Wkurza mnie...

|< << < 4272 4273 4274 4275 4276 42774278 4279 4280 4281 4282 > >> >|

malenka

Cytuj wiadomość#6453674 środa, 17 stycznia 2018, 19:51:56
Nie bardzo wiem, gdzie pisać więc zapytam tutaj, bo wkurza mnie moja niewiedza. Czy na olx jest jakiś nowy sposób na naciąganie naiwniaków. Ewentualnie czy ktoś mi może wytłumaczyć o co chodzi? Wystawiłam na sprzedaż telefon i w ciągu pięciu minut dostałam dwie wiadomości o takiej treści:

Witaj, wyślij mi the link I cena,telefon, Lokalizacja (tutaj podany adres mailowy)

oraz
witam ostateczna cena i lokalizacja wyślij mi e-maila 

Nie bardzo rozumiem po co mam im wysyłać maila skoro informacje o cenie i lokalizacji są podane w aukcji. Ktoś? Coś?
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6453678 środa, 17 stycznia 2018, 19:57:30
malenka napisał(a):

Nie bardzo wiem, gdzie pisać więc zapytam tutaj, bo wkurza mnie moja niewiedza. Czy na olx jest jakiś nowy sposób na naciąganie naiwniaków. Ewentualnie czy ktoś mi może wytłumaczyć o co chodzi? Wystawiłam na sprzedaż telefon i w ciągu pięciu minut dostałam dwie wiadomości o takiej treści:(...)

Przekręt afrykański, nigeryjski, czy jak go tam nazywają. Nie daj się nabrać.

monkakk

Cytuj wiadomość#6453681 środa, 17 stycznia 2018, 19:59:50
malenka napisał(a):

Nie bardzo wiem, gdzie pisać więc zapytam tutaj, bo wkurza mnie moja niewiedza. Czy na olx jest jakiś nowy sposób na naciąganie naiwniaków. Ewentualnie czy ktoś mi może wytłumaczyć o co chodzi? Wystawiłam na sprzedaż telefon i w ciągu pięciu minut dostałam dwie wiadomości o takiej treści:

Witaj, wyślij mi the link I cena,telefon, Lokalizacja (tutaj podany adres mailowy)

oraz
witam ostateczna cena i lokalizacja wyślij mi e-maila 

Nie bardzo rozumiem po co mam im wysyłać maila skoro informacje o cenie i lokalizacji są podane w aukcji. Ktoś? Coś?

Zgłoś to od razu OLX , gdzieś na stronie opisane jest jak to zrobić.

malenka

Cytuj wiadomość#6453682 środa, 17 stycznia 2018, 20:01:44
zaczytana-pola napisał(a):

malenka napisał(a):

Nie bardzo wiem, gdzie pisać więc zapytam tutaj, bo wkurza mnie moja niewiedza. Czy na olx jest jakiś nowy sposób na naciąganie naiwniaków. Ewentualnie czy ktoś mi może wytłumaczyć o co chodzi? Wystawiłam na sprzedaż telefon i w ciągu pięciu minut dostałam dwie wiadomości o takiej treści:(...)

To chodzi o to że chcą żeby wysłać telefon za granicę i nigdy nie zobaczysz kasy?
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6453685 środa, 17 stycznia 2018, 20:06:24
malenka napisał(a):

malenka napisał(a):

To chodzi o to że chcą żeby wysłać telefon za granicę i nigdy nie zobaczysz kasy?

Tak. Coś takiego. Trzeba zgłaszać takiego delikwenta, jak napisała monkakk.

malenka

Cytuj wiadomość#6453692 środa, 17 stycznia 2018, 20:11:47
Dzięki Dziewczyny. Trzech już zgłosiłam i zablokowałam.
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6453735 środa, 17 stycznia 2018, 22:18:51
malenka napisał(a):

malenka napisał(a):

ja tak maialm z konsola, gosc mnie zapytal: "cena ostateczna, twoj mail", podalam maila a on mi napisal, ze od razu placi i ze chce za granice - jak odpisalam ze nie wysylam za granice to mnie olal i usunal swojego nicka z olxa
0 0

rosik93

Cytuj wiadomość#6453766 środa, 17 stycznia 2018, 23:55:56
Wkurza mnie, że urządzanie mieszkania ciągnie się jak flaki z olejem emotka
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6453769 czwartek, 18 stycznia 2018, 00:20:32

malenka napisał(a):

malenka napisał(a):

Tak moja córka(kilka lat temu) pozbyła się telefonu za 1200zł+przesyłka do Nigerii, więc ostrzegają i trzeba uważać.Nie wysyłaj niczego za granicę.Niby(nie wpłynęła) kasa wpłynęła na konto i nie zobaczyła już ani telefonu, ani kasy.Gdy zorientowała się, to telefon był już poza granicami Polski , a że była to sobota, to już było po wszystkiemu, bo ktoś w Nigerii odebrał już przesyłkę.
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6453770 czwartek, 18 stycznia 2018, 00:27:38
tereniagno napisał(a):

malenka napisał(a):

malenka napisał(a):

Tak moja córka(kilka lat temu) pozbyła się telefonu za 1200zł+przesyłka do Nigerii, więc ostrzegają i trzeba uważać.Nie wysyłaj niczego za granicę.Niby(nie wpłynęła) kasa wpłynęła na konto i nie zobaczyła już ani telefonu, ani kasy.Gdy zorientowała się, to telefon był już poza granicami Polski , a że była to sobota, to już było po wszystkiemu, bo ktoś w Nigerii odebrał już przesyłkę.

Zawsze byłam ciekawa, kto sie na takie wały nabiera  emotka ...i wysyła sprzęty do Afryki (i w ogóle odpowiada na takie wiadomości). To przecież wali przekrętem na kilometr i nie trzeba być jakoś specjalnie kumatym (być może w tym momencie przeceniam co niektórych), żeby wyczuć podpuchę. Jednakże - współczuję starty.

tereniagno

Cytuj wiadomość#6453771 czwartek, 18 stycznia 2018, 00:36:16
edzia21 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

malenka napisał(a):

malenka napisał(a):

Zawsze byłam ciekawa, kto sie na takie wały nabiera  emotka ...i wysyła sprzęty do Afryki (i w ogóle odpowiada na takie wiadomości). To przecież wali przekrętem na kilometr i nie trzeba być jakoś specjalnie kumatym (być może w tym momencie przeceniam co niektórych), żeby wyczuć podpuchę. Jednakże - współczuję starty.

To było na samym początku,jak oni zaczęli grasować w necie.Mówiłam jej , że nie ma wysyłać prędzej, dopóki nie wpłynie kasa na konto, ale była mądrzejsza i nie słuchała co do niej mówię i tak też się skończyło emotka
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6453775 czwartek, 18 stycznia 2018, 00:47:04
Paragon kosztowal 35zl. Nienawidze takich sytuacji... Znow sie obudzilam 15 min za pozno. Znow zasnelam z dzieckiem. Tak, mialam budzik na wpoldo, nawet nie wiem czy dzwonil. Jeszcze chinczyk zrobil mnie w bambuko, dostalam jakies badziewie na glowe czy szyje zamiast pieknej bluzy (jednej z dwoch, na ktore czekam), lub 50 szt magicznych gabek. Musze teraz szukac po numerach czy nazwiskach ktory taki dowcipny. Po kiego grzyba wystawiaja tanio towar, skoro go potem nie wysylaja? A dziecko i ja po dzisiejszym dniu zyjemy po 5 lat krocej, ile ono sie dzis naryczalo, ten bunt trzylatka jest niemozliwy, a zaraz bedzie czterolatka, potem pieciolatka... Internet wiecznie rozlacza, nie daje rady przebic sie przez jedna sciane, mam nawrot pewnej przypadlosci, zas mnie gardlo boli, no po prostu chce w cieple miejsce na wakacje, chwilowo sama emotka
0 0

sylzab2294

Cytuj wiadomość#6453798 czwartek, 18 stycznia 2018, 08:58:35
cb656 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Zawsze byłam ciekawa, kto sie na takie wały nabiera  emotka ...i wysyła sprzęty do Afryki (i w ogóle odpowiada na takie wiadomości). To przecież wali przekrętem na kilometr i nie trzeba być jakoś specjalnie kumatym (być może w tym momencie przeceniam co niektórych), żeby wyczuć podpuchę. Jednakże - współczuję straty.

No i wreszcie zaspokoiłaś swoją ciekawość emotka emotka
Wkurza mnie (by być w temacie topu), że masz takie naiwne wyobrażenie o ludzkiej, nazwijmy to... spostrzegawczości emotka
Życie pokazuje, że jednak trzeba być kumatym w wersji "specjalnie" emotka

ale olx chyba teraz jakoś działa... Od razu kasuje takie wiadomości niewiadomego pochodzenia emotka
0 0

ace

Cytuj wiadomość#6453799 czwartek, 18 stycznia 2018, 08:58:41
bruce napisał(a):

Nie ma to, jak poranne zakupy w sklepie nieprzygotowanym na klientów - jestem rano w kaufie, biorę rzeczy z półki, w tym produkt promocyjny i lookam sobie uważnie, aby mieć paragon za 50 zł, by go zgłosić przy okazji w loterii, a kasjerka mi mówi, że ten produkt nie wchodzi", zleciały się inne - to samo, dzwonią po pomoc, dalej bez zmian, produkt odłożony. I paragon ma niecałe 50 zł. No to chcę dobrać coś przy kasie, porywam szybko tabletki na gardło, a tu awantura za mną, czemu ja kolejkę opóźniam. W autobusie znalazłam w gazetce telefon infolinii.  emotka emotka

nie chcę Cię martwić ale czy wszystkie leki nie są wyłączone z tej loterii?

ace

Cytuj wiadomość#6453810 czwartek, 18 stycznia 2018, 09:32:15
cb656 napisał(a):

ace napisał(a):

bruce napisał(a):

...paragon ma niecałe 50 zł. No to chcę dobrać coś przy kasie, porywam szybko tabletki na gardło...

nie chcę Cię martwić ale czy wszystkie leki nie są wyłączone z tej loterii?

No i zmartwiłaś koleżankę... emotka
Wkurza mnie, że tak wiele robimy niechcący emotka emotka

no wiesz lepiej zmartwić, że 50zł poszło na marne niż ewentualnie wygrane 50tys emotka

Agnes

Cytuj wiadomość#6453842 czwartek, 18 stycznia 2018, 10:47:02
wkurza mnie, że za każdym razem jak napisze na forum że nie wygrałam w jakimś promo ( gdzie nie podawało się numeru paragonu) to potem dostaję pw z prośbą o sprzedaź paragonów
cb656 0

inter81

Cytuj wiadomość#6453845 czwartek, 18 stycznia 2018, 10:49:16
1. skoro o kaufie mowa to m,am na działce wyrzucone przez kolportera gazetek reklamowych około 50 paczek, napisałem do kauflanda żeby dali bona na 100 za uporzątnięcie i cisza od sierpnia, tym jesteśmy dla niemiaszków śmietnikiem.
2. włanczam konkursy po koleji lece i co ja pacze same smolary

dziękuję.
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6453846 czwartek, 18 stycznia 2018, 10:50:12
Agnes napisał(a):

wkurza mnie, że za każdym razem jak napisze na forum że nie wygrałam w jakimś promo ( gdzie nie podawało się numeru paragonu) to potem dostaję pw z prośbą o sprzedaź paragonów

Bo oni myślą, że Twoje narzekania to zakamuflowana oferta sprzedaży (pewnie w większości przypadków tak właśnie jest) emotka Najlepiej dać upust emocjom, które rodzi brak wygranej + zamieścić krótkie info, że paragony nie do sprzedaży i uj emotka

anialistopad

Cytuj wiadomość#6453849 czwartek, 18 stycznia 2018, 10:54:25
Smsy od wrozek,jasnowidzow,jakis serwisow randkowych i tak co chwile. Wkurza mnie to juz a nie wiem jak to wylaczyc
0 0

Agnes

Cytuj wiadomość#6453852 czwartek, 18 stycznia 2018, 10:55:29
joan napisał(a):

Agnes napisał(a):

Bo oni myślą, że Twoje narzekania to zakamuflowana oferta sprzedaży (pewnie w większości przypadków tak właśnie jest) emotka Najlepiej dać upust emocjom, które rodzi brak wygranej + zamieścić krótkie info, że paragony nie do sprzedaży i uj emotka

tak, następnym razem pod narzekaniem napiszę ps. paragony są moją własnością i oddam je tylko agencji
|< << < 4272 4273 4274 4275 4276 42774278 4279 4280 4281 4282 > >> >|