szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Rozmowy

Wkurza mnie...

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość #6396412
    Kobieta kermit

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 369
    Z nami od: 06.02.2017
    Punkty karne: 1/5
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

hittmanka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Były sobie pierniczki z nadzieniem sliwkowym i wiecie co? Już ich nie ma,bo je zeżarłam całe opakowanie,nie wiem co mi naszło,bo nie jadam słodyczy.Teraz źle się z tym czuję mam moralniaka- idę zapalić  emotka

No co Ty ? Organizm potrzebował cukru emotka  I żeby było Ci lepiej to napiszę, że lepiej raz na jakiś czas zjeść kosmiczną ilość słodyczy i zaspokoić smak niż codziennie jeść po kostcce czekolady . Tak mi powiedziałą moja Pani dietetyk ... całego dzisiejszego cukru organizm nie przyswoi tylko tyle ile potrzebuje. Jestem łasuchem ale właśnie tak robię. Jak już nie mogę wytrzymać to jem czekoladę aż mnie zemdli a potem długo mam spokój i figurę trzymam emotka

No jasne. Potrzebował cukru, a teraz po prostu potrzebuje nikotyny emotka .
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6396413
    Kobieta anialistopad

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 8417
    Z nami od: 06.07.2009
    Punkty karne: 0/5

Powrót do góry

Tak ,a teraz popijemy to liptonem  emotka  . Ide spac,bo jeszcze laysy zezre i danonki dzieciakom. Jutro kupie sobie pomidory ,bo mi sie skonczyly,a zawsze wieczorem je zjadam. I to pewnie dlatego te pierniczki zniknely,bo zabraklo pomidora emotka

www.zabawkikrasnala.pl

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość #6396440
    Mężczyzna synk

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 672
    Z nami od: 29.12.2012
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

wkurza mnie kobieta która wydzwaniała aby jej sprzedać towar za pobraniem, a teraz nie odbiera paczki, nie odpisuje na wiadomości - choć odczytuje. Chyba dziś zadzwonię i zbluzgam...

Lay's i pepsi nas wspomaga, od nich rośnie nam nadwaga!

Cytuj wiadomość #6396564
    Kobieta askaxxx

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1164
    Z nami od: 06.02.2009
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

tyle paragonow z Orlenu, tyle zgłoszeń, i lipa. Dawno mnie tak nie zabolało.
    Cytuj wiadomość #6396569
    Kobieta masza

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4869
    Z nami od: 11.11.2008
    Konkursy dodane: 5

Powrót do góry

https://www.faceb.../?type=3&theater

taka ciekawostka dotycząca naszej konkursowej LIPTON  emotka

"Obcując z kotem, człowiek ryzykuje jedynie to, że stanie się wewnętrznie bogatszy."
    Colette

Cytuj wiadomość #6396579
    Kobieta moskala22

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1139
    Z nami od: 04.07.2011

Powrót do góry

Wkurza mnie, a raczej smuci, że nie mogę zdobyć uznania w konkursach Lidki. W tamtym roku było super, a teraz NIC!   emotka

Cytuj wiadomość #6396584
    Mężczyzna maverick

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 202
    Z nami od: 07.02.2017

Powrót do góry

brak Pepsi w Odido!!! drugie ABC gdzie konkursy są organizowane, a produktów brak...kpina jakaś emotka
    Cytuj wiadomość #6396608
    Kobieta ace

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1685
    Z nami od: 05.06.2006

Powrót do góry

masza napisał(a):

https://www.faceb...pe=3&theatertaka ciekawostka dotycząca naszej konkursowej LIPTON  emotka

Dlaczego mnie to nie dziwi? która "konkursowa" firma nie testuje?
    Liczba plusów to: jokan Liczba minusów to: 0

Kod zniżkowy na pierwsze zakupy na IHerb -5$ - PHS817.
    http://iherb.com/?rcode=PHS817

Cytuj wiadomość #6396653
    Kobieta golocia

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 207
    Z nami od: 18.10.2015

Powrót do góry

Wkurzają ( to za słabe słowo) mnie poje........ne, nieodpowiedzialne mamuśki emotka  córka pojechała na wakacje z chłopakiem i  taki "ktos" wjechał im z całym impetem w tył samochodu- bo paniusia zajęta była rozmowa przez komórkę i nie bardzo patrzyła na drogę przed sobą,na dodatek  jechała z małym dzieckiem bez fotelika, bez żadnych dokumentów, luzik... zostali z rozbitym autem, 400 kilometrów od domu, córke juz boli kregosłup, chłopakowi zdrętwiała ręka, masa nerwów - o straconych wakacjach nie wspominając... 
    Cytuj wiadomość #6396665
    Kobieta golocia

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 207
    Z nami od: 18.10.2015

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

golocia napisał(a):

"ktos" wjechał im z całym impetem w tył samochodu- bo paniusia zajęta była rozmowa przez komórkę i nie bardzo patrzyła na drogę przed sobą, na dodatek  jechała z małym dzieckiem bez fotelika, bez żadnych dokumentów...

Ta paniusia jeszcze żyje? Ja bym babę chyba gołymi rękami... emotka O punktach karnych nie wspomnę. I niech mi nikt nie wyjeżdża z tekstem, że "donoszenie jest be".
    PIERWSZE, co bym zrobił w takiej sytuacji, to włączył rejestrację w telefonie i wszystko sfilmował, jako materiał dowodowy. emotka
    edit: godzina i minuta rejestracji filmu da się łatwo skorelować z bilingiem połączeń tej pańci, gdyby twierdziła, że absolutnie nie, ona nie rozmawiała.

policje od razu wezwali, mieli świadków, paniusia od razu sie łzami zalała, wśród łkań dowiedzieli się że auto niedawno z warsztatu odebrane bo mąż pańci usnął za kierownicą i je własnie niedawno rozj.......ł!!!! po dwóch godzinach przywieźli dokumenty od auta sprawczyni, która gdzieś obok mieszkała, bo mąż zjawił się 5 minut po wypadku!!!!! i jeszcze zdziwieni że Konrad chciał lawete na ich koszt wziąć !!!!! Mandat dostała za wszystkie winy, ale przerażające jest to jak można być takim bezmózgiem emotka
    Liczba plusów to: cb656 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6396670
    Kobieta jokan

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4044
    Z nami od: 13.07.2009
    Konkursy dodane: 23

Powrót do góry

synk napisał(a):

wkurza mnie kobieta która wydzwaniała aby jej sprzedać towar za pobraniem, a teraz nie odbiera paczki, nie odpisuje na wiadomości - choć odczytuje. Chyba dziś zadzwonię i zbluzgam...

kiedys bylo inaczej (jszcze pare, parenadcie lat temu), odkad ludzie stali sie..$%$$, nigdy nie wysylam za pobraniem, chociazby mowili, ze na milion % odbiora przesylke, dobre czasy sie juz skonczyly, tak uwazam:(...nie dosc ze nie sprzedasz (jesli nie odbierze), to bedziesz musial zaplacic za droge powrotna przesylki....i mnie wkurza takie kretactwo ludzi.....
    Liczba plusów to: cb656 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6396672
    szejknaftowy

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 274
    Z nami od: 15.08.2016

Powrót do góry

wkurza mnie INTERIA bo 25 sierpnia miały być wyniki 3 konków a nie ma ani jednego,np tego...wtf
    http://kobieta.in...e-piekna,nId,2420831
    Cytuj wiadomość #6396675
    Kobieta delvitto

Ranga numer 4

Ilość wiadomości: 1106
    Z nami od: 14.03.2014
    Konkursy dodane: 9

Powrót do góry

jokan napisał(a):

synk napisał(a):

kiedys bylo inaczej (jszcze pare, parenadcie lat temu), odkad ludzie stali sie..$%$, nigdy nie wysylam za pobraniem, chociazby mowili, ze na milion % odbiora przesylke, dobre czasy sie juz skonczyly, tak uwazam:(...nie dosc ze nie sprzedasz (jesli nie odbierze), to bedziesz musial zaplacic za droge powrotna przesylki....i mnie wkurza takie kretactwo ludzi.....

a mi zdarzało się przy niektórych sprzedażach na allegro, zgadzać się na wysyłkę za pobraniem, pod warunkiem uiszczenia wcześniej, na konto kwoty na koszt wysyłki w 2 strony. Gdy przelew przychodził, tę nadwyżkę za wysyłkę odejmowałam z kwoty pobrania. I nie miałam nigdy problemów.
    Liczba plusów to: jokan Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6396679
    Kobieta onagra

Ranga numer 1

Ilość wiadomości: 79
    Z nami od: 19.05.2015

Powrót do góry

Wkurzają mnie konkursy gdzie nagroda kosztuje 50 zł a organizatorzy chcą aby podać Pesel emotka np. ostatnio konkurs Grześki z plecakami, bo widziałam, że niektórzy wygrali z forum.
    Cytuj wiadomość #6396681
    Kobieta edzia21

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 6447
    Z nami od: 27.03.2011

Powrót do góry

synk napisał(a):

Na bank odbierze... emotka
    Liczba plusów to: atyde25, bruce Liczba minusów to: 0

"Kopciuszek jest dowodem na to, że nowa para butów może odmienić życie..." emotka

Cytuj wiadomość #6396683
    Kobieta agakaz2

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 504
    Z nami od: 07.05.2017
    Konkursy dodane: 9

Powrót do góry

onagra napisał(a):

Wkurzają mnie konkursy gdzie nagroda kosztuje 50 zł a organizatorzy chcą aby podać Pesel emotka np. ostatnio konkurs Grześki z plecakami, bo widziałam, że niektórzy wygrali z forum.

tak potrzebują do urzędu

Poklikam w konkursach
    Gram by spełniać marzenia.

Cytuj wiadomość #6396684
    Kobieta nkba

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 1062
    Z nami od: 22.12.2015

Powrót do góry

agakaz2 napisał(a):

onagra napisał(a):

tak potrzebują do urzędu

Wcale nie potrzebują emotka Ale taki jest zapis w regulaminie więc chcą. Ale po co? Nie wiem emotka
    Liczba plusów to: agakaz2, cb656 Liczba minusów to: 0

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość #6396696
    Kobieta jokan

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4044
    Z nami od: 13.07.2009
    Konkursy dodane: 23

Powrót do góry

onagra napisał(a):

podawalas?
    Cytuj wiadomość #6396703
    Kobieta superloser

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 359
    Z nami od: 08.07.2017

Powrót do góry

nkba napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

onagra napisał(a):

tak potrzebują do urzędu

Wcale nie potrzebują emotka Ale taki jest zapis w regulaminie więc chcą. Ale po co? Nie wiem emotka

Kartki Urodzinowe beda rozsyłać emotka
    Liczba plusów to: nkba Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6396708
    asantesana

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 3735
    Z nami od: 14.01.2012
    Konkursy dodane: 10

Powrót do góry

delvitto napisał(a):

a mi zdarzało się przy niektórych sprzedażach na allegro, zgadzać się na wysyłkę za pobraniem, pod warunkiem uiszczenia wcześniej, na konto kwoty na koszt wysyłki w 2 strony. Gdy przelew przychodził, tę nadwyżkę za wysyłkę odejmowałam z kwoty pobrania. I nie miałam nigdy problemów.

Ja tak robię na olx i nigdy nie miałam problemów, a jak ktoś się nie zgadza, to się żegnamy emotka
    Liczba plusów to: synk Liczba minusów to: 0

Sprzedam voucher/kod elektroniczny Eventim (do wielokrotnego wykorzystania) o wartości 1000 zł taniej lub wymienię na bony do hipermarketów poza ITM.

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.