szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Rozmowy

Wkurza mnie...

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6379764
    Kobieta rachel

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1858
    Z nami od: 24.06.2005
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

andii napisał(a):
    rachel napisał(a):
    izak1000 napisał(a):
    rachel napisał(a): pech - wróciłam z urlopu przed którym zrobiłam zakupy na konkurs kaufland. Nie wysłałam smsa bo sporo czasu było. 3 dni temu sprawdzam bazę- konkurs do niedzieli wiec bez ciśnienia. Dzisiaj siadam, wymyślam hasło spisuję do telefonu wysyłam i... błędny format sms!!!! No i się okazało że konkurs był do 13 tylko ktoś żle w bazie podał  emotka  Czemu nie czytam regulaminów za każdym razem?? emotka
    Do 13 zakup a wysyłka do 16 ...sprawdź czy dobrze jest wpisany nr systemowy..
    a ze spacją trzeba?? czy bez? ten numer?? qrcze byłoby super gdyby ternim nie minął
    bez spacji 
    Dzięki:)) Super !!! Przeszło!!! Dzięki wielkie!!!!
    Liczba plusów to: andii Liczba minusów to: 0

www.kobietawielozadaniowa.blogspot.com

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6379765
    Kobieta izak1000

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2027
    Z nami od: 17.10.2012

Powrót do góry

rachel napisał(a):
    izak1000 napisał(a):
    rachel napisał(a): pech - wróciłam z urlopu przed którym zrobiłam zakupy na konkurs kaufland. Nie wysłałam smsa bo sporo czasu było. 3 dni temu sprawdzam bazę- konkurs do niedzieli wiec bez ciśnienia. Dzisiaj siadam, wymyślam hasło spisuję do telefonu wysyłam i... błędny format sms!!!! No i się okazało że konkurs był do 13 tylko ktoś żle w bazie podał  emotka  Czemu nie czytam regulaminów za każdym razem?? emotka
    Do 13 zakup a wysyłka do 16 ...sprawdź czy dobrze jest wpisany nr systemowy..
    a ze spacją trzeba?? czy bez? ten numer?? qrcze byłoby super gdyby ternim nie minął
    bez żadnej spacji i myslnikow.
    Liczba plusów to: rachel, andii Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6379801
    Kobieta bruce

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 310
    Z nami od: 11.01.2014
    Konkursy dodane: 51

Powrót do góry

Niektórym w necie po prostu odbija. Wysyłają zaproszenia do znajomych, a na zdjęciu profilowym stoją z... karabinem maszynowym. emotka
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6379878
    asantesana

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 3705
    Z nami od: 14.01.2012
    Konkursy dodane: 10

Powrót do góry

Wkurzają mnie organizatorzy - żeby dostać kasze Janex za 50 zł trzeba wysłać 4 bite strony oświadczeń. Aż się odechciewa. 
    Liczba plusów to: jokan Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6379976
    Kobieta freyja88

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1758
    Z nami od: 20.07.2013
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

Wkurza mnie,że żyjemy w świecie gdzie niewłaściwe trampki czynią z człowieka wyrzutka.
    Liczba plusów to: stamp2 Liczba minusów to: 0

Kupię bon ITAKA, TUI, Travelpass premium lub plus.

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6379983
    Kobieta Claudia77

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 573
    Z nami od: 19.05.2014
    Konkursy dodane: 7

Powrót do góry

Agnes napisał(a):ale co mnie obchodzą reklamy???? jeszcze nie widziałam takiej w której by krzyczeli że to TRZEBA kupićno ale jak ktoś jest podatny na reklamy no to ma problem
    a w niektórych przypadkach dla mnie to szpanerstwo nic wiecej że trzeba miec fajniejsze rzeczy niż otoczenie 
    też mam takie zdanie jak Ty, ale też mam dziecko, które wchodzi w wiek nastoletni i to co się dzieje dziś w szkołach woła o pomstę do nieba, niestety w większości przypadków, firmowe metki są wyznacznikiem statusu i uznania wśród grupy, takie czasy nastały...
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6379993
    Kobieta giulietta

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 2566
    Z nami od: 25.09.2008
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

Claudia77 napisał(a):
    Agnes napisał(a):ale co mnie obchodzą reklamy???? jeszcze nie widziałam takiej w której by krzyczeli że to TRZEBA kupićno ale jak ktoś jest podatny na reklamy no to ma problema w niektórych przypadkach dla mnie to szpanerstwo nic wiecej że trzeba miec fajniejsze rzeczy niż otoczenie 
    też mam takie zdanie jak Ty, ale też mam dziecko, które wchodzi w wiek nastoletni i to co się dzieje dziś w szkołach woła o pomstę do nieba, niestety w większości przypadków, firmowe metki są wyznacznikiem statusu i uznania wśród grupy, takie czasy nastały...
    właśnie takie czasy... ogłupiającego marketingu dla podatnych ludzi  emotka  jak widzę reklamowany produkt i to przesadnie sztucznie, przez znanych aktorów itp. to jest to dla mnie od razu sygnał żeby tego nie kupić  emotka  co do ciuchów w szkole to kiedyś uczniowie szli do szkoły po wiedzę, aby być KIMŚ, a nie żeby się pokazać... kiedyś były obowiązkowe fartuszki, a nie rewia mody jak teraz... za moich czasów 90% dzisiejszych dziewczyn, chodzi o liceum, w takich ciuchach, fryzurach, wulgarnym makijażu, rajstopach jak do... emotka  nawet nie weszłoby do szkoły emotka  
    Liczba plusów to: donia7 Liczba minusów to: 0

Marzenia się spełniają...czekają tylko na właściwy moment emotka numerologiczna 33 emotka poznałam na forum dużo 33 ♥ ♥ ♥

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6380001
    Kobieta andziulka21

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 584
    Z nami od: 06.06.2016
    Konkursy dodane: 5

Powrót do góry

Wkurza mnie loteria Luksji, już widzę te wszystkie pootwierane opakowania w sklepie, przez szukających bezbarwności emotka
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6380002
    Kobieta zezowaty_kot

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2181
    Z nami od: 28.11.2013
    Punkty karne: 1/5

Powrót do góry

andziulka21 napisał(a): Wkurza mnie loteria Luksji, już widzę te wszystkie pootwierane opakowania w sklepie, przez szukających bezbarwności emotka
    A one nie będą miały folii zabezpieczającej? Na grafice wygląda tak jakby miały jednak banderole.

"nieważny groźny grymas na gębie, mordercy mają serca gołębie"

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6380005
    Kobieta jokan

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 3642
    Z nami od: 13.07.2009
    Konkursy dodane: 6

Powrót do góry

zezowaty_kot napisał(a):
    andziulka21 napisał(a): Wkurza mnie loteria Luksji, już widzę te wszystkie pootwierane opakowania w sklepie, przez szukających bezbarwności emotka
    A one nie będą miały folii zabezpieczającej? Na grafice wygląda tak jakby miały jednak banderole.
    tez sie nad tym zastanawialam...mysle, ze musza cos z tym zrobic, bo narod jest jednak pomysłowy emotka
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6380006
    Kobieta zezowaty_kot

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2181
    Z nami od: 28.11.2013
    Punkty karne: 1/5

Powrót do góry

Claudia77 napisał(a):
    Agnes napisał(a):ale co mnie obchodzą reklamy???? jeszcze nie widziałam takiej w której by krzyczeli że to TRZEBA kupićno ale jak ktoś jest podatny na reklamy no to ma problema w niektórych przypadkach dla mnie to szpanerstwo nic wiecej że trzeba miec fajniejsze rzeczy niż otoczenie 
    Czasy takie same jak każde inne, zawsze były wyznaczniki statusu i wcale nie jest to tak, że jak ktoś biedny to z miejsca skreślony. Pewny siebie, charyzmatyczny dzieciak może stać się przywódcą grupy nawet jeśli pochodzi z biedniejszej rodziny emotka
    Liczba plusów to: buziolek1988, gosia16 Liczba minusów to: 0

"nieważny groźny grymas na gębie, mordercy mają serca gołębie"

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6380017
    Kobieta andziulka21

Ranga numer 2

Powrót do góry

jokan napisał(a):
    zezowaty_kot napisał(a):
    tez sie nad tym zastanawialam...mysle, ze musza cos z tym zrobic, bo narod jest jednak pomysłowy emotka
    Nawet jeśli będą banderole, folie itp naród sobie z tym poradzi emotka  musiałyby być chyba żelazne emotka
    Liczba plusów to: jokan Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6380025
    Kobieta delvitto

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 1037
    Z nami od: 14.03.2014

Powrót do góry

andziulka21 napisał(a):
    jokan napisał(a):
    zezowaty_kot napisał(a):
    Nawet jeśli będą banderole, folie itp naród sobie z tym poradzi emotka  musiałyby być chyba żelazne emotka
    nawet jeśli ktoś pozrywa w sklepie banderole i znajdzie te coś bezbarwnego, to jeszcze musi w bramkę się wstrzelić, by wygrać stówkę, albo kilka mydeł... Nie wiem, czy warto się tym konkiem podniecać...;(
    Liczba plusów to: edzia21, andziulka21 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6380029
    Kobieta andziulka21

Ranga numer 2

Powrót do góry

delvitto napisał(a):
    andziulka21 napisał(a):
    jokan napisał(a):
    zezowaty_kot napisał(a):
    nawet jeśli ktoś pozrywa w sklepie banderole i znajdzie te coś bezbarwnego, to jeszcze musi w bramkę się wstrzelić, by wygrać stówkę, albo kilka mydeł... Nie wiem, czy warto się tym konkiem podniecać...;(
    A gdzie jest napisane,że to bramki, bo chyba nie doczytałam..? emotka
    Sam bezbarwny płyn upoważnia już do odbioru nagrody emotka
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6380031
    Kobieta delvitto

Ranga numer 3

Powrót do góry

andziulka21 napisał(a):
    delvitto napisał(a):
    andziulka21 napisał(a):
    jokan napisał(a):
    zezowaty_kot napisał(a):
    A gdzie jest napisane,że to bramki, bo chyba nie doczytałam..? emotka Sam bezbarwny płyn upoważnia już do odbioru nagrody emotka
    może się źle wyraziłam, sorry, chodziło mi o to bardziej, że musisz się wstrzelić w tę stóweczkę, bo dla kilku mydeł, to raczej szkoda zachodu. Gdyby te 100 zł było gwarantowane, to co innego, a tak, to znajdujesz bezbarwny, i się cieszysz, a gdy wbijasz paragon, dostać możesz tylko żele i mydła. Chociaż, i to jest potrzebne do domu emotka
    Liczba plusów to: andziulka21 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6380035
    Kobieta andziulka21

Ranga numer 2

Powrót do góry

delvitto napisał(a):
    andziulka21 napisał(a):
    delvitto napisał(a):
    andziulka21 napisał(a):
    jokan napisał(a):
    zezowaty_kot napisał(a):
    A gdzie jest napisane,że to bramki, bo chyba nie doczytałam..? emotka Sam bezbarwny płyn upoważnia już do odbioru nagrody emotka
    może się źle wyraziłam, sorry, chodziło mi o to bardziej, że musisz się wstrzelić w tę stóweczkę, bo dla kilku mydeł, to raczej szkoda zachodu. Gdyby te 100 zł było gwarantowane, to co innego, a tak, to znajdujesz bezbarwny, i się cieszysz, a gdy wbijasz paragon, dostać możesz tylko żele i mydła. Chociaż, i to jest potrzebne do domu emotka
    No tak emotka   my wiemy,że dla paru mydel szkoda zachodu.. ale znajdą się i tacy co będą szukać aż znajdą i ile znajdą... dlatego jestem pewna,że ciężko będzie kupić mydło w nienaruszonym stanie, nawet nie dla potrzeb konkursu, i to mnie wkurza właśnie, że będzie syf i zagmatwanie emotka
    Liczba plusów to: delvitto Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6380073
    Mężczyzna pioge7

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4488
    Z nami od: 25.05.2008
    Konkursy dodane: 8

Powrót do góry

Wkurza mnie lipiec....  emotka
    porażka goni porażkę... jak w życiu konkursowym tak i poza nim emotka   emotka LIPCU KOŃCZ SIĘ JUŻ  emotka

Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6380265
    Kobieta lumu0

Ranga numer 1

Ilość wiadomości: 16
    Z nami od: 12.04.2017

Powrót do góry

Wkurzył mnie a zarazem zasmucił fakt, że nie ma mnie na liście Nestle porusza... Widocznie paragony z adnotacją nie są brane pod uwagę  emotka   Nigdy więcej zakupów w Intermarche emotka   rozwiesić reklamy o loterii to potrafią ale paragonów opisać rzeczowo już nie  emotka
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6380272
    Kobieta delvitto

Ranga numer 3

Powrót do góry

lumu0 napisał(a): Wkurzył mnie a zarazem zasmucił fakt, że nie ma mnie na liście Nestle porusza... Widocznie paragony z adnotacją nie są brane pod uwagę  emotka   Nigdy więcej zakupów w Intermarche emotka   rozwiesić reklamy o loterii to potrafią ale paragonów opisać rzeczowo już nie  emotka
    ale że jak? masz adnotację z POK, czy tylko źle opisany paragon? Ja mam już kilka paragonów ze źle opisaną gazowaną, i nie wiem, czy warto je posyłać:( 
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6380277
    Kobieta -Violka-

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 425
    Z nami od: 26.12.2015

Powrót do góry

lumu0 napisał(a): Wkurzył mnie a zarazem zasmucił fakt, że nie ma mnie na liście Nestle porusza... Widocznie paragony z adnotacją nie są brane pod uwagę  emotka   Nigdy więcej zakupów w Intermarche emotka   rozwiesić reklamy o loterii to potrafią ale paragonów opisać rzeczowo już nie  emotka
    Ja miałam dobrze opisane a też mnie nie ma. Juz napisałam im @ z zapytaniem.   emotka

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.