szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Rozmowy

Wkurza mnie...

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6371156
    Kobieta anialistopad

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 8590
    Z nami od: 06.07.2009
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

O jakie zdjęcia wchodzi? o co ta cała burza,bo nie rozumiem nic? A wkurza mnie syn ,zawalił z angielskiego i ma 3 ,a miał zawsze 4 i 5 z tego przedmiotu 
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0

www.zabawkikrasnala.pl

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6371158
    Kobieta kermit

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 314
    Z nami od: 06.02.2017
    Punkty karne: 1/5
    Konkursy dodane: 2

Powrót do góry

Wkurza mnie "dobra zmiana", która nastąpiła wczoraj na forum. Karniaki były nawet zabawne, ale...
    Dzisiejsza sytuacja. Forumowiczka daje dwa linki do zdjęć w wątku  plagiaty. Wiadomo, sam wątek sugeruje pewne oskarżenie, ale w jej poście nie ma żadnych obraźliwych słów, wyśmiewania, krytykowania,  nie ma nawet słowa plagiat, po prostu pokazuje dwa zdjęcia. Każdy może ocenić je po swojemu... Ja coś tam piszę cytując jej post. Po chwili otrzymuję dwie wiadomości.
    1 Od autorki zdjęcia CAPSLOCKIEM ŻE TO NIE JEST ŻADEN PLAGIAT.
    2 Od autorki postu, żebym usunęła swój wpis, w którym cytuję ten jej wpis, bo autorka zdjęcia do niej napisała, że oskarżanie o plagiat jest karalne.
    Tak ma wyglądać to forum??? Że strach coś napisać , bo karniak, a może za chwilę ban? I bardzo prosiłabym o poinformowanie mnie za co w takim razie można dostać punkt karny (regulamin). Bo za chwilę się okaże, że za wszystko. Wystarczy, że ktoś poczuje się urażony, że np. napisałam jego imię z małej litery?
    Liczba plusów to: paula9891, nel1984, nkba, siasiolka, kalinea Liczba minusów to: 0

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6371163
    Kobieta gosia16

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1740
    Z nami od: 21.09.2007
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

kermit napisał(a):

Wkurza mnie "dobra zmiana", która nastąpiła wczoraj na forum. Karniaki były nawet zabawne, ale... Dzisiejsza sytuacja. Forumowiczka daje dwa linki do zdjęć w wątku  plagiaty. Wiadomo, sam wątek sugeruje pewne oskarżenie, ale w jej poście nie ma żadnych obraźliwych słów, wyśmiewania, krytykowania,  nie ma nawet słowa plagiat, po prostu pokazuje dwa zdjęcia. Każdy może ocenić je po swojemu... Ja coś tam piszę cytując jej post. Po chwili otrzymuję dwie wiadomości.
    1 Od autorki zdjęcia CAPSLOCKIEM ŻE TO NIE JEST ŻADEN PLAGIAT.
    2 Od autorki postu, żebym usunęła swój wpis, w którym cytuję ten jej wpis, bo autorka zdjęcia do niej napisała, że oskarżanie o plagiat jest karalne.
    Tak ma wyglądać to forum??? Że strach coś napisać , bo karniak, a może za chwilę ban? I bardzo prosiłabym o poinformowanie mnie za co w takim razie można dostać punkt karny (regulamin). Bo za chwilę się okaże, że za wszystko. Wystarczy, że ktoś poczuje się urażony, że np. napisałam jego imię z małej litery?

Ja dzisiaj napisałam,że wygrałam z Nestle  emotka  A jak ktoś poczuje się urażony,bo on nie wygrał .to dostane karniaka?
    Liczba plusów to: ace, 1mariusz, nkba, cb656, edzia21 Liczba minusów to: 0

Najwyższa pora zrobić coś ze swoim życiem.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6371166
    Kobieta kermit

Ranga numer 2

Powrót do góry

gosia16 napisał(a):

kermit napisał(a):

Wkurza mnie "dobra zmiana", która nastąpiła wczoraj na forum. Karniaki były nawet zabawne, ale... Dzisiejsza sytuacja. Forumowiczka daje dwa linki do zdjęć w wątku  plagiaty. Wiadomo, sam wątek sugeruje pewne oskarżenie, ale w jej poście nie ma żadnych obraźliwych słów, wyśmiewania, krytykowania,  nie ma nawet słowa plagiat, po prostu pokazuje dwa zdjęcia. Każdy może ocenić je po swojemu... Ja coś tam piszę cytując jej post. Po chwili otrzymuję dwie wiadomości. 1 Od autorki zdjęcia CAPSLOCKIEM ŻE TO NIE JEST ŻADEN PLAGIAT.

Ja dzisiaj napisałam,że wygrałam z Nestle  emotka  A jak ktoś poczuje się urażony,bo on nie wygrał .to dostane karniaka?

Oczywiście, że tak. Ja np. ciągle nie mogę wygrać w Nestle i takie wpisy powodują, że jest mi przykro, a czemu za urażenie ma być karniak a za przykro już nie?
    Liczba plusów to: bethan, wrrrryyy, nel1984, edzia21 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6371171
    Kobieta radosna

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 2686
    Z nami od: 20.02.2007
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

Teraz rozumiem radosną, że nie udziela się na forum tutejszym.
    Ona woli siedzieć cichutko w kąciku i być autorką miłych wierszy.
    Bo jakby kogoś np. cb656 obsmarowała, to karniaka by dostała  emotka

Jestem radosna jak wiosna!

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6371187
    Kobieta kalinea

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 303
    Z nami od: 11.10.2014

Powrót do góry

anialistopad napisał(a):

O jakie zdjęcia wchodzi? o co ta cała burza,bo nie rozumiem nic? A wkurza mnie syn ,zawalił z angielskiego i ma 3 ,a miał zawsze 4 i 5 z tego przedmiotu 

Chodzi o to zdjęcie latającego Pana przy grillu?
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6371198
    Kobieta cc_investigator

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4894
    Z nami od: 13.08.2011

Powrót do góry

aurorcia napisał(a):

joan napisał(a):

BTW: błędy interpunkcyjne urażają moje uczucia patriotyczne względem języka ojczystego. Uwaga, będę nominować delikwentów do nagrody... karnej! emotka

Skoro tak, to przypomniałam sobie, że ktoś komentował moje zdjęci w konkursie Visa, wtedy się nie ujawniłam, ale teraz drżyjcie! Całe forum, ba! Całe internety przeszukam na ten temat i zgłoszę kto i co pisał emotka

A czy ja się mogę czuć urażona tak mniej więcej po 1,5 roku od zdarzenia? Bo udało mi się coś wygrać i pół forum objechało mój "twór" jako niegodny nagrody głównej/nieregulaminową nagrodę itd emotka
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6371201
    Kobieta kermit

Ranga numer 2

Powrót do góry

cc_investigator napisał(a):

aurorcia napisał(a):

joan napisał(a):

BTW: błędy interpunkcyjne urażają moje uczucia patriotyczne względem języka ojczystego. Uwaga, będę nominować delikwentów do nagrody... karnej! emotka

Skoro tak, to przypomniałam sobie, że ktoś komentował moje zdjęci w konkursie Visa, wtedy się nie ujawniłam, ale teraz drżyjcie! Całe forum, ba! Całe internety przeszukam na ten temat i zgłoszę kto i co pisał emotka

A czy ja się mogę czuć urażona tak mniej więcej po 1,5 roku od zdarzenia? Bo udało mi się coś wygrać i pół forum objechało mój "twór" jako niegodny nagrody głównej/nieregulaminową nagrodę itd emotka

Chyba jeszcze nie uległo przedawnieniu więc śmiało możesz naskarżyć. emotka
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6371202
    Mężczyzna wrrrryyy

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 879
    Z nami od: 22.11.2010

Powrót do góry

kalinea napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Chodzi identyczne i prawie identyczne zdjęcia emotka
     https://www.e-kon.../plagiaty/strona/117
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6371206
    Kobieta kermit

Ranga numer 2

Powrót do góry

kalinea napisał(a):

anialistopad napisał(a):

https://www.e-kon.../plagiaty/strona/117
    Możesz prześledzić, ale bardziej na dole strony. Chodzi o zdjęcia szalonego (nie wiem czy mogę napisać szalonego?) hmmm wesołego towarzystwa przy grillu, które potrafi zmienić produkty na zdjęciu w mgnieniu oka (nawet chmury nie zdążą drgnąć) i nie zmieniając pozycji ciała.
    Liczba plusów to: kalinea Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6371225
    Kobieta zezowaty_kot

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2182
    Z nami od: 28.11.2013

Powrót do góry

gosia16 teraz to przegięłaś tą wygraną, zgłaszam Cię i piszę pismo i to na mejjjjjlaaaa heloooł emotka
    Liczba plusów to: 1mariusz, kermit, @gnieszk@, cb656, bethan Liczba minusów to: 0

"nieważny groźny grymas na gębie, mordercy mają serca gołębie"

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6371228
    Kobieta petunija1

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2259
    Z nami od: 24.11.2011

Powrót do góry

Nie ma działu "smutno mi" to wpiszę się tutaj.
    Od wczoraj wszyscy się tu obrażają emotka ,już sobie z tym nie radzę. emotka emotka
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6371246
    Kobieta cudaczek121

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4827
    Z nami od: 28.02.2006
    Punkty karne: 2/5

Powrót do góry

petunija1 napisał(a):

Nie ma działu "smutno mi" to wpiszę się tutaj.Od wczoraj wszyscy się tu obrażają emotka ,już sobie z tym nie radzę. emotka emotka

A mi tak jakoś smutno, bo dziś jak byłam u siebie na poczcie, to pani tam pracująca powiedziała mi,że zmuszona jest się pożegnać ze mną i z innymi klientami tej poczty, których polubiła, gdyż musi od jakiegoś czasu sama pracować, bo szefostwo odmawia zatrudnienia drugiej osoby, a zresztą nikt tam nie chce pracować za psie pieniądze.Rozumiem jej decyzję, w końcu każdy człowiek uczciwie pracujący zasługuje na godne traktowanie i godziwe wynagrodzenie.

https://www.moneymilioner.pl/30270
    "Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" S.Lem

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6371248
    Kobieta petunija1

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2259
    Z nami od: 24.11.2011

Powrót do góry

cudaczek121 napisał(a):

petunija1 napisał(a):

Nie ma działu "smutno mi" to wpiszę się tutaj.Od wczoraj wszyscy się tu obrażają emotka ,już sobie z tym nie radzę. emotka emotka

A mi tak jakoś smutno, bo dziś jak byłam u siebie na poczcie, to pani tam pracująca powiedziała mi,że zmuszona jest się pożegnać ze mną i z innymi klientami tej poczty, których polubiła, gdyż musi od jakiegoś czasu sama pracować, bo szefostwo odmawia zatrudnienia drugiej osoby, a zresztą nikt tam nie chce pracować za psie pieniądze.Rozumiem jej decyzję, w końcu każdy człowiek uczciwie pracujący zasługuje na godne traktowanie i godziwe wynagrodzenie.

emotka
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6371252
    Kobieta joan

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 14085
    Z nami od: 02.09.2008
    Konkursy dodane: 11

Powrót do góry

cudaczek121 napisał(a):

emotka

W mojej okolicy wszędzie brakuje personelu. Ostatnio słyszałam rozmowę dwóch pracownic piekarni - szef powiedział im, że jeśli chcą iść w tym roku na urlop... SAMODZIELNIE mają znaleźć nową osobę do pracy. No bez jaj emotka

To CO wygrałeś, jest bez znaczenia. Liczy się tylko JAK.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6371254
    bethan

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4405
    Z nami od: 19.07.2009
    Konkursy dodane: 8

Powrót do góry

joan napisał(a):

SAMODZIELNIE mają znaleźć nową osobę do pracy. No bez jaj

emotka  Szok.
    p.s - Piekarnia bez jaj to nie bardzo emotka
    Liczba plusów to: kermit Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6371255
    Kobieta joan

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 14085
    Z nami od: 02.09.2008
    Konkursy dodane: 11

Powrót do góry

bethan napisał(a):

joan napisał(a):

SAMODZIELNIE mają znaleźć nową osobę do pracy. No bez jaj

emotka  Szok.p.s - Piekarnia bez jaj to nie bardzo emotka

A obok jest druga piekarnia i również personel poszukiwany emotka

To CO wygrałeś, jest bez znaczenia. Liczy się tylko JAK.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6371258
    Kobieta cudaczek121

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4827
    Z nami od: 28.02.2006
    Punkty karne: 2/5

Powrót do góry

joan napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

emotka

W mojej okolicy wszędzie brakuje personelu. Ostatnio słyszałam rozmowę dwóch pracownic piekarni - szef powiedział im, że jeśli chcą iść w tym roku na urlop... SAMODZIELNIE mają znaleźć nową osobę do pracy. No bez jaj emotka

Normalnie no tragedia jest, gdy jedna osoba musi w swoim czasie pracy wykonać czynności, które powinny być rozdzielone pomiędzy 2-3 osoby.Niektórzy pracodawcy to naprawdę nie mają za grosz rozumu.

https://www.moneymilioner.pl/30270
    "Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" S.Lem

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6371293
    Kobieta iwona0103

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 978
    Z nami od: 04.11.2008
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

pionas napisał(a):

Obraźliwe komentarze to fragment.Nie wiem czy autor ma tutaj konto bo dostałem oficjalne pismo na maila stąd reakcja.
    Autor zdjęć uważa iż nie używał żadnych programów do obróbki zdjęć i ma na to dowody, jeśli takie otrzymam i będę w stanie ocenić że faktycznie był w stanie wykonać dwa zdjęcia z różnymi produktami na którym będą te same osoby w tych samych pozycjach to będzie więcej karniaków...

Wkurza mnie pogoda za oknem ;/

Polecam otworzyć poniższe dwa linki w osobnych kartach i przeskakiwać między nimi
    https://wilkinson...05389f40ce.jpeg?v=26
    https://tabascoko...LL592ef371e9890d.jpg
    fajnie widać zmieniające się produkty  emotka

Ciekawe czy będzie karniak... jest ryzyko jest zabawa emotka
    Liczba plusów to: agicho, 1mariusz, kermit, lukas08, giulietta [więcej] Liczba minusów to: 0

Sprzedam/wymienię Apple iPod Nano 16GB, tablet Asus, laptop HP i okulary przeciwsłoneczne Porsche Design emotka

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6371294
    Mężczyzna wrrrryyy

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 879
    Z nami od: 22.11.2010

Powrót do góry

iwona0103 napisał(a):

pionas napisał(a):

Obraźliwe komentarze to fragment.Nie wiem czy autor ma tutaj konto bo dostałem oficjalne pismo na maila stąd reakcja.Autor zdjęć uważa iż nie używał żadnych programów do obróbki zdjęć i ma na to dowody, jeśli takie otrzymam i będę w stanie ocenić że faktycznie był w stanie wykonać dwa zdjęcia z różnymi produktami na którym będą te same osoby w tych samych pozycjach to będzie więcej karniaków...

Wkurza mnie pogoda za oknem ;/

Polecam otworzyć poniższe dwa linki w osobnych kartach i przeskakiwać między nimi
    https://wilkinson...05389f40ce.jpeg?v=26
    https://tabascoko...LL592ef371e9890d.jpg
    fajnie widać zmieniające się produkty  emotka

Ciekawe czy będzie karniak... jest ryzyko jest zabawa emotka

Teraz to kazdy chce karniaka emotka
    Moze Pionas zrobi konkurs, gdzie takie wyjątkowe karniaki będą do wygrania emotka
    Liczba plusów to: agicho, 1mariusz, kermit, @gnieszk@, bruce, iwona0103 Liczba minusów to: 0

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.