Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

joan

Cytuj wiadomość#6175964 wtorek, 22 marzec 2016, 23:02:09
Że czekałam na pewną babkę przed Rossmannem, gdy nagle podszedł do mnie jakiś czubol i wydarł mordę, że gdyby przyjaciel żył, to by tu tego sklepu nie było! A Pani wie, kto był moim przyjacielem?! Adolf Hitler!

I że wysłałam nowy mebelek kurierem, a dotarł zniszczony. Teraz się zacznie jazda.
0 0

Halszka

Cytuj wiadomość#6175976 wtorek, 22 marzec 2016, 23:34:36
Wkurza mnie uzależnienie od e-konkursy.info..... emotka od dłuższego czasu nie zrobiłam nic konkretnego ze sobą, w domu i w ogóle... wrrr nic tylko ciągle odświeżam stronę i czekam...   Nie wiadomo na co emotka , bo przecież wysyłam max jedno zgłoszenie dziennie (jak dobrze pójdzie)... Jak się od tego odzwyczaić? Uwolnić? Mam sobie wyłączyć internet? A może to minie? Mam nadzieję że zmądrzeje!  emotka To minie prawda? Początki takie są?
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#6176106 środa, 23 marzec 2016, 13:44:02
Halszka napisał(a):

Wkurza mnie uzależnienie od e-konkursy.info..... emotka od dłuższego czasu nie zrobiłam nic konkretnego ze sobą, w domu i w ogóle... wrrr nic tylko ciągle odświeżam stronę i czekam...   Nie wiadomo na co emotka , bo przecież wysyłam max jedno zgłoszenie dziennie (jak dobrze pójdzie)... Jak się od tego odzwyczaić? Uwolnić? Mam sobie wyłączyć internet? A może to minie? Mam nadzieję że zmądrzeje!  emotka To minie prawda? Początki takie są?

Może nie minąć... Ten problem dotyczy mnie już od kilku lat...  emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6176109 środa, 23 marzec 2016, 13:48:52
brudny, Przyznam szczerze zdarzało mi się kupować paragon na forum, sama też sprzedaję czasem tudzież dostaję czy daję komuś gratis.Ale brzydziłabym się we własnym zakresie drukować paragony w domu.To już jest jednak przestępstwo.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6176128 środa, 23 marzec 2016, 14:35:17
cudaczek121 napisał(a):

brudny, Przyznam szczerze zdarzało mi się kupować paragon na forum, sama też sprzedaję czasem tudzież dostaję czy daję komuś gratis.Ale brzydziłabym się we własnym zakresie drukować paragony w domu.To już jest jednak przestępstwo.

Myślisz, ze Ci co to robią się brzydzą, czy są nastawieni wyłącznie na zysk? a całą działalność podpinają pod legalnie prowadzony sklepik. I później się okazuje w loterii hallsów, milki, czy unilevera, że u Pani Krystynki w sklepie w Aleksandrowie Łódzkim zaopatruje się połowa polski na konkursy, a większość z tych zgłoszeń idzie na dwa nazwiska. I myślisz, że jak oni zgłaszają do wygrajzglade 10 000 paragonów z takiej fikcyjnej transakcji to fizycznie odprowadzają podatek za te produkty? Moim zdaniem idzie wyłącznie za wygrany zestaw.
0 0

kalinea

Cytuj wiadomość#6176139 środa, 23 marzec 2016, 15:15:33
Loteria na FB. Do ROZLOSOWANIA 5 produktów a ludzie piszą poematy o tym dlaczego powinni wygrać daną nagrodę emotka

Konkurs na FB. Należy NAPISAĆ za co lubisz wiosnę. Ludzie wstawiają linki do prezentacji, laurek, kolaże, zdjęcia. emotka

Omg  emotka
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6176141 środa, 23 marzec 2016, 15:22:30
joan napisał(a):

Że czekałam na pewną babkę przed Rossmannem, gdy nagle podszedł do mnie jakiś czubol i wydarł mordę, że gdyby przyjaciel żył, to by tu tego sklepu nie było! A Pani wie, kto był moim przyjacielem?! Adolf Hitler!

I że wysłałam nowy mebelek kurierem, a dotarł zniszczony. Teraz się zacznie jazda.

Joan dzieki emotka  mam parszywy humor a Twoj czub sprawil,ze usmiechnelam sie.
0 0

lager

Cytuj wiadomość#6176142 środa, 23 marzec 2016, 15:25:17
Przesyłka allegro inpost idzie do mnie już 8 dzień roboczy, no wychodze z siebie emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6176147 środa, 23 marzec 2016, 15:47:22
chochliczka napisał(a):

joan napisał(a):

A to zapraszam do Carrefoura, tam same tego typu "atrakcje" emotka Dzisiaj nie było przyjaciela Hitlera, za to menele poczuli klimat świąt, bo im więcej aut na parkingu, tym więcej meneli się kręci. Prawdziwym przebojem popołudnia była pani, co uparcie chciała dostać pieniądze, bo wczoraj wyszła z kryminału. Najwyraźniej nie wyglądaliśmy na przekonanych, bo powiedziała do nas "No bo chyba widać, że wyszłam z kryminału?!" emotka
0 0

ignam

Cytuj wiadomość#6176148 środa, 23 marzec 2016, 15:49:53
kalinea napisał(a):

Loteria na FB. Do ROZLOSOWANIA 5 produktów a ludzie piszą poematy o tym dlaczego powinni wygrać daną nagrodę emotka

Konkurs na FB. Należy NAPISAĆ za co lubisz wiosnę. Ludzie wstawiają linki do prezentacji, laurek, kolaże, zdjęcia. emotka

Omg  emotka

Przestaniesz się dziwić jak sprawdzisz zakończone konkursy. Zamiast losowania często jest "wybraliśmy", a laurek na fb już się nikt nie czepia, chyba, że jakaś grubsza nagroda. Mnie wkurzają organizatorzy. Jak zwykle.
0 0

freyja88

Cytuj wiadomość#6176151 środa, 23 marzec 2016, 15:57:56
joan napisał(a):

chochliczka napisał(a):

joan napisał(a):

A to zapraszam do Carrefoura, tam same tego typu "atrakcje" emotka Dzisiaj nie było przyjaciela Hitlera, za to menele poczuli klimat świąt, bo im więcej aut na parkingu, tym więcej meneli się kręci. Prawdziwym przebojem popołudnia była pani, co uparcie chciała dostać pieniądze, bo wczoraj wyszła z kryminału. Najwyraźniej nie wyglądaliśmy na przekonanych, bo powiedziała do nas "No bo chyba widać, że wyszłam z kryminału?!" emotka

emotka To i tak dobrze. W zeszłym roku w lany poniedziałek w windzie jeździl sobie menel leżący w wlasnych siuśkach z gaciami po kolana, z namalowanym zającem na pośladku i...z pisankami na wierzchu! Naciskasz guzik, przyjeżdża winda, otwierasz i...taaaadam! "Święta Wielkanocne z jajkiem i zającem! Słoneczne, pachnące, święta Wielkanocne!" emotka
Na szczęście mamy dwie windy emotka
0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6176153 środa, 23 marzec 2016, 16:01:56
Wkurza mnie poczta polska - dziś za paczkę ekonomiczną zamiast standardowo 9,50 zapłaciłam 13 zł! Ja rozumiem podwyżki, ale aż 3,50??????? emotka Żeby ta podwyżka przełożyła się na ich szybkość ....
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6176162 środa, 23 marzec 2016, 16:38:05
buncia88 napisał(a):

emotka To i tak dobrze. W zeszłym roku w lany poniedziałek w windzie jeździl sobie menel leżący w wlasnych siuśkach z gaciami po kolana, z namalowanym zającem na pośladku i...z pisankami na wierzchu! Naciskasz guzik, przyjeżdża winda, otwierasz i...taaaadam! "Święta Wielkanocne z jajkiem i zającem! Słoneczne, pachnące, święta Wielkanocne!" emotka

To był tzw. alkohimalaista - kolejką gondolową jechał emotka
0 0

freyja88

Cytuj wiadomość#6176165 środa, 23 marzec 2016, 16:53:15
joan napisał(a):

buncia88 napisał(a):

emotka Ani Mru Mru?
Ech...wiosna, a z wiosną menele... pod blokiem w "altanie z kontenerami" już zrobiło się gwarno i wesoło jak w kawiarni. Radio na baterie...każdy ze swoim wózkiem pełnym zdobyczy z wiosennych porządków emotka Uroki blokowiska...
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6176169 środa, 23 marzec 2016, 17:01:07
buncia88 napisał(a):

joan napisał(a):

buncia88 napisał(a):

emotka Ani Mru Mru?
Ech...wiosna, a z wiosną menele... pod blokiem w "altanie z kontenerami" już zrobiło się gwarno i wesoło jak w kawiarni. Radio na baterie...każdy ze swoim wózkiem pełnym zdobyczy z wiosennych porządków emotka Uroki blokowiska...

Ale tu wesoło emotka  (i wkurzająco  emotka  ). U mnie nie ma tak hardcorowo, być może to wina braku wind i menelstwo zostaje w mieszkaniach, bo schody to takie niestabilne podłoże...
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6176218 środa, 23 marzec 2016, 20:00:46
elotta napisał(a):

To chyba było... znajdź męża w pomorskim i problem z głowy.

Już nie muszę szukać męża w pomorskim, mam za to domek:-) 
0 0

xooxooxoo

Cytuj wiadomość#6176238 środa, 23 marzec 2016, 20:27:22
lager napisał(a):

Przesyłka allegro inpost idzie do mnie już 8 dzień roboczy, no wychodze z siebie emotka

Do mnie ostatnio szła też tydzień, już więcej nie zamówię inpostem bo ciągle mam jakieś mega opóźnienia emotka
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6176240 środa, 23 marzec 2016, 20:31:47
batistutek123 napisał(a):

mczarna napisał(a):

Jak będziesz w Kołobrzegu mam tam 5 budek i restauracje (...)

Jeszcze do wczoraj Kołobrzeg nie leżał w województwie pomorskim... emotka
Wkurza mnie, jeśli się przeniósł.
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6176241 środa, 23 marzec 2016, 20:32:48
batistutek123 napisał(a):

mczarna napisał(a):

elotta napisał(a):

To chyba było... znajdź męża w pomorskim i problem z głowy.

Jak będziesz w Kołobrzegu mam tam 5 budek i restauracje, odezwij się zjecie za darmo pogadamy coś:) Będę tam dość często.
Teraz spotkam się z 12 osobami które przeszły pomyślnie rekrutację.

Niestety ale Kołobrzeg nie przechodzi mojej rekrutacji emotka Wkurza mnie odległość. Ale jak moi znajomi z okolic Szczecina,Koszalina itd  moga przy okazji do Ciebie wpaść na darmowe żarełko to dawaj znać:P emotka
0 0

teodozja

Cytuj wiadomość#6176254 środa, 23 marzec 2016, 20:48:42
Wkurza mnie ten chory kraj w którym NFZ robi wszystko żeby zabić chorych. Dzisiaj się dowiedziałam że leki,które muszę przyjąć na już mam dostać w grudniu 2017 roku emotka Mogę sobie kupić kupić za 5 tysięcy złotych. Niby stosunkowo niedużo,ale nie dla osoby która jest na zasiłku bo nie może pracować bo choruje emotka a z czegoś trzeba żyć.
0 0