szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Rozmowy

Wkurza mnie...

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6326661
    ziolko

Ranga numer 6

Ilość wiadomości: 7750
    Z nami od: 06.01.2006
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 8

Powrót do góry

mdepfs niedługo otworzysz lodówkę i co tam zobaczysz???  emotka emotka
    Liczba plusów to: kalka Liczba minusów to: 0

spam smsowy? czyj to numer premium? sprawdź https://www.uke.gov.pl/tablice/NumerUpo-list.do?execution=e1s1

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6326708
    bezaczek7

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1280
    Z nami od: 17.07.2011
    Konkursy dodane: 6

Powrót do góry

Geis emotka
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=13898213
    http://olx.pl/oferty/uzytkownik/3xiR/
    wymiana:zestawy lego(nowe oraz bardzo stare,używane-dla kolekcjonera),książki fantastyczne,coś dla syna 2-3lata,telefon dualSim,końcówki PhilipsSonicareSensitive,rozważę wszystko.
    ZAKUPY:Rossmann,małeTesco,Biedronka,ABC,Koliber,Spar,Natura,Żabka,DC,Orlen; okazjonalnie:Kauf,ITM,Statoil,Lotos.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6326709
    Claudia77

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 504
    Z nami od: 19.05.2014

Powrót do góry

a mnie wkurza, że wszystkie konkursy, które znajdę są pododawane i niestety nie mam dostępu do wszystkich tematów... emotka
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6326710
    mdepfs

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 684
    Z nami od: 03.08.2015
    Konkursy dodane: 13

Powrót do góry

ziolko napisał(a): mdepfs niedługo otworzysz lodówkę i co tam zobaczysz???  emotka emotka
    emotka ... hehehe

I make my own luck.
    "Można odwiedzić jedno miejsce wiele razy, ale za każdym razem widzieć je inaczej"

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6326711
    chochliczka

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2456
    Z nami od: 02.10.2006
    Konkursy dodane: 5

Powrót do góry

Wkurza mnie bol oka.Piecze jak cholera,jest wysuszne i lzawi.Nie wiem czy to alergia czy zapalenie spojowki.Stosuje hydrobalance i biore flonidan i zero efektu.pomocy bo pracuje przy kompie ;(
    Liczba plusów to: bruce Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6326742
    Claudia77

Ranga numer 2

Powrót do góry

chochliczka napisał(a): Wkurza mnie bol oka.Piecze jak cholera,jest wysuszne i lzawi.Nie wiem czy to alergia czy zapalenie spojowki.Stosuje hydrobalance i biore flonidan i zero efektu.pomocy bo pracuje przy kompie ;(
    mi zapalenie spojówek minęło dopiero po 3 tyg., a zapalenie rogówki jeszcze odczuwam, szybko nie przechodzi, co do pierwszego to samo może minąć wspomagając się odpowiednimi kroplami, a co do drugiego to tylko lekarz bo można naprawdę sobie krzywdę zrobić...
    Liczba plusów to: chochliczka, bruce Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6326747
    laluniam

Ranga numer 1

Ilość wiadomości: 76
    Z nami od: 14.08.2006
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

Claudia77 napisał(a):
    chochliczka napisał(a): Wkurza mnie bol oka.Piecze jak cholera,jest wysuszne i lzawi.Nie wiem czy to alergia czy zapalenie spojowki.Stosuje hydrobalance i biore flonidan i zero efektu.pomocy bo pracuje przy kompie ;(
    mi zapalenie spojówek minęło dopiero po 3 tyg., a zapalenie rogówki jeszcze odczuwam, szybko nie przechodzi, co do pierwszego to samo może minąć wspomagając się odpowiednimi kroplami, a co do drugiego to tylko lekarz bo można naprawdę sobie krzywdę zrobić...
    bardzo dobre krople bepanthen eye, działają jak balsam, nie zwierają konserwantów i myślę, że plusem są jednorazowe kapsułki (w opakowaniu 10 bądź 20 szt.). ale faktycznie chyba najlepiej udać się najpierw do okulisty.
    Liczba plusów to: bruce, andziulka21 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6326750
    cudaczek121

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4867
    Z nami od: 28.02.2006
    Punkty karne: 2/5

Powrót do góry

Moja mama miała urodziny w niedzielę.Kiedy wraz z siostrami wręczałyśmy jej prezent nie omieszkała nam zwrócić uwagi: "Dlaczego dostałam tylko jedną zawieszkę do swojej bransoletki Pandora, skoro mam trzy córki, to powinnam dostać 3 emotka " Przecież nie powiem mamie,że prezenty składkowe w naszej rodzinie są "składkowe" tylko z nazwy, bo jak przychodzi co do czego, moje siostry stwierdzają,że one nie mają kasy i ja jestem najbogatsza,to mogę przecież zapłacić emotka
    Liczba plusów to: ewikewikk, andziulka21, bruce Liczba minusów to: 0

https://www.moneymilioner.pl/30270
    "Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" S.Lem

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6326753
    olunka

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 3869
    Z nami od: 03.06.2007
    Konkursy dodane: 13

Powrót do góry

cudaczek121 napisał(a): Moja mama miała urodziny w niedzielę.Kiedy wraz z siostrami wręczałyśmy jej prezent nie omieszkała nam zwrócić uwagi: "Dlaczego dostałam tylko jedną zawieszkę do swojej bransoletki Pandora, skoro mam trzy córki, to powinnam dostać 3 emotka " Przecież nie powiem mamie,że prezenty składkowe w naszej rodzinie są "składkowe" tylko z nazwy, bo jak przychodzi co do czego, moje siostry stwierdzają,że one nie mają kasy i ja jestem najbogatsza,to mogę przecież zapłacić emotka
    Kasiu, kocham twoja rodzine, normalnie padłam emotka Musze to wykorzystać przy moich urodzinach, wszak mam 3 synów, to nic że jeden jeszcze w podstawówce emotka
    Liczba plusów to: ewikewikk, nariam, andziulka21, bruce, cudaczek121 Liczba minusów to: 0

"...To piosenka, która mówi
    Jak się nie ma, co się lubi
    To nie lubi się i tego, co się ma."

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6326754
    ziolko

Ranga numer 6

Ilość wiadomości: 7750
    Z nami od: 06.01.2006

Powrót do góry

cudaczek121 napisał(a): Moja mama miała urodziny w niedzielę.Kiedy wraz z siostrami wręczałyśmy jej prezent nie omieszkała nam zwrócić uwagi: "Dlaczego dostałam tylko jedną zawieszkę do swojej bransoletki Pandora, skoro mam trzy córki, to powinnam dostać 3 emotka " Przecież nie powiem mamie,że prezenty składkowe w naszej rodzinie są "składkowe" tylko z nazwy, bo jak przychodzi co do czego, moje siostry stwierdzają,że one nie mają kasy i ja jestem najbogatsza,to mogę przecież zapłacić emotka
    mogłaś powiedzieć, że jej pozostałe córki dadzą jej zawieszki później emotka  
    Za to moja kuzynka była zachwycona prezentem, jaki jej daliśmy na 25 rocznicę ślubu emotka  mówiła, że marzyła o takim... nie był drogi, ale mooocno przemyślany emotka  
    Liczba plusów to: cudaczek121, andziulka21, bruce, nkba Liczba minusów to: 0

spam smsowy? czyj to numer premium? sprawdź https://www.uke.gov.pl/tablice/NumerUpo-list.do?execution=e1s1

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6326891
    Claudia77

Ranga numer 2

Powrót do góry

bruce napisał(a):
    Ja bym Ci jednak radziła wizytę u lekarza, naprawdę warto iść, bo oko to narząd priorytetowy dla komputerowca. Ja biorę Dicortineff, ale to chyba jest na receptę tylko. Biedna, serdecznie Ci współczuję, trzymaj się! emotka emotka emotka
    mi na oko suche oko okulista dał Thealoz Duo Gel w kroplach i maść na noc - rewelacja czyni cuda...
    Liczba plusów to: bruce Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6326921
    vazzz

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 618
    Z nami od: 18.06.2012

Powrót do góry

Ja mam problem z suchymi oczami i niestety nie pomaga mi nic ;/ Ani krople, ani żele, maści, zatyczki i inne cuda-wianki. Nic emotka
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6326942
    Claudia77

Ranga numer 2

Powrót do góry

vazzz napisał(a): Ja mam problem z suchymi oczami i niestety nie pomaga mi nic ;/ Ani krople, ani żele, maści, zatyczki i inne cuda-wianki. Nic emotka
    spróbuj Thealoz Duo Gel na dzień w kroplach a na noc maść przed spaniem - u mnie zdziałał cuda

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6326948
    vazzz

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 618
    Z nami od: 18.06.2012

Powrót do góry

Claudia77 napisał(a):
    vazzz napisał(a): Ja mam problem z suchymi oczami i niestety nie pomaga mi nic ;/ Ani krople, ani żele, maści, zatyczki i inne cuda-wianki. Nic emotka
    spróbuj Thealoz Duo Gel na dzień w kroplach a na noc maść przed spaniem - u mnie zdziałał cuda
    Dziękuję za radę. Krople stosowałam i niestety nie pomogły a na noc używam maści do oczu z witaminą A, ale też bez żadnego rezultatu. Krople dostępne na polskim rynku przetestowałam już chyba wszystkie. Lekarz powiedział, że pewną opcją jest wykonanie kropli z osocza własnej krwi (koszt bagatela 500zł) lub krople Restasis z USA...
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6326952
    Claudia77

Ranga numer 2

Powrót do góry

vazzz napisał(a):
    Claudia77 napisał(a):
    Dziękuję za radę. Krople stosowałam i niestety nie pomogły a na noc używam maści do oczu z witaminą A, ale też bez żadnego rezultatu. Krople dostępne na polskim rynku przetestowałam już chyba wszystkie. Lekarz powiedział, że pewną opcją jest wykonanie kropli z osocza własnej krwi (koszt bagatela 500zł) lub krople Restasis z USA...
    no to faktycznie nie jest dobrze ... emotka
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6326963
    parole21

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 457
    Z nami od: 16.09.2013
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

Wkurza mnie pojęcie "sklep promocyjny" gdy w grę wchodzi sieć tak jak Delikatesy Centrum. Chciałem wziąć udział w konkursie Okocima, sklep mam pod nosem, a na liście go nie ma... Wytłumaczcie mi o co chodzi. Przecież tak na logikę to organizując konkurs chodzi o sprzedaż i promocję, czy może się mylę?... Nie rozumiem tego...

Robię zakupy (zawsze dużo taniej niż wartość produktów) w: Kauflandzie, Mili, Biedronce, Polo Markecie, Delikatesach Centrum, Żabce.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6326970
    androm

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 801
    Z nami od: 09.02.2006

Powrót do góry

A powiedz mamie jak jest. Kiedyś jak dojdzie do podziału spadku, to będzie po równi, a Ty masz największy wkład w utrzymanie matki - nagrody, wyjazdy itp.
    Liczba plusów to: cudaczek121, bruce Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6326974
    chochliczka

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2456
    Z nami od: 02.10.2006

Powrót do góry

Claudia77 napisał(a):
    bruce napisał(a):
    Ja bym Ci jednak radziła wizytę u lekarza, naprawdę warto iść, bo oko to narząd priorytetowy dla komputerowca. Ja biorę Dicortineff, ale to chyba jest na receptę tylko. Biedna, serdecznie Ci współczuję, trzymaj się! emotka emotka emotka
    mi na oko suche oko okulista dał Thealoz Duo Gel w kroplach i maść na noc - rewelacja czyni cuda...
    dzięki dziewczyny za porady  emotka  ja do tego noszę soczewki więc już calkiem masakra.Lece jutro do lekarza..
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6326976
    jokan

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 3621
    Z nami od: 13.07.2009

Powrót do góry

wkurza mnie, ze mam niedoczas na wszystko...jesli mozna tak powiedziec.....doba powinna miec co najmniej 48 godzin...
    Liczba plusów to: nkba, PatrycjaRT Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6326980
    synk

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 666
    Z nami od: 29.12.2012
    Konkursy dodane: 2

Powrót do góry

wkurza mnie Allegro i nowe zasady oceny - kupujący nie jest oceniany, więc nie ma już motywacji aby szybko płacić za towar.....czy w ogóle płacić.  Beztroska ludzi jest niepojęta. emotka
    Liczba plusów to: kozuszka38, bruce, ewikewikk Liczba minusów to: 0

Lay's i pepsi nas wspomaga, od nich rośnie nam nadwaga!

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.