Wkurza mnie... (Strona 4283) :: Rozmowy :: Forum e-Konkursy.info - o krok od wygranej...

Wkurza mnie...

|< << < 4278 4279 4280 4281 4282 42834284 4285 4286 4287 4288 > >> >|

joan

Cytuj wiadomość#6457615 wtorek, 30 stycznia 2018, 10:25:14
apoccalipsa napisał(a):

Nie dość, że rozwiązywali konkurs 2 miesiące to teraz jeszcze miesiąc czekania, żeby się dowiedzieć, co się wygrało 
przegięcie

Poprzednio namieszali z nagrodami, więc teraz się wycwanili i postanowili w ogóle nie mówić, co się wygrało. Ale skoro informacyjnie mają puścić mejle, dzwonienie mogli sobie darować emotka

cherry_coke

Cytuj wiadomość#6457616 wtorek, 30 stycznia 2018, 10:25:31
joan napisał(a):

magisterek napisał(a):

Jesiennamobilizacja zadzwoniła... niestety o tym co wygrałem dowiem się z listy zwycięzców i e-maila pod koniec lutego!

I to mnie wkurza -> po uja w ogóle dzwonią i zawracają d* osobom pracującym, chyba tylko celem przepadku nagrody emotka

Ale z dwojga złego lepiej nie wiedzieć i miło się zaskoczyć niż wiedzieć, że masz 1 miejsce, a potem na liście patrzysz a tu zonk, coś zupełnie innego. Choć nie wiem co im sprawia taką trudność. 

joan

Cytuj wiadomość#6457617 wtorek, 30 stycznia 2018, 10:27:45
cherry_coke napisał(a):

Ale z dwojga złego lepiej nie wiedzieć i miło się zaskoczyć niż wiedzieć, że masz 1 miejsce, a potem na liście patrzysz a tu zonk, coś zupełnie innego. Choć nie wiem co im sprawia taką trudność. 

Niby tak, ale skoro informują tylko o tym, że poinformują później, mogli posłać smsy.

A owa "trudność" polega na tym, że ostatnio namieszali z nagrodami i teraz sobie robią doopochron za pomocą dezinformacji emotka

apoccalipsa

Cytuj wiadomość#6457618 wtorek, 30 stycznia 2018, 10:27:59
ciekawe czy z doładowaniami rocznymi też będą dzwonić
i ciężko cokolwiek wywnioskować, bo może idą drużynami, a może nagrodami  emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6457619 wtorek, 30 stycznia 2018, 10:28:52
apoccalipsa napisał(a):

ciekawe czy z doładowaniami rocznymi też będą dzwonić

Powinni. Dla uzyskania większej konspiracji emotka

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6457645 wtorek, 30 stycznia 2018, 11:31:01
Wkurza mnie,że koleżanka. która jest mi dłużna znaczną sumę pieniędzy oświadczyła mi,że w prezencie od męża dostała wycieczkę na Dominikanę.Zirytowało mnie to,że na swoim facebooku wstawiła fotki z tych wakacji.Niby oni mają rozdzielność majątkową,ale według mnie to jest nie w porządku.Nie mówię,że ma nigdzie nie jechać,ale nie musi się tym tak ostentacyjnie chwalić emotka Poza wszystkim, dla mnie sprawą priorytetową byłoby pospłacać długi prywatne, a dopiero potem gdziekolwiek jechać.Tak to już jest jak lewica nie wie, co robi prawica,ech.

ivanotta

Cytuj wiadomość#6457650 wtorek, 30 stycznia 2018, 11:40:37
bruce napisał(a):

shineoff napisał(a):

Moim zdaniem Admini nie powinni odrzucać takich propozycji konkursów, bo to ich autorzy odpowiadają za to, co zgłaszają, dając tym świadectwo swoich horyzontów myślowych (zaznaczam, że mam tu na myśli wyłącznie siebie, bo to ja akurat dodałam konkurs o świecy, zresztą będąc przekonaną, że komuś może się on spodobać emotka ) . 

Ja rozumiem, że niektórzy chcą wygrać tę rzeczoną świecę, chociażby "dla sportu". Też wrzucam konkursy z  myślą "o, nie ma w bazie, a może komuś się spodoba". Ale jednak staram się wybierać takie, gdzie wartość nagrody przekracza 5 zł. Może dobrze by było, gdyby istniała kategoria "konkursy z tanimi nagrodami"?

Ciekawa propozycja.  emotka

oj tak! Popieram emotka  nie trzeba by było przedzierać się przes zaspy nudnych konkursów w bazie  emotka
bruce 0

mietowa

Cytuj wiadomość#6457657 wtorek, 30 stycznia 2018, 11:50:35
ivanotta napisał(a):

bruce napisał(a):

shineoff napisał(a):

Moim zdaniem Admini nie powinni odrzucać takich propozycji konkursów, bo to ich autorzy odpowiadają za to, co zgłaszają, dając tym świadectwo swoich horyzontów myślowych (zaznaczam, że mam tu na myśli wyłącznie siebie, bo to ja akurat dodałam konkurs o świecy, zresztą będąc przekonaną, że komuś może się on spodobać emotka ) . 

Ja rozumiem, że niektórzy chcą wygrać tę rzeczoną świecę, chociażby "dla sportu". Też wrzucam konkursy z  myślą "o, nie ma w bazie, a może komuś się spodoba". Ale jednak staram się wybierać takie, gdzie wartość nagrody przekracza 5 zł. Może dobrze by było, gdyby istniała kategoria "konkursy z tanimi nagrodami"?

Ciekawa propozycja.  emotka

oj tak! Popieram emotka  nie trzeba by było przedzierać się przes zaspy nudnych konkursów w bazie  emotka

I ja jestem za, spore zaoszczędzenie czasu.

elotta

Cytuj wiadomość#6457676 wtorek, 30 stycznia 2018, 12:36:28
Ja jestem przeciw, bo tutaj tania będzie dla każdego oznaczać coś innego.
0 0

shineoff

Cytuj wiadomość#6457677 wtorek, 30 stycznia 2018, 12:38:03
elotta napisał(a):

Dlaczego? Tania, to znaczy do określonej kwoty - uważam, że nagroda warta mniej niż 30 zł JEST tania. Serio. I myślę, że nie ja jedna.
0 0

elotta

Cytuj wiadomość#6457678 wtorek, 30 stycznia 2018, 12:41:26
shineoff napisał(a):

elotta napisał(a):

Dlaczego? Tania, to znaczy do określonej kwoty - uważam, że nagroda warta mniej niż 30 zł JEST tania. Serio. I myślę, że nie ja jedna.

Uważasz, że każdy, kto dodaje konkurs, będzie tak wnikliwie analizował, czy nagroda jest warta 27 zł czy 33 zł? Wiem, że często w regulaminie jest zawarte info o wartości nagrody, ale czym innym będą już konkursy na blogach/ social media.
I czemu 30, a nie 40 zł?  emotka
I jeszcze taka sytuacja - co z konkursami, gdzie jest do wygrania np. 3 nagrody o wartości 2,5 k i 20 nagród o wartości 15 zł (jakieś łyżeczki do lodów czy whatever)? Wtedy też taki konkurs oznaczyć również do kategorii z tanimi nagrodami?
cb656 0

elotta

Cytuj wiadomość#6457684 wtorek, 30 stycznia 2018, 12:46:29
cb656 napisał(a):

elotta napisał(a):

Faktycznie. Ja to na przykład potrafię się wkurzyć, gdy ceny biletów z trzech złotych podniosą do 3,60 emotka
Uważam, że to strasznie drogo jest. No bo w sąsiednim mieście nadal można jeździć autobusem za 2,80 emotka

Szkoda, że w moim nie można emotka
0 0

mietowa

Cytuj wiadomość#6457691 wtorek, 30 stycznia 2018, 12:53:04
cb656 napisał(a):

elotta napisał(a):

co z konkursami, gdzie jest do wygrania np. 3 nagrody o wartości 2,5 k i 20 nagród o wartości 15 zł (jakieś łyżeczki do lodów czy whatever)? Wtedy też taki konkurs oznaczyć również do kategorii z tanimi nagrodami?

Nie. Wtedy trzeba go dodać dwa razy, do tych obu kategorii emotka emotka Wtedy dopiero będzie wilk spragniony i owieczka napoczęta emotka

No tak, taki punkt widzenia rzeczywiście osłabia blask tego pomysłu  emotka
cb656 0

shineoff

Cytuj wiadomość#6457692 wtorek, 30 stycznia 2018, 12:53:50
cb656 napisał(a):

elotta napisał(a):

co z konkursami, gdzie jest do wygrania np. 3 nagrody o wartości 2,5 k i 20 nagród o wartości 15 zł (jakieś łyżeczki do lodów czy whatever)? Wtedy też taki konkurs oznaczyć również do kategorii z tanimi nagrodami?

Nie. Wtedy trzeba go dodać dwa razy, do tych obu kategorii emotka emotka Wtedy dopiero będzie wilk spragniony i owieczka napoczęta emotka

Nie żartuj sobie, bo mnie to wkurza emotka  Bez przesady, dobrze wiecie o co mi chodzi - szlag mnie trafia jak muszę przedzierać się przez zylion konkursów "wygraj smycz", albo "wygraj długopis". No i taka refleksja, którą już napisałam, ale powtórzę - jeśli taki konkurs z mało wartościową nagrodą jest tak popularny, to po co organizator ma się wysilać i robić konkurs z nagrodami fajnymi, np. telefonami, czy samochodami do wygrania, skoro ludzie interesują się kubkiem i smyczą?
0 0

elotta

Cytuj wiadomość#6457696 wtorek, 30 stycznia 2018, 12:57:34
shineoff napisał(a):

cb656 napisał(a):

elotta napisał(a):

Nie żartuj sobie, bo mnie to wkurza emotka  Bez przesady, dobrze wiecie o co mi chodzi - szlag mnie trafia jak muszę przedzierać się przez zylion konkursów "wygraj smycz", albo "wygraj długopis". No i taka refleksja, którą już napisałam, ale powtórzę - jeśli taki konkurs z mało wartościową nagrodą jest tak popularny, to po co organizator ma się wysilać i robić konkurs z nagrodami fajnymi, np. telefonami, czy samochodami do wygrania, skoro ludzie interesują się kubkiem i smyczą?

Wiem, o co Ci chodzi, po prostu obawiam się, że to kategoryzowanie w praktyce może nie wypalić, sama wiesz, że często konkursy dodawane są od czapy, a co dopiero mówić o zachodzie potrzebnym do sprawdzenia wartości nagrody emotka  choć w przypadku długopisu lub smyczy sprawa wydaje się oczywista. Gorzej z płytami, książkami, kosmetykami.

Mnie to w sumie bardziej wkurza, gdy w takim konkursie o firmowy breloczek każą pisać jakieś eseje. A ludzie piszą, choć #szkodazachodu.

mietowa

Cytuj wiadomość#6457697 wtorek, 30 stycznia 2018, 12:59:07
shineoff napisał(a):

cb656 napisał(a):

elotta napisał(a):

Ale akurat tego nie zmienisz dodatkowym kategoryzowaniem konkursów. Jeśli komuś chce się napisać wiersz 50-wersowy, żeby wygrać kubek w serduszka, to zapewniam Cię, że znajdzie go i na poszukiwanie takich konkursów.

asantesana

Cytuj wiadomość#6457705 wtorek, 30 stycznia 2018, 13:09:42
shineoff napisał(a):

cb656 napisał(a):

elotta napisał(a):

To ja proponuję taki suwak jak w sklepach internetowych, że można sobie wybrać kwotę lub przedział cenowy nagrody  emotka
A serio, to mam nadzieję, ze admini nie wezmą pod uwagę kategoryzacji konkursów pod względem wartości nagród, bo chaos nas pochłonie.   

shineoff

Cytuj wiadomość#6457707 wtorek, 30 stycznia 2018, 13:15:07

Ale akurat tego nie zmienisz dodatkowym kategoryzowaniem konkursów. Jeśli komuś chce się napisać wiersz 50-wersowy, żeby wygrać kubek w serduszka, to zapewniam Cię, że znajdzie go i na poszukiwanie takich konkursów.

Hahahahha, przypomniał mi się jakiś konkurs, jeszcze z zeszłego roku, gdzie można było wygrać środki czystości (jakiś płyn do prania, odplamiacz i coś tam jeszcze). I kobieta napisała poemat (serio, miał chyba ze 100 wersów) o ... kupie. Jak jej dziecko zrobiło kupę i wszędzie rozmazało i opisała jak to spierała emotka  Myślałam, że umrę ze śmiechu i kibicowałam jej z całych sił, ale nie wygrała! Wkurzyło mnie to trochę, bo takiej kreatywności to jeszcze nie widziałam emotka

elotta

Cytuj wiadomość#6457709 wtorek, 30 stycznia 2018, 13:16:14
shineoff napisał(a):

Hahahahha, przypomniał mi się jakiś konkurs, jeszcze z zeszłego roku, gdzie można było wygrać środki czystości (jakiś płyn do prania, odplamiacz i coś tam jeszcze). I kobieta napisała poemat (serio, miał chyba ze 100 wersów) o ... kupie. Jak jej dziecko zrobiło kupę i wszędzie rozmazało i opisała jak to spierała emotka  Myślałam, że umrę ze śmiechu i kibicowałam jej z całych sił, ale nie wygrała! Wkurzyło mnie to trochę, bo takiej kreatywności to jeszcze nie widziałam emotka

o Paaaaaaaaaaanie  emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6457710 wtorek, 30 stycznia 2018, 13:17:33
elotta napisał(a):

shineoff napisał(a):

o Paaaaaaaaaaanie  emotka

a wygrala chociaz? ha ha, szkoda, ze nie zapisalas dla pokolen wiersza...aby pokolenie komputerowcow i tabletowcow uczylo sie kreatywnosci emotka
0 0
|< << < 4278 4279 4280 4281 4282 42834284 4285 4286 4287 4288 > >> >|