Wkurza mnie...

|< << < 4167 4168 4169 4170 4171 41724173 4174 4175 4176 4177 > >> >|

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6397300 czwartek, 31 sierpnia 2017, 17:56:29
cb656 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

dostałam pismo, że w przeciągu 20 dni z powodu rosnącego zadłużenia zostanie mi odcięta woda. (...) No więc biorę wszystkie swoje potwierdzenia zapłaty i lecę jak głupia do nich, na ostatnią chwilę, bo przecież pracują do 15. I co się okazuje? Że mam niecałe dwa złote zadłużenia, bo w maju kwota wpłynęła dwa dni po terminie (...) Bajzel na kółkach. 

emotka Nieźle. Wkurza mnie, że nadal urzędnik ma władzę, jak kiedyś car. emotka

I jeszcze ręka rękę myje... Małe miasteczko, mały powiat i wszędzie pozatrudniana rodzina i znajomi "rządzących"... Skargi można do woli pisać...

ace

Cytuj wiadomość#6397404 czwartek, 31 sierpnia 2017, 20:14:29
cb656 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

dostałam pismo, że w przeciągu 20 dni z powodu rosnącego zadłużenia zostanie mi odcięta woda. (...) No więc biorę wszystkie swoje potwierdzenia zapłaty i lecę jak głupia do nich, na ostatnią chwilę, bo przecież pracują do 15. I co się okazuje? Że mam niecałe dwa złote zadłużenia, bo w maju kwota wpłynęła dwa dni po terminie (...) Bajzel na kółkach. 

emotka Nieźle. Wkurza mnie, że nadal urzędnik ma władzę, jak kiedyś car. emotka

Moja mama przez 3 miesiące dostawała wezwania do poprawienia wywietrznika w kuchennym kominie, w trzecim wezwaniu napisali jej, że jak nie wybije większego wlotu to jej gaz odetną.... dobre sobie bo moja mama nie ma w mieszkaniu gazu i nigdy nie miała emotka emotka emotka W końcu zadzwoniła do spółdzielni i powiedziała by przyjechali jutro odciąć jej ten gaz emotka Następnego dnia przyjechali kolesie, popukali się w czoło, obśmiali kobietę ze spółdzielni, a spółdzielnia od tej pory mamę w spokoju zostawiłą emotka

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6397538 piątek, 1 września 2017, 00:15:31
Zgłaszając dziecko do przedszkola byłam osobą niepracującą, mającą rozpocząć staż kilka dni po upływie terminu zbierania wniosków. Moje dziecię nie dostało się, bo: zabrakło miejsc. Dostało się do drugiego, otwartego w godzinach 8-14, z ogromną nadzieją, że pisma coś dadzą i wydłużą godziny, lub że zwolni się miejsce w tym pierwszym, bo ktoś zrezygnuje. Całe wakacje rozmyślań co z dzieckiem, ile jeszcze babcia wytrzyma itp. Przedwczoraj-bum! Zwolniło się miejsce! Hurra! Zebranie: moje dziecko i jeszcze DWOJE innych będzie chodzić w pełnych godzinach 6:30-16, reszta, czyli 20 dzieci, jest zapisanych na 7:30-12:30, czyli te darmowe godziny. Gdzie sens, gdzie logika? Czy dla tych rodziców te pół godziny robiło taką różnicę, że nie mogli zapisać dziecka od 8 do tego pierwszego? Że mniejszy plac zabaw? A my w nerwach całe wakacje... emotka  Tamci rodzice nie pracują, że w południe dziecko będą odbierać? To w czym moje było gorsze, skoro ja też nie pracowałam wtedy?
No i wkurza mnie jeszcze moje wieczne zostawianie zgłoszeń na ostatni moment, mogłam choć kody woah wklepać na wycieczki, jakbym wygrała, to bym się martwiła potem. Rożki kit kat miałam fotkę na któryś tam etap, nie posłałam od razu i nie zgłosiłam wcale. Zottarella leżała dwa miesiące, bo jeszcze jest przecież czas! Wrrr.
No to się wyżaliłam, trzymajcie kciuki za pierwszy dzień w przedszkolu i żeby mąż dał radę zostawić dziecko w jako takim stanie, tzn nie rozhisteryzowane  emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6397539 piątek, 1 września 2017, 00:20:26
wzięłam się za robienie papryki konserwowej i wieele konkursów nie zrobionych... no cóż.. chociaż będzie co jeść zimą  emotka

dolly

Cytuj wiadomość#6397542 piątek, 1 września 2017, 00:24:53
bruce napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

trzymajcie kciuki za pierwszy dzień w przedszkolu i żeby mąż dał radę zostawić dziecko w jako takim stanie, tzn nie rozhisteryzowane  emotka

Trzymamy. emotka  Z tymi godzinami i wyborami to istny mętlik! Kiedyś tak przecież nie było... emotka A wiesz może, czemu przedszkola zaczynają już jutro? emotka

Bo jest pierwszy wrzesień? 
W przedszkolach nie ma rozpoczecia roku, tylko od razu maja normalny dzien, wiec nie obowiązuje ich ustawa o szkolnictwie.
bruce 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6397545 piątek, 1 września 2017, 00:27:52
dolly napisał(a):

bruce napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

trzymajcie kciuki za pierwszy dzień w przedszkolu i żeby mąż dał radę zostawić dziecko w jako takim stanie, tzn nie rozhisteryzowane  emotka

Trzymamy. emotka  Z tymi godzinami i wyborami to istny mętlik! Kiedyś tak przecież nie było... emotka A wiesz może, czemu przedszkola zaczynają już jutro? emotka

Bo jest pierwszy wrzesień? W przedszkolach nie ma rozpoczecia roku, tylko od razu maja normalny dzien, wiec nie obowiązuje ich ustawa o szkolnictwie.

To teraz już wiemy emotka  Ale to zależy też od przedszkola, niektóre zaczynają w poniedziałek.
bruce 0

dolly

Cytuj wiadomość#6397546 piątek, 1 września 2017, 00:30:41
bezaczek7 napisał(a):

To teraz już wiemy emotka  Ale to zależy też od przedszkola, niektóre zaczynają w poniedziałek.

To jakieś leniwce emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6397575 piątek, 1 września 2017, 09:29:46
dopiero dziś zauważyłem że dostałem się do kampani streetcom refunder... zakupy trzeba był zrobić przed 31 sierpnia... super emotka 45 zł poszło.... 
@ żadnego nie mam emotka
0 0

ewikewikk

Cytuj wiadomość#6397603 piątek, 1 września 2017, 09:58:53
Wkurzają mnie organizatorzy konkursów. Ilość i jakość nagród spada do żenującego poziomu. W tej chwili ileś konkursów oferuje bony 50 zł do danej sieci. Koszt produktu, koszt odsyłania paragonów - jakaś sztuka dla sztuki się z tego robi. Albo główna nagroda jest jedna na sieć, warta 600 zł... I cała Polska szaleje by ją wygrać.
Uprzedzam komentarze: zysk z promocji na poziomie trzydzieści parę czy czterdzieści złotych, zwłaszcza dla osób, które kupują i bez promocji produkt konkursowy, to też jest coś. Ale dla osób, które kupują produkt z nadzieją na droższą wygraną, to takie nagrody niższego stopnia odbierają chęć działania...
Albo milion gadżetów po 2 zł, wysyłka kurierem 20 zł, zamiast za tą kasę dać 2 wypasione wycieczki. Wiem, wiem, milion osób patrzących co dzień na długopis/łyżeczkę/breloczek/smyczkę z logo firmy x to mega akcja marketingowa. Ale mnie odrzuca od takich promocji. I wkurzaj mnie na maksa emotka

jokan

Cytuj wiadomość#6397606 piątek, 1 września 2017, 10:03:15
wkurzaja mnie pewne osoby na FB i tu nie chodzi o kartony...zawsze graja na 2 osoby, nie wazne czy 1 czy 3 czy 100 nagrod....moze niedlugo na psa zaczna grac emotka

agakaz2

Cytuj wiadomość#6397644 piątek, 1 września 2017, 11:00:42
jokan napisał(a):

wkurzaja mnie pewne osoby na FB i tu nie chodzi o kartony...zawsze graja na 2 osoby, nie wazne czy 1 czy 3 czy 100 nagrod....moze niedlugo na psa zaczna grac emotka

ja zawsze gram na siebie i męża to źle
0 0

tadziuuu

Cytuj wiadomość#6397659 piątek, 1 września 2017, 11:20:21
Mnie wkurza ostatnio moja indolencja konkursowa oraz to że coraz więcej loterii mniej kreatywnych emotka konkursów;)
0 0

astronautka

Cytuj wiadomość#6397669 piątek, 1 września 2017, 11:30:13
jokan napisał(a):

chyba wiem o kim piszesz.... emotka  a mało tego, są też tu na forum i w wątku MDW piszą o nagrodach, których sami nie wygrali ale zrobili to na tę drugą osobę....
jokan 0

jokan

Cytuj wiadomość#6397672 piątek, 1 września 2017, 11:35:12
astronautka napisał(a):

jokan napisał(a):

chyba wiem o kim piszesz.... emotka  a mało tego, są też tu na forum i w wątku MDW piszą o nagrodach, których sami nie wygrali ale zrobili to na tę drugą osobę....

tez kto bierze udzial w konkursach na FB wie o kogo chodzi emotka , natomiast ciesze sie, ze sa jeszcze konkursy "niezaatakowane", gdzie czlowiek moze spokojnie wziac udzial nie patrzac na te duble...

jokan

Cytuj wiadomość#6397675 piątek, 1 września 2017, 11:36:20
agakaz2 napisał(a):

jokan napisał(a):

nie mowie, ze zle, ale chociaz nie atakujecie pol FB swoimi zgloszeniami emotka

rutka

Cytuj wiadomość#6397750 piątek, 1 września 2017, 13:19:29
może mnie to nie wkurza ale nie wiem gdzie to napisać napisałam dzisiaj wiadomość do konkursowicza na forum i użyłam pewnego słowa wcale nie obrażliwego a po wysłaniu wiadomości slowo zmieniło sie na słowo cenzura.Ciekawe co to ma być?
0 0

astronautka

Cytuj wiadomość#6397754 piątek, 1 września 2017, 13:26:47
jokan napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

jokan napisał(a):

nie mowie, ze zle, ale chociaz nie atakujecie pol FB swoimi zgloszeniami emotka

atakujcie te drugie pół gdzie my nie gramy z jokan  emotka  

andziulka21

Cytuj wiadomość#6397813 piątek, 1 września 2017, 14:56:03
Wkurza mnie,że dzisiaj jestem jakoś dziwnie wewnętrznie zdenerwowana choć nie mam żadnego powodu, aż mnie brzuch boli emotka  :/
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6397818 piątek, 1 września 2017, 15:00:58
andziulka21 napisał(a):

Wkurza mnie,że dzisiaj jestem jakoś dziwnie wewnętrznie zdenerwowana choć nie mam żadnego powodu, aż mnie brzuch boli emotka  :/

pracujesz tam gdzie ja  emotka

elmo

Cytuj wiadomość#6397820 piątek, 1 września 2017, 15:02:36
agakaz2 napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

pracujesz tam gdzie ja  emotka

To Wy też z mojej firmy???  emotka No to dziś "wkurz" na maxa!

|< << < 4167 4168 4169 4170 4171 41724173 4174 4175 4176 4177 > >> >|