Wkurza mnie...

|< << < 4121 4122 4123 4124 4125 41264127 4128 4129 4130 4131 > >> >|

angellisia

Cytuj wiadomość#6372532 wtorek, 27 czerwca 2017, 12:39:08
wkurza mnie wizaz.pl . Biorę udział w każdym konkursie od 3 lat i nigdy nic nie wygrałam za to Pani Adrianna k. i jej rodzina wygrywa 10 razy w jednym konkursie. Tak samo jak był konkurs "za co lubisz być kobietą?" i wygrał facet ...nosz kurrr...ka alita ...
0 0

martucha-jk

Cytuj wiadomość#6372534 wtorek, 27 czerwca 2017, 12:46:30
angellisia napisał(a):

wkurza mnie wizaz.pl . Biorę udział w każdym konkursie od 3 lat i nigdy nic nie wygrałam za to Pani Adrianna k. i jej rodzina wygrywa 10 razy w jednym konkursie. Tak samo jak był konkurs "za co lubisz być kobietą?" i wygrał facet ...nosz kurrr...ka alita ...

Ja mam podobnie, niezależnie czy 3 szt. czy 300 sztuk do wygrania...
0 0

tosca

Cytuj wiadomość#6372541 wtorek, 27 czerwca 2017, 12:57:38
angellisia napisał(a):

Ja odpuściłam sobie branie udziału w konkursach na wizażu, bo tak, jak i Ty zauważyłam, że niezależnie od tego, czy nagród w puli jest trzy, trzydzieści, czy nawet trzysta ( tu mam na myśli testy kosmetyków ), na liście zawsze pojawiają się jedne i te same osoby. Nie żebym zazdrościła, ale uważam, że osoby wybierające zwycięzców, powinny czasem dać szansę też innym. Do tej pory zamieszczałam na portalu sporo recenzji kosmetyków, ale stwierdziłam, że chyba jednak nie ma to sensu, skoro i tak nigdy nie jest mi dane znaleźć się w gronie szczęśliwych testerek.
0 0

southlander

Cytuj wiadomość#6372566 wtorek, 27 czerwca 2017, 13:20:40
tosca napisał(a):

angellisia napisał(a):

Ja odpuściłam sobie branie udziału w konkursach na wizażu, bo tak, jak i Ty zauważyłam, że niezależnie od tego, czy nagród w puli jest trzy, trzydzieści, czy nawet trzysta ( tu mam na myśli testy kosmetyków ), na liście zawsze pojawiają się jedne i te same osoby. Nie żebym zazdrościła, ale uważam, że osoby wybierające zwycięzców, powinny czasem dać szansę też innym. Do tej pory zamieszczałam na portalu sporo recenzji kosmetyków, ale stwierdziłam, że chyba jednak nie ma to sensu, skoro i tak nigdy nie jest mi dane znaleźć się w gronie szczęśliwych testerek.

Szkoda że nie wiedziałem wcześniej o tym wizażu. Dzisiaj sie pojawiły wyniki z tego wedlowskiego konkursu na Wizażu, było 50 nagród więc liczyłem że przy takiej puli jak się przyłożę, to jest szansa żeby coś wpadło, a tu oczywiście nic emotka
Na przyszłość będę w takim razie omijał żeby nie tracić czasu.
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6372581 wtorek, 27 czerwca 2017, 13:28:21
tosca napisał(a):

Nie ma czegoś takiego, jak "dawanie szansy innym". Szansą jest fakt, że ci "inni" mogą wziąć udział w konkursie.

Natomiast co do tego, że w kółko te same osoby znajdują się na listach laureatów: widocznie odkryły, co trzeba zrobić, żeby wygrać. I nie chodzi nawet o treść zgłoszeń, raczej należałoby szukać innego nołhał.

pioge7

Cytuj wiadomość#6372650 wtorek, 27 czerwca 2017, 14:27:10
Wkurzają mnie pieprzone wróżki.... odezwały się 3 telefony konkursowe na raz... już myślałem że kaufland bo na nie ostatnio grałem i że są 3 bony a tu wróżka o jakimś cudowńym dniu pisze... emotka
bruce 0

joan

Cytuj wiadomość#6372657 wtorek, 27 czerwca 2017, 14:33:42
pioge7 napisał(a):

Wkurzają mnie pieprzone wróżki.... odezwały się 3 telefony konkursowe na raz... już myślałem że kaufland bo na nie ostatnio grałem i że są 3 bony a tu wróżka o jakimś cudowńym dniu pisze... emotka

Spoko, to może być - w kontekście Kauflanda - dobra wróżba emotka
cb656 0

nicoletta

Cytuj wiadomość#6372660 wtorek, 27 czerwca 2017, 14:37:33
pioge7 napisał(a):

Niech zgadnę wróżki odezwały się na numery ORANGE?  U mnie wszystkie jak jeden mąż skazane są na spamowanie a z innych sieci spokój.
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6372663 wtorek, 27 czerwca 2017, 14:38:51
nicoletta napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Niech zgadnę wróżki odezwały się na numery ORANGE?  U mnie wszystkie jak jeden mąż skazane są na spamowanie a z innych sieci spokój.

Orange i nju emotka  

joan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Spoko, to może być - w kontekście Kauflanda - dobra wróżba emotka

Oby oby emotka  na jutro przepowiedziała dobry dzien  emotka
bruce 0

bethan

Cytuj wiadomość#6372734 wtorek, 27 czerwca 2017, 16:32:42
joan napisał(a):

Nie ma czegoś takiego, jak "dawanie szansy innym". Szansą jest fakt, że ci "inni" mogą wziąć udział w konkursie.

Tutaj wpisuje się jeszcze słynne (podnoszące ciśnienie): "kto zgarnął mają nagrodę?" emotka

ivanotta

Cytuj wiadomość#6372891 wtorek, 27 czerwca 2017, 21:13:52
wkurza mnie konkursowy KAC twórczy..   emotka

pioge7

Cytuj wiadomość#6372896 wtorek, 27 czerwca 2017, 21:19:54
bruce napisał(a):

Specjalnie pojechałam w daleką drogę, żądna wspaniałych zakupów ( i zgłoszeń) konkursowych, a tu: mój jedyny C4 - zlikwidowany. emotka  Nieopodal szokujące pustki w miejscu corocznego dumnego wystawiania basenów w zlikwidowanym także Praktikerze. Co się dzieje z tymi sklepami, czemu likwidują nawet te dochodowe (zdawać by się mogło) sieci?! emotka

Cos sie dzieje z praktiker 
https://www.faceb...ts/10154701515086658
bruce 0

malgosia74

Cytuj wiadomość#6372897 wtorek, 27 czerwca 2017, 21:23:04
ivanotta napisał(a):

odczuwam ten sam ból, waląc ja Ty... głową w mur ;/

ivanotta

Cytuj wiadomość#6372899 wtorek, 27 czerwca 2017, 21:26:37
malgosia74 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

ostatnio jakoś tak ciężko się zebrać, nie ma tej frajdy i entuzjazmu. Chyba się już starzeję  emotka

malgosia74

Cytuj wiadomość#6372902 wtorek, 27 czerwca 2017, 21:28:18
ivanotta napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

ostatnio jakoś tak ciężko się zebrać, nie ma tej frajdy i entuzjazmu. Chyba się już starzeję  emotka

a jutro tyle konkursów ma swoją datę zakończenia, paragony leżą ... a ja razem z nimi ;/ 

androm

Cytuj wiadomość#6372906 wtorek, 27 czerwca 2017, 21:33:49
agakaz2 napisał(a):

bruce napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

wkurza mnie że dziś była pensja na koncie i już nie ma cóż życie

Wpis o godzinie 06:59. emotka  W takim razie udział w konkursie z wygraną SPORĄ kasą - bezwzględnie obowiązkowy! emotka

gram gram raz udało się wygrać 3 tyś można było pożyć hihi.U mnie przelew pensji jest 6:30

jakże Ty to zrobiłaś, że w niespełna pół godziny całą pensję wydałas? sklepy jeszcze zamknięte, no chyba, że online
bruce 0

edith

Cytuj wiadomość#6372911 wtorek, 27 czerwca 2017, 21:43:40
Wkurzają mnie kartony....i to nie te co zabiły Hankę  emotka
bruce 0

andziulka21

Cytuj wiadomość#6372922 wtorek, 27 czerwca 2017, 21:56:32
androm napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

bruce napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Wpis o godzinie 06:59. emotka  W takim razie udział w konkursie z wygraną SPORĄ kasą - bezwzględnie obowiązkowy! emotka

gram gram raz udało się wygrać 3 tyś można było pożyć hihi.U mnie przelew pensji jest 6:30

jakże Ty to zrobiłaś, że w niespełna pół godziny całą pensję wydałas? sklepy jeszcze zamknięte, no chyba, że online

Wystarczy zrobić przelewy za wszystkie rachunki i na zakupach nie poszaleje emotka
bruce 0

southlander

Cytuj wiadomość#6372925 wtorek, 27 czerwca 2017, 21:58:42
androm napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

bruce napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Przecież to żadna sztuka, wystarczy zapłacić ratę kredytu mieszkaniowego, potem opłacić online wszystkie rachunki i (jak ktoś ma pensję w okolicach statystycznej dominanty polskich płac) już zostaje tyle co nic.

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6372946 wtorek, 27 czerwca 2017, 22:44:06
Wkurzają mnie kupujący na olx. Najlepiej oddać coś za darmo, koniecznie z paragonem potwierdzającym legalność źródła, a najlepiej z dowozem osobistym. Czekam, aż zaczną o skan dowodu prosić. emotka
|< << < 4121 4122 4123 4124 4125 41264127 4128 4129 4130 4131 > >> >|