Wkurza mnie...

|< << < 4147 4148 4149 4150 4151 41524153 4154 4155 4156 4157 > >> >|

stamp2

Cytuj wiadomość#6382815 środa, 26 lipca 2017, 07:41:27
Claudia77 napisał(a):

mnie już nie wkurza, mnie wręcz już doprowadza do szału ta pogoda emotka emotka emotka emotka

miło że nie ma 40-stopniowych upałow,ale nie wiadomo czy to lipiec czy listopad emotka może tradycyjnie lato będzie w październiku skoro teraz jest jesień emotka

Claudia77

Cytuj wiadomość#6382838 środa, 26 lipca 2017, 09:46:07
bruce napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

mnie już nie wkurza, mnie wręcz już doprowadza do szału ta pogoda emotka emotka emotka emotka

U mnie wczoraj było cały dzień 16-17 stopni i prawie non stop lało. emotka emotka  Przypuszczałam, że po długiej zimie i siarczystych mrozach będzie wyjątkowo upalne lato, a tu: jedna wielka kicha. emotka

u mnie jest właśnie tak dzisiaj...
bruce 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6382839 środa, 26 lipca 2017, 09:50:56
Claudia77 napisał(a):

bruce napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

U mnie wczoraj było cały dzień 16-17 stopni i prawie non stop lało. emotka emotka  Przypuszczałam, że po długiej zimie i siarczystych mrozach będzie wyjątkowo upalne lato, a tu: jedna wielka kicha. emotka

najgorsze to bruce, że szkoda mi tych dzieci, ile w tym domu można siedzieć i głupot wymyślać, a w takiej ulewie to nawet na spacer nie można iść  emotka
bruce 0

ola120

Cytuj wiadomość#6382841 środa, 26 lipca 2017, 09:55:41
masza napisał(a):

że wygrałam karmę PURINA - mam @, a teraz się okazuje, ze system błędne wysyłał ponoć.....

mam to samo. Czekałam na karmę, a okazało się że przyszedł błędny @
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6382932 środa, 26 lipca 2017, 11:46:41
Claudia77 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

bruce napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

najgorsze to bruce, że szkoda mi tych dzieci, ile w tym domu można siedzieć i głupot wymyślać, a w takiej ulewie to nawet na spacer nie można iść  emotka

jakby nie padało to zawsze można iść na spacer ciepło się ubrać a tak masakra chwila spaceru plaża w deszczu i kicha . suszyć będę się chyba do wyjazdu wr
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6382982 środa, 26 lipca 2017, 13:30:51
emotka emotka emotka   Nie ma czasem jakiegoś konkursu na sztormiaki lub/i gumiaki? Nawet loteria już może być...
Z parasolami mnie nie interesuje, bo parasol przy tej pogodzie to se można najwyżej dla ozdoby nosić. emotka

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6383001 środa, 26 lipca 2017, 14:32:55
Wkurza mnie spam, który codziennie  od kilkunastu dni dostaję z nr 739** na wszystkie nr w NJU i tylko na te.  emotka
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6383013 środa, 26 lipca 2017, 14:55:53
zaczytana-pola napisał(a):

Wkurza mnie spam, który codziennie  od kilkunastu dni dostaję z nr 739** na wszystkie nr w NJU i tylko na te.  emotka

Nju i orange - jedna sieć, te same smsy o archaniołach itd. Już wcześniej przychodziły, potem była chwila spokoju i znów to samo od rana codziennie.
mia 0

joan

Cytuj wiadomość#6383074 środa, 26 lipca 2017, 17:52:55
mia napisał(a):

emotka emotka emotka   Nie ma czasem jakiegoś konkursu na sztormiaki lub/i gumiaki? Nawet loteria już może być... Z parasolami mnie nie interesuje, bo parasol przy tej pogodzie to se można najwyżej dla ozdoby nosić. emotka

...a tymczasem w Polsce południowej pogodowo najpiękniejszy chyba dzień tego roku emotka Gdyby nie kot, cały czas siedziałabym poza domem. Ale nie narzekam, bo zdążyłam już maszerować z kijami i spacerować po parku, a w planach mam jeszcze zewnętrzną siłownię emotka Przytulam więc słonecznie i ciepło emotka
mia, bruce 0

petunija1

Cytuj wiadomość#6383075 środa, 26 lipca 2017, 18:09:06
emotka i jeszcze zepsul mi sie laptop 
0 0

gosia16

Cytuj wiadomość#6383107 środa, 26 lipca 2017, 19:48:39
bruce napisał(a):

joan napisał(a):

mia napisał(a):

emotka emotka emotka   Nie ma czasem jakiegoś konkursu na sztormiaki lub/i gumiaki? Nawet loteria już może być... Z parasolami mnie nie interesuje, bo parasol przy tej pogodzie to se można najwyżej dla ozdoby nosić. emotka

...a tymczasem w Polsce południowej pogodowo najpiękniejszy chyba dzień tego roku emotka   emotka Przytulam więc słonecznie i ciepło emotka

emotka  Pozazdrościć. emotka  Uparte słońce nie zamierza - jak widzę - przekroczyć na dłużej granicznej Brynicy emotka , u mnie w Zagłębiu "chmurno, durno, nieprzyjemnie" (http://www.poezja...tr=lf&no=12134), wieje potwornie i jest przejmująco zimno. Jak na końcówkę lipca i środek wakacji zaryzykowałabym nawet stwierdzenie, że jest lodowato. emotka

no co ty,właśnie wróciłam ze spacerku od godziny 15 do 19 mogę powiedzieć że było ciepło ,jak dla mnie idealnie 
joan 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6383124 środa, 26 lipca 2017, 20:25:33
cb656 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

mnie już nie wkurza, mnie wręcz już doprowadza do szału ta pogoda emotka

miło że nie ma 40-stopniowych upałow, ale nie wiadomo czy to lipiec czy listopad

Warto jednak mieć świadomość statystyk - OD ZAWSZE, jak sięgam pamięcią, to właśnie lipiec był najbardziej zlewany deszczami w skali całego roku. Tak zwana "trzydniówka" była typowa dla kotliny jeleniogórskiej, gdzie spędzałem każde wakacje... znikałem wtedy na strychu, gdzie na starej, poniemieckiej otomanie zalegałem z jakąś książką z dziadkowej biblioteczki, podczas gdy o dach tłukł miarowo i jednostajnie ciepły deszczyk... emotka http://www.twojap...iesiacem-jest-lipiec

Średnia wieloletnia mówi o sumie opadów przeważnie na poziomie od 75 do 85 litrów na metr kwadratowy ziemi. Im dalej na południe Polski, tym deszcze są częstsze i intensywniejsze. Na terenach podgórskich potrafi spaść od 100 do 150 litrów deszczu, a w wysokich górach ponad 200 litrów. Lipiec jest tak bardzo deszczowy ponieważ z powodu wysokiej temperatury dochodzi do najintensywniejszego parowania, przez co rozbudowują się chmury burzowe z których leje deszcz. Podczas jednej tylko burzy trwającej kilkadziesiąt minut potrafi spaść tyle deszczu, ile przez cały najbardziej suchy miesiąc.

ja mam wrażenie, czy lipiec, czy grudzień, czy październik to leje cały czas....
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6383135 środa, 26 lipca 2017, 20:42:17
Claudia77 napisał(a):

bruce napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

no cóż... już od dawna mówiłam, że pół lipca będzie deszczowo i chłodno  emotka  ale spokojnie... sierpień będzie ciepły. Tak samo wrzesień, a co najmniej jego pierwsza połowa. Za to końcówka września, październik i początek listopada będą chłodne, wietrzne i deszczowe, z okresowymi przejaśnieniami. 

Kto chce - niech sobie zapisze. Ale możecie mi wierzyć, że tak będzie  emotka emotka

cc_investigator

Cytuj wiadomość#6383155 środa, 26 lipca 2017, 21:49:38
ziolko napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

bruce napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

no cóż... już od dawna mówiłam, że pół lipca będzie deszczowo i chłodno  emotka  ale spokojnie... sierpień będzie ciepły. Tak samo wrzesień, a co najmniej jego pierwsza połowa. Za to końcówka września, październik i początek listopada będą chłodne, wietrzne i deszczowe, z okresowymi przejaśnieniami. 
Kto chce - niech sobie zapisze. Ale możecie mi wierzyć, że tak będzie  emotka emotka

Popatrz, a na zajęciach z klimatologii i meteorologii uczyli, że pogodę da się prognozować na 3 dni do przodu, bo dalej to juz wróżenie z fusów emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6383158 środa, 26 lipca 2017, 21:51:39
cc_investigator napisał(a):

Popatrz, a na zajęciach z klimatologii i meteorologii uczyli, że pogodę da się prognozować na 3 dni do przodu, bo dalej to juz wróżenie z fusów emotka

hmm... no cóż emotka  mnie się sprawdza na około 3 miesiące  emotka  ewentualnie przesunięcie wynosi +- 3 dni. Ale jak na tak długi czas to i tak niewiele emotka  

Gość tusienka

Cytuj wiadomość#6383165 środa, 26 lipca 2017, 22:01:36
Wkurza mnie ,że cały dzień spędziłam w domu i to praktycznie przy oknie na czekanie na kuriera, podczas gdy on dostarczył mi paczkę już o 11. Wciąż jej szukam i nie mogę znaleźć a na stronie status wyraźny jak byk. Jakby tego było mało mąż widział ów kuriera  wyjeżdżającego z naszej miejscowości ( to bardzo mała miejscówka) jak wracał z pracy o godz 15 . 
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6383198 środa, 26 lipca 2017, 22:44:16
Wkurza mnie,ze nie chce mi wysłać zgłoszenia z płatków NESTLE emotka emotka
Nie ma podświetlonej daty zakupu od 23.07 i co wpiszę ręcznie date, to przy wpisaniu następnej pozycji znika data emotka
Włączyłam Chrome ,wpisuję wszystkie dane, zatwierdzam i też nie chce przyjąć zgłoszenia emotka a nawet wyłącza się komputer emotka
0 0

Gość tusienka

Cytuj wiadomość#6383256 czwartek, 27 lipca 2017, 08:02:43
bruce napisał(a):

Mam rozumieć, że status mówi o dostarczeniu, a Ty jej nie masz? emotka  A Twoi sąsiedzi nie mogli odebrać przez pomyłkę (np. kurier nie mógł się dodzwonić do Ciebie i im przekazał)? Jeśli jej nie masz (i sąsiedzi także), a na stronie status mówi, że mieć ją powinnaś, musisz jak najszybciej poinformować o tym firmę kurierską albo organizatora! Ostatnio coraz częściej się zdarza, że kurierzy "sami sobie podpisują" rzekome odbiory paczek. emotka

Nie dzwonił,  i sąsiadka też nie dzwoniła. Do tej pory raz odbierała ale to od razu przy kurierze dzwoniła cy może. 
Od razu napisałam stosownego do sytuacji maila i wiadomość na fb- telefon nie odpowiadał. Fb prawie od razu napisał ,że przykro im itp i wyjaśnią dziś i wrócą z odp
cb656 napisał(a):

DPD?Ja też mam takiego kuriera, który oszukuje. Dwa razy już składałem na niego skargę (identyczna sytuacja - rano status odebrana, a dostarczył dopiero wieczorem, po mojej burzy w Centrum Obsługi. INTERWENIUJ!!!

DB Schenker. Ja mam pierwszy raz sytuację , że odebrałam. Do tej pory sporadycznie ale zdarzało się , że mnie nie było w domu i nagle status zmieniał się na ,, nieodebrane, podejmiemy próbę jutro" lub tego typu.

Claudia77

Cytuj wiadomość#6383257 czwartek, 27 lipca 2017, 08:03:23
cb656 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

ja mam wrażenie, czy lipiec, czy grudzień, czy październik to leje cały czas....

To nie byłoby nic dziwnego, takie wrażenie, gdyby się okazało, że mieszkasz w Cisnej emotka 476QyWZHqPA

rozczaruję Ciebie ale ...nie
0 0

katrin1

Cytuj wiadomość#6383264 czwartek, 27 lipca 2017, 08:14:00
tusienka napisał(a):

Wkurza mnie ,że cały dzień spędziłam w domu i to praktycznie przy oknie na czekanie na kuriera, podczas gdy on dostarczył mi paczkę już o 11. Wciąż jej szukam i nie mogę znaleźć a na stronie status wyraźny jak byk. Jakby tego było mało mąż widział ów kuriera  wyjeżdżającego z naszej miejscowości ( to bardzo mała miejscówka) jak wracał z pracy o godz 15 . 

Oj, miałam przeprawę z kurierem i zaginioną przesyłką, bonem na 100 zł. Kurier dzwonił do mnie w środę (to było akurat przed Bożym Ciałem) że nie zdąży dostarczyć i przyjedzie w piątek. Po czym sam podpisał, zajumał mi 1 przesyłkę (były 2 identyczne, na ten sam adres, ale inne nazwiska), przyjechał w piątek, zostawił jedną-akurat nie było mnie w domu więc nie dopilnowałam. Po sprawdzeniu okazało się, że OBIE przesyłki zostały dostarczone w środę, bo wtedy zostały podpisane. Kurier twierdził, że zostawił 2 w środę-nie pamiętał że dzwonił, firma, że jest podpisane i odebrane w środę, na nic moje tłumaczenia. Na szczęście reklamacja u organizatora przyniosła efekt, bo bon został ponownie wysłany, ale niesmak pozostał. emotka
|< << < 4147 4148 4149 4150 4151 41524153 4154 4155 4156 4157 > >> >|