szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Rozmowy

Wkurza mnie...

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość #6371303
    ziolko

Ranga numer 6

Ilość wiadomości: 7781
    Z nami od: 06.01.2006
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 2

Powrót do góry

iwona0103 napisał(a):

pionas napisał(a):

Obraźliwe komentarze to fragment.Nie wiem czy autor ma tutaj konto bo dostałem oficjalne pismo na maila stąd reakcja.Autor zdjęć uważa iż nie używał żadnych programów do obróbki zdjęć i ma na to dowody, jeśli takie otrzymam i będę w stanie ocenić że faktycznie był w stanie wykonać dwa zdjęcia z różnymi produktami na którym będą te same osoby w tych samych pozycjach to będzie więcej karniaków...

Wkurza mnie pogoda za oknem ;/

Polecam otworzyć poniższe dwa linki w osobnych kartach i przeskakiwać między nimi
    https://wilkinson...05389f40ce.jpeg?v=26
    https://tabascoko...LL592ef371e9890d.jpg
    fajnie widać zmieniające się produkty  emotka

Ciekawe czy będzie karniak... jest ryzyko jest zabawa emotka

mam nadzieję, że nie zarobię karniaka emotka   emotka  
    Moim zdaniem "oryginalne" jest zdjęcie z tabasco, bo widać nawet odbicie palców w butelce (chyba, że ktoś jest tak utalentowany, że je zrobił). 
    Zaś z wilkinsonem kciuk jest przesunięty i dodana plansza z tyłu. 
    Poza tym na dużym powiększeniu widać jakieś przeróbki w obrębie palców trzymających maszynki. 

Podsumowując - NIE wierzę, żeby  te zdjęcia były bez przeróbek. Nawet gdyby były robione seryjnie, to byłaby choćby minimalna różnica w ułożeniu ciała, w chmurach. no i oczywiście jest dołożony dym z grilla. Oryginalnie inaczej się układa. I  jakby było seryjne, to dym też inaczej by wyglądał na kolejnych zdjęciach.
    I jak dla mnie dziwnie wygląda ten cień za tyłkiem kobiety. Jakby postać była wklejona (ale mogę się mylić)
    Liczba plusów to: @gnieszk@, iwona0103, 1mariusz, kermit, giulietta, wrrrryyy, bruce Liczba minusów to: 0

spam smsowy? czyj to numer premium? sprawdź https://www.uke.gov.pl/tablice/NumerUpo-list.do?execution=e1s1

Cytuj wiadomość #6371305
    ziolko

Ranga numer 6

Powrót do góry

bruce - co nie pasuje? cień? tyłek? czy kobieta??  emotka emotka
    Liczba plusów to: bruce Liczba minusów to: 0

spam smsowy? czyj to numer premium? sprawdź https://www.uke.gov.pl/tablice/NumerUpo-list.do?execution=e1s1

Cytuj wiadomość #6371315
    Kobieta giulietta

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 2688
    Z nami od: 25.09.2008
    Punkty karne: 2/5
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

ziolko napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

pionas napisał(a):

Obraźliwe komentarze to fragment.Nie wiem czy autor ma tutaj konto bo dostałem oficjalne pismo na maila stąd reakcja.Autor zdjęć uważa iż nie używał żadnych programów do obróbki zdjęć i ma na to dowody, jeśli takie otrzymam i będę w stanie ocenić że faktycznie był w stanie wykonać dwa zdjęcia z różnymi produktami na którym będą te same osoby w tych samych pozycjach to będzie więcej karniaków...Wkurza mnie pogoda za oknem ;/

Polecam otworzyć poniższe dwa linki w osobnych kartach i przeskakiwać między nimi

mam nadzieję, że nie zarobię karniaka emotka   emotka  
    Moim zdaniem "oryginalne" jest zdjęcie z tabasco, bo widać nawet odbicie palców w butelce (chyba, że ktoś jest tak utalentowany, że je zrobił). 
    Zaś z wilkinsonem kciuk jest przesunięty i dodana plansza z tyłu. 
    Poza tym na dużym powiększeniu widać jakieś przeróbki w obrębie palców trzymających maszynki. 

Podsumowując - NIE wierzę, żeby  te zdjęcia były bez przeróbek. Nawet gdyby były robione seryjnie, to byłaby choćby minimalna różnica w ułożeniu ciała, w chmurach. no i oczywiście jest dołożony dym z grilla. Oryginalnie inaczej się układa. I  jakby było seryjne, to dym też inaczej by wyglądał na kolejnych zdjęciach.
    I jak dla mnie dziwnie wygląda ten cień za tyłkiem kobiety. Jakby postać była wklejona (ale mogę się mylić)

pisałam taki duży komentarz i chciałam wrzucić fotki z tą odległością wklejonego kciuka i to jak nisko niebo/chmura lata na doklejonej planszy itp. ale komentarz wcięło?  emotka  a może za długo pisałam i znikł  emotka  pionas możesz napisać o jakie fotki chodzi? bo chyba nie o te teraz komentowane dwie z tych 3 co są razem na forum ..... 
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0

Marzenia się spełniają...czekają tylko na właściwy moment emotka numerologiczna 33 emotka poznałam na forum dużo 33 ♥ ♥ ♥

Cytuj wiadomość #6371319
    Kobieta dzasmina

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2237
    Z nami od: 10.01.2009

Powrót do góry

wrrrryyy napisał(a):

Teraz to kazdy chce karniaka emotka

aż mi się przypomniał mój pierwszy i jedyny karniak, którego dostałam na życzenie emotka eh stare, dobre czasy

wkurza mnie, że mam ostatnio mało czasu, żeby zajrzeć w każdy wątek, a na forum wreszcie coś się dzieje.

Zdradliwa wena, raz jest raz jej nie ma...

Cytuj wiadomość #6371359
    Kobieta kermit

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 381
    Z nami od: 06.02.2017
    Punkty karne: 1/5

Powrót do góry

iwona0103 napisał(a):

pionas napisał(a):

Obraźliwe komentarze to fragment.Nie wiem czy autor ma tutaj konto bo dostałem oficjalne pismo na maila stąd reakcja.Autor zdjęć uważa iż nie używał żadnych programów do obróbki zdjęć i ma na to dowody, jeśli takie otrzymam i będę w stanie ocenić że faktycznie był w stanie wykonać dwa zdjęcia z różnymi produktami na którym będą te same osoby w tych samych pozycjach to będzie więcej karniaków...Wkurza mnie pogoda za oknem ;/

Polecam otworzyć poniższe dwa linki w osobnych kartach i przeskakiwać między nimihttps://wilkinson...05389f40ce.jpeg?v=26
    fajnie widać zmieniające się produkty  emotka Ciekawe czy będzie karniak... jest ryzyko jest zabawa emotka

Świetne to  (jak się tak przeklikuje ze zdjęcia na zdjęcie) a oni nic ani drgną emotka
    Liczba plusów to: nel1984, @gnieszk@, iwona0103, giulietta, joan, ziolko Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6371360
    Kobieta kermit

Ranga numer 2

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

kermit napisał(a):

...Chodzi o zdjęcia szalonego (nie wiem czy mogę napisać szalonego?) hmmm wesołego towarzystwa przy grillu, które potrafi zmienić produkty na zdjęciu w mgnieniu oka (nawet chmury nie zdążą drgnąć) i nie zmieniając pozycji ciała.

emotka ło matko, ale ryzykujesz, hohoho, odważnyś! Po pierwsze - jak mogłeś napisać "towarzystwa"?! Przecież to w prostej drodze kojarzy się z towarzyszem, a to wiadomo - czerwona komuna emotka Chcesz być oskarżony o obrazę?! Poza tym coś tam słyszałem, że promowanie komunizmu, faszyzmu i innych jest prawnie zakazane, więc sam rozumiesz emotka Po drugie - "nie zmieniając pozycji ciała" - w ten nieudolnie aluzyjny sposób emotka sugerujesz, że ten ktoś jest SZTYWNIAKIEM!! emotka Jak możesz?? Toż to obraza podwójna!! Czekaj na wezwanie do Sądu. Pewnie kapturowego, ale ja tam nie wiem... emotka

Ha Mam Cię emotka  Halooooooo Pooooooooolicja !!!!!!!!!!! Czuję się głęboko urażona bo wzięto mnie za mężczyznę.
    Liczba plusów to: nel1984, cb656, siasiolka Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6371361
    Kobieta kermit

Ranga numer 2

Powrót do góry

wrrrryyy napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

pionas napisał(a):

Teraz to kazdy chce karniaka emotka
    Moze Pionas zrobi konkurs, gdzie takie wyjątkowe karniaki będą do wygrania emotka

Extra pomysł. Ja już się nawet zastanawiałam, czy nie zaoferować mojego punktu w topie "wygrane na wymianę. sprzedaż". No ale jest dla mnie zbyt cenny. Zostawiam na czarną godzinę, może dzieciom kiedyś przekażę....
    Liczba plusów to: 1mariusz, nel1984, cb656, siasiolka, @gnieszk@ Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6371362
    Kobieta anialistopad

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 8505
    Z nami od: 06.07.2009

Powrót do góry

Kielbaski tak samo spalone mniam mniam .zazdroszcze im uwielbiam takie przypalone
    Liczba plusów to: wrrrryyy Liczba minusów to: 0

www.zabawkikrasnala.pl

Cytuj wiadomość #6371364
    Kobieta dolly

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 7760
    Z nami od: 01.09.2010
    Konkursy dodane: 7

Powrót do góry

iwona0103 napisał(a):

Wkurza mnie, że weszłam na chwilę na forum i dałam się podpuścić... emotka
    bo siedzę , klikam między tymi zdjęciami i śmiać mi się chce... tylko już nie wiem z czego... więc się wkurzyłam emotka
    Liczba plusów to: iwona0103, nel1984, petunija1, agicho, kermit, ziolko, @gnieszk@ Liczba minusów to: 0

Szukam bonów do IKEA- wymiana, kupno

Cytuj wiadomość #6371367
    @gnieszk@

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 627
    Z nami od: 05.12.2015
    Konkursy dodane: 49

Powrót do góry

dolly napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Polecam otworzyć poniższe dwa linki w osobnych kartach i przeskakiwać między nimihttps://wilkinson...05389f40ce.jpeg?v=26
    fajnie widać zmieniające się produkty  emotka Ciekawe czy będzie karniak... jest ryzyko jest zabawa emotka

Wkurza mnie, że weszłam na chwilę na forum i dałam się podpuścić... emotka bo siedzę , klikam między tymi zdjęciami i śmiać mi się chce... tylko już nie wiem z czego... więc się wkurzyłam emotka

Trochę jak w tych obrazkach "znajdź 5 różnic". Tylko wersja dla młodszych dzieci emotka  więc elementy duże i znaleźć łatwiej emotka
    Liczba plusów to: iwona0103, kermit, ziolko, joan, dolly Liczba minusów to: 0

Zwycięzcy to przegrani, którzy spróbowali o jeden raz więcej

Cytuj wiadomość #6371368
    Kobieta dolly

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 7760
    Z nami od: 01.09.2010
    Konkursy dodane: 7

Powrót do góry

anialistopad napisał(a):

Kielbaski tak samo spalone mniam mniam .zazdroszcze im uwielbiam takie przypalone

Kiełbaski to wiesz, tyle fotek to się przyrumieniły, ale tak sobie myśle ile czasu ja bym wytrzymała z płetwą w tej samej pozycji, skoro te kiełbaski zdążyły "dojść" emotka
    Liczba plusów to: @gnieszk@ Liczba minusów to: 0

Szukam bonów do IKEA- wymiana, kupno

Cytuj wiadomość #6371376
    Kobieta jackk76

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 811
    Z nami od: 20.05.2006

Powrót do góry

2 lata temu wpadła mi w ucho kolumbijska muzyka i ciągle gra mi na "nerwach"   emotka  
    Monsieur Periné - La Playa
    Cytuj wiadomość #6371379
    Mężczyzna Hamiltonian

Ranga numer 1

Ilość wiadomości: 46
    Z nami od: 01.12.2013
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

Wkurzają mnie głupki.
    Post nie jest skierowany do konkretnej osoby/konkretnych osób, jednak prawdopodobnie dostanę karniaka, gdyż kilka osób z forum poczuje się urażonych (a przynajmniej powinno emotka  ). emotka emotka emotka
    Liczba plusów to: bruce, astronautka Liczba minusów to: 0

emotka emotka emotka

Cytuj wiadomość #6371394
    Kobieta radosna

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 2576
    Z nami od: 20.02.2007
    Konkursy dodane: 14

Powrót do góry

jackk76 napisał(a):

2 lata temu wpadła mi w ucho kolumbijska muzyka i ciągle gra mi na "nerwach"   emotka  Monsieur Periné - La Playa

A tu radosna jedzie na radosne wakacje emotka
    https://www.youtu.../watch?v=UYfp4ypbFZI

Jestem radosna jak wiosna!

Cytuj wiadomość #6371397
    Kobieta nel1984

Ranga numer 1

Ilość wiadomości: 27
    Z nami od: 19.05.2017

Powrót do góry

Wkurza mnie, że w wątku "moje dzisiejsze wygrane" nie mogę pogratulować autorowi super pomysłu na fartuch do grillowania, który wygrał główną (mdepfs) tylko muszę szukać po forum jakiegoś wątku do gratulacji, a tego to mi się już po prostu nie chce. Kilka razy już chciałam tam komuś pogratulować, ale głupio tak zaczynać przygodę z forum od punktów karnych. Ja rozumiem strach przed zaśmiecaniem forum, ale z drugiej strony jak ktoś zrobił naprawdę kawał dobrej roboty i można to zobaczyć i ocenić i się bardzo spodoba to może miłe by było dla tej osoby, żeby usłyszała kilka miłych słów???
    A i jeszcze to, że nie mogę sobie poradzić z dodaniem konkursu do bazy. Znalazłam wreszcie taki, którego nikt jeszcze chyba nie zauważył przede mną emotka . Skoro się nie udało i pewnie nie dostanę dziewiczego punkcika za dodanie konkursu to wam tu powiem przy okazji: www.bicsoleil.pl z drogerią natura (portfele i buciki własnego projektu). Może kogoś zainteresuje taki konkurs emotka

Wypowiedź była edytowana 3 razy.

Cytuj wiadomość #6371399
    Kobieta cudaczek121

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4851
    Z nami od: 28.02.2006
    Punkty karne: 2/5

Powrót do góry

nel1984 napisał(a):

Wkurza mnie, że w wątku "moje dzisiejsze wygrane" nie mogę pogratulować autorowi super pomysłu na fartuch do grillowania, który wygrał główną (mdepfs) tylko muszę szukać po forum jakiegoś wątku do gratulacji, a tego to mi się już po prostu nie chce. Kilka razy już chciałam tam komuś pogratulować, ale głupio tak zaczynać przygodę z forum od punktów karnych. Ja rozumiem strach przed zaśmiecaniem forum, ale z drugiej strony jak ktoś zrobił naprawdę kawał dobrej roboty i można to zobaczyć i ocenić i się bardzo spodoba to może miłe by było dla tej osoby, żeby usłyszała kilka miłych słów???A i jeszcze to, że nie mogę sobie poradzić z dodaniem konkursu do bazy. Znalazłam wreszcie taki, którego nikt jeszcze chyba nie zauważył przede mną emotka

Zawsze możesz wysłać danej osobie prywatną wiadomość z gratulacjami emotka
    Liczba plusów to: bruce, 109317, defed, andii Liczba minusów to: 0

https://www.moneymilioner.pl/30270
    "Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" S.Lem

Cytuj wiadomość #6371401
    Kobieta nel1984

Ranga numer 1

Ilość wiadomości: 27
    Z nami od: 19.05.2017

Powrót do góry

cudaczek121 napisał(a):

nel1984 napisał(a):

Wkurza mnie, że w wątku "moje dzisiejsze wygrane" nie mogę pogratulować autorowi super pomysłu na fartuch do grillowania, który wygrał główną (mdepfs) tylko muszę szukać po forum jakiegoś wątku do gratulacji, a tego to mi się już po prostu nie chce. Kilka razy już chciałam tam komuś pogratulować, ale głupio tak zaczynać przygodę z forum od punktów karnych. Ja rozumiem strach przed zaśmiecaniem forum, ale z drugiej strony jak ktoś zrobił naprawdę kawał dobrej roboty i można to zobaczyć i ocenić i się bardzo spodoba to może miłe by było dla tej osoby, żeby usłyszała kilka miłych słów???A i jeszcze to, że nie mogę sobie poradzić z dodaniem konkursu do bazy. Znalazłam wreszcie taki, którego nikt jeszcze chyba nie zauważył przede mną emotka

Teoretycznie tak, ale to już nie to samo, przynajmniej dla mnie. 
    Cytuj wiadomość #6371417
    ziolko

Ranga numer 6

Powrót do góry

nel1984 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

nel1984 napisał(a):

kiedyś były gratulacje w mdw, ale robił się tam taki śmietnik, że masakra. Czasami było kilka stron gratulacji, a dopiero pomiędzy nimi jakieś wpisy na interesujący temat

Cytuj wiadomość #6371419
    Mężczyzna nadeim

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 266
    Z nami od: 04.03.2017

Powrót do góry

ziolko napisał(a):

nel1984 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

nel1984 napisał(a):

kiedyś były gratulacje w mdw, ale robił się tam taki śmietnik, że masakra. Czasami było kilka stron gratulacji, a dopiero pomiędzy nimi jakieś wpisy na interesujący temat

to może by się dało zrobić aby w mdw był dodatkowy guzik który przekierowuję do strony z gratulacjami i cytatem z  postu mdw.
    Liczba plusów to: nel1984, cb656 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6371420
    Kobieta cc_investigator

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4907
    Z nami od: 13.08.2011
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

ziolko napisał(a):

nel1984 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

nel1984 napisał(a):

A może po prostu kliknąć kciuk w górę. Wydaje mi się, że można to odebrać jako gratulacje emotka
    Liczba plusów to: dolly, ziolko Liczba minusów to: 0

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.