Wkurza mnie...

|< << < 4109 4110 4111 4112 4113 41144115 4116 4117 4118 4119 > >> >|

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6368553 piątek, 16 czerwca 2017, 10:41:52
astronautka napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Teściowa mnie wkurza emotka Stwierdziła, że zgrywamy bogaczy, bo na dwu dniowy wyjazd do innego miasta dla dwóch osób wynajęłam mieszkanie za 360 złotych (42m zwane hucznie apartamentem). To naprawdę tak dużo na wielkie miasto oblegane przez turystów i to jeszcze teraz w sezonie letnim? Inne kwatery miały nieporównywalnie niższy standard, a tańsze tylko kilkadziesiąt złotych. To ja już wolałam to dopłacić i spędzić ten czas komfortowo, a nie w jakiejś norze podrzędnej...

moja teściowa jak zaczęła kiedyś tematów naszych finansów usłyszała ode mnie krótko "na chleb mi nie dajesz"...i mam teraz spokój emotka  olej ją i tyle....takie są czasami te teściowe, a że ja mam cięty język i wszystkim wygarniam co myślę bez owijania w bawełnę mam spokój emotka   emotka

Do mojej to jak grochem o ścianę. Wie, że nie ma wpływu na moje decyzję, ale ona i tak zawsze musi swoje zdanie wtrącić. Jak nie mi prosto w oczy, to mojemu mężowi za moimi plecami emotka Oczywiście według niej to zawsze ja coś robię źle, a nie jej syn emotka

joan

Cytuj wiadomość#6368562 piątek, 16 czerwca 2017, 11:02:47

Teściowa mnie wkurza emotka Stwierdziła, że zgrywamy bogaczy, bo na dwu dniowy wyjazd do innego miasta dla dwóch osób wynajęłam mieszkanie za 360 złotych (42m zwane hucznie apartamentem). To naprawdę tak dużo na wielkie miasto oblegane przez turystów i to jeszcze teraz w sezonie letnim? Inne kwatery miały nieporównywalnie niższy standard, a tańsze tylko kilkadziesiąt złotych. To ja już wolałam to dopłacić i spędzić ten czas komfortowo, a nie w jakiejś norze podrzędnej...

A ile to noclegów? Dwa czy jeden?

Fajne apartamenty do 4. osób kosztują w okolicach OD 200 zł/noc - wiem, bo siedzę w temacie i zawsze to ja organizuję wyjazdy dla ekipy. Przy czym dla mnie również przede wszystkim liczy się standard, a przy 4. osobach apartament wychodzi taniej, niż zwykły pokój z łazienką, więc każdemu polecam takie właśnie rozwiązanie. Poza tym dostęp do zmywarki, własna kuchnia i lodówka... zawsze pichcimy żarcie samodzielnie, wegejedzenie kosztuje grosze, a jesteśmy niezależni od lokalnych knajpek emotka

PS: Twoja teściowa pewnie nie rozumie, że popularne miasto + sezon letni + dwie osoby oznacza droższy nocleg od standardowego emotka
darog 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6368570 piątek, 16 czerwca 2017, 11:19:19
joan napisał(a):

A ile to noclegów? Dwa czy jeden?

Fajne apartamenty do 4. osób kosztują w okolicach OD 200 zł/noc - wiem, bo siedzę w temacie i zawsze to ja organizuję wyjazdy dla ekipy. Przy czym dla mnie również przede wszystkim liczy się standard, a przy 4. osobach apartament wychodzi taniej, niż zwykły pokój z łazienką, więc każdemu polecam takie właśnie rozwiązanie. Poza tym dostęp do zmywarki, własna kuchnia i lodówka... zawsze pichcimy żarcie samodzielnie, wegejedzenie kosztuje grosze, a jesteśmy niezależni od lokalnych knajpek emotka

PS: Twoja teściowa pewnie nie rozumie, że popularne miasto + sezon letni + dwie osoby oznacza droższy nocleg od standardowego emotka

Dwa noclegi emotka Uważam, że to dobra cena za taki standard. Samodzielne mieszkanie w nowym, strzeżonym apartamentowcu. Dwa pokoje, łazienka, kuchnia - wszystko elegancko wykończone, dobrze wyposażone. Bardzo przytulnie. I na pewno wygodniej niż w hotelu, gdzie do dyspozycji jest tylko jeden pokój, a dwa noclegi dla dwóch osób to grubo ponad 200 złotych.  Nie sądzę, żeby to był luksus. Jak dla mnie normalne godne warunki. Nie szaleję z jakimiś apartamentami hotelowymi z jacuzzi i sauną, które kosztują 700 zł za dobę emotka Ale teściowa uważa, że najlepiej wynająć jakiś pokój robotniczy i dzielić łazienkę z innymi gośćmi emotka Ale to niestety nie dla mnie, cenię sobie komfort. 

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6368572 piątek, 16 czerwca 2017, 11:21:57
darog napisał(a):

i prawidłowo zrobiłaś. moja ciotka niedawno obraziła się, bo dostała na imieniny prezent za 200zł.. a uważała, że skoro psuje się jej TV - to dostanie TV  emotka
tyle, że ja raz w życiu wpadł TV... a jej się wydaje, że skoro mój brat Mirek coś tam wygrywa lepszego i częściej, to ja też

kilka mies  temu prosiłem ją o paragony z Wedla... ale 100x pytała mnie- czy jak wygram- to nagroda będzie jej, i czy jej nie zamienię, że wygram gorsza a na jej dane lepszą i zamienię... to był konkurs w carrefour.. nic tam nie wygraliśmy,, ale i 100x domagała się aby jej wyniki pokazać.. bo na co ona tyle na raz tego wedla kupowała az na 2 paragony 40 zł!!!!!!!!!!!!

Ja swoją rodzinkę mogę na dwie grupy podzielić: jedni sami oferują paragony, nawet jak coś to chętnie odbiorą nagrodę. I nawet czekoladę im za to ciężko wcisnąć, a co dopiero mówić o tym, żeby domagali się nagrody o.O A drugiej części to nawet nie mówię, że gram i coś tam wgrywam, bo zaraz by na mnie jakieś kontrole ze skarbówki nasłali emotka
darog, joan 0

joan

Cytuj wiadomość#6368582 piątek, 16 czerwca 2017, 11:38:32

Dwa noclegi emotka Uważam, że to dobra cena za taki standard. Samodzielne mieszkanie w nowym, strzeżonym apartamentowcu. Dwa pokoje, łazienka, kuchnia - wszystko elegancko wykończone, dobrze wyposażone. Bardzo przytulnie. I na pewno wygodniej niż w hotelu, gdzie do dyspozycji jest tylko jeden pokój, a dwa noclegi dla dwóch osób to grubo ponad 200 złotych.  Nie sądzę, żeby to był luksus. Jak dla mnie normalne godne warunki. Nie szaleję z jakimiś apartamentami hotelowymi z jacuzzi i sauną, które kosztują 700 zł za dobę emotka Ale teściowa uważa, że najlepiej wynająć jakiś pokój robotniczy i dzielić łazienkę z innymi gośćmi emotka Ale to niestety nie dla mnie, cenię sobie komfort. 

Aaa, to całkiem normalna cena, nawet zeszliście poniżej 200 zł, a nie zawsze łatwo znaleźć taką ofertę.

Nawet pokój w cenie za 50 zł/osoba wyjdzie drożej od apartamentu, bo nie możliwości nic upichcić samodzielnie i trzeba jeść/pić w knajpach. I zawsze to jedzenie wyjdzie więcej, niż nocleg emotka

Hotele to w ogóle porażka w porównaniu z apartamentami emotka
darog 0

jokan

Cytuj wiadomość#6368586 piątek, 16 czerwca 2017, 12:05:51

hmmm. a po co sie z nia dzielic informacją ZA ILE?

wkurza mnie dzisiejsza duchota....
0 0

joasiunia

Cytuj wiadomość#6368592 piątek, 16 czerwca 2017, 12:14:19

No jakbym moją słyszała! emotka Moja też co roku ubolewa, że na wakacje wynajmujemy nad morzem "apartament" za ponad 200 zł, bo uważa, że z trójką małych dzieci powinniśmy się oszczędnie gnieździć najlepiej w jakiejś maleńkiej kwaterze, bez kuchni, z kiblem na korytarzu emotka Co tam wygoda, najważniejsze, że tanio!
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6368593 piątek, 16 czerwca 2017, 12:15:32
jokan napisał(a):

hmmm. a po co sie z nia dzielic informacją ZA ILE?

wkurza mnie dzisiejsza duchota....

To wyszło zupełnie przypadkiem. Musiałam ją poinformować o wyjeździe, bo będzie piekę nad moimi kotami sprawować emotka Zaczęła podpytywać, gdzie się zatrzymamy, itp... więc jej powiedziałam, i tak od słowa do słowa powiedziałam też ile zapłaciłam.  Nie mam zamiaru się z niczym kryć, ale mnie wkurza jej marudzenie, nawet jeśli go do siebie nie biorę. Ot, po prostu życie mi zatruwa swoim biadoleniem emotka

A ja Ci zazdroszczę duchoty, bo wywiesiłam pranie i lunął deszcz emotka
jokan 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6368595 piątek, 16 czerwca 2017, 12:16:05
joasiunia napisał(a):

No jakbym moją słyszała! emotka Moja też co roku ubolewa, że na wakacje wynajmujemy nad morzem "apartament" za ponad 200 zł, bo uważa, że z trójką małych dzieci powinniśmy się oszczędnie gnieździć najlepiej w jakiejś maleńkiej kwaterze, bez kuchni, z kiblem na korytarzu emotka Co tam wygoda, najważniejsze, że tanio!

Pod namiot! Pod namiot! emotka
Niezmiennie wkurza mnie pogoda. Jak nie słońce i zimny wiatr, to duszno i deszczowo emotka emotka

nanajka81

Cytuj wiadomość#6368603 piątek, 16 czerwca 2017, 12:20:40
joasiunia napisał(a):

hehe moi tesciowie rowniez uwazaja ze "po co jechac gdziekolwiek i placic kase za nocleg" jak mozna siedziec na przyslowiowych 4literach i podziwiac to co za oknem emotka My wybywamy nad morze, mieszkanie na 6pietrze w tzw falowcu 150 zl za dobe (4 osoby)

Claudia77

Cytuj wiadomość#6368622 piątek, 16 czerwca 2017, 12:52:46
nanajka81 napisał(a):

joasiunia napisał(a):

hehe moi tesciowie rowniez uwazaja ze "po co jechac gdziekolwiek i placic kase za nocleg" jak mozna siedziec na przyslowiowych 4literach i podziwiac to co za oknem emotka My wybywamy nad morze, mieszkanie na 6pietrze w tzw falowcu 150 zl za dobe (4 osoby)

to moja jest lepsza, sama jeździ ile się da i używa i mówi jeździjcie póki młodość...

ziolko

Cytuj wiadomość#6368727 piątek, 16 czerwca 2017, 17:30:39
andziulka21 napisał(a):

Patrzę przez okno i widzę,że piesek czmychnął na ulice (polna droga,do kilku domów), wychodzę na balkon i go wołam, nie słucha emotka  pobiegł pobawić się z pieskiem sąsiadów (nie mają ogrodzenia,a psa wiaża na dwu metrowym sznurku do drzewa emotka ). Biegnę na dół, wychodzę z domu,by go zabrać.. i co widzę? Sąsiedzi całą rodzinką ładują wielkimi kamieniami w mojego pieska! Moja wściekłość sięgnęła zenitu  emotka

zrobiłaś coś? powiedziałaś im do słuchu??  emotka
cb656 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6368741 piątek, 16 czerwca 2017, 18:39:28
wkurza mnie, że dostałam smsa, myślałam, że w końcu coś wygrałam, a tu tylko info o przecenach  emotka
Wkurza mnie, że Albedo olało moją reklamację i nie odpisali na nią... (chyba, że w domu czeka awizo).
emotka
0 0

andziulka21

Cytuj wiadomość#6368747 piątek, 16 czerwca 2017, 18:46:39
ziolko napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

Patrzę przez okno i widzę,że piesek czmychnął na ulice (polna droga,do kilku domów), wychodzę na balkon i go wołam, nie słucha emotka  pobiegł pobawić się z pieskiem sąsiadów (nie mają ogrodzenia,a psa wiaża na dwu metrowym sznurku do drzewa emotka ). Biegnę na dół, wychodzę z domu,by go zabrać.. i co widzę? Sąsiedzi całą rodzinką ładują wielkimi kamieniami w mojego pieska! Moja wściekłość sięgnęła zenitu  emotka

zrobiłaś coś? powiedziałaś im do słuchu??  emotka

Oj tak, użyłam wielu bardzo niecenzuralnych słów... 
Brak mi dowodów i świadków żeby puścić to dalej... 
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6369012 niedziela, 18 czerwca 2017, 09:43:56
Jestem wsciekla na sama siebie.Sytuacja z dzis rana,poszlam przed praca kupic wode.Pech chcial,ze przy moim placeniu kasa sie sciela,czekam,czekam..Czas leci,nerwowo zerkam na zegarek bo zaraz musze byc w pracy.Ekspedientka prosi by przejsc do kasy obok,tam kolejka znow czekam-w koncu place i z ulga biegne do pracy.Po kilku minutach jeden znajomy przychodzi i pyta czy.. to nie moj portfel zostal w sklepie...?patrze a jak moj,..odniosl go tylko szkoda ze pusty.. emotka  jakis facet co byl za mna w kolejce podobno wyjal z nirho cos i zostawil go na ladzie..
Jestem wsciekla na siebie,mam same problemy a teraz jeszcze z wlasnej glupoty mnie okradli...Pierwszy raz w zyciu zostawilam  portfel echhh
bruce 0

aurorcia

Cytuj wiadomość#6369013 niedziela, 18 czerwca 2017, 09:48:24
chochliczka napisał(a):

Jestem wsciekla na sama siebie.Sytuacja z dzis rana,poszlam przed praca kupic wode.Pech chcial,ze przy moim placeniu kasa sie sciela,czekam,czekam..Czas leci,nerwowo zerkam na zegarek bo zaraz musze byc w pracy.Ekspedientka prosi by przejsc do kasy obok,tam kolejka znow czekam-w koncu place i z ulga biegne do pracy.Po kilku minutach jeden znajomy przychodzi i pyta czy.. to nie moj portfel zostal w sklepie...?patrze a jak moj,..odniosl go tylko szkoda ze pusty.. emotka  jakis facet co byl za mna w kolejce podobno wyjal z nirho cos i zostawil go na ladzie..
Jestem wsciekla na siebie,mam same problemy a teraz jeszcze z wlasnej glupoty mnie okradli...Pierwszy raz w zyciu zostawilam  portfel echhh

Przykro mi, ale od razu przychodzi mi na myśl powiedzenie "Jak się człowiek spieszy to się diabeł cieszy!" emotka
bruce 0

babariba

Cytuj wiadomość#6369015 niedziela, 18 czerwca 2017, 09:53:25
A co to za dziwny sklep? Ekspedientka widziała, że został portfel i pozwoliła komuś w nim grzebać??? I - nie wiem, czy dobrze zrozumiałam - oddała obcej osobie, czyli twojemu koledze? Tam powinny być kamery, więc zgłoś na policję, może uda się namierzyć złodzieja. Trzymam kciuki!!!

astronautka

Cytuj wiadomość#6369016 niedziela, 18 czerwca 2017, 09:54:21
chochliczka napisał(a):

przy większości kas są kamery a to co zrobił ten facet to zwykła kradzież, idź na Policję, zgłoś popełnienie przestępstwa, Policja zażąda nagrań, może akurat uda się gada rozpoznać (może to ktoś kogo sama znasz?)....ja bym nie odpuściła

mama2006

Cytuj wiadomość#6369017 niedziela, 18 czerwca 2017, 09:56:47
aurorcia napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Przykro mi, ale od razu przychodzi mi na myśl powiedzenie "Jak się człowiek spieszy to się diabeł cieszy!" emotka emotka

emotka emotka
bruce 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6369018 niedziela, 18 czerwca 2017, 09:57:33
Wlasnie tez przypomnialo mi sie teraz to powiedzenie ;(
bruce 0
|< << < 4109 4110 4111 4112 4113 41144115 4116 4117 4118 4119 > >> >|