Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

mczarna

Cytuj wiadomość#6209667 wtorek, 7 czerwiec 2016, 18:47:57
Wkurza mnie Tortex, wszystkie zgłoszenia negatywne, a wysyłam wszystko ok. Ktoś tak miał? W pierwszym zgłoszeniu niby data zła i napisali by wysłać ponownie, zrobiłam to i znów niby źle.Znów trzeba pytać co im nie pasi.
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6209700 wtorek, 7 czerwiec 2016, 19:41:04
"Dorobek" ostatnich dni, w porządku chronologicznym:
a) Zanim zagrałam w konku Cechini, spytałam znajomych mugoli, czy chcieliby wygrać taki wyjazd, wtedy spędzilibyśmy 3 dni w górach z wyżywieniem, a paliwo wyszłoby nas po połowie. Oczywiście powiedziałam o płatnym podatku i git majonez. Się okazało, że wpadły dwa wyjazdy i od zeszłego czwartku cisza. Laureat nie raczył odpowiedzieć na mojego smsa, o jego wygranej dowiedziałam się przypadkowo FB. Ponoć program nie taki i w ogóle płacić trzeba, dostałam rykoszetem cudzego focha. Wygląda na to, że nie dosyć, iż się nagroda zmarnuje, bo nieprzechodnia jest, to jeszcze zapłacę za benzynę 2x pierwotnie zakładanej kwoty (a blisko Żegiestowa nie mieszkam).
b) Googlowski Excell źle przekonwertował zawartość tabelki i na Premię poszedł nieco nieprawidłowy numer paragonu. Na tyle "nieco", że ewentualna wygrana na pewno by przepadła. Czyli pozostaje mi kręcić paciorki różańca i odprawiać obrzędy, żeby akurat to zgłoszenie nie zostało "wybrane". Jak na złość, akurat jest dosyć fajne i jeśli trafi w pulę o czytania, pewnie je wybiorą. Sama nie wiem, co robić w tym kontekście, czy do nich pisać, czy olać sprawę, ale głupio stracić pierwsze w życiu wygrane plejstejszyn.
c) W pewnym konkursie, w którym wzięłam udział, na bank 1/3 nagrodzonych zgłoszeń była niezgodna z regulaminem, a może i więcej - nie mam jak sprawdzić. W związku z tym spędziłam poranek na wyszukiwaniu mejli do zaangażowanych stron i pisaniu reklamacji, bo przecież jego mać w agencjach reklamowych pracują ludzie-delfiny, co zawsze połówkę mózgu mają aktywną, a druga sobie ucina drzemkę. I tylko nie wiem, czy może nie powinnam się zatrudnić, jako jakiś dyrektor w takiej agencji, bo najwyraźniej jakiegokolwiek nadzoru brak i ogarnięcie 5 zasad konkursu przechodzi wszelkie możliwości myślowe pracowników.
d) Smolar znowu dał ciała, tym razem tworząc dwa różne regulaminy do akcji w Hebe, więc wychodzi na to, że straciłam godzinę, aby zrobić zakupy do konkursu, w którym nie wzięłabym udziału wiedząc o smolarowych błędach. Najwidoczniej tam również zatrudnieni są ludzie-delfiny, co czasami wychodzą na gorszym ułomków, niż grupa docelowa ich akcji promo.

A jest dopiero wtorek emotka
0 0

tadziuuu

Cytuj wiadomość#6209701 wtorek, 7 czerwiec 2016, 19:48:16
joan napisał(a):

a) Zanim zagrałam w konku Cechini, spytałam znajomych mugoli, czy chcieliby wygrać taki wyjazd, wtedy spędzilibyśmy 3 dni w górach z wyżywieniem, a paliwo wyszłoby nas po połowie. Oczywiście powiedziałam o płatnym podatku i git majonez. Się okazało, że wpadły dwa wyjazdy i od zeszłego czwartku cisza. Laureat nie raczył odpowiedzieć na mojego smsa, o jego wygranej dowiedziałam się przypadkowo FB. Ponoć program nie taki i w ogóle płacić trzeba, dostałam rykoszetem cudzego focha. Wygląda na to, że nie dosyć, iż się nagroda zmarnuje, bo nieprzechodnia jest, to jeszcze zapłacę za benzynę 2x pierwotnie zakładanej kwoty (a blisko Żegiestowa nie mieszkam).
b) Googlowski Excell źle przekonwertował zawartość tabelki i na Premię poszedł nieco nieprawidłowy numer paragonu. Na tyle "nieco", że ewentualna wygrana na pewno by przepadła. Czyli pozostaje mi kręcić paciorki różańca i odprawiać obrzędy, żeby akurat to zgłoszenie nie zostało "wybrane". Jak na złość, akurat jest dosyć fajne i jeśli trafi w pulę o czytania, pewnie je wybiorą. Sama nie wiem, co robić w tym kontekście, czy do nich pisać, czy olać sprawę, ale głupio stracić pierwsze w życiu wygrane plejstejszyn.
c) W pewnym konkursie, w którym wzięłam udział, na bank 1/3 nagrodzonych zgłoszeń była niezgodna z regulaminem, a może i więcej - nie mam jak sprawdzić. W związku z tym spędziłam poranek na wyszukiwaniu mejli do zaangażowanych stron i pisaniu reklamacji, bo przecież jego mać w agencjach reklamowych pracują ludzie-delfiny, co zawsze połówkę mózgu mają aktywną, a druga sobie ucina drzemkę. I tylko nie wiem, czy może nie powinnam się zatrudnić, jako jakiś dyrektor w takiej agencji, bo najwyraźniej jakiegokolwiek nadzoru brak i ogarnięcie 5 zasad konkursu przechodzi wszelkie możliwości myślowe pracowników.
d) Smolar znowu dał ciała, tym razem tworząc dwa różne regulaminy do akcji w Hebe, więc wychodzi na to, że straciłam godzinę, aby zrobić zakupy do konkursu, w którym nie wzięłabym udziału wiedząc o smolarowych błędach. Najwidoczniej tam również zatrudnieni są ludzie-delfiny, co czasami wychodzą na gorszym ułomków, niż grupa docelowa ich akcji promo.

A jest dopiero wtorek emotka

wow to jest kumulacja.
Moje wkurzanie się na szpaki które opieprzyły całe drzewo z czereśni jest przy tym pestką emotka  
ps. ostatnio szpaki mają się dobrze na opolszczyźnie jak widać
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6209702 wtorek, 7 czerwiec 2016, 19:48:37
nelunia napisał(a):

bruce napisał(a):

Rozumiem mistrzostwa i zwariowane akcje konkursowe z tym związane, ale żeby w kółko tylko piwska i chipsy emotka :
agicho napisał(a):Jakby mało komuś było chipsów w Biedronce i Kauflandzie.... od czwartku w ITM je znajdzie emotka

Też już mam alergie i przybyło mi kilka kilosów od tych cholernych chipsów,piwska,coca-coli i pepsiuni.

Mnie tez wkurza asortyment konkursowy, wrrrrr. Nie zapominaj o 5 kg cuksów Wawela na rozpoczęcie letniego tycia emotka
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6209703 wtorek, 7 czerwiec 2016, 19:50:08
kadett33 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

kurde zablokowałam Judytke jak mam ją odblokować?

wejdź na jej profil i kliknij odblokuj

dziękuję już odblokowałam
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6209705 wtorek, 7 czerwiec 2016, 19:51:46
tadziuuu napisał(a):

wow to jest kumulacja.
Moje wkurzanie się na szpaki które opieprzyły całe drzewo z czereśni jest przy tym pestką emotka  
ps. ostatnio szpaki mają się dobrze na opolszczyźnie jak widać

Z taką kumululu powinnam gibko w totku zagrać emotka

PS: No wiadomo, że to pestka, bo tylko tyle z tych czereśni zostaje emotka
0 0

nelunia

Cytuj wiadomość#6209710 wtorek, 7 czerwiec 2016, 19:59:07
ewikewik napisał(a):

nelunia napisał(a):

bruce napisał(a):

Rozumiem mistrzostwa i zwariowane akcje konkursowe z tym związane, ale żeby w kółko tylko piwska i chipsy emotka :
agicho napisał(a):Jakby mało komuś było chipsów w Biedronce i Kauflandzie.... od czwartku w ITM je znajdzie emotka

Też już mam alergie i przybyło mi kilka kilosów od tych cholernych chipsów,piwska,coca-coli i pepsiuni.

Mnie tez wkurza asortyment konkursowy, wrrrrr. Nie zapominaj o 5 kg cuksów Wawela na rozpoczęcie letniego tycia emotka

Ale cukierasy chociaż były dobre emotka I przyznaję to była pierwsza podwalinka do letniego tycia emotka na szczęście urlop będę spędzać aktywnie, może ciutkę zgubię emotka
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6209711 wtorek, 7 czerwiec 2016, 19:59:12
joan napisał(a):

Teraz to mnie potelepało, bo ja słałam zgłoszenia z nr paragonu tracąc na podróż do Hebe zdecydowanie więcej niż godzinę. Smolar ostatnio tak daje ciała na prawo i lewo, że niedługo sam szkielet z niego zostanie...  
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6209713 wtorek, 7 czerwiec 2016, 20:03:30
asantesana napisał(a):

Teraz to mnie potelepało, bo ja słałam zgłoszenia z nr paragonu tracąc na podróż do Hebe zdecydowanie więcej niż godzinę. Smolar ostatnio tak daje ciała na prawo i lewo, że niedługo sam szkielet z niego zostanie...  

Jedyne, co mnie pociesza: jeśli mnie ktoś nie lubi, może mu poprawią humor moje w/w porażki i na cokolwiek się przydadzą...

PS: Dobrze, że chociaż w Hebe kartą podarunkową płaciłam = nie czuję, że jestem w plecy emotka
0 0

bethan

Cytuj wiadomość#6209714 wtorek, 7 czerwiec 2016, 20:03:38
asantesana napisał(a):

joan napisał(a):

U mnie dokładnie to samo.
0 0

nelunia

Cytuj wiadomość#6209715 wtorek, 7 czerwiec 2016, 20:03:55
asantesana napisał(a):

joan napisał(a):

Czy rozmawiacie o Carefree ?
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6209718 wtorek, 7 czerwiec 2016, 20:05:57
nelunia napisał(a):

Tak.

Jeden regulamin mówił, że wymagane jest podanie w treści zgłoszenia numeru paragonu, inny o tym nie wspominał, a to kwestia dosyć istotna emotka
0 0

nelunia

Cytuj wiadomość#6209721 wtorek, 7 czerwiec 2016, 20:18:07
joan napisał(a):

nelunia napisał(a):

Tak.

Jeden regulamin mówił, że wymagane jest podanie w treści zgłoszenia numeru paragonu, inny o tym nie wspominał, a to kwestia dosyć istotna emotka

A to szuje.Ja mam regulamin z paragonem i taki schemat słałam. Zresztą na 3 nie wygrałam nawet chu***ego zestawu, a byłam nastawiona na torbę emotka
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6209723 wtorek, 7 czerwiec 2016, 20:24:23
nelunia napisał(a):

joan napisał(a):

nelunia napisał(a):

Tak.

A to szuje.Ja mam regulamin z paragonem i taki schemat słałam. Zresztą na 3 nie wygrałam nawet chu***ego zestawu, a byłam nastawiona na torbę emotka

Znajoma ma eventim ma eski bez nr par i bez zakupów...a ja mam zestaw produktów (wow) za zgloszenie z numerem par emotka  PS. jakby ktos chcial kupic wygrany zestaw za 5 zł + 4,50 zł za wysylke paragonu do smoalra - zapraszam ;D
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6209729 wtorek, 7 czerwiec 2016, 20:35:07
edzia21 napisał(a):

Znajoma ma eventim ma eski bez nr par i bez zakupów... (...)

Brawo Smolar, o to chodzi emotka
0 0

bridget

Cytuj wiadomość#6209731 wtorek, 7 czerwiec 2016, 20:40:13
edzia21 napisał(a):

nelunia napisał(a):

joan napisał(a):

nelunia napisał(a):

Tak.

Znajoma ma eventim ma eski bez nr par i bez zakupów...a ja mam zestaw produktów (wow) za zgloszenie z numerem par emotka  PS. jakby ktos chcial kupic wygrany zestaw za 5 zł + 4,50 zł za wysylke paragonu do smoalra - zapraszam ;D

u mnie  na 4 zgłoszenia z nr paragonow az 1 zestaw
0 0

nasturcja19

Cytuj wiadomość#6209736 wtorek, 7 czerwiec 2016, 20:48:31
Jak ja nie cierpię  laysów! a pufy jak nie bylo... tak nie ma,,, brrr emotka
0 0

monnikk

Cytuj wiadomość#6209747 wtorek, 7 czerwiec 2016, 21:03:26
nelunia napisał(a):

joan napisał(a):

nelunia napisał(a):

Tak.

Ja wysłałam 4 zgłoszenia z nr paragonu i mam jeden zestaw. 
0 0

bethan

Cytuj wiadomość#6209760 wtorek, 7 czerwiec 2016, 21:31:16
bruce napisał(a):

Ja bym reklamowała te wyniki, skoro regulaminy były dwa i podawały wzajemnie wykluczające się zasady udziału.

Reklamacja konkursu w Smolarze to raczej śmierć konkursowa forever. Nawet na chomiki i rybki emotka
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6209769 wtorek, 7 czerwiec 2016, 21:41:56
Szczerze mówiąc, byłam pewna, że zgłoszeń bez numeru paragonu po prostu nie wezmą pod uwagę  emotka - to byłoby najprostsze wyjście. Może chamskie dla mugola, który akurat nadział się na format smsa bez nr paragonu, ale jednak. Zawsze można przecież uzasadnić, że hasło było za słabe. emotka

Edit: Na trzy paragony wylosowali mnie raz (rzecz jasna zestaw).
0 0