szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Rozmowy

Wkurza mnie...

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość #6393847
    Kobieta astronautka

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 116
    Z nami od: 07.06.2017
    Punkty karne: 1/5
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

FBdominika napisał(a):

Wkurza mnie to, że ostatnio jest totalna susza w wygrywaniu. Albo wszystko w jednym momencie, albo nic, nic i nic. Czy Wy też czujecie swego rodzaju doła, jeżeli po kilku wynikach nie ma Was na liście zwycięzców? Brzmi trochę jak uzależnienie emotka A to ma być zabawa...

ja jestem uzależniona i się do tego oficjalnie przyznaję emotka  
    Liczba plusów to: dwaburekoty Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6393915
    Kobieta agakaz2

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 506
    Z nami od: 07.05.2017
    Konkursy dodane: 9

Powrót do góry

wkurza mnie brak weny 
    paragon na N-GINE i LIPTON leżą bu  emotka
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0

Poklikam w konkursach
    Gram by spełniać marzenia.

Cytuj wiadomość #6393984
    Kobieta hittmanka

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1529
    Z nami od: 02.02.2007
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 7

Powrót do góry

że nie załapałam się na plecak z plusa   emotka   

Uwielbiam różowy choć żadna ze mnie Barbie, tak jak Ty uwielbiasz sex choć żaden z Ciebie ogier .... emotka

Cytuj wiadomość #6394053
    Kobieta julia26062011

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 626
    Z nami od: 02.07.2014

Powrót do góry

Wkurza Mnie praca emotka Niestety pół działu ma gdzieś syf i nieporządek ..Ja mam drugie zmiany i padam ze zmęczenia emotka Czasami Mam wrązenie,że tylko Mnie zależy....Kierownik ma to gdzieś,zawsze to zrzuci na nas winę......Nie biorę udziału w żadnym konkursie,bo jestem tak zmęczone że marzę aby w domu odpocząć,,zaraz po sprzątaniu,koszeniu i innych takich....Czyli jak wszyscy pójdą spać około 22....Ale wtedy mam normalnie "niechęć"aby w czymś zagrać...Jestem tym faktem przerażona i załamana..Nie tak to miało wyglądać emotka Za miesiąc mam przegląd i ubezpieczenie-nie wiem skąd pieniążki wezmę 1350zł- emotka Co wieczór płaczę z bezsilności...Normalnie konkursowe dno......i fizyczne ......

Pare miesiący temu schowałam kartę z biedronki za 400zł na czarną godzinę,,,i odkryłam wczoraj że ważna do lipca emotka Mam trzy pieski(w tym dwa muszą iśc na operację-cena około 1000zł....kurcze nie wiem co robić....tak zle jeszcze nie było....
    Muszę pomalować przedpokój,łazienkę i pokój córeczce,od tego palenia w piecu po latach sufity i ściany czarne.......ach...skąd siły brać......
    Najwspanialsze w mym życiu jest me słoneczko,czeka jak mama z parcy wraca,rozkłada rączki biegnie do bramy i krzyczy"moja kochana mamusia"Wtula się w ramiona i opowiada jak tęskniła emotka  i co będziemy dzisiaj robić emotka  Jest 23,33 a ona dalej się wtula we Mnie emotka  Jak tu wysłać zgłoszenie do Auchana?????
    Pozdrawiam
    Liczba plusów to: 29renata, benasia, Niebieska_Laguna Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6394056
    ziolko

Ranga numer 6

Ilość wiadomości: 7741
    Z nami od: 06.01.2006
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

julia26062011 - znam to... tzn. problemy finansowe.

Przecież OC auta możesz rozłożyc na raty - 2 lub 4. Albo będą równe albo niewiele więcej, niż gdybyś płaciła na raz. Plus, że nie wydajesz na raz całej kwoty, minus, że musisz pamiętać o kolejnych ratach.

spam smsowy? czyj to numer premium? sprawdź https://www.uke.gov.pl/tablice/NumerUpo-list.do?execution=e1s1

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość #6394076
    Kobieta Claudia77

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 736
    Z nami od: 19.05.2014
    Konkursy dodane: 8

Powrót do góry

julia26062011 napisał(a):

Wkurza Mnie praca emotka Niestety pół działu ma gdzieś syf i nieporządek ..Ja mam drugie zmiany i padam ze zmęczenia emotka Czasami Mam wrązenie,że tylko Mnie zależy....Kierownik ma to gdzieś,zawsze to zrzuci na nas winę......Nie biorę udziału w żadnym konkursie,bo jestem tak zmęczone że marzę aby w domu odpocząć,,zaraz po sprzątaniu,koszeniu i innych takich....Czyli jak wszyscy pójdą spać około 22....Ale wtedy mam normalnie "niechęć"aby w czymś zagrać...Jestem tym faktem przerażona i załamana..Nie tak to miało wyglądać emotka Za miesiąc mam przegląd i ubezpieczenie-nie wiem skąd pieniążki wezmę 1350zł- emotka Co wieczór płaczę z bezsilności...Normalnie konkursowe dno......i fizyczne ......Pare miesiący temu schowałam kartę z biedronki za 400zł na czarną godzinę,,,i odkryłam wczoraj że ważna do lipca emotka Mam trzy pieski(w tym dwa muszą iśc na operację-cena około 1000zł....kurcze nie wiem co robić....tak zle jeszcze nie było....
    Muszę pomalować przedpokój,łazienkę i pokój córeczce,od tego palenia w piecu po latach sufity i ściany czarne.......ach...skąd siły brać......
    Najwspanialsze w mym życiu jest me słoneczko,czeka jak mama z parcy wraca,rozkłada rączki biegnie do bramy i krzyczy"moja kochana mamusia"Wtula się w ramiona i opowiada jak tęskniła emotka  i co będziemy dzisiaj robić emotka  Jest 23,33 a ona dalej się wtula we Mnie emotka  Jak tu wysłać zgłoszenie do Auchana?????
    Pozdrawiam

a nie masz nikogo kto by Ci pomógł w obowiązkach domowych?
    Cytuj wiadomość #6394086
    Kobieta joasiunia

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 202
    Z nami od: 22.03.2017

Powrót do góry

Wkurza mnie, że wczoraj zgubiło mnie łakomstwo. Poszłam do Carrefoura po zakupy konkursowe, nakupowałam Liptonów, Kubusiów i przed kasą skusiłam się jeszcze na torbę Bajecznych na wagę. Przy kasie okazało się, że trzeba było je zważyć na innym dziale, pani przy kasie nie waży, a że jest kolejka to nie mam szans polecieć i zważyć. Więc je musiałam zostawić. Tak mnie te zostawione cuksy zamroczyły, że zapomniałam rachunku... emotka
    Liczba plusów to: bruce Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6394089
    Kobieta moskala22

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1141
    Z nami od: 04.07.2011
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

julia26062011 napisał(a):

Wkurza Mnie praca emotka Niestety pół działu ma gdzieś syf i nieporządek ..Ja mam drugie zmiany i padam ze zmęczenia emotka Czasami Mam wrązenie,że tylko Mnie zależy....Kierownik ma to gdzieś,zawsze to zrzuci na nas winę......Nie biorę udziału w żadnym konkursie,bo jestem tak zmęczone że marzę aby w domu odpocząć,,zaraz po sprzątaniu,koszeniu i innych takich....Czyli jak wszyscy pójdą spać około 22....Ale wtedy mam normalnie "niechęć"aby w czymś zagrać...Jestem tym faktem przerażona i załamana..Nie tak to miało wyglądać emotka Za miesiąc mam przegląd i ubezpieczenie-nie wiem skąd pieniążki wezmę 1350zł- emotka Co wieczór płaczę z bezsilności...Normalnie konkursowe dno......i fizyczne ......Pare miesiący temu schowałam kartę z biedronki za 400zł na czarną godzinę,,,i odkryłam wczoraj że ważna do lipca emotka Mam trzy pieski(w tym dwa muszą iśc na operację-cena około 1000zł....kurcze nie wiem co robić....tak zle jeszcze nie było....
    Pozdrawiam

Nie wiem czy to w czymś pomoże ale ja np. ubezpieczenie rozkładam sobie na raty - nie muszę wtedy płacić na raz tej kwoty. Wiem, że dopłacam nieco do tego interesu, ale przynajmniej ratuje trochę to mój budżet. 

A tak poza tym to mocno tulę  emotka

Cytuj wiadomość #6395453
    Kobieta jokan

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4045
    Z nami od: 13.07.2009
    Konkursy dodane: 23

Powrót do góry

wkurzaja mnie ceny w sklepach...kupilam ostatnio ksiazke na 'alledrogo' za 26 zl z groszami z wysylka juz, a w TESCO identyczna ksiazka za 44 zl z groszami, czy to nie gruba przesada ?
    - ciesze sie, ze kupilam duzo taniej
    - wkrzyam sie, ze na nas tyle zarabiaja w sklepach
    Liczba plusów to: astronautka Liczba minusów to: 0

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość #6395458
    Kobieta astronautka

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 116
    Z nami od: 07.06.2017

Powrót do góry

jokan napisał(a):

wkurzaja mnie ceny w sklepach...kupilam ostatnio ksiazke na 'alledrogo' za 26 zl z groszami z wysylka juz, a w TESCO identyczna ksiazka za 44 zl z groszami, czy to nie gruba przesada ?- ciesze sie, ze kupilam duzo taniej

to samo pomyślałam dzisiaj....na allegro kupiłam noże z Gerlah za 269 zł z przesyłką a dzisiaj patrzę w Media MArkt 399 zł....
    Liczba plusów to: jokan Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6395464
    Kobieta jokan

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4045
    Z nami od: 13.07.2009
    Konkursy dodane: 23

Powrót do góry

astronautka napisał(a):

jokan napisał(a):

wkurzaja mnie ceny w sklepach...kupilam ostatnio ksiazke na 'alledrogo' za 26 zl z groszami z wysylka juz, a w TESCO identyczna ksiazka za 44 zl z groszami, czy to nie gruba przesada ?- ciesze sie, ze kupilam duzo taniej- wkrzyam sie, ze na nas tyle zarabiaja w sklepach

to samo pomyślałam dzisiaj....na allegro kupiłam noże z Gerlah za 269 zł z przesyłką a dzisiaj patrzę w Media MArkt 399 zł....

Media MArkt, Media Expert i inne takie to eksperci od nabijania kasy....u nich jest duzo drozej, ciekawe że tam ludzie walą tabunami....wkurzaja mnie zreszta ich reklamy, radio, tv, az czasem strach lodowke otworzyc!!!!
    Cytuj wiadomość #6395502
    Kobieta malutka456

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 2652
    Z nami od: 03.08.2006
    Konkursy dodane: 5

Powrót do góry

no cóż, po dniu pełnym wrażeń z marudzącymi dziećmi (afty, stłuczony palec itd.) chciałam poczytać coś pozytywnego, więc poszłam do wątku "Dziś cieszę się..." i zamiast poprawić sobie humor odkryłam jeden, wielki CYRK! Szkoda tylko, że w ogóle mnie to nie śmieszy  emotka
    Liczba plusów to: cb656, edzia21 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6395503
    @gnieszk@

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 571
    Z nami od: 05.12.2015
    Konkursy dodane: 52

Powrót do góry

malutka456 napisał(a):

no cóż, po dniu pełnym wrażeń z marudzącymi dziećmi (afty, stłuczony palec itd.) chciałam poczytać coś pozytywnego, więc poszłam do wątku "Dziś cieszę się..." i zamiast poprawić sobie humor odkryłam jeden, wielki CYRK! Szkoda tylko, że w ogóle mnie to nie śmieszy  emotka

Zgadzam się. Paradoksalnie wątek Wkurza mnie jest dziś zdecydowanie przyjemniejszy od wątku Dziś cieszę się . emotka
    Liczba plusów to: cb656, ziolko Liczba minusów to: 0

Zwycięzcy to przegrani, którzy spróbowali o jeden raz więcej

Cytuj wiadomość #6395507
    Kobieta taalvikki

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 923
    Z nami od: 31.08.2012

Powrót do góry

jokan napisał(a):

wkurzaja mnie ceny w sklepach...kupilam ostatnio ksiazke na 'alledrogo' za 26 zl z groszami z wysylka juz, a w TESCO identyczna ksiazka za 44 zl z groszami, czy to nie gruba przesada ?- ciesze sie, ze kupilam duzo taniej

zazwyczaj na alledrogo można nabyć coś taniej, konkursowicz powinien o tym wiedzieć. poza tym, gdy ktoś sprzedaje na wspomnianym portalu nie musi płacić innych opłat (ot, choćby za teren, na którym sprzedaje). po to jest wolność i konkurencja, by każdy sobie wybrał, gdzie chce kupić. bo nie wiem - proponujesz, by państwo narzucało jedną ważną cenę na wszystko i wszędzie?

ja tam się cieszę, że gdzieś mogę kupić taniej niż w tesco, a nie oburzam się na tesco, że gdzieś mogę kupić taniej. poza tym: skoro ktoś daje taką, czy taką cenę, to znaczy, że wychodzi z tym na plus, więc... ktoś to kupuje. chce, niech kupuje nawet za 100 złotych.

i nie sklepy na nas zarabiają. sklepy z nami współpracują. nikt mnie nie zmusza do kupowania w tym, czy w tamtym. wystarczy się rozejrzeć i wybrać najtańszą opcję. a jak komuś się nie chce... to już jego problem.

we must suffer to free our pain

Wypowiedź była edytowana 2 razy.

Cytuj wiadomość #6395516
    ziolko

Ranga numer 6

Ilość wiadomości: 7741
    Z nami od: 06.01.2006
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

malutka456 napisał(a):

też jestem w szoku.. i co? mam obawiać się dawać punkty karne za spam, obrażanie, itp, bo ktoś może mnie podać do sądu? sorry, tak jak ktoś napisał porównanie kataru do zawału podczas dzwonienia na pogotowie, to tu wydaje mi się tak samo  emotka
    Liczba plusów to: cb656, andii Liczba minusów to: 0

spam smsowy? czyj to numer premium? sprawdź https://www.uke.gov.pl/tablice/NumerUpo-list.do?execution=e1s1

Cytuj wiadomość #6395517
    Kobieta tereniagno

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 3239
    Z nami od: 19.03.2009
    Konkursy dodane: 7

Powrót do góry

Wkurza mnie,co chcę dodać konkurs, to jest już w bazie emotka   Za chwilę nie będę miała dostępu emotka

Nie klikam,nie głosuję,natrętnych blokuję emotka

Cytuj wiadomość #6395522
    Kobieta Claudia77

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 736
    Z nami od: 19.05.2014
    Konkursy dodane: 8

Powrót do góry

-Violka- napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

malutka456 napisał(a):

Zgadzam się. Paradoksalnie wątek Wkurza mnie jest dziś zdecydowanie przyjemniejszy od wątku Dziś cieszę się . emotka

A była tam taką pozytywna energia. Ta zaraza się coś za bardzo rozprzestrzeniła.  I świętego wku**i ! 

czytam i nie wierzę, naprawdę wkurzam się bo tak lubiłam to forum, a teraz emotka
    Cytuj wiadomość #6395531
    Kobieta Vivacia

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 392
    Z nami od: 14.05.2014

Powrót do góry

Że mam już hasło na konkurs, a nie mogę w Odido znaleźć ketchupu Pudliszki emotka
    Cytuj wiadomość #6395539
    Kobieta magalan83

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1270
    Z nami od: 05.11.2010

Powrót do góry

Wkurza mnie sytuacja, która dzieje się na świecie. To wydarzenie we Włoszech, wstrząsnęło mną do tego stopnia, ze nie mogę spac emotka  myśle o tym i przeżywam bardzo mocno! 
    Następna sytuacja w Łodzi?... gdzie dziewczyna po 10 dniach trzymania i terroru pózniej zmarła ;(

Nie czuje sie bezpieczna nawet w naszym kraju! A moje marzenia o egzotycznych wycieczkach, zobaczenia Włoch, Francji ... wygasły emotka
    Liczba plusów to: nkba Liczba minusów to: 0

Uczyńmy każde­go dnia,
    choć od­ro­binę dobra,
    a świat o ty­le sta­nie się lepszy...

Cytuj wiadomość #6395548
    Kobieta Vivacia

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 392
    Z nami od: 14.05.2014

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

Vivacia napisał(a):

Że mam już hasło na konkurs, a nie mogę w Odido znaleźć ketchupu Pudliszki emotka

...a próbowałaś zadać pytanie sprzedawczyni, gdzie leży ten ketchup, zamiast samej błądzić i snuć się po obiekcie zamyślona? emotka

No co Ty, z ludźmi rozmawiać?? emotka
    Ketchupy znalazłam, tylko Pudliszek wśród nich nie było emotka Dwa Odido sprawdzone, zostały jeszcze dwa we względnej okolicy.
    Liczba plusów to: cb656 Liczba minusów to: 0

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.