szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Rozmowy

Wkurza mnie...

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość #6382766
    Mężczyzna synk

Ranga numer 3

Posty na forum: 667
    Z nami od: 29.12.2012
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

astronautka napisał(a):

cb656 napisał(a):

emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wkurza mnie, że Admin narusza Regulamin, a pionas ma to w emotka tłumacząc "ale to jest wyjątkowa sprawa" emotka emotka emotka JAK WSZYSTKICH (obowiązuje zakaz) TO WSZYSTKICH!
    ...albo wypirzyć w diabły głupi zapis o zakazie dyskusji o czymś, czego nie ma w bazie emotka emotka emotka
    Setki użytkowników dostawało punkty karne ZA TO SAMO PRZEWINIENIE!!!!!!!

podpinam się...użytkownicy są traktowani wybiórczo!!!! 

przypomina mi się jeden poseł ...który jako jedyny może autem w jedno miejsce jechać...Też tłumaczą że to wyjątkowa sprawa.
    Liczba plusów to: astronautka Liczba minusów to: 0

Lay's i pepsi nas wspomaga, od nich rośnie nam nadwaga!

Cytuj wiadomość #6382768
    Kobieta awi

Ranga numer 5

Posty na forum: 2746
    Z nami od: 24.11.2006
    Konkursy dodane: 6

Powrót do góry

bruce napisał(a):

W temacie: wkurza mnie, że sobie postanowiłam od dziś głodówkę uskutecznić przez najbliższe dwa tygodnie, ledwo kilka godzin jestem na nogach, a już mam olbrzymią ochotę na jakiekolwiek żarełko.  Jak ja dotrwam?! emotka

w męczarniach?
    Liczba plusów to: bruce, ewikewikk Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6382771
    Kobieta malutka456

Ranga numer 5

Posty na forum: 2683
    Z nami od: 03.08.2006

Powrót do góry

wkurza mnie moje gapiostwo, właśnie chciałam wysłac tekst do humany z biedronki....a konkurs skończył sie o 15:00  emotka
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6382772
    Kobieta dorothy

Ranga numer 5

Posty na forum: 2629
    Z nami od: 06.07.2006
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

malutka456 napisał(a):

wkurza mnie moje gapiostwo, właśnie chciałam wysłac tekst do humany z biedronki....a konkurs skończył sie o 15:00  emotka

witaj w klubie... gapowatych  emotka
    Cytuj wiadomość #6382777
    Kobieta pszczola

Ranga numer 2

Posty na forum: 271
    Z nami od: 14.12.2013

Powrót do góry

dorothy napisał(a):

malutka456 napisał(a):

witaj w klubie... gapowatych  emotka

Mam dokładnie tak samo emotka pierwszy raz od dawna miałam wenę, mam nadzieję, że tekst się jeszcze kiedyś przyda.... a ciastka drogie jak cholera i wcale nie jakieś smaczne emotka
    Cytuj wiadomość #6382787
    Kobieta masza

Ranga numer 5

Posty na forum: 5061
    Z nami od: 11.11.2008
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

że wygrałam karmę PURINA - mam @, a teraz się okazuje, ze system błędne wysyłał ponoć.....

„Życia nie mierzy się sumą oddechów, a ilością chwil, które zapierają dech..”Czapkins

Cytuj wiadomość #6382809
    Kobieta Claudia77

Ranga numer 3

Posty na forum: 1088
    Z nami od: 19.05.2014
    Konkursy dodane: 8

Powrót do góry

mnie już nie wkurza, mnie wręcz już doprowadza do szału ta pogoda emotka emotka emotka emotka
    Liczba plusów to: bruce, nariam Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6382815
    Mężczyzna stamp2

Ranga numer 3

Posty na forum: 814
    Z nami od: 03.10.2015
    Konkursy dodane: 7

Powrót do góry

Claudia77 napisał(a):

mnie już nie wkurza, mnie wręcz już doprowadza do szału ta pogoda emotka emotka emotka emotka

miło że nie ma 40-stopniowych upałow,ale nie wiadomo czy to lipiec czy listopad emotka może tradycyjnie lato będzie w październiku skoro teraz jest jesień emotka
    Liczba plusów to: budryska Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6382838
    Kobieta Claudia77

Ranga numer 3

Powrót do góry

bruce napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

U mnie wczoraj było cały dzień 16-17 stopni i prawie non stop lało. emotka emotka  Przypuszczałam, że po długiej zimie i siarczystych mrozach będzie wyjątkowo upalne lato, a tu: jedna wielka kicha. emotka

u mnie jest właśnie tak dzisiaj...
    Liczba plusów to: bruce Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6382839
    Kobieta Claudia77

Ranga numer 3

Powrót do góry

Claudia77 napisał(a):

bruce napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

U mnie wczoraj było cały dzień 16-17 stopni i prawie non stop lało. emotka emotka  Przypuszczałam, że po długiej zimie i siarczystych mrozach będzie wyjątkowo upalne lato, a tu: jedna wielka kicha. emotka

najgorsze to bruce, że szkoda mi tych dzieci, ile w tym domu można siedzieć i głupot wymyślać, a w takiej ulewie to nawet na spacer nie można iść  emotka
    Liczba plusów to: bruce Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6382841
    Kobieta ola120

Ranga numer 2

Posty na forum: 207
    Z nami od: 02.01.2010
    Konkursy dodane: 1

Powrót do góry

masza napisał(a):

że wygrałam karmę PURINA - mam @, a teraz się okazuje, ze system błędne wysyłał ponoć.....

mam to samo. Czekałam na karmę, a okazało się że przyszedł błędny @
    Cytuj wiadomość #6382932
    Kobieta agakaz2

Ranga numer 4

Posty na forum: 1128
    Z nami od: 07.05.2017

Powrót do góry

Claudia77 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

bruce napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

najgorsze to bruce, że szkoda mi tych dzieci, ile w tym domu można siedzieć i głupot wymyślać, a w takiej ulewie to nawet na spacer nie można iść  emotka

jakby nie padało to zawsze można iść na spacer ciepło się ubrać a tak masakra chwila spaceru plaża w deszczu i kicha . suszyć będę się chyba do wyjazdu wr

Poklikam w konkursach
    Gram by spełniać marzenia.

Cytuj wiadomość #6382982
    mia

Ranga numer 5

Posty na forum: 13661
    Z nami od: 04.05.2010
    Konkursy dodane: 9

Powrót do góry

emotka emotka emotka   Nie ma czasem jakiegoś konkursu na sztormiaki lub/i gumiaki? Nawet loteria już może być...
    Z parasolami mnie nie interesuje, bo parasol przy tej pogodzie to se można najwyżej dla ozdoby nosić. emotka
    Liczba plusów to: petunija1, Claudia77, nkba Liczba minusów to: 0

Ohana to znaczy rodzina...

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość #6383001
    Kobieta zaczytana-pola

Ranga numer 5

Posty na forum: 9413
    Z nami od: 24.03.2009
    Konkursy dodane: 5

Powrót do góry

Wkurza mnie spam, który codziennie  od kilkunastu dni dostaję z nr 739** na wszystkie nr w NJU i tylko na te.  emotka

Wiem, że nic nie wiem.

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość #6383013
    asantesana

Ranga numer 5

Posty na forum: 3944
    Z nami od: 14.01.2012
    Konkursy dodane: 5

Powrót do góry

zaczytana-pola napisał(a):

Wkurza mnie spam, który codziennie  od kilkunastu dni dostaję z nr 739** na wszystkie nr w NJU i tylko na te.  emotka

Nju i orange - jedna sieć, te same smsy o archaniołach itd. Już wcześniej przychodziły, potem była chwila spokoju i znów to samo od rana codziennie.
    Liczba plusów to: mia Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6383074
    Kobieta joan

Ranga numer 5

Posty na forum: 14507
    Z nami od: 02.09.2008

Powrót do góry

mia napisał(a):

emotka emotka emotka   Nie ma czasem jakiegoś konkursu na sztormiaki lub/i gumiaki? Nawet loteria już może być... Z parasolami mnie nie interesuje, bo parasol przy tej pogodzie to se można najwyżej dla ozdoby nosić. emotka

...a tymczasem w Polsce południowej pogodowo najpiękniejszy chyba dzień tego roku emotka Gdyby nie kot, cały czas siedziałabym poza domem. Ale nie narzekam, bo zdążyłam już maszerować z kijami i spacerować po parku, a w planach mam jeszcze zewnętrzną siłownię emotka Przytulam więc słonecznie i ciepło emotka
    Liczba plusów to: mia, bruce Liczba minusów to: 0

To CO wygrałeś, jest bez znaczenia. Liczy się tylko JAK.

Cytuj wiadomość #6383075
    Kobieta petunija1

Ranga numer 4

Posty na forum: 2380
    Z nami od: 24.11.2011

Powrót do góry

emotka i jeszcze zepsul mi sie laptop 
    Cytuj wiadomość #6383107
    Kobieta gosia16

Ranga numer 4

Posty na forum: 1779
    Z nami od: 21.09.2007

Powrót do góry

bruce napisał(a):

joan napisał(a):

mia napisał(a):

emotka emotka emotka   Nie ma czasem jakiegoś konkursu na sztormiaki lub/i gumiaki? Nawet loteria już może być... Z parasolami mnie nie interesuje, bo parasol przy tej pogodzie to se można najwyżej dla ozdoby nosić. emotka

...a tymczasem w Polsce południowej pogodowo najpiękniejszy chyba dzień tego roku emotka   emotka Przytulam więc słonecznie i ciepło emotka

emotka  Pozazdrościć. emotka  Uparte słońce nie zamierza - jak widzę - przekroczyć na dłużej granicznej Brynicy emotka , u mnie w Zagłębiu "chmurno, durno, nieprzyjemnie" (http://www.poezja...tr=lf&no=12134), wieje potwornie i jest przejmująco zimno. Jak na końcówkę lipca i środek wakacji zaryzykowałabym nawet stwierdzenie, że jest lodowato. emotka

no co ty,właśnie wróciłam ze spacerku od godziny 15 do 19 mogę powiedzieć że było ciepło ,jak dla mnie idealnie 
    Liczba plusów to: joan Liczba minusów to: 0

Najwyższa pora zrobić coś ze swoim życiem.

Cytuj wiadomość #6383124
    Kobieta Claudia77

Ranga numer 3

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

mnie już nie wkurza, mnie wręcz już doprowadza do szału ta pogoda emotka

miło że nie ma 40-stopniowych upałow, ale nie wiadomo czy to lipiec czy listopad

Warto jednak mieć świadomość statystyk - OD ZAWSZE, jak sięgam pamięcią, to właśnie lipiec był najbardziej zlewany deszczami w skali całego roku. Tak zwana "trzydniówka" była typowa dla kotliny jeleniogórskiej, gdzie spędzałem każde wakacje... znikałem wtedy na strychu, gdzie na starej, poniemieckiej otomanie zalegałem z jakąś książką z dziadkowej biblioteczki, podczas gdy o dach tłukł miarowo i jednostajnie ciepły deszczyk... emotka http://www.twojap...iesiacem-jest-lipiec

Średnia wieloletnia mówi o sumie opadów przeważnie na poziomie od 75 do 85 litrów na metr kwadratowy ziemi. Im dalej na południe Polski, tym deszcze są częstsze i intensywniejsze. Na terenach podgórskich potrafi spaść od 100 do 150 litrów deszczu, a w wysokich górach ponad 200 litrów. Lipiec jest tak bardzo deszczowy ponieważ z powodu wysokiej temperatury dochodzi do najintensywniejszego parowania, przez co rozbudowują się chmury burzowe z których leje deszcz. Podczas jednej tylko burzy trwającej kilkadziesiąt minut potrafi spaść tyle deszczu, ile przez cały najbardziej suchy miesiąc.

ja mam wrażenie, czy lipiec, czy grudzień, czy październik to leje cały czas....
    Cytuj wiadomość #6383135
    Kobieta ziolko

Ranga numer 6

Posty na forum: 7932
    Z nami od: 06.01.2006
    Konkursy dodane: 7

Powrót do góry

Claudia77 napisał(a):

bruce napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

no cóż... już od dawna mówiłam, że pół lipca będzie deszczowo i chłodno  emotka  ale spokojnie... sierpień będzie ciepły. Tak samo wrzesień, a co najmniej jego pierwsza połowa. Za to końcówka września, październik i początek listopada będą chłodne, wietrzne i deszczowe, z okresowymi przejaśnieniami. 

Kto chce - niech sobie zapisze. Ale możecie mi wierzyć, że tak będzie  emotka emotka
    Liczba plusów to: bruce, nataszka, petunija1 Liczba minusów to: 0

Wypowiedź była edytowana 2 razy.

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.