szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Rozmowy

Wkurza mnie...

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość #6390942
    Kobieta agakaz2

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 648
    Z nami od: 07.05.2017
    Punkty karne: 1/5
    Konkursy dodane: 15

Powrót do góry

"uwielbiam" jak ktoś mówi o psie synuś  emotka
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: nicoletta

Poklikam w konkursach
    Gram by spełniać marzenia.

Cytuj wiadomość #6391012
    ziolko

Ranga numer 6

Ilość wiadomości: 7785
    Z nami od: 06.01.2006
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 5

Powrót do góry

Wkurza mnie to, że Polak Polaka potrafi tak wystawić, że szok i wstyd  emotka

Znajomy kilka lat pracował za granicą, wrócił do Polski, żeby tu spróbować, bo dom i rodzina. I co? jedna praca, można powiedzieć w korpo, nie wytrzymał psychicznie tego całego olewania, zwalania winy na innych (w tym na niego).
    Spróbował w drugim miejscu - bez wdawania się w szczegóły, podziękował w końcu.
    Trzecia - klienci bez porozumienia między sobą ciągle coś zmieniali. Rano przychodził facet i mówił jedno, po południu żona i mówiła drugie. A on miał to na bieżąco zmieniać. Oczywiście o dodatkowej zapłacie za zmiany nie było mowy.
    Teraz pracuje na budowie jako zastępca kierownika i co? dostał tylko wypłatę za marzec... a od kwietnia do teraz NIC. Szef mówi, że kasy nie ma na wypłaty i na sprzęt, a sam kupił prawie nowe Audi R8 i synowi BMW. 
    Na budowie mają tylko JEDNĄ wkrętarkę!! a szef przychodzi i z pyskiem, dlaczego jeszcze coś nie zrobione... plus do tego wieczne zmiany w projekcie...
    Jak tak dalej pójdzie to wraca za granicę, bo tam ludzie jakoś potrafią docenić jego robotę, uczciwość i sumienność. Byli szefowie ciągle dzwonią i pytają, kiedy wraca...

A u nas? ledwo ktoś założy "firmę budowlaną", uzbiera kilka przypadkowych osób spod sklepu itp i już wielki "przedsiębiorca" od siedmiu boleści  emotka
    Liczba plusów to: lager, nkba, awi, bruce Liczba minusów to: 0

spam smsowy? czyj to numer premium? sprawdź https://www.uke.gov.pl/tablice/NumerUpo-list.do?execution=e1s1

Cytuj wiadomość #6391021
    ziolko

Ranga numer 6

Powrót do góry

bruce napisał(a):

ziolko napisał(a):

A u nas? ledwo ktoś założy "firmę budowlaną", uzbiera kilka przypadkowych osób spod sklepu itp i już wielki "przedsiębiorca" od siedmiu boleści  emotka

I to są pijaczyny!, spóźniają się, (...)

oj tak!! na jednej naszej budowie są tacy "glancusie", co przychodzą o 10, a idą o 14... jak mieli rozebrać kawałek ściany, zrobić okno w innym miejscu, wywalić zapadnięty strop itp, to ooooo..... ale jak to zrobić?? a inwestor ich wziął, bo byli jedyni, co mogli wejść w tym terminie. A jak coś się stanie, to kto odpowiada? oczywiście kierownik!! 
    Liczba plusów to: nkba, bruce Liczba minusów to: 0

spam smsowy? czyj to numer premium? sprawdź https://www.uke.gov.pl/tablice/NumerUpo-list.do?execution=e1s1

Cytuj wiadomość #6391023
    Kobieta Niebieska_Laguna

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 1059
    Z nami od: 24.02.2016

Powrót do góry

Zamach w Barcelonie... Na popularnej ulicy uczęszczanej przez turystów. W dodatku zakładnicy wzięci w restauracji. Okropne. Strach jechać na wakacje do cywilizowanych krajów. Intensywność zamachów terrorystycznych w ostatnim czasie mnie przeraża.
    Liczba plusów to: jokan, nkba, bruce Liczba minusów to: 0

Panu Bogu nic się nie udało, z wyjątkiem kotów.
    Wisława Szymborska

Cytuj wiadomość #6391123
    Kobieta dzasmina

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2237
    Z nami od: 10.01.2009
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

wkurza mnie, że zawsze coś się musi spier**
    mój ukochany, wygłaskany, niemal niezawodny opel pomimo zakazu w postaci ręcznego puścił się z górki i tak *ujowo zaparkował, że nawet mój zdolny mąż nie wyklepie mu maski. tak, cieszę się, że nikomu nic itd, ale ku*wa cały przód poszedł. ręce opadają, a łzy same płyną emotka
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0

Zdradliwa wena, raz jest raz jej nie ma...

Cytuj wiadomość #6391128
    mia

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 13467
    Z nami od: 04.05.2010
    Konkursy dodane: 13

Powrót do góry

dzasmina napisał(a):

wkurza mnie, że zawsze coś się musi spier**mój ukochany, wygłaskany, niemal niezawodny opel pomimo zakazu w postaci ręcznego puścił się z górki i tak *ujowo zaparkował, że nawet mój zdolny mąż nie wyklepie mu maski. tak, cieszę się, że nikomu nic itd, ale ku*wa cały przód poszedł. ręce opadają, a łzy same płyną emotka

emotka   emotka

Wyszłam na chwilę, zaraz wracam.

Cytuj wiadomość #6391130
    ziolko

Ranga numer 6

Powrót do góry

dzasmina napisał(a):

wkurza mnie, że zawsze coś się musi spier**mój ukochany, wygłaskany, niemal niezawodny opel pomimo zakazu w postaci ręcznego puścił się z górki i tak *ujowo zaparkował, że nawet mój zdolny mąż nie wyklepie mu maski. tak, cieszę się, że nikomu nic itd, ale ku*wa cały przód poszedł. ręce opadają, a łzy same płyną emotka

uuu... a nie miałaś zostawionego na biegu plus ręczny, tylko  na samym ręcznym? 

Cytuj wiadomość #6391131
    Kobieta dzasmina

Ranga numer 4

Powrót do góry

ziolko napisał(a):

dzasmina napisał(a):

chociaż to się wydaje mało prawdopodobne, to wygląda na to, że tak było. podobno nie jest tak źle jak wygląda, ale ku*wa ile to będzie kosztowało. i nawet nie chce mi się słuchać "a bo trzeba było", bo nie jeżdżę od wczoraj i wiem, co trzeba było.

Cytuj wiadomość #6391133
    Kobieta norweska20

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1532
    Z nami od: 02.01.2012
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

dzasmina napisał(a):

ziolko napisał(a):

dzasmina napisał(a):

chociaż to się wydaje mało prawdopodobne, to wygląda na to, że tak było. podobno nie jest tak źle jak wygląda, ale ku*wa ile to będzie kosztowało. i nawet nie chce mi się słuchać "a bo trzeba było", bo nie jeżdżę od wczoraj i wiem, co trzeba było.

Na pocieszenie że inni tez wydają (bo jak wiadomo auto to wieczna skarbonka )..my tydzień temu za wymiane klocków hamulcowych i pasków rożżadu zapłaciliśmy 1220 zł (dodam że auto warte jakies 7-8 tys. ) bo niby mieliśmy jechać na wszasy ...z wczasów nic nie wyszło ( emotka ) ale wymiana musiała być ...

Zamiast czekać zacznij żyć- coś w tym jest emotka

Cytuj wiadomość #6391139
    Kobieta dzasmina

Ranga numer 4

Powrót do góry

norweska20 słabo mnie pocieszyłaś, ale wiem co czujesz. tzn prawie, bo my jesteśmy właśnie po wakacjach, a więc  bez zaplecza finansowego. a hamulec ręczny ma/miał być jutro robiony. i naprawdę szkoda mi tego opla, bo bardzo go lubię i pilnowałam, żeby go nie zadrapać.

a na poprawę humoru, to przypomniał mi się program moto, gdzie ekspert doradzał jak przeglądać ogłoszenia sprzedaży i np powiedział, że jak jest napisane, że autem jeździ kobieta, to omija takie oferty szerokim łukiem, bo jak facetowi coś się w drodze zepsuje, to staje i próbuje naprawić, a kobieta myśli, żeby tylko dojechać do domu. i to chyba o mnie było emotka
    Liczba plusów to: lager Liczba minusów to: 0

Cytuj wiadomość #6391142
    Mężczyzna trebor1

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1339
    Z nami od: 08.11.2006

Powrót do góry

dzasmina napisał(a):

żadne to będzie pocieszenie, ale kiedyś moja siostra zaparkowawszy samochód weszła na chwilę do spożywczaka...
    gdy wyszła samochodu na miejscu postoju nie zastała, stał opodal zaparkowany w rusztowaniu przestawnym, a na nad głową ukazał jej się widok fachowca trzymającego się parapetu i wesoło przebierającego nogami
    Liczba plusów to: dzasmina, grandprix, cb656, lager, mia, 1mariusz Liczba minusów to: 0

Tu jest moja stopka, więc ostrożnie by nie nadeptać na odcisk emotka

Cytuj wiadomość #6391206
    Kobieta ace

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1702
    Z nami od: 05.06.2006
    Konkursy dodane: 7

Powrót do góry

agakaz2 napisał(a):

moja przyjaciółka na swojego pieska mówi psiecko - bardzo mi się to podoba emotka
    Liczba plusów to: agakaz2 Liczba minusów to: 0

Kod zniżkowy na pierwsze zakupy na IHerb -5$ - PHS817.
    http://iherb.com/?rcode=PHS817

Cytuj wiadomość #6391214
    Kobieta ace

Ranga numer 4

Powrót do góry

ziolko napisał(a):

bruce napisał(a):

ziolko napisał(a):

I to są pijaczyny!, spóźniają się, (...)

oj tak!! na jednej naszej budowie są tacy "glancusie", co przychodzą o 10, a idą o 14... jak mieli rozebrać kawałek ściany, zrobić okno w innym miejscu, wywalić zapadnięty strop itp, to ooooo..... ale jak to zrobić?? a inwestor ich wziął, bo byli jedyni, co mogli wejść w tym terminie. A jak coś się stanie, to kto odpowiada? oczywiście kierownik!! 

właśnie dlatego kieronik powinien pilnować porządku na budowie... W dużych firmach to jest nie do pomyślenia. My współpracujemy z Budimexem przy budowie dróg, to tam w każdy poniedziałek rano, każdy robotnik jest sprawdzany alkomatem, oprócz tego wyrywkowo w ciągu tygodnia też są kontrole i razy była sytuacja, że przy takim wyrywkowej kontroli facet "wpadł"i wyleciał dyscyplinarnie. Ogólnie lepiej nie przyjść do pracy pod wpływem niż przyjść i ryzykować.
    Liczba plusów to: cb656 Liczba minusów to: 0

Cytuj wiadomość #6391227
    Kobieta Kiciunia21

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 511
    Z nami od: 11.01.2015
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

agakaz2 napisał(a):

A ja tak mówię  emotka  Dzieci jeszcze nie mam, a on jest jedną z najważniejszych dla mnie istot. Nikogo tym nie krzywdzę przecież emotka   
    Liczba plusów to: agakaz2, nicoletta, @gnieszk@, staszek, cb656 [więcej] Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6391235
    Kobieta ace

Ranga numer 4

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

ace napisał(a):

kieronik powinien pilnować porządku na budowie... W dużych firmach to jest nie do pomyślenia. My współpracujemy z Budimexem przy budowie dróg, to tam w każdy poniedziałek rano, każdy robotnik jest sprawdzany alkomatem, oprócz tego wyrywkowo w ciągu tygodnia też są kontrole i razy była sytuacja, że przy takim wyrywkowej kontroli facet "wpadł"i wyleciał dyscyplinarnie. Ogólnie lepiej nie przyjść do pracy pod wpływem niż przyjść i ryzykować.

emotka Zazdroszczę, naprawdę.Trafiłem niedawno na dużą budowę prowadzoną przez jednego z trójcy największych w Polsce (nazwę przemilczę, bo robiłem na czarno emotka ). Realia są takie, że ten główny, który firmuje budowę swoją nazwą, wynajmuje podwykonawców, a ten z kolei - jeszcze mniejsze ekipy. Codzienność wyglądała tak, że najpierw w aucie, którym dowożona była taka drużyna, pękała puszka z piwem na łeb. W czasie przerw śniadaniowych kolejne, a za butelki znalezione wewnątrz budynku po zakamarkach mógłbym w skupie dostać całkiem zauważalny grosz.
    Nadzór? Tylko z nazwy. Jedyny wymóg: "chłopaki, noście kaski i kamizelki odblaskowe, by się nikt nie przyczepił". To wszystko. Żadnej kontroli przy wejściu, nie widziałem nawet wartowników, którzy pilnowaliby terenu. ŻAL.PL emotka Po trzech dniach zrezygnowałem.

to albo miałeś takiego pecha, albo ja takie szczęście emotka od prawie 5 lat z nimi współpracujemy przy budowie różnych dróg i obiektów drogowych i tam zawsze były przeprowadzane takie kontrole i na prawdę baaaardzo pilnowali. Natomiast obsługiwaliśmy też budowę kilku osiedli mieszkaniowych i biurowców (inne firmy budowlane) to tam rzeczywiście, puszka na puszce leżała, a w czasie przerwy śniadaniowej gdy w sklepie się spotykaliśmy to robotnicy obok bułek mieli czteropaki piwa. Ale tam i inny typ kierowników był... nie mieli pojęcia co się na budowie dzieje, np. kazali przyjechać, ale jak się przyjechało to nie wiedzieli właściwie po co, albo kazali robić coś zupełnie bez sensu emotka bo dany etap już dawno zakończony, albo jeszcze w powijakach

Cytuj wiadomość #6391253
    Kobieta katrin1

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1963
    Z nami od: 19.12.2013

Powrót do góry

Wkurza mnie moja głupota, robienie stu rzeczy na raz, zostawianie wszystkiego na ostatnią chwilę i mój zmarnowany czas na pisanie błyskotliwych, czasochłonnych konkursowych tekstów, które dziś chciałam wysłać a konkurs skończył się wczoraj emotka
    Liczba plusów to: mia Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6391259
    @gnieszk@

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 627
    Z nami od: 05.12.2015
    Konkursy dodane: 49

Powrót do góry

Kiciunia21 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

A ja tak mówię  emotka  Dzieci jeszcze nie mam, a on jest jedną z najważniejszych dla mnie istot. Nikogo tym nie krzywdzę przecież emotka   

Ja tak mówię do swojego grubego, czasami wrednego, kochanego kota emotka
    Liczba plusów to: delfinka101, Niebieska_Laguna, cb656 Liczba minusów to: 0

Zwycięzcy to przegrani, którzy spróbowali o jeden raz więcej

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość #6391261
    Kobieta ace

Ranga numer 4

Powrót do góry

katrin1 napisał(a):

Wkurza mnie moja głupota, robienie stu rzeczy na raz, zostawianie wszystkiego na ostatnią chwilę i mój zmarnowany czas na pisanie błyskotliwych, czasochłonnych konkursowych tekstów, które dziś chciałam wysłać a konkurs skończył się wczoraj emotka

ja tak odkładałam wysyłkę zgłoszenia na czujnik czadu... no i tak skutecznie czekałam, że się doczekałam  końca konkursu emotka

Cytuj wiadomość #6391474
    Kobieta Claudia77

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 829
    Z nami od: 19.05.2014
    Konkursy dodane: 10

Powrót do góry

ace napisał(a):

katrin1 napisał(a):

ja tak odkładałam wysyłkę zgłoszenia na czujnik czadu... no i tak skutecznie czekałam, że się doczekałam  końca konkursu emotka

a ja dziś kupiłam kawę na konkurs i okazało się, że mojego sklepu nie ma na liście emotka
    Cytuj wiadomość #6391518
    Kobieta Claudia77

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 829
    Z nami od: 19.05.2014
    Konkursy dodane: 10

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

ace napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Wkurza mnie moja głupota...

...

a ja dziś kupiłam kawę na konkurs i okazało się, że mojego sklepu nie ma na liście emotka

Faktycznie. TAKA głupota może wkurzać. A wystarczyło sprawdzić w Regulaminie... emotka

no dokładnie masz rację, choć nie wiem czemu moje Delikatesy Centrum nie wchodzą w grupę Delikatesów Centrum konkursowych

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.