Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6172822 wtorek, 15 marzec 2016, 00:02:47
mąż był dłuższy czas na zwolnieniu lekarskim i się przyzwyczaiłam do niego w domu 24h/dobę, a tu dziś pojechał na nockę i jeszcze przez dzień się posprzeczaliśmy emotka wkurza, smuci, frustruje, oby cały do domu tylko wrócił emotka jest górnikiem. jeszcze nie wiadomo czy będzie miał dalej pracę, no jak żyć? emotka
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6172836 wtorek, 15 marzec 2016, 06:02:08
gosposia07 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

wczoraj wkurzyla mnie jedna taka baba. Na olx sprzedaje rowerek, malo tego ze chciala go kupic za jakas smieszna cene (1/4 wartosci) to jak juz sie ugadalysmy na wiecej zamiast o 18:00 chciala przyjechac o 20:00 po czym napisala ze gume zlapala i przyjedzie o 21:00. Jak jej napisalam zeby sie wypchala taka godziną smsowo zwyzywala mnie od oszustek, naciagaczy, sprzedawce badziewi i świń. Kuzwa, skad tacy ludzie sie biora??? PEwnie mi chciala zaplacic falszywkami albo w ogole zabrac rower i spierdzielic. Caly dzien mi cenzura zawracala, targowala po czym taki koniec. Podejrzane prawda???

nanajka nie przejmuj się ludzie są bardzo "dziwni"

ale że aż tak? pierwszy i oby ostatni raz mi sie trafil taki kupujacy emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6172837 wtorek, 15 marzec 2016, 06:22:11
Wkurza mnie że jak był konkurs luksusu to ludzie przez chyba miesiąc narzekali że do jednych doszło a do drugich nie chociaż czas wysyłki był długi i znow sie zaczyna.... Ktoś dostał smsa o blenderze a ktoś nie mimo iż mają chyba do któregoś tam kwietnia czas na powiadomienie i wysyłkę. Sam czekam na jednego, siostry tez i jakoś się nie pocę że nie mam.... LUDZIE JAK REG, MÓWI ŻE MAJĄ CZAS TO MAMY CZEKAC A NIE NA MIESIĄC WCZEŚNIEJ PRZEZYWAĆ.... Bo ja nie mam smsa a inny ma....  emotka emotka

I tak jak mczarna mnie też wkurza to gó*no co spadło w nocy emotka  a już tak pięknie się robiło wczoraj emotka  
0 0

dorota8331

Cytuj wiadomość#6172844 wtorek, 15 marzec 2016, 07:59:07
Wkurza mnie to, że od pół roku nic nie wygrałam... a wczesniej co chwile... mikrofala, bony, garnki, SPA, ekspresy do kawy, itp a teraz nic. KAufland się na mnie wypiął, tesco też, o loteriach nie wspomnę! 3 razy zakreciłam kubkiem, aby podreperowac budżet i co ? i nic, a od paczki sprzątaczki już mnie rozbolała głowa,   bo w całej łazience mam poupychane kostki do WC z ducka  z zerowym efektem. Nie wiem co za fatum.
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6172852 wtorek, 15 marzec 2016, 08:59:08
dorota8331 napisał(a):

Wkurza mnie to, że od pół roku nic nie wygrałam... a wczesniej co chwile... mikrofala, bony, garnki, SPA, ekspresy do kawy, itp a teraz nic. KAufland się na mnie wypiął, tesco też, o loteriach nie wspomnę! 3 razy zakreciłam kubkiem, aby podreperowac budżet i co ? i nic, a od paczki sprzątaczki już mnie rozbolała głowa,   bo w całej łazience mam poupychane kostki do WC z ducka  z zerowym efektem. Nie wiem co za fatum.

To chyba takie fatum ogólne. Ogólnie większość dopadło. I też mnie to wkurza. W dodatku konkursów jak na lekarstwo.
0 0

koper

Cytuj wiadomość#6172855 wtorek, 15 marzec 2016, 09:08:31
pioge7 napisał(a):

(...) Ktoś dostał smsa o blenderze a ktoś nie mimo iż mają chyba do któregoś tam kwietnia czas na powiadomienie i wysyłkę. (...) LUDZIE JAK REG, MÓWI ŻE MAJĄ CZAS TO MAMY CZEKAC A NIE NA MIESIĄC WCZEŚNIEJ PRZEZYWAĆ.... Bo ja nie mam smsa a inny ma....  emotka emotka
(...) 

Jak ja to doskonale rozumiem. Najpierw 5 tyś wpisów w mdw: chyba wygrałam blender, bo licznik po moim zgłoszeniu pokazywał mniej niż 5 tyś.
Potem wpisy w każdym możliwym wątku na ten temat, od cieszę się, że wygrałam blender, przez szukam, czy to prawda, że wygrałam blender, po wkurza mnie, że nie mam pewności, że wygrałam blender.
A teraz kolejne 5 tyś wpisów w mdw się szykuje: dostałam smsa potwierdzającego, że wygrałam blender.
Potem już tylko 5 tyś wpisów: dostałam już blender (oczywiście, bez podania przewoźnika, bo przecież, ktoś już pisał 14 stron wcześniej, można sobie znaleźć!).
I na koniec jakieś 3 tyś wpisów: sprzedam blender  emotka
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6172858 wtorek, 15 marzec 2016, 09:10:29
zaczytana-pola napisał(a):

dorota8331 napisał(a):

To chyba takie fatum ogólne. Ogólnie większość dopadło. I też mnie to wkurza. W dodatku konkursów jak na lekarstwo.

nie no konkursy są tylko takie nie za bardzo ciekawe ilościowo i nagrodowo. A wlasnie moze mnie ktos oswiecic o co chodzi z tymi blenderami od Amiki? Oni serio 5 tys blenderow rozdawali?? bo cos tam wypelnialam ale myslalam ze to taka sciema a tu ludzie sie chwala ze jakies smsy z potwierdzeniem dostaja... To z tego czegos??
0 0

myszania

Cytuj wiadomość#6172859 wtorek, 15 marzec 2016, 09:16:34
Wkurzona jestem...dostałam od męża prezent - kubek termiczny BODUM.
Nie kupił w sklepie tylko na allegro od jakiegoś gościa (moze konkursowicza;) ) i kuzwa....kubek przecieka.
I najlepsze jest to, że raz z nim była  juz na dworze i wydawało mi się, ze jest ok. A teraz cieknie jak nie wiem...mąż mówi, ze coś z uszczelką.
Wrrrrrrrr
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6172864 wtorek, 15 marzec 2016, 09:22:55
nanajka81 napisał(a):

dorota8331 napisał(a):

nie no konkursy są tylko takie nie za bardzo ciekawe ilościowo i nagrodowo. A wlasnie moze mnie ktos oswiecic o co chodzi z tymi blenderami od Amiki? Oni serio 5 tys blenderow rozdawali?? bo cos tam wypelnialam ale myslalam ze to taka sciema a tu ludzie sie chwala ze jakies smsy z potwierdzeniem dostaja... To z tego czegos??

TAK, te smsy sa na temat wysyłki blenderów na podany w formularzu adres.

5 tysięcy blenderów + wycieczka to dla takiej firmy jak Amica niewielki koszt (blendery kosztują niby 130zł, ale dla producenta to są znaczne mniejsze koszty). Wynajęcie dużej agencji reklamowej, która miałaby stworzyć nowe HASŁO dla marki, to duża kasa. A przy okazji konkursu Amica zyska, oprócz hasła, sympatię wielu kobiet (i mężczyzn) emotka  
0 0

constanza

Cytuj wiadomość#6172866 wtorek, 15 marzec 2016, 09:33:03
pioge7 napisał(a):

Wkurza mnie że jak był konkurs luksusu to ludzie przez chyba miesiąc narzekali że do jednych doszło a do drugich nie chociaż czas wysyłki był długi i znow sie zaczyna.... Ktoś dostał smsa o blenderze a ktoś nie mimo iż mają chyba do któregoś tam kwietnia czas na powiadomienie i wysyłkę. Sam czekam na jednego, siostry tez i jakoś się nie pocę że nie mam.... LUDZIE JAK REG, MÓWI ŻE MAJĄ CZAS TO MAMY CZEKAC A NIE NA MIESIĄC WCZEŚNIEJ PRZEZYWAĆ.... Bo ja nie mam smsa a inny ma....  emotka emotka

I tak jak mczarna mnie też wkurza to gó*no co spadło w nocy emotka  a już tak pięknie się robiło wczoraj emotka  

Wyczuwam jakaś aluzje do mojego wpisu emotka  bije sie w pierś bo jestem w takim momencie życia, ze nie bardzo mam czas czytać, notować i pilnować terminu wysyłki nagród. Skoro maja czas ok..ale nadal mnie wkurza, ze inni maja jakieś wieści a ja nie  emotka  Nie lubię takiego załatwiania konkursów na raty emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6172868 wtorek, 15 marzec 2016, 09:35:41
constanza napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Wyczuwam jakaś aluzje do mojego wpisu emotka  bije sie w pierś bo jestem w takim momencie życia, ze nie bardzo mam czas czytać, notować i pilnować terminu wysyłki nagród. Skoro maja czas ok..ale nadal mnie wkurza, ze inni maja jakieś wieści a ja nie  emotka  Nie lubię takiego załatwiania konkursów na raty emotka

grając w konkursie zgadzaliśmy się na regulamin w którym było to napisane. Także musimy czekać. Mnie to też denerwuje że nie mam SMS a duża część ludzi ma... no ale czekam cierpliwie... Także to samo polecam emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6172876 wtorek, 15 marzec 2016, 09:53:37
defed napisał(a):

(...) A przy okazji konkursu Amica zyska, oprócz hasła, sympatię wielu kobiet (i mężczyzn) emotka  

Moją sympatię zyskali natychmiast, gdy zobaczyłam dołączoną do blendera gwarancję na 2 lata + list gratulacyjny będący aneksem do tej gwarancji. Fajnie mieć taki zapasowy blender emotka

myszania napisał(a):

Wkurzona jestem...dostałam od męża prezent - kubek termiczny BODUM.
Nie kupił w sklepie tylko na allegro od jakiegoś gościa (moze konkursowicza;) ) i kuzwa....kubek przecieka.
I najlepsze jest to, że raz z nim była  juz na dworze i wydawało mi się, ze jest ok. A teraz cieknie jak nie wiem...mąż mówi, ze coś z uszczelką.
Wrrrrrrrr

Przecieka od góry? Kubki termiczne nie są szczelne, w założeniu masz siedzieć przy ognisku i siorpać z niego herbatę. Mój facet nie chciał w to uwierzyć, więc wlał do środka gorący napój i kubek wsadził w spodnie emotka Efekt był łatwy do przewidzenia...
PS: Aby kubek termiczny był szczelny, powinien mieć uszczelkę u góry, ale takiego jeszcze na oczy nie widziałam.
0 0

myszania

Cytuj wiadomość#6172881 wtorek, 15 marzec 2016, 10:16:55
Dokładnie - mój ma taka uszczelkę, ale jest coś z nia nie tak i leci nie tam gdzie się nakręca nakrętke na kubek.....jak go przechyle leci ...:(
A kubek za nie małe pieniądze.
0 0

lola.lola

Cytuj wiadomość#6172885 wtorek, 15 marzec 2016, 10:27:46
Wkurza mnie, że ostatnio Lay's robi same męskie konkursy  emotka  I nagrody też męskie... a co to, kobiety nie jedzą chipsów?!
Otóż czasem jedzą emotka
(dodałam do bazy konkurs "Męska rzecz")
0 0

lola.lola

Cytuj wiadomość#6172897 wtorek, 15 marzec 2016, 10:50:52
tomniewkurza napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Wkurza mnie, że ostatnio Lay's robi same męskie konkursy  emotka  I nagrody też męskie... a co to, kobiety nie jedzą chipsów?!
Otóż czasem jedzą emotka
(dodałam do bazy konkurs "Męska rzecz")

Spośród wszystkich Prac Konkursowych Komisja wybierze łącznie 1 (słownie: jednego) Laureata Nagrody Głównej, jaką jest wyjazd dla 6 (słownie: sześć) osób na finałowy mecz Ligi Mistrzów UEFA wraz z zakwaterowaniem w hotelu (2 noclegi) oraz przelotem z lotniska w Warszawie na lotnisko Linate lub Malpensa w Mediolanie gdzie odbywa się mecz Ligi Mistrzów UEFA i z powrotem, transferem z hotelu na stadion i z powrotem (w postaci podstawionych, dedykowanych autokarów) oraz przewodnika kieszonkowego,
o łącznej wartości 51 093,13 PLN. emotka emotka
...a "jak powinno wyglądać prawdziwe męskie spotkanie"?
Moim zdaniem na prawdziwie męskim spotkaniu nie może zabraknąć... KOBIET  emotka podających chipsy w strojach frywolnych
emotka
I tak napisz. Powodzenia.

Jest już tytuł "wodzianki" więc czemu miałoby nie być "chipsianki" emotka A potem zabiorę 5 koleżanek na zakupy w Mediolanie  emotka emotka
0 0

noisy0000

Cytuj wiadomość#6172904 wtorek, 15 marzec 2016, 10:57:45
Ooooj to by było coś wspaniałego opisać "babski wieczór" i wygrać nagrodę w postaci wyjazdu dla siebie i koleżanek na luksusowe zakupy emotka :D emotka :D  ale  pewnie "baby" nie będą za bardzo brane pod uwagę w zgłoszeniach konkursowych emotka
0 0

noisy0000

Cytuj wiadomość#6172908 wtorek, 15 marzec 2016, 11:06:17
magnus napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

Ooooj to by było coś wspaniałego opisać "babski wieczór" i wygrać nagrodę w postaci wyjazdu dla siebie i koleżanek na luksusowe zakupy emotka :D emotka :D  ale  pewnie "baby" nie będą za bardzo brane pod uwagę w zgłoszeniach konkursowych emotka

a z ciekawości, czy ktoś mi wyjaśni pojęcie "przewodnik kieszonkowy" ?  emotka

Przewodnik kieszonkowy to taka niedużą a przydatna książeczka emotka , produkuje je najczęściej PASCAL-są to mapy, najważniejsze miejsca do zwiedzenia, komunikacja i rozmówki w danym języku (wybierasz taki jaki jest Ci potrzebny (Paryż, Mediolan emotka , Lonyn etc).
Przydatna książeczka, dostępna w EMPIKu  emotka  

Wkurza mnie przecią emotka gające się przeziebienie emotka

No właśnie już sobie wygooglowałam emotka  bo najpierw pomyślałam, że chodzi o przewodnika-człowieka dlatego "kieszonkowy" psuł mi koncepcję  emotka
0 0

noisy0000

Cytuj wiadomość#6172919 wtorek, 15 marzec 2016, 11:19:07
tomniewkurza napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

magnus napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

a z ciekawości, czy ktoś mi wyjaśni pojęcie "przewodnik kieszonkowy" ?  emotka

Przewodnik kieszonkowy to taka niedużą a przydatna książeczka

najpierw pomyślałam, że chodzi o przewodnika-człowieka dlatego "kieszonkowy" psuł mi koncepcję  emotka

Przewodnik kieszonkowy w wersji ludzkiej to musi być Chińczyk i w dodatku karzeł emotka emotka emotka

Wiem, wiem... trochę wtopa  emotka
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6172920 wtorek, 15 marzec 2016, 11:24:14
Wkurza mnie rozdwojenie jaźni pewnej osoby. emotka
Wkurza mnie pogoda. A miała być wiosna emotka
0 0

slonko365

Cytuj wiadomość#6172997 wtorek, 15 marzec 2016, 13:06:54

dorota8331 napisał(a):

No coś jest na rzeczy, gdyby nie jedna super nagroda, która nie pozwala mi marudzić emotka  to też bym powiedziała, że jest jakaś bryndza totalna i to co najmniej od stycznia emotka
0 0