Wkurza mnie...

|< << < 4096 4097 4098 4099 4100 41014102 4103 4104 4105 4106 > >> >|

mczarna

Cytuj wiadomość#6363792 niedziela, 4 czerwca 2017, 17:56:56
masza napisał(a):

stamp2 napisał(a):

elmo napisał(a):

Gratka dla fanów Pani Karton  emotka  
https://www.faceb...ype=3&permPage=1

jestem fanem nie tyle kartonu,co tych pięknych rymów-ja tak nie potrafie emotka

nie każdy potrafi pisać z błędami:)

Najgorsze jest to,że jednak niektórzy organizatorzy to nagradzają...
bruce 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6363812 niedziela, 4 czerwca 2017, 19:25:48
bruce napisał(a):

mczarna napisał(a):

Najgorsze jest to,że jednak niektórzy organizatorzy to nagradzają...

Moim zdaniem to dlatego, że "w tym szaleństwie jest metoda". A - gdyby tak - opatentować inne warianty tego pomysłu: kapelusze, puszki, peruki, może... hmmm... maski? emotka  

Tylko weź na masce zmieść te całe "wypociny", no chyba,że to maska samochodowa:P
bruce 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6363862 niedziela, 4 czerwca 2017, 22:38:36
Że jak zwykle zostawiam dużo "na później" i to później mi właśnie odpłaciło o 22:00 dwunastoma pozostawionymi kodami Nescafe. Czy jest sens jeszcze je wklepywać?  emotka emotka
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6363864 niedziela, 4 czerwca 2017, 22:45:13
bezaczek7 napisał(a):

Że jak zwykle zostawiam dużo "na później" i to później mi właśnie odpłaciło o 22:00 dwunastoma pozostawionymi kodami Nescafe. Czy jest sens jeszcze je wklepywać?  emotka emotka

próbować możesz  emotka

mczarna

Cytuj wiadomość#6363866 niedziela, 4 czerwca 2017, 22:51:16
Wkurza mnie jutrzejszy strajk 
0 0

vazzz

Cytuj wiadomość#6363937 poniedziałek, 5 czerwca 2017, 10:07:41
Urząd Miasta ze dwa lata temu postanowił wybudować pod naszym domem mały parking. Na początki mistrzowie kierownicy co i rusz wjeżdżali nam w ogrodzenie, po interwencji postawiono słupki co też mistrzom kierownicy nie przeszkadzało aby w nie wjeżdżać. Nie mówię też ile razy ktoś staje u nas centralnie w bramie i na zwrócenie uwagi reaguje: Pani czeka aż wyjadę? Ale przecież mnie nie było tylko chwilę, a jak się czeka to się czas dłuży... Mistrzynią była inna pani, której wujek zwrócił uwagę, bo akurat miał wyjeżdżać od nas z placu a ona wyjazd zastawiła i po zwróceniu uwagi powiedziała, że ona nie odjedzie, bo przecież zaraz wróci emotka Naprzeciwko jest mały chodnik, który też notorycznie jest zastawiany samochodami i przed chwilą kierowca autobusu stał i przez 5 min trzymał rękę na klaksonie, bo samochody całkowicie zablokowały mu przejazd. Nic to nie dało i musiał wycofywać przez całą ulicę ;/ Wizyty w urzędzie nic nie dają, bo zmienił się burmistrz, który na takie głupoty jak rozmowa z mieszkańcami nie ma czasu. Policja przyjechała raz, wypisała mandaty i koniec.
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6363945 poniedziałek, 5 czerwca 2017, 10:29:43
cb656 napisał(a):

mczarna napisał(a):

Wkurza mnie jutrzejszy strajk 

A musisz w nim uczestniczyć? emotka

No niestety musiałam wyjść rano do pracy... 
http://tvnwarszaw...a-pradze,233681.html
0 0

koper

Cytuj wiadomość#6363948 poniedziałek, 5 czerwca 2017, 10:32:26
vazzz
Za każdym razem dzwońcie na straż miejską lub policję. No i zgłaszajcie to do zarządcy terenu. Tylko tak oficjalnie, na piśmie, żeby po zgłoszeniu pozostał ślad...

vazzz

Cytuj wiadomość#6363956 poniedziałek, 5 czerwca 2017, 10:39:49
koper napisał(a):

vazzz
Za każdym razem dzwońcie na straż miejską lub policję. No i zgłaszajcie to do zarządcy terenu. Tylko tak oficjalnie, na piśmie, żeby po zgłoszeniu pozostał ślad...

Dziękuję za rady. Musimy się tym porządnie zając, bo na razie tak trochę odbijamy się od ściany do ściany.
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6363958 poniedziałek, 5 czerwca 2017, 10:42:37
Wkurza mnie,że kupiłam ten nieszczęsny Vigor up i chciałam przy okazji załapać się na darmowy bilet do Multikina.Niestety, po wgraniu paragonu przez formularz piszą,że wystąpił jakiś błąd emotka Miał ktoś też tak? Myślicie,że napisanie do nich maila coś da, czy raczej nie odpowiedzą emotka
0 0

koper

Cytuj wiadomość#6363963 poniedziałek, 5 czerwca 2017, 10:52:15
vazzz napisał(a):

koper napisał(a):

vazzz

Dziękuję za rady. Musimy się tym porządnie zając, bo na razie tak trochę odbijamy się od ściany do ściany.

Wyobrażam sobie jak irytujące to musi być. Może pomogłoby narysowanie linii wyznaczających miejsca parkingowe i koperty przed bramą? 
Ja kiedyś (jak miałam małe dziecko) miałam problem z samochodami parkującymi pod podjazdem dla wózków pod rossmannem (wtedy tam jeszcze było dużo konkursów emotka  ). Samochody parkowały blokując ten podjazd. Zwracałam uwagę, dzwoniłam na straż miejską, interweniowałam u kierownika sklepu, a  jak w tym sklepie utknęłam z wózkiem to ochroniarz znosił mi wózek po schodach...
Rossmann przy podjeździe postawił tablicę rozkładaną (tak jak np stoją przed knajpami z napisaną ofertą dnia) przy podjeździe "proszę nie nastawiać podjazdu". No i właśnie zawalczyli o narysowanie linii wyznaczających miejsca parkingowe i problem się skończył.
Może też wystawiajcie taką tablicę przed bramą? 
0 0

vazzz

Cytuj wiadomość#6363979 poniedziałek, 5 czerwca 2017, 11:09:37
Rzecz w tym, że nawet jak są narysowane linie to niektórzy parkują jak chcą. A co do parkowania w bramie to nam się wydaje oczywiste, że robić tego nie można, ale niektórzy interpretują to po swojemu emotka .
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6363990 poniedziałek, 5 czerwca 2017, 11:31:38
koper napisał(a):

vazzz

jakiś czas temu zadzwoniłam na straż, bo jakaś lalunia i pacan zaparkowali na miejscu dla niepełnosprawnych... czekałam na straż ponad 20 minut, aż zrezygnowałam...
cb656 0

joan

Cytuj wiadomość#6363994 poniedziałek, 5 czerwca 2017, 11:39:20
vazzz napisał(a):

Rzecz w tym, że nawet jak są narysowane linie to niektórzy parkują jak chcą. A co do parkowania w bramie to nam się wydaje oczywiste, że robić tego nie można, ale niektórzy interpretują to po swojemu emotka .

Wiesz, niektórym się wydaje, że brama bez napisu "Zakaz parkowania!" / grafiki ze znakiem zakazu postoju oraz samochodu na lawecie... nie jest bramą wjazdową, tylko jakąś furtką. Warto byłoby w jakiś sposób podkreślić, jaka jest Wasza opinia w tej sprawie.

Można ewentualnie postawić na bramie jakiś mobilny przedmiot uniemożliwiający parkowanie, nawet zlepek szrotu sklejony własnoręcznie. W okolicy moich rodziców liczba aut sięgnęła kosmosu, więc sklep wystawia na zewnątrz plastikowe pojemniki - bo wszyscy parkują tak ciasno, że nie ma jak rozładować towaru z dostaw...
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6364046 poniedziałek, 5 czerwca 2017, 12:35:34
Moja znajoma musiała zamknąć swój wymarzony sklep z ekologiczną żywnością emotka Prowadziła go przez kilka lat, to była jej wielka pasja, ludzie często wpadali po jakąś głupią, drobną rzecz, aby tylko z nią porozmawiać. Taka z niej miła i ciepła osoba... Niestety, ale to za mało w dzisiejszych czasach. I mały, klimatyczny sklepik padł przez markety. Teraz w każdym dyskoncie można kupić ekologiczną żywność, przez to, że zamawiają ogromne ilości, to dostają niższe ceny od producentów i hurtowników. Małe sklepy nie mają na co liczyć. A ludzie idą tam, gdzie taniej. No i trudno ich za to winić. Ale szkoda, że teraz większość przejmują koncerny... Wszędzie tylko te sieciówki...

tereniagno

Cytuj wiadomość#6364074 poniedziałek, 5 czerwca 2017, 13:32:23
Ale wkurzyłam się emotka Dosyć, że nic nie wygrałam z Nescafe, to zostawiłam 5 kodów do wysłania na dziś, wchodzę, a tam- Konkurs zakończył się 04.06.  Nie sprawdziłam do kiedy trwał,myślałam,że do 6.06 emotka emotka emotka
0 0

pablo75

Cytuj wiadomość#6364075 poniedziałek, 5 czerwca 2017, 13:34:36
Wysłałem nie ten paragon na konkurs Kauflanda i straciłem prawo do nagrody emotka .
0 0

rafi323raf

Cytuj wiadomość#6364321 poniedziałek, 5 czerwca 2017, 21:28:12
Telefon mi się popsuł (taka fajna patriotycznie brzmiąca marka CUBOT) i już drugi raz z kolei muszę wymienić na zakupiony, a nie wygrany! emotka
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6364324 poniedziałek, 5 czerwca 2017, 21:33:41
pablo75 napisał(a):

Wysłałem nie ten paragon na konkurs Kauflanda i straciłem prawo do nagrody emotka  

wiem co czujesz, też to przerabiałam, za parę dni Ci przejdzie...
0 0

awi

Cytuj wiadomość#6364367 poniedziałek, 5 czerwca 2017, 23:12:43
Claudia77 napisał(a):

pablo75 napisał(a):

Wysłałem nie ten paragon na konkurs Kauflanda i straciłem prawo do nagrody emotka  

wiem co czujesz, też to przerabiałam, za parę dni Ci przejdzie...

wczoraj przed północą, w trakcie pisania hasła właczył mi się T9 i już po wysłaniu przeczytałam, że "fairy brudzi"  emotka   Całe zakupy, pisanie, adrenalina na nic, wszystko przepadło emotka
0 0
|< << < 4096 4097 4098 4099 4100 41014102 4103 4104 4105 4106 > >> >|