Wkurza mnie...

|< << < 4244 4245 4246 4247 4248 42494250 4251 4252 4253 4254 > >> >|

kermit

Cytuj wiadomość#6441130 wtorek, 12 grudnia 2017, 22:22:20
Kiciunia21 napisał(a):

Rozumiem, ale gdyby każdy opisywał "problemy dnia codziennego'', których mamy mnóstwo to ten wątek miałby więcej stron niż MDW emotka Nieuprzejma ekspedientka, sąsiadka z gniewnym spojrzeniem, zaczepiający się budowlaniec, plujący menel pod sklepem, drożejące jajka i masło lub poplamiony płaszcz...
Dlatego zazdroszczę Cudaczkowi takich problemów emotka Ale napawa mnie strachem wizja takich trzydziestolatek i trzydziestolatków.

Ale od tego właśnie ten wątek jest. O maśle też już tu było emotka  i o nieuprzejmych kasjerkach itd. Mam takie głupie wrażenie, że z nieznanych powodów czujesz się lepsza od Cudaczka, bo (według Ciebie) masz większe problemy. Tu niby Cię napawa strachem (ale w sumie co, bo nie bardzo pojmuję?) z drugiej strony jej zazdrościsz (i może o to w gruncie rzeczy chodzi?). Żyj i daj żyć innym, po swojemu.

Kiciunia21

Cytuj wiadomość#6441132 wtorek, 12 grudnia 2017, 22:24:40
superloser napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

aneczka155-93 napisał(a):

omuzu napisał(a):

Wkurza mnie że na forum trzeba mieć tylko duże problemy bo inaczej zaraz Cię ktoś wyśmieje i zlicytuje, że ma większe....

Dokładnie, też to zauważyłam. Wkurza mnie, że za każdym razem jak cudaczek napisze o swoich problemach to zaraz ktoś komentuje w stylu "co to za problemy"... Każdy ma inne i tego się trzymajmy emotka  

No właśnie, każdy ma problemy skrojone na miarę swojego życia.

Yyy... Cudaczku, Ty tak serio?

Ale Cudaczek napisała prawdę. Ktos bedzie płakał, bo tips z paluszka odpadł a ktoś do pracy zawlecze się bez słowa z 39stopniami.

Ile osób na FORUM wkurza sie na konkursy, a nawet nie raczy przeczytać regulaminu. Potem mają problem, bo sklep nie z listy albo nie ten numer wpisali -problem  na miarę własnego życia - bo albo brak czasu  i chce sie jak najwiecej ogarnąć albo lenistwo...

Ludzie wkurzają się na T mobile - masa prac jest dodana, świeci w Galerii - ale nie jest brana pod uwagę, bo nie sa zgodne z Regulaminem - taki sztuczny tłum. 

Wkurzyc sie mozna na zdrapkę, że na 18 liter, 4 wogóle nie były w krzyżówce. Teścia złość dopadła. A miało być relaksująco.

A wyobrażasz sobie partnera, partnerkę dla swojego dziecka z takim podejściem do życia?
Bo ja nie.
Nikt nie obiecywał, że życie zawsze będzie lekkie i przyjemne. Trudności to nie powód do płaczu tylko do ''spięcia pośladków'' i dalszego pójścia przed siebie.
Dziękuję rodzicom, że pomimo tego, iż nie zawsze było kolorowo nauczyli mnie samodzielności i nie wchodzą z butami w życie. Cieszą się z sukcesów, po porażkach motywują.

mietowa

Cytuj wiadomość#6441139 wtorek, 12 grudnia 2017, 22:35:52
Kiciunia21 napisał(a):

superloser napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

aneczka155-93 napisał(a):

omuzu napisał(a):

Wkurza mnie że na forum trzeba mieć tylko duże problemy bo inaczej zaraz Cię ktoś wyśmieje i zlicytuje, że ma większe....

Dokładnie, też to zauważyłam. Wkurza mnie, że za każdym razem jak cudaczek napisze o swoich problemach to zaraz ktoś komentuje w stylu "co to za problemy"... Każdy ma inne i tego się trzymajmy emotka  

No właśnie, każdy ma problemy skrojone na miarę swojego życia.

Yyy... Cudaczku, Ty tak serio?

Ale Cudaczek napisała prawdę. Ktos bedzie płakał, bo tips z paluszka odpadł a ktoś do pracy zawlecze się bez słowa z 39stopniami.

Ile osób na FORUM wkurza sie na konkursy, a nawet nie raczy przeczytać regulaminu. Potem mają problem, bo sklep nie z listy albo nie ten numer wpisali -problem  na miarę własnego życia - bo albo brak czasu  i chce sie jak najwiecej ogarnąć albo lenistwo...

Ludzie wkurzają się na T mobile - masa prac jest dodana, świeci w Galerii - ale nie jest brana pod uwagę, bo nie sa zgodne z Regulaminem - taki sztuczny tłum. 

Wkurzyc sie mozna na zdrapkę, że na 18 liter, 4 wogóle nie były w krzyżówce. Teścia złość dopadła. A miało być relaksująco.

A wyobrażasz sobie partnera, partnerkę dla swojego dziecka z takim podejściem do życia?
Bo ja nie.
Nikt nie obiecywał, że życie zawsze będzie lekkie i przyjemne. Trudności to nie powód do płaczu tylko do ''spięcia pośladków'' i dalszego pójścia przed siebie.
Dziękuję rodzicom, że pomimo tego, iż nie zawsze było kolorowo nauczyli mnie samodzielności i nie wchodzą z butami w życie. Cieszą się z sukcesów, po porażkach motywują.

Tak z ciekawości spytam - każdemu tak mówisz (żeby nie powiedzieć: filozofujesz)? Przychodzi do Ciebie koleżanka, mówi: "ech, kurde, wkurzona jestem, matka mi się wymądrza w sprawie kurtki, zaraz Ci opowiem?" a Ty na to, że "ojoj, bo Ty jesteś taka niedojrzała, nie chciałabyś mieć moich problemów, bo ja to wiesz...". Dla mnie ten wątek jest po to, aby powiedzieć, co nas aktualnie wkurza. A bywa różnie - czasem mamy rozwód za plecami, a aktualnie wkurza nas uszczerbek w nowym zlewie. Życie, nie znasz wszystkich ludzi i ich wszystkich problemów, a wyciąganie wniosków po jednym zdaniu jest, delikatnie mówiąc, nieporozumieniem. 

kermit

Cytuj wiadomość#6441150 wtorek, 12 grudnia 2017, 23:08:44
superloser napisał(a):

Sa Ludzie I Ludzie.
Ktos bedac w 4tyg ciąży oglasza to całemu światu na FB, ktoś  inny nikomu nie rozpowiada. 
Sa ludzie zmuszeni do bycia samodzielnym od dziecka, sa tacy co rodzice załatwią wszystko - a jedynym ich problem jest, to sie zjawić w pracy albo na wykładzie. 

Fajnie, jak Ktoś ma takie "małe" problemy.
A sa faceci, którzy lubią rozpieszczać swoje Księżniczki. Bo czują się potrzebni.

No właśnie. Księżniczki też są potrzebne na świecie. Rozpieszczane przez rodziców, potem przez mężów. Widocznie tak ten świat poukładany. Jedne dziewczyny będą "orać" całe życie, a o inne ktoś inny będzie się troszczył.
0 0

Kiciunia21

Cytuj wiadomość#6441152 wtorek, 12 grudnia 2017, 23:14:09
kermit napisał(a):

superloser napisał(a):

Sa Ludzie I Ludzie.
Ktos bedac w 4tyg ciąży oglasza to całemu światu na FB, ktoś  inny nikomu nie rozpowiada. 
Sa ludzie zmuszeni do bycia samodzielnym od dziecka, sa tacy co rodzice załatwią wszystko - a jedynym ich problem jest, to sie zjawić w pracy albo na wykładzie. 

Fajnie, jak Ktoś ma takie "małe" problemy.
A sa faceci, którzy lubią rozpieszczać swoje Księżniczki. Bo czują się potrzebni.

No właśnie. Księżniczki też są potrzebne na świecie. Rozpieszczane przez rodziców, potem przez mężów. Widocznie tak ten świat poukładany. Jedne dziewczyny będą "orać" całe życie, a o inne ktoś inny będzie się troszczył.

skasowałam post ponieważ dostałam prywatną wiadomość od Cudaczka.
I przytulam ją bardzo mocno emotka
0 0

1mariusz

Cytuj wiadomość#6441158 wtorek, 12 grudnia 2017, 23:28:35
Agnes napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

cb656 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

astronautka napisał(a):

mój (kot) był kiedyś na gigancie 2 tygodnie, także wyszaleje się i wróci emotka  

Szkoda, że faceci nie mają tak, jak koty emotka

W sensie, że szkoda, że nie wracają, czy raczej szkoda, że nie dadzą kobiecie 2 tygodni spokoju? emotka

Szkoda,że nieprędko wracają jak się wyszumieją emotka

a Twój tata w końcu wrócił?

Jezzzu co Wy macie za facetów????????
ace 0

astronautka

Cytuj wiadomość#6441161 wtorek, 12 grudnia 2017, 23:31:38
jokan napisał(a):

brak samochodu juz drugi tydzien emotka bo w serwisie

współczuję... ja przez samochód zrobiłam się strasznie wygodnicka i teraz kiedy jestem w 9 miesiącu ciąży i lekarz zalecił bym przestała prowadzić auto doprowadzam męża do szewskiej pasji bo musi ze mną jeździć po zakupy konkursowe (nie ufam mu, że kupi co potrzeba, bo już nie raz zapomniał paragonu, albo kupił nie to co trzeba, muszę mieć nad tym kontrolę), no ale cóż... to też jego dziecko przecież więc niech się poświęci chłopina.....  emotka

Bimbusia

Cytuj wiadomość#6441233 środa, 13 grudnia 2017, 09:17:51
Wkręciła mi się w głowę pewna piosenka i nie umiem się od niej uwolnić...
0 0

jofe8484

Cytuj wiadomość#6441241 środa, 13 grudnia 2017, 09:32:42
poczta na tlenie..chyba znowu ma jakąś awarie, nie mogę sie zalogować na pocztę. Ma ktos jeszcze na tlenie pocztę?
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6441248 środa, 13 grudnia 2017, 09:42:17
synk napisał(a):

jofe8484 napisał(a):

poczta na tlenie..chyba znowu ma jakąś awarie, nie mogę sie zalogować na pocztę. Ma ktos jeszcze na tlenie pocztę?

taaaa moje jedno konto nie istnieje, inne pisze że hasło złe.

a u mnie Twoje konto jest chwilowo niedostępne
0 0

karkocka

Cytuj wiadomość#6441249 środa, 13 grudnia 2017, 09:43:01
defed napisał(a):

synk napisał(a):

jofe8484 napisał(a):

na wp poczta tez nie działa
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6441250 środa, 13 grudnia 2017, 09:43:06
synk napisał(a):

jofe8484 napisał(a):

potwierdzam, maja jakis problem. 
0 0

agniehaha89

Cytuj wiadomość#6441254 środa, 13 grudnia 2017, 09:46:18
dolly napisał(a):

synk napisał(a):

jofe8484 napisał(a):

wp też chyba ma jakieś problemy 
0 0

koper

Cytuj wiadomość#6441259 środa, 13 grudnia 2017, 09:51:52
agniehaha89 napisał(a):

dolly napisał(a):

synk napisał(a):

jofe8484 napisał(a):

onet też nie abla emotka
0 0

delfinka101

Cytuj wiadomość#6441260 środa, 13 grudnia 2017, 09:54:56
koper napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

dolly napisał(a):

synk napisał(a):

jofe8484 napisał(a):

onet też nie abla emotka

Własnie przyszłam powyzywać  na pocztę Tlen
0 0

cherry_coke

Cytuj wiadomość#6441261 środa, 13 grudnia 2017, 09:55:52
karkocka napisał(a):

defed napisał(a):

synk napisał(a):

jofe8484 napisał(a):

na wp poczta tez nie działa

To ja dodam swoje trzy grosze. Permanentnie wkurza mnie poczta na onecie. Dzień bez awarii to dzień stracony. Na dodatek mając więcej niż jedno konto nie mogę swobodnie przełączać się z konta na konto bo często wyrzuca błędy. To samo z działaniem wyszukiwania. Niby po coś jest wyszukiwarka, ale podczas wpisania czegokolwiek w lupkę wyrzuca, że przykro nam, ale w tej chwili nie można wyszukać tego, ale proszę spróbować za chwilę. 
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6441278 środa, 13 grudnia 2017, 10:24:23
Zalogowałam się własnie na pocztę o2 emotka
0 0

gonika

Cytuj wiadomość#6441298 środa, 13 grudnia 2017, 10:48:49
gonika napisał(a):

asantesana napisał(a):

edzia21 napisał(a):

chyba nie masz po co pisać...zobaczcie na jednostkowe ceny voucherów do CC:
https://www.cinem...tatic/pl/pl/vouchery
  emotka  wychodzi na to, że nasz jest na 3D?!

Bardzo wątpię, bo takiej informacji nie ma ani w regulaminie, ani w mailu.
Poza tym 42 zł to cena tylko w Warszawie, ja tam nie mieszkam.

Napisałam do pani z agencji zapytanie, czy może ten bilet jest na film 3D. Ale do tej pory nie otrzymałam odpowiedzi.

Dla zainteresowanych voucher do CC z Dobrego Cydru, otrzymałam odpowiedź agencji:
"voucher obejmuje tylko filmy 2D. Wyższa cena biletu spowodowana jest
możliwością wykorzystania biletu we wszystkich kinach sieci Cinema City
na terenie całej Polski."
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6441304 środa, 13 grudnia 2017, 11:00:29
Actimel!!! emotka emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6441305 środa, 13 grudnia 2017, 11:01:36
gonika napisał(a):

Dla zainteresowanych voucher do CC z Dobrego Cydru, otrzymałam odpowiedź agencji:
"voucher obejmuje tylko filmy 2D. Wyższa cena biletu spowodowana jest
możliwością wykorzystania biletu we wszystkich kinach sieci Cinema City
na terenie całej Polski."

Bezczelne brednie. Najdroższe opłaty są w Warszawie w weekendy, ale nawet tam cena za bilet to 34 zł.

Jaka to agencja? Zaraz sobie zapiszę emotka
0 0

|< << < 4244 4245 4246 4247 4248 42494250 4251 4252 4253 4254 > >> >|