Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 3894 3895 3896 3897 3898 38993900 3901 3902 3903 3904 > >> >|

aurora81

Cytuj wiadomość#6256839 poniedziałek, 19 wrzesień 2016, 23:46:15
mdepfs napisał(a):

aurora81 napisał(a):

mdepfs napisał(a):

aurora81 napisał(a):

mdepfs napisał(a):

w zeszłym tygodniu w środę wygrałam almette. Od razu następnego dnia (15.09) z samego rana nadałam priorytet polecony z wieczkiem i paragonem.. uwierzycie, że do dziś nie doszedł i dostałam dzis monit, że zaraz mi nagroda przepadnie... obdzwoniłam wszystko i wszystkich.. list w kosmosie. zaraz mnie szlag trafi. łatwo przyszło.. łatwo poszło. liczę na jutrzejsze objawienie. mam niby ksero, ale wątpię, aby mnie to uratowało.. k**wa pierwszy raz tak mam i to akurat musiało kurde przy tysiaku ?>!!?L$%:T"W#$T"V  emotka emotka

U mnie identyczna sytuacja. Dzwoniłaś do organizatora promocji Almette?

jutro jak nie dojdzie to dzwonię .. emotka

Zmartwiło mnie to, bo pani na poczcie gwarantowała, że priorytet polecony na pewno dojdzie w poniedziałek. A dostałaś może jakiegoś maila bądź sms z linkiem do strony z oświadczeniami po powiadomieniu o wygranej? Wyczytałam o tym w regulaminie, ale nic takiego nie dostałam i początkowo sądziłam, że chodzi o niedopełnienie tego typu formalności. emotka

to chodzi o formularz, który jest na końcu regulaminu. Więc zapewne sobie go znalazłaś,wydrukowałaś i wysłałaś emotka  u mnie w ogóle jakieś jaja. Nadałam 15ego a na śledzeniu jest że 14ego... nikt nic nie wie. Pięknie...

Sprawdziłam status własnego listu i jest wyłącznie informacja o nadaniu. Mam nadzieję, że jutro to się zmieni. emotka
0 0

teodozja

Cytuj wiadomość#6256944 wtorek, 20 wrzesień 2016, 10:36:43
taalvikki napisał(a):

teodozja napisał(a):

Zabrałam się za malowanie drzwi,skończyłam,umyłam wszystko,posprzatałam,pozanosiłam do garażu i zadowolona z siebie poszłam na kolacje.Przychodzę,a tutaj  emotka pies przykleił się do drzwi centralnie na środku, odkleił się ale zostało pełno długiej około 20 centymetrowej sierści wiszącej na drzwiach. Zeskrobałam farbę,jutro znów maluje emotka

farba, jak farba. szkoda bardziej psa.

----------------------------------------------

Jak tak na niego patrzę to widzę że raczej nie uznał tego wydarzenia za jakieś traumatyczne przeżycie.

kemli

Cytuj wiadomość#6256963 wtorek, 20 wrzesień 2016, 11:04:26
Wkurza mnie ze nie otwiera mi się 'okno' z emotkami na telefonie.  Tylko tak na dziko muszę je wklejać. Grr

ivanotta

Cytuj wiadomość#6258188 czwartek, 22 wrzesień 2016, 11:24:52
Wkurza mnie że nas faszerują dziwnymi substancjami. Jak ma ktoś zapas wody konkursowej to nie polecam pić:
http://gotujemytestujemy.pl/pilne-zatruta-woda-zywiec-zdroj-31-latek-trafil-do-szpitala-z-poparzonym-przelykiem-udostepnij/
0 0

myszania

Cytuj wiadomość#6258189 czwartek, 22 wrzesień 2016, 11:26:34
ivanotta napisał(a):

Wkurza mnie że nas faszerują dziwnymi substancjami. Jak ma ktoś zapas wody konkursowej to nie polecam pić:
http://gotujemytestujemy.pl/pilne-zatruta-woda-zywiec-zdroj-31-latek-trafil-do-szpitala-z-poparzonym-przelykiem-udostepnij/

Kuzwa, mój maż tydzien temu wypil zywca i bardzo zle sie poczul.....a w nocy zwymiotował...
0 0

masza

Cytuj wiadomość#6258195 czwartek, 22 wrzesień 2016, 11:32:04
teodozja napisał(a):

taalvikki napisał(a):

teodozja napisał(a):

Zabrałam się za malowanie drzwi,skończyłam,umyłam wszystko,posprzatałam,pozanosiłam do garażu i zadowolona z siebie poszłam na kolacje.Przychodzę,a tutaj  emotka pies przykleił się do drzwi centralnie na środku, odkleił się ale zostało pełno długiej około 20 centymetrowej sierści wiszącej na drzwiach. Zeskrobałam farbę,jutro znów maluje emotka

farba, jak farba. szkoda bardziej psa.

----------------------------------------------

Jak tak na niego patrzę to widzę że raczej nie uznał tego wydarzenia za jakieś traumatyczne przeżycie.

emotka
0 0

dang21

Cytuj wiadomość#6258200 czwartek, 22 wrzesień 2016, 11:34:43
myszania napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Kuzwa, mój maż tydzien temu wypil zywca i bardzo zle sie poczul.....a w nocy zwymiotował...

Jak dobrze, że ja nie kupuję tej wody. Już parę lat temu pojawiły się informacje, że to najgorsza z wód emotka

Wkurza mnie wiatr - od kilku dni.
0 0

staszek

Cytuj wiadomość#6258206 czwartek, 22 wrzesień 2016, 11:38:21
dang21 napisał(a):

myszania napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Jak dobrze, że ja nie kupuję tej wody. Już parę lat temu pojawiły się informacje, że to najgorsza z wód emotka

Pewnie niedługo jakiś konkurs pojawi się z Żywcem emotka
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6258208 czwartek, 22 wrzesień 2016, 11:42:38
staszek napisał(a):

dang21 napisał(a):

myszania napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Dopiero co się jeden zakończył loteria + ekspedycja..
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6258211 czwartek, 22 wrzesień 2016, 11:45:21
ivanotta napisał(a):

staszek napisał(a):

dang21 napisał(a):

myszania napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Mój mały jakiś tydzień temu po truskawkowej wodzie wymiotował i miał biegunkę ,a ja myślałam,że jakiś wirus i jeszcze pozwoliłam mu pić jej więcej 
0 0

kemli

Cytuj wiadomość#6258213 czwartek, 22 wrzesień 2016, 11:46:41
myszania napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Słyszałam dziś o tym w radiu. Masakra emotka  a co z badaniem jakości? Oni nawet nie wiedza co ludziom dają do picia? Przecież dzieciaki tez piją taka wodę...
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6258217 czwartek, 22 wrzesień 2016, 11:50:21
kemli napisał(a):

myszania napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Słyszałam dziś o tym w radiu. Masakra emotka  a co z badaniem jakości? Oni nawet nie wiedza co ludziom dają do picia? Przecież dzieciaki tez piją taka wodę...

a teraz te smakowe są z konkursem co się te słoneczka zbiera... wywalę to badziewie, nawet szkoda będzie mi kwiaty podlewać taką wodą.
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6258241 czwartek, 22 wrzesień 2016, 12:14:37
Wkurzyła mnie Pani z Biedronki, która miała wielki problem ze skasowaniem mi 6 puszek Coli na osobne paragony. Kiedy ją o to grzecznie poprosiłam, wywaliła na mnie oczy jakbym jej pistolet do głowy przystawiła. Więcej jej zeszło na fochaniu niż kasowaniu tych puszek... Zazwyczaj panie na kasach są uprzejmie, ale co jakiś czas zdarza się taki wyjątek, któremu ciężko jest zrobić taką uprzejmość. Tym bardziej, że sama nie należę do tej grupy klientów, która wyżywa się na kasjerkach, bo kolejka za długa albo kasa coś nie tak nabiła. Szkoda, że to nie zawsze działa w obie strony. Czy ludzie nie mogą być dla siebie po prostu mili?
maryam 0

Gość

Cytuj wiadomość#6258250 czwartek, 22 wrzesień 2016, 12:21:32
ivanotta napisał(a):

kemli napisał(a):

myszania napisał(a):

ivanotta napisał(a):

a teraz te smakowe są z konkursem co się te słoneczka zbiera... wywalę to badziewie, nawet szkoda będzie mi kwiaty podlewać taką wodą.

ale tu nie chodzi o wody Żywiec Zdrój tylko o te g a z o w a n e Żywioł.... dobrze, że piję tylko czyste bez niczego  emotka  ale ivanotta podlałabyś kwiatki smakową wodą?  emotka
0 0

bethan

Cytuj wiadomość#6258273 czwartek, 22 wrzesień 2016, 12:58:13
staszek napisał(a):

Pewnie niedługo jakiś konkurs pojawi się z Żywcem

A w nagrodę zgrzewki na cały rok.
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6258274 czwartek, 22 wrzesień 2016, 13:00:45
ivanotta napisał(a):

Dokładnie; kupowałam gazowaną wodę do naleśników, na szczęście nic nam po jej spożyciu nie było...
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6258290 czwartek, 22 wrzesień 2016, 13:17:58
ivanotta napisał(a):

kemli napisał(a):

myszania napisał(a):

ivanotta napisał(a):

ja kiedys kupowalam Zywca...slyszalam opinie ze Zywiec to syf...lepiej kupic inna wode np. muszynianke czy podobna, gdzie skladnikow mineralnych jest pozywej 1000 mg
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6258298 czwartek, 22 wrzesień 2016, 13:25:35
giulietta napisał(a):

ivanotta napisał(a):

kemli napisał(a):

myszania napisał(a):

ivanotta napisał(a):

ale tu nie chodzi o wody Żywiec Zdrój tylko o te g a z o w a n e Żywioł.... dobrze, że piję tylko czyste bez niczego  emotka  ale ivanotta podlałabyś kwiatki smakową wodą?  emotka

Troche mnie ulanska fantazja poniosla xD
0 0

benasia

Cytuj wiadomość#6258299 czwartek, 22 wrzesień 2016, 13:28:13
Ja tam Żywca sobie chwalę i piję zarówno niegazowaną jak i smakową. Z tego co wiem to problem dotyczył ŻYWIEC ZDRÓJ ŻYWIOŁ czyli gazowanej.
0 0

ondine

Cytuj wiadomość#6258308 czwartek, 22 wrzesień 2016, 13:36:11
Gazowanej i z tego co słyszałam, to mówili, że w butelkach 0,5 l.
Ale też jestem w niezłym szoku, bo u nas najczęściej się pije właśnie tę wodę...
0 0
|< << < 3894 3895 3896 3897 3898 38993900 3901 3902 3903 3904 > >> >|