szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Rozmowy

Wkurza mnie...

• Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość #6456056
    Kobieta jokan

Ranga numer 5

Posty na forum: 4681
    Z nami od: 13.07.2009
    Punkty karne: 0/5
    Konkursy dodane: 5

Powrót do góry

shineoff napisał(a):

jokan napisał(a):

rezerwowy laureat Belvita..... emotka phi...też mi coś.... emotka

No ale chyba to znaczy, że dostaniesz nagrodę? Bo właściwy nie spełnił warunków? Czy tylko tak powiedzieli "jak nie spełni, to dostaniesz"? emotka

jak nie spełnił, jak ma 24 godziny na odesłanie paragonu? eee tam, trzeba pisać dalej emotka
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6456059
    Kobieta joan

Ranga numer 5

Posty na forum: 14506
    Z nami od: 02.09.2008
    Konkursy dodane: 8

Powrót do góry

masza napisał(a):

ja zmniejszyłam zlew 2 komorowy na 1 komorowy i to samo z szafką pod nim+ miaąłm jeszcze troszkę miejsca- zobacz może na tą mniejsza starczy emotka

Moja siostra i mama zrobiły tak samo, do tego doszło jeszcze zmniejszenie szafek. A jedna ma taką kuchnię, że gdyby wstawić stołek obrotowy, to by wszędzie ręką dosięgła i mogłaby na siedząco pichcić. Druga zaś ma kuchnię z przerobionego przez poprzednich lokatorów balkonu. Z tym, że zmywarki mają najmniejsze z możliwych, a nie te standardowo rozdawane w konkach.
    emotka

To CO wygrałeś, jest bez znaczenia. Liczy się tylko JAK.

Cytuj wiadomość #6456060
    Kobieta paula9891

Ranga numer 4

Posty na forum: 1420
    Z nami od: 12.04.2016

Powrót do góry

jokan napisał(a):

shineoff napisał(a):

jokan napisał(a):

No ale chyba to znaczy, że dostaniesz nagrodę? Bo właściwy nie spełnił warunków? Czy tylko tak powiedzieli "jak nie spełni, to dostaniesz"? emotka

jak nie spełnił, jak ma 24 godziny na odesłanie paragonu? eee tam, trzeba pisać dalej emotka

A nie masz przypadkiem takiego maila?

Witaj,Miło nam poinformować, że jesteś Kandydatem na Laureata Nagrody Tygodniowej w konkursie belVita „Lato na Śniadanie”. Aby otrzymać nagrodę, w ciągu 24 godzin od przesłania przez nas tej wiadomości odeślij...jak tak, to nie jest rezerwa, oni wszystkim wysylaja cos takiego.
    Liczba plusów to: shineoff Liczba minusów to: 0

"Upadniemy razem tak, jak jeszcze nigdy nisko"
    Potem oczywiście trzeba powstać i grać! emotka

Cytuj wiadomość #6456083
    Kobieta joasiunia

Ranga numer 2

Posty na forum: 441
    Z nami od: 22.03.2017
    Konkursy dodane: 0

Powrót do góry

O, jakiż smuteczek! Najbliższe wyniki, na które czekam będą dopiero 31.01... Tydzień bez wyników... toż to jak tydzień w kosmosie, w próżni, w niebycie! Jak ja to przetrwam??? emotka
    Liczba plusów to: justfine Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6456089
    Kobieta jokan

Ranga numer 5

Powrót do góry

paula9891 napisał(a):

jokan napisał(a):

shineoff napisał(a):

jokan napisał(a):

A nie masz przypadkiem takiego maila?

Witaj,Miło nam poinformować, że jesteś Kandydatem na Laureata Nagrody Tygodniowej w konkursie belVita „Lato na Śniadanie”. Aby otrzymać nagrodę, w ciągu 24 godzin od przesłania przez nas tej wiadomości odeślij...jak tak, to nie jest rezerwa, oni wszystkim wysylaja cos takiego.

niestety nie...mam REZERWOWYM
    Cytuj wiadomość #6456092
    Kobieta paula9891

Ranga numer 4

Powrót do góry

emotka To się nie dziwię Twojemu wkurzaniu! Już wolałbym nie wiedzieć, że jestem rezerwowym laureatem...
    Ale jeszcze mocniej współczuję rezerwowym do samochodów, bo czasami bywało tak, że widnieli w wynikach.
    Liczba plusów to: mia, defed, jokan Liczba minusów to: 0

Cytuj wiadomość #6456137
    Kobieta shineoff

Ranga numer 2

Posty na forum: 231
    Z nami od: 12.09.2017
    Punkty karne: 1/5
    Konkursy dodane: 8

Powrót do góry

paula9891 napisał(a):

emotka To się nie dziwię Twojemu wkurzaniu! Już wolałbym nie wiedzieć, że jestem rezerwowym laureatem...
    Ale jeszcze mocniej współczuję rezerwowym do samochodów, bo czasami bywało tak, że widnieli w wynikach.

Też uważam, że to nie w porządku emotka  
    Cytuj wiadomość #6456138
    Kobieta edzia21

Ranga numer 5

Posty na forum: 6991
    Z nami od: 27.03.2011

Powrót do góry

jokan napisał(a):

A czasami nie jesteś rezerwą 2 etapu?

"Kopciuszek jest dowodem na to, że nowa para butów może odmienić życie..." emotka

Cytuj wiadomość #6456139
    asantesana

Ranga numer 5

Posty na forum: 3944
    Z nami od: 14.01.2012
    Konkursy dodane: 6

Powrót do góry

edzia21 napisał(a):

jokan napisał(a):

Rezerwę wysyłają z tego samego etapu i nawet potem nie raczą napisać, czy się pozostało rezerwowym czy może rzeczywistym laureatem. Wiem, bo miałam taką przyjemność w drugim etapie.
    Liczba plusów to: paula9891 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6456140
    Kobieta jokan

Ranga numer 5

Powrót do góry

asantesana napisał(a):

edzia21 napisał(a):

jokan napisał(a):

Rezerwę wysyłają z tego samego etapu i nawet potem nie raczą napisać, czy się pozostało rezerwowym czy może rzeczywistym laureatem. Wiem, bo miałam taką przyjemność w drugim etapie.

nie, to III etap
    Cytuj wiadomość #6456142
    Kobieta edzia21

Ranga numer 5

Posty na forum: 6991
    Z nami od: 27.03.2011

Powrót do góry

asantesana napisał(a):

edzia21 napisał(a):

jokan napisał(a):

Aaaa... porażka  emotka
    Liczba plusów to: jokan, paula9891 Liczba minusów to: 0

"Kopciuszek jest dowodem na to, że nowa para butów może odmienić życie..." emotka

Cytuj wiadomość #6456165
    Kobieta anialistopad

Ranga numer 5

Posty na forum: 8964
    Z nami od: 06.07.2009
    Konkursy dodane: 3

Powrót do góry

Ja to dziś ślepa jestem dodałam do bazy 2 konkursy ze stycznia ubiegłego roku .Cofnełam się w czasie  emotka
    Liczba plusów to: cotomabyc, androm, andii, paula9891, pioge7 Liczba minusów to: 0

www.zabawkikrasnala.pl

Cytuj wiadomość #6456173
    Kobieta Agnes

Ranga numer 4

Posty na forum: 2252
    Z nami od: 27.10.2004

Powrót do góry

paula9891 napisał(a):

ja byłam takim rezerwowym z coca coli, do tej pory mam smsa od smolara ( ot tak na pamiątkę )
    Liczba plusów to: paula9891 Liczba minusów to: 0
    Cytuj wiadomość #6456175
    Kobieta paula9891

Ranga numer 4

Powrót do góry

Agnes napisał(a):

paula9891 napisał(a):

ja byłam takim rezerwowym z coca coli, do tej pory mam smsa od smolara ( ot tak na pamiątkę )

emotka Nie wyobrażam sobie tego... To ja się cieszę, że nawet karta mi nie wpadła z tej loterii! Dopiero sobie uświadomiłam, że może być coś gorszego niż brak wygranej.

Cytuj wiadomość #6456258
    Kobieta Niebieska_Laguna

Ranga numer 4

Posty na forum: 1369
    Z nami od: 24.02.2016
    Konkursy dodane: 7

Powrót do góry

Nawiedziła mnie przed chwilą teściowa i mega mnie wkurzyła. Wtrąca się tam, gdzie nie trzeba. Już takie problemy wymyśla, że ręce opadają. Jestem taką spokojną osobą, a ona jako jedyna wyprowadza mnie z równowagi. Dziś wielki dramat, że listonosz awizo zostawił... i że ona musiała mi je przynieść do domu. No, ale kto jej kazał? A zobaczyła, że coś wsadza w furtkę i po to poleciała... Nawet brak słów, by to komentować, jakie ta kobieta ma jazdy. Już mi dziś nerwy puściły i trzasnęłam za nią drzwiami  emotka  Dobrze, że tylko tyle, bo ledwo się w język ugryzłam, żeby jej nie powiedzieć "dobra, idź mi stąd", bo byłaby obraza boska, choć i tak pewnie będzie  emotka  Odliczam dni do wyprowadzi z dala od jej sąsiedztwa  emotka  
    Liczba plusów to: taalvikki, atyde25, joasiunia, dwaburekoty, paula9891 [więcej] Liczba minusów to: 0

Panu Bogu nic się nie udało, z wyjątkiem kotów.
    Wisława Szymborska

Wypowiedź była edytowana 1 razy.

Cytuj wiadomość #6456281
    Kobieta dwaburekoty

Ranga numer 3

Posty na forum: 626
    Z nami od: 04.12.2016
    Konkursy dodane: 2

Powrót do góry

Niebieska_Laguna napisał(a):

Nawiedziła mnie przed chwilą teściowa i mega mnie wkurzyła. Wtrąca się tam, gdzie nie trzeba. Już takie problemy wymyśla, że ręce opadają. Jestem taką spokojną osobą, a ona jako jedyna wyprowadza mnie z równowagi.

Ja też mam problemy z teściową, pomimo faktu, że nie mieszka w sąsiedztwie tylko jakieś tysiąc km ode mnie. Nikt mi tak ciśnienia nie podnosi jak ona - częściowo robi to specjalnie (sama się nawet kiedyś przyznała, w czasie rozmowy sam na sam), częściowo przypadkowo. Gdy moja córka skończyła rok, a ja zastanawiałam się czy wracać na rynek pracy, czy nie, każdego dnia słyszałam, jaką to jestem wyrodną matką, że własne dziecko poświęcam. Teraz mnie do pracy sama wygania, ale postawiła warunek, że z momentem podpisania mojej umowy, ona przeprowadza się do nas, bo ktoś w końcu musi o to dziecko zadbać (mieszkamy póki co z drugą babcią, a mąż pracuje w domu). Mąż jest z nią bardzo emocjonalnie związany, ale mimo to po każdym takim stwierdzeniu z jej strony, próbuje jej wybić ten pomysł z głowy. 
    Liczba plusów to: cotomabyc, paula9891, Niebieska_Laguna, astronautka Liczba minusów to: 0

audaces fortuna iuvat

Nikt tak nie uczy cierpliwości jak małe dziecko i oczekiwanie na wyniki konkursów.

Cytuj wiadomość #6456287
    Kobieta Niebieska_Laguna

Ranga numer 4

Powrót do góry

dwaburekoty napisał(a):

Nawiedziła mnie przed chwilą teściowa i mega mnie wkurzyła. Wtrąca się tam, gdzie nie trzeba. Już takie problemy wymyśla, że ręce opadają. Jestem taką spokojną osobą, a ona jako jedyna wyprowadza mnie z równowagi.

Ja też mam problemy z teściową, pomimo faktu, że nie mieszka w sąsiedztwie tylko jakieś tysiąc km ode mnie. Nikt mi tak ciśnienia nie podnosi jak ona - częściowo robi to specjalnie (sama się nawet kiedyś przyznała, w czasie rozmowy sam na sam), częściowo przypadkowo. Gdy moja córka skończyła rok, a ja zastanawiałam się czy wracać na rynek pracy, czy nie, każdego dnia słyszałam, jaką to jestem wyrodną matką, że własne dziecko poświęcam. Teraz mnie do pracy sama wygania, ale postawiła warunek, że z momentem podpisania mojej umowy, ona przeprowadza się do nas, bo ktoś w końcu musi o to dziecko zadbać (mieszkamy póki co z drugą babcią, a mąż pracuje w domu). Mąż jest z nią bardzo emocjonalnie związany, ale mimo to po każdym takim stwierdzeniu z jej strony, próbuje jej wybić ten pomysł z głowy. 

Gdyby je wysłać w kosmos, to nawet stamtąd by nas dręczyły.  emotka  Myślałam, że tylko ja mam tak źle, nie żebym się cieszyła z Twoich problemów, ale jakoś mi raźniej. Nie ma to jak "wspólny" wróg. Ja od mojej damy usłyszałam dziś "Niby tyle szkół pokończyłaś, a taka głupia jesteś". No i weź tu żyj w zgodzie. A jeszcze ona ma swoją kochaną córeczkę, to już całkiem ma na jej podstawie taki ideał, do którego ja oczywiście nie dorastam... 

Wisława Szymborska

Cytuj wiadomość #6456289
    Kobieta Niebieska_Laguna

Ranga numer 4

Powrót do góry

cb656 napisał(a):

Nawiedziła mnie przed chwilą teściowa i mega mnie wkurzyła (...) Jestem taką spokojną osobą, a ona jako jedyna wyprowadza mnie z równowagi....

No i jeszcze ja emotka

Nie zdziwiłabym się, gdyby się okazało, że Ty to tak naprawdę ona. Że jeszcze tu przyszła mnie dręczyć  emotka  Oboje macie taki wredny miły charakter.
    Liczba plusów to: @gnieszk@, kumulacja, joan, donia7, luk1990 Liczba minusów to: 0

Wisława Szymborska

Cytuj wiadomość #6456316
    Mężczyzna pioge7

Ranga numer 5

Posty na forum: 4983
    Z nami od: 25.05.2008
    Konkursy dodane: 19

Powrót do góry

Allegro... kupują a nie płacą.... a Allegro nie zwróci opłaty za prowizję od sprzedaży bo klient nie potwierdził mojej wersji... No halo ja mam nawet dowody że rezygnują z zakupu a Allegro uparcie twierdzi że nie bo nie... emotka
    Liczba plusów to: 0 Liczba minusów to: Keisa

OLX ALLEGRO
    NIE SPRZEDAJĘ PARAGONÓW NA ZAKOŃCZONE KONKURSY!!!

Cytuj wiadomość #6456318
    asantesana

Ranga numer 5

Posty na forum: 3944
    Z nami od: 14.01.2012

Powrót do góry

pioge7 napisał(a):

Allegro... kupują a nie płacą.... a Allegro nie zwróci opłaty za prowizję od sprzedaży bo klient nie potwierdził mojej wersji... No halo ja mam nawet dowody że rezygnują z zakupu a Allegro uparcie twierdzi że nie bo nie... emotka

U mnie chłopak nie zapłacił za wylicytowaną rzecz na aukcji na rzecz WOŚP i olewa moje maile, więc już nic mnie nie zdziwi...

Aby móc odpowiedzieć w tym wątku musisz zarejestrować się.