Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

joasiajulia

Cytuj wiadomość#6249678 sobota, 3 wrzesień 2016, 23:36:29
A Mnie wkurzyło Tesco -dokładnie konkurs Hasbro!
Paragon nie mniejszy niż 15zł-super zakupie ze trzy paragony i z głowy.Wpadam do Tesco w Grójcu-do znajomej dzwonię w sprawie sprawdzania tych symboli z pudełka-a tam,ten nie bierze,ten też nie....myślę co jest????Przeszukałam wszystkie zabawki -(znajoma,dobrze że miała czas,bardzo jej dziękuję-jedna z konkursowiczek..)mówi są wreszcie pasujące kody-pistolet z NERF za 79,90,Playdoch za 49,99 i jeszcze  jeden zestaw z Playdoh za 79,99.....załamałam się...no ale cóż po półtorej godzinie szukania,dojezdzie w tą i z powrotem około 60km-mówię kupuję-córeczka 5 latka Play dohem za 49,99 zachwycona,lecimy do kasy a tam........kod z pudełka nie wchodzi...Podchodzę do kasjerki,a ona tak zgadza się ,ten kod kreskowy nie działa..ale żeby pani kupiła nabiją mi na kasę produkt STARWars za 49,99.......załamałam się,córeczka zaczeła płakać......Ja się poddałam zostawiłam zakup i zabrałam dziecko na lody...zachwycona nie była,a Ja wściekła!Półtorej godzinki szukania produktów poszło się........ emotka
0 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6249681 sobota, 3 wrzesień 2016, 23:45:05
bucik-konkursy napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

możliwe, że nieuczciwy handel paragonami przeniesie się gdzieś indziej, ale przynajmniej oficjalnie e-konkursy potępiają taką praktykę.

No to jest dopiero obłuda w najczystszej postaci emotka emotka

oczywiście. zakaz rozmowy o paragonach na forum nic nie da, ludzie i tak się będą wymieniać (bo żadne prawo zdaje się tego nie zabrania). jedyny sposób na walkę z czymś, co nam się nie podoba, to w takich sytuacjach nie uczestniczenie w tym i tyle. albo bojkot konkursów, których organizatorzy nie wymagają paragonów na zaś. ale tak daleko nasza uczciwość się nie posunie, czyż nie? emotka

benasia

Cytuj wiadomość#6249682 niedziela, 4 wrzesień 2016, 00:01:25
joasiajulia napisał(a):

Paragon nie mniejszy niż 15zł-super zakupie ze trzy paragony i z głowy.Wpadam do Tesco w Grójcu-do znajomej dzwonię w sprawie sprawdzania tych symboli z pudełka-a tam,ten nie bierze,ten też nie....myślę co jest????Przeszukałam wszystkie zabawki -(znajoma,dobrze że miała czas,bardzo jej dziękuję-jedna z konkursowiczek..)mówi są wreszcie pasujące kody-pistolet z NERF za 79,90,Playdoch za 49,99 i jeszcze  jeden zestaw z Playdoh za 79,99.....załamałam się...no ale cóż po półtorej godzinie szukania,dojezdzie w tą i z powrotem około 60km-mówię kupuję-córeczka 5 latka Play dohem za 49,99 zachwycona,lecimy do kasy a tam........kod z pudełka nie wchodzi...Podchodzę do kasjerki,a ona tak zgadza się ,ten kod kreskowy nie działa..ale żeby pani kupiła nabiją mi na kasę produkt STARWars za 49,99.......załamałam się,córeczka zaczeła płakać......Ja się poddałam zostawiłam zakup i zabrałam dziecko na lody...zachwycona nie była,a Ja wściekła!Półtorej godzinki szukania produktów poszło się........ emotka

współczuję,ale może trzeba było wziąć jakiegoś kucyka MLP? Może córeczce by się spodobał. Niestety sklepy nie zawsze mają wszystkie produkty wprowadzone bo czasem nawet na czytnikach nie chce wyskakiwać produkt choć nie chodzi mi tu o Tesco konkretnie.

norweska20

Cytuj wiadomość#6249685 niedziela, 4 wrzesień 2016, 00:25:59
taalvikki napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

możliwe, że nieuczciwy handel paragonami przeniesie się gdzieś indziej, ale przynajmniej oficjalnie e-konkursy potępiają taką praktykę.

No to jest dopiero obłuda w najczystszej postaci emotka emotka

oczywiście. zakaz rozmowy o paragonach na forum nic nie da, ludzie i tak się będą wymieniać (bo żadne prawo zdaje się tego nie zabrania). jedyny sposób na walkę z czymś, co nam się nie podoba, to w takich sytuacjach nie uczestniczenie w tym i tyle. albo bojkot konkursów, których organizatorzy nie wymagają paragonów na zaś. ale tak daleko nasza uczciwość się nie posunie, czyż nie? emotka

taalvikki tym razem zgadzam się z tobą w 100%
0 0

delfinka101

Cytuj wiadomość#6249705 niedziela, 4 wrzesień 2016, 09:39:18
Całkowicie się nie wyeliminuje, bo każdy ma swoich znajomych i załatwi sobie okrężną drogą. ale skończy się,ze ktoś kto 5 lat jest na forum ma 3 dodatkowe konta i tylko z nich szuka paragonów.Paragony prosi o wysłanie na adresy rodziny a najlepiej płaciłby nie przelewem tylko doładowaniem.
0 0

cc_investigator

Cytuj wiadomość#6249708 niedziela, 4 wrzesień 2016, 10:04:56
delfinka101 napisał(a):

Całkowicie się nie wyeliminuje, bo każdy ma swoich znajomych i załatwi sobie okrężną drogą. ale skończy się,ze ktoś kto 5 lat jest na forum ma 3 dodatkowe konta i tylko z nich szuka paragonów.Paragony prosi o wysłanie na adresy rodziny a najlepiej płaciłby nie przelewem tylko doładowaniem.

A czym de facto rozni sie w kontekscie paragon-gate kupowanie paragonu z konta x i konta y, wysylanie go na siebie, czy na kota, placenie przelewem lub doladowaniem? W mojej ocenie niczym.
Mysle, ze Ci, ktorzy licza na pojawienie sie wiekszej rezerwy, rozczaruja sie szybko.
A jesli admini, ktorych prace szanuje bardzo, licza, ze poprawi sie reputacja e-konkow, to mysle, ze rozczarowanie bedzie jeszcze wieksze. Bo mugole nie kojarza nas z graniem bez paragonu, a z udzialem w duzej liczbie konkursow i czestym wygrywaniem, a to juz jest dla nich samo zlo.

joasiajulia

Cytuj wiadomość#6249712 niedziela, 4 wrzesień 2016, 10:14:54
benasia napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

współczuję,ale może trzeba było wziąć jakiegoś kucyka MLP? Może córeczce by się spodobał. Niestety sklepy nie zawsze mają wszystkie produkty wprowadzone bo czasem nawet na czytnikach nie chce wyskakiwać produkt choć nie chodzi mi tu o Tesco konkretnie.

Pojechałąm tam tylko po zakupy na konkurs wyłącznie.Zajechałam nastepnie do Kauflanda i tam kupiłam jej zabawkę która sama sobie wybrała,akurat paragon na samochód mam emotka
0 0

delfinka101

Cytuj wiadomość#6249714 niedziela, 4 wrzesień 2016, 10:27:02
cc_investigator napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

A czym de facto rozni sie w kontekscie paragon-gate kupowanie paragonu z konta x i konta y, wysylanie go na siebie, czy na kota, placenie przelewem lub doladowaniem? W mojej ocenie niczym.
Mysle, ze Ci, ktorzy licza na pojawienie sie wiekszej rezerwy, rozczaruja sie szybko.
A jesli admini, ktorych prace szanuje bardzo, licza, ze poprawi sie reputacja e-konkow, to mysle, ze rozczarowanie bedzie jeszcze wieksze. Bo mugole nie kojarza nas z graniem bez paragonu, a z udzialem w duzej liczbie konkursow i czestym wygrywaniem, a to juz jest dla nich samo zlo.

Ja jednak liczę iż  więcej nagród wpadnie tym którzy do tej pory uczciwie kupowali produkty na konkurs. 

cc_investigator

Cytuj wiadomość#6249724 niedziela, 4 wrzesień 2016, 11:09:13
Delfinka, ja bym bardzo chciala, zeby tak bylo. Naprawde. Rozum podpowiada mijednak  inaczej. Bede obserwowac z ciekawoscia.

kalka

Cytuj wiadomość#6249725 niedziela, 4 wrzesień 2016, 11:09:45
Wkurzyłam się dzisiaj, kiedy robiąc porządki w paragonach zauważyłam, że paragon na Vegetę z początku lipca jest już mało czytelny   
Nie dosyć, że konk był bez podawania numeru par emotka , to jeszcze trwa tak długo, że zanim podadzą wyniki całkiem wyblaknie - nie lubię takich konkursów  emotka

barcza

Cytuj wiadomość#6249727 niedziela, 4 wrzesień 2016, 11:19:03
kalka napisał(a):

Wkurzyłam się dzisiaj, kiedy robiąc porządki w paragonach zauważyłam, że paragon na Vegetę z początku lipca jest już mało czytelny   
Nie dosyć, że konk był bez podawania numeru par emotka , to jeszcze trwa tak długo, że zanim podadzą wyniki całkiem wyblaknie - nie lubię takich konkursów  emotka

daj paragon do koperty i lodówki dotrwa
0 0

kalka

Cytuj wiadomość#6249731 niedziela, 4 wrzesień 2016, 11:42:29
barcza napisał(a):

kalka napisał(a):

Dzięki, tak chyba zrobię, tylko że już teraz tam niewiele widać  emotka
0 0

barcza

Cytuj wiadomość#6249764 niedziela, 4 wrzesień 2016, 14:56:16
kalka napisał(a):

barcza napisał(a):

kalka napisał(a):

lepiej jak coś widać a nie jak  biały paragon jest
0 0

petunija1

Cytuj wiadomość#6249765 niedziela, 4 wrzesień 2016, 14:56:51
kalka napisał(a):

barcza napisał(a):

kalka napisał(a):

serio lodówka pomaga?Bo też mam z tym problem. emotka

barcza

Cytuj wiadomość#6249773 niedziela, 4 wrzesień 2016, 15:25:25
petunija1 napisał(a):

kalka napisał(a):

barcza napisał(a):

kalka napisał(a):

moim pomaga nigdy mi nie wyblakły od czasu gdy je daje do lodówki ktoś na forum też pisał ,że daje do klasera takiego od zdjęć i też mu nie blaknie
0 0

angie222

Cytuj wiadomość#6249779 niedziela, 4 wrzesień 2016, 16:19:54
Studenciaki. Myślą, że 120 zł za napisanie 40 stron pracy magisterskiej to atrakcyjna stawka. Ba, jeszcze chcieliby przypisu na każdej stronie oraz wykorzystania zebranej przez nich literatury. Po tym, jak wysłałam takiej osobie znaczny fragment i oddzwoniła z mordą od ucha do ucha, że nie ma wszędzie przypisów, postanowiłam olać jej pracę. Sama zrobi lepiej, a ja już naiwnie nie dam się złapać na kolejną biedną i zapracowaną studenciarę. emotka

slonecznik1309

Cytuj wiadomość#6249784 niedziela, 4 wrzesień 2016, 16:34:17
barcza napisał(a):

petunija1 napisał(a):

kalka napisał(a):

barcza napisał(a):

kalka napisał(a):

moim pomaga nigdy mi nie wyblakły od czasu gdy je daje do lodówki ktoś na forum też pisał ,że daje do klasera takiego od zdjęć i też mu nie blaknie

u mnie jedna półeczka w lodówce przeznaczona jest na paragony - przechowuję je w folijce na dokumenty emotka
0 0

bridget

Cytuj wiadomość#6249797 niedziela, 4 wrzesień 2016, 17:38:07
slonecznik1309 napisał(a):

barcza napisał(a):

petunija1 napisał(a):

kalka napisał(a):

barcza napisał(a):

kalka napisał(a):

u mnie jedna półeczka w lodówce przeznaczona jest na paragony - przechowuję je w folijce na dokumenty emotka

ja za to chciałam wysłac  zgłoszenie na konkurs kt trwał  do 31 sierpnia  i znow kolejny paragon niewykorzystany
0 0

angie222

Cytuj wiadomość#6249825 niedziela, 4 wrzesień 2016, 19:08:39

angie222 napisał(a):

Studenciaki. Myślą, że 120 zł za napisanie 40 stron pracy magisterskiej to atrakcyjna stawka.

Źle czynisz, choć tego jeszcze nie rozumiesz.

Tak, przyznaję, nie powinnam godzić się na pisanie innym, bo są teraz w złej sytuacji życiowej et cetera. Tak, łatwo złapać mnie na empatię. I tak, wiem, że Ci ludzie powinni sami stworzyć własne prace dyplomowe, dlatego zmieniam numer co pół roku, aby takie kwiatuszki do mnie nie dzwoniły. Czasem wydaje mi się, że w ten sposób komuś pomagam, ale chyba wcale tak nie jest...
0 0

medziks1

Cytuj wiadomość#6249827 niedziela, 4 wrzesień 2016, 19:15:02
Podczas remontu ktoś wyrzucił moją kopertę z paragonami, mam tylko skan Puchatka i Oxford i Pilot w portfelu. Soraya i Danio poszły... Pierwszy raz mam nadzieję, że nie wygram. Jeszcze dwie rundki po pudłach w domu i się poddaję, ech emotka
0 0