szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Rozmowy

Wkurza mnie...

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość #6363439
    Kobieta Mysia

Ranga numer 3

Posty na forum: 941
    Z nami od: 23.05.2014
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 2

Powrót do góry

Ogarnęłam dom, zaparzyłam kawę "och stworzę dzisiaj zwycięskie zgłoszenia!" pomyślałam. Załączyłam laptopa, później netflixa, sprawdzę ten 1 odcinek z 5 sezonu House of Cards, potem odpowiedzi! Potem był 2 i opanowałam się na 3.. stary laptop nagrzany,ledwo dyszy ja w sumie też trochę jak ten laptop dyszę i już mi się nie chce, a pisząc to właśnie sobie uświadamiam że niedawno wkurzałam się na to samo, NIE OGARNIAM! emotka emotka
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0

"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie"

Cytuj wiadomość #6363460
    Kobieta koper

Ranga numer 4

Posty na forum: 2215
    Z nami od: 20.03.2011
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

Zaraz coś mnie trafi! Kupiłam zupełnie niepotrzebne produkty na konkurs i wyrzuciłam paragon.  emotka
    Liczba plusów to: bruce Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6363656
    Kobieta Claudia77

Ranga numer 3

Posty na forum: 1024
    Z nami od: 19.05.2014
    Konkursy dodane: 7

Powrót do góry

bruce napisał(a):

Wkurza mnie, że codzienne wiadomości już od jakichś kilku dobrych lat sprawiają, iż panicznie boję się dokądkolwiek jechać na wczasy, a każdy kolejny dzień tylko pogłębia te odczucia... Jestem dosłownie przerażona! 

mam tak samo jak Ty....
    Cytuj wiadomość #6363660
    Kobieta atanerka

Ranga numer 2

Posty na forum: 275
    Z nami od: 30.01.2017
    Konkursy dodane: 15

Powrót do góry

Claudia77 napisał(a):

bruce napisał(a):

Wkurza mnie, że codzienne wiadomości już od jakichś kilku dobrych lat sprawiają, iż panicznie boję się dokądkolwiek jechać na wczasy, a każdy kolejny dzień tylko pogłębia te odczucia... Jestem dosłownie przerażona! 

mam tak samo jak Ty....

To okropne... te zamachy powoli stają się codziennością. .
    Cytuj wiadomość #6363687
    Mężczyzna pablo75

Ranga numer 2

Posty na forum: 476
    Z nami od: 16.05.2016
    Punkty karne: 3/5
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

atanerka napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

bruce napisał(a):

mam tak samo jak Ty....

To okropne... te zamachy powoli stają się codziennością. .

Nie można wpadać w skrajności,statystycznie ryzyko że będziemy ofiarami zamachu jest naprawdę znikome.Ja co roku latam do Egiptu i to od wielu lat i czuję się tam bezpieczniej niż u nas wieczorem na ulicy(brak pijanych).Jak widać ostatnio więcej zamachów jest w miastach Europejskich niż miejscach turystycznych.
    Cytuj wiadomość #6363703
    Mężczyzna pablo75

Ranga numer 2

Powrót do góry

bruce napisał(a):

pablo75 napisał(a):

Nie można wpadać w skrajności,statystycznie ryzyko że będziemy ofiarami zamachu jest naprawdę znikome.Ja co roku latam do Egiptu i to od wielu lat i czuję się tam bezpieczniej niż u nas wieczorem na ulicy(brak pijanych).Jak widać ostatnio więcej zamachów jest w miastach Europejskich niż miejscach turystycznych.

emotka  Naprawdę podziwiam... Ja już sobie rewelacyjny Egipt dawno temu odpuściłam, czego zresztą nie mogę przeboleć... emotka

Żałuj byłem jesienią naładować akumulatory emotka
    Cytuj wiadomość #6363704
    Mężczyzna synk

Ranga numer 3

Posty na forum: 666
    Z nami od: 29.12.2012
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

pablo75 napisał(a):

bruce napisał(a):

pablo75 napisał(a):

emotka  Naprawdę podziwiam... Ja już sobie rewelacyjny Egipt dawno temu odpuściłam, czego zresztą nie mogę przeboleć... emotka

Żałuj byłem jesienią naładować akumulatory emotka

Ja miesiąc temu ładowałem akumulatory na objazdówce w Maroko. Spokój, bezpieczeństwo, piękne widoki...Piasek z pustyni jeszcze wytrzepuję z butów...Polecam (ale nie w środku naszego lata)
    Liczba plusów to: cudaczek121, pablo75, bruce Liczba minusów to: 0

Lay's i pepsi nas wspomaga, od nich rośnie nam nadwaga!

Cytuj wiadomość #6363708
    Kobieta aurorcia

Ranga numer 5

Posty na forum: 4038
    Z nami od: 10.04.2011
    Konkursy dodane: 31

Powrót do góry

bruce napisał(a):

pablo75 napisał(a):

Ja tak samo, Egipt, Turcja, Tunezja - nie są u mnie brane pod uwagę emotka  Dobrze, że w mojej ukochanej Chorwacji jest spokojnie i oby było tak zawsze emotka

Nie klikam i nie biorę udziału w klikanych!!!!

Cytuj wiadomość #6363709
    Mężczyzna synk

Ranga numer 3

Posty na forum: 666
    Z nami od: 29.12.2012

Powrót do góry

bruce napisał(a):

Żałuję Afryki, a jakże, żałuję bardzo... emotka emotka  Strach jest jednak silniejszy... emotka

Namibia. To też Afryka ale różni się znacznie od innych krajów. Siedziałem w samolocie obok wykładowcy z jakiejś uczelni, geografa - który spędził tam miesiąc na wakacjach, i wybiera się w tym roku ponownie, na miesiąc.
    Trudno się tam dostać - wiza tylko w Berlinie i tylko po okazaniu wyciągu z konta bankowego. Ale kraj prezentuje przekrój wszystkiego. Jak ktoś lubi przyrodę - jest wszystko. Ktoś lubi leżenie - są super ośrodki...tylko że to drogi kraj

Lay's i pepsi nas wspomaga, od nich rośnie nam nadwaga!

Cytuj wiadomość #6363710
    Mężczyzna pablo75

Ranga numer 2

Powrót do góry

synk napisał(a):

bruce napisał(a):

Żałuję Afryki, a jakże, żałuję bardzo... emotka emotka  Strach jest jednak silniejszy... emotka

Namibia. To też Afryka ale różni się znacznie od innych krajów. Siedziałem w samolocie obok wykładowcy z jakiejś uczelni, geografa - który spędził tam miesiąc na wakacjach, i wybiera się w tym roku ponownie, na miesiąc.
    Trudno się tam dostać - wiza tylko w Berlinie i tylko po okazaniu wyciągu z konta bankowego. Ale kraj prezentuje przekrój wszystkiego. Jak ktoś lubi przyrodę - jest wszystko. Ktoś lubi leżenie - są super ośrodki...tylko że to drogi kraj

Ceny w tym roku naprawdę są rewelacyjne a że sprawy rodzinne trzymają mnie na razie w domu to już nawet nie chcę zaglądać do portali z wycieczkami bo mi żal.Ogólnie przez uruchomienie bezpośrednich lotów dreamlinerami z Warszawy to egzotyczne kierunki staniały i do tego podróż trwa krótko i bez przesiadek.A co do Afryki to lubię ją za ten jej klimacik oraz brak porządku.Wiem że niektórym to przeszkadza ale ja czuję się jakbym poleciał na inna planetę emotka
    Liczba plusów to: bruce, onlyrybka, synk Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6363714
    Kobieta koper

Ranga numer 4

Posty na forum: 2215
    Z nami od: 20.03.2011

Powrót do góry

aurorcia napisał(a):

Ja tak samo, Egipt, Turcja, Tunezja - nie są u mnie brane pod uwagę emotka  Dobrze, że w mojej ukochanej Chorwacji jest spokojnie i oby było tak zawsze emotka

Na terenach Chorwacji nie zawsze było bezpiecznie, turystycznie atrakcyjna i bezpieczna stała się stosunkowo niedawno, więc może doczekamy też spokoju w Egipcie, Turcji i Tunezji... W końcu emeryci też mogą podróżować emotka  
    Cytuj wiadomość #6363718
    Mężczyzna stamp2

Ranga numer 3

Posty na forum: 730
    Z nami od: 03.10.2015

Powrót do góry

bruce napisał(a):

koper napisał(a):

Na terenach Chorwacji nie zawsze było bezpiecznie, turystycznie atrakcyjna i bezpieczna stała się stosunkowo niedawno, więc może doczekamy też spokoju w Egipcie, Turcji i Tunezji... W końcu emeryci też mogą podróżować emotka  

Tylko żeby piramid nie zabrakło, jak już spokój tam nastanie... emotka  Bo, ja jakoś do tej pory, nie miałam jeszcze okazji ich obejrzeć, a to w sumie taki cudny cud świata... emotka

Taka słodka słodycz rzekłbym emotka
    Cytuj wiadomość #6363740
    Mężczyzna pablo75

Ranga numer 2

Powrót do góry

bruce napisał(a):

stamp2 napisał(a):

Taka słodka słodycz rzekłbym emotka

Jednym słowem: afrykańska Afryka... emotka

Polecam wycieczkę do Kairu na dwa dni bo jeden to męczący jest a piramidy zwiedza się w biegu a zaznaczę że do tych największych jak ja byłem wstęp był płatny.Jedyny plus to pływanie łodzią po Nilu-super sprawa połączona z muzyką arabską.
    Cytuj wiadomość #6363744
    elmo

Ranga numer 3

Posty na forum: 1008
    Z nami od: 01.04.2015
    Konkursy dodane: 9

Powrót do góry

Gratka dla fanów Pani Karton  emotka  
    https://www.faceb...ype=3&permPage=1

„Ten kto myśli, że może i potrafi – może i potrafi. Ten kto myśli, że nie może i nie potrafi – nie może i nie potrafi”. Pablo Picasso

Cytuj wiadomość #6363747
    Mężczyzna stamp2

Ranga numer 3

Posty na forum: 730
    Z nami od: 03.10.2015

Powrót do góry

elmo napisał(a):

jestem fanem nie tyle kartonu,co tych pięknych rymów-ja tak nie potrafie emotka
    Cytuj wiadomość #6363754
    Mężczyzna pablo75

Ranga numer 2

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

bruce napisał(a):

pablo75 napisał(a):

bruce napisał(a):

...afrykańska Afryka emotka

Polecam wycieczkę do Kairu na dwa dni bo jeden to męczący jest a piramidy zwiedza się w biegu a zaznaczę że do tych największych jak ja byłem wstęp był płatny. Jedyny plus to pływanie łodzią po Nilu - super sprawa połączona z muzyką arabską.

emotka   emotka Słyszałam jedynie od znajomych o takiej wyprawie, lecz narzekali, że zapłacili słono, ale piramidy widzieli tylko z daleka, a rejs po Nilu był niezbyt przyjemny z powodu odrażającego zapachu. Fakt, że było to 10 lat temu. Ja się wtedy nie odważyłam jechać z nimi i potem bardzo żałowałam. Teraz Egipt uważam za stracony bezpowrotnie i to mnie ciągle bardzo wkurza  emotka

Uważasz, że bezpieczniej jest na stałym lądzie, Starym Kontynencie? emotka

Dziesięć osób zostało rannych w wyniku eksplozji w jednym z kraterów wulkanu Etna na Sycylii (16 marca 2017)

Nigdy nie spotkałem tylu uśmiechniętych i pełnych życia ludzi co w Egipcie.Fakt że słońce świecące cały rok daje ludziom chęć do życia.Byłem przed rewolucją i po rewolucji i nigdy nie czułem się zagrożony,chyba że nagabywaniem sprzedawców ale dla mnie jest to miłe.Nie znam innego kraju który za taką cenę oferuje wczasy all inclusive (740 zł all inclusive w tym roku last minute)widziałem.Pogoda gwarantowana a rafy koralowe to cud świata.
    Liczba plusów to: 109317, dorothy, sylzab2294, bruce Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6363787
    Kobieta masza

Ranga numer 5

Posty na forum: 5016
    Z nami od: 11.11.2008

Powrót do góry

stamp2 napisał(a):

elmo napisał(a):

nie każdy potrafi pisać z błędami:)
    Liczba plusów to: lumu0, cudaczek121, bruce, cb656 Liczba minusów to: 0

"Obcując z kotem, człowiek ryzykuje jedynie to, że stanie się wewnętrznie bogatszy."
    Colette

Cytuj wiadomość #6363792
    Kobieta mczarna

Ranga numer 4

Posty na forum: 2315
    Z nami od: 03.01.2012

Powrót do góry

masza napisał(a):

stamp2 napisał(a):

elmo napisał(a):

nie każdy potrafi pisać z błędami:)

Najgorsze jest to,że jednak niektórzy organizatorzy to nagradzają...

nie głosuję

Cytuj wiadomość #6363812
    Kobieta mczarna

Ranga numer 4

Posty na forum: 2315
    Z nami od: 03.01.2012

Powrót do góry

bruce napisał(a):

mczarna napisał(a):

Najgorsze jest to,że jednak niektórzy organizatorzy to nagradzają...

Moim zdaniem to dlatego, że "w tym szaleństwie jest metoda". A - gdyby tak - opatentować inne warianty tego pomysłu: kapelusze, puszki, peruki, może... hmmm... maski? emotka  

Tylko weź na masce zmieść te całe "wypociny", no chyba,że to maska samochodowa:P

nie głosuję

Cytuj wiadomość #6363862
    Kobieta bezaczek7

Ranga numer 4

Posty na forum: 1415
    Z nami od: 17.07.2011

Powrót do góry

Że jak zwykle zostawiam dużo "na później" i to później mi właśnie odpłaciło o 22:00 dwunastoma pozostawionymi kodami Nescafe. Czy jest sens jeszcze je wklepywać?  emotka emotka

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=13898213
    http://olx.pl/oferty/uzytkownik/3xiR/
    wymiana:zestawy lego(nowe oraz bardzo stare,używane-dla kolekcjonera),książki fantastyczne,coś dla syna 3lata,telefon dualSim,końcówki PhilipsSonicareSensitive,rozważę wszystko.
    ZAKUPY:Ross,Lidl,małeTesco,Biedronka,ABC,Koliber,Spar,Natura,Żabka,DC,Orlen,Odido; okazjonalnie:Kauf,ITM,Statoil,Lotos.

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.