szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Rozmowy

Wkurza mnie...

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość #6371602
    ziolko

Ranga numer 6

Ilość wiadomości: 7876
    Z nami od: 06.01.2006
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

agakaz2 napisał(a):

ziolko napisał(a):

wkurza mnie, że czasami jestem za łagodna  emotka  zamiast dążyć do swego, to jestem "dyplomatyczna", empatyczna, i mam wrażenie, że przez to ludzie robią mnie w balona  emotka emotka Kto mi doradzi, jak bardziej walczyć o swoje?? 

mnie pomagają szkolenia z asertywności , zakład pracy co roku wysyła

asertywna raczej jestem.. chodzi mi o to, że czasami zamiast komuś "dosrać" robię to łagodniej, albo w najważniejszym momencie mam ścisk gardła i problem, bo odpowiednia chwila na walkę mija, zanim odzyskam głos (albo argumenty emotka  )  emotka
    Liczba plusów to: cb656 Liczba minusów to: 0

spam smsowy? czyj to numer premium? sprawdź https://www.uke.gov.pl/tablice/NumerUpo-list.do?execution=e1s1

Cytuj wiadomość #6371659
    Kobieta Mysia

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 917
    Z nami od: 23.05.2014
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

magalan83 napisał(a):

Tak strasznie mi jest smutno i źle! Wkurzam się, że musiało to spotkać mojego tatę emotka  wczoraj wykryto u niego nowotwora  jelita grubego ;( do piątku czekamy na wynik w jakim stopniu jest zaawansowany ... tak bardzo pragnę by długo żył! Tyle mamy planów związanych z nim! Nie wyobrażam sobie żeby mogłoby być  inaczej! emotka  
    Łzy same ciekną, jak tylko wspomnę albo pomyślę o moim tacie ;( niby próbuję zająć się czymś innym by nie myśleć, by przez chwilę zapomnieć ALE się nie da! Szybko ból powraca, ból, który w sercu od wczoraj noszę ;( 
    tak bardzo chcę wierzyć, że wszystko się uda! Że tata będzie żył, że nadejdzie cud! że nowotwór wyleczymy! 
    Musiałam to napisać... wyrzucić z siebie... 

emotka
    Liczba plusów to: magalan83 Liczba minusów to: 0

"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie"

Cytuj wiadomość #6371661
    Kobieta dolly

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 7915
    Z nami od: 01.09.2010
    Konkursy dodane: 6

Powrót do góry

ziolko napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

ziolko napisał(a):

wkurza mnie, że czasami jestem za łagodna  emotka  zamiast dążyć do swego, to jestem "dyplomatyczna", empatyczna, i mam wrażenie, że przez to ludzie robią mnie w balona  emotka emotka Kto mi doradzi, jak bardziej walczyć o swoje?? 

mnie pomagają szkolenia z asertywności , zakład pracy co roku wysyła

asertywna raczej jestem.. chodzi mi o to, że czasami zamiast komuś "dosrać" robię to łagodniej, albo w najważniejszym momencie mam ścisk gardła i problem, bo odpowiednia chwila na walkę mija, zanim odzyskam głos (albo argumenty emotka  )  emotka

Chciałbym Ci jakos doradzić,  ale to byłaby czysta hipokryzja, bo niestety tez mi sie zdarza,  pyknac z procy a nie z aramaty jak by należało. 
    Liczba plusów to: ziolko, cb656, Mysia Liczba minusów to: 0

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość #6371662
    Kobieta cudaczek121

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4896
    Z nami od: 28.02.2006
    Punkty karne: 2/5
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

Wkurza mnie chamstwo, ściemnianie i ignorancja niektórych osób emotka
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0

https://www.moneymilioner.pl/30270
    "Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" S.Lem

Cytuj wiadomość #6371665
    Kobieta dolly

Ranga numer 5

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

bruce napisał(a):

ziolko napisał(a):

wkurza mnie, że czasami jestem za łagodna  

Witaj w klubie! emotka

Och! Z ulgą przyjąłem tę nowinę, że nie jestem osamotniony ze swoim problemem na tym świecie... emotka

emotka  
    Liczba plusów to: ace, cb656 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6371669
    Kobieta dolly

Ranga numer 5

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

emotka ..ale to chyba nie jest wątek "popraw sobie humor" ani 'dziś cieszę się"? Czy się mylę emotka emotka Och, tak okrutnie wyśmiewać cudze słabości to potrafi chyba tylko kobieta emotka

Nie? Ach, nie. Pomyliłeś wątki drogi Cb656, a ja ufna w Twą nieomylność, nie sprawdziłam w jakim się wypowiadam emotka
    Liczba plusów to: cb656 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6371687
    Kobieta ace

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1753
    Z nami od: 05.06.2006

Powrót do góry

bruce napisał(a):

cb656 napisał(a):

bruce napisał(a):

Jeśli masz w profilu babę... domagam się bezwzględnie powrotu awatara z Jack'iem Torrance'em

emotka Złóż wniosek do pionasa o założenie nowego topu emotka Może się roboczo nazywać na przykład: POBOŻNE ŻYCZENIA Z POŁUDNIA POLSKI emotka

Rozumiem, że moje żądanie odrzucasz? W takim razie Ci wierzę: Cebe656 jest "za łagodny". emotka emotka Edit: emotka emotka  Propozycja założenia nowego topu o centrach pojawiła się na potrzebę chwili, bo moim zdaniem bardzo by się taki top przydał. To tylko propozycja, nie trzeba sobie od razu jaj z tego robić. emotka  Kiedyś sam zakładałeś nowe topy, nie zważając na czyniony tym bałagan, i mogło być? emotka

Bruce napisz do Pionasa maila, ze czujesz sie urażona iż kolega cb zrezygnował z avatara z J.T. emotka  
    Liczba plusów to: cb656, bruce Liczba minusów to: 0

Kod zniżkowy na pierwsze zakupy na IHerb -5$ - PHS817.
    http://iherb.com/?rcode=PHS817

Cytuj wiadomość #6371696
    Kobieta radosna

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 2581
    Z nami od: 20.02.2007

Powrót do góry

Jestem wkurzona, bo nie wierzycie mi, że cb656 to Anioł, nie Mężczyzna emotka
    i taki avatar Jemu dziś przyznam:

Jestem radosna jak wiosna!

Cytuj wiadomość #6371700
    asantesana

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 3844
    Z nami od: 14.01.2012
    Konkursy dodane: 11

Powrót do góry

dolly napisał(a):

cb656 napisał(a):

emotka ..ale to chyba nie jest wątek "popraw sobie humor" ani 'dziś cieszę się"? Czy się mylę emotka emotka Och, tak okrutnie wyśmiewać cudze słabości to potrafi chyba tylko kobieta emotka

Nie? Ach, nie. Pomyliłeś wątki drogi Cb656, a ja ufna w Twą nieomylność, nie sprawdziłam w jakim się wypowiadam emotka

Bo to nie podlega pod wątek "popraw sobie humor" ani "dziś ciesze się", a pod "historie science fiction", a takiego nie ma emotka   
    Liczba plusów to: kajeczka, dolly, cb656 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6371772
    Mężczyzna 1mariusz

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 378
    Z nami od: 15.10.2015

Powrót do góry

Normalnie szlag mnie trafił! Dopiero co się pozrastałam-tu ogonek,tam łydeczka. Przyjechaliśmy sobie spokojnie pomarznąć i pomoknąć na te moje wygrane wczasy nad nasz piękny Bałtyk i uciekając przed kolejną ulewą wpadła mi w oko piękna góra lodów. A co se będę żałować ,no nie??? Widzę piękny daszek przed ,,salonem,,intuicja podpowiada -idź:tam jest sucho,tam są LODY!! Nagle czuję jak moje stopy są wyżej niż moja głowa ,a ja oglądam lody leżąc na w przelewającej się kaskadzie wody! Okazało się ,że ktoś bystry inaczej wyprowadził rynnę na płytki okalające ten straganik-a płytki takie śliczne ,prawie domowe-nawet bez wody robiące wrażenie śliskich jak cholera!!No dziki szlag mnie trafił ! Jak już moje chłopiątko mnie pozbierało i oko moje spoczęło na tej rynnie zażądałam od obsługi wezwania szefa.Szefa -niet .Od obsługi zażądałam kartki i długopisu i napisałam takie oświadczenie z całego zdarzenia i poprosiłam o podpis.Pojechałam na SOR -stłuczenie dolnej części  grzbietu i miednicy! Zarąbiście zaczęłam wakacje emotka !!!!
    Liczba plusów to: bruce Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6371787
    Mężczyzna 1mariusz

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 378
    Z nami od: 15.10.2015

Powrót do góry

Dzięki za słowa otuchy! Będę się tego trzymać, że w końcu musi być lepiej! emotka emotka
    Cytuj wiadomość #6371863
    Mężczyzna pionas

Ranga numer 7

Ilość wiadomości: 4575
    Z nami od: 20.04.2005
    Konkursy dodane: 163

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

nadeim napisał(a):

ziolko napisał(a):

nel1984 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

nel1984 napisał(a):

Wkurza mnie, że w wątku "moje dzisiejsze wygrane" nie mogę pogratulować autorowi super pomysłu na fartuch do grillowania, który wygrał główną (mdepfs) tylko muszę szukać po forum jakiegoś wątku do gratulacji, a tego to mi się już po prostu nie chce. Kilka razy już chciałam tam komuś pogratulować, ale głupio tak zaczynać przygodę z forum od punktów karnych. Ja rozumiem strach przed zaśmiecaniem forum, ale z drugiej strony jak ktoś zrobił naprawdę kawał dobrej roboty i można to zobaczyć i ocenić i się bardzo spodoba to może miłe by było dla tej osoby, żeby usłyszała kilka miłych słów???A i jeszcze to, że nie mogę sobie poradzić z dodaniem konkursu do bazy. Znalazłam wreszcie taki, którego nikt jeszcze chyba nie zauważył przede mną emotka

Zawsze możesz wysłać danej osobie prywatną wiadomość z gratulacjami emotka

Teoretycznie tak, ale to już nie to samo, przynajmniej dla mnie. 

kiedyś były gratulacje w mdw, ale robił się tam taki śmietnik, że masakra. Czasami było kilka stron gratulacji, a dopiero pomiędzy nimi jakieś wpisy na interesujący temat

to może by się dało zrobić aby w mdw był dodatkowy guzik który przekierowuję do strony z gratulacjami i cytatem z  postu mdw.

pionas czytasz? Tak się da emotka Kiedyś zaproponowałem, by zrobić taki mechanizm w "wyniki konkursów" -> by komentarze wpisywane odruchowo, w pierwszych emocjach, przez zapomnienie, były przenoszone do "dyskusje o wynikach". I pionas to zrobił emotka więc i tutaj tak samo na pewno można emotka

jak mnie znaczą to tak emotka
    w tamtym przypadku było to nagminne, mogę dodać link nad oknem odpowiedzi (tak jak to jest w niektórych wątkach np Informują) alternatywnie zastanawiam się czy nie dodać gdzieś jakieś zakładki moje ulubione wątki...

wkurza mnie brak kondycji, człowiek 2 dni poskakał na weselu i dzisiaj zakwasy ;/ a było tak pięknie, a dzisiaj jeszcze wycieczka na Mazury...
    Liczba plusów to: cb656, nkba Liczba minusów to: 0

Masz problem? Wywołuj mnie jak cb656 - tam gdzie mnie potrzebujesz pisz @pionas emotka Przybędę w możliwie najkrótszym czasie emotka
    http://adf.ly/962V - poczekaj 7 sekund i kliknij skip ad emotka
    Nie klikam tam gdzie jest wymagana rejestracja...
    Coś wam się nie podoba lub coś nie działa? Piszcie -> https://www.e-konkursy.info/forum/cos-wam-sie-nie-podoba-piszcie

Cytuj wiadomość #6371866
    Kobieta chochliczka

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2329
    Z nami od: 02.10.2006
    Konkursy dodane: 14

Powrót do góry

Wkurza mnie brak kompetencji u pracowników Orange.

Pionas a na te Mazury to gdzie jedziesz?  emotka
    Cytuj wiadomość #6371912
    Kobieta viviean

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 465
    Z nami od: 13.12.2011

Powrót do góry

Wkurza mnie moje roztrzepanie- popatrzylam na sms od Smolara-pochwalilam sie ze to wygrana I stopnia czyli lodowka...a tu dotarl II stopnia lezak:( dziekuje za gratulacje,ale u Smolara chyba nie trafie wartosciowej nagrody

https://pbpfinanse.pl/redirect.php?target=b5795956 Jedyne konto za bezwarunkowe 0 zł!

Cytuj wiadomość #6371947
    Kobieta magie1982

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 349
    Z nami od: 13.03.2017
    Punkty karne: 2/5

Powrót do góry

bruce napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Pionas a na te Mazury to gdzie jedziesz?  emotka

Podbijam. Jest coś ciekawego do polecenia? emotka W temacie - wkurza mnie bardzo, że na forum pojawiają się - obok przecudnych (szczególnie: z kotami wszelakimi emotka ) i rozbrajających - także awatary, których boję się tak bardzo, że... ze strachem czytam zamieszczone przy nich wypowiedzi. emotka

Mnie też, widać ludzie mają za dużo czasu i za dużo j a du do wyplucia. Przykre.
    Cytuj wiadomość #6371976
    bethan

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4413
    Z nami od: 19.07.2009
    Konkursy dodane: 8

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

bruce napisał(a):

(jak skomentować część wypowiedzi pod spodem? emotka )

Część wypowiedzi pod spodem najlepiej skomentować pod spodem, umieszczając pod spodem wypowiedzi swój komentarz. emotka

Chodziło o cytowanie emotka  Tak myślę.
    Cytuj wiadomość #6371986
    Kobieta nkba

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1241
    Z nami od: 22.12.2015
    Punkty karne: 1/5

Powrót do góry

bruce napisał(a):

cb656 napisał(a):

Myślę, że dobrze myślisz, bo ja także samo myślę, że chodziło o komentowanie w cytowaniu emotka  

Niepoprawne gramatycznie.... emotka

cb656 napisał(a):
    Czyli umieszczenie komentarza w cytowanym tekście pod spodem. Pod spodem cytowanej treści.

Niepoprawne stylistycznie... emotka
     Próba wypadła chyba niepomyślnie. emotka

Dajesz czadu od poniedziałku emotka
    Cytuj wiadomość #6372013
    Kobieta chochliczka

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2329
    Z nami od: 02.10.2006
    Konkursy dodane: 14

Powrót do góry

W kuchni mialam bliskei spotkanie z kantem szafki, walnelam sie tak w czolo,ze gwiazdki zobaczylam.Dobrze,ze nie oko,ale glowa tak nawala, ze szok emotka

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość #6372059
    Kobieta dolly

Ranga numer 5

Powrót do góry

Zastanawialam się co od rana Cb656 i Bruce wkurza, ze juz tu w watku grasuja, wchodzę i co....
    Nic, po prostu jaja sobie od rana robią emotka
    Liczba plusów to: bruce, cb656 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6372079
    Kobieta Niebieska_Laguna

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1221
    Z nami od: 24.02.2016

Powrót do góry

Wkurzył mnie odbiór roweru z konkursu BelVity w E.Leclerc... Czas na odbiór się kończył, żadnego kontaktu z ich strony, więc postanowiłam zgłosić się do agencji... Po ich dochodzeniu okazało się, że podobno sklep próbował się ze mną skontaktować, ale nie było jak. To dziwne, bo nikt do mnie nie dzwonił, a numer podany prawidłowo. No, ale okej. W końcu umówiliśmy się na odbiór, co nie było prosto, bo w sklepie robili straszne problemy, co do godziny odbioru. Kiedy już w końcu po niego pojechaliśmy to Panie z punktu obsługi były tym faktem bardzo zdziwione, że pojawiliśmy się po rower. Były niemiłe, zachowały się jakby robił wielką łaskę, że mają ten rower wydać, a jedna wprost powiedziała, że przecież "ten rower miał być dla niej, to ona miała go sobie wziąć". I nie, nie było to powiedziane w żartach... No, i oczywiście zaczęło się szukanie dziury w całym, poprosiły o paragon i stwierdziły, że jest on nieprawidłowy, bo waga ciastek jest za mała emotka Wpierały mi, że trzeba było większe opakowania kupić. Co z tego, że agencja pozytywnie zweryfikowała paragon. Musiał pójść regulamin w ruch i w końcu niechętnie przyznały mi rację... i wreszcie doszło do wydania nagrody.
    Liczba plusów to: jokan, cb656 Liczba minusów to: 0

Panu Bogu nic się nie udało, z wyjątkiem kotów.
    Wisława Szymborska

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.