Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4272 4273 4274 4275 4276 42774278 4279 4280 4281 4282 > >> >|

masza

Cytuj wiadomość#6456055 środa, 24 stycznia 2018, 22:32:42
shineoff napisał(a):

mietowa napisał(a):

shineoff napisał(a):

Wkurza mnie strasznie to, że są konkursy gdzie można wygrać zmywarkę, o której MARZĘ, a ja nie mogę w nich wziąć udziału. Wiecie dlaczego? Bo nie mam miejsca na mój wymarzony sprzęt w tym mikroskopijnym mieszkaniu! Wkurza mnie to najbardziej na świecie  emotka

Nic a nic nie da sie zrobic? Zrezygnowac z jednej  szafki i rzadko uzywane rzeczy gdzies przeniesc? Nie powiem: "nie wyobrazam sobie zycia bez zmywarki", bo to idiotyzm, ale odkad ja mam, czyli 2 lata, zaluje, ze wczesniej wlasnie nie kombinowalam - a tez mialam malutkie kuchnie. Zreszta i aktualna to nie gigant emotka

Miejsce zmywarki zajmuje pralka, bo w łazience nie ma na nią miejsca  emotka  Ja wiem jakie życie jest wygodne ze zmywarką, dlatego tym bardziej mnie WKURZA ta sytuacja emotka

ja zmniejszyłam zlew 2 komorowy na 1 komorowy i to samo z szafką pod nim+ miaąłm jeszcze troszkę miejsca- zobacz może na tą mniejsza starczy emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6456056 środa, 24 stycznia 2018, 22:35:38
shineoff napisał(a):

jokan napisał(a):

rezerwowy laureat Belvita..... emotka phi...też mi coś.... emotka

No ale chyba to znaczy, że dostaniesz nagrodę? Bo właściwy nie spełnił warunków? Czy tylko tak powiedzieli "jak nie spełni, to dostaniesz"? emotka

jak nie spełnił, jak ma 24 godziny na odesłanie paragonu? eee tam, trzeba pisać dalej emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6456059 środa, 24 stycznia 2018, 22:44:43
masza napisał(a):

ja zmniejszyłam zlew 2 komorowy na 1 komorowy i to samo z szafką pod nim+ miaąłm jeszcze troszkę miejsca- zobacz może na tą mniejsza starczy emotka

Moja siostra i mama zrobiły tak samo, do tego doszło jeszcze zmniejszenie szafek. A jedna ma taką kuchnię, że gdyby wstawić stołek obrotowy, to by wszędzie ręką dosięgła i mogłaby na siedząco pichcić. Druga zaś ma kuchnię z przerobionego przez poprzednich lokatorów balkonu. Z tym, że zmywarki mają najmniejsze z możliwych, a nie te standardowo rozdawane w konkach.
emotka
0 0

paula9891

Cytuj wiadomość#6456060 środa, 24 stycznia 2018, 22:47:06
jokan napisał(a):

shineoff napisał(a):

jokan napisał(a):

No ale chyba to znaczy, że dostaniesz nagrodę? Bo właściwy nie spełnił warunków? Czy tylko tak powiedzieli "jak nie spełni, to dostaniesz"? emotka

jak nie spełnił, jak ma 24 godziny na odesłanie paragonu? eee tam, trzeba pisać dalej emotka

A nie masz przypadkiem takiego maila?

Witaj,Miło nam poinformować, że jesteś Kandydatem na Laureata Nagrody Tygodniowej w konkursie belVita „Lato na Śniadanie”. Aby otrzymać nagrodę, w ciągu 24 godzin od przesłania przez nas tej wiadomości odeślij...jak tak, to nie jest rezerwa, oni wszystkim wysylaja cos takiego.

joasiunia

Cytuj wiadomość#6456083 czwartek, 25 stycznia 2018, 07:14:13
O, jakiż smuteczek! Najbliższe wyniki, na które czekam będą dopiero 31.01... Tydzień bez wyników... toż to jak tydzień w kosmosie, w próżni, w niebycie! Jak ja to przetrwam??? emotka

jokan

Cytuj wiadomość#6456089 czwartek, 25 stycznia 2018, 07:40:48
paula9891 napisał(a):

jokan napisał(a):

shineoff napisał(a):

jokan napisał(a):

A nie masz przypadkiem takiego maila?

Witaj,Miło nam poinformować, że jesteś Kandydatem na Laureata Nagrody Tygodniowej w konkursie belVita „Lato na Śniadanie”. Aby otrzymać nagrodę, w ciągu 24 godzin od przesłania przez nas tej wiadomości odeślij...jak tak, to nie jest rezerwa, oni wszystkim wysylaja cos takiego.

niestety nie...mam REZERWOWYM
0 0

paula9891

Cytuj wiadomość#6456092 czwartek, 25 stycznia 2018, 07:46:15

emotka To się nie dziwię Twojemu wkurzaniu! Już wolałbym nie wiedzieć, że jestem rezerwowym laureatem...
Ale jeszcze mocniej współczuję rezerwowym do samochodów, bo czasami bywało tak, że widnieli w wynikach.

shineoff

Cytuj wiadomość#6456137 czwartek, 25 stycznia 2018, 10:16:36
paula9891 napisał(a):

emotka To się nie dziwię Twojemu wkurzaniu! Już wolałbym nie wiedzieć, że jestem rezerwowym laureatem...
Ale jeszcze mocniej współczuję rezerwowym do samochodów, bo czasami bywało tak, że widnieli w wynikach.

Też uważam, że to nie w porządku emotka  
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6456138 czwartek, 25 stycznia 2018, 10:18:13
jokan napisał(a):

A czasami nie jesteś rezerwą 2 etapu?
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6456139 czwartek, 25 stycznia 2018, 10:20:21
edzia21 napisał(a):

jokan napisał(a):

Rezerwę wysyłają z tego samego etapu i nawet potem nie raczą napisać, czy się pozostało rezerwowym czy może rzeczywistym laureatem. Wiem, bo miałam taką przyjemność w drugim etapie.

jokan

Cytuj wiadomość#6456140 czwartek, 25 stycznia 2018, 10:21:20
asantesana napisał(a):

edzia21 napisał(a):

jokan napisał(a):

Rezerwę wysyłają z tego samego etapu i nawet potem nie raczą napisać, czy się pozostało rezerwowym czy może rzeczywistym laureatem. Wiem, bo miałam taką przyjemność w drugim etapie.

nie, to III etap
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6456142 czwartek, 25 stycznia 2018, 10:21:26
asantesana napisał(a):

edzia21 napisał(a):

jokan napisał(a):

Aaaa... porażka  emotka

anialistopad

Cytuj wiadomość#6456165 czwartek, 25 stycznia 2018, 11:01:44
Ja to dziś ślepa jestem dodałam do bazy 2 konkursy ze stycznia ubiegłego roku .Cofnełam się w czasie  emotka

Agnes

Cytuj wiadomość#6456173 czwartek, 25 stycznia 2018, 11:39:12
paula9891 napisał(a):

ja byłam takim rezerwowym z coca coli, do tej pory mam smsa od smolara ( ot tak na pamiątkę )

paula9891

Cytuj wiadomość#6456175 czwartek, 25 stycznia 2018, 11:43:44
Agnes napisał(a):

paula9891 napisał(a):

ja byłam takim rezerwowym z coca coli, do tej pory mam smsa od smolara ( ot tak na pamiątkę )

emotka Nie wyobrażam sobie tego... To ja się cieszę, że nawet karta mi nie wpadła z tej loterii! Dopiero sobie uświadomiłam, że może być coś gorszego niż brak wygranej.
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6456258 czwartek, 25 stycznia 2018, 14:48:04
Nawiedziła mnie przed chwilą teściowa i mega mnie wkurzyła. Wtrąca się tam, gdzie nie trzeba. Już takie problemy wymyśla, że ręce opadają. Jestem taką spokojną osobą, a ona jako jedyna wyprowadza mnie z równowagi. Dziś wielki dramat, że listonosz awizo zostawił... i że ona musiała mi je przynieść do domu. No, ale kto jej kazał? A zobaczyła, że coś wsadza w furtkę i po to poleciała... Nawet brak słów, by to komentować, jakie ta kobieta ma jazdy. Już mi dziś nerwy puściły i trzasnęłam za nią drzwiami  emotka  Dobrze, że tylko tyle, bo ledwo się w język ugryzłam, żeby jej nie powiedzieć "dobra, idź mi stąd", bo byłaby obraza boska, choć i tak pewnie będzie  emotka  Odliczam dni do wyprowadzi z dala od jej sąsiedztwa  emotka  

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6456281 czwartek, 25 stycznia 2018, 15:39:17
Niebieska_Laguna napisał(a):

Nawiedziła mnie przed chwilą teściowa i mega mnie wkurzyła. Wtrąca się tam, gdzie nie trzeba. Już takie problemy wymyśla, że ręce opadają. Jestem taką spokojną osobą, a ona jako jedyna wyprowadza mnie z równowagi.

Ja też mam problemy z teściową, pomimo faktu, że nie mieszka w sąsiedztwie tylko jakieś tysiąc km ode mnie. Nikt mi tak ciśnienia nie podnosi jak ona - częściowo robi to specjalnie (sama się nawet kiedyś przyznała, w czasie rozmowy sam na sam), częściowo przypadkowo. Gdy moja córka skończyła rok, a ja zastanawiałam się czy wracać na rynek pracy, czy nie, każdego dnia słyszałam, jaką to jestem wyrodną matką, że własne dziecko poświęcam. Teraz mnie do pracy sama wygania, ale postawiła warunek, że z momentem podpisania mojej umowy, ona przeprowadza się do nas, bo ktoś w końcu musi o to dziecko zadbać (mieszkamy póki co z drugą babcią, a mąż pracuje w domu). Mąż jest z nią bardzo emocjonalnie związany, ale mimo to po każdym takim stwierdzeniu z jej strony, próbuje jej wybić ten pomysł z głowy. 

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6456287 czwartek, 25 stycznia 2018, 16:06:52
dwaburekoty napisał(a):

Nawiedziła mnie przed chwilą teściowa i mega mnie wkurzyła. Wtrąca się tam, gdzie nie trzeba. Już takie problemy wymyśla, że ręce opadają. Jestem taką spokojną osobą, a ona jako jedyna wyprowadza mnie z równowagi.

Ja też mam problemy z teściową, pomimo faktu, że nie mieszka w sąsiedztwie tylko jakieś tysiąc km ode mnie. Nikt mi tak ciśnienia nie podnosi jak ona - częściowo robi to specjalnie (sama się nawet kiedyś przyznała, w czasie rozmowy sam na sam), częściowo przypadkowo. Gdy moja córka skończyła rok, a ja zastanawiałam się czy wracać na rynek pracy, czy nie, każdego dnia słyszałam, jaką to jestem wyrodną matką, że własne dziecko poświęcam. Teraz mnie do pracy sama wygania, ale postawiła warunek, że z momentem podpisania mojej umowy, ona przeprowadza się do nas, bo ktoś w końcu musi o to dziecko zadbać (mieszkamy póki co z drugą babcią, a mąż pracuje w domu). Mąż jest z nią bardzo emocjonalnie związany, ale mimo to po każdym takim stwierdzeniu z jej strony, próbuje jej wybić ten pomysł z głowy. 

Gdyby je wysłać w kosmos, to nawet stamtąd by nas dręczyły.  emotka  Myślałam, że tylko ja mam tak źle, nie żebym się cieszyła z Twoich problemów, ale jakoś mi raźniej. Nie ma to jak "wspólny" wróg. Ja od mojej damy usłyszałam dziś "Niby tyle szkół pokończyłaś, a taka głupia jesteś". No i weź tu żyj w zgodzie. A jeszcze ona ma swoją kochaną córeczkę, to już całkiem ma na jej podstawie taki ideał, do którego ja oczywiście nie dorastam... 
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6456289 czwartek, 25 stycznia 2018, 16:08:46
cb656 napisał(a):

Nawiedziła mnie przed chwilą teściowa i mega mnie wkurzyła (...) Jestem taką spokojną osobą, a ona jako jedyna wyprowadza mnie z równowagi....

No i jeszcze ja emotka

Nie zdziwiłabym się, gdyby się okazało, że Ty to tak naprawdę ona. Że jeszcze tu przyszła mnie dręczyć  emotka  Oboje macie taki wredny miły charakter.

pioge7

Cytuj wiadomość#6456316 czwartek, 25 stycznia 2018, 17:06:01
Allegro... kupują a nie płacą.... a Allegro nie zwróci opłaty za prowizję od sprzedaży bo klient nie potwierdził mojej wersji... No halo ja mam nawet dowody że rezygnują z zakupu a Allegro uparcie twierdzi że nie bo nie... emotka
0 Keisa

|< << < 4272 4273 4274 4275 4276 42774278 4279 4280 4281 4282 > >> >|