szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Rozmowy

Wkurza mnie...

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość #6432869
    Kobieta aurorcia

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4014
    Z nami od: 10.04.2011
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 30

Powrót do góry

mietowa napisał(a):

Wkurzam się na swoje inwalidztwo umysłowe. Zrobiłam zakupy na Allegro, 4 możliwości zagrania w konkursie. Wykorzystałam jeden zakup, resztę "zostawię sobie na kolejne dni". Tak, kuźwa, na pewno  emotka      emotka

Dzięki za przypomnienie, miałam zamiar zrobić sobie zakup i za jakiś czas wysłać emotka
    Liczba plusów to: mietowa Liczba minusów to: 0

Nie klikam i nie biorę udziału w klikanych!!!!

Cytuj wiadomość #6432886
    Mężczyzna mayteq

Ranga numer 1

Ilość wiadomości: 42
    Z nami od: 28.04.2017
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

No serio ? 
    https://www.crpo....-dla-pielegniarek,13

Teraz będą mogły pielęgniarki szkolne kwalifikować do szczepień? To chyba jakiś żart, a gdzie badanie lekarskie?
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6432917
    Kobieta pink086

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 151
    Z nami od: 05.05.2016

Powrót do góry

Ja tak przegapiłam baterie duracell- dwa paragony poszły emotka Stwierdzam, że przy miesięcznym dziecku ciężko ogarniam!
    Cytuj wiadomość #6432943
    Kobieta dolly

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 7909
    Z nami od: 01.09.2010
    Konkursy dodane: 7

Powrót do góry

mietowa napisał(a):

Wkurzam się na swoje inwalidztwo umysłowe. Zrobiłam zakupy na Allegro, 4 możliwości zagrania w konkursie. Wykorzystałam jeden zakup, resztę "zostawię sobie na kolejne dni". Tak, kuźwa, na pewno  emotka      emotka

ale tura sie skonczyła? bo tam sa chyba dwa dni na wysłanie odpowiedzi.... czy cos myle?
    Cytuj wiadomość #6432982
    Kobieta tereniagno

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 3398
    Z nami od: 19.03.2009
    Konkursy dodane: 6

Powrót do góry

tusienka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

tusienka napisał(a):

Wkurza mnie,że zmieniła się opiekunka w autobusie córki i nie pozwala usiąść jej z jej przyjaciółką , z którą siedziała zawsze od 4 lat mimo wolnych innych miejsc. Powód: bo się śmieją. 

Dzieci od tego są, żeby się śmiać  emotka . Wkurzam się razem z Tobą  emotka . Też mnie wkurzają takie osoby. 

Pani wzięła sobie za cel porozsadzać dzieci w ten sposób by nawet rozmów nie  było. Nawet zerówiaczki. I tak biedaki jadą z szarymi minami jak robotnicy. A wczoraj córka wróciła zapłakana do domu . Wykorzystała chwilę nieuwagi i usiadła z tą swoją przyjaciółką i Pani powiedziała ,że dziś zgłosi nieposłuszeństwo i arogancję za które jest -50 pkt karnych w szkole dyrektorowi. Dziś udało mi się jedynie porozmawiać z żoną kierowcy, który zapewnił ją telefonicznie ,że moje dziecko jest grzeczne. Zobaczę jak się potoczą sprawy i w pon idę porozmawiać z Panią opiekunką ... aż mnie nosi  emotka

Mojej siostry 2 wnuczki też dojeżdżają szkolnym autobusem. Wyobraźcie sobie,że pewnego dnia pani opiekunka zapomniała odebrać dziecka z przedszkola i nie przywiozła do domu emotka Nie rozumiem,jak można zapomnieć odebrać dziecko,skoro codziennie to robiła? Na dodatek nie chciała dać swojego nr. telefonu mojej siostrze,"w razie co"- i stało się emotka Całe szczęście,że moja siostra mieszka blisko przedszkola i jej córka zadzwoniła,żeby poszła odebrać dziecko z przedszkola,bo pani opiekunka zapomniała o dziecku emotka

Nie klikam,nie głosuję,natrętnych blokuję emotka

Cytuj wiadomość #6433085
    Kobieta kermit

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 431
    Z nami od: 06.02.2017
    Punkty karne: 1/5
    Konkursy dodane: 2

Powrót do góry

Wkurza mnie, że w Heinekenie osiągnęłam już taki stopień grafomanii i bredzenia, że samej mi już jest niedobrze. A jeszcze bardziej mnie wkurza, że będę tak tam bredzić jeszcze do poniedziałku, bo wyniki z weekendu pewnie wtedy dopiero się pojawią, a jak nie wygram to będę słać dalej i dalej, aż może w końcu mnie wylosują wybiorą.
    Liczba plusów to: teodozja Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6433086
    Kobieta superloser

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 746
    Z nami od: 08.07.2017
    Punkty karne: 2/5

Powrót do góry

kermit napisał(a):

Wkurza mnie, że w Heinekenie osiągnęłam już taki stopień grafomanii i bredzenia, że samej mi już jest niedobrze. A jeszcze bardziej mnie wkurza, że będę tak tam bredzić jeszcze do poniedziałku, bo wyniki z weekendu pewnie wtedy dopiero się pojawią, a jak nie wygram to będę słać dalej i dalej, aż może w końcu mnie wylosują wybiorą.

Oni czytają.  Czy 1 dnia 2 x mozna wygrac? Czy 1szy dzien to tylko zbieg. emotka
    Cytuj wiadomość #6433087
    Kobieta alusia29

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 486
    Z nami od: 06.03.2005
    Konkursy dodane: 6

Powrót do góry

dolly napisał(a):

mietowa napisał(a):

ale tura sie skonczyła? bo tam sa chyba dwa dni na wysłanie odpowiedzi.... czy cos myle?

Ja zablondyniłam jeszcze bardziej... Zrobiłam zakupy, a potem zobaczyłam, że do konkursu trzeba się najpierw zarejestrować  emotka  Jakim cudem mi to umknęło wcześniej  emotka
    Liczba plusów to: astronautka Liczba minusów to: 0

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość #6433088
    Kobieta toka

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 2660
    Z nami od: 09.02.2006
    Konkursy dodane: 7

Powrót do góry

alusia29 napisał(a):

dolly napisał(a):

mietowa napisał(a):

Ja zablondyniłam jeszcze bardziej... Zrobiłam zakupy, a potem zobaczyłam, że do konkursu trzeba się najpierw zarejestrować  emotka  Jakim cudem mi to umknęło wcześniej  emotka

nie martwcie się-ja wzięłam udział jak należy,nie zapomniałam o rejestracji więc samochód nie trafi w obce ręce tylko do mnie emotka
    Liczba plusów to: jackk76, alusia29, mietowa, joan, astronautka Liczba minusów to: 0

Cytuj wiadomość #6433090
    @gnieszk@

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 651
    Z nami od: 05.12.2015
    Konkursy dodane: 51

Powrót do góry

toka napisał(a):

alusia29 napisał(a):

dolly napisał(a):

mietowa napisał(a):

nie martwcie się-ja wzięłam udział jak należy,nie zapomniałam o rejestracji więc samochód się nie trafi w obce ręce tylko do mnie emotka

Ale ulga. Ufff emotka
    Liczba plusów to: toka Liczba minusów to: 0

Zwycięzcy to przegrani, którzy spróbowali o jeden raz więcej

Cytuj wiadomość #6433095
    Kobieta nanajka81

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 958
    Z nami od: 15.06.2005
    Konkursy dodane: 1

Powrót do góry

mietowa napisał(a):

spoko, ja też tak zrobiłam emotka
    tyle że jeden zakup ale specjalnie na stówę żeby wziąć udział...
    Z innych konkursów: wkurza mnie podwórko Nivea gdzie do wygrania jest 200 planszówek. Niektóre wpisy są na zasadzie "byle co byle by było" - głosów mają dużo więc na grę się załapią a ja głupia siedziałam i myślałam co tam napisać żeby ciekawe było... Po co? Po co?
    Liczba plusów to: astronautka Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6433104
    Kobieta babska

Ranga numer 1

Ilość wiadomości: 31
    Z nami od: 16.09.2017

Powrót do góry

a ja dostałam zawału, bo się okazało, że na mój tel z Orange nie można się dodzwonić... świetnie..może nagrody przeszły koło nosa? a może nie?
    Cytuj wiadomość #6433184
    Kobieta kermit

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 431
    Z nami od: 06.02.2017
    Konkursy dodane: 2

Powrót do góry

superloser napisał(a):

kermit napisał(a):

Oni czytają.  Czy 1 dnia 2 x mozna wygrac? Czy 1szy dzien to tylko zbieg. emotka

Zgodnie z regulaminem jedna osoba może wygrać jedną nagrodę dziennie, więc przypadek. A co do tego, że czytają.... Jakoś nie sądzę, żeby fizycznie dali radę emotka . Wyniki z piątku, soboty, niedzieli będą w poniedziałek po południu. Nawet nie chcę myśleć jaka to jest ilość zgłoszeń.  Nie trzeba mieć nawet kodu z kapsla, żeby zagrać. Wiele osób poszło na ilość, nie jakość. I te tysiące zgłoszeń z trzech dni przeczytają w kilka godzin?
    Cytuj wiadomość #6433220
    Kobieta superloser

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 746
    Z nami od: 08.07.2017
    Punkty karne: 2/5

Powrót do góry

kermit napisał(a):

superloser napisał(a):

kermit napisał(a):

Zgodnie z regulaminem jedna osoba może wygrać jedną nagrodę dziennie, więc przypadek. A co do tego, że czytają.... Jakoś nie sądzę, żeby fizycznie dali radę emotka . Wyniki z piątku, soboty, niedzieli będą w poniedziałek po południu. Nawet nie chcę myśleć jaka to jest ilość zgłoszeń.  Nie trzeba mieć nawet kodu z kapsla, żeby zagrać. Wiele osób poszło na ilość, nie jakość. I te tysiące zgłoszeń z trzech dni przeczytają w kilka godzin?

To ta sama Agencja co Koncerty/glosniki/robila?

Bo tam to z pewnoscia czytali. Moje "sensowne" odpowiedzi wygraly a "bredzenie" odpadlo .

Z trzech dni moga czytac w weekend. 
    Przeciez Kiora/Lidl w niedziele dzwoniła. 
    Niektóre "Agencje" daja prace domowe swym pracownikom.
    Cytuj wiadomość #6433224
    Kobieta jokan

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 4454
    Z nami od: 13.07.2009

Powrót do góry

zgubiłam 4 kody z lays gdzies w domu...chyba czas na swiateczne porządki, moze sie znajdą emotka emotka
    Liczba plusów to: agakaz2 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6433245
    Mężczyzna stamp2

Ranga numer 3

Ilość wiadomości: 699
    Z nami od: 03.10.2015
    Konkursy dodane: 5

Powrót do góry

Agencja Radna która kolejny raz pokazuje jak jest zamotana-W regulaminie konkurs trwa od.30.11. do 14.12,a na stronie konkursowej termin 28.11-10.12. Czy oni nie potrafią przeprowadzić żadnego konkursu bez błędu? emotka emotka emotka
    Ktoś chce się założyć że pierwszego dnia nie rady wysłać zgłoszenia?U nich tak jest zawsze emotka emotka
    Cytuj wiadomość #6433256
    Kobieta anialistopad

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 8702
    Z nami od: 06.07.2009
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

Actimel tyle kodow i nic
    Liczba plusów to: cudaczek121 Liczba minusów to: 0

www.zabawkikrasnala.pl

Cytuj wiadomość #6433264
    Kobieta bridget

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 5845
    Z nami od: 11.08.2009
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

majac napisane hasełko na Stokrotke - Milka odwlekłam w czasie a konkurs sie skonczył:( a myslałam ze dłuzej trwa...

Jeżeli nie potrafisz kogoś zrozumieć, załóż jego buty, przejdź jego drogę i spójrz jego oczami, a dopiero później oceniaj !!

Cytuj wiadomość #6433265
    Kobieta -Violka-

Ranga numer 2

Ilość wiadomości: 588
    Z nami od: 26.12.2015

Powrót do góry

bridget napisał(a):

majac napisane hasełko na Stokrotke - Milka odwlekłam w czasie a konkurs sie skonczył:( a myslałam ze dłuzej trwa...

ja też mam dwa paragony, ale nie zdążyłam nawet zrobić notatek i nie mogę teraz go znaleźć  emotka
    Masz możę linka lub www ? 

edit. Już mam. Nawet kupiłam jeden po zakończeniu emotka
    Liczba plusów to: bridget Liczba minusów to: 0

Cytuj wiadomość #6433268
    Kobieta bridget

Ranga numer 5

Ilość wiadomości: 5845
    Z nami od: 11.08.2009

Powrót do góry

-Violka- napisał(a):

bridget napisał(a):

ja też mam dwa paragony, ale nie zdążyłam nawet zrobić notatek i nie mogę teraz go znaleźć  emotka
    Masz możę linka lub www ? 

edit. Już mam. Nawet kupiłam jeden po zakończeniu emotka

ja 2 wysłałam ale ze na to samo miasto grałam to chciałam 3 wysłac pozniej  no i mam...i w moim mniemaniu najlepsze nie zostało wysłane...

Jeżeli nie potrafisz kogoś zrozumieć, załóż jego buty, przejdź jego drogę i spójrz jego oczami, a dopiero później oceniaj !!

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.