szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Rozmowy

Wkurza mnie...

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość #6452736
    Kobieta dolly

Ranga numer 5

Posty na forum: 7964
    Z nami od: 01.09.2010
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 10

Powrót do góry

rudawka napisał(a):

a mi się płakać chce taki blue monday, a czemu? nie wiem emotka wkurza mnie to...

emotka
    Liczba plusów to: rudawka Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6452743
    rudawka

Ranga numer 2

Posty na forum: 215
    Z nami od: 17.11.2016
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

dolly napisał(a):

rudawka napisał(a):

a mi się płakać chce taki blue monday, a czemu? nie wiem emotka wkurza mnie to...

emotka

dziękuję emotka pomogło...
    ...miałam dziś w planach ugotować pyszny obiad, byłam pewna, że życiową kulinarną klęskę mam już za sobą, ale nie, to się stało właśnie dziś... emotka ricotta się zważyła, zapomniałam dodać cebuli, nie chciało  mi się odmierzać łyżką oliwy i się wlało za dużo emotka , bazylia miała dziwny zapach... na szczęście zapas coli i laysów przychodzi z pomocą, vivat zupa chipsowa emotka !
    ps. nie zawsze da się zastąpić pomidory z puszki sokiem z kartonu emotka emotka
    Liczba plusów to: paula9891, cb656 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6452747
    Kobieta dolly

Ranga numer 5

Posty na forum: 7964
    Z nami od: 01.09.2010

Powrót do góry

Ooooo zjadałbym laysa  emotka
    Liczba plusów to: rudawka Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6452749
    rudawka

Ranga numer 2

Posty na forum: 215
    Z nami od: 17.11.2016

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

rudawka napisał(a):

Zdajesz sobie sprawę, że to całe światowe zamieszanie wokół tego dnia to stek bzdur wymyślonych przez jakiegoś mocno ześwirowanego zawodowo faceta od czubków, który stworzył wzór tak bezsensowny, że go nawet skomentować się nie da, a co dopiero wyliczyć z niego cokolwiek?! Wzór jest pozbawiony sensu z powodu niezgodności jednostek oraz niemierzalności niektórych składowych emotka emotka emotka
    W temacie: wkurza mnie, że świat potrafi "oszaleć" na punkcie takich między innymi bzdur i brać je dosłownie. emotka

to chyba ta porażka przy garach cisnęła mną o dno, im bardziej się staram tym gorzej wychodzi emotka
    Liczba plusów to: cb656 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6452766
    Kobieta paula9891

Ranga numer 4

Posty na forum: 1360
    Z nami od: 12.04.2016
    Konkursy dodane: 5

Powrót do góry

rudawka napisał(a):

dolly napisał(a):

rudawka napisał(a):

emotka

dziękuję emotka pomogło...
    ...miałam dziś w planach ugotować pyszny obiad, byłam pewna, że życiową kulinarną klęskę mam już za sobą, ale nie, to się stało właśnie dziś... emotka ricotta się zważyła, zapomniałam dodać cebuli, nie chciało  mi się odmierzać łyżką oliwy i się wlało za dużo emotka , bazylia miała dziwny zapach... na szczęście zapas coli i laysów przychodzi z pomocą, vivat zupa chipsowa emotka !
    ps. nie zawsze da się zastąpić pomidory z puszki sokiem z kartonu emotka emotka

Miałam dzis podobnie... Najpierw bezsenność od 4 rano, badanie krwi (myslalam, ze odlece, bo nic nie chcialo leciec i pielęgniarka we wszystkie strony wywijala probowka), potem jezdzilam po aptekach, a i tak nie dostalam tego co potrzebowalam, zamiast pojechac do rodziców, stwierdziłam, ze nie jestem w stanie i musze odespac, zamowilam kuriera na jutro przez przypadek, bo sie zagalopowalam, a jutro mnie nie ma... Potem wyszlam z psem i myslalam, ze zejde na zawal, bo nagle mi zniknal, krzyczalam, wolalam, nic, bylam przerażona... Po dluzszej chwili wyskoczyl zza krzakow oblizujac sie (nie bede juz pisac o tym co jadl...), obiad tez mi nie wyszedl i stwierdziłam, ze tesciowa robi lepszy.

Ale na koniec dnia wygralam zestaw kosmetykow i od razu mi sie polepszylo emotka   Nie ma to jak konkursy!
    Liczba plusów to: ZetZ, rudawka, 1mariusz Liczba minusów to: 0

Zaczynam nowy rozdział w życiu.

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość #6452931
    Kobieta zaczytana-pola

Ranga numer 5

Posty na forum: 9370
    Z nami od: 24.03.2009
    Konkursy dodane: 12

Powrót do góry

Nic mnie tak ostatnio nie wkurza jak brak kultury u użytkowników Internetu. Kupują produkty na allegro, nie płacą, nie odpowiadają na e-maile. Na olx żadnego dzień dobry, czy innego powitania, tylko z grubej rury: biore za pół ceny z wysyłką. emotka
    Liczba plusów to: paula9891, androm, budryska, atyde25, mayteq [więcej] Liczba minusów to: 0

Jeszcze będzie czas, zobaczysz odwróci się karta,
    Każdy dobry człowiek w życiu w końcu musi mieć farta...

Cytuj wiadomość #6452932
    Mężczyzna mkrzysiek

Ranga numer 5

Posty na forum: 2938
    Z nami od: 06.02.2008

Powrót do góry

zaczytana-pola napisał(a):

Nic mnie tak ostatnio nie wkurza jak brak kultury u użytkowników Internetu. Kupują produkty na allegro, nie płacą, nie odpowiadają na e-maile. Na olx żadnego dzień dobry, czy innego powitania, tylko z grubej rury: biore za pół ceny z wysyłką. emotka

Też mnie to wkurza.
    Ostatnio kobieta prosiła kilka razy  o przesyłkę za pobraniem  Zgodziłem się a dzisiaj paczka wróciła. emotka
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0

Cytuj wiadomość #6452933
    Mężczyzna kinzao

Ranga numer 2

Posty na forum: 217
    Z nami od: 11.03.2017
    Punkty karne: 1/5
    Konkursy dodane: 1

Powrót do góry

Ja ostatnio jestem 'chory na allegro'. To co tam się dzieje od kiedy nie można wystawić opinii o kupującym jest jakąś patologią.
    Ludzie kupują, nie płacą, nie odpowiadają na wiadomości i NIC z tym nie zrobisz, a kolejny tydzień kiedy mam 'zawieszoną' rzecz na sprzedaż leci... W ogóle nie rozumiem takiego podejścia 'kupię, zapłacę za tydzień' O.o W sklepie też tak robią? emotka Allegro powinno mieć jakiś system, który pozwalałby sprzedawcy ustalać czas na wpłatę...
    Liczba plusów to: androm, atyde25, zaczytana-pola, mia Liczba minusów to: 0

Cytuj wiadomość #6452934
    Kobieta aurorcia

Ranga numer 5

Posty na forum: 4034
    Z nami od: 10.04.2011
    Konkursy dodane: 31

Powrót do góry

mkrzysiek napisał(a):

Też mnie to wkurza.
    Ostatnio kobieta prosiła kilka razy  o przesyłkę za pobraniem. Zgodziłem się a dzisiaj paczka wróciła. emotka

Ja zawsze w aukcjach zaznaczam, że nie wysyłam za pobraniem, bo albo może wrócić, albo firma kurierska nie odda pobrania tak jak mnie kilka lat temu, więc nie ma opcji żebym się na to zgodziła! emotka

Nie klikam i nie biorę udziału w klikanych!!!!

Cytuj wiadomość #6452935
    Kobieta jokan

Ranga numer 5

Posty na forum: 4600
    Z nami od: 13.07.2009
    Konkursy dodane: 5

Powrót do góry

mkrzysiek napisał(a):

Też mnie to wkurza.
    Ostatnio kobieta prosiła kilka razy  o przesyłkę za pobraniem  Zgodziłem się a dzisiaj paczka wróciła. emotka

ja nigdy wysylam za pobraniem, bo juz mialam, ze pewne na 100000%, a potem sie okazywalo.....ludzie sa coraz gorsi i wybredni, dlatego trzeba postawic warunki twardo...
    Liczba plusów to: atyde25 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6452936
    Mężczyzna mkrzysiek

Ranga numer 5

Posty na forum: 2938
    Z nami od: 06.02.2008

Powrót do góry

aurorcia napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

Też mnie to wkurza.
    Ostatnio kobieta prosiła kilka razy  o przesyłkę za pobraniem. Zgodziłem się a dzisiaj paczka wróciła. emotka

Ja zawsze w aukcjach zaznaczam, że nie wysyłam za pobraniem, bo albo może wrócić, albo firma kurierska nie odda pobrania tak jak mnie kilka lat temu, więc nie ma opcji żebym się na to zgodziła! emotka

Też nie wysyłam za pobraniem zrobiłem wyjątek, bo mała kwota 125zł.
    Cytuj wiadomość #6452937
    Mężczyzna pioge7

Ranga numer 5

Posty na forum: 4858
    Z nami od: 25.05.2008
    Konkursy dodane: 9

Powrót do góry

Ostatnio Duracell a teraz Minionki.... zapas baterii że starczy chyba na 5 lat w domu a nagrody nie ma ... nawet powerbanka ....

OLX ALLEGRO
    NIE SPRZEDAJĘ PARAGONÓW NA ZAKOŃCZONE KONKURSY!!!

Cytuj wiadomość #6452947
    Kobieta calliope

Ranga numer 4

Posty na forum: 1533
    Z nami od: 03.08.2011

Powrót do góry

mkrzysiek napisał(a):

aurorcia napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

Też mnie to wkurza.

Też nie wysyłam za pobraniem zrobiłem wyjątek, bo mała kwota 125zł.

To ja polecam w takim wypadku poproszenie o wpłatę na konto samych kosztów wysyłki. W razie jakiegoś kombinatorstwa przynajmniej na tym nie będziecie stratni. Ja chyba ze dwa razy tak zrobiłam i nikt nie narzekał no ale kupujący byli uczciwi. emotka

Cytuj wiadomość #6452954
    Kobieta glena

Ranga numer 2

Posty na forum: 322
    Z nami od: 31.03.2016
    Konkursy dodane: 13

Powrót do góry

kinzao napisał(a):

Ja ostatnio jestem 'chory na allegro'. To co tam się dzieje od kiedy nie można wystawić opinii o kupującym jest jakąś patologią.
    Ludzie kupują, nie płacą, nie odpowiadają na wiadomości i NIC z tym nie zrobisz, a kolejny tydzień kiedy mam 'zawieszoną' rzecz na sprzedaż leci... W ogóle nie rozumiem takiego podejścia 'kupię, zapłacę za tydzień' O.o W sklepie też tak robią? emotka Allegro powinno mieć jakiś system, który pozwalałby sprzedawcy ustalać czas na wpłatę...

Allegro ma mnóstwo świetnych systemów... np. taki, że kilkakrotnie gdy występowałam o zwrot prowizji, bo kupujący nie zapłacił, to dostawałam odmowę z uzasadnieniem, że kupujący nie potwierdził tej wersji. I dopiero na zapytanie w jaki sposób kupujący wykazał wpłatę (a ja nie podaję nr konta - wszystko idzie przez payU) przychodził zwrot prowizji z informacją,  że "po wnikliwym zapoznaniu...". Ciekawe ile takich prowizji zostaje dla nich, bo komuś nie chce się użerać, albo nie wie jak...
    Liczba plusów to: paula9891, slonko365, mia, joan, kinzao Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6452963
    Kobieta jomajd86

Ranga numer 4

Posty na forum: 1927
    Z nami od: 21.01.2009
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

glena napisał(a):

kinzao napisał(a):

Allegro ma mnóstwo świetnych systemów... np. taki, że kilkakrotnie gdy występowałam o zwrot prowizji, bo kupujący nie zapłacił, to dostawałam odmowę z uzasadnieniem, że kupujący nie potwierdził tej wersji. I dopiero na zapytanie w jaki sposób kupujący wykazał wpłatę (a ja nie podaję nr konta - wszystko idzie przez payU) przychodził zwrot prowizji z informacją,  że "po wnikliwym zapoznaniu...". Ciekawe ile takich prowizji zostaje dla nich, bo komuś nie chce się użerać, albo nie wie jak...

mieliśmy podobnie z tym, że paczka za pobraniem i gość nie odebrał paczki (dla allegro odpowiedział, że odebrał...), dopiero po podaniu nr nadania też "wnikliwie" zapoznali się ze sprawą i zwrócili kasę.

Ze szczęściem cza­sami by­wa tak jak z oku­lara­mi, szu­ka się ich, a one siedzą na nosie. P. Bosmans

Cytuj wiadomość #6452999
    Kobieta masza

Ranga numer 5

Posty na forum: 5006
    Z nami od: 11.11.2008
    Konkursy dodane: 4

Powrót do góry

to jest standardowe powitanie na OLX:) albo biorę od ręki za......tylko ta kwota zawsze zadziwia, skad taki tupet...
    Liczba plusów to: slonko365 Liczba minusów to: 0

"Obcując z kotem, człowiek ryzykuje jedynie to, że stanie się wewnętrznie bogatszy."
    Colette

Cytuj wiadomość #6453002
    Mężczyzna pablo75

Ranga numer 2

Posty na forum: 471
    Z nami od: 16.05.2016
    Punkty karne: 3/5

Powrót do góry

masza napisał(a):

to jest standardowe powitanie na OLX:) albo biorę od ręki za......tylko ta kwota zawsze zadziwia, skad taki tupet...

Zgadza się,ja zawsze się witam,później dziękuję a jak mi cena nie pasuje to też piszę i nigdy niczego nie zostawiam bez odpowedzi.Ale chyba starej daty jestem  emotka
    Liczba plusów to: masza, bezaczek7, slonko365 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6453004
    Kobieta cudaczek121

Ranga numer 5

Posty na forum: 4944
    Z nami od: 28.02.2006
    Punkty karne: 2/5

Powrót do góry

masza napisał(a):

Dobrze,że nie mam konta na olx ani innych tego typu portalach, bo zapewne miałabym permanentny stan wku...enny emotka

https://www.moneymilioner.pl/30270
    "Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" S.Lem

Cytuj wiadomość #6453025
    Kobieta kasiaj110

Ranga numer 2

Posty na forum: 318
    Z nami od: 16.01.2006
    Konkursy dodane: 6

Powrót do góry

Wkurza mnie cały dzisiejszy dzień!!! Niech już zakończy się on na spotkaniu  z kołdrą...

Zachorował nam nasz Chrupek zwany Gusiokiem emotka  czyli świnek morski który z nami jest od około4 lat . Martwię się bo wiem czym grozi u świniaka niejedzenie emotka  - koperek już nawet nie działa emotka  ... troszkę mamy farmaceutyków - szukamy, sprawdzamy ale najgorszy jest brak weterynarza który zna się na gryzoniach!!!! Przeziębienie wykluczyłam bo w pokoju gdzie świnka mieszka nie otwieram okna, ząbki też sprawdzone , miseczka pełna pyszności a od wczoraj zanik apetytu a świaniak taki nieobecny, nastroszony emotka  
    Cytuj wiadomość #6453076
    Mężczyzna pioge7

Ranga numer 5

Posty na forum: 4858
    Z nami od: 25.05.2008
    Konkursy dodane: 9

Powrót do góry

Kurier.... zamówiłem w niedziele kuriera po paczki na poniedziałek... dzis już wtorek a nie było go dalej... gościu z Olx wydzwania że czemu nie wysyłam i chyba zrezygnuje z zakupu... No kurde. Nie moja wina że nie przyjechał.nigdy nie było problemu zawsze na drugi dzień był, a teraz takie jaja 

OLX ALLEGRO
    NIE SPRZEDAJĘ PARAGONÓW NA ZAKOŃCZONE KONKURSY!!!

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.