szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Rozmowy

Wkurza mnie...

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6360287
    jokan

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 3621
    Z nami od: 13.07.2009
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 5

Powrót do góry

kamil17 napisał(a): coś się dzieje dzisiaj z forum??? miałem juz dawno daone 3 konkursy i dostęp do różnych tematów a tu dzisiaj wchodze i taka informacja "Aby mieć dostęp do tego tematu musisz mieć dodane przynajmiej 3 konkursy. Pod uwagę są brane konkursy z ostatnich 30 dni.
    Na swoim koncie masz 1 dodanych konkursów"   emotka emotka
    a kiedy je dodawales i kiedy sie skonczyly?
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6360288
    monnikk

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 175
    Z nami od: 26.08.2015
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

kamil17 napisał(a): coś się dzieje dzisiaj z forum??? miałem juz dawno daone 3 konkursy i dostęp do różnych tematów a tu dzisiaj wchodze i taka informacja "Aby mieć dostęp do tego tematu musisz mieć dodane przynajmiej 3 konkursy. Pod uwagę są brane konkursy z ostatnich 30 dni.
    Ale dwa były dodane 24.03, więc ich "termin ważności" już się skończył, tak samo za dwa dni będzie z tym trzecim, dodanym 28.03. Czas
    zgłosić trzy nowe konkursy.

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6360289
    jokan

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 3621
    Z nami od: 13.07.2009

Powrót do góry

monnikk napisał(a):
    Ale dwa były dodane 24.03, więc ich "termin ważności" już się skończył, tak samo za dwa dni będzie z tym trzecim, dodanym 28.03. Czas
    zgłosić trzy nowe konkursy.
    no dokładnie, twoje konkursy nie są dodawana na wieczność, ich niejaki termin wygasa a tym samym licznik twoich dodanych konkursów cofa się do zera...trzeba co rusz coś dodawać emotka
    Liczba plusów to: ziolko Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6360311
    slonko365

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 890
    Z nami od: 28.10.2005
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

alaalex40 napisał(a):
    cudaczek121 napisał(a):

- Ochrona wyświetlacza jest opcją dodatkową- w każdej chwili trwania umowy można ją wyłączyć.
    Jeśli informują o końcu bezpłatnego okresu to w jaki sposób uważasz to za naciąganie? Oznacza to ,że masz jeszcze czas aby tę usługę wyłączyć,zanim stanie się płatne-można to zrobić w dowolnym salonie, przez infolinię i nikt nie będzie robił żadnego problemu

Poza tym nikt tej kartki bez Waszej wiedzy tam nie wetknął- warto jednak przy podpisywaniu umów zytać to ,co się dostaje ;> Na kopii dla klienta jego podpisy nie są wymagane- a na oryginale w salonie musi być podpis klienta,bo bez tego umowa zostanie podważona.

I nie ma co się wkurzać od razu na cały świat- wystarczy trochę poczytać ,zamiast od razu siać falę hejtu...
    alaalex40 - a jesteś na 100% pewna że mama Cudaczka te załączniki podpisała? Bo jak dla mnie istnieje taka możliwość, że pracownik chciał wyrobić normę i bez jej wiedzy je dołączył. Oczywiście, można to sprawdzić - tylko wtedy może być jak w Misiu - no nie mam pani załączników do umowy podpisanych i co mi pani zrobi? Można oczywiście iść do sądu i na policję: \"Dzień dobry, chcieli mi ukraść 5 zł\"  emotka
    Ja kiedyś przerobiłam w salonie Playa historię rodem z Paragrafu 22, więc nic mnie nie zdziwi. Kupiłam starter i od razu chciałam doładowanie, więc mi babeczka doładowała w ich systemie. Skasowała mnie na 35 zł. W domu włączyłam telefon, a doładowania niet. Po dwóch dniach poszłam do salonu - a oni mi na to, że to jakiś inny podmiot doładowuje, muszą sprawę wyjaśnić. I tak wyjaśniali przez pięć moich kolejnych wizyt w salonie (a co w kolejkach odczekałam,  to moje).  emotka  I nic, bo ciągle coś tam.
    W końcu wkurzona złożyłam reklamację do Playa. Którą odrzucili, bo nie są stroną, mam sobie w salonie załatwiać. Poszłam jeszcze kilka razy i za każdym zbywanie, że nie wiedzą, że wyjaśniają itd. W końcu machnęłam ręką, bo ile będę jeździć i czekać.
    To trochę tak, jakbym w piekarni kupiła chleb,  zapłaciła a babka mi mówi, że chleba nie ma. No to ja, żeby mi oddała pieniądze. A ona na to że nie może, bo to już są piekarza pieniądze, mam się dowiadywać i pisać na Berdyczów. emotka
    Tak się zastanawiałam, czy jakbym jej gwiznęła z kasy te 30 zł, to by mnie jakiś sąd skazał za kradzież, czy nie?  emotka
    Liczba plusów to: cudaczek121 Liczba minusów to: 0

Nieszczęścia chodzą parami. Ale za to szczęścia całymi stadami... emotka

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6360326
    ziolko

Ranga numer 6

Ilość wiadomości: 7764
    Z nami od: 06.01.2006
    Konkursy dodane: 8

Powrót do góry

slonko365 opisz tą historię na fb na profilu playa  emotka  jeśli nie dostaniesz zwrotu kasy to się zdziwię  emotka
    Liczba plusów to: slonko365 Liczba minusów to: 0

spam smsowy? czyj to numer premium? sprawdź https://www.uke.gov.pl/tablice/NumerUpo-list.do?execution=e1s1

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6360329
    ziolko

Ranga numer 6

Powrót do góry

wkurza mnie zapalenie gardła i krtani... z małymi przerwami 10 dni  emotka  skończyło się na antybiotyku.
    Byłam u lekarki, w poczekalni był też mój kolega z podstawówki. Nie pogadałam z nim, bo jak? chrypiąc i kaszląc? i kto wie, czy nie będę miała opinii, że jak przeprowadziłam się do miasta to zadzieram nosa i nawet nie pogadam z kolegą ze wsi....  emotka emotka
    Liczba plusów to: andii Liczba minusów to: 0

spam smsowy? czyj to numer premium? sprawdź https://www.uke.gov.pl/tablice/NumerUpo-list.do?execution=e1s1

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6360336
    slonko365

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 890
    Z nami od: 28.10.2005

Powrót do góry

ziolko napisał(a): slonko365 opisz tą historię na fb na profilu playa  emotka  jeśli nie dostaniesz zwrotu kasy to się zdziwię  emotka
    To już było parę lat temu, w jakimś momencie wyrzuciłam już te wszystkie papiery i paragon, więc teraz to już po ptakach  emotka

Nieszczęścia chodzą parami. Ale za to szczęścia całymi stadami... emotka

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6360344
    ziolko

Ranga numer 6

Powrót do góry

slonko365 napisał(a):
    ziolko napisał(a): slonko365 opisz tą historię na fb na profilu playa  emotka  jeśli nie dostaniesz zwrotu kasy to się zdziwię  emotka
    To już było parę lat temu, w jakimś momencie wyrzuciłam już te wszystkie papiery i paragon, więc teraz to już po ptakach  emotka
    szkoda
    Liczba plusów to: slonko365 Liczba minusów to: 0

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6360504
    escada

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 315
    Z nami od: 10.01.2006
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

na konkurs Mokate trzeba kupić produkty powyżej 10zł,a kawa na półce kosztuje oczywiście 4,98, wrrrrrr
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6360635
    edzia3

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 360
    Z nami od: 22.10.2013
    Punkty karne: 1/5
    Konkursy dodane: 1

Powrót do góry

Mąż-jak można wyrzucić paragon i Bic Ntura -jak można konkurs rozwiązywać 2 miesiące -chyba właśnie na to liczą że klienci sami powyrzucają paragony?
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6360645
    gosia16

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1751
    Z nami od: 21.09.2007

Powrót do góry

edzia3 napisał(a): Mąż-jak można wyrzucić paragon i Bic Ntura -jak można konkurs rozwiązywać 2 miesiące -chyba właśnie na to liczą że klienci sami powyrzucają paragony?
    Można nawet pół roku. Należy paragon wtedy również trzymać pół roku.
    Liczba plusów to: edzia21 Liczba minusów to: 0

Najwyższa pora zrobić coś ze swoim życiem.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6360657
    paula9891

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1218
    Z nami od: 12.04.2016

Powrót do góry

Wkurza mnie, ze znowu musze sie prosic o pieczatke, czy podpis na paragonie i nikt nie chce mi go dac, a dodatku caly sklep patrzy na mnie jak na kosmite! Niech dobrze opisują paragony, to nie bedzie problemu i dla mnie i dla nich emotka

Zapraszam na mój blog:
    http://www.hugapugblog.pl/

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6360665
    keiti78zg

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 6022
    Z nami od: 11.08.2009

Powrót do góry

wkurza mnie ze zamiast 2 paczek Lay' emotka s z zabki na paragonie mam 2 napoje izotoniczne, cena się zgadza, kasowala właściwy produkt - wprowadzanie  do systemu  wręcz idealne
    Liczba plusów to: paula9891 Liczba minusów to: 0

Jeżeli nie potrafisz kogoś zrozumieć, załóż jego buty, przejdź jego drogę i spójrz jego oczami, a dopiero później oceniaj !!

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6360668
    Mysia

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 884
    Z nami od: 23.05.2014

Powrót do góry

edzia3 napisał(a): Mąż-jak można wyrzucić paragon i Bic Ntura -jak można konkurs rozwiązywać 2 miesiące -chyba właśnie na to liczą że klienci sami powyrzucają paragony?
    Ja tam trzymam paragony razem z mężem i niczego mi nie wyrzuca.. emotka

"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie"

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6360674
    edzia3

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 360
    Z nami od: 22.10.2013
    Punkty karne: 1/5
    Konkursy dodane: 1

Powrót do góry

Mysia napisał(a):
    Ja tam trzymam paragony razem z mężem i niczego mi nie wyrzuca.. emotka
    Mój mąż ma w portfelu osobną kieszonkę i tam trzyma,myślał że już dawno konkurs rozwiązany a ja swój mam bo nie miałam czasu na porządki emotka
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6360678
    andziulka21

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 525
    Z nami od: 06.06.2016

Powrót do góry

Wkurzam się na siebie, nie dość,że w konkursach słabo, to jeszcze jakieś licho mnie podkusilo zmienić farbę dk włosów, teraz na głowie mam żółtko, ale takie jak z jaja od wiejskiej kury  emotka  
    emotka
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6360680
    kaki76

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 8472
    Z nami od: 06.07.2009

Powrót do góry

andziulka21 napisał(a): Wkurzam się na siebie, nie dość,że w konkursach słabo, to jeszcze jakieś licho mnie podkusilo zmienić farbę dk włosów, teraz na głowie mam żółtko, ale takie jak z jaja od wiejskiej kury  emotka  
    emotka
    Kup sobie fioletową płukankę do włosów i umyj ze dwa razy ,tylko nie lej dużo ,bo fioletowa będziesz
    Liczba plusów to: paula9891, andziulka21 Liczba minusów to: 0

www.zabawkikrasnala.pl

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6360681
    andziulka21

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 525
    Z nami od: 06.06.2016

Powrót do góry

kaki76 napisał(a):
    andziulka21 napisał(a): Wkurzam się na siebie, nie dość,że w konkursach słabo, to jeszcze jakieś licho mnie podkusilo zmienić farbę dk włosów, teraz na głowie mam żółtko, ale takie jak z jaja od wiejskiej kury  emotka  
    emotka
    Kup sobie fioletową płukankę do włosów i umyj ze dwa razy ,tylko nie lej dużo ,bo fioletowa będziesz
    Akurat płukanke mam, zapomniałam! Dzięki Ci wielkie emotka
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6360695
    anet

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 962
    Z nami od: 27.08.2012

Powrót do góry

Wkurza mnie brak szczęścia w loteriach emotka  i paragon na Develey opisany jako "chrzan/ćwikła" emotka

" Bywa nieraz, że stajemy w obliczu prawd, dla których brakuje słów. "

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6360723
    charmed

Ranga numer 1

Ilość wiadomości: 33
    Z nami od: 04.07.2009
    Konkursy dodane: 2

Powrót do góry

zakładanie profili facebookowych na dzieci niepełnosprawne i branie z nich udziału w konkursach 
    Liczba plusów to: nkba, cb656, ziolko Liczba minusów to: 0

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.