Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

Gość

Cytuj wiadomość#6267656 wtorek, 11 październik 2016, 14:24:38
asiatko napisał(a):

od 3 dni boli mnie po prawej stronie na dole brzucha i jakiś kujak kłuje mnie na wysokosci płuc tez po prawej stronie, wczoraj tak sie tego wystraszylam ze omal nie zemdlalam, musialam sie polozyc zeby samoloty przeszly. Do lekarki troche sie z tym wstydze isc bo ost wymusilam na niej skierowanie na jakies badania zwiazane z tym ze zbyt czesto jestem przy...bana i spiaca. Pobadaniach wyszlo ze jest ok i że widocznie taka moja uroda. Jest tu jakis lekarz???

ludzie, lekarze, szpitale, przychodnie to nie święte krowy...idziesz i żądasz...ja ostatnio zrobiłam awanturę na izbie przyjęć, bo czekałam z mężem przy okienku a żadna laleczka nie podniosła oczu by zapytać o co chodzi....jak ryknęłam to wszyscy na baczność stali, włącznie z policją która przyjechała z kimś z interwencji....idź do szpitala, i jak Cię odeślą niech Ci dadzą na piśmie, że Cię nie przyjmą...żądaj!!!! 
0 0

kalisto1986

Cytuj wiadomość#6267658 wtorek, 11 październik 2016, 14:27:10
Dokładnie jak @teodozja pisze, w niektórych miastach nocna opieka jest przy szpitalu i tam robią od razu wszystkie badania.
0 0

paula9891

Cytuj wiadomość#6267660 wtorek, 11 październik 2016, 14:28:32
cleopatra napisał(a):

ja ostatnio zrobiłam awanturę na izbie przyjęć, bo czekałam z mężem przy okienku a żadna laleczka nie podniosła oczu by zapytać o co chodzi....

Wiesz co... Nigdy nie wiesz co one robią, myślę, że w ich interesie jest obsłużyć Cię jak najszybciej i mieć Cię z głowy. emotka
Byłam świadkiem sytuacji, kiedy babka się wydarła na rejestratorkę "czy może łaskawie nas pani obsłuży?!". A dziewczya pisała pacjentowi z kolejki zwolnienie (dlatego miała pochyloną głowę i nie obsługiwała). To, że nie widzisz co robią, to nie znaczy, że nie robią nic, a uwierz papierkowej roboty im nie brakuje.

Gość

Cytuj wiadomość#6267664 wtorek, 11 październik 2016, 14:34:25
paula9891 napisał(a):

cleopatra napisał(a):

ja ostatnio zrobiłam awanturę na izbie przyjęć, bo czekałam z mężem przy okienku a żadna laleczka nie podniosła oczu by zapytać o co chodzi....

Wiesz co... Nigdy nie wiesz co one robią, myślę, że w ich interesie jest obsłużyć Cię jak najszybciej i mieć Cię z głowy. emotka
Byłam świadkiem sytuacji, kiedy babka się wydarła na rejestratorkę "czy może łaskawie nas pani obsłuży?!". A dziewczya pisała pacjentowi z kolejki zwolnienie (dlatego miała pochyloną głowę i nie obsługiwała). To, że nie widzisz co robią, to nie znaczy, że nie robią nic, a uwierz papierkowej roboty im nie brakuje.

akurat nie robiły nic...inaczej bym się nie darła
0 0

paula9891

Cytuj wiadomość#6267669 wtorek, 11 październik 2016, 14:41:11
cleoparta, a skąd wiesz? W mojej przychodni jest tak, że nie widać, czy kobieta coś pisze, widzę, że ma spuszczoną głowę, albo, że wpisuje coś do komputera. Osobiście widziałam jak wygląda praca w rejestracji i nikomu tego nie życzę...
0 0

dang21

Cytuj wiadomość#6267675 wtorek, 11 październik 2016, 14:45:02
cleopatra napisał(a):

paula9891 napisał(a):

cleopatra napisał(a):

akurat nie robiły nic...inaczej bym się nie darła 

Zamiast się drzeć, można z kulturą zwrócić uwagę...

Wkurza mnie zimno. Chcę znów lato emotka

paula9891

Cytuj wiadomość#6267676 wtorek, 11 październik 2016, 14:46:14
dang21 napisał(a):

Wkurza mnie zimno. Chcę znów lato

Ja też!!! Przez tą jesień weny mi brakuje emotka
0 0

hoduniek

Cytuj wiadomość#6267678 wtorek, 11 październik 2016, 14:47:13
a mnie wkurza, ze dodałam już z 5 konkursów a dopiero jeden przeszedł... nie mam dostepu do tematu o biedrze i zapowiedziach  emotka
0 0

koper

Cytuj wiadomość#6267691 wtorek, 11 październik 2016, 15:02:39
hoduniek napisał(a):

a mnie wkurza, ze dodałam już z 5 konkursów a dopiero jeden przeszedł... nie mam dostepu do tematu o biedrze i zapowiedziach  emotka

Cierpliwości, a dla pocieszenia dodam, że w Biedronce trwa dyskusja o tym do kogo zadzwoniło już Albedo z winiar, a do kogo nie.
A konkursy z zapowiedzi niedługo będą w bazie, jak np ten z Tesco w którym trzeba kupić mrożonki Hortex za 10 zł, żeby wygrać szklany słoik z uchem, słomką i "dziurawą" pokrywką za 3,50 zł emotka
Uszy do góry, dużo nie tracisz, a forumowe zaległości szybko nadrobisz  emotka

dolly

Cytuj wiadomość#6267795 wtorek, 11 październik 2016, 17:27:31
cleopatra napisał(a):

ludzie, lekarze, szpitale, przychodnie to nie święte krowy...idziesz i żądasz...ja ostatnio zrobiłam awanturę na izbie przyjęć, bo czekałam z mężem przy okienku a żadna laleczka nie podniosła oczu by zapytać o co chodzi....jak ryknęłam to wszyscy na baczność stali, włącznie z policją która przyjechała z kimś z interwencji....idź do szpitala, i jak Cię odeślą niech Ci dadzą na piśmie, że Cię nie przyjmą...żądaj!!!! 

Dobrze, ze Cie od razu na psychiatrie nie przetransportowali emotka
Rejestracje sa różne,  w niektórych faktycznie sie pracuje,  w innych zaś obija. No i zależy na kogo sie trafi, dlatego potrafię zrozumieć,  że ktos moze sie wydrzeć, a nie grzecznie dopraszac sie pomocy, ktora sie należy. 
0 0

zezowaty_kot

Cytuj wiadomość#6268023 środa, 12 październik 2016, 01:47:59
I smutno, i szaro, i płakać, i źle, i krzyczeć, i eh...  :(
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6268037 środa, 12 październik 2016, 08:34:56
zezowaty_kot napisał(a):

I wiatr, i błoto, i ciągle ten deszcz emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6268040 środa, 12 październik 2016, 08:43:45
zaczytana-pola napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

I wiatr, i błoto, i ciągle ten deszcz emotka

mnie tez dobija ta szaruga i deszcz....wstawac sie nie chce rano....
0 0

nelunia

Cytuj wiadomość#6268050 środa, 12 październik 2016, 09:03:33
jak zwykle Avanti emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6268053 środa, 12 październik 2016, 09:06:53
dolly napisał(a):

cleopatra napisał(a):

Rejestracje sa różne,  w niektórych faktycznie sie pracuje,  w innych zaś obija. No i zależy na kogo sie trafi, dlatego potrafię zrozumieć,  że ktos moze sie wydrzeć, a nie grzecznie dopraszac sie pomocy, ktora sie należy. 

czasami porzucam konwenanse, dobre wychowanie i wyłazi ze mnie krzyczące babsko....no cóż jak inaczej się nie da? kiedyś stałam grzecznie i potulnie jak baranek, wszyscy mnie olewali, bo głośno nie dopominałam  się o swoje....czasami trzeba zrzucić ten biurowy kostium grzecznej asystentki....życie....

dolly

Cytuj wiadomość#6268250 środa, 12 październik 2016, 12:56:58
cleopatra napisał(a):

dolly napisał(a):

cleopatra napisał(a):

czasami porzucam konwenanse, dobre wychowanie i wyłazi ze mnie krzyczące babsko....no cóż jak inaczej się nie da? kiedyś stałam grzecznie i potulnie jak baranek, wszyscy mnie olewali, bo głośno nie dopominałam  się o swoje....czasami trzeba zrzucić ten biurowy kostium grzecznej asystentki....życie....

emotka
0 0

shell

Cytuj wiadomość#6268274 środa, 12 październik 2016, 13:32:06
kolejne pudło Ferrero emotka
0 0

lola.lola

Cytuj wiadomość#6268281 środa, 12 październik 2016, 13:38:59
Ja w tym roku wyjątkowo odpuściłam Ferrero.. Pamiętam edycję ze Złotą Rybką, w której do wygrania było 10 000 zł do wydania w Złotych Tarasach  emotka  Wtedy wysłałam wiele zgłoszeń ale się nie udało. Rok temu nagrody mniej mnie zachęcały ale też kilka wysłałam. W tym roku jakoś nie mam zapału. Może forma loterii mnie zniechęca. A może fakt, że niektórzy wysyłają po 70 zgłoszeń więc gdzie ja się tam będę pchać z kilkoma swoimi  emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6268285 środa, 12 październik 2016, 13:44:55
cleopatra napisał(a):

asiatko napisał(a):

od 3 dni boli mnie po prawej stronie na dole brzucha i jakiś kujak kłuje mnie na wysokosci płuc tez po prawej stronie, wczoraj tak sie tego wystraszylam ze omal nie zemdlalam, musialam sie polozyc zeby samoloty przeszly. Do lekarki troche sie z tym wstydze isc bo ost wymusilam na niej skierowanie na jakies badania zwiazane z tym ze zbyt czesto jestem przy...bana i spiaca. Pobadaniach wyszlo ze jest ok i że widocznie taka moja uroda. Jest tu jakis lekarz???

ja to mam spokojną naturę i się nie wydzieram się na ludzi, nie mam tego w zwyczaju.Nie wyobrażam sobie podnoszenia głosu na obce osoby w miejscu publicznym, zwłaszcza w obecności policji.Mundury mnie odstraszają emotka
1 0

kalka

Cytuj wiadomość#6268287 środa, 12 październik 2016, 13:45:20
lola.lola napisał(a):

Ja w tym roku wyjątkowo odpuściłam Ferrero.. Pamiętam edycję ze Złotą Rybką, w której do wygrania było 10 000 zł do wydania w Złotych Tarasach  emotka  Wtedy wysłałam wiele zgłoszeń ale się nie udało. Rok temu nagrody mniej mnie zachęcały ale też kilka wysłałam. W tym roku jakoś nie mam zapału. Może forma loterii mnie zniechęca. A może fakt, że niektórzy wysyłają po 70 zgłoszeń więc gdzie ja się tam będę pchać z kilkoma swoimi  emotka

Po 70 zgłoszeń!? emotka   Co robić z taką ilością czekoladek? emotka  Coś, czuję, że tym razem loteria Ferrero to żniwo dla hurtowników, którzy sprzedają potem czekoladki w sklepach emotka  
Osobiście tęsknię za Złotą Rybką z Ferrero!   emotka
0 0