szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Rozmowy

Wkurza mnie...

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6359894
    cudaczek121

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4819
    Z nami od: 28.02.2006
    Punkty karne: 2/5
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

pawol napisał(a): Gdyby nie tacy ludzie jak ja to nie mielibyście o czym pisać i to forum byłoby nudne.Prawdziwy Jack Nicholson na pewno by mi pomógł bo to jest w porządku gość.Delfinie chyba dzisiaj w nocy nie zasnę z tego powodu że mnie zablokowałaś.
    a Ty to zachowujesz się jak taki rasowy Piotruś Pan.No kurczę, żeby dawać łapkę w górę własnym postom z obawy,że nikt inny ich nie polubi emotka emotka Jesteś samolubny emotka
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0

https://www.moneymilioner.pl/30270
    "Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" S.Lem

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6359900
    ziolko

Ranga numer 6

Ilość wiadomości: 7710
    Z nami od: 06.01.2006
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

cudaczek121 napisał(a):
    pawol napisał(a): Gdyby nie tacy ludzie jak ja to nie mielibyście o czym pisać i to forum byłoby nudne.Prawdziwy Jack Nicholson na pewno by mi pomógł bo to jest w porządku gość.Delfinie chyba dzisiaj w nocy nie zasnę z tego powodu że mnie zablokowałaś.
    a Ty to zachowujesz się jak taki rasowy Piotruś Pan.No kurczę, żeby dawać łapkę w górę własnym postom z obawy,że nikt inny ich nie polubi emotka emotka Jesteś samolubny emotka
    spoko... już ma bana, więc Ci nie odpisze emotka  
    Liczba plusów to: kalka, cudaczek121, @gnieszk@, jokan, cb656 Liczba minusów to: pawol

spam smsowy? czyj to numer premium? sprawdź https://www.uke.gov.pl/tablice/NumerUpo-list.do?execution=e1s1

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6360045
    kalka

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 2712
    Z nami od: 08.10.2008
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

1.Konkursy bez podawania nr paragonu  emotka
    2. Całe mnóstwo ludzi (z naszego forum niestety) poszukujących paragonów na konk Pudliszek z C-4  emotka
    3. A najbardziej wkurzają mnie tzw "uczynni idioci"  emotka
    Liczba plusów to: Mysia, madlette, bethan, madllen, mia, bruce Liczba minusów to: 0

http://modlitwawdrodze.pl/home/ Dla pędzących przez życie-czasem warto na chwilę się zatrzymać.

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6360124
    pawol

Ranga numer 1

Ilość wiadomości: 21
    Z nami od: 20.03.2017
    Punkty karne: 5/5

Powrót do góry

a Ty to zachowujesz się jak taki rasowy Piotruś Pan.No kurczę, żeby dawać łapkę w górę własnym postom z obawy,że nikt
    inny ich nie polubi Jesteś samolubny 0
    0

Daję łapkę w górę swoim postom bo się z nimi zgadzam.
    Liczba plusów to: pawol Liczba minusów to: 0

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6360125
    joan

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 14033
    Z nami od: 02.09.2008
    Konkursy dodane: 10

Powrót do góry

pawol napisał(a):Daję łapkę w górę swoim postom bo się z nimi zgadzam.

Wrzuć sobie to motto w stopkę emotka

kalka napisał(a):(...) 2. Całe mnóstwo ludzi (z naszego forum niestety) poszukujących paragonów na konk Pudliszek z C-4  emotka
    3. A najbardziej wkurzają mnie tzw "uczynni idioci"  emotka

I tak jest teraz w miarę spoko, dawniej w kółko ci sami ludzie z siebie publicznie debili robili, bo w jednym wątku płakali "Czemu nic nie wygrywam w konkursach promocyjnych?!", a w drugim składali oferty typu "Sprzedam paragon na zakończony konkurs X." I oni absolutnie związku nie widzieli; albo rozdwojenie jaźni, albo... emotka
    Liczba plusów to: Mysia, pawol, @gnieszk@, mia, kajeczka Liczba minusów to: 0

To CO wygrałeś, jest bez znaczenia. Liczy się tylko JAK.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6360195
    monnikk

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 161
    Z nami od: 26.08.2015
    Konkursy dodane: 5

Powrót do góry

Wkurza mnie mój konkursowy brak formy. W konkursie Nivea było 150 nagród a ja nie mam nic.
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6360211
    mczarna

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2018
    Z nami od: 03.01.2012

Powrót do góry

Wkurza mnie metro! Jeździłam do pracy przez ładnych parę lat tylko autem,z metra korzystałam czasami,niestety od 2 lat auto odstawiam i się przesiadam w komunikację miejską. W metrze wkurza mnie,że nie ma czegoś takiego jak WYJŚCIE, WEJŚCIE,nie chodzi o wagony,mam na myśli stacje.Ja wchodzę,tłumy schodzą, jedni z lewa, inni z prawa.Można się pozabijać.Tak mnie to wku....Na niektórych stacjach jest naklejka "Trzymaj się prawej strony" ale ludzie mają wyj.....Są schody do jazdy w górę,nie ma w dół,więc pierwszeństwo niby mają schodzący ale i tu lipa,bo Ci co nie chcą jechać schodami idą po schodach.Poza tym na peronie też ludzie chodzą jakby sami byli...
    P.S. W jedną stronę od jakiegoś czasu jadę tramwajem:P 

nie głosuję

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6360228
    magalan83

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1153
    Z nami od: 05.11.2010

Powrót do góry

Wkurzyłam się!!!  emotka
    Dziś specjalnie zrobiłam zakupy na konkurs loteryjny Nestle, wydałam około 28 zł specjalnie pod konkurs. TERAZ, kiedy rejestruje SWÓJ paragon mam komunikat   Podany paragon został już zarejestrowany.  emotka  i co teraz?  emotka

Uczyńmy każde­go dnia,
    choć od­ro­binę dobra,
    a świat o ty­le sta­nie się lepszy...

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6360232
    bruce

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 316
    Z nami od: 11.01.2014
    Konkursy dodane: 10

Powrót do góry

magalan83 napisał(a): Wkurzyłam się!!!  emotka
    Dziś specjalnie zrobiłam zakupy na konkurs loteryjny Nestle, wydałam około 28 zł specjalnie pod konkurs. TERAZ, kiedy rejestruje SWÓJ paragon mam komunikat   Podany paragon został już zarejestrowany.  emotka  i co teraz?  emotka
    Może skontaktuj się z organizatorem, napisz, że to nowy paragon, wyślij mu jego skan i poproś go o pomoc. emotka

Pecunia non olet.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6360235
    agniecha1985

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 449
    Z nami od: 25.06.2015

Powrót do góry

magalan83 napisał(a): Wkurzyłam się!!!  emotka
    Też tak miałam, napisałam do nich to odpisali by podać numer paragonu, imię i nazwisko oraz że to sprawdzą, niestety odpowiedzi nie otrzymałam od dwóch dni... emotka

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.