szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Rozmowy

Wkurza mnie...

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość #6393364
    Kobieta FBdominika

Ranga numer 1

Ilość wiadomości: 87
    Z nami od: 13.02.2017
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

Moje nastawienie do konkursów. Im bardziej wydaje mi się, że coś wygram, tym bardziej mi się nie udaje...
    Liczba plusów to: joasiunia, budryska, kumulacja, freyja88, andziulka21, ewikewikk Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6393407
    Kobieta Niebieska_Laguna

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1219
    Z nami od: 24.02.2016
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

Przygarnęłam ostatnio szczeniaka, a właściwie to odebrałam go od kobiety, która trzymała psy w potwornych warunkach. Zaniedbane maluchy ginęły pod kołami samochodów. Ale niestety nie mogłam psiaka zatrzymać. Doprowadziłam go do porządku i zaczęłam szukać mu domu. Na początku napsuł mi trochę krwi. Pogryzł parę rzeczy, nasikał tu i tam, domagał się uwagi. Ale się zaprzyjaźniliśmy, tak się cieszył na mój widok, tulił się i dziś zasnął mi na kolanach. A przed chwilą przyjechało po niego młode małżeństwo... Będę mieć z nimi kontakt, czy pieskowi dobrze się żyje, bo szukałam mu kochającego domu. Ale i tak ryczę za nim jak głupia  emotka
    Liczba plusów to: jokan, edzia21, budryska, petunija1, toka [więcej] Liczba minusów to: 0

Panu Bogu nic się nie udało, z wyjątkiem kotów.
    Wisława Szymborska

Cytuj wiadomość #6393667
    Kobieta chochliczka

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2329
    Z nami od: 02.10.2006
    Konkursy dodane: 14

Powrót do góry

Obudzilam sie o 4 z bolem zeba madrosci ;(( rany nie dam go wyrwac mam tak mala szczeke,ze kazdy dentysta mowi,ze ze mna masakra nawet przy zakladaniu plomby echh
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6393693
    Mężczyzna tadziuuu

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 486
    Z nami od: 19.02.2016
    Punkty karne: 1/5
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

chochliczka napisał(a):

Obudzilam sie o 4 z bolem zeba madrosci ;(( rany nie dam go wyrwac mam tak mala szczeke,ze kazdy dentysta mowi,ze ze mna masakra nawet przy zakladaniu plomby echh

Uuu ja wczoraj biegałem z zębem. Ale jak czytam opis Twój to moje sprawy to Pikuś. Powodzenia
    Cytuj wiadomość #6393749
    Kobieta chochliczka

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2329
    Z nami od: 02.10.2006
    Konkursy dodane: 14

Powrót do góry

Itadziuuu napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Uuu ja wczoraj biegałem z zębem. Ale jak czytam opis Twój to moje sprawy to Pikuś. Powodzenia

Dzieki,poki co ketonal pomogl.
    Cytuj wiadomość #6393750
    ziolko

Ranga numer 6

Ilość wiadomości: 7873
    Z nami od: 06.01.2006

Powrót do góry

chochliczka napisał(a):

Itadziuuu napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Dzieki,poki co ketonal pomogl.

idź do dentystki, żebyś nie miała większych problemów!! wiem, że mała szczęka (też mam i też wczoraj byłam z lewą górną "7", miałam więcej strachu, niż to było warte), ale jak zaniedbasz to po 1 - wątroba Ci siądzie od leków przeciwbólowych, 2 - jeśli masz jakiś ropień to może być większe zakażenie, 3 - też mam usuniętą LG 8 i jakoś żyję emotka  

spam smsowy? czyj to numer premium? sprawdź https://www.uke.gov.pl/tablice/NumerUpo-list.do?execution=e1s1

Cytuj wiadomość #6393773
    Kobieta Agnes

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2151
    Z nami od: 27.10.2004
    Konkursy dodane: 8

Powrót do góry

chochliczka napisał(a):

oj ciekawe czy masz mniejszą niż ja
    moja dentystka ciągle mi powtarza bym sobie jakiś express wszyła by mogła otwierać i móc spokojnie do tych zębów się dostać
    Cytuj wiadomość #6393809
    Kobieta abodak

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2089
    Z nami od: 29.12.2008
    Konkursy dodane: 8

Powrót do góry

chochliczka napisał(a):

wlasnie wczoraj usunelam 8 i dzis moim najlepszym kumplem jest ketonal-o tym ze bedzie bolalo lekarz mnie uprzedzil bo zab byl daaaalleekooo ale rwanie-luz 5 sekund

klik dla dzieci,to tylko chwilka http://www.dobryklik.pl/

Cytuj wiadomość #6393814
    Kobieta jokan

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4460
    Z nami od: 13.07.2009

Powrót do góry

magalan83 napisał(a):

Wkurzyłam się !Wczoraj kupiłam 4 pak Żywca aby jeszcze zagrać w konkursie...
    teraz otwieram pak a tam co widzę? zawleczki bez kodów  emotka emotka
    Niestety, ale wygrana z Żywca nie jest mi pisana  emotka

nie ma czego zalowac chyba.....ludzie na FB pisza, ze i po 250 powpisywali i nic nie wygrali (pisze o losowaniach "ustawien" tygodniowych - a to dodatkowe losowanie juz jutro....
    Liczba plusów to: agakaz2, magalan83 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6393815
    Kobieta magalan83

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1318
    Z nami od: 05.11.2010

Powrót do góry

jokan napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Wkurzyłam się !Wczoraj kupiłam 4 pak Żywca aby jeszcze zagrać w konkursie...teraz otwieram pak a tam co widzę? zawleczki bez kodów  emotka emotka
    Niestety, ale wygrana z Żywca nie jest mi pisana  emotka

nie ma czego zalowac chyba.....ludzie na FB pisza, ze i po 250 powpisywali i nic nie wygrali (pisze o losowaniach "ustawien" tygodniowych - a to dodatkowe losowanie juz jutro....

masz rację emotka  ogólnie lubię to piwo wiec nie byłam tu stratna emotka
    Liczba plusów to: cb656 Liczba minusów to: 0

Uczyńmy każde­go dnia,
    choć od­ro­binę dobra,
    a świat o ty­le sta­nie się lepszy...

Cytuj wiadomość #6393816
    Kobieta jokan

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4460
    Z nami od: 13.07.2009

Powrót do góry

magalan83 napisał(a):

jokan napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Wkurzyłam się !Wczoraj kupiłam 4 pak Żywca aby jeszcze zagrać w konkursie...teraz otwieram pak a tam co widzę? zawleczki bez kodów  emotka emotka Niestety, ale wygrana z Żywca nie jest mi pisana  emotka

masz rację emotka  ogólnie lubię to piwo wiec nie byłam tu stratna emotka

ja akurat nie pije piwa, kapsle dostalam i rejestrowalam na 4 osoby emotka , zawsze to jakies wieksze szanse w losowaniu

a w temacie: to wkurzaja mnie wlasnie loterie, rzadko wygrywam....
    Liczba plusów to: agakaz2, magalan83 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6393820
    Kobieta FBdominika

Ranga numer 1

Ilość wiadomości: 87
    Z nami od: 13.02.2017

Powrót do góry

Wkurza mnie to, że ostatnio jest totalna susza w wygrywaniu. Albo wszystko w jednym momencie, albo nic, nic i nic. Czy Wy też czujecie swego rodzaju doła, jeżeli po kilku wynikach nie ma Was na liście zwycięzców? Brzmi trochę jak uzależnienie emotka A to ma być zabawa...
    Liczba plusów to: dwaburekoty, PatrycjaRT, sosna, astronautka, magalan83 Liczba minusów to: cb656
    Cytuj wiadomość #6393842
    Kobieta mczarna

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 2275
    Z nami od: 03.01.2012
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

Wróż Maciej-kto znowu dał mu mój numer? ??

nie głosuję

Cytuj wiadomość #6393847
    Kobieta astronautka

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 221
    Z nami od: 07.06.2017
    Punkty karne: 2/5

Powrót do góry

FBdominika napisał(a):

Wkurza mnie to, że ostatnio jest totalna susza w wygrywaniu. Albo wszystko w jednym momencie, albo nic, nic i nic. Czy Wy też czujecie swego rodzaju doła, jeżeli po kilku wynikach nie ma Was na liście zwycięzców? Brzmi trochę jak uzależnienie emotka A to ma być zabawa...

ja jestem uzależniona i się do tego oficjalnie przyznaję emotka  
    Liczba plusów to: dwaburekoty Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6393915
    Kobieta agakaz2

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 900
    Z nami od: 07.05.2017
    Konkursy dodane: 9

Powrót do góry

wkurza mnie brak weny 
    paragon na N-GINE i LIPTON leżą bu  emotka

Poklikam w konkursach
    Gram by spełniać marzenia.

Cytuj wiadomość #6393984
    Kobieta hittmanka

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1530
    Z nami od: 02.02.2007

Powrót do góry

że nie załapałam się na plecak z plusa   emotka   

Uwielbiam różowy choć żadna ze mnie Barbie, tak jak Ty uwielbiasz sex choć żaden z Ciebie ogier .... emotka

Cytuj wiadomość #6394053
    Kobieta julia26062011

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 646
    Z nami od: 02.07.2014

Powrót do góry

Wkurza Mnie praca emotka Niestety pół działu ma gdzieś syf i nieporządek ..Ja mam drugie zmiany i padam ze zmęczenia emotka Czasami Mam wrązenie,że tylko Mnie zależy....Kierownik ma to gdzieś,zawsze to zrzuci na nas winę......Nie biorę udziału w żadnym konkursie,bo jestem tak zmęczone że marzę aby w domu odpocząć,,zaraz po sprzątaniu,koszeniu i innych takich....Czyli jak wszyscy pójdą spać około 22....Ale wtedy mam normalnie "niechęć"aby w czymś zagrać...Jestem tym faktem przerażona i załamana..Nie tak to miało wyglądać emotka Za miesiąc mam przegląd i ubezpieczenie-nie wiem skąd pieniążki wezmę 1350zł- emotka Co wieczór płaczę z bezsilności...Normalnie konkursowe dno......i fizyczne ......

Pare miesiący temu schowałam kartę z biedronki za 400zł na czarną godzinę,,,i odkryłam wczoraj że ważna do lipca emotka Mam trzy pieski(w tym dwa muszą iśc na operację-cena około 1000zł....kurcze nie wiem co robić....tak zle jeszcze nie było....
    Muszę pomalować przedpokój,łazienkę i pokój córeczce,od tego palenia w piecu po latach sufity i ściany czarne.......ach...skąd siły brać......
    Najwspanialsze w mym życiu jest me słoneczko,czeka jak mama z parcy wraca,rozkłada rączki biegnie do bramy i krzyczy"moja kochana mamusia"Wtula się w ramiona i opowiada jak tęskniła emotka  i co będziemy dzisiaj robić emotka  Jest 23,33 a ona dalej się wtula we Mnie emotka  Jak tu wysłać zgłoszenie do Auchana?????
    Pozdrawiam
    Liczba plusów to: 29renata, benasia, Niebieska_Laguna Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6394056
    ziolko

Ranga numer 6

Ilość wiadomości: 7873
    Z nami od: 06.01.2006

Powrót do góry

julia26062011 - znam to... tzn. problemy finansowe.

Przecież OC auta możesz rozłożyc na raty - 2 lub 4. Albo będą równe albo niewiele więcej, niż gdybyś płaciła na raz. Plus, że nie wydajesz na raz całej kwoty, minus, że musisz pamiętać o kolejnych ratach.

spam smsowy? czyj to numer premium? sprawdź https://www.uke.gov.pl/tablice/NumerUpo-list.do?execution=e1s1

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość #6394076
    Kobieta Claudia77

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 958
    Z nami od: 19.05.2014
    Konkursy dodane: 6

Powrót do góry

julia26062011 napisał(a):

Wkurza Mnie praca emotka Niestety pół działu ma gdzieś syf i nieporządek ..Ja mam drugie zmiany i padam ze zmęczenia emotka Czasami Mam wrązenie,że tylko Mnie zależy....Kierownik ma to gdzieś,zawsze to zrzuci na nas winę......Nie biorę udziału w żadnym konkursie,bo jestem tak zmęczone że marzę aby w domu odpocząć,,zaraz po sprzątaniu,koszeniu i innych takich....Czyli jak wszyscy pójdą spać około 22....Ale wtedy mam normalnie "niechęć"aby w czymś zagrać...Jestem tym faktem przerażona i załamana..Nie tak to miało wyglądać emotka Za miesiąc mam przegląd i ubezpieczenie-nie wiem skąd pieniążki wezmę 1350zł- emotka Co wieczór płaczę z bezsilności...Normalnie konkursowe dno......i fizyczne ......Pare miesiący temu schowałam kartę z biedronki za 400zł na czarną godzinę,,,i odkryłam wczoraj że ważna do lipca emotka Mam trzy pieski(w tym dwa muszą iśc na operację-cena około 1000zł....kurcze nie wiem co robić....tak zle jeszcze nie było....
    Muszę pomalować przedpokój,łazienkę i pokój córeczce,od tego palenia w piecu po latach sufity i ściany czarne.......ach...skąd siły brać......
    Najwspanialsze w mym życiu jest me słoneczko,czeka jak mama z parcy wraca,rozkłada rączki biegnie do bramy i krzyczy"moja kochana mamusia"Wtula się w ramiona i opowiada jak tęskniła emotka  i co będziemy dzisiaj robić emotka  Jest 23,33 a ona dalej się wtula we Mnie emotka  Jak tu wysłać zgłoszenie do Auchana?????
    Pozdrawiam

a nie masz nikogo kto by Ci pomógł w obowiązkach domowych?
    Cytuj wiadomość #6394086
    Kobieta joasiunia

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 339
    Z nami od: 22.03.2017

Powrót do góry

Wkurza mnie, że wczoraj zgubiło mnie łakomstwo. Poszłam do Carrefoura po zakupy konkursowe, nakupowałam Liptonów, Kubusiów i przed kasą skusiłam się jeszcze na torbę Bajecznych na wagę. Przy kasie okazało się, że trzeba było je zważyć na innym dziale, pani przy kasie nie waży, a że jest kolejka to nie mam szans polecieć i zważyć. Więc je musiałam zostawić. Tak mnie te zostawione cuksy zamroczyły, że zapomniałam rachunku... emotka
    Liczba plusów to: bruce Liczba minusów to: 0

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.