szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Rozmowy

Wkurza mnie...

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość #6367631
    Kobieta paula9891

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1290
    Z nami od: 12.04.2016
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

defed napisał(a):

Idź do apteki i zapytaj o tabletki redukujące wodę, nigdy nie eksperymentowałam w ten sposób i nie sądzę aby to było zdrowe, ale moja koleżanka zawsze przed imprezami to bierze i myślę, że w nagłej sytuacji pomogłoby Ci trochę "odpuchnąć"

Może ten jeden raz mi nie zaszkodzi, dzięki, spróbuję! emotka
    Liczba plusów to: bruce, defed Liczba minusów to: 0

Polecam firmę ze ślicznymi legowiskami dla psów emotka

https://www.facebook.com/yawningpets/?ref=aymt_homepage_panel

Cytuj wiadomość #6367639
    Kobieta defed

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4366
    Z nami od: 14.01.2015
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

paula9891 napisał(a):

defed napisał(a):

Idź do apteki i zapytaj o tabletki redukujące wodę, nigdy nie eksperymentowałam w ten sposób i nie sądzę aby to było zdrowe, ale moja koleżanka zawsze przed imprezami to bierze i myślę, że w nagłej sytuacji pomogłoby Ci trochę "odpuchnąć"

To jeszcze dodam poradę, abyś całkowicie zrezygnowała z soli i produktów zawierających duże jej ilości, przynajmniej do weekendu emotka
    Liczba plusów to: paula9891, bruce, cb656 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6367641
    Kobieta poprostuanette

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 2608
    Z nami od: 15.06.2006
    Konkursy dodane: 6

Powrót do góry

taalvikki napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Wkurza mnie, że jestem słaba w konkursach fotograficznych (chodzi o technikę). Mam pomysł na zdjęcie w konkursie "Po drugiej stronie lustra), ale go nie wykonam, bo fotka technicznie będzie beznadziejna (rozłożenie elementów, wybór tła, podrasowanie zdjęcia itp, itd.) emotka   emotka  

no mam dokładnie to samo. smuci mnie, że nieraz pomysł jest mniej ważny niż jakość i pięknota.

bardzo czesto teraz bardziej patrza na pomysl niz na wykonanie emotka
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6367642
    Kobieta paula9891

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1290
    Z nami od: 12.04.2016

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

defed napisał(a): Idź do apteki i zapytaj o tabletki redukujące wodę, nigdy nie eksperymentowałam w ten sposób i nie sądzę aby to było zdrowe, ale moja koleżanka zawsze przed imprezami to bierze i myślę, że w nagłej sytuacji pomogłoby Ci trochę "odpuchnąć"

Mnie ostatnio "puchliznę wodną" pod skórą emotka pomogła zlikwidować kuracja wodna. Tak, to nie pomyłka. Pij dużo wody, wypłuczesz z organizmu toksyny i przy okazji organizm, mając wody pod dostatkiem na bieżąco, przestanie ją gromadzić na zapas. Uwaga, skutek uboczny: będziesz często sikać emotka Ale to dobre jest.
    Mówię o piciu rzędu dwóch litrów wody dziennie.
    Masz potrzebę wspomagania z zewnątrz? Zainstaluj sobie aplikację, która o tym przypomni.

Kupiłam rano 2 butelki i piję co godzinę dużą szklankę. Najważniejsze, że się wcisnęłam, z siadaniem będzie ciężko, ale może coś się uda zdziałać w te 3 dni. Trzymajcie kciuki emotka
    Liczba plusów to: 1mariusz, Victoria33, bruce, defed, cb656 Liczba minusów to: 0

Polecam firmę ze ślicznymi legowiskami dla psów emotka

https://www.facebook.com/yawningpets/?ref=aymt_homepage_panel

Cytuj wiadomość #6367675
    Kobieta malutka456

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 2664
    Z nami od: 03.08.2006

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

bruce napisał(a):

Idźcie do ślubu tanecznym krokiem, to nawet tuż przed ceremonią dodatkowo zrzucisz kilka kg, jak nic! emotka

Idąc w TYM TEMPIE zrzuci z siebie po kolei wszystko... emotka

no to lepiej niech trochę zwolni...bo do nocy poślubnej wypadałaby poczekać  emotka emotka
    Liczba plusów to: Mysia, paula9891, cb656 Liczba minusów to: 0

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość #6367677
    Kobieta nkba

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1188
    Z nami od: 22.12.2015
    Konkursy dodane: 2

Powrót do góry

malutka456 napisał(a):

cb656 napisał(a):

bruce napisał(a):

Idźcie do ślubu tanecznym krokiem, to nawet tuż przed ceremonią dodatkowo zrzucisz kilka kg, jak nic! emotka

no to lepiej niech trochę zwolni...bo do nocy poślubnej wypadałaby poczekać  emotka emotka

No ale po co? emotka
    Liczba plusów to: bruce Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6367680
    Kobieta zaczytana-pola

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 9263
    Z nami od: 24.03.2009
    Konkursy dodane: 7

Powrót do góry

Wkurza mnie pogoda. Zimno, wieje, chmury deszczowe nadciągają. Nie chce się nic emotka  
    Liczba plusów to: cb656 Liczba minusów to: 0

Jeszcze będzie czas, zobaczysz odwróci się karta,
    Każdy dobry człowiek w życiu w końcu musi mieć farta...

Cytuj wiadomość #6367684
    Kobieta nkba

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1188
    Z nami od: 22.12.2015
    Konkursy dodane: 2

Powrót do góry

W sumie... jest to jakiś argument emotka
    Cytuj wiadomość #6367699
    Mężczyzna wrrrryyy

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 901
    Z nami od: 22.11.2010
    Punkty karne: 1/5

Powrót do góry

taalvikki napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Wkurza mnie, że jestem słaba w konkursach fotograficznych (chodzi o technikę). Mam pomysł na zdjęcie w konkursie "Po drugiej stronie lustra), ale go nie wykonam, bo fotka technicznie będzie beznadziejna (rozłożenie elementów, wybór tła, podrasowanie zdjęcia itp, itd.) emotka   emotka  

no mam dokładnie to samo. smuci mnie, że nieraz pomysł jest mniej ważny niż jakość i pięknota.

Dam Wam radę. Bierzecie zdjęcie, które wygrało w innym konkursie i „pożyczacie” pomysł. Jak jesteście ambitne,
    to dajcie odrobine od siebie, żeby autor pomysły nie robił smrodu. „Pożyczajcie” z Instagrama, stron sprzedających profesjonalne zdjęcia lub od koleżanek z forum, cześć się nawet nie obrazi, bo też „pożyczyła” pomysł.
    Technika nie jest ważna, bo pomysł jest najważniejszy. Najlepiej cudzy emotka
    Czasami tylko cos zastuka z tyłu głowy, że to nie tak powinno wyglądać, ale polubienia Waszego postu
    z „moje dzisiejsze wygrane” wszystko wynagrodzą.
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: ziolko, cb656, 79magda

Cytuj wiadomość #6367706
    ziolko

Ranga numer 6

Ilość wiadomości: 7835
    Z nami od: 06.01.2006
    Konkursy dodane: 5

Powrót do góry

wrrrryyy napisał(a):

taalvikki napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Dam Wam radę. Bierzecie zdjęcie, które wygrało w innym konkursie i „pożyczacie” pomysł. Jak jesteście ambitne,
    to dajcie odrobine od siebie, żeby autor pomysły nie robił smrodu. „Pożyczajcie” z Instagrama, stron sprzedających profesjonalne zdjęcia lub od koleżanek z forum, cześć się nawet nie obrazi, bo też „pożyczyła” pomysł.
    Technika nie jest ważna, bo pomysł jest najważniejszy. Najlepiej cudzy emotka
    Czasami tylko cos zastuka z tyłu głowy, że to nie tak powinno wyglądać, ale polubienia Waszego postu
    z „moje dzisiejsze wygrane” wszystko wynagrodzę.

to się nazywa plagiat

spam smsowy? czyj to numer premium? sprawdź https://www.uke.gov.pl/tablice/NumerUpo-list.do?execution=e1s1

Cytuj wiadomość #6367709
    ziolko

Ranga numer 6

Ilość wiadomości: 7835
    Z nami od: 06.01.2006

Powrót do góry

wrrrryyy - może i jest popularny, ale jest też naganny. To zwykła kradzież cudzych pomysłów

Wkurzają mnie takie "rady". I osoby, które tak robią  emotka

spam smsowy? czyj to numer premium? sprawdź https://www.uke.gov.pl/tablice/NumerUpo-list.do?execution=e1s1

Cytuj wiadomość #6367717
    Kobieta Claudia77

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 892
    Z nami od: 19.05.2014
    Punkty karne: 1/5

Powrót do góry

wrrrryyy napisał(a):

ziolko napisał(a):

wrrrryyy - może i jest popularny, ale jest też naganny. To zwykła kradzież cudzych pomysłów

Całkowiecie sie z Tobą zgadzam i mój post jest ironiczny... Bo wkurza mnie, że w każdym konkursie widzę takie zdjęcia.

dokładnie tak odebrałam Twojego posta-czysta ironia emotka
    Liczba plusów to: 1mariusz, bruce, nelunia, @gnieszk@ Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6367740
    mia

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 13502
    Z nami od: 04.05.2010
    Konkursy dodane: 10

Powrót do góry

Wkurza to nie jest tu dobre określenie. Normalnie patrząc na te zdjęcia, przypomniał mi się 11 września... Horror. emotka
    http://wbi.onet.p...nych/f8mqs5v#slajd-4
    Liczba plusów to: bruce, nkba Liczba minusów to: 0

Wyszłam na chwilę, zaraz wracam.

Cytuj wiadomość #6367876
    Kobieta jokan

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4340
    Z nami od: 13.07.2009

Powrót do góry

niech ten dzien juz sie skonczy please emotka
    Cytuj wiadomość #6367881
    Kobieta Mysia

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 909
    Z nami od: 23.05.2014

Powrót do góry

nkba napisał(a):

malutka456 napisał(a):

cb656 napisał(a):

bruce napisał(a):

No ale po co? emotka

Oj teraz to te noce poślubne wyglądają tak, że człowiek taki zmęczony że nawet nic zrzucić z siebie nie potrafi emotka a co do sukienki, ja odebrałam swoją po ostatniej przymiarce i myślę kurde odstaje, dziwnie coś i dzwonię do salonu, że jednak za duża, kazali przyjechać na następny dzień, przed wyjściem narzeczony przygotował pyszny obiad, przymierzam w salonie i w sam raz,strasznie mi głupio było, dobrze że ten obiad zrobił bo jakby mi ją poprawili to bym chyba tylko przystawkę zjadła emotka
    paula9891 trzymam kciuki! emotka
    Liczba plusów to: paula9891, nkba Liczba minusów to: 0

"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie"

Cytuj wiadomość #6367887
    Kobieta astronautka

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 184
    Z nami od: 07.06.2017
    Punkty karne: 2/5

Powrót do góry

jestem w ciąży, koniec 1 trymestru, praktycznie od miesiąca jestem na l-4 (wiek 35 plus zespół jajników policystycznych), rozmawiałam z szefem, sama zaproponowałam mu żeby przyjąć kogoś na moje miejsce na czas kiedy mnie będzie, dzisiaj mi szef powiedział, że kogoś znalazł a ja poczułam się niepotrzebna, długo staraliśmy się o dziecko, jestem po 3 inseminacjach a tu ciąża w zupełnie naturalny sposób, bardzo się cieszę, ale z drugiej strony mam doła....
    Cytuj wiadomość #6367889
    Kobieta defed

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4366
    Z nami od: 14.01.2015

Powrót do góry

astronautka napisał(a):

jestem w ciąży, koniec 1 trymestru, praktycznie od miesiąca jestem na l-4 (wiek 35 plus zespół jajników policystycznych), rozmawiałam z szefem, sama zaproponowałam mu żeby przyjąć kogoś na moje miejsce na czas kiedy mnie będzie, dzisiaj mi szef powiedział, że kogoś znalazł a ja poczułam się niepotrzebna, długo staraliśmy się o dziecko, jestem po 3 inseminacjach a tu ciąża w zupełnie naturalny sposób, bardzo się cieszę, ale z drugiej strony mam doła....

To nie czas na smuteczki  emotka  Praca jest istotna, ale są rzeczy o wiele ważniejsze, np. Wasze zdrowie  emotka
    Liczba plusów to: 1mariusz, joasiunia, Mysia Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6367890
    Kobieta astronautka

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 184
    Z nami od: 07.06.2017
    Punkty karne: 2/5

Powrót do góry

defed napisał(a):

astronautka napisał(a):

To nie czas na smuteczki  emotka  Praca jest istotna, ale są rzeczy o wiele ważniejsze, np. Wasze zdrowie  emotka

dziękuje  emotka  
    Liczba plusów to: silvia8, defed Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6367900
    Kobieta nataszka

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2102
    Z nami od: 25.02.2008
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

astronautka napisał(a):

defed napisał(a):

astronautka napisał(a):

dziękuje  emotka  

trzymamy kciuki niech kruszynka rośnie  emotka
    Liczba plusów to: 1mariusz, joasiunia, paula9891, Mysia, astronautka Liczba minusów to: 0

Studentka medycyny z Wrocławia udzieli korepetycji z matematyki ,chemii,biologii,testy gimnazjum ,matura!
    "SUKCES jest wynikiem właściwej decyzji..."Eurypides
    Trening czyni mistrza!
    Czas na Filipiny 57 dni emotka

Cytuj wiadomość #6367951
    Kobieta jofe8484

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 431
    Z nami od: 27.10.2010

Powrót do góry

Poczta Polska - wysłałam w niedzielę 11.06 list do Mokate piorytet polecony z potwierdzeniem, dziś 14.06 a od wczoraj od 9:00 w e-monitoringu przesyłek wisi info "w doręczeniu". Nie wiem co oni z nią robią. emotka

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.