Wkurza mnie...

|< << < 4208 4209 4210 4211 4212 42134214 4215 4216 4217 4218 > >> >|

ziolko

Cytuj wiadomość#6421857 sobota, 28 października 2017, 22:13:50
andziulka21 napisał(a):

Wkurza mnie,że w życiu mam więcej problemów, niż punkt karny na forum  emotka

ja też  emotka
Echh... chciałabym wrócić do czasów wczesnej podstawówki, wtedy dopiero było bezproblemowe życie...  emotka

dolly

Cytuj wiadomość#6421893 niedziela, 29 października 2017, 00:21:45
ziolko napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

ja też  emotka Echh... chciałabym wrócić do czasów wczesnej podstawówki, wtedy dopiero było bezproblemowe życie...  emotka

szkoda, że te czasy (kiedy wczesna podstawówka była bezproblemowa) już minęły emotka
ziolko 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6421896 niedziela, 29 października 2017, 02:38:32
ziolko napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

ja też  emotka Echh... chciałabym wrócić do czasów wczesnej podstawówki, wtedy dopiero było bezproblemowe życie...  emotka

nie, nie, nie. to nie było tak, że kiedyś było bezproblemowo. to teraz się tak wydaje, że było. 
wkurza mnie, że mało kto to widzi.
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6421902 niedziela, 29 października 2017, 06:58:01
superloser napisał(a):

ITM kawa - numer transakcji  emotka  nie paragonu emotka  

no to witam w klubie emotka
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6421904 niedziela, 29 października 2017, 07:18:45
dzisiejszy wiatr mnie wkurza tak wieje że chce główe urwać  emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6421909 niedziela, 29 października 2017, 08:13:57
agakaz2 napisał(a):

dzisiejszy wiatr mnie wkurza tak wieje że chce główe urwać  emotka

potwierdzam, u mnie tez - rano sciagalam szybko pranie z balkonu, ale widze, ze juz sie uspokaja

pablo75

Cytuj wiadomość#6421916 niedziela, 29 października 2017, 08:51:27
Claudia77 napisał(a):

superloser napisał(a):

Niestety agencje nie stosują jednolitej zasady co do nr.paragonu ja kiedyś dwa razy tak się naciąłem i kasa przeszła koło nosa.Teraz dwa razy czytam regulamin zanim coś wyślę.
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6421917 niedziela, 29 października 2017, 08:51:46
slonko365 napisał(a):

nadeim napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Ale żeby dyszki w Develey-u nie trafić.  emotka

u mnie to samo emotka

A to nie lepiej nawet? 10 zł nie fortuna, a przynajmniej jest szansa na coś lepszego, w przeciwieństwie zdaje się do zgłoszenia wylosowanego na dyszkę emotka  Ale nie chcę w błąd wprowadzać, nie pamiętam jak to tam było...

chyba nie, bo jeszcze pewnie wpadło do rezerwy tych 100 osób rezerwowych, więc też pewnie blokują to zgłoszenie w losowaniu lodówki i samochodu.
0 0

pablo75

Cytuj wiadomość#6421918 niedziela, 29 października 2017, 09:02:04
nadeim napisał(a):

slonko365 napisał(a):

nadeim napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

u mnie to samo emotka

A to nie lepiej nawet? 10 zł nie fortuna, a przynajmniej jest szansa na coś lepszego, w przeciwieństwie zdaje się do zgłoszenia wylosowanego na dyszkę emotka  Ale nie chcę w błąd wprowadzać, nie pamiętam jak to tam było...

chyba nie, bo jeszcze pewnie wpadło do rezerwy tych 100 osób rezerwowych, więc też pewnie blokują to zgłoszenie w losowaniu lodówki i samochodu.

Zwycięskie zgłoszenia 10 złotowe również biorą udział w losowaniu.
0 1

Gość

Cytuj wiadomość#6421921 niedziela, 29 października 2017, 09:15:21
pablo75 napisał(a):

nadeim napisał(a):

slonko365 napisał(a):

nadeim napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

u mnie to samo emotka

Zwycięskie zgłoszenia 10 złotowe również biorą udział w losowaniu.

Z regulaminu wychodzi inaczej:

11.17 Jedno zgłoszenie uprawnia do wygrania maksymalnie jednej nagrody a raz wylosowane zgłoszenie zostaje usuwane z bazy do losowania i nie bierze udziału w żadnym dalszym losowaniu.

0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6421922 niedziela, 29 października 2017, 09:17:42
pablo75 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

superloser napisał(a):

Niestety agencje nie stosują jednolitej zasady co do nr.paragonu ja kiedyś dwa razy tak się naciąłem i kasa przeszła koło nosa.Teraz dwa razy czytam regulamin zanim coś wyślę.

czytałam i nie wiem jak ja to zrobiłam, po prostu pośpiech jest złym doradcą i brak snu....buuu- obym nie wygrała ... emotka
0 0

pablo75

Cytuj wiadomość#6421924 niedziela, 29 października 2017, 09:22:42
Claudia77 napisał(a):

pablo75 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

superloser napisał(a):

czytałam i nie wiem jak ja to zrobiłam, po prostu pośpiech jest złym doradcą i brak snu....buuu- obym nie wygrała ... emotka

Często z przyzwyczajenia wysyłamy numery paragonów bo większość agencji własnie wymaga tego w regulaminach.
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6421939 niedziela, 29 października 2017, 10:16:34
taalvikki napisał(a):

ziolko napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

nie, nie, nie. to nie było tak, że kiedyś było bezproblemowo. to teraz się tak wydaje, że było. 

Wiesz co, nie było bezproblemowe, ale fakt, że wtedy rodzice faktycznie byli zajęci własnymi sprawami i nie ingerowali jak teraz w sprawy dzieci. Teraz dzieci nie umieją rozwiązywać problemów sami, teraz rodzice robią z dzieci społeczne pierdoły. Wchrzaniają się tam gdzie nie ma potrzeby, natomiast nie interweniują tam gdzie nie trzeba.

agakaz2

Cytuj wiadomość#6421941 niedziela, 29 października 2017, 10:20:12
dolly napisał(a):

taalvikki napisał(a):

ziolko napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

nie, nie, nie. to nie było tak, że kiedyś było bezproblemowo. to teraz się tak wydaje, że było. wkurza mnie, że mało kto to widzi.

Wiesz co, nie było bezproblemowe, ale fakt, że wtedy rodzice faktycznie byli zajęci własnymi sprawami i nie ingerowali jak teraz w sprawy dzieci. Teraz dzieci nie umieją rozwiązywać problemów sami, teraz rodzice robią z dzieci społeczne pierdoły. Wchrzaniają się tam gdzie nie ma potrzeby, natomiast nie interweniują tam gdzie nie trzeba.

masz rację my na dwór chodziliśmy sami , teraz na placu zabaw więcej rodziców niż dzieci I laża by tylko dziecko się nie wywrociło eh .

a w temacie wkurza mnie katar który teraz przeplatał się do przeziębienia bu
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6421942 niedziela, 29 października 2017, 10:28:46
agakaz2 napisał(a):

masz rację my na dwór chodziliśmy sami , teraz na placu zabaw więcej rodziców niż dzieci I laża by tylko dziecko się nie wywrociło eh .(...)

Myślisz, że to o to chodzi?
Mnie się wydaje, że to przez pedofili, porywaczy, patologii, która tylko czycha na dobrą okazję.
Jak dziecko małe (2-2,5r) to faktycznie chronią by nie spadło z czegoś, ale później, to chyba inne powody... emotka

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6421955 niedziela, 29 października 2017, 10:59:33
dolly napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

masz rację my na dwór chodziliśmy sami , teraz na placu zabaw więcej rodziców niż dzieci I laża by tylko dziecko się nie wywrociło eh .(...)

Myślisz, że to o to chodzi? Mnie się wydaje, że to przez pedofili, porywaczy, patologii, która tylko czycha na dobrą okazję.
Jak dziecko małe (2-2,5r) to faktycznie chronią by nie spadło z czegoś, ale później, to chyba inne powody... emotka

masz rację
my mamy zamknięty plac zabaw z monitoringiem tylko dla mieszkańców i zeszłego lata złapali na nim pedofila 
idea była taka, że rodzice mogą puszczać dzieci ( mamy wejście na plac przez taras ) 
jedyne ogólne wejście jest zawsze zamknięte na klucz
i gościowi udało się wejść 

ziolko

Cytuj wiadomość#6421959 niedziela, 29 października 2017, 11:22:24
taalvikki napisał(a):

ziolko napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

na pewno było mniej problemów, niż teraz, w dorosłym życiu... nie wiem, jak Ty miałaś, ale ja z chęcią bym się przeniosła w czasie, nawet żeby napisać klasówkę emotka  

pionas

Cytuj wiadomość#6422000 niedziela, 29 października 2017, 14:47:46
Wkurza mnie pogoda za oknem.
To że syn znów chory, to już 3 tydzień, była by 3 dni w szkole i znów chory emotka emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6422025 niedziela, 29 października 2017, 17:01:45
biedronka  nie akceptowała mojego teatrzyka... a taki fajny mamy emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6422030 niedziela, 29 października 2017, 17:16:28
Wkurza mnie,że mój ojciec w ubiegły czwartek wyprowadził się do hotelu i wcale nie zamierza wracać, bo go rzekomo żona wkurza emotka Kompletnie mu odbiło, dopiero co byli z mamą 3 tygodnie w sanatorium- nikt nie rozumie, co się stało,ech.

|< << < 4208 4209 4210 4211 4212 42134214 4215 4216 4217 4218 > >> >|