szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Rozmowy

Wkurza mnie...

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość #6367971
    Kobieta monia24

Ranga numer 5

Posty na forum: 3600
    Z nami od: 10.05.2007
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 7

Powrót do góry

Zjadłam Laysy i nie mam kodu emotka
    Liczba plusów to: maryam Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6368025
    Kobieta Mysia

Ranga numer 3

Posty na forum: 941
    Z nami od: 23.05.2014
    Konkursy dodane: 2

Powrót do góry

Wystałam się dzisiaj z moim już brzucholem przy kasie pierwszeństwa, a zakupy Nestle wyszły mnie około 19zł, a myślałam że wyliczyłam ponad 20zł emotka ale jak się dokulałam to nie odpuściłam i poszłam raz jeszcze, omijając kasę pierwszeństwa dla nastolatków z energetykami i ludzi którym się pewnie bardzo śpieszy i stąd ta kasa (w "normalnej" kasie poszło mi szybciej emotka )
    Mam nadzieję, że te wydane łącznie 41zł na konkurs przyniosą jakąś wygraną emotka
    Liczba plusów to: sylzab2294, paula9891, bruce, joan Liczba minusów to: 0

"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie"

Cytuj wiadomość #6368079
    Kobieta Niebieska_Laguna

Ranga numer 4

Posty na forum: 1294
    Z nami od: 24.02.2016
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

Wkurza mnie instytucja małżeństwa emotka
    Liczba plusów to: darog, nkba Liczba minusów to: 0

Panu Bogu nic się nie udało, z wyjątkiem kotów.
    Wisława Szymborska

Cytuj wiadomość #6368083
    Kobieta aleman

Ranga numer 1

Posty na forum: 2
    Z nami od: 14.06.2017
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

Osoba "cichociemna" ...zbiera paragony po znajomych, wygrywa, nawet kawy nie postawi,

Wygrywa w konkursach jak dziś - REJS - MORZE ŚRÓDZIEMNE na FB Douglas ( Hugo Boss), - ciesząc się, że prawie nikt nie wiedział o konkursie...

BO CELOWO znanych tylko sobie konkursów NIE DODAJE...
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: cb656
    Cytuj wiadomość #6368403
    Kobieta Mysia

Ranga numer 3

Posty na forum: 941
    Z nami od: 23.05.2014
    Konkursy dodane: 2

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

bruce napisał(a):

Ja myślę, że każdy musi wyluzować jeśli chodzi o konkursy. emotka  Ty tylko konkursy. Życie kopie, nie - przegrane. emotka  Obyśmy wszyscy tylko takie problemy mieli, jak niewygrane w konkursie! emotka  Ktoś tu bardzo mądrze wczoraj napisał (tylko ten post też zniknął) - sprawy osobiste załatwiamy inaczej, trudno kogoś publicznie gnoić za wygraną spoza bazy; jeśli mam do niej żal (możliwe, że uzasadniony), to jej to piszę na pw.   emotka

Wreszcie dojrzałaś do tego odkrycia... emotka
    Konkursy to tylko zabawa, rozrywka emotka

Jeżeli chodzi o dodawanie konkursów to staram się dodać jak coś widzę, bo doceniam ilość konkursów które mogę dzięki Wam znaleźć, oraz żeby mieć dostęp do niektórych tematów. Jednak są użytkownicy, którzy tylko korzystają z tego co dodają inni, dostają informacje czytając to co piszą aktywni i pomocni forumowicze, dlatego gdybym czegoś nie dodała a wzięłabym udział nie czułabym się źle bo jest tu wiele osób które nie dają z siebie nic, a korzystają emotka
    Liczba plusów to: bruce, sylzab2294, cb656 Liczba minusów to: 0

"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie"

Cytuj wiadomość #6368419
    Kobieta marzanna

Ranga numer 3

Posty na forum: 998
    Z nami od: 30.01.2006

Powrót do góry

Ja zwróciłam uwagę na fakt, że aleman wykłóca się, że "cichociemna" osoba nie dodała konkursu do bazy, a przecież sam/a też tego nie zrobił/a. Skoro śledzi wyniki tego konkursu, to znaczy, że o nim wiedział i prawdopodobnie wziął udział, a ja tego konkursu w bazie nie widzę......
    Liczba plusów to: cb656 Liczba minusów to: 0

"Some people are wise. Some otherwise"

Cytuj wiadomość #6368421
    Kobieta budryska

Ranga numer 3

Posty na forum: 636
    Z nami od: 08.09.2011

Powrót do góry

Wkurza mnie, że zamiast na ciepłej plaży spędzamy ten tydzień w domu... Wredna ospa - wystarczyłoby, żeby odpuściła dwa dni wcześniej i nie mielibyśmy wątpliwości co do wyjazdu.
    I wkurza mnie, że zamiast all inclusive mamy w domu "biedowanie" - zostaliśmy z przysłowiową złotówka w portfelu, bo cała kasa poszła na przygotowania do wyjazdu. A na zwrot kosztów z ubezpieczenia będziemy sobie jeszcze długo czekać... emotka
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0

Lubię konkursy - szkoda, że tak rzadko spotykam się z wzajemnością emotka

Cytuj wiadomość #6368489
    Kobieta andziulka21

Ranga numer 3

Posty na forum: 937
    Z nami od: 06.06.2016
    Konkursy dodane: 5

Powrót do góry

Patrzę przez okno i widzę,że piesek czmychnął na ulice (polna droga,do kilku domów), wychodzę na balkon i go wołam, nie słucha emotka  pobiegł pobawić się z pieskiem sąsiadów (nie mają ogrodzenia,a psa wiaża na dwu metrowym sznurku do drzewa emotka ). Biegnę na dół, wychodzę z domu,by go zabrać.. i co widzę? Sąsiedzi całą rodzinką ładują wielkimi kamieniami w mojego pieska! Moja wściekłość sięgnęła zenitu  emotka
    Cytuj wiadomość #6368493
    Mężczyzna darog

Ranga numer 4

Posty na forum: 1404
    Z nami od: 19.11.2009
    Punkty karne: 1/5
    Konkursy dodane: 6

Powrót do góry

marzanna napisał(a):

Ja zwróciłam uwagę na fakt, że aleman wykłóca się, że \"cichociemna\" osoba nie dodała konkursu do bazy, a przecież sam/a też tego nie zrobił/a. Skoro śledzi wyniki tego konkursu, to znaczy, że o nim wiedział i prawdopodobnie wziął udział, a ja tego konkursu w bazie nie widzę......

Raczej żal straconej szansy...i nie wziął udziału, stąd hejt.
    Bo gdyby wziął, to przecinka by sie doszukał nie w tym miejscu, ze tekst nieprawidłowo napisany, etc..

a tak po prawdzie to chyba chodzi o zazdrość \"dobrych\" koleżanek- ze jedna drugiej nie powiedziała, a z netu o wygranym konkursie sie dowiedziała i wściekła, ze udziału nie brała..
    A skoro to nie pierwszy raz to sie nawkurzala i tyle.
    Liczba plusów to: cb656 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6368495
    Kobieta marzanna

Ranga numer 3

Posty na forum: 998
    Z nami od: 30.01.2006

Powrót do góry

darog napisał(a):

Bo gdyby wziął, to przecinka by sie doszukał nie w tym miejscu, ze tekst nieprawidłowo napisany, etc..

a tak po prawdzie to chyba chodzi o zazdrość \"dobrych\" koleżanek- ze jedna drugiej nie powiedziała, a z netu o wygranym konkursie sie dowiedziała i wściekła, ze udziału nie brała..

Sądzę, że ta osoba wzięła udział w konku, ale nie wygrała. Z ciekawości aż zajrzałam na stronę
    Douglas. By sprawdzić wyniki, trzeba cofnąć się o 2 tygodnie do postu konkursowego. I z tego co widzę, to poleciały
    "reklamacje" i Douglas ma rozważyć zmianę wyników do poniedziałku. Czyli "same old story" emotka

"Some people are wise. Some otherwise"

Cytuj wiadomość #6368523
    Kobieta ankasss

Ranga numer 3

Posty na forum: 861
    Z nami od: 12.09.2009
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

wkurzyłam się, bo codziennie kupuje po kilka black'ów dla ekipy z pracy, a paragony wyrzucałam emotka
    Cytuj wiadomość #6368528
    Kobieta jokan

Ranga numer 5

Posty na forum: 4616
    Z nami od: 13.07.2009
    Konkursy dodane: 5

Powrót do góry

dostalam esa z Biedronki, juz myslalam, ze jakis zablakany colgate sie doczlapal....a tu reklama..... emotka
    Cytuj wiadomość #6368535
    Kobieta ivanotta

Ranga numer 5

Posty na forum: 4539
    Z nami od: 20.02.2009
    Konkursy dodane: 8

Powrót do góry

Ząb mądrości, który dla mnie jest utrapieniem.  Zawsze daje o sobie znac w długie weekendy lub podczas urlopu. Zło wcielone emotka

Prędzej czy później okazuje się, że ci, którzy wygrywają to ci, którzy myślą, że mogą wygrać.. – Richard Bach
    polecam mbank: http://bit.ly/2ug5ePf

Cytuj wiadomość #6368545
    Kobieta Niebieska_Laguna

Ranga numer 4

Powrót do góry

Teściowa mnie wkurza emotka Stwierdziła, że zgrywamy bogaczy, bo na dwu dniowy wyjazd do innego miasta dla dwóch osób wynajęłam mieszkanie za 360 złotych (42m zwane hucznie apartamentem). To naprawdę tak dużo na wielkie miasto oblegane przez turystów i to jeszcze teraz w sezonie letnim? Inne kwatery miały nieporównywalnie niższy standard, a tańsze tylko kilkadziesiąt złotych. To ja już wolałam to dopłacić i spędzić ten czas komfortowo, a nie w jakiejś norze podrzędnej...
    Liczba plusów to: darog Liczba minusów to: 0

Wisława Szymborska

Cytuj wiadomość #6368546
    Mężczyzna darog

Ranga numer 4

Powrót do góry

marzanna napisał(a):

darog napisał(a):

Sądzę, że ta osoba wzięła udział w konku, ale nie wygrała. Z ciekawości aż zajrzałam na stronę
    Douglas. By sprawdzić wyniki, trzeba cofnąć się o 2 tygodnie do postu konkursowego. I z tego co widzę, to poleciały
    "reklamacje" i Douglas ma rozważyć zmianę wyników do poniedziałku. Czyli "same old story" emotka

na pewno obie strony się znają i to raczej dobrze;-) tylko nick nowy z tchórzostwa.

mam przekonanie na 100%, że o konkursie NIE było wiadome, dlatego hejt . A jeszcze jak mało osób wzięło udział a nagrody fajne i dużo-to kiepsko..
    - złość, bo gdyby Małgorzata zgłosiła konkurs na forum - to by udział wzięli
    - złość , bo jako "koleżanka Małgorzata" nie poinformowała chociaż "alemana" skoro nie dodała do ogólnej bazy.
    - wygląda na to, że to nie pierwsza "akcja?" Małgorzaty, inaczej na PW sprawa byłaby rozwiązana a nie pokazać wszystkim, że oto TA bierze udział w konkursach, wygrywa, ale do bazy nie dodaje..

(przez to - że nie wie- nie bierze udziału w konkursie, a ma przekonanie, że jest lepsza od Małgorzaty i nagroda byłaby jej) 

U mnie w pracy tez wielu ma słomiany zapał. najpierw chce wziąć udział w konku, potem zapomina, potem pretensje-że ktoś nie przypomniał, ew. paragonu na nadprogramową wygraną nie odstąpią, bo sa przekonani, że przez kogoś nie wygrali..
    A strona e-konkursy praktycznie często jest odpalona i każdy sobie zagląda, tylko mało praktycznie to wygląda.. 
    Liczba plusów to: joan Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6368547
    Kobieta astronautka

Ranga numer 2

Posty na forum: 229
    Z nami od: 07.06.2017
    Punkty karne: 2/5

Powrót do góry

Niebieska_Laguna napisał(a):

Teściowa mnie wkurza emotka Stwierdziła, że zgrywamy bogaczy, bo na dwu dniowy wyjazd do innego miasta dla dwóch osób wynajęłam mieszkanie za 360 złotych (42m zwane hucznie apartamentem). To naprawdę tak dużo na wielkie miasto oblegane przez turystów i to jeszcze teraz w sezonie letnim? Inne kwatery miały nieporównywalnie niższy standard, a tańsze tylko kilkadziesiąt złotych. To ja już wolałam to dopłacić i spędzić ten czas komfortowo, a nie w jakiejś norze podrzędnej...

moja teściowa jak zaczęła kiedyś tematów naszych finansów usłyszała ode mnie krótko "na chleb mi nie dajesz"...i mam teraz spokój emotka  olej ją i tyle....takie są czasami te teściowe, a że ja mam cięty język i wszystkim wygarniam co myślę bez owijania w bawełnę mam spokój emotka   emotka
    Liczba plusów to: bruce Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6368551
    Mężczyzna darog

Ranga numer 4

Powrót do góry

i prawidłowo zrobiłaś. moja ciotka niedawno obraziła się, bo dostała na imieniny prezent za 200zł.. a uważała, że skoro psuje się jej TV - to dostanie TV  emotka
    tyle, że ja raz w życiu wpadł TV... a jej się wydaje, że skoro mój brat Mirek coś tam wygrywa lepszego i częściej, to ja też

kilka mies  temu prosiłem ją o paragony z Wedla... ale 100x pytała mnie- czy jak wygram- to nagroda będzie jej, i czy jej nie zamienię, że wygram gorsza a na jej dane lepszą i zamienię... to był konkurs w carrefour.. nic tam nie wygraliśmy,, ale i 100x domagała się aby jej wyniki pokazać.. bo na co ona tyle na raz tego wedla kupowała az na 2 paragony 40 zł!!!!!!!!!!!!
    Liczba plusów to: Mysia, joan Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6368553
    Kobieta Niebieska_Laguna

Ranga numer 4

Powrót do góry

astronautka napisał(a):

moja teściowa jak zaczęła kiedyś tematów naszych finansów usłyszała ode mnie krótko "na chleb mi nie dajesz"...i mam teraz spokój emotka  olej ją i tyle....takie są czasami te teściowe, a że ja mam cięty język i wszystkim wygarniam co myślę bez owijania w bawełnę mam spokój emotka   emotka

Do mojej to jak grochem o ścianę. Wie, że nie ma wpływu na moje decyzję, ale ona i tak zawsze musi swoje zdanie wtrącić. Jak nie mi prosto w oczy, to mojemu mężowi za moimi plecami emotka Oczywiście według niej to zawsze ja coś robię źle, a nie jej syn emotka
    Liczba plusów to: astronautka Liczba minusów to: 0

Wisława Szymborska

Cytuj wiadomość #6368562
    Kobieta joan

Ranga numer 5

Posty na forum: 14377
    Z nami od: 02.09.2008
    Konkursy dodane: 10

Powrót do góry

A ile to noclegów? Dwa czy jeden?

Fajne apartamenty do 4. osób kosztują w okolicach OD 200 zł/noc - wiem, bo siedzę w temacie i zawsze to ja organizuję wyjazdy dla ekipy. Przy czym dla mnie również przede wszystkim liczy się standard, a przy 4. osobach apartament wychodzi taniej, niż zwykły pokój z łazienką, więc każdemu polecam takie właśnie rozwiązanie. Poza tym dostęp do zmywarki, własna kuchnia i lodówka... zawsze pichcimy żarcie samodzielnie, wegejedzenie kosztuje grosze, a jesteśmy niezależni od lokalnych knajpek emotka

PS: Twoja teściowa pewnie nie rozumie, że popularne miasto + sezon letni + dwie osoby oznacza droższy nocleg od standardowego emotka
    Liczba plusów to: darog Liczba minusów to: 0

To CO wygrałeś, jest bez znaczenia. Liczy się tylko JAK.

Cytuj wiadomość #6368570
    Kobieta Niebieska_Laguna

Ranga numer 4

Powrót do góry

joan napisał(a):

A ile to noclegów? Dwa czy jeden?

Fajne apartamenty do 4. osób kosztują w okolicach OD 200 zł/noc - wiem, bo siedzę w temacie i zawsze to ja organizuję wyjazdy dla ekipy. Przy czym dla mnie również przede wszystkim liczy się standard, a przy 4. osobach apartament wychodzi taniej, niż zwykły pokój z łazienką, więc każdemu polecam takie właśnie rozwiązanie. Poza tym dostęp do zmywarki, własna kuchnia i lodówka... zawsze pichcimy żarcie samodzielnie, wegejedzenie kosztuje grosze, a jesteśmy niezależni od lokalnych knajpek emotka

PS: Twoja teściowa pewnie nie rozumie, że popularne miasto + sezon letni + dwie osoby oznacza droższy nocleg od standardowego emotka

Dwa noclegi emotka Uważam, że to dobra cena za taki standard. Samodzielne mieszkanie w nowym, strzeżonym apartamentowcu. Dwa pokoje, łazienka, kuchnia - wszystko elegancko wykończone, dobrze wyposażone. Bardzo przytulnie. I na pewno wygodniej niż w hotelu, gdzie do dyspozycji jest tylko jeden pokój, a dwa noclegi dla dwóch osób to grubo ponad 200 złotych.  Nie sądzę, żeby to był luksus. Jak dla mnie normalne godne warunki. Nie szaleję z jakimiś apartamentami hotelowymi z jacuzzi i sauną, które kosztują 700 zł za dobę emotka Ale teściowa uważa, że najlepiej wynająć jakiś pokój robotniczy i dzielić łazienkę z innymi gośćmi emotka Ale to niestety nie dla mnie, cenię sobie komfort. 
    Liczba plusów to: darog, donia7 Liczba minusów to: 0

Wisława Szymborska

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.