szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Rozmowy

Wkurza mnie...

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość #6381870
    Kobieta benasia

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 8832
    Z nami od: 08.11.2010
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

2 dni temu dodawałam konkursy do bazy a nie mam ani jednego na koncie...
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0

Zrobię zakupy na konkursy w: ABC, Tesco HM, Intermarche, Kaufland, Polomarket, Dino, Eko, Biedronka i innych - pw

Cytuj wiadomość #6381958
    Kobieta benasia

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 8832
    Z nami od: 08.11.2010
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

benasia napisał(a):

2 dni temu dodawałam konkursy do bazy a nie mam ani jednego na koncie...

STATYSTYKI (Nadesłali najwięcej konkursów) Czyli można...

FAQ Zgłosiłem(am) nowy konkurs, a pojawił się dodany przez kogoś innego. Dlaczego?
    Wystarczy zmienić jeden znak w adres url konkursu by skrypt przepuścił zgłoszenie, przed opublikowaniem informacji sprawdzamy raz jeszcze czy konkurs jest w bazie. Dodając konkurs oszczędzisz czas wysyłając najpierw samego linka. Wyskoczy komunikat, czy konkurs jest już w bazie, jak nie - wypełniasz pozostałe pola.

sprawdzałam przed dodaniem czy konkursy były w bazie - nie było. Nie wszyscy mają czas by dodawać konkursy cały czas. Każdy dodaje tyle ile może bo znalezienie nowych, których nie ma w bazie też nie jest proste.

Zrobię zakupy na konkursy w: ABC, Tesco HM, Intermarche, Kaufland, Polomarket, Dino, Eko, Biedronka i innych - pw

Cytuj wiadomość #6381960
    Kobieta edzia21

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 6669
    Z nami od: 27.03.2011
    Punkty karne: 1/5
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

benasia napisał(a):

sprawdzałam przed dodaniem czy konkursy były w bazie - nie było. Nie wszyscy mają czas by dodawać konkursy cały czas. Każdy dodaje tyle, ile może bo znalezienie nowych, których nie ma w bazie też nie jest proste.

Hm... Mam zupełnie odmienne zdanie na ten temat, ale nie będę "dyskutować", skoro nie akceptujesz podanych w odpowiedzi FAKTÓW. emotka Dziwne, że jedni potrafią, a inni nie. emotka

Mnie również szkoda czasu na wyszukiwanie i dodawanie konkursów do bazy...z której i tak NIE KORZYSTAM! Wszystko co mnie interesuje odnajduję w gazetkach albo w innych nośnikach. Wolałabym rozwiązanie -  dla osób niedodających konkursów jest zablokowana baza (za karę... emotka ), a wątki są free. No cóż...  emotka
    Liczba plusów to: cb656 Liczba minusów to: 0

"Kopciuszek jest dowodem na to, że nowa para butów może odmienić życie..." emotka

Cytuj wiadomość #6381972
    Kobieta jokan

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4358
    Z nami od: 13.07.2009
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

agakaz2 napisał(a):

jokan napisał(a):

Wkurza mnie Lidl, brałam jarmuż z przeceny (w b.dobrym stanie) do zuzycia dzisiaj dlatego zdecydowalam sie na tanszy, a baba mi kodu znizkowego nie wbila. Dodatkowo wbila mi reklamowke eko, ktorej wogole nie bralam emotka - niestety dopiero w domu przeanalizowalam paragon.... emotka

oj Lidl dziś coś kombinuje córka kupiła lizak patrzę w domu a tam lizak 3razy nabity  emotka

zglosilam im to na stronie przez formularz, wyslalam zdjecie paragonu i produktu i zobaczymy, co z tego wyniknie
    Cytuj wiadomość #6381976
    Kobieta masza

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4943
    Z nami od: 11.11.2008
    Konkursy dodane: 6

Powrót do góry

jokan napisał(a):

Wkurza mnie Lidl, brałam jarmuż z przeceny (w b.dobrym stanie) do zuzycia dzisiaj dlatego zdecydowalam sie na tanszy, a baba mi kodu znizkowego nie wbila. Dodatkowo wbila mi reklamowke eko, ktorej wogole nie bralam emotka - niestety dopiero w domu przeanalizowalam paragon.... emotka

wróć z paragonem- nawet w inny dzień- zwrócą Ci różnicę

"Obcując z kotem, człowiek ryzykuje jedynie to, że stanie się wewnętrznie bogatszy."
    Colette

Cytuj wiadomość #6381982
    Kobieta jokan

Ranga numer 5

Powrót do góry

masza napisał(a):

jokan napisał(a):

ale jak im udowodnie? mam wziac jarmuz ze sobą? wyslalam juz wszystko mailem, wiec czekam na info od nich
    Cytuj wiadomość #6381986
    Kobieta astronautka

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 185
    Z nami od: 07.06.2017
    Punkty karne: 2/5

Powrót do góry

jokan napisał(a):

masza napisał(a):

jokan napisał(a):

ale jak im udowodnie? mam wziac jarmuz ze sobą? wyslalam juz wszystko mailem, wiec czekam na info od nich

miałam taką sytuację w bricho gdzie wbito mi dwie rośliny a brałam jedną...poszłam na drugi dzień i zażądałam sprawdzenia monitoringu, który jest przy każdej kasie...informatyk sprawdził w ciągu 5 minut, że brałam tylko 1 kwiatek a nie 2 i zwrócono mi pieniądze z przeprosinami emotka  może idź tą drogą, powinni mieć kamery przy kasach....
    Liczba plusów to: jokan, cb656 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6381987
    Kobieta superloser

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 640
    Z nami od: 08.07.2017

Powrót do góry

Wkurza, ze ręcznik Coca-Cola to 10km wycieczka. Trzeba było pić szybciej, jak były w sklepie obok emotka   
    Cytuj wiadomość #6381988
    Kobieta superloser

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 640
    Z nami od: 08.07.2017

Powrót do góry

jokan napisał(a):

masza napisał(a):

jokan napisał(a):

Przez email nie dostaniesz zwrotu.
    Idz do sklepu, KAŻDA KASA MA KAMERĘ.
    Masz paragon z info, dzien -godz-stanowisko ... w 5 min ci sprawdza. 
    Zanies tylko opakowanie, bo ma date z nalepką
    Liczba plusów to: cb656, jokan Liczba minusów to: 0

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość #6382005
    Kobieta jokan

Ranga numer 5

Powrót do góry

superloser napisał(a):

jokan napisał(a):

masza napisał(a):

jokan napisał(a):

Przez email nie dostaniesz zwrotu.Idz do sklepu, KAŻDA KASA MA KAMERĘ.
    Masz paragon z info, dzien -godz-stanowisko ... w 5 min ci sprawdza. 
    Zanies tylko opakowanie, bo ma date z nalepką

kupowalam w sobote, nie bede teraz specjalnie leciec, moze po pracy jutro zajade, zobaczymy... dzieki za pomysl
    Cytuj wiadomość #6382094
    Kobieta zaczytana-pola

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 9269
    Z nami od: 24.03.2009
    Konkursy dodane: 7

Powrót do góry

Węże emotka  leży ta gadzina  u mnie w ogródku w ogórkach, które chciałam dzisiaj pozrywać  emotka . A czego, jak czego, ale węży nienawidzę. 
    Stronka loterii no, która od trzech dni nie działa  emotka

Jeszcze będzie czas, zobaczysz odwróci się karta,
    Każdy dobry człowiek w życiu w końcu musi mieć farta...

Cytuj wiadomość #6382095
    Kobieta azaflora

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 322
    Z nami od: 24.03.2010

Powrót do góry

zaczytana-pola napisał(a):

Węże emotka  leży ta gadzina  u mnie w ogródku w ogórkach, które chciałam dzisiaj pozrywać  emotka . A czego, jak czego, ale węży nienawidzę. Stronka loterii no, która od trzech dni nie działa  emotka

Masz żmiję czy zaskrońca? 

http://swpanel.pl/rejestracja?ref=62637
    zapraszam do rejestracji - płatne ankiety emotka

Cytuj wiadomość #6382099
    Kobieta zaczytana-pola

Ranga numer 5

Powrót do góry

azaflora napisał(a):

Węże emotka  leży ta gadzina  u mnie w ogródku w ogórkach, które chciałam dzisiaj pozrywać  emotka . A czego, jak czego, ale węży nienawidzę. Stronka loterii no, która od trzech dni nie działa  emotka

Nie mam pojęcia. Leży zwinięty w kłębek pod liśćmi ogórka. Jak tylko go zobaczyłam, od razu się ewakuowałam. Występują w moich okolicach i jedne i drugie. Wiem, że zaskrońce są niegroźne, ale te gady wywołują u mnie od razu odruch maksymalnego strachu i obrzydzenia. emotka

Cytuj wiadomość #6382103
    Kobieta azaflora

Ranga numer 2

Powrót do góry

azaflora napisał(a):

Nie mam pojęcia. Leży zwinięty w kłębek pod liśćmi ogórka. Jak tylko go zobaczyłam, od razu się ewakuowałam. Występują w moich okolicach i jedne i drugie. Wiem, że zaskrońce są niegroźne, ale te gady wywołują u mnie od razu odruch maksymalnego strachu i obrzydzenia. emotka

Zaskrońce mają żółte lub białawe plamy z boku głowy, są szybkie i raczej zwiewają, a żmije... wiadomo i one są terytorialne, niestety wracają. Załóż długie kalosze i zrób zdjęcie, o ile tam jeszcze leży, nie ma żartów, trzeba rozpoznać i usunąć gdzieś daleko. Jedne i drugie są pod ochroną
    Liczba plusów to: nkba, zaczytana-pola Liczba minusów to: 0

Cytuj wiadomość #6382104
    Kobieta joan

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 14182
    Z nami od: 02.09.2008
    Konkursy dodane: 10

Powrót do góry

Węże emotka  leży ta gadzina  u mnie w ogródku w ogórkach, które chciałam dzisiaj pozrywać  emotka . A czego, jak czego, ale węży nienawidzę. (...)

Z kolei ja węże uwielbiam, to jedne z moich ulubionych zwierząt - dlatego na samą myśl, że ktoś trzyma je pojmane między cztery kawałki szkła i żarówkę... oj straszne obrazy ludzkich cierpień się rodzą w mojej głowie emotka

Może się jednak zaprzyjaźnicie? emotka To raczej nie wąż, tylko stworek wężopodobny, który nieśmiało łapie promienie słoneczne w Twoim ogrodzie emotka

PS: Ewentualnie możesz go polać bardzo zimną wodą, powinien zwiać.

To CO wygrałeś, jest bez znaczenia. Liczy się tylko JAK.
    * Sprzedam kod do gry NFS (Need For Speed Payback) na PS4 za 130 zł albo wymienię na 150 zł w bonach (wysyłka na koszt kupującego) *

Cytuj wiadomość #6382108
    Kobieta zaczytana-pola

Ranga numer 5

Powrót do góry

joan napisał(a):

Z kolei ja węże uwielbiam, to jedne z moich ulubionych zwierząt - dlatego na samą myśl, że ktoś trzyma je pojmane między cztery kawałki szkła i żarówkę... oj straszne obrazy ludzkich cierpień się rodzą w mojej głowie emotka

Może się jednak zaprzyjaźnicie? emotka To raczej nie wąż, tylko stworek wężopodobny, który nieśmiało łapie promienie słoneczne w Twoim ogrodzie emotka

Brzuch mnie zaczyna boleć na samą myśl o tym, że miałabym tam podejść. Nie jestem strachliwa, ale węże wywołują we mnie poczucie paniki. Wiaderko z ogórkami zostanie tam chyba do czasu, gdy pan i władca wróci z pracy do domu emotka
    Liczba plusów to: 1mariusz Liczba minusów to: 0

Cytuj wiadomość #6382117
    Kobieta azaflora

Ranga numer 2

Powrót do góry

joan napisał(a):

Węże emotka  leży ta gadzina  u mnie w ogródku w ogórkach, które chciałam dzisiaj pozrywać  emotka . A czego, jak czego, ale węży nienawidzę. (...)

Joan ja gady szanuję, na poligonie jest ich wiele, wrażenia na mnie nie robią. Natomiast kilka lat temu jechałam przez las rowerem /miałam tylko podręczny telefon bez aparatu/ na boku ścieżki leżało zwinięte coś, co nie było żmiją zygzakowatą, a z pewnością jakąś zdradnicą. Do dziś się zastanawiam czy "to" przeżyło zimę i nadal tam mieszka? Rok czy dwa temu pod Osowem człowiek znalazł pytona w kupie liści. "Hodowcy" pozbywają się wszelkich stworzeń  emotka  egzotyków też!

Cytuj wiadomość #6382122
    Kobieta cherry_coke

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1348
    Z nami od: 16.04.2015
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

azaflora napisał(a):

joan napisał(a):

Z kolei ja węże uwielbiam, to jedne z moich ulubionych zwierząt - dlatego na samą myśl, że ktoś trzyma je pojmane między cztery kawałki szkła i żarówkę... oj straszne obrazy ludzkich cierpień się rodzą w mojej głowie emotka Może się jednak zaprzyjaźnicie? emotka To raczej nie wąż, tylko stworek wężopodobny, który nieśmiało łapie promienie słoneczne w Twoim ogrodzie emotka

Joan ja gady szanuję, na poligonie jest ich wiele, wrażenia na mnie nie robią. Natomiast kilka lat temu jechałam przez las rowerem /miałam tylko podręczny telefon bez aparatu/ na boku ścieżki leżało zwinięte coś, co nie było żmiją zygzakowatą, a z pewnością jakąś zdradnicą. Do dziś się zastanawiam czy "to" przeżyło zimę i nadal tam mieszka? Rok czy dwa temu pod Osowem człowiek znalazł pytona w kupie liści. "Hodowcy" pozbywają się wszelkich stworzeń  emotka  egzotyków też!

To i ja swoją historię dorzucę... mój Towarzysz Życia w dzieciństwie znalazł na Mazurach węża, jak myślał - zaskrońca. A że odważny był to postanowił się z wężem pobawić, niestety wąż nie był skory do zabawy i udziobał go trzy razy. Przemiły zaskroniec okazał się żmiją zygzakowatą, która przystosowała się do otoczenia i zygzaka nie miała. TŻ ledwo uszedł z życiem i oczom swoim więcej nie ufa. Wygląda czy nie wygląda, lepiej z wężami nie ryzykować. Jedno jest pewne, ogórków na pewno nie zje.  emotka  
    Liczba plusów to: vazzz, zaczytana-pola Liczba minusów to: 0

Everything will be okay in the end. If it's not okay, it's not the end.

Cytuj wiadomość #6382137
    Kobieta jokan

Ranga numer 5

Powrót do góry

loteria Nestle i loteria Lays....i wszystkie inne loterie tez emotka
    Liczba plusów to: dwaburekoty, donia7 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6382140
    Kobieta joan

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 14182
    Z nami od: 02.09.2008
    Konkursy dodane: 10

Powrót do góry

cherry_coke napisał(a):

To i ja swoją historię dorzucę... mój Towarzysz Życia w dzieciństwie znalazł na Mazurach węża, jak myślał - zaskrońca. A że odważny był to postanowił się z wężem pobawić, niestety wąż nie był skory do zabawy i udziobał go trzy razy. Przemiły zaskroniec okazał się żmiją zygzakowatą, która przystosowała się do otoczenia i zygzaka nie miała. TŻ ledwo uszedł z życiem i oczom swoim więcej nie ufa. Wygląda czy nie wygląda, lepiej z wężami nie ryzykować. Jedno jest pewne, ogórków na pewno nie zje.  emotka  

Ta historia mogłaby dotyczyć również np. psa emotka Wąż dziobnął w samoobronie, bo nie miał ochoty być dręczony. Jestem po stronie tamtego węża, to była obrona konieczna emotka  

azaflora - niestety, tacy właśnie tępogłowi ludzie wyrzucają zwierzęta poza ich naturalnym środowiskiem, tym samym skazując je na rychłą śmierć emotka Ale durna moda nie przemija, np. w Leopardusie egzotyczna papuga siedzi osowiała w małej klatce i to jest k* normalne wg społeczeństwa. I tak ją mijam po kilka razy w tygodniu, ale co ja mogę zrobić? emotka
    Liczba plusów to: 109317, nkba Liczba minusów to: 0

To CO wygrałeś, jest bez znaczenia. Liczy się tylko JAK.
    * Sprzedam kod do gry NFS (Need For Speed Payback) na PS4 za 130 zł albo wymienię na 150 zł w bonach (wysyłka na koszt kupującego) *

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.