żadnego klucza emotka  Miały być głównie emocje a są raczej przebieranki emotka
0 0

gosposia07

Cytuj wiadomość#6172786 poniedziałek, 14 marzec 2016, 22:04:26
nanajka81 napisał(a):

wczoraj wkurzyla mnie jedna taka baba. Na olx sprzedaje rowerek, malo tego ze chciala go kupic za jakas smieszna cene (1/4 wartosci) to jak juz sie ugadalysmy na wiecej zamiast o 18:00 chciala przyjechac o 20:00 po czym napisala ze gume zlapala i przyjedzie o 21:00. Jak jej napisalam zeby sie wypchala taka godziną smsowo zwyzywala mnie od oszustek, naciagaczy, sprzedawce badziewi i świń. Kuzwa, skad tacy ludzie sie biora??? PEwnie mi chciala zaplacic falszywkami albo w ogole zabrac rower i spierdzielic. Caly dzien mi cenzura zawracala, targowala po czym taki koniec. Podejrzane prawda???

nanajka nie przejmuj się ludzie są bardzo "dziwni"
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6172799 poniedziałek, 14 marzec 2016, 22:49:00
Wkurza mnie,że pada właśnie to coś-snieg albo śnieg pomieszany z deszczem... Była piękna (wreszcie) niedziela i tak mi zaszło wiosną , a tu znów- to gó..o . Nie cierpię, nie chcę, załamka Ja chcę wiosnę!
0 0

constanza

Cytuj wiadomość#6172813 poniedziałek, 14 marzec 2016, 23:22:20
Wkurza mnie, ze u mnie cichosza w sprawie blendera emotka  czyżbym sie nie załapała? emotka
0 0