Wkurza mnie...

|< << < 4109 4110 4111 4112 4113 41144115 4116 4117 4118 4119 > >> >|

nanajka81

Cytuj wiadomość#6368603 piątek, 16 czerwca 2017, 12:20:40
joasiunia napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Teściowa mnie wkurza emotka Stwierdziła, że zgrywamy bogaczy, bo na dwu dniowy wyjazd do innego miasta dla dwóch osób wynajęłam mieszkanie za 360 złotych (42m zwane hucznie apartamentem). To naprawdę tak dużo na wielkie miasto oblegane przez turystów i to jeszcze teraz w sezonie letnim? Inne kwatery miały nieporównywalnie niższy standard, a tańsze tylko kilkadziesiąt złotych. To ja już wolałam to dopłacić i spędzić ten czas komfortowo, a nie w jakiejś norze podrzędnej...

No jakbym moją słyszała! emotka Moja też co roku ubolewa, że na wakacje wynajmujemy nad morzem "apartament" za ponad 200 zł, bo uważa, że z trójką małych dzieci powinniśmy się oszczędnie gnieździć najlepiej w jakiejś maleńkiej kwaterze, bez kuchni, z kiblem na korytarzu emotka Co tam wygoda, najważniejsze, że tanio!

hehe moi tesciowie rowniez uwazaja ze "po co jechac gdziekolwiek i placic kase za nocleg" jak mozna siedziec na przyslowiowych 4literach i podziwiac to co za oknem emotka My wybywamy nad morze, mieszkanie na 6pietrze w tzw falowcu 150 zl za dobe (4 osoby)

Claudia77

Cytuj wiadomość#6368622 piątek, 16 czerwca 2017, 12:52:46
nanajka81 napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Teściowa mnie wkurza emotka Stwierdziła, że zgrywamy bogaczy, bo na dwu dniowy wyjazd do innego miasta dla dwóch osób wynajęłam mieszkanie za 360 złotych (42m zwane hucznie apartamentem). To naprawdę tak dużo na wielkie miasto oblegane przez turystów i to jeszcze teraz w sezonie letnim? Inne kwatery miały nieporównywalnie niższy standard, a tańsze tylko kilkadziesiąt złotych. To ja już wolałam to dopłacić i spędzić ten czas komfortowo, a nie w jakiejś norze podrzędnej...

No jakbym moją słyszała! emotka Moja też co roku ubolewa, że na wakacje wynajmujemy nad morzem "apartament" za ponad 200 zł, bo uważa, że z trójką małych dzieci powinniśmy się oszczędnie gnieździć najlepiej w jakiejś maleńkiej kwaterze, bez kuchni, z kiblem na korytarzu emotka Co tam wygoda, najważniejsze, że tanio!

hehe moi tesciowie rowniez uwazaja ze "po co jechac gdziekolwiek i placic kase za nocleg" jak mozna siedziec na przyslowiowych 4literach i podziwiac to co za oknem emotka My wybywamy nad morze, mieszkanie na 6pietrze w tzw falowcu 150 zl za dobe (4 osoby)

to moja jest lepsza, sama jeździ ile się da i używa i mówi jeździjcie póki młodość...

ziolko

Cytuj wiadomość#6368727 piątek, 16 czerwca 2017, 17:30:39
andziulka21 napisał(a):

Patrzę przez okno i widzę,że piesek czmychnął na ulice (polna droga,do kilku domów), wychodzę na balkon i go wołam, nie słucha emotka  pobiegł pobawić się z pieskiem sąsiadów (nie mają ogrodzenia,a psa wiaża na dwu metrowym sznurku do drzewa emotka ). Biegnę na dół, wychodzę z domu,by go zabrać.. i co widzę? Sąsiedzi całą rodzinką ładują wielkimi kamieniami w mojego pieska! Moja wściekłość sięgnęła zenitu  emotka

zrobiłaś coś? powiedziałaś im do słuchu??  emotka
cb656 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6368741 piątek, 16 czerwca 2017, 18:39:28
wkurza mnie, że dostałam smsa, myślałam, że w końcu coś wygrałam, a tu tylko info o przecenach  emotka
Wkurza mnie, że Albedo olało moją reklamację i nie odpisali na nią... (chyba, że w domu czeka awizo).
emotka
0 0

andziulka21

Cytuj wiadomość#6368747 piątek, 16 czerwca 2017, 18:46:39
ziolko napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

Patrzę przez okno i widzę,że piesek czmychnął na ulice (polna droga,do kilku domów), wychodzę na balkon i go wołam, nie słucha emotka  pobiegł pobawić się z pieskiem sąsiadów (nie mają ogrodzenia,a psa wiaża na dwu metrowym sznurku do drzewa emotka ). Biegnę na dół, wychodzę z domu,by go zabrać.. i co widzę? Sąsiedzi całą rodzinką ładują wielkimi kamieniami w mojego pieska! Moja wściekłość sięgnęła zenitu  emotka

zrobiłaś coś? powiedziałaś im do słuchu??  emotka

Oj tak, użyłam wielu bardzo niecenzuralnych słów... 
Brak mi dowodów i świadków żeby puścić to dalej... 
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6369012 niedziela, 18 czerwca 2017, 09:43:56
Jestem wsciekla na sama siebie.Sytuacja z dzis rana,poszlam przed praca kupic wode.Pech chcial,ze przy moim placeniu kasa sie sciela,czekam,czekam..Czas leci,nerwowo zerkam na zegarek bo zaraz musze byc w pracy.Ekspedientka prosi by przejsc do kasy obok,tam kolejka znow czekam-w koncu place i z ulga biegne do pracy.Po kilku minutach jeden znajomy przychodzi i pyta czy.. to nie moj portfel zostal w sklepie...?patrze a jak moj,..odniosl go tylko szkoda ze pusty.. emotka  jakis facet co byl za mna w kolejce podobno wyjal z nirho cos i zostawil go na ladzie..
Jestem wsciekla na siebie,mam same problemy a teraz jeszcze z wlasnej glupoty mnie okradli...Pierwszy raz w zyciu zostawilam  portfel echhh
bruce 0

aurorcia

Cytuj wiadomość#6369013 niedziela, 18 czerwca 2017, 09:48:24
chochliczka napisał(a):

Jestem wsciekla na sama siebie.Sytuacja z dzis rana,poszlam przed praca kupic wode.Pech chcial,ze przy moim placeniu kasa sie sciela,czekam,czekam..Czas leci,nerwowo zerkam na zegarek bo zaraz musze byc w pracy.Ekspedientka prosi by przejsc do kasy obok,tam kolejka znow czekam-w koncu place i z ulga biegne do pracy.Po kilku minutach jeden znajomy przychodzi i pyta czy.. to nie moj portfel zostal w sklepie...?patrze a jak moj,..odniosl go tylko szkoda ze pusty.. emotka  jakis facet co byl za mna w kolejce podobno wyjal z nirho cos i zostawil go na ladzie..
Jestem wsciekla na siebie,mam same problemy a teraz jeszcze z wlasnej glupoty mnie okradli...Pierwszy raz w zyciu zostawilam  portfel echhh

Przykro mi, ale od razu przychodzi mi na myśl powiedzenie "Jak się człowiek spieszy to się diabeł cieszy!" emotka
bruce 0

babariba

Cytuj wiadomość#6369015 niedziela, 18 czerwca 2017, 09:53:25
A co to za dziwny sklep? Ekspedientka widziała, że został portfel i pozwoliła komuś w nim grzebać??? I - nie wiem, czy dobrze zrozumiałam - oddała obcej osobie, czyli twojemu koledze? Tam powinny być kamery, więc zgłoś na policję, może uda się namierzyć złodzieja. Trzymam kciuki!!!

astronautka

Cytuj wiadomość#6369016 niedziela, 18 czerwca 2017, 09:54:21
chochliczka napisał(a):

przy większości kas są kamery a to co zrobił ten facet to zwykła kradzież, idź na Policję, zgłoś popełnienie przestępstwa, Policja zażąda nagrań, może akurat uda się gada rozpoznać (może to ktoś kogo sama znasz?)....ja bym nie odpuściła

mama2006

Cytuj wiadomość#6369017 niedziela, 18 czerwca 2017, 09:56:47
aurorcia napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Przykro mi, ale od razu przychodzi mi na myśl powiedzenie "Jak się człowiek spieszy to się diabeł cieszy!" emotka emotka

emotka emotka
bruce 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6369018 niedziela, 18 czerwca 2017, 09:57:33
Wlasnie tez przypomnialo mi sie teraz to powiedzenie ;(
bruce 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6369022 niedziela, 18 czerwca 2017, 10:01:49
To sklep damoobslugowy,mogla nie widziec bo lada wysoka.Poki co siedze w pracy i jestem soba rozczarowana,ze jak ja moglam po prostu tak zostawic portfel.chyba naprawde musi byc ze mna zle echh.
Dzieki Wam za pocieszenie,w domu nikomu nie powiem bo tylko na mnie beda najezdzac.
bruce 0

karolina651

Cytuj wiadomość#6369029 niedziela, 18 czerwca 2017, 10:21:07
W przyrodzie nic nie ginie. Zapewne coś wygrasz... i to nie długo emotka
bruce 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6369033 niedziela, 18 czerwca 2017, 10:30:56
Dzieki bruce- kurcze ja zawsze taka rozsadna, poukladana a tu takie cos szok..
bruce 0

kermit

Cytuj wiadomość#6369035 niedziela, 18 czerwca 2017, 10:42:27
chochliczka napisał(a):

To sklep damoobslugowy,mogla nie widziec bo lada wysoka.Poki co siedze w pracy i jestem soba rozczarowana,ze jak ja moglam po prostu tak zostawic portfel.chyba naprawde musi byc ze mna zle echh.
Dzieki Wam za pocieszenie,w domu nikomu nie powiem bo tylko na mnie beda najezdzac.

Każdemu może się zdarzyć emotka . Może idź po pracy do sklepu zapytać o tą sytuację. Bo jest to wszystko jakieś dziwne. Ktoś widział, że gościu wyjmuje pieniądze i nie zareagował??? Oddano portfel Twojemu koledze tak po prostu, bo powiedział, że jest Twoim kolegą?? Czyli w środku były dokumenty i stąd było wiadomo, że portfel jest Twój ? Rozumiem, że jesteś pewna tego kolegi (wiesz co mam na myśli, że to nie on...). W sklepie (jeśli potwierdzą jego wersję) są kamery. Jeśli jakiś koleś wyjął kasę z portfela to jest po prostu zwykła kradzież. Jeśli jest stałym klientem to nawet panie ze sklepu go zidentyfikują. Pracowałam kiedyś w sklepie i takie sytuacje się zdarzały bardzo często. Ludzie zostawiają portfele, telefony, torebki. Żyjemy w czasach ciągłego pędu stąd to wszystko.
bruce 0

azaflora

Cytuj wiadomość#6369036 niedziela, 18 czerwca 2017, 10:51:50
chochliczka napisał(a):

chochliczka współczuję. 
Kilka dni temu wsiadłam do lokalnego mikrobusika, wysiadający chłopak cofnął się od wejścia, bo zostawił telefon. Jego miejsce przy oknie było puste, obok siedziała mamuśka z 2-3 letnią córcią, chłopak zajrzał na siedzenie, pod, jeszcze raz przejrzał kieszenie i wreszcie poprosił, żeby mamusia wstała.... smartfon w skórzanym etui... "cudownie" znalazł się.... ona na nim siedziała, nawet się nie speszyła ani nie udawała zaskoczenia  emotka . Niestety "łowcy okazji" byli, są i będą
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6369037 niedziela, 18 czerwca 2017, 10:52:10
No wlasnie nie jestem pewna tego znajomego..znam go tak z widzenia..jemu nie dali portfela zostal w sklepie ob tylko przydzedl zapytac czy to nie moj...musze zglosic na policje po pracy kurcze emotka
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6369038 niedziela, 18 czerwca 2017, 10:57:30
chochliczka napisał(a):

No wlasnie nie jestem pewna tego znajomego..znam go tak z widzenia..jemu nie dali portfela zostal w sklepie ob tylko przydzedl zapytac czy to nie moj...musze zglosic na policje po pracy kurcze emotka

No cóż czyli sama ta sytuacja wskazuje, że "kolega" jest średnio-uczciwy. Zwykle w takiej sytuacji ludzie informują tylko ekspedientkę, że ktoś zostawił portfel...nawet mają taką reakcję typu "gorący kartofel" tzn. nie dotykam bo potem będzie, że coś z niego zabrałem.  W takim razie on znalazł ten portfel?  No i musiał do niego zajrzeć, no bo raczej po wyglądzie nie skojarzył, że to Twój...
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6369039 niedziela, 18 czerwca 2017, 10:59:56
kermit napisał(a):

chochliczka napisał(a): No wlasnie nie jestem pewna tego znajomego..znam go tak z widzenia..jemu nie dali portfela zostal w sklepie ob tylko przydzedl zapytac czy to nie moj...musze zglosic na policje po pracy kurcze emotka

No cóż czyli sama ta sytuacja wskazuje, że "kolega" jest średnio-uczciwy. Zwykle w takiej sytuacji ludzie informują tylko ekspedientkę, że ktoś zostawił portfel...nawet mają taką reakcję typu "gorący kartofel" tzn. nie dotykam bo potem będzie, że coś z niego zabrałem.  W takim razie on znalazł ten portfel?  No i musiał do niego zajrzeć, no bo raczej po wyglądzie nie skojarzył, że to Twój...

A masz z nim jakiś kontakt? Może warto mu wspomnieć, że zamierzasz zgłosić sprawę na policję. emotka  Powiedz mu, że sprawa na pewno się wyjaśni, bo w sklepie są kamery i będzie widać jak to było....
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6369047 niedziela, 18 czerwca 2017, 12:00:01
Śpię po 4 godziny na dobę, jestem mega zmęczona, niby daję z siebie wszystko, a efektów nie widać. Czasem wyślę jakąś odpowiedź konkursową, ale i tak większość paragonów się kurzy aż żal, a terminy uciekają... Na sesję niby coś tam dłubię, ale ostatecznie żaden projekt nieskończony, żadne zagadnięcia nieogarnięte. W pracy zaległości, które ciągle obiecuję nadrobić. Wieczne prośby, czy mogę wyjść wcześniej, zrobić coś w domu, kiedy indziej... Aż mnie w końcu wyleją za to. W dodatku pełno niepozałatwianych spraw prywatnych, w domu bałagan, kot złamała łapkę i tylko pierwszy etap leczenia kosztował 400 złotych... Niby robię wszystko, a mam wrażenie, że nie robię nic. Stres, nerwy, pośpiech. Niech to się już unormuje jakoś emotka
0 0

|< << < 4109 4110 4111 4112 4113 41144115 4116 4117 4118 4119 > >> >|