szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Rozmowy

Wkurza mnie...

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość #6381390
    lager

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 395
    Z nami od: 19.02.2015
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

delvitto napisał(a):

norweska20 napisał(a):

Wkurza mnie loteria BLACK...wpisałam dobre 100 paragonów i nic nie ugrałam ....i coś mi się wydaje że ktoś rozpracował tą loterię ..chyba ze mam asz takiego pecha ..próbowałam wpisać o różnych porach ..nawet raz wklepałam przez godzinkę 30 paragonów i nic (wiem że ktoś mógł się wstrzelić pomiędzy ...)ale i tak drażni mnie ta loteria emotka

to dokładnie jak ja, od początku zbierałam paragony, by raz a dobrze wysłać od razu więcej zgłoszeń. Poświęciłam wbijaniu kodów trochę ponad godzinę, nic nie wpadło:(

dlatego mnie wkurza jak ktoś pisze "wygrałem w loterii Black jednym jedynym zgłoszonkiem!!!" emotka emotka emotka
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6381398
    Mężczyzna kinzao

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 141
    Z nami od: 11.03.2017
    Punkty karne: 1/5
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

joan napisał(a):

A mnie w tej aktualnej polityce polskiej przeraża coś innego - może dlatego, że nie popieram ani dżumy, ani cholery. Otóż: za bajtla oglądałam "997" i zawsze dziwiły z przejęcia podbródek, żem fanką biegunki lub fanką zatwardzenia. Wszystko to jedno g*.

emotka Głos rozsądku.
    Mnie w całej polityce najbardziej wkurzają ludzie. Nie Ci z telewizora, Ci przed. I to Ci co biorą wszystko za białe albo czarne. Jedną drogę, albo drugą drogę. I choćbyś się dwoił i troił nie wytłumaczysz im, że jest trzecia.
    Do tego tą chorą sytuację, która powoduje, że jeżeli przy tych zatwardziałych obrońcach jednej ze stron powiesz, że 'Ej a może jednak to lub tamto nie jest wcale takie złe...', to zaraz ktoś się wyzwie, ośmieszy, powie, żeś 'pisior', 'komuch' czy inny 'POpapraniec'. Głos rozsądku odzywa się coraz ciszej a my popadamy w paranoję 'konieczności wyboru strony' tego toksycznego związku.
    Liczba plusów to: cb656, staszek, ace, awi, dwaburekoty, joan Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6381400
    Kobieta dwaburekoty

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 405
    Z nami od: 04.12.2016
    Konkursy dodane: 5

Powrót do góry

julia26062011 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

Jak mnie też to wkurza, aż nie wierzę, że są ludzie którzy to popierają emotka emotka przecież ten kraj stacza się na dno...

Są to umysłowo chorzy ludzie emotka  Jak czytam wpisy pod postami Macieja Stuhra,to aż włos się jeży na głowie emotka i ręce opadają,tyle tam nienawiści ,zawiści.

Trochę hipokryzją zaleciało. 
    Liczba plusów to: kinzao Liczba minusów to: 0

audaces fortuna iuvat

Cytuj wiadomość #6381407
    Kobieta julia26062011

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 624
    Z nami od: 02.07.2014

Powrót do góry

dwaburekoty napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

Jak mnie też to wkurza, aż nie wierzę, że są ludzie którzy to popierają emotka emotka przecież ten kraj stacza się na dno...

Są to umysłowo chorzy ludzie emotka  Jak czytam wpisy pod postami Macieja Stuhra,to aż włos się jeży na głowie emotka i ręce opadają,tyle tam nienawiści ,zawiści.

Trochę hipokryzją zaleciało. 

Dlaczego Hipokryzją?
    Cytuj wiadomość #6381415
    Kobieta dwaburekoty

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 405
    Z nami od: 04.12.2016
    Konkursy dodane: 5

Powrót do góry

Dlaczego Hipokryzją?

Czy w Twoim stwierdzeniu "umysłowo chorzy ludzie" nie ma tyle nienawiści i zawiści, co pod postami MS? Każdy popiera tę partię, której program uważa za najbardziej zbliżony do swoich priorytetów w chwili stawiania krzyżyka przy nazwisku. A priorytety bywają różne, co chyba sama wiesz doskonale. Czy to upoważnia do nazywania innych umysłowo chorymi, lub pisania komentarzy pełnych złości i nienawiści, pod postami, które też raczej miłością nie ociekają?
    Liczba plusów to: loteryjki, iszhara, donia7 Liczba minusów to: 0

audaces fortuna iuvat

Cytuj wiadomość #6381420
    Kobieta silvia8

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 880
    Z nami od: 16.04.2010

Powrót do góry

defed napisał(a):

W C4 masło 200g kosztuje 6,50 zł  emotka Widział ktoś taniej, w Biedronce, w LIDLu, gdziekolwiek?

Wczoraj w Lidlu masło Łaciate 4,99 (kształt osełki)
    Liczba plusów to: defed Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6381424
    Kobieta henryczka62

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 1094
    Z nami od: 11.01.2009

Powrót do góry

defed napisał(a):

W C4 masło 200g kosztuje 6,50 zł  emotka Widział ktoś taniej, w Biedronce, w LIDLu, gdziekolwiek?

w biedronce 5,80zł
    Cytuj wiadomość #6381425
    Kobieta jokan

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4043
    Z nami od: 13.07.2009
    Konkursy dodane: 23

Powrót do góry

silvia8 napisał(a):

defed napisał(a):

hhhmmm, slyszalam reklamę o Stokrotce, tam niby po 3,99 zl, sprawdz moze w ulotkach aktualnych
    Cytuj wiadomość #6381438
    ziolko

Ranga numer 6

Ilość wiadomości: 7737
    Z nami od: 06.01.2006
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

jokan napisał(a):

silvia8 napisał(a):

defed napisał(a):

hhhmmm, slyszalam reklamę o Stokrotce, tam niby po 3,99 zl, sprawdz moze w ulotkach aktualnych

w Aldi było masło z Mlekovity po 4,49 za 200 g. Kupiłam w niedzielę, więc nie wiem, czy jeszcze jest promocja. Wychodziło niecałe 23 zł za kg.
    W podobnej cenie za kg była osełka, 82% masła

spam smsowy? czyj to numer premium? sprawdź https://www.uke.gov.pl/tablice/NumerUpo-list.do?execution=e1s1

Cytuj wiadomość #6381450
    Kobieta ace

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1685
    Z nami od: 05.06.2006

Powrót do góry

kinzao napisał(a):

joan napisał(a):

A mnie w tej aktualnej polityce polskiej przeraża coś innego - może dlatego, że nie popieram ani dżumy, ani cholery. Otóż: za bajtla oglądałam "997" i zawsze dziwiły z przejęcia podbródek, żem fanką biegunki lub fanką zatwardzenia. Wszystko to jedno g*.

emotka Głos rozsądku.Mnie w całej polityce najbardziej wkurzają ludzie. Nie Ci z telewizora, Ci przed. I to Ci co biorą wszystko za białe albo czarne. Jedną drogę, albo drugą drogę. I choćbyś się dwoił i troił nie wytłumaczysz im, że jest trzecia.
    Do tego tą chorą sytuację, która powoduje, że jeżeli przy tych zatwardziałych obrońcach jednej ze stron powiesz, że 'Ej a może jednak to lub tamto nie jest wcale takie złe...', to zaraz ktoś się wyzwie, ośmieszy, powie, żeś 'pisior', 'komuch' czy inny 'POpapraniec'. Głos rozsądku odzywa się coraz ciszej a my popadamy w paranoję 'konieczności wyboru strony' tego toksycznego związku.

Dokładnie.
    A wszystkim zwolennikom sraczki lub zatwardzenia (jak to ładnie literacko ujęła joan) polecam książkę Psychologia tłumu - ma już ze 150 lat, ale ludzie nic a nic się nie zmienili co sprawia, że jest aktualna
    Liczba plusów to: cb656, joan Liczba minusów to: 0

Kod zniżkowy na pierwsze zakupy na IHerb -5$ - PHS817.
    http://iherb.com/?rcode=PHS817

Cytuj wiadomość #6381487
    Kobieta zaczytana-pola

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 9207
    Z nami od: 24.03.2009
    Konkursy dodane: 9

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

emotka Tak. Jak to kiedyś polityk Rakowski rzucił: "co nie jest zakazane, jest dozwolone".
    Czyli teraz każde zgłoszenie konkursowe będę ubarwiać tym, co akurat fantazja mi podsunie: jakieś zaświadczenie o oddaniu pięciu ton makulatury, dowód szczepienia psa, ksero karty rowerowej i tak dalej. No bo przecież MOŻNA emotka Tylko pytanie, PO CO? emotka

Regulamin zazwyczaj jest oddzielną notatką, pod którą można wpisać komentarz. Nie widzę tu ubarwiania zgłoszenia konkursowego emotka . A ubarwiać możesz sobie wszystko, ale ubarwianie, fantazja i tak dalej to raczej z konkursami się nie kojarzy emotka .
    Liczba plusów to: cb656 Liczba minusów to: 0

Jeszcze będzie czas, zobaczysz odwróci się karta,
    Każdy dobry człowiek w życiu w końcu musi mieć farta...

Cytuj wiadomość #6381495
    Kobieta zaczytana-pola

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 9207
    Z nami od: 24.03.2009
    Konkursy dodane: 9

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

...ubarwiać możesz sobie wszystko, ale ubarwianie, fantazja i tak dalej to raczej z konkursami się nie kojarzy emotka .

Hm, widocznie mamy inne doświadczenia emotka Większość moich nagrodzonych prac konkursowych cechowała właśnie spuszczona ze smyczy fantazja, ubarwianie i ozdobniki stylistyczne (z wyłączeniem kartonów, grających kartek czy makiet "czarciej zapadki" ofkors). Co do komentowania notatki z regulaminem konkursu nadal stoję na stanowisku, że to zupełnie zbędne i mnie osobiście nie tylko śmieszy/wkurza, co może bardziej żenuje, bo uważam to za aktywność niewnoszącą absolutnie NIC w kwestiach merytorycznych.

Tu muszę się z Tobą zgodzić. Nie wnosi zupełnie nic, nie ma też wpływu na ocenę wypowiedzi umieszczonych pod zupełnie innym wpisem z informacją o konkursie.
    Odbiegając od tematu- jesteś na swój sposób uroczy w tym swoim dążeniu do wyróżniania się na forum. Marnujesz się tu.
    Liczba plusów to: 1mariusz, defed, cb656 Liczba minusów to: 0

Jeszcze będzie czas, zobaczysz odwróci się karta,
    Każdy dobry człowiek w życiu w końcu musi mieć farta...

Cytuj wiadomość #6381515
    Kobieta joan

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 14080
    Z nami od: 02.09.2008
    Konkursy dodane: 6

Powrót do góry

Niebieska_Laguna napisał(a):

(...) No i chyba dziś nie przestanę się tu wpisywać. Odesłałam paragon mejlem i dostałam odpowiedź, że zakup dokonany po zgłoszeniu. Data na paragonie 7 czerwiec, a oni twierdzą, że to 6 lipiec... 2017-06-07...

IQ Marketing emotka

BTW, dzisiaj zerknęłam w potwierdzenie wzięcia udziału w promocji - takie, co się automatycznie wygenerowało po dodaniu zgłoszenia w loterii IQ Marketing "Klasyki trzymają się razem". I wyobraź sobie, że oni stosują ten sam sposób podawania daty, który jednocześnie jest dla nich niezrozumiały i nieczytelny na Twoim paragonie emotka No geniusze, nie ma co emotka

PS: W przyszłości polecam każdemu uczestnikowi promocji organizowanych przez IQ Marketing zapisywanie na komputerze w pdfie owych potwierdzeń. Tak na wszelki wypadek emotka
    Liczba plusów to: cb656, andii Liczba minusów to: 0

To CO wygrałeś, jest bez znaczenia. Liczy się tylko JAK.

Cytuj wiadomość #6381523
    Kobieta zezowaty_kot

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2180
    Z nami od: 28.11.2013

Powrót do góry

Ja też miałam kiedyś z nimi przygodę, wygrałam 5 nagród, 5 paragonów nabytych w procesie rozbicia zakupów (różniły się jedną cyfrą w numerze wydruku) i 4 były poprawne a 1 nie wiedzieć czemu okazał się nieprawidłowy. Do dziś nie rozwikłaliśmy tej zagadki, 1 nagroda przepadła. Nie i ch.. koniec dyskusji emotka
    Liczba plusów to: cb656 Liczba minusów to: 0

"nieważny groźny grymas na gębie, mordercy mają serca gołębie"

Cytuj wiadomość #6381524
    lager

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 395
    Z nami od: 19.02.2015

Powrót do góry

Nie mam już pojęcia co pisać na tego Heinekena, tak mnie wkurza... cóż oni mają za gust, że się wpasować nie mogę emotka
    Cytuj wiadomość #6381532
    Kobieta ace

Ranga numer 4

Powrót do góry

joan napisał(a):

(...) No i chyba dziś nie przestanę się tu wpisywać. Odesłałam paragon mejlem i dostałam odpowiedź, że zakup dokonany po zgłoszeniu. Data na paragonie 7 czerwiec, a oni twierdzą, że to 6 lipiec... 2017-06-07...

IQ Marketing emotka

BTW, dzisiaj zerknęłam w potwierdzenie wzięcia udziału w promocji - takie, co się automatycznie wygenerowało po dodaniu zgłoszenia w loterii IQ Marketing "Klasyki trzymają się razem". I wyobraź sobie, że oni stosują ten sam sposób podawania daty, który jednocześnie jest dla nich niezrozumiały i nieczytelny na Twoim paragonie emotka No geniusze, nie ma co emotka

PS: W przyszłości polecam każdemu uczestnikowi promocji organizowanych przez IQ Marketing zapisywanie na komputerze w pdfie owych potwierdzeń. Tak na wszelki wypadek emotka

jeśli masz, wyślij im  inny paragon z tego sklepu, obojętnie z jakimi produktami, ale z datą typu: 2017-06-30 i niech Ci powiedzą jak się nazywa trzydziesty miesiąc w roku w ich świecie?
    Liczba plusów to: Victoria33, ewikewikk, siasiolka, asantesana, cc_investigator [więcej] Liczba minusów to: 0

Cytuj wiadomość #6381533
    Kobieta superloser

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 356
    Z nami od: 08.07.2017

Powrót do góry

lager napisał(a):

Nie mam już pojęcia co pisać na tego Heinekena, tak mnie wkurza... cóż oni mają za gust, że się wpasować nie mogę emotka

Karnetu 2ego tez wygrac nie moge.
    A jeden to zbyt droga impreza - hotel, paliwo... lepsze sluchawki niz ten karnet
    Liczba plusów to: lager Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6381538
    Kobieta ace

Ranga numer 4

Powrót do góry

lager napisał(a):

nie martw się ja też dwoję się i troję i mnie nie doceniają, ale ja zamiast jak ktoś napisał, że się przez to rozpije, to mi wyjdzie na zdrowie. Bo gdy zaczyna brakować mi kapsli, zakładam buty do biegania i lecę w moje "kapslowe" miejsca pobiegać emotka
    Liczba plusów to: moniazr, lager, joan Liczba minusów to: 0

Cytuj wiadomość #6381543
    Mężczyzna 1mariusz

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 323
    Z nami od: 15.10.2015

Powrót do góry

ace napisał(a):

lager napisał(a):

nie martw się ja też dwoję się i troję i mnie nie doceniają, ale ja zamiast jak ktoś napisał, że się przez to rozpije, to mi wyjdzie na zdrowie. Bo gdy zaczyna brakować mi kapsli, zakładam buty do biegania i lecę w moje "kapslowe" miejsca pobiegać emotka

ja biorę rower-ale mam nadzieję,że nasze "kapslowe"miejsca nie są TYM SAMYM miejscem??? emotka
    Cytuj wiadomość #6381548
    Kobieta barbe_66

Ranga numer 1

Ilość wiadomości: 97
    Z nami od: 23.05.2015

Powrót do góry

odwolywanie nagród, najpierw sms / mail i wygranej a później sprostowanie ze pomylka....mega slabe to, mozna tak robic na legalu w ogole? 

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.