Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

kalka

Cytuj wiadomość#6278817 czwartek, 3 listopad 2016, 00:11:05
Doszłam do podobnych wniosków w odniesieniu do moich loteryjnych "sukcesów" emotka  -widocznie loterie nas nie lubią emotka   
Jest tyle konkursów merytorycznych, że można na ich rzecz odpuścić loterie  emotka   
0 0

do.ta.3

Cytuj wiadomość#6278820 czwartek, 3 listopad 2016, 00:16:42
wkurza mnie kod z kinder bueno ni to 7 ni to T nic nie wchodzi wrrrr
0 0

29renata

Cytuj wiadomość#6278867 czwartek, 3 listopad 2016, 09:01:41
do.ta.3 napisał(a):

wkurza mnie kod z kinder bueno ni to 7 ni to T nic nie wchodzi wrrrr

Wpisz 1.

ace

Cytuj wiadomość#6278887 czwartek, 3 listopad 2016, 09:27:32
awi napisał(a):

o wiele rzadziej niż kiedyś, mam mniej czasu, gram falami

o o  i to jest mój sposób grania ostatnimi czasy, falami emotka
A mnie wkurza, że przed moim biurowcem wycieli 8 pięknych drzew emotka Normalnie nienormalna jestem bo widząc to prawie fizycznie odczuwałam ból ... emotka i teraz w zamian nasadzą pewnie chwast zwany tują...

i wkurza mnie konkurs lista marzeń, że mogę wybrać po jednej nagrodzie z zestawu damskiego, męskiego i dziecięcego... A ja bym chciała 3 z męskiego (i to wszystkie byłyby dla mnie emotka )....
bruce 0

dolly

Cytuj wiadomość#6279028 czwartek, 3 listopad 2016, 11:49:42
Halszka napisał(a):

osz... Nie przyjęlo mi zgłoszenia z ITM... buuu tak to jest odkładać wymyślanie odpowiedzi na ostatnia chwile emotka

ja nie dostalam zadnej zwrotki emotka
0 0

monisss

Cytuj wiadomość#6279109 czwartek, 3 listopad 2016, 13:58:14
moja praca!!! i ludzie, którzy są w niej.. raptem 4 osoby, ale takie nuuuuuuuuuuuuudne , że wlasnie usypiam.. jak ja się cieszę, że znalazłam to forum.
andii 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6279111 czwartek, 3 listopad 2016, 14:01:38
monisss napisał(a):

moja praca!!! i ludzie, którzy są w niej.. raptem 4 osoby, ale takie nuuuuuuuuuuuuudne , że wlasnie usypiam.. jak ja się cieszę, że znalazłam to forum.

Myślałam, że w pracy się pracuje emotka

Wkurza mnie pogoda. Wiatr, wiatr, wiatr emotka
0 0

monisss

Cytuj wiadomość#6279120 czwartek, 3 listopad 2016, 14:18:32
zaczytana-pola napisał(a):

monisss napisał(a):

też emotka ale jak się ma towarzystwo wujowe to wszystko nudzi.. tak wiatr .. deszcz.. eh
andii, joan 0

Domino123

Cytuj wiadomość#6279127 czwartek, 3 listopad 2016, 14:36:18
Lajkonik z fb do nagrody wartej 40 zł chce" Czy mogłabyś dodatkowo podać nam swój numer pesel/NIP oraz adres urzędu skarbowego?" czy to nie jest lekka przesada?? o.O 

Agnes

Cytuj wiadomość#6279169 czwartek, 3 listopad 2016, 15:36:34
a mnie wkurza że nigdzie nie mogę dorwac promocyjnej POSTI
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6279222 czwartek, 3 listopad 2016, 17:06:02
Domino123 napisał(a):

Lajkonik z fb do nagrody wartej 40 zł chce" Czy mogłabyś dodatkowo podać nam swój numer pesel/NIP oraz adres urzędu skarbowego?" czy to nie jest lekka przesada?? o.O 

JEST!! powołaj się na przepisy i logikę, że przy nagrodach i wartości mniejszej, niż 760 zł nie powinni nawet pomyśleć o tym, żeby takie dane brać, a tym bardziej nie powinni ich żądać.
Poza tym jak chcą odprowadzać podatek od nagród, to powinni to robić w SWOIM US!! 
0 0

sydariameki

Cytuj wiadomość#6279242 czwartek, 3 listopad 2016, 17:30:15
Wkurzaja mnie loterie...to kupowanie,żeby mieć paragon zaczyna mi po hazard podchodzić. 

Domino123

Cytuj wiadomość#6279317 czwartek, 3 listopad 2016, 19:25:04
ziolko napisał(a):

Domino123 napisał(a):

JEST!! powołaj się na przepisy i logikę, że przy nagrodach i wartości mniejszej, niż 760 zł nie powinni nawet pomyśleć o tym, żeby takie dane brać, a tym bardziej nie powinni ich żądać.
Poza tym jak chcą odprowadzać podatek od nagród, to powinni to robić w SWOIM US!! 

Dziękuję za odpowiedź, tak zrobię i zobaczę jak się do tego ustosunkują. Najwyżej podziękuje za nagrodę 
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6279325 czwartek, 3 listopad 2016, 19:34:42
Wkurza mnie ta beznadziejna, dołująca pogoda. Zdecydowanie ten klimat nie dla mnie.
0 0

do.ta.3

Cytuj wiadomość#6279326 czwartek, 3 listopad 2016, 19:39:42
mczarna napisał(a):

Wkurza mnie ta beznadziejna, dołująca pogoda. Zdecydowanie ten klimat nie dla mnie.

mam to samo 

ziolko

Cytuj wiadomość#6279327 czwartek, 3 listopad 2016, 19:41:03
Domino123 napisał(a):

ziolko napisał(a):

Domino123 napisał(a):

Dziękuję za odpowiedź, tak zrobię i zobaczę jak się do tego ustosunkują. Najwyżej podziękuje za nagrodę 

jak wygrałam jakieś urządzenie do kuchni, za 80 zł, to też chcieli pesel. Zbuntowałam się i nie podałam - nagroda dotarła.
Tak samo w ub roku, czy 2 lata temu, w loterii Faktu, wygrałam 100 zł i też chcieli te dane. Kolejny bunt - nagroda jest u mnie emotka
Później poszukam info i wkleję
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6279332 czwartek, 3 listopad 2016, 19:44:56
monisss napisał(a):

monisss napisał(a):

też emotka ale jak się ma towarzystwo wujowe to wszystko nudzi.. tak wiatr .. deszcz.. eh

no to może w pracy słuchaj radia zamiast tych znajomych.A z wchodzeniem na forum w trakcie pracy radziłabym uważać, bo pracodawca może mieć zainstalowane oprogramowanie na komputerze, na jakie strony wchodzą pracownicy zamiast pracować. U nas w biurze możemy od czasu do czasu wchodzić na prywatną pocztę albo inne strony, pod warunkiem,że praca jest na czas wykonana emotka
0 0

escada

Cytuj wiadomość#6279355 czwartek, 3 listopad 2016, 19:57:16
wkurza mnie loteria bezgotówkowa - nie mogę wklepać paragonu, juz 4 raz próbuję i ciągle  jakiś bład, wrrr , za duży tłok na stronie czy przeglądarka niedobra?
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6279386 czwartek, 3 listopad 2016, 20:22:02
cudaczek121 napisał(a):

monisss napisał(a):

monisss napisał(a):

no to może w pracy słuchaj radia zamiast tych znajomych.A z wchodzeniem na forum w trakcie pracy radziłabym uważać, bo pracodawca może mieć zainstalowane oprogramowanie na komputerze, na jakie strony wchodzą pracownicy zamiast pracować. U nas w biurze możemy od czasu do czasu wchodzić na prywatną pocztę albo inne strony, pod warunkiem,że praca jest na czas wykonana emotka

W korpo są np. blokady stron-ja mam nasze forum zablokowane,więc tylko na telefonie mogę zerkać.
P.S. Mam tego pendrive ale paragon opisany masakrycznie,więc będzie ciężko, a ja głupia nie sprawdziłam jak zgłaszałam...
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6279461 piątek, 4 listopad 2016, 02:04:12
ziolko napisał(a):

jak wygrałam jakieś urządzenie do kuchni, za 80 zł, to też chcieli pesel. Zbuntowałam się i nie podałam - nagroda dotarła.
Tak samo w ub roku, czy 2 lata temu, w loterii Faktu, wygrałam 100 zł i też chcieli te dane. Kolejny bunt - nagroda jest u mnie emotka
Później poszukam info i wkleję

Ja się raz zbuntowałam i nagrody nie dostałam emotka  także nie zawsze jest tak różowo. Kompletnie już nie pamiętam co to było, ale na pewno poniżej 100zł i było to raczej w zeszłym roku.

Oj, teraz to się wkurzyłam. Bardziej sama na siebie, ale i na kuriera, mógł wykazać odrobinę dobrej woli, tak myślę. Przepadł mi bon do Kaufa, bo podałam adres mamy, ale numer był mój. Był u mamy, ale nie było jej w domu, podałam kurierowi nr do mamy, umówili się, że podjedzie do niej do pracy, był, ale mama akurat rozmawiała przez telefon i nie wiedziała, że już ma wyjść do recepcji, no i zwrócił paczkę do nadawcy emotka  Nawet nie wiem, czy koszulka też była, czy nie emotka
0 0