Reklama na e-Konkursy.info 20.10.19 05:45:46

Wkurza mnie...

|< << < 4240 4241 4242 4243 4244 42454246 4247 4248 4249 4250 > >> >|

anialistopad

Cytuj wiadomość#6440728 wtorek, 12 grudzień 2017, 11:19:34
Ale on nigdy sam nie wychodził .Myślisz,że trafi do domu? Kurde tak mi go szkoda,głodny i zimno mu pewnie
0 0

nkba

Cytuj wiadomość#6440731 wtorek, 12 grudzień 2017, 11:22:54
anialistopad napisał(a):

Ale on nigdy sam nie wychodził .Myślisz,że trafi do domu? Kurde tak mi go szkoda,głodny i zimno mu pewnie

Mój jeden wiosną nie wrócił choć był wychodzącym prawdziwym Panem Kocurem emotka Córcia do tej pory płacze emotka
0 0

astronautka

Cytuj wiadomość#6440733 wtorek, 12 grudzień 2017, 11:23:43
anialistopad napisał(a):

koty są nieobliczalne w swoich działaniach, mój wrócił o połowę chudszy, ale miałam wrażenie, że bardzo szczęśliwy i pełen energii, na pewno wróci, ale jak się bardzo martwisz może wydrukuj jego fotę i rozwieś w okolicy z numerem telefonu, może ktoś go widział i da Ci znać....
0 0

alusia29

Cytuj wiadomość#6440736 wtorek, 12 grudzień 2017, 11:26:08
anialistopad napisał(a):

Stary, młody? Powywieszaj ogłoszenia ze zdjęciem, może się gdzieś zapędził i siedzi u kogoś, kto myśli, że niczyj. Na FB napisz, jeśli ktoś go widział w okolicy to może da znać gdzie. 
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6440739 wtorek, 12 grudzień 2017, 11:27:41
anialistopad napisał(a):

A przeszłaś się po okolicy? Zobaczyć, czy gdzieś nie leży potrącony przez auto? Bo koty niewychodzące są ciapami w porównaniu do tych, co od małego przebywają na dworze (moja to w ogóle taki borok, że szkoda gadać). Mógł też zostać przypadkowo zamknięty w piwnicy.

Rozwieś karteczki w okolicy, bo może go ktoś przygarnął myśląc "o jeju jak zimno a ten kot bez domku to będzie mój". Każda chwila nieobecności zmniejsza jego szanse na przeżycie.

PS: Z tego, co piszą wolontariuszki schroniskowe - kot niewychodzący po ucieczce z domu jest wystraszony i chowa się w okolicy, może siedzieć np. w rynnie, okienku piwniczym, garażu u sąsiada itp. Generalnie BARDZO BLISKO swojego domu.
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6440744 wtorek, 12 grudzień 2017, 11:33:49
astronautka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Kot mi uciekł 2 dni temu i nie wraca emotka

mój był kiedyś na gigancie 2 tygodnie, także wyszaleje się i wróci emotka  

Szkoda,że faceci nie mają tak, jak koty emotka

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6440751 wtorek, 12 grudzień 2017, 11:39:37
cb656 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

astronautka napisał(a):

mój (kot) był kiedyś na gigancie 2 tygodnie, także wyszaleje się i wróci emotka  

Szkoda, że faceci nie mają tak, jak koty emotka

W sensie, że szkoda, że nie wracają, czy raczej szkoda, że nie dadzą kobiecie 2 tygodni spokoju? emotka

Szkoda,że nieprędko wracają jak się wyszumieją emotka
1 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6440754 wtorek, 12 grudzień 2017, 11:40:48
joan napisał(a):

anialistopad napisał(a):

A przeszłaś się po okolicy? Zobaczyć, czy gdzieś nie leży potrącony przez auto? Bo koty niewychodzące są ciapami w porównaniu do tych, co od małego przebywają na dworze (moja to w ogóle taki borok, że szkoda gadać). Mógł też zostać przypadkowo zamknięty w piwnicy.

Rozwieś karteczki w okolicy, bo może go ktoś przygarnął myśląc "o jeju jak zimno a ten kot bez domku to będzie mój". Każda chwila nieobecności zmniejsza jego szanse na przeżycie.

PS: Z tego, co piszą wolontariuszki schroniskowe - kot niewychodzący po ucieczce z domu jest wystraszony i chowa się w okolicy, może siedzieć np. w rynnie, okienku piwniczym, garażu u sąsiada itp. Generalnie BARDZO BLISKO swojego domu.

Od 2 dni wszedzie szukamy,pwnice,krzaki,pod samochodami no wszędzie go szukamy.Sąsiadom powiedziałam,nieznajomym ludziom,jest ogłoszenie i nic.Kot miał ponad rok-kocur.Nawet śmietniki przeszukałam jak kloszard jakiś   emotka
joan 0

Agnes

Cytuj wiadomość#6440777 wtorek, 12 grudzień 2017, 12:17:15
cudaczek121 napisał(a):

cb656 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

astronautka napisał(a):

mój (kot) był kiedyś na gigancie 2 tygodnie, także wyszaleje się i wróci emotka  

Szkoda, że faceci nie mają tak, jak koty emotka

W sensie, że szkoda, że nie wracają, czy raczej szkoda, że nie dadzą kobiecie 2 tygodni spokoju? emotka

Szkoda,że nieprędko wracają jak się wyszumieją emotka

a Twój tata w końcu wrócił?
maryam 0

LejziDejzi

Cytuj wiadomość#6440785 wtorek, 12 grudzień 2017, 12:23:45
Konkurs T-Mobile... Tyle pięknych prac w galerii a oni nagradzają takie coś... 
Na dzisiejszej kartce życzeniem to chyba ZAPRZĘG jest emotka emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6440922 wtorek, 12 grudzień 2017, 15:11:52
aneczka155-93 napisał(a):

omuzu napisał(a):

Wkurza mnie że na forum trzeba mieć tylko duże problemy bo inaczej zaraz Cię ktoś wyśmieje i zlicytuje, że ma większe....

Dokładnie, też to zauważyłam. Wkurza mnie, że za każdym razem jak cudaczek napisze o swoich problemach to zaraz ktoś komentuje w stylu "co to za problemy"... Każdy ma inne i tego się trzymajmy emotka  

No właśnie, każdy ma problemy skrojone na miarę swojego życia.

jomajd86

Cytuj wiadomość#6440933 wtorek, 12 grudzień 2017, 15:48:19
mietowa napisał(a):

silvia8 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

mietowa napisał(a):

Nie ma to jak kupić wielki Pur na konkurs, który zaczyna się jutro  emotka

Nie jesteś sama  emotka emotka

U mnie Somat emotka

Hahaha emotka . Ok, już mi lepiej. Gdybyście jeszcze napisały, że gubicie dobre paragony, to przyjadę z winem emotka

ja ostatnio perwoll i silan dzień przed rozpoczęciem w Tesco kupilam:/ i żeby było lepiej z gazetka w ręku a na daty nie spojrzałam wrr
0 0

agniehaha89

Cytuj wiadomość#6440948 wtorek, 12 grudzień 2017, 16:51:45
jomajd86 napisał(a):

mietowa napisał(a):

silvia8 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

mietowa napisał(a):

Nie ma to jak kupić wielki Pur na konkurs, który zaczyna się jutro  emotka

Nie jesteś sama  emotka emotka

U mnie Somat emotka

Hahaha emotka . Ok, już mi lepiej. Gdybyście jeszcze napisały, że gubicie dobre paragony, to przyjadę z winem emotka

ja ostatnio perwoll i silan dzień przed rozpoczęciem w Tesco kupilam:/ i żeby było lepiej z gazetka w ręku a na daty nie spojrzałam wrr

ja natomiast często kupuje produkty po zakończeniu konkursu

anialistopad

Cytuj wiadomość#6440949 wtorek, 12 grudzień 2017, 16:54:20
Kupilam milke w stokrotce na 3 paragony, a wlasnie sprawdzilam,ze wyslalam tylko 2 zgloszenia.   
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6441075 wtorek, 12 grudzień 2017, 20:51:33
Jak to się stało, że na loterię Orlen zaczynającą się 09.12. posiadam paragon z dnia 03.12.?!
Kupiłam klasycznie w inmedio fantę z kroplą, coli niet.
Osoba z forum nie odpisuje, a wymiana opiewa na wartość towaru 150-180zł.
Wszystko mnie rozprasza, zamiast zgłaszać paragony, to łażę po forum i po fb.
Jeszcze chłop nie raczył zgłosić, że córka podjęła pracę w zeszłym roku, po czym na wezwanie o przedstawienie zarobków robi awanturę, że czego się czepiamy, ona na chleb zarabiała
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6441084 wtorek, 12 grudzień 2017, 21:01:05
anialistopad napisał(a):

Kot mi uciekł 2 dni temu i nie wraca emotka
Kot się znalazł ,mąż go przyniósł cały brudny i głodny.I z tego się cieszymy ,nie wkurzamy

jokan

Cytuj wiadomość#6441085 wtorek, 12 grudzień 2017, 21:02:41
brak samochodu juz drugi tydzien emotka bo w serwisie

Kiciunia21

Cytuj wiadomość#6441103 wtorek, 12 grudzień 2017, 21:38:51
cudaczek121 napisał(a):

aneczka155-93 napisał(a):

omuzu napisał(a):

Wkurza mnie że na forum trzeba mieć tylko duże problemy bo inaczej zaraz Cię ktoś wyśmieje i zlicytuje, że ma większe....

Dokładnie, też to zauważyłam. Wkurza mnie, że za każdym razem jak cudaczek napisze o swoich problemach to zaraz ktoś komentuje w stylu "co to za problemy"... Każdy ma inne i tego się trzymajmy emotka  

No właśnie, każdy ma problemy skrojone na miarę swojego życia.

Yyy... Cudaczku, Ty tak serio?
0 1

Kiciunia21

Cytuj wiadomość#6441124 wtorek, 12 grudzień 2017, 22:11:16
Rozumiem, ale gdyby każdy opisywał "problemy dnia codziennego'', których mamy mnóstwo to ten wątek miałby więcej stron niż MDW emotka Nieuprzejma ekspedientka, sąsiadka z gniewnym spojrzeniem, zaczepiający się budowlaniec, plujący menel pod sklepem, drożejące jajka i masło lub poplamiony płaszcz...
Dlatego zazdroszczę Cudaczkowi takich problemów emotka Ale napawa mnie strachem wizja takich trzydziestolatek i trzydziestolatków.
1 0

kermit

Cytuj wiadomość#6441130 wtorek, 12 grudzień 2017, 22:22:20
Kiciunia21 napisał(a):

Rozumiem, ale gdyby każdy opisywał "problemy dnia codziennego'', których mamy mnóstwo to ten wątek miałby więcej stron niż MDW emotka Nieuprzejma ekspedientka, sąsiadka z gniewnym spojrzeniem, zaczepiający się budowlaniec, plujący menel pod sklepem, drożejące jajka i masło lub poplamiony płaszcz...
Dlatego zazdroszczę Cudaczkowi takich problemów emotka Ale napawa mnie strachem wizja takich trzydziestolatek i trzydziestolatków.

Ale od tego właśnie ten wątek jest. O maśle też już tu było emotka  i o nieuprzejmych kasjerkach itd. Mam takie głupie wrażenie, że z nieznanych powodów czujesz się lepsza od Cudaczka, bo (według Ciebie) masz większe problemy. Tu niby Cię napawa strachem (ale w sumie co, bo nie bardzo pojmuję?) z drugiej strony jej zazdrościsz (i może o to w gruncie rzeczy chodzi?). Żyj i daj żyć innym, po swojemu.
|< << < 4240 4241 4242 4243 4244 42454246 4247 4248 4249 4250 > >> >|