szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Rozmowy

Wkurza mnie...

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6366510
    Mężczyzna 1mariusz

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 287
    Z nami od: 15.10.2015
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

cb656 napisał(a):
    1mariusz napisał(a): Ja już mój limit głównych wygranych  wykorzystałam biorąc Go sobie za męża! On niestety trafił gorzej, więc los mu to jakoś oddaje... emotka
    Ciekawa samokrytyka... emotka
    to tylko fakty,fakty... emotka
    Liczba plusów to: cb656 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6366517
    Kobieta dolly

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 7805
    Z nami od: 01.09.2010
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

cb656 napisał(a):
    dolly napisał(a):jak Ty taki macho, to może bodyguardem będziesz?
    Twoim? Nie będę. Na pewno.
    I tu się muszę zgodzić. Moim nie będziesz.
    Zastanawiające jest tylko, czemu każdą moją wypowiedź odnosisz do siebie- bo ja nigdzie nie zasugerowałam, żebym miała ochotę na Twoje, hm... towarzystwo w jakimkolwiek sensie.
    Liczba plusów to: cb656, kermit Liczba minusów to: 0

Szukam bonów do IKEA- wymiana, kupno

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6366676
    Mężczyzna pioge7

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4488
    Z nami od: 25.05.2008
    Konkursy dodane: 8

Powrót do góry

Kupiłem zottarelle promocyjną i mówię... jak zjecie nie wyrzucać opakowania... dziś szukam jej w lodowce a mama mówi że zjedli a jak pytam gdzie opakowanie... W PIECU,... nojacie  emotka
    Liczba plusów to: bruce Liczba minusów to: 0

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6366679
    Kobieta picola

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1219
    Z nami od: 26.09.2010
    Konkursy dodane: 5

Powrót do góry

pioge7 napisał(a): Kupiłem zottarelle promocyjną i mówię... jak zjecie nie wyrzucać opakowania... dziś szukam jej w lodowce a mama mówi że zjedli a jak pytam gdzie opakowanie... W PIECU,... nojacie  emotka
    ale chyba nie palicie folii w piecu???
    Liczba plusów to: Ferdia, cb656 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6366695
    Kobieta dolly

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 7805
    Z nami od: 01.09.2010

Powrót do góry

picola napisał(a):
    pioge7 napisał(a): Kupiłem zottarelle promocyjną i mówię... jak zjecie nie wyrzucać opakowania... dziś szukam jej w lodowce a mama mówi że zjedli a jak pytam gdzie opakowanie... W PIECU,... nojacie  emotka
    buahaha no i się wydało  emotka
    Liczba plusów to: paula9891 Liczba minusów to: 0

Szukam bonów do IKEA- wymiana, kupno

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6366696
    ziolko

Ranga numer 6

Ilość wiadomości: 7744
    Z nami od: 06.01.2006

Powrót do góry

dostałam powiadomienie na fb od jednej znajomej osoby, że coś wygrałam. Ucieszyłam się, bo od kilku miesięcy mam niezłą posuchę.
    Podałam adres, a organizatorka pyta się, czy coś zmieniło mi się w kwestii zamieszkania, bo w zgłoszeniu podawałam inne miasto. 
    Ja zdziwko, o co chodzi. Szukam po fb, po pw, mailach zgłoszenia na konkurs i ni dudu.. w końcu doszłyśmy z panią do wniosku, że nastąpiła pomyłka w osobach emotka  fakt, wygrała xxx yyy, ale inna emotka  nie ja... emotka   emotka

Dodam, że w tym konkursie wygrała również... pani od kartonów  emotka emotka
    Liczba plusów to: paula9891, ikki, cb656, bruce Liczba minusów to: 0

spam smsowy? czyj to numer premium? sprawdź https://www.uke.gov.pl/tablice/NumerUpo-list.do?execution=e1s1

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6366721
    Kobieta mariolakal

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 16741
    Z nami od: 24.01.2006
    Konkursy dodane: 10

Powrót do góry

cb656 napisał(a):
    ziolko napisał(a): dostałam powiadomienie na fb od jednej znajomej osoby, że coś wygrałam. Ucieszyłam się, bo od kilku miesięcy mam niezłą posuchę. Podałam adres, a organizatorka pyta się, czy coś zmieniło mi się w kwestii zamieszkania, bo w zgłoszeniu podawałam inne miasto. Ja zdziwko, o co chodzi. Szukam po fb, po pw, mailach zgłoszenia na konkurs i ni dudu.. w końcu doszłyśmy z panią do wniosku, że nastąpiła pomyłka w osobach emotka  fakt, wygrała xxx yyy, ale inna emotka  nie ja... emotka   emotka

Dodam, że w tym konkursie wygrała również... pani od kartonów  emotka emotka
    Łączę się w bólu... emotka znam to. emotka
    Rzadko zaglądam w ten wątek, ale skoro już weszłam to chętnie zapoznam pewną tajemniczą Mariolę K., która "podszywa się" pode mnie na listach nagrodzonych konków...  emotka
    Liczba plusów to: slavek, cb656 Liczba minusów to: 0

ZAKUPY:Biedronka,Dino,Drogerie Laboo,Kaufland,Lewiatan, Lidl,Netto,ORLEN,POLOmarket, Rossmann,Tesco,Żabka

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6366739
    Mężczyzna pioge7

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4488
    Z nami od: 25.05.2008

Powrót do góry

dolly napisał(a):
    picola napisał(a):
    Akurat chodziło mi o piec do grilla, ale zaś nie przesadzajcie ze się wam nie zdarzy czegoś zakazanego w piecu spalić... 
    Liczba plusów to: bruce Liczba minusów to: cc_investigator, dolly

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6366755
    Kobieta defed

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4140
    Z nami od: 14.01.2015
    Konkursy dodane: 12

Powrót do góry

bruce napisał(a): bo - kto o tej porze w piecu pali?!
    Ludzie z sąsiedniej kamienicy, aby podgrzać wodę użytkową emotka  Cały rok kopcą, ale latem jest najgorzej, bo wtedy w piecu lądują jakieś ściepy, zamiast drewna/węgla, co widać i czuć  emotka
    Liczba plusów to: @gnieszk@, picola Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6366763
    Kobieta kermit

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 253
    Z nami od: 06.02.2017
    Punkty karne: 1/5

Powrót do góry

pioge7 napisał(a):
    dolly napisał(a):
    picola napisał(a):
    Akurat chodziło mi o piec do grilla, ale zaś nie przesadzajcie ze się wam nie zdarzy czegoś zakazanego w piecu spalić... 
    Nie zdarza się i przyznaję, że przeraża mnie takie myślenie i zachowanie. Palenie śmieci w piecu to trucie innych i siebie. A najgorsza jest właśnie folia i plastik. Warto poczytać na ten temat
    http://www.ekologia.pl/srodowisko/ochrona-srodowiska/spalanie-smieci-w-przydomowych-piecach-czym-to-grozi,16175.html
    Ale zgrilować sobie folię to już chyba bezmyślność totalna.... Taki dodatek do kiełbaski.
    Liczba plusów to: dolly, cc_investigator, edzia21, joan, 29renata [więcej] Liczba minusów to: 0

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6366776
    Kobieta paula9891

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1231
    Z nami od: 12.04.2016

Powrót do góry

U mnie wczoraj gorąco, a ja musiałam spać przy zamkniętym oknie, bo ktoś palił coś dziwnego w piecu emotka
    Z dwojga złego, wolę upał...
    Liczba plusów to: defed Liczba minusów to: 0

Zapraszam na mój blog:
    http://www.hugapugblog.pl/

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6366781
    Kobieta cherry_coke

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 1094
    Z nami od: 16.04.2015

Powrót do góry

Tak najzwyczajniej w świecie ... życie, bo nie za bardzo wiem do kogo zaadresować moje uczucia.
    Przykro mi, że odchodzą z tego świata ludzie młodzi, którzy zrobili dla tego świata kawał dobrej roboty, a nie mieli czasu nacieszyć się tym wszystkim... 
    I wiem, że nikt nam nic nie obiecywał, ale po prostu za dużo jest dziur w moim sercu. 

Everything will be okay in the end. If it's not okay, it's not the end.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6366786
    Kobieta jokan

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 3642
    Z nami od: 13.07.2009
    Konkursy dodane: 6

Powrót do góry

koniec urlopu:( i brak wygranych:(
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6367165
    Kobieta azaflora

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 241
    Z nami od: 24.03.2010
    Konkursy dodane: 14

Powrót do góry

bruce napisał(a): Prócz kolejnych prawie 40 powiadomień emotka  wkurza mnie, że w sumie to każdy promocyjny konkurs jest w sklepie, którego u mnie brak. emotka Ech, ci, którzy mają blisko siebie C4, Tesco czy ITM, to dopiero mają życie... emotka
    Ja mam Twoje upragnione sklepy w promieniu max 12km, tak się cieszyłam, że  /chyba rok temu/ otworzyli ITM, a do dziś w nim nie byłam  emotka . Wcześniej ich konkursy wydawały mi się atrakcyjne, teraz nic dla siebie nie widzę, a grać dla samego grania...nie chce mi się. 
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6367166
    Kobieta edzia21

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 6148
    Z nami od: 27.03.2011
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

kermit napisał(a):
    pioge7 napisał(a):
    dolly napisał(a):
    picola napisał(a):
    Nie zdarza się i przyznaję, że przeraża mnie takie myślenie i zachowanie. Palenie śmieci w piecu to trucie innych i siebie. A najgorsza jest właśnie folia i plastik. Warto poczytać na ten temat
    http://www.ekologia.pl/srodowisko/ochrona-srodowiska/spalanie-smieci-w-przydomowych-piecach-czym-to-grozi,16175.html
    Ale zgrilować sobie folię to już chyba bezmyślność totalna.... Taki dodatek do kiełbaski.
    A później wielkie poruszenie, że zachorowalność na nowotwory wzrasta. Voila!
    Liczba plusów to: @gnieszk@ Liczba minusów to: 0

"Kopciuszek jest dowodem na to, że nowa para butów może odmienić życie..." emotka

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6367168
    Kobieta zezowaty_kot

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2181
    Z nami od: 28.11.2013

Powrót do góry

Co do palenia śmieci w piecu - weźcie mi wskażcie logikę, której ja nie mogę ogarnąć. Mnie się serio wydaje, że łatwiej jest wrzucić to opakowanie to działu "folia" niż iść z tym do pieca i zawracać sobie głowę paleniem emotka   jestem na tyle leniwa, że wolę oddać to wszystko jako śmieci segregowane, bo kosztuje mnie to mniej: hajsu, czasu i wysiłku. Poza tym palony plastik okrutnie śmierdzi i zostają po nim ohydne gluty. No po co? Po co? Po co? Czemu ludzie sobie tak komplikują życie paleniem śmieci jak ktoś to za grosze zabierze co miesiąc? emotka
    Liczba plusów to: cudaczek121, bethan, edzia21 Liczba minusów to: 0

"nieważny groźny grymas na gębie, mordercy mają serca gołębie"

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6367175
    Kobieta joan

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 14056
    Z nami od: 02.09.2008

Powrót do góry

bruce napisał(a):Co do palenia, to nie ma dwóch zdań, jasne! Co do segregowanych odpadów... Właśnie przed momentem wynosiłam pokaźne wory (dużo, naprawdę) i dotąd zrozumieć nie umiem (choć już robię to enty raz) po kiego licha segregowane odpady każą nam pchać do jednego wora, mieszając w nim plastiki, papiery i metale?! emotka

To u Ciebie nie ma oddzielnych worków / baniaków zbiorczych osobno na każdy z tych odpadów?

BTW dziwny ten kraj, od jakiegoś czasu huczy w necie, że megazmiany mają być w kontekście śmieci, a tymczasem u mnie nic się nie zmieni, bo jakoś tak jesteśmy fest do przodu i już od dawna mamy to, co trzeba emotka

zezowaty_kot - nie każda gmina czy nawet dzielnica ma podpisaną umowę o segregacji, np. spółdzielnia, do której należą moi rodzice... gromadzi tylko śmieci mieszane. Jeden wielki syf emotka Ale oczywiście nie palą śmieci, chociaż dużo im brakuje do tego, żebym była zadowolona. Ale im nie wchodzę na głowę, natomiast kropla drąży skałę emotka

To CO wygrałeś, jest bez znaczenia. Liczy się tylko JAK.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6367176
    Kobieta leoniu

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 560
    Z nami od: 04.02.2008

Powrót do góry

Wkurza mnie, że moje dziecko kaszle. i pewnie bedzie odkasływać tak sucho pół nocy. Dałam Dexa Pico - wczoraj działało, dziś nic... Dostała domowej roboty syrop sosnowy - też nic... A jak pójdę jutro do pediatry to dostanę dokładnie to samo tylko na receptę... Co ja mam jej dać???
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6367178
    bethan

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4409
    Z nami od: 19.07.2009

Powrót do góry

pioge7 napisał(a): ale zaś nie przesadzajcie ze się wam nie zdarzy czegoś zakazanego w piecu spalić... 
    W życiu, no nie żartuj.
    Liczba plusów to: dolly, cc_investigator, emanuela24 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6367181
    bethan

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4409
    Z nami od: 19.07.2009

Powrót do góry

leoniu napisał(a): Co ja mam jej dać???
    Zrób inhalację...

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.